Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hillsdeli!

A vérzésem szerencsére a gyógyszertől elmúlt, de a műtétet még nem kerültem el. A méhszájamon van valami méhszáj seb és ezt szokták eltávolítani. Lehet fagyasztani, leégetni vagy kivágni. Egyik sem jobb a többinél. Altatásos műtét de legalább rövid. És állítólag kapok egy kaparást grátisz. De ha p3-as lenne a rákszűrés, akkor meg kell csináltatnom, mert elrákosodhat. Holnap megyek forgalomból újra vizsgázni, ennek már sikerülnie kell. Már a dokihoz járkálás miatt is. Az egészségügyit már csak megcsinálom valamikor. A jövő héten a gyereket kell vinnem kardiológiára, mert szívzörejt hallott nála a dokinő. Az apjának is volt, szóval annyira nem aggódom, bár remélem a szívgyógyszerek szedését nem örökölte.



 
 


Megint egy laptető, tegnap is volt kettő. Ezek csak jót jelenthetnek holnapra.



 
 


Többiekkel miújság??????

Mi megvagyunk, bár elég nehéz volt az elmúlt pár hét...
Gveni volt lázas is, és nagyon étvágytalan..pedig elvileg nincs baja, csináltak neki labort...
És lassan jöhetne már a kistesó:)

A Karácsonyra nagyon hangolódunk, lassan feldíszítem a lakást, és felállítom a fát:) mi mindig hamar állítunk fát, és aztán gyűjtjük alá az ajándékokat:) tegnap sütöttem mézeskalácsot is:)

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Értem! Reméljük nem kell műteni! Azért kijár Neked a nőgyógyászati problémákból:( Drukkolok hogy már ne legyen több gond!!

Én most tudtam meg hogy nekem is van szívzörejem. Hüm, annyira nem izgat. A házio. szerint azért menjek el egy Uh-ra, de szerinte sincs semmi baj, szerinte nagyon sok embernek van, de sok doki észre sem veszi...

Az EÜ már tényleg semmi. Bár én még arra is felkészültem:) Nekem mondjuk jóval hamarabb megvolt mint a forgalmi...

Kép
Kép
Kép
 


Nekem is meg kellett volna csinálni az eü-t már rég. Sajnálom hogy babóca beteg volt. Kíváncsi leszek mit fog Barbus szólni a fához, tavaly nekünk még nem volt baba a fa alatt.



 
 


Biztos tetszeni fog neki. Gveni akkor volt 6 hetes:) de annyira figyelte már akkor az égősorokat, nevetett neki:) Remélem idén nem tesz kárt a fában, de tuti tetszeni fog neki....Bár, a mikulás ajándékkal is megszívtuk. 2 hónapja vettünk neki egy karácsonyi, zenélő plüss kutyust, ami ritmusra mozgatja a fülét. Azért vettük meg, mert annyira tetszett neki, el sem akarta engedni. Erre most amikor végre megkapta, félt tőle, konkrétan sírva fakadt:) nem is értem...

Kép
Kép
Kép
 


Barbusnál is van ami régebben tetszett neki, most meg fél tőle. Ilyen pl. a hajszárító.



 
 


Voltam a dokinknál. Kaptam a vérzésre fogigátlót, már kezd apadni. Ha elmúlt akkor megpróbál egy rákszűrést csinálni, de ezt már csak jövőre. Beszélgettünk egy kicsit, mert nem sokan voltak. Álmos lehagyta már Barbust, pedig jóval fiatalabb. Azt mondta a doki hogy vagy 9 kiló.



 
 


Ja, és holnap megyek vizsgázni eü-ből. Remélem meg lesz és mehetek a jogsiért.



 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek!

Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Kép



 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek, és remélem hogy szeretetben, boldogságban telt a Karácsony!

Vicky, sikerült az EÜ, megvan a jogsi teljesen? Gratulálok, én is nagyon örültem amikor meglett:)
Hihi, Gveni november elején született, Álmos április végén, de Gveni még mindig nincs 9 kiló:) 8 kiló körül van:) asszem ő ilyen alkat, nekem mondjuk tetszik így, bár azt se bánnám, ha nem kéne ennyit szenvedni az etetésével:)


Hogy telt a Karácsony? Nekünk nagyon jól. Gveni nagyon élvezte az ajándékozást 24-én. Anyuéknál voltunk, és a legszűkebb család is 9 fő, úgyh volt nagy élet, Gveni kíváncsian várta mindig mi van a csomagokban:) ő is bontogathatott, kapott 1 nyakláncot karkötővel, háát, odavolt érte:) annyira csajos, hogy megeszem...le se lehetett venni róla, annyira boldog volt mikor a nyakába akasztottuk:)


Momi, lassan jön a kiscsaj! Hogy érzed magad nagy pocakkal? Nem nehéz a fiúk mellett?

Kép
Kép
Kép
 


Ma már itthon is vagyunk Pesten, a nagyiknál voltunk Miskolcon. Nem egészen így terveztük, de Barbus tegnap éjszakára belázasodott és ez ma is folytatódott, úgyhogy úgy döntöttünk hogy inkább haza jövünk. A maximum 39,2 volt, de szerencsére a germicid C és a panadol baby levitte a lázát. Persze hoztunk egy csomó kaját haza a többi helyett, úgyhogy eléggé kimerültünk mire haza jutottunk a lakásba. Barbus a vonaton aludt a babakocsiban, eléggé bágyadt volt délelőtt. Mostanra már csak hőemelkedése van, holnapra beírattam az orvoshoz. Inkább hallgassa meg a tüdejét, mint hogy nagyobb baj legye. Egyébként kaptunk otthon illatszer csomagokat, pénzt és Barbus kapott duplot, bébitaxit és mesekönyvet. A bébitaxit már nem hoztuk el, majd legközelebb. Egyébként 20-án voltunk mérésen és még Barbus sincs 8 kiló. Pedig a doki bácsink sem egy nagy darab. Biztos jó evőkéje van Álmosnak. Januárban mennem kell egyébként majd vissza hozzá a rákszűrés miatt, most már remélem meg is tudjuk csinálni és nem lesz rossz. Holnap egyébként lemegyek az igazolásért és jan. 3-án az okmányirodába.



 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép



 
 


Sziasztok.
Kérlek segítsetek valaki tud nekem információt adni Dr. Szabó György dokiról ő az aki a Csengeri u. sztk-ban rendel s a MÁV-ban is van?Kérlek benneteket segítsetek kellene a dr.-úr elérhetősége.

Köszönettel.
melcsibaba
Budapest IX. kerület
 
 


Az sztk-t nem tudom, a mávban van és a Nyugati pályaudvarnál van a magánrendelése.



 
 


Sziasztok!


Vicky, remélem Barbus teljesen meggyógyult azóta!
Gveni 1 hónapja náthás, vagyis nem igazi nátha, mert hiába porszívózom le neki, alig jön le valami, szinte semmi, de hallani hogy nem kap teljesen tisztán levegőt...Most valami orrkrémet kipróbálok, amit ajánlottak...

Gveni napközben sokszor semmit nem alszik, de ha mégis, max 25 percet. Emellett a járókában sem marad meg, és nem köti le magát 2 percre sem. Csak akkor játszik el szépen, ha ott ülök mellette...amint ellépek, kezdi a balhét, még wc-re se mehetek egyedül...
Elég fárasztó. Őszintén szólva nagyon hiányzik, hogy legalább 10 perc nyugim legyen egy nap, amikor pl 1 teát megihatok anélkül, hogy nyúzna a Törpi...Hát, nem tudom meddig lesz ez az időszaka, remélem nem sokáig:) Kell neki egy kistesó..
Meg most délelőttönként fogok menni vele játszóházba, hogy jobban fáradjon le...

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 


hillsdeli: Persze, Barbus 3 napig volt csak lázas, utána semmi. Most kijött 2 foga is (a második még nem teljesen), attól lehetett magasabb a láza. Biztos az is rátett egy lapáttal. Barbus mostanában egész jól eljátszik magában és ő még általában kétszer alszik is nappal. Mostanában volt hogy csak reggel visszaaludt a táp után és a következő alvása ebéd után volt. Ez lenne az alap mire bölcsibe megy szeptembertől. Dokinkhoz kéne mennem végre rákszűrésre, de most megint nem tudok. Majd ha elmúlik a vérzésem (ez most a megvonásos). Megjött a jogsim is 3-án, ma már vezettem is egy kicsit. Jó volt egy hónap után.



 
 


Szia!

Dokihoz remélem én is mehetek nemsokára, most elkezdtünk tényleg ráállni a 2. baba projektre:) Már akartunk tavaly ősszel is, de annyi stressz meg gond volt, hogy inkább hagytuk a dolgot, de most mind2nkbe megerősödött, hogy jöhetne már a kistesó:) na nem mintha olyan könnyű lenne Gvenivel, dehát, senki se mondta hogy könnyű ez eleje:))) de mi 2 gyerkőcöt szerettünk volna mindig is, kis korkülönbséggel...úgyh majd meglátjuk mikor jön össze...


Én egyáltalán nem vezetek, főleg hogy most 1 autónk van...
De pont gondolkodtam rajta, hogy rá kell venni magam újra....

Kép
Kép
Kép
 


hillsdeli: Kíváncsi leszek mikor sikerül nálatok a tesó. Én megyek vissza dolgozni augusztustól, de ténylegesen csak szeptember 26-tól dolgozom. Majd akkor lesz valami kocsink remélem.



 
 


momi: Hogy érzed magad? Lassan szülsz. Nagyon izgi ez.



 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam itt, egyszer írtam egy csomót és el szállt, akkor bedühödtem :lol:

Egy 4 és egy 2 éves mellett terhesnek lenni maga a pokol...nincs olyan, hogy ülsz, fekszel, pihensz... éjjel-nappal szolgálat, oviba cihölni, haza hozni, éjjel pattanni az ágyból ha visít hogy a másik aludni tudjon... mint egy katonai kiképzés, hulla vagyok :lol: :lol: de már vége mindjárt :D :D 02.02-ára terveztük a császárt, remélem nem csúszik. Keményedek bitangul, remélem kihúzza a dugót a csajszim, hú de szeretném :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


momi: Drukkolok és várom a fotókat a gyönyörűségről.



 
 


Nem is mondtam, hogy voltunk a gyerek szülinapján fotózkodni. Jól viselte Barbus, de nem nagyon akart mosolyogni. Akarok majd előhivatni belőle és viszek a dokinak meg Csillának.

Kép Kép Kép Kép Kép



 
 


Sziasztok!

Úgy döntöttem, h kilépek a zugolvasói üzemmódból és csatlakoznék, ha szabad :)

Eddig a 2010 februárban írogattam, Vickyvel közös topikban voltunk :) Én is nagyon pozitív élményként éltem meg, mind a terhesgondozást, mind a szülést Szabó Dokinál.

Remélem, h 2-3 hónap múlva újra élvezhetem a vendégszeretetüket. ;)

Hilsdeli, látom, Nektek sikerült a kistesó projekt, majd gyere és mesélj, megöl a kíváncsiság :)

Momi, mennek a drukkok, majd várjuk a beszámolót.

Szép napot mindenkinek!

Kép


Ági
 
 


Sziasztok!

Elnézést hogy eltűntem de elég mozgalmas időszakon vagyok túl.
Végre beköltöztünk az új házunkba úgyhogy egy hónapja csak dobozoltunk.

Ami fontosabb: január 13-án 15.47kor megszületett a kislányom, Fruzsina. Természetes szüléssel, szerencsére komplikációmentesen jött a világra. Nagyon szép élmény maradt számomra a terhesség és a szülés is, hála a dokinak.

Most még a kezdeti nehézségeket próbáljuk túlélni. Szerencsére Fruzsi nagyon jó kisbaba, csak akkor sír ha éhes vagy tisztába kell rakni.

hillsdeli:látom te is készülsz a következő terhességre. sok sikert kívánok és kívánom hogy örömöd leld benne

momi: nemsoká te is babázhatsz... :-)

vicky: tündéri a kislányod a képeken :-)

megyek mert ébredezik a kislányom.

szép napot nektek

KépKép
Kép
 


rebeka: Gratulálok a kislányodhoz, majd írd meg hogy mentek a dolgok. És hogy azóta még költöztetek is, hát nem semmi. Jó fáradt lehetsz.

agic: Itt is üdv. Szoktunk néha értekezni a dokinkról. Jókat pletykálunk.



 
 


Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy a Szabó dokinál mennyi a magánrendelésén a tarifa?
6 éve nála szültem a kisfiamat, maximálisan meg voltam vele elégedve, de akkor még rendelt a MÁV rendelőjében, és úgy jártam hozzá. Szeretnék majd nála szülni, ha összejön majd hamarosan a kistesó...
Hallottam több féle véleményt, hogy megváltozott negatív irányba, (amit nem akarok elhinni), itt sok jót olvastam róla. Tudtok mondani a közelmúltból tapasztalatokat?
Köszi előre is!
krisztacica78
Dunakeszi
 
 


krisztacica: Szia. Én tavaly januárban szültem nála. Meg voltam elégedve vele mindenben. Nem tudom 6 éve milyen lehetett. 10.000 Ft a tarifája. Jó tesógyártást.



 
 


Köszi szépen! :)

Amúgy nagyon rendes volt, maximálisan odafigyelt rám, jobbat nem is kívánhattam volna...
Még mindig a MÁV-ban van és ott lehet szülni nála? Jó lenne, nagyon bejött a MÁV szülészet.
krisztacica78
Dunakeszi
 
 


Szia krisztacica!

Én is csatlakozom vicky-hez, mert csak nagyon nagyon pozitívan tudok nyilatkozni a Dokiról :) Maximálisan odafigyelt ránk, a kórházban is megnézett, sőt, utolsó nap meg is vizsgált, úgy láttam, h ez nem minden nőgyógyásznál alap. Igaz, h nem egy bőbeszédű fajta, de a lényeget elmondja és nagyon udvarias mindig :) Szóval, nem tudom, h milyen volt 6 éve, de most ilyen :D

Igen még mindig a régi MÁV-ban, most ÁEK szüleszt.

Milyen negatív véleményeket hallottál róla? Érdekelne...

Sok sikert a tesóprojekthez, nálunk is folyamatban van ;)

Kép


Ági
 
 


Szia Agic!

Köszönöm, hogy írtál! Kezdek megnyugodni, hogy továbbra is jókat hallok. 6 éve is ilyen volt pont, mint amit írtál, iszonyatosan bírtam,nekem bejött a stílusa, és a Csilla is nagyon kedves volt mindig.

Az interneten olvasgattam róla más fórumokon is, és ott olvastam 1-2 negatív véleményt. (lekezelő stílus, nem vállalta a szülést). Ennyi az egész, gondoltam utána kérdezek a dolognak. Végül is nem lehet mindenki mindenkinek szimpi.

Megyek amúgy hozzá február elején, clostilbegites leszek, aztán mindent bele adunk. Rég voltam nagyon nála, már vagy 3 éve. Mindig közbe szóltak az anyagiak...

Sok sikert nektek is!
krisztacica78
Dunakeszi
 
 


Sziasztok lányok!

Én is csak jókat tudok írni a Dokiról.
2010 áprilisi infók. A terhesgondozás nagyon rendben volt, én nem is szeretem, ha túl bőbeszédű az orvos, legyen lényegre törő. Viszont amikor nekem kérdésem volt, akkor nagyon részletesen elmagyarázott mindent.
Szülés másnapján beugrott "civilben" megvizsgálni engem és a szobatársamat, aki szintén nála szült fél nappal előttem. Pedig szabadnapos volt, nem dolgozott pár napig, de mindenképp meg akart nézni, és a zárónkat is előre megírta, hogy miatta ne várjunk a hazamenéssel. De aztán tovább maradtunk, mert a babák besárgultak, így még azt is elcsíptük, amikor az ő kisfia megszületett. :)))

Nekem 1 negatívum volt, hogy a du. rendelésnél mindig csúszás volt, de hamar rájöttem, hogy de. nincs és onnantól mindig reggel mentem, akkor kipihentebb és vidámabb is volt a doki.

Rebeka: gratulálok!
Momi: van már baba? Várjuk a híreket!
Vicky: nagyon tetszenek a képek! Barbus gyönyörű kislány!
Hillsdeli: Na, van már jó hír? Én szurkolok!
Sajnálom, hogy nem jött össze a találka, amit terveztünk. Ha van még kedved hozzá, nekifuthatnánk még egyszer.

Tesóprojekthez mindenkinek sok sikert kívánok!!!

Joli.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
jolyjoker
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jó híreket mindannyiótoknak, ezt megnyugtató olvasni.

Örülök, hogy a MÁV-ban van még a doki, nagyon ragaszkodnék ehhez a helyhez. Jó is volt nagyon, csupa pozitív élmény volt az egész szülésem...

Szép napot nektek!
krisztacica78
Dunakeszi
 
 


jolyjoker: Köszi. Milli baba jól van? Még most született ő is, hihetetlen hogy megy az idő. Fotót kaphatunk a gyönyörűségről?



 
 


Igen, jól van, köszi.
Mászik, áll, kapaszkodva minimálisat lépeget, van 3 foga, a 4. folyamatban. Olyan hihetetlen. Most volt egy illatos kis csomag és már önálló személyiség, akarata van.

Friss képem nincs sajnos, ez karácsony után készült, aznap állt fel először. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
jolyjoker
Budapest XV. kerület
 
 


Hello lányok!

Örömmel látom micsoda élet van itt:))) Nem is néztem be sokáig, gondoltam rajtam kívül szinte senki se ír ide, csak Vicky:)

Háát, örömmel újságolom, hogy valóban összejött a kistesó!:))
Hétfőn voltam a dokinál, minden oké, hallottuk a kis szívdobogását:)
Csak sajnos a doki nem mérte le, vagy legalábbis nem mondta mekkora, nekem meg utólag jutott eszembe, pedig kíváncsi lettem volna..na mind1...Most vagyok a 7. héten. Elvileg szeptemberi baba lesz, így nem lesz 2 év köztük teljesen.
És 2 napja kezdek rosszul is lenni. Egész nap éhes vagyok, édeset kívánok, aztán meg rosszul vagyok a sok édestől:) de azért nem olyan vészes:)


Vicky, nagyon bájos és szép kislány Barbus, édesek lettek a képek!

Rebeka, nagyon gratulálok Fruszihoz, örülök hogy minden rendben volt a szülésnél! Nem semmi egy szülés költözéssel együtt, szép teljesítmény! Nagyon sok örömet a babához, aztán gyere sűrűbben helyzet jelentést adni:) na meg képet feltenni:)

Ági, sok sikert a kistesóhoz! Örülök hogy írni is jössz:)

Momi, drukkolok, hajrá! nem csoda hogy szeretnéd ha már kibújna, biztos iszonyú nehéz lehet a 2 tesó mellet....

Joli, én meg is adtam a számom priviben, hogy úgy egyszerűbb megszervezni a talit, de aztán arra nem reagáltál, és ide sem írtál:( nem tudtam mi van:) de még mindig benne vagyok:) Mili baba is nagyon szép, hihetetlen mi, hogy mennyire gyorsan növekednek, változnak!

Kép
Kép
Kép
 


Tényleg, hogy a túróba lehet ide képet feltenni? Ez számomra rejtély:) tavaly is és idén is lefotóztam a karácsonyfa előtt ugyan abban az etetőszékben Gvenit, annyira nagy a változás, gondoltam megmutatnám nektek, csak nem tudom hogy kell....

Mert normál méretüt nem lehet feltölteni, és valami másik nethelyről kell?? vagymi???:) lehet hülyeséget írok:)

Kép
Kép
Kép
 


jolyjoker: Nagyon édes, gyönyörű szemei vannak. Ilyen fürdős képünk nekünk is van, imádom mikor pancsizik.

hillsdeli: Gratulálok, ez fantasztikus hír. Irigyellek azért most. A képnél az a lényeg, hogy le kell kicsinyíteni valamivel úgy, hogy 600x600-nál kisebb legyen. Utána már általában a max. méretbe is belefér az ember. Ha gondolod küld át az emailemre és lekicsinyítem neked. Picurinak vonalzó? Kisfiút szeretnél inkább vagy megint lányt? Csak úgy titkon. :wink:



 
 


Kép
[/img]

Kép
Kép
Kép
 


Kép Kép
Szóval ő Gvenikém most, és 1 éve:)

Háááááh, köszi Vicky:) Sikerült:) az előző a próba volt, most itt van mind2 kép:)
És köszi a gratulációt is! Izgalmas lesz az egész azt hiszem:)

[/img]

Kép
Kép
Kép
 


Hatalmasat nőtt Gveni. Nagyon szép csaj ő is. Dokink irigykedhet ezekre a gyönyörű tündérkékre, akiket világra segített már.



 
 


Köszi:) most jut eszembe, hogy csak a kérdéseidre nem válaszoltam:)
Szóval titkon kislányt szeretnénk megint mind2en. Igazából nem is tudom mihez kezdenék egy kisfiúval:) na persze őt is szeretném, de naggyon furcsa lenne...Elég lánypártiak vagyunk...de majd meglátjuk...
Majd csinálok terhesvonalzót, csak a nagyonbabás vonalzó hátterek nem jöttek most annyira be, majd megnézem máshol milyenek vannak..

Kép
Kép
Kép
 


Háh, belelkesültem, hozok még 1 képet:)
Gveni minden csajos cuccot szeret, hajcsat, hajgumi, nyaklánc, karkötő:) reggel azzal kezdi, hogy kéri, tegyek 2 csatot a hajába:) Kép

Kép
Kép
Kép
 


Gveni igazi kis csajszis. A neveken majd akkor gondolkoztok, ha már tudjátok a nemét, vagy maradt talonban név? Mi pont beszélgettünk a párommal, hogy nehéz lenne nevet választani a huginak, mert a lánynevekből ez tetszett a legjobban. Mondjuk az Emese sokáig fej-fej mellett haladt a Barbarával. Fiú nevekben meg nem is gondolkoztunk. Szóval megint egy nehéz döntés lesz majd. Egyébként halkan jegyzem meg, hogy én is bajban lennék, ha a második gyerek fiú lenne, de az apja hiába imádja a lányát, azért szeretne focizni is valakivel.



 
 


Hát fiú neven nem gondolkodunk, ráérünk ha azt mondják a genetikain hogy fiú:) addig csak lánynév van:) Nehéz a Gvendolin után, és még azért körbejárjuk a témát, de aranyos lenne a Gveni után egy Gréti:)
Viszont akkor ő Gréta Evelin lenne. 2 nevet kapna.
Nálunk párom ugyan úgy kislányt szeretne mint én, érdekes benne nincs az mint sok férfiban, hogy azért egy fiam kell hogy legyen...
Ő teljesen boldog lenne 2 kislánnyal:)

Kép
Kép
Kép
 


Hilsdeli :) Akkor hivatalosan is gratulálok! Kívánok problémamentes terhességet. Majd gyere és mesélj, h van a mi Dokink :D

Én nagyon kíváncsi leszek, h mennyi idő alatt hozzuk össze a kistesót. Zsuzsóra kb. egy évet vártunk, majd meglátjuk, h most mennyit kell :)

Nagyon gyönyörű kislány Gveni, és tényleg nagyon nagyot nőtt egy év alatt :) Drukk, h a következő is lány legyen ;)

Kép


Ági
 
 


Ági, köszönöm! Oké, majd írok hogy van a Drága Doktor Úr:)
Gyorsan hozzátok össze a kistesót, és akkor járhatunk együtt terhes gondozásra:) Akkor Ti is kis korkülönbséget terveztek. És minek örülnétek 2-iknak?

Vicky, örömmel látom, hogy Te is úgy írsz a kistesóról, mint akit tényleg szeretnétek! Amikor Barbus született, még írtad, hogy nem valószínű hogy lesz tesója, de ahogy telik az idő, látom egyre jobban kedvet kapsz hozzá! Mindenesetre ha tényleg szeretnétek, drukkolok nagyon hogy könnyebben összejöjjön mint Barbus!

Kép
Kép
Kép
 


hillsdeli: Én szeretnék majd tesó, csak most nem lehet. Vissza kell mennem dolgozni és amikor már kicsit nagyobb lesz Barbus, akkor majd próbálkozunk. Szerintem azért mondtam hogy nem lesz tesó, mert meddőségi kezeléseket nem szeretnénk még egyszer és nem tudom úgy is sikerülhet-e. Elméletileg lehetne. A szülőszobán mondtam a szülésznőnek, hogy soha többé nem lát. De azért meggondoltam magam már.



 
 


Sziasztok!

31-én, 4.13-kor megszületett a Dóri. Magától megindult a kicsilány, egy köhögésre repedt a burok és már nem volt megállás :wink: :D

Dokink fantasztikus volt!!!! Aki rosszat mond róla, az hazudik :wink:

Látom rengeteget írtatok, sajnos nem tudom most átolvasni, majd igyekszem! Mennem kell amíg csend van, elindítom a mosógépet és megpróbálok elnyúlni az ágyon, hátha sikerül két percet pihennem :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron