Új privát üzeneted érkezett!

Bábaildi



Ügyi vagy már mi is vettünk pár dolgot a gyerekeknek.
Én is ugy utálom a tömeget meg mikor fejvesztve rohangálnak hogy mit vegyenek még.
Menün még nem gondolkodtam mi elszoktunk menni a testvéreimhez látogatóba karácsonykor .
Tiszta takony mind a két gyerek Jocika valami frankot haza hozott megint.
Mi jól vagyunk igaz alig aludtam éjszaka hol egyik hol másik kelt így olyan vagyok mint a mosott rongy . :cry:

Nita ügyik vagytok ti is.
Hogy vagytok???

Ki mit vesz ajándékba ha megkérdezhetem???????????????

Többiek nagyon eltüntetek????

KépKép
 


Manojoco jobbulást a két kis betegnek:)
nálunk eddig ilyen kirakót puzzlék vannak meg..imádnak kirakózni a gyerekek is..de szeretnénk bővíteni a fa vasútjukat is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

köszi orrcsepp vitamin már kicsit jobban vannak de holnap délután doki .

Nálunk is szeretik a puzzlét és a fa vasutat is nagyon szeretik.

KépKép
 

 
 

Sziasztok!! :)

Rég jártam erre, de most megint előkerültem. :) Tudjátok, rossz pénz nem vész el. :) Remélem mindenki jól van, nálunk nagy változások voltak az elmúlt hónapokban. Végre újra Pesten lakunk, méghozzá Kőbányán, ahol születtem és felnőttem, és nagyon élvezem, hogy újra "otthon" vagyok.. :) A fiúk nagy ovisokká cseperedtek, én újra elkezdtem dolgozni, szóval nem unatkozunk mostanság. :) Egész jól vettük a változással járó akadályokat, bár mindenkit megviselt kicsit az elmúlt időszak, de már alakulunk. :) Ákos teljesen beépült már az ovis életbe, Matyinak nehezebben megy, nehezen fogadja el, hogy "idegenek" között van a családja helyett, de hősiesen jár és akár akarja, akár nem, egyre jobban érzi magát Ő is a "melóhelyén".. :)

Veletek mi újság????

puszi

Móni :)

Kép

Kép
 
 


Szia Móni!!!!!!!!!:)))))))
örömmel olvasom hogy Pestiek lettetek:))))))))
hozz képeket a fiúkról:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hahóóó!

Mi is megvagyunk ám... :)

Csak a gép nincs nálam sosem... De ma itthonmaradt. :) Úgyhogy garázdálkodhatok. :)

Mi még karácsonnyal sehogy sem állunk... De mi elsősorban lélekben készülünk rá, készülnénk...

Móni, helló! :)

Szép napokat!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Ki merre jár látom mindenki nagyon elfoglalt.
azért ha van időtők írjatok hogy vagytok ? :D

KépKép
 


sziasztok,

segítséget szeretnék kérni :) XX. kerületben lakom, és most várjuk az első babánkat. kérdésem, hogy merre induljak el, hova kell menni terhesgondozásra, védőnőhöz, stb., stb.
eléggé elveszettnek érzem magam, bármilyen iránymutatást szívesen fogadok, és köszönök előre is :)

további szép napot Nektek!

Kép
Kép


Sziasztok!

Mi sem tűntünk el, csak a gépek cserélődtek, mert az enyém bemondta az unalmast, de aztán sikerült életet lehelni bele... és közben meg szalad az idő....

Morca, örülök, hogy közelebb jöttetek, így talán meg tudunk látogatni Titeket :) ha lehet :) :oops:

Többiek, karácsonyi készülődés most már mindenhol? :)

Tündérlétra, szerintem első körben menj el egy nődokihoz, ő ír neked egy papírt, hogy valóban babát vártok, aztán megmondják, hova kell menni terhesgondozásra, ott pedig irányítanak a védőnőhöz :) Legalábbis nálunk így volt :)

Nálunk is zajlik az élet, Botondkám jövő héten már két éves.. emlékszem, mikor pocakosan mentem még Ildihez szülőszobát látogatni, meg aztán ugyanabba mentünk szülni... :) és most meg már ekkora nagy fiú... csak pislogok... szalad mindenhova, mert dolga van.... :D fontos... :D csak beszélni nem akar még... egyedül a buszra mondja, hogy "bfff" :D semmi más.. egyszer volt már anya, egyszer volt Imre, de ennyi... Semmi több... majd :) bölcsiről sem tudunk még semmit, és a munkahelyemen sem ígérnek semmi jót.. nem hogy munkát... úgyhogy e tekintetben nincsenek jó hírek.

Vigyázzatok Magatokra! Puszi Mindenkinek!

és egy kép is, Thomas ment a dvd-n... :D Kép

Kép
Kép
 
 


Szia Etelka!
Jó, hogy hírt adtál, Botond jól megnőtt, tényleg. Nagy csibésznek látszik!
Tündérlétra: terhesgondozáshoz először kell egy igazolás egy nőgyógyásztól, hogy terhes vagy. Azután dönts el, hogy állami v magánrendelésre akarsz-e járni. Az SZTK rendelés fent van a neten. Ha a Délpestiben akarsz szülni, szívesen segítek a választásban. A választási lehetőségek: állami rendelés, magánrendelés, választott orvos, választott szülésznő, egyik sem, mindkettő.......mindenféle variáció lehetséges. Aszerint keresgélj, hogy Te mit szeretnél. Egyáltalán, hány hetes terhes vagy?
A kórházban egyébként van szülésfelkészítő tanfolyam is. Azt is érdemes lesz később felkeresni.
Szóval, ha van valamilyen elképzelésed, írj privit nyugodtan, vagy hívj fel telefonon: 06 70 450 7649
 


sziasztok,

köszönöm az infókat!
ma délután megyek az sztkba Juhász dr-hoz - ismeri valaki?
Ildi, van papírom a terhességről (9 hetes), mert lombikbaba, és csak szívhang után engedtek el az intézetből. terhesgondozáshoz nem látom indokoltnak a magánrendelést, sztk-ba megyek. orvost sem tervezem, hogy fogadnék, de szülésznőt igen (úgy tudom, a délpestiben van lehetőség csak szülésznővel szülni, ha minden okés - ez igaz?). amúgy szülhetnék máshol is, mint ahova területileg tartozom?

legyen szép napotok :)

Kép
Kép


Sziasztok!!!!!!!

a héten apikámat kitüntették mert 250.000 km-t vezetett balesetmentesen:)
Kép

ma megérkezett Beni cicánk...imádják a fiúk.....:)

Kép

Kép

Etelka de jó hallani felőletek is:))))))))
a beszéd miatt ne aggódj.....Barni is még csak 5- szót ha mond...de nem nagyon aggódom mert a Máté is konkrétan oviba kezdett el beszélni.....
szóval nyugi....

Tündér a Délpestibe lehet csak szülésznővel szülni...Barnikám is így született:)ugye Ildi:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Etelka, tényleg ne aggódj, a fiúk ilyenek... :)

Hallom, mindenki készülődik... :) Mi még nem, csak szereplésekre próbálunk, meg énekelünk minden vasánap. :) Majd szerdától egyebeket is tudunk már tenni.. :)

Ildi, hahó! :) Kiváncsian várom a fejleményeket... :S :)

Nitácska, aranyos a cica!

Móni, de jó, hogy visszajössz ide. :) Meg, hogy mostmár Ti is itt laktaok a városban! :) Majd találkozunk vmikor? Többiek? :)

Mindenkinek sok puszi. :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Ildi merre vagy?jelentkezz .....hiányolunk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

csak gyors beköszönök mert lassan keltem a ygerekeket .

Jocika köhög Gréti tegnap lázas lett ma doki délután nekem az alergiám jött ki így ma még a bőrgyógyászt is meg kell néznem van-e rendelése. habár ma hétfő van lesznek vagy ezren.

ezt sütöttem tegnap Kép mézes süti
ezt pedig a suliba csináltuk húzni kelett nevet az sztályba és saját készitésű ajándékot kelett csinálni ő lenne a lilli ajándéka Kép


majd benézek még de most ennyire volt időm.[/img]

KépKép
 


Sziasztok! De jó, hogy újra előkerülünk. Volt egy kis csönd. Én is hozzájárultam, igaz, nem voltam elérhető napokig. Volt két szülésem, elég hosszas, meg dolgoztam is, de a hétvégén Bécsben voltunk.....adventi vásáron. Még nem voltam soha, csodálatos élmény volt. Bécs gyönyörű, olyan mintha Pest lenne kitatarozva, kitakarítva, békés, nyugodt emberekkel teli. A díszkivilágítás lenyűgöző. Fantasztikus volt!
tündérlétra: gratulálok, viseld jól az "édes terhet", ha eléred a 20-25. hetet segítek szülésznőt keresni, ha nálunk szülsz. Egyébként bárhol szülhetsz, szabadon választhatsz kórházat, csak befogadási igazolást kell szerezned az adott helyen, hogy odamehess, ha vajúdani kezdesz. (de ez még odébb van egy kicsit)
manojoco: ügyes vagy, a süti is és a virág is jól néz ki. Tetszi!
zdori: még nem kaptam, hírt, holnap érdeklődöm, mert nappalos vok.
nitácska: nagyon becsülendő, amit Api tud! További sokezer balesetmentes kilómétert Neki!
 


Nitácska, én is gratulálok párodnak!! :)

Ildi, várom, mi lesz. :) Jajj, de szép lehetett. :) Örülök, hogy jó volt! :)

ManoJoco, szépeket készítettél! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Ildi de jó biztos szép volt Bécsben ismimék mennek minden évben.


Gréti beteg nálunk tegnap voltunk dokinál csúnyán köhög .reméelm hamar rendbe jön hétvégén mennénk a testvéremékhez . de nem leszünk sokat mert apa dolgozik a két ünnep között így itthon leszünk.

KépKép
 


sziasztok,

Ildi, köszi :)
örülök, hogy jól éreztétek magatokat Bécsben, mi is voltunk pár éve, tényleg gyönyörű :)

üdv Mindenkinek!

Kép
Kép


Sziasztok!!!!!!

MINDENKINEK KÍVÁNUNK KELLEMES ÜNNEPEKET EME KIS VERSIKÉVEL!:)


Karácsonykor
fényesek a felhők,
csillagokból
horgol a tél kendőt.
Ráteríti
hegyek tetejére,
fenyőágnak
jégrojtos a vége.
Karácsonykor
mindenki varázsol,
meglepetés
bújik ki a zsákból.
Szekrényeknek
titkos rejtekéből,
édesapám
legmélyebb zsebéből.
Karácsonyra
kalácsot is sütnek,
nincsen ennél
izgalmasabb ünnep!
Ajándékot én is
készítettem,
amíg készült
majdnem tündér lettem!


most már talán meg gyógyultam én is....nagyon lebetegedtem.láz hidegrázás,hányinger és társain vagyok túl....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Karácsony napját én munkával ünneplem, ezért most kívánok topicunk valamennyi tagjának

[b]Békés, boldog karácsonyt!
 


Áldott ünnepet!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Nagyon Boldog karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

KépKép
 


Nagyon Boldog karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!

gondoltam hozok egy képet magamról:)
25-én zorall koncerten voltunk apival........

a képen a két zoralinálval Sicuval és Dórival vagyok:)

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Kedves fénykép. :)

Boldog új évet kívánok szeretettel mindekinek, holnap sztem nem leszek...

Kép
Kép
Kép
 
 


Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!

:D

KépKép
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldogságos új évet kívánunk! :)

Hogy telt a szilveszter? :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

az új évem nem kezdődött valami jól:(1-én hajnalban iszonyatosan erős gyomorgörcsre ébredtem és ez egész 3-án hajnalig tartott..ki se tudtam kelni az ágyból......diétáztattak anyuék ugyan is így ott ragadtunk.......majd nagy nehezen le tudtam menni a dokihoz aki mondta valami vírust nyaltam be ki is száradtam szóval nem volt kutya,....de már teljesen jól vagyok......hála a fiúk megúszták:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj, de jó, hogy már jobban! Jobb kezdés is lehetett volna... :S

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri tény én se így akartam kezdeni az évet:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :D

Ki merre jár ? hogy vagytok

Nitacska, Ildi.etelka,dori ????????

Nitacska !

Remélem már jól vagy ?
Gratula a párodnak nagyon ügyes további sikeres vezetést.
és látom van cicátok????nagyon édes gondolom a gyerekek imádják?És látom a fényképen hogy megnövesztetted a hajad??

Etelka Milyen nagyfiú már Botond és már 2 éves elmúlt .


többiekkel mi újság???

Nálunk elmúltak az ünnepek Gréti decemberben volt beteg ,Jockának a foga fájt.
Most megvagyok fázva 2 hete fájt a torkom ,nyakam, mindenem fáj a fülem már több mint 2 hete tegnap voltam fülészeten múlthét szerda óta tegnap sikerült bejelentkeznem.
Hétvégén szülinapoztunk Gréti 2 éves lett .Most eszik közben beszél folyamatosan Jocika iskolába .


Sziasztok remélem mindneki jól van majd írjatok ha van egy kis időtök .

KépKép
 


Sziasztok!!!!!

Manojoco köszi már teljesen jól vagyok.......
bizony lett cicánk...muszáj mert az egerek már immunisak mindenre........
szeretik a gyerekek de nem nagyon engedem csak néha hogy megsimogassák utána alapos kézmosás....
a hajam most növesztem igen.meguntam a rövidet.........meg hát a rock koncertekre nem jó a rövid haj:)))))

neked mielőbbi jobbulást:)))))

Grétinek és Jocónak is NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hétfőn buktam 1 tárgyból, nagyon igyekszem, h legközelebb sikerüljön, ezért nem járok errefele...

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Nitacska

Köszönjük szépen.

Jól megnőtt a hajad ügyi vagy igen értem a rock koncerten a nagy haj az igazi :-) .most én is növesztem vagyis mentem volna de nem volt kedvem menni mikor tudtam volna menni aztán időm.
szeptemberbe mentek suliba már? vagy vársz még egy évet??

Dóri

sajnálom jós tanulást kívánok neked és sok 5.öt

KépKép
 


Dóri sebaj..legközelebb tuti sikerülni fog!!!!!!!!!

Manojoco.Máté valószinű marad még oviba....de igazából majd március környékén derül ki.megy ilyen iskolaérettségi vizsgálatra és ott mondják ki a végső szót.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haho! :) sikerult. :) igy mar vege van a felevnek. :)

koszi a biztatast. :)

szep hetet mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Nita

nem baj ha marad még egy évet nekem az a véleményem az nem árt de majd meglátjátok ha érett akkor biztos nem tartják vissza ,


Dóri

Ügyi vagy

KépKép
 


Látod Dóri:)))))))
GRATULA!!!!!!!:))))))))))

Manojoco márciusba minden eldől......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi. :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!
hétfőn meghalt anyósom..illetve akkor találtak rá...már 2-3 napja halott volt.....sajnos láttam a holtestet mikor elvitték és azóta alig alszom....enni is......folyton azt érzem hogy még itt van a házba...szóval most kissé rossz.......hiányozni nem hiányzik egyáltalán..tudjátok nagyon rosszban voltunk........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ohh... :S Nem is tudom mit írjak... Azért sajnálom... :S És jobb alvást... :S

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!

sajnos nagyon ver minket az isten........
anyóst ma elhamvasztották és pénteken lesz a temetés.......
de hogy legyen még nagyobb gond a vizünk is befagyott ......anyós nem csináltatta meg a csöveket magánál és nála elfagyott így hozzánk se tud feljönni a víz.......
ma már annyit bőgtem .....kivagyok már.....
bocsi az offért de jólesik kibeszélni magamból...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, remélem, azóta már megoldódott... :S :?: :?:

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri sajnos nem......amíg nem enyhül az idő addig nem fog megindulni a víz....holnap azért haza megyünk mert nagyon hiányzik a párocskám és az otthon is...ivóvizet hoznak egy kolegájával a mosáshoz és társaihoz meg a kerti kútból tudunk hozni...szóval ez a megoldás....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi merre vagy?gondolom sok a munka.....azért életjelet adj......:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hűűű, Nitácska, ez nem hangzik vmi jól... De az elmúlt napokban jobb idő volt... Ez sem segített??

Jó éjt. :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri még várni kell.......talán napokon belűl már lesz víz ha ilyen szépen melegít a napocska:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Nita sajnálom a történteket azért remélem jól vagytok és megoldodott a víz problémátok.
Utolag Boldog Szülinapot Máténak ügye jól látom hogy most volt nem rég??


Tegnap még esett a hó ma már süt én ennek örülők mert kisfiam új hótaposója tönkre ment januárban használta 2-3 hétig amig volt hó lehet sokat mondok és a bakancs teteje szétrepedt másikat nem tudtunk venni a boltban mert nem volt semmi kinálat pénzt nem adtak vissza majd le lehet vásárolni .



Mi megvagyunk Jocika suliba Gréti itthon , nekem fáj a hasam a csaszinál de csak egyik oldalt remélem minden rendben és csak az időjárásra fáj pénteken megyek dokihoz remélem lesz az sztk-ban .


Dóri Ildi hogy vagytok????

KépKép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: