Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok KISMAMIK!
MÁV-kórházban szeretnék szülni. Információt kérnék dr. Szabó Györgyről. Mindenféle tapasztalat érdekel vele kapcsolatban-az anyagiak is. Aki ismeri, kérem, írjon nekem az anikokis@freemail.hu címre.
Előre is köszönöm a tájékoztatókat! Jó babázást!
cinkapanna
 


Szia Cinkapanna!

Én is a Máv-ban szültem,de nem Dr. Szbónál. De szerintem a Máv-os topikban kérjél a lányoktól infót, mert nem mindenki nézelődik más topikban,de ott biztos segítenek az illetékesek!
Manóci
 
 


Sziasztok!

Azért ha valaki ide látogat és van a dokiról infója, rakja fel! Én most 20hetes terhes vagyok és hozzá járok, eddigi tapasztalatok nagyon jók :) Remélem ez lesz végig :) És nem mellékes h sebész volt, tehát ha vágásra kerül a sor, jó kezekben van az ember.....

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Én mindkét gyermekemet Szabó doktornál szültem. Az első babát 2003- ban, és mivel nagyon elégedett voltam vele, nem is volt kérdés: a 2 babát is az ő segítségével hoztam a világra. Csak jót tudok mondani róla, a 2. gyerekemnél majdnem császár lett a baba fekvése miatt- de hála a szaktudásának, spontán szülés lett belőle:)
Ha valaikt konkrétumok is érdekelnek, írjon!
Mindenkinek panaszmentes várandósságot és kíméletes gyors szülést kívánok!
K.
 
 


Sziasztok!
Én 3 hete szültem a Szabó doktornál. Szerintem a világ legjobb orvosa, teljes mértékben elégedettek voltunk vele. Sajnos nekünk mivel első baba és faros volt, programozott császár lett volna de a babó közbeszolt és még ugyanazon a napon mikor lett volna a prog.császi délután, reggel sürgösségi császi lett. A Doktor Úrnak köszönhetően most van egy gyönyörű babónk! És a sebem is nagyon szépre sikerült, olyan mintha megkarcoltam volna a hasam. Le a kalappal!

Kép

Ezúton szeretném megköszönni Szabó doktornak és az asszisztensének, Csillának mindazt amit tettek értünk!!!!!!! Nekik köszönhetően már tervezzük a kistesókat és remélem ismételten nála szülhetek majd!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!

Én most váltottam kórházat és orvost és a doktor úrhoz mentem a magánrendelésre. Elég sok bajom van, de ő tájékozott és nyitott a véleményre. Nagyon meg voltam vele elégedve. A rendelő is nagyon szép és felszerelt. Ami engem először meglepett, az az asszisztensnője. Annyira kedves, pedig még sosem voltam náluk.

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy ha nem a magánrendelésére szeretnék menni, akkor a rendelőintézetes csütörtöki napon kívül mikor és hol található meg?

Köszi az infókat.
 
 


Szia vicky

Minden ilyenről Csilla (aszisztens) nagyon szívesen ad neked felvilágosítást! Én is őt szoktam hívni ha van valami!

O.

Kép
 
 


Kérnék még egy kis segítséget: clostybegit kúrát fogunk csinálni a dokival és ha valamelyikőtöknek volt hasonló (remélem nem :) ), arról szeretnék érdeklődni, hogy az UH követést hol csinálják (MÁV-ban vagy magánban) és mikor (úgy értem, hogy UH-ra lehet-e menni korán, hogy ne kelljen ezért szabit kivenni)? Ha magánrendelőben, akkor mindig ki kell fizetni a 7000 Ft-ot? Mert az egy kicsit sok lenne, figyelembe véve, hogy lesz hét, amikor 2-szer, 3-szor is mennem kell.

Köszi: Vicky



 
 


Szia Vicky!

Sajnos ebben nem tudok segíteni. Szeritnem hívd fel nyugodtan az asszisztensét vagy akár magát a dokit is. Tuti segítenek ebben!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!

Mi Kecskeméten lakunk, és úgy volt, hogy 2006 júniusában itt is fog megszületni első gyermekünk. Választott orvosom a babavárás 24. hetéig még a nevemet sem tudta megjegyezni. Ezt már elég dühítőnek éreztem ekkor.

Egy kedves ismerősöm (szintén vidéki) mesélte, hogy első gyermeküket itt szülte, a másodikat pedig a MÁV-ban Szabó doktornál. Annyira lelkesen mesélt a doki bácsiról és a kórházról, és annyira ajánlotta, hogy úgy döntöttünk, váltunk.

Számomra tényleg fantasztikus, hogy mennyire nyitott és készséges volt, részletesen elmondott mindent, amit tudni kell a feltett kérdéseimmel kapcsolatban.
És Csilla, az asszisztense! Valóban egy mesebeli tünemény! :)
Nagy örömmel tértünk haza első találkozásunk után.

A második alkalommal már úgy fogadott Csilla, hogy "Jó napot kívánok, Anita! Hogy van?" Vagy valami hasonló. Lehidaltam! Második alkalommal vagyok itt, és már kedvesen, a nevemen szólítva üdvözölnek!

Ja, és a férjemet is "egyenlő játékosként" kezelték egész végig! Annyira jó volt! Mikor CTG-re mentünk: "Apuka is nyugodtan bejöhet ám!"- s együtt hallgattuk kislányunk szívverését.

Szüléskor is kedves, viccelődős volt. Ezzel próbált segíteni a vajúdás fájdalmain. Valamiért nem voltam elég ügyes a kitoláskor, ezért segített azzal, hogy mellém állt és a hasamra téve a kezét, tolta ő is a babát. Na ettől féltem, mert hallottam másoktól, hogy ez milyen szörnyű, mikor egy doki ezt csinálja. Most vagy a "mások" véleménye túlzott, vagy én bírom jól az ilyet, vagy ő csinálja nagyon jól, ezt nem tudom. De az biztos, hogy jó, hogy segített...

Mikor a férjem kezébe odaadták az ollót, hogy "Na most akkor apuka vágja el a köldökzsinórt!", doki bácsi se szó se beszéd átvette a fényképezőgépet, és már fényképezett is! :)

A kórházi tartózkodás is nagyon jó volt.

Ezek után a második héten viccesen azt mondtam: "Most már akár jöhet a második baba..."

...aki most kb. 7 hete meg is fogant, de sajnos a múlt hétvégén ellveszítettük. :cry: Azonnal elmentünk itt helyben az ügyeletre, megvizsgáltak, UH volt, hazaengedtek azzal, hogy 2 nap múlva jöjjek vissza terhességi tesztre, UH-ra és az eredményekkel dokihoz. Választott orvosom itt továbbra sincs. A hétfői nap záró egyenlege: Negyed óra várakozás a vizitdíjfizetésre (ami kb. 5 perc alatt zajlott le), negyed óra várakozás a terhességi tesztre (eredmény szintén kb. 5 perc múlva lett), 3,5 óra várakozás az UH-ra (ez is kb. 5 percet vett igénybe), utána csak 1,5 órát kellett várnom az orvosra, hogy a leleteket megnézve visszarendeljen még egy terhességi tesztre 3 nap múlva. Szóval egész nap alatt csak velem 15-20 percet foglalkoztak, és cserébe (reggel fél kilencre mentem) délután fél háromkor már szabadultam is. Egyszóval szörnyű, ami itt van! :x

Mivel sürgős volt az ügy, ezért muszáj volt itt megcsinálni mindezt. De bebizonyosodott számomra 100-adjára is, ha legközelebb babát várok, Szabó Györgyhöz megyek megint!

Ja, és tegnap felhívtam egy kérdéssel Csillát (14 hónapja nem beszéltünk), és ezt mondta mikor bemutatkoztam: "Jó napot kívánok Anita, de régen beszéltünk!" És én ismét lehidaltam, hogy még mindig megismer! :) :) :)

Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egyformák, egyik embernek ez jó, a másiknak az jó.

Nekem bejött.

Szóval, ha jó orvost kerestek nagyon aranyos asszisztenssel, szívből ajánlom Dr. Szabó Györgyöt a MÁV-ban :!: :!: :!:


Üdv és virágillat!

Anita

Ja, és a MÁV Kórháznak már van honlapja (amikor én szültem, még nem találtam), ahol megtalálhatjátok az ő fényképét is, és amit magáról leírt:
http://www.mavszuleszet.hu/index.html
 
 


Sziasztok!

Én is jöttem öregbíteni Szabó doki hírét. Nem mintha kellene neki a reklám. Ez a második terhességem volt, az elsőt még nem vele élhettem meg, és a szülést (császár) sem, de az előző dokimban csalódtam, így ajánlották nekem Szabó dokit.

Nem bántam meg. Mindig kielégítően válaszolt a kérdéseimre, Csilláról ódákat lehet zengeni, mindketten tudták, hogy ki vagyok, mi az előzmény, stb.
Szabó doki nem zárta ki a természtes szülés esélyét, végig erre készültünk, és hagyta, sőt elvárta, hogy várjunk. Végül a 40+3. napon meg kellett műteni, mert nem illeszkedett még mindig a baba, és elég nagy is volt, stb. DE ekkor is nagyon jó kezekben éreztem magam, másnap jött, átkötözött, kérdezett, viccelődött, stb. Örülök, hogy őt választottam.

 
 


sziasztok,én is csak ajánlani tudom nagyon aranyos kedves viszont én most nem tudom hol keressem sajnos amikor volt a vacilálás a mávkorház megszünésénél pont nem kellett járnom hozzá azota nem találom az aszisztens csillának a telefonszámát.nagyon jo lenne ha segitene nekem valaki.köszönöm
 


klaudy21: 06-30-396-4920

A Nyugatinál lévő magánrendelése van meg, a máv-ban én úgy tudom már nem rendel.



 
 


Nagyon örülök neki, hogy 2007.10.21-én nála szültem meg a kislányomat. A Szabolcs u-i kórházban, mert a MÁV még nem készült el. Így is hatalmas élmény volt, a Dr úr családi kirándulásról jött haza, hogy ott tudjon lenni a szülésnél. Nagyon rendes volt, már most a követekző manóban gondolkodunk, azt is mindenképpen nála szeretném megszülni!!!! Jobbat el sem tudtam volna képzelni, de tényleg!
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok,és volna pár kérdésem!
Légyszi privibe,vagy akár ide is ,aki tud számokat írja meg légyszi!
Mennyit kell fizetni a rendeléseken a Szabó György dokinál???
és
Szülés után ránk bizza,vagy van szabott ár?
Nagyon szeretnék a mávba szülni! :P
Sajnos a kiszemelt orvos már máshol praktizál! :cry:
Így kezdhetem előről...de az idő sürget!
Már 18 héten túl vagyok!
Előre is nagyon köszi mindenkinek aki tud segíteni!
:roll:

Ronni
 
 


Ronni!

Küldtem privit!

rozsaag

Kép Kép
 
 


Sziasztok! 24 hetesen most én is dokit keresek a Mávban. Eddig a kecskeméti kórházba jártam, illetve egy itteni dokihoz, de a szörnyű körülmények miatt nem akarok itt szülni, a Mávot néztem ki. A Szabóról jókat hallottam, írnátok pár dolgot még róla? Van-e magánrendelése (oda kell-e járni), menyibe kerül 1 vizsgálat UH-gal? El lehet-e érni telefonon bármikor? (Az én kméti dokim SOHA nem veszi fel és smsre sem válaszol csak 3 nap múlva...) Megbízható-e, szakmailag ott van-e a toppon? Sürgeti-e a szülést, vagy normális ütemben hagy vajúdni? KÖSZI!! (Privi is jöhet :))
 
 


Sziasztok!
Én most járok a 30. hét végén, és dr Szabóhoz a 12. héttől járok (akkor váltottam orvost, az előző túl messze rendelt). A 26. hét végén, egy vasárnap este vérzésem volt, amitől nagyon bepánikoltam, ezért bementünk a kórházba (ÁEK), ahol benntartottak, főleg, mert azon a héten derült ki az is, hogy terhességi diabeteszem van. Mobilon tartottam a kapcsolatot a dokival, aki meg is látogatott a kórházban, és nagyon rendes volt, elintézte, hogy ne kelljen egy egész hetet bent feküdnöm. Ezek az én tapasztalataim eddig. Szerintem mind emberileg, mind szakmailag megbízható, felkészült, és nyugodtan fordulhat hozzá az ember mindenféle kérdéssel. Én nem vagyok az az orvosokkal haverkodó-bizalmaskodó típus, de az én bizalmamat eddig elnyerte. Nekem is lenne kérdésem azokhoz, akik már szültek nála, főleg ha nem olyan régen - eddig nem mertem rákérdezni, hogy van-e külön tarifája a szülésnek illetve hogy a magánrendelésén akkor se kér kevesebbet, amikor már 2 hetente-hetente kell járni? Ha valaki megírná ezt nekem, akár priviben is, hálás lennék. :?:
 
 


Szfgabi! az utolós 4 hétben, amikor csak ctg van akkor 4ezer a tarifa, 2x van vizsgálat is, akkor 7 ezer. Ha túlléped a terminust, és már naponta kell járni, akkor nem kell fizetni.
Szülés utáni tarifa nincs. Szemérmesen elfgoadta a borítékot a 6hetes kontrollon. :)
Vumenke. Nagyon türelmes doki. Engem simán megcsászozhatott volna hamarabb, mégis, az utolsó pillanatig várt, hátha természetes úton is sikerül szülnöm. Nem választja az egyszerűbb utat, csak mert neki az a könnyebb.

 
 


mtunde

Nagyon köszi az infókat! Ez jó hír. :D

Gabi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok! :lol:

Szabó György doktor után érdeklődve olvasgattam a véleményeiteket és tetszett amit olvastam.
Egy kérdésem lenne: a honlapon (www.mavszuleszet.hu) van fenn egy telefonszám amin lehet bejelentkezni a magánjába, de az nem az amit itt találtam nálatok?? :cry:
Melyik a valós? Melyiket hívjam? :oops:

Aztán az is érdekelne, hogy mikor van a magánba rendelése és természetesen az árak is :lol: ( természetesen privibe)

Köszönöm a segítséget!! :lol:
 
 


Szia Andy,
bocs csak ekezet nelkul megy most...
mind a ket szam jo, a honlapos a dokie, az itteni az asszisztense...
szerintem celszerubb az asszisztenst hivni idopontert... Papp Csilla a neve.
Udv, ILdi

KépKép

KépKép
 


Szia beneildi!

A másik topicban is válaszoltam!

Ezt az infót is köszönöm szépen!

:lol: :lol:
 
 


Sziasztok!
Köszi a válaszokat. Most előbb egy másik dokit nézünk meg (Spánik), mert Szabó doki nekünk drága lenne (mármint felutazással min. 10 e/alkalom), Spánik meg fogad a kh-ban. Azért kösz a sok segítséget, lehet, h még nála kötök ki :))
Mindenkinek jó babavárást!
 
 


Andy79!

Még 12-én írtam neked privit, és jeleztem is de az ÁEK topicban. Olvasd el, sok infót találsz benne a dokiról.

szia

Kép Kép
 
 


Mtunde!
Írtam neked is privit!!!

szia

Kép Kép
 
 


Sziasztok! :lol:

Köszönöm mindenkinek a priviket is meg az infókat is! :P

Sokat segítetek!

Fel fogom keresni a dokit mindenképpen, csak gyógyuljak meg;összeszedtem egy nagy adag megfázást és hangom sincs sok, úgyhogy nem szeretnék senkit se elijeszteni a hangommal! :(

Majd írok privit is.

Lenne még kérdésem!!!!

Köszi, Nektek :lol:
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam megállni, hogy ne írjak én is. 2005-ben szültem Dr Szabó Györgynél és maximálisan meg voltam elégedve vele. Nagyon féltem a gátmetszéstől de 4 nap után alig éreztem, beszálltam az autóba és itthon rohangáltam az emeleti gyerekszobába le-fel.(Azért elmondanám, hogy 2,5 óráig varrt a szülés után, rendesen szétszakadtam.)Most a 32. hétben vagyok túl egy 6 napos kórházi üdülésen, ami az Ő segítsége nélkül sokkal hosszabb lett volna:(Bármikor elérhetem telefonon, kérhetek segítséget és érthető ,komoly válaszokat ad végtelen türelemmel.Kicsit megnyugodtam a válaszaitokat olvasva mert egyelőre még faros a baba és a császárt nem nagyon szeretném hátha Szabó doktor segítségével húvelyi szülés is lehet:)Csilláról pedig tényleg csak jót és a legjobbat lehet mondani, még a kisfiam nevére is emlékszik és minden alkalommal megkérdezi hogy van Balázs?Ha kell megnyugtat, ha kell információt ad valamiről és a ctg-n amikor nem Ő volt a kisfiam nem volt hajlandó felébredni. Megjött végül Csilla (már kb. fél órája küzködött a helyettese)és rögtön megtalálta a babát:)
Mindenkinek bátran ajánlom Őket!
 
 


Sziasztok!

Jelenleg 27 hetes terhes vagyok. Sajnos az előző orvosomtól meg kellett válnom mert cukros lettem és ahol ő szülész abban a kórházban nem vállalják az újszülöttosztályon a cukros anyukák babáját, mert nincsenek felkészülve a várható komplikációkra. Ezért a dokim mondtha hogy jöjjek a MÁV-ba ezt nyugodt szívvel ajánlja. Nézegettem az ottani orvosokat, hogy kiket ajánlotok illetve kiről mi a vélemény. A leírtak alapján nekem Dr. Szabó György nagyon szimpatikus. Meg tudja nekem adni valaki a telefonszámát vagy az asszisztenséét mert be szeretnék hozzá jelentkezni.

Köszönöm segítségeteket.
 


szia
Hívd az asszisztensnőjét, Csillát a 06-30-396-49-20 számon, ő ad időpontot.
további jó babavárást :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Remélem valaki még nézegeti ezt a topikot.
Még a terhességem elején tartok, és eddig is Szabó dokihoz jártam. nagyon elégedett vagyok vele, Csilla pedig tényleg nagyon aranyos. Viszont eddig még nem jutottam oda, hogy valahogyan előhozakodjam azzal, kell-e mostanság fizetni a szülésért nála. (Visszább olvastam, hogy nem kellett). Csak egy megerősítést szeretnék. Illetve ha nincs is tarifája, akkor is adtatok neki egy kis "jutalmat"? Ha igen akkor mennyit? ja igen, és volt olyan valakinek, hogy nyár közepén szült nála? Ez azért érdekel, mert mondta nekem hogy nem a legjobb időpontra vagyok kiírva, mert lehet, hogy mindenképp belecsúszik a szabadságába. Ilyenkor számíthatok rá szerintetek, vagy naív vagyok, ha azt hiszem, hogy miattunk bejön a kórházba? Ezek elég személyes kérdések, priviben is válaszolhattok nyugodtan.
Köszi.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne van-e fix tarifája a szülésnek Szabó Györgynél, vagy amennyit gondolunkk?

Köszönöm


Sziasztok,
Én is Szabó György magánrendelésére járok a Nyugatihoz, és a nyár elején fogok szülni a Máv-ban (pardon ÁEK-ban :wink:

Én úgy gondoltam rékérdezek nála kerekperec.
2 hét múlva magyek hozzá.
Ha addigra még aktuális lesz nektek, nagyon szívesen megírom, hogy a kérédseimre, pontosan mit válaszolt. :wink:
üdv, Kyra
 
 


Szia Katerina!
Én tavaly júliusban szültem Szabó dokinál, tehát a nyár kellős közepén :-) Szerencsém volt, mert nem akkor ment szabira. Ha jól emlékszem, annyit mondott, ha a szabijára esik a szülés, akkor bemutat a helyettes dokiknak (de ebben nem vagyok már biztos). Ha elutazik, én nem hinném, hogy visszajönne a szabijáról. De a legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, az a legtisztább.
A "tarifával" kapcsolatban annyit mondott, hogy a szülés ingyenes. Aztán hogy utána ki mennyit gondol, az már pénztárca kérdése. Ha van még valami kérdésed, nyugodtan írj, szívesen válaszolok.
üdv, Jourdan
 
 


Sziasztok!

Én nem kérdeztem meg a tarifát, úgy gondoltam, hogy nincs fix tarifája, de majd adni fogunk szülés után, hiszen miattunk jön be, stb. Egyébként nekem is mondta, hogy a szülés ingyenes, igaz, nálam úgy fogalmazott, hogy az ügyeletesnél, és nem kell feltétlenül választott orvos-szülésznő. Persze ezzel nem azt mondta, hogy ne hívjam, vagy, ha hívom, akkor fizetni is kell, inkább a lehetőséget mondta, hogy választhatom azt is, hogy a terhesgondozás nála, szülés meg az ügyeletesnél.

Szóval aztán mi adtunk a 6 hetes kontrollon egy számunkra elfogadható, de nem csillagászati összeget.

 
 


Sziasztok!
Köszi szépen a segítségeket.
Lenne még egy kérdésem. szerencsére a terhességemmel nincsen semmi baj, de szeretnék itthon maradni táppénzen. Nekünk nehezn jött ez a baba, több lombik után spontán :) és szeretném magunkat megkímélni a munkahelyi stressztől. Sajnos az utóbbi időben már csak az tartott ott, hogy hátha összejön a kisbaba és új helyre nem szívesen vesznek fel olyasvalakit, aki mihamarabb babát szeretne. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ha megkérem Szabó doktort akkor kiír táppénzre?
Előre is köszi lányok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
 


Én is Szabó doktornál szültem 2007-ben, a szülésnek tényleg nincsen tarifája, mindenki annyit fizet, amennyit jónak lát, és ahogy az ő szülése sikerült. Nyilván tarthat egy szülés pár óráig is, és akár több napig is. SZóval szerintem nem "ugyanaz" jár a dokinak. Vagy kérdés hogy ünnepnap vagy épp ügyeletben szültök. A lényeg, hogy adjatok, amennyit jónak éreztek. Én amúgy a nagy átlagban azt hallom az orvosokra, hogy a magánrendelési díjnak kb 8-10szeresét szokás fizetni....kalkuláljatok...

katerina: én is elmentem táppénzre idő előtt (na nem ennyivel), de ilyenkor a házi orvos tud kiírni, és nem a szülész. A szülész csak egy igazolást ad a házi orvosnak. Szerintem ezt simán odaadja neked a Szabó. Szerintem van hozzá elég indokod, amire kiadhatja. A lényeg, hogy a házi doki egyszerre mindig csak 2 hétre írhat ki, aztán újra menni kell hozzá a táppénzes papírért. De ettől függetlenül működik a dolog.

Ja, és a doki szabadsága alatt a kollegáját fogja ajánlani, és nyilván nem jön vissza a nyaralásáról. De ehhez nem kell nyárnak lennie, nálam ősszel konferencia volt azt hiszem, de végül mégsem zavart be. Ez bármelyik szülésznél benne van a pakliban, ez ne legyen szerintem kizáró ok a Szabó esetében sem.

Sok sikert Lányok, és jó szülést!
Vendég
 


Sziasztok!

Szintén a Szabó dokinál szültem, 2007. feb-ban és 2008. novemberében is. Én is csak azt tudom mondani, hogy nincs tarifája a szülésnek! Kb a magán rendelés díjának a 10-szeresét szokták adni...

Tp-re a házi orvos ír ki, Szbabett már részletesen leírta :wink:

Szabadság: nekünk már nyár elején meg tudta mondani, hogy kb. mikor nem lesz elérhető a későbbiekben (ősszel-tél elején)! Úgyhogy érdemes rákérdezni többször is! Ha úgy látja hogy benne van a pakliban egy esetleges szülés amíg ő nem elérhető, mindenképpen felajánlja a helyettesét. Ha meg bármi gond van amíg távol van, az asszisztensét, Csillát bármikor fel lehet hívni és segít mindenben!!

Gondtalan pocakosodást és gyermeknevelést kívánok! Sziasztok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Szbabett, Momi!
Köszi szépen!!!
Nektek meg jó babázást!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
 


Sziasztok!

Ahogy nézem, sajnos régen volt már hozzászólás...

Hátha valaki olvassa és tud nekem segíteni. Második babámat várom, most vagyok a 7.-ik hétben. Az itt olvasottak alapján nagyon szimpatikus nekem Szabó doktor.

Ha valaki el tudná nekem küldeni, hogy egy magánrendelés alkalmával mennyit kér, azt megköszönném.

Címem: olaszkatalin@citromail.hu

Előre is köszönöm!
 
 


szia okati!

én is hozzá járok (igaz, nem régóta - eddig csak párszor voltam), most vagyok a 12. hétben.
a magánrendelés díja 8 e ft.


okati: Nekem az egyik kismamája azt írta, hogy már csak a Nyírő Gyulába lehet menni majd hozzá szülni. Az meg magánkórház. Remélem nem végleges a dolog, de én most ezért nem megyek hozzá majd vissza, pedig nagyon szerettem hozzá járni. Nagyon rendes doki, ha megtehetném, utána mennék a Nyírőbe.



 
 


Sziasztok!
Szerintem azért érdemes egy vizitre elmenni hozzá, mert tény, hogy kötött szerződést a Nyírővel is, mert az ÁEK-ban egyre furább dolgokat találnak ki, és sok orvos el is ment. Nekem azt mondta a doki, hogy bebiztosította magát ezzel a szerződéssel, de amíg lehet, marad a Mávban is. Szóval érdemes megkérdezni.

A tesóm 17 hetes terhes, és még neki nem is mondta a Nyírőt, nekem is azért mesélte el, mert az ÁEK most kitalált egy új nyomtatványt, és ennek kapcsán mesélte el.

Kép
 
 


katy: Ennek nagyon örülök, akkor mégis csak nála kezdek, ha a bmc elbocsájt.



 
 


Katy, köszi ezt a pontos infot, mi nagyon szeretnénk még második babát és jó lenne, ha azt is az Áek-ben tudnám szülni. Mindenesetre egy nagyon picit megnyugtattál.

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Közben voltam is nála még júnis elején, és hétfőn ismét megyek.
Mondtam , hogy a Máv kórházban szeretnék szülni és egy szóval sem említette, hogy átmegy a Nyírőbe.

Bízom benne, hogy marad a Mávban...
 
 


Voltam tegnap a dokinál és kérdés nélkül elvállalt. Mivel már benne voltam régebbről a gépben ezért Csilla meg sem várta, hogy mit mond a doki, azt mondta hogy ez természetes. Közérdekű infó: A dokink rendelési díja július 1-vel változott 9000 Ft-ra. Szerintem még mindig megéri, olyan aranyos volt tegnap is. Elég sokat kérdeztem és nagyon türelmes volt, mindenre válaszolt. A babát is jól megnéztük és már láttam mozogni és a szívhangját is hallottam. Nagyon nagy élmény volt.



 
 


Vicky!
Örülök, hogy elvállalt! Akkor ezek szerint még biztosan marad az Áek-ban ugye?

Én közben megszültem, sajnos programozott császárral, mert a kislányom faros volt, de csak jót tudok a dokiról mondani.
Nagyon rendes volt, minden nap bejött megnézni, hogy hogy vagyok, és nem utolsó sorban nagyon csinos kis vágást csinált, szépen gyógyul, tök jó vékony lesz a heg.

További jó babavárást, vigyázz arra a kis picurkára!!!

Kép
 
 


katy76: Gratulálok a babához és jó egészséget. Az elvállalásról nem igazán tudok mit mondani, igazából nem kérdeztem így konkrétan rá. Gondolom csak mondta volna, ha valamiért nem tud elvállalni. Mondta, hogy az ÁEK-ban szülhetek és innentől kezdve kiírta a vizsgálataimat és megvizsgált. Olyan volt, mintha nem lett volna kérdés. Már előtte benne voltam a gépben régről és Csilla már írta is a gépbe az adataimat anélkül, hogy a dokihoz bementem volna. Legközelebb azért megpróbálom kipuhatolni, hogy mennyi is nála egy szülés és hogy biztosan ebben a kórházban lesz-e még akkor. Ha nem kínos megkérdezhetem, hogy ti mennyit adtatok a dokinak?



 
 


Sziasztok,én is a szabó dokinál fogok szülni oktban,csak jókat tudok mondani rolla és a csillárol is!Én ugy tudom hogy a mávban (áek) van de márcsak magánként a nyirős történetet meg sem emlitette nekem csak annyit kérdezett hogy ha esetleg arra kerül a sor hogy nem marad a mávban megyek vele vagy maradok és választok más orvost.De természetesen megyek vele hisz az orvos a legfontosabb a korház csak második fontos a sorrendben legalábbis nállam. Én a 2ik vizsgálatnál rákérdeztem hogy mennyi lessz az annyi erre azt a választ kaptam hogy nincs tarifa a szülésért a fix amit fizetnem kell a magánrendelési dij ami eddig 8 e ft volt de 1-ével 9 e ft lett.Azon kivül anyit adok amennyit akarok vagy nem adok semmit.

Nekem lenne viszont annyi kérdésem tölletek remélem tud valaki segiteni hogy maga szülészet meg a korházban töltött napok milyenek a mávban,és az elsö babás anyukákhoz hogy állnak,lehet kérni hogy éjszakára vigyék el a babát vagy egész nap+éjjel veled van és mit kell bevinni a babának???remélem hamar válaszoltok aki tud majd.Elöre is köszönöm válaszokat.


Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: