Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajna eddig nem volt időm jönni, Gergő baba nem nagyon hagyott, de mostmár azért összeszoktunk valamelyest.
Nagyon jó az a tábla, köszönöm, hogy engem is beírtatok.
Egyépként mi jól vagyunk. Gergő ma 24 napos, a héten megyünk csípőszűrésre.
Sajnos tejem nem sok van, ezért kap egy kis pótlást. Pedig eszem rendesen, iszom jó sokat, plusz még a laktoherbet is, fejek ezerrel, de így sincs vmi sok. Reggelente van még, de délutánra már elfogy, és csak olyan 40 ml-t tud 2 mellből kiszívni.
Azt hittem, hogy sokáig fogok tudni szoptatni, és nem kell majd tápszert adnom neki, de muszály volt. A dokinő írta fel. Persze nem adom fel, amít csak lehet mindent megpróbálok.
Mivel császáros voltam, eleinte azt hittem, hogy emiatt nincs elég tejcsi, de már 1 hónaposak leszünk, ugyhogy nem az volt a baj.
De mind1. Lesz ami lesz.
Lányok, én annyira imádom ezt a gyereket! Olyan édes. És nagyon erős. Annyit szoktam nevetni a kis grimaszain.Kép
Mivel ide sosem sikerül képet felraknom, így a múltkor csináltam egyet a babaszobán. a cím: www.geribaba.blog.babaszoba.hu

Remélem mostantól sűrűbben tudok majd jönni!!

Puszi: Jucus

 
 


Jucus!
aranyos a kisfiad! Igaz kicsit keresgelni kellett, de megerte. En ket dolgot tudok tanacsolni, ami nekem bejott: gyakori szoptatas (sokkal jobb, mint a mellszivo, hatekonyabb) es az Urtica Urens homeopatias bogyo. Sokszor vagyok ketsegbeesve, hogy nincs tejem, de eddig meg megusztuk a tapszert. Ajanlom, probald ki.

Ma megyek este a dokihoz. Drukkoljatok!

udv:Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
 
 


Jucus
megnéztem, tündéri. A tej miatt ne aggódj, vagy van, vagy nincs. Van aki semmit nem esz érte, mégis ömlik. Te is mindent megteszel érte, és nem követsz el szetnségtörést a tápszerrel.Kép pussz
Marq

marq
Kép
Kép
 

 
 

Jucus!
Nagyon szép kissrác tényleg!!
Csatl. Marquenza-hoz, ha lesz tápszer lesz. Azért nem szabad kétségbe esni Kép
Nézd meg Bencét, 3 hós kora óta nincs tejem, mégsincs semmi baja Kép

Ezvicc!
Maj írd meg, milyen volt a doki!

Kép Kép
 
 


Ezvicc!

Igen drukkolunk és várjuk a fejleményeket.
Tisztára mint valami szappanoperábanKép
Vendég
 


Jucus!
Nagyon édi Gergő baba, ha nem baj bemásolom ide aképet, elég nehéz ott rálelniKép

Kép
Vendég
 


Jucus!

tejcsi miatt ne aggódj, Ági kezdetektől fogva kap kiegészítést és 8 hetes kora óta csak tápot és jó kis vasgyúró ...
Ha nincs tej, nincs mit tenni Kép
Vendég
 


Jucus!

Tápszerrel kapcsolatban, csak annyit mondanék, hogy az én fiam egyáltalán nem kapott tejcsit, csak tápszert! 10 hónaposan 9,5 kg, és edzett kisfú!
A lényeg, hogy Te el tudd fogadni!
 


Dóri!

Köszönöm, hogy bemásoltat a képet, nekem sosem sikerül. Azért még bróbálkozom.

Tápszerrel kapcsolatban igazatok van, nem mi leszünk az elsők, akik erre kényszerülnek!

Jucus

 
 


Kép

 
 


Ezvicc!

Ne csigázz minketKép
Ha van időd írj, én nagyon kíváncsi vagyok mi volt a dokinál...


Csak gyorsan, mert nyugos a fiam (pedig 10ig aludt Kép ) Ha elalszik jovok a reszletekkel. Most csak annyit, hogy mindenre rakerdeztem, komolyan. Megbeszeltunk mindent. Elmondtam a bajaimat. Nem valtok orvost. Reszletekkel jovok majd, de nagyon jol sikerult a beszelgetesunk. Vagy fel oran at voltam bent nala.
Na rohanok, csak tudnam miert sir!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
 
 


Ezvicc gyorsan nyugtatsd meg és gyere..........
Epekedve várom a részleteket Kép
Ági is 8:30-ig aludtKép
Viszont a délelőtti alvást ami két órás szokott lenni elintézte 50 perc alattKép
Így mire végeztem a házimunkával felkelt...Ennyit a pihenésemről, most elmegyünk a dm-be, vásárolnom kell, de aztán jövök.
Vendég
 


Na mar alszik is. Kulonben most ezen aggodom, hogy allandoan alszik. Normalis ez?

Szoval azt sem tudom hol kezdjem. Irom ahogy eszembe jut. Megkerdeztem miert csak a maganrendelesen hajlando fogadni, kitertem a halapenzre, hogy talan nem volt megelegedve? (muszaj volt igy rakerdeznem, mert napok ota ragodtam a dolgon) Megnyugtatott, hogy mar fogalma sincs, hogy en mennyit adtam, de biztos, hogy nem volt problema, nagyon orult neki. Nem azert nem fogad a korhazba, de ertsem meg, hogy most mar nem tud idopontot adni, es egy kismami is tobb orat vart ra korhazban, mert sorra jonnek a mutetek. Nem tud ott annyi idot szanni, amennyit szeretne, es ezert csak rohanas van, es nem tudja igy megjegyezni a dolgokat. Aztan beszeltunk a kovetkezo babarol, en eroltettem, mert tudni akarom az anyagi reszet elore. Azt mondta, hogy nincs elore szabott ar, de azt sem lehet toluk elvarni, hogy hetvegen mondjuk bemenjen ugy, hogy ne a csaladjaval toltse az idot, es akkor nem kap erte semmit (na ezt nem ilyen csunyan mondta, csak mar nem emlekszem) Aztan beszeltem rola, hogy nem az elso orvos, es azt is elmondtam, hogy pont azert jottem el egy budai korhazbol, mert penzehes volt a doki, es mondtam, hogy ot pont ezert ajanlottak nekem mert nem az. Erre megnyugtatott, hogy o tenyleg azert akarja a magant, mert itt ha idopontot ad, akkor tenyleg akkor tud fogadni. Aztan megvizsgalt, es most kepzeljetek nem fajt, meg a rakszures sem. Hat total el voltam ajulva.
Ja, rakerdeztem, hogy miert nem a 6heten vizsgalt, hogy zavar ez a 12.het. De itt is megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, nyugodjak meg. Szoval meggyozo volt! Szoval minden nyugomet elmondtam, megbeszeltuk. Na ez hianyzott nekem a korhazban, mindig csak rohant. Ezt is elmondtam neki.

Egyetlen egy dolog zavart, de a ferjem lehulyezett miatta: nem nezte meg a gyerekemet.Pedig elvittuk magunkal (hova mashova raktuk volna) Rakerdezett, hogy itt a baba? de nem nezte meg? Miert? Ezt mar nem kerdeztem meg tole. Tenyleg hulye vagyok?

Mindent osszevetve jo volt, hogy nem nyuszi modjara viselkedtem, hanem mindenre rakerdeztem.

Feebredt a draga, hat nem aludt sokat Kép

Nem tudom irtam-e, de voltunk tegnap doki neninel, es az en pici kisfiam mar 64cm, es 6,4kg Kép Nagyon megdicserte a doki neni. Megmutattam a koszmot is, szegeny alig vette eszre, mert szoke is az Atti, meg nincs is tul sok belole. Kaptunk kenocsot ra.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
 
 


sziasztok
Tegnap megkaptuk a 2 hós oltástKép kicsit sirdogált aztán átaludta az egész napot.már 58 cm és 5800grKép Egy hónap alatt hizott 1100gr-t és nőtt 5 cm!!! Hát ebben a dologban nem rám hasonlít.

üdv: Györgyi
 
 


Ezvicc!
Szerintem ezen ne izgasd magad, a férfiaknak egyik baba olyan mint a másik. (ha nem a sajátja). Pláne az orvosok hány babát láthatnak! Biztos nem akart megbántani, talán csak egyszerűen elfelejtette mire kiért, annyi mindenről volt szó. Nagyon ügyes vagy, hogy így rákérdeztél erre az elégedettség dologra, én pl. hihetetlen hülye helyzetekbe tudok keveredni ilyenkor.
 
 


Lányok!
Nem válaszoltatok, hogy nektek is olyan gyakran eszetekbe jut a szülés? Vagy én csak becsavarodtam?
Az egész Babanetre meg erre a topikra is csak a hathetes kontroll után találtam rá, mert a Doktor valami cikkét emlegette és azt megnéztem. Milyen jó lett volna még előbb!
 
 


Nyeste!
Nekem is gyakran eszembe jut...
Az az érdekes, hogy magára a fájdalomra nem emlékszem...Csak azt tudom, hogy nagyon fájt az utolsó pár fájás mielőtt elkezdhettem nyomni.Kép
Meg arra emlékszem, hogy legalább 1 óráig úgy remegtem mint a kocsonya.
Én atl féltem, hogy ha nem tudok előtte enni, majd nemlesz erőm, hát alig ettem előtte (izgatott voltam reggel) és szülés alatt ihattam egy kicsi vizet és az elég volt.

Tud valaki jó gyerekorvost, magán is lehet, aki a XI. kerületben rendel és normális?

Én nem adok pénzt a mostaninak és hát le se bagózik minket.
Ti adtok pénzt az állami gyerekorvosnak?

Dóri
Vendég
 


Nyeste!
Én még mindig ha vki jön, el kell meséljem a szülésem
És mindig azt mondom, hogy én úgy szerettem terhes lenni, meg szülni, hogy akármennyit végig csinálnék. Persze ha van aki felneveli Kép

Dóri!
Mi adunk a gyerekdokinak lovettát. Először picit többet, amíg oltás volt, most már csak jelképes összeget. Ebből kifolyólag (de lehet egyébként is) nagyon rendi, mindig szépen elbeszélget Bencussal, ha csak összefutunk az sztk-ban, megkérdi, minden rendben van-e. Havonta jön házhoz, kérdezte az utsó oltás után, hogy jöjjön-e, van bemegyek, de én mondtam, hogy nem szívesen mennék be a beteg gyerekek közé. Szal nekünk nagyon jó a dokibácsink. Csak hát itt van a XXIII. ker-ben Kép

Képzeljétek! Megyünk apával másfél napra Bikalra a Puchner Kastélyba. Nagyik hosszas unszolásra Kép
elvállalták a bébiszitter szerepét. Holnap reggel indulunk, és csak pénteken du. érünk haza.
Ez lesz az első igazán kikapcsolódásunk apával!!!

Szép napot Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
 
 


Nyeste!
Csak ugy, en ugy vagyok pont, mint Dori. Tudom, hogy fajt, de nem emlekszem. Csodas elmeny maradt szamomra. Sot a terhesseg is, pedig voltak problemaim.

Fricky!
Jo pihenest, szupi, hogy elmentek!

Olyan jo erzes, mar nem gorcsolok, hogy biztos baj van odalent. Jo tudni, hogy minden rendben van Kép

Gyerkoc meg mindig alszik. Normalis ez. Este 9tol aludt 6ig, aztan meg vissza mostanaig Kép En sem vagyok am szazas Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
 
 


Nyeste!

Én még csak 1 hónapja szültem, de igazából a fájdalomra nem emlékszem már. Egyedül csak arra amikor kézzel vizsgált a doki, hogy mennyire tágulok. Na, az nagyon fájt!
A vajúdás az azért volt jó élmény, mert egy tündéri szülésznő volt éppen akkor műszakban. A férjemmel végig dumálták, viccelték az egészet. 2 fájás között én is nevettem velük. Csak a vége fele volt már rosszabb, amikor nem tágultam, és a baba szívverése is nagyon leesett, ezért is lett császár belőle. Na, és a köldökzsinór is a nyakára volt tekeredve. Akkor nagyon megijedtem. De hála a gyors intézkedéseknek, és az orvosomnak minden rendben lett!Kép

Jucus

 
 


Eszti!

Mi is voltunk Bikalon pár éve, és nagyon jól éreztük magunkat!
Mi is most megyünk először el kettesben Danca születése óta. A férjemnek lesz egy tárgyalása Milánóban pénteken, én pedig elkísérem. A hétvégén pedig bebarangoljuk egész Milánót. Nagyon várom már, de azért félek is egy kicsit, hogy Danca mit fog szólni. Barátnőm kisfia úgy megsértődött, hogy 3 napig nem kommunikált vele, miután hazajöttek...

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
 


Kép

 
 


Végre sikerült képet feltennem!!!KépKép

 
 


Dóri!

Mi is adunk zsét a háziorvosnak. Az oltást mindig kijön beadni az én kérésemre, mégis jobb, mint szuri után hazaközlekedni. De nem egy nagy durranás egyébként a doki, mindenre rálegyint. Én úgy vagyok vele, hogy oltást beadni meg tápszert felírni remekül tud, ha más van, úgyis szakorvoshoz fordulunk. A múltkor is rálegyintett Luca fülére, ó nincs semmi baja, én meg szépen elvittem a fülészetre, rögtön mondták, hogy gyulladt. A házidokinak el se mondtam, úgyse ért az oltáson kívül semmihez.

marq
Kép
Kép
 


Hát ez az, csak manapság mindenhez beutaló kellKép
Én úgy vagyok vele, hog ymivel nem jön ki, én nem adok lovettát, ennyi már jöjjön ki a TB-mből.
A mi dokink gyereksebész volt szakmailag jó, csak sohasem mond semmit, csak nézegeti a gyereket...
Az utánunk jövő házaspárnak és az előttünk bent lévő anyukának sokkal jobban örült, ők bizti perkáltak Kép
Az előttünk lévő még a drága babakocsiját is betolta, hogy felvágjon a dokinak, hogy nekik van pénzük.

Na mindegy...
Vendég
 


Sziasztok.
Hát a mi dokinéninkúj doki.Január óta van itt.Amikor valamiért kihívtam,mindig kapott pénzt,(szerintem nem is keveset)és múlt héten délután a 4 éves fiam belázasodott.39,8.Felhívtam,hogy rendelés után jöjjön ki,nézze meg a gyereket mert ő még nemigazán volt eddig lázas,és erre a válasz az volt,hogy ha letudom vinni a lázát akkor másnap vigyük le a gyereket,ha nem,akkor hívjak ügyeletet.Teljesen kiakadtam.Felhívtam a nyugdíjba vonult doktornéninket,és ő jött ki megnézni a fiam.Mondtam neki,hogy maradnánk nála magánban.Azt mondta,hogy bármikor hívjam ha gond van.Még éjjel is nyugodtan.
Hát most jól kipanaszkodtam magam.

Jucus.Nagyon aranyos Gergőbaba.

Sziasztok.Ági.


Ezek szerint még nem csavarodtam be teljesen. Lehet, hogy azért gondolok rá ennyit, mert kimondtam, hogy ez volt az utolsó. A fájdalomra én sem emlékszem,csak tudom, hogy a vége fájt. A Doktor úr azt mondta erre, hogy az "oxitocinfelhőben" az ember csak a szépre emlékszik, vagy valami ilyesmit. Valszeg az én szülésem után is csak azért mondta, hogy ez nehéz volt, mert 2 óra helyett max. fél órára számított. A páromnak még féig viccesen eligazítást is tartott, mit csináljon, ha netán az autóban születne a baba (mivel negyedik gyerek, és az előzők is elég gyorsan jöttek). Volt is nálunk steril cucc.

Gyerekorvos: hozzánk szuper új dokinéni jött. Kisbaba mellől jött vissza, van két nagyobb gyereke is, homeopátiás rendelése és figyelmes, nem pénzleső. De elfogadja, ha lakásra jön. A rendelésen fel sem merül, hogy fizetni kéne. Bármikor lehet hívni, telefonos tanácsért is, kedves, okos és szerintem korszerű. 2.ker-ben lakik.
 
 


Én nehezen találtam gyerekorvost, mert aki itt nálunk van az csapnivaló. De végül aki lett egy aranyos, kedves szóval jó doktornő. Ha a rendelőbe visszük majd nem adunk, de idáig itthon kaptuk az oltást az 3000Ft/alkalom, ezt ő előre megmondta. Egyébként homeopátia párti. Bármikor hívhatom tanácsért és ez nekem nagyon jó. Szereti Fruzsit, ez plusz pontKép

Lányok!
Fruzsi 4 és fél hónapos! Folyamatosan eszi a kezéz, az ujjacskájávan dörzsöli az alsó inyét. Közepesen nyálzik, jelentheti ez a fogát vagy ez minden babánál így van ebben a korban?


Én is csak akkor adok pénzt a gyerekdokinak, ha házhoz jön, a rendelőben miért is adnék?
Beutaló pedig nem kell azokra a szakrendelésekre, ahová leginkább előfordul, hogy vinni kell a gyereket: fülészet, bőrgyógy, nőgyógy. De a beutalót kérésre simán megírja szerintem, ugyanúgy mint a felnőtt háziorvos.
Dóri
Szerintem a rendelőben nem nagyon perkál senki, viszont ha kihívod otthonra akkor természetes, hogy fizetek (mint egy magándokinak) Persze, 40 fokos láz miatt az más, az a munkakörébe tartozik, de oltást háznál adni nem. Meg elvileg nem is szabad.

Pocak
Természetes amit Fruzsi csinálKép

marq
Kép
Kép
 


Marq!

Nálunk még nem járt a doki, mivel épp dokiváltás volt Ági születésekor...
Én 6 hetes kora óta behordom és nem szeretném ha oltani kijönne, jobb, ha mi megyünk, így legalább Ági tudja, hogy itthon rossz nem érheti.
A régi gyerekdoki nem fogadottt el pénzt azért sem, ha kijött, pedig Ági 5 hetes koráig hetente jött, azt mondta, hogy ő már leszokott a hálapénzről Kép
Vendég
 


Pocak!
Ági szintén Kép
van amikor 4 ujját eszi, még akár 2-3 hónapig is eltarthat mire az első foga kijön.
Vendég
 


Lányok!


Találtam egy oldalt, lehet,hogy ismeritek, de akár még hasznos is lehet.

www.orvostkeresek.hu

Üdv mindenkinek

KépKép


Csajok egy gyors kerdes: este elontott a ver, gondolom ez piroska. Most akkor elmegy a tejem?
Egyszer mar megjott julius6.an

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
 
 


Ezvicc!

Szerintem nem. Nekem attól apadt el teljesen,mert nem tudtam pihenni.

Csoki!

Köszi a linket.
Vendég
 


sziasztok

Jucus Gratula a szép babádhoz!!!!

na mire leülök netezni, felébredt mennem kell.....

üdv: Györgyi
 
 


Ezvicc!
Attól nem megy el, én úgy tudom, hogy olyankor előfordulhat, hogy a baba nem kéri a cicit, mert más lesz a hormonok miatt a tej ize vagy összetétele, esetleg kicsit csökkenhet a mennyisége, de aztán minden a régi. Van olyan baba aki viszont ugyanúgy szopizik, észre sem veszi, mennyiség is uaz marad. Sőt szerintem ez utóbbi a gyakoribb.


Dóri!
Ti hogy álltok az üléssel? Fruzsi folyamatosan fel akarja húzni magát, ha meg tudja fogni mindkét kezünket már húzza is fel magát, és vigyorog nagyon, ha visszaengedjük néha újra visszahúzza magát akkor meg már szinte kacag. Nem árt ez a gerincének?


Picipocak!
Bocs, hogy én is válaszolok, de pont ezt kérdeztem meg múltkor a csípőszűrésen a dokitól. Én is úgy gondoltam, hogy ehhez még kicsi a Zsófi, de ő is húzza fel magát ülésbe. Azt mondta a doki, hogy ha ő húzza fel magát az nem árt, de ne a szülő eröltesse, mert attól sérülnek a porcok a csigolyák között.
Bocs, hogy beleszóltam!

 
 


Pocak!
Ági uezt csinálja, sőt az ölemben már ül is....
Ha ő csinálja akkor nem gond.
Vendég
 


Ezvicc,

Ne izgulj! Egyáltalán nem jelenti azt, hgoy elapa a tejed. Nekem márciusban jött meg először, azóta rendszeresen, és július elejéig szoptattam.

Jucus,

Tündéri a manó!

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
 


Kizsó!
Köszi a válaszod, megnyugtató, hogy a doki is ezt mondja. Végül is már az 5. hónapot kezdtük...

Dóri!
Igen Fruzsi is ölben már nem engedi hátra a fejét a mellkasunkra, hanem tartja maga és kicsit elöbbre húzza a testét, szinte egyenesbe tartja magát.
Kép


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Sziasztok!
Sikeresen hazaértünk pénteken, és kicsit szomorú is voltam. Kicsi fiamnál semmilyen kitörő lelkesedés, hogy hazaértünk Kép
Egyébként nagyon jó fiú volt. Nagyik mondták Kép

Pocak!
Ha saját magát húzza fel, akkor sztem nem kell aggódni, azért teszi, mert elég erősnem érzi magát hozzá. Valahogy el kell kezdeniük a felülést Kép

Mindenki jól van?

Üdv: Eszti

Kép Kép
 
 


Fricky!

És jól éreztétek magatokat? Ne legyél szomorú, hiszen nem sok időre mentetek, biztosan nagyon szereti a nagyikat és örült, hogy velük lehet. Ha hosszabb időre mentetek volna biztos nagyon hiányoztál volna, de így tudod, hogy ennyi időre bármikor elmehettek, nem kell idegeskedned, nem fog sírdogálniKép


Fricky!

Üdv! Mesélj milyen volt!
És légy büszke a fiadra, hogy így elvolt.

Csajok!
Látta valaki tegnap a 93-as járatról szóló dokumentum filmet? Én szinte végigbőgtem. De úgy kell nekem, minek kellett megnéznem. Minden esetre igen tanulságos volt.
Vendég
 


Fricky!

Üdv! Mesélj milyen volt!
És légy büszke a fiadra, hogy így elvolt.

Csajok!
Látta valaki tegnap a 93-as járatról szóló dokumentum filmet? Én szinte végigbőgtem. De úgy kell nekem, minek kellett megnéznem. Minden esetre igen tanulságos volt.
Vendég
 


Hát Csajok, egyszerűen szuper volt. Mondtam apának, hogy videózzunk le mindent, mert tuti, hogy ide többet nem fogunk eljutni Kép Nagyon nívós hely, és iszonyat drága is. Nem tudom írtam-e, ha igen bocsika, de ha vkit érdekel, akkor itt megnézheti, hogy hol is voltunk. www.puchner.hu
Az tuti, hogy nagyon jól elvan a nagyikkal, és persze örülök, hogy így nyugodtan merem majd egy-egy napra otthon hagyni, csakhát.... jól esett volna, ha széles vigyor, kacagás fogad. Később persze azt is megkaptuk Kép

Dóri! én nem láttam a filmet, de ezek szerint nem is bánom annyira, én is tuti végig sírtam volna. Nem tudom, mióta szültem (mondjuk eddig is elég érzékeny lelkű voltam), olyan könnyen elbőgöm magam, hogy az hihetetlen. Elég csak látnom a híradót pl.

Kép Kép
 
 


Hú, Fricky! Megnéztem.
Megmutattam apának is(kicsit se célzásként) hátha egyszer elvisz ideKép
Nagyon jó lehetettKép


Fricky!

Én is megnéztem, nem semmi.
Én a munkahelyem jóvoltából voltam 2* csapatépítésen a Szidónia Kastélyszállóban, imádtam, csak sajna a férjem nem volt ott. Idén is voltak, de én épp akkor szültem így kihagytam.Kép
A nagydarab férfikollégáim nem tolerálták a wellness kaját.
Pl. a gálavacsin volt fogas suflé ízelítő, ez két dió nagyságú halpástétom egy kis menta levéllelKép
Szerintem isteni volt. Én jól laktamKép

Családdal nem hiszem, hogy ide mennénk, ahol mi laktunk (2 ágyas) 60000 Ft volt tavaly egy éjszakára. Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: