Új privát üzeneted érkezett!

SZió!:)

annyira én se értek hozzá ezért van hogy csak mérem a hőt de semmi mást nem figyelek mert csak begolyóznék megint..ezt majd elviszem a dokinak és ad szépen gyógyszert mert mérges leszek ha nem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

ne görcsölj ezzel a méréssel vedd úgy mintha olyan tevékenység volna amit minden nap végzel fogat mosol , fésülködsz . :wink:

csak mert görcsös leszel.Én így változtattam mérem a hőmet figyelem mikor van folyásom mikor furi a hasam számolom a 14-napot ami pont most aktuális a hőm felment 36,7-re de nagyon nem is esett le csak 2 tizedet .
Szeretjük egymást mikor jól esik aztán vagy sikerül vagy nem.
Tudod a tudatalati nagyon gonosz tud lenni .
majd vissza nézek délelőtt csak megyünk készülni mert lassan indulunk

KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Ez a babanet..... eltüntette amit írtam... vagy szimplán nem jelenítette meg... :( pedig írtam egy csomó mindent.... Előszöris, hogy ne görcsöljetek, mert sikerülni fog! :) Tuti, ha már kétszer sikerült, harmadjára is menni fog! :) Igen, a tudatalatti sokmindenre képes...
Manojoco, íme egy plusz név a listádra... ugyanis a párom úgy döntött egyik hétvégén, hogy ha akar jönni a bébi, jöjjön... :) Ennek már három hónapja :) Ma reggel voltam UH-n, és minden rendben van, ott 13 hetesnek mérték :) Úgyhogy ismét pocakosként írok :) Nálunk közben annyi is történt még, hogy Botond kedden kezdi a bölcsődét :) és én meg elváltam hivatalosan is :) és már várom, hogy mikor találkozzunk! :) és hol :)

Úgyhogy fel a fejjel lányok, és hajrá, én drukkolok Nektek!

Szép napot, puszi!

Kép
Kép
 
 

 
 

Szia Etelka!




Ez igen Gratulálok

pocakos anyuka tessék ám jönni ahogy időd engedi had örüljünk mi is veled együtt és izguljunk.
Majd küld erre is a gólyát mert ott már elvégezte dolgát:-)
Hová jársz orvoshoz vagy vagy fogadott dokid vagy csak szülésznő ? Ügye az Ildikónál szültél???
ha jól emlékszem .


Új párod van??? és tőle lesz a babád???

mert írod hogy hivatalosan is elváltatok és már várod hogy mikor találkozzunk ??? és hol.?


Mi jól vagyunk apával ha van kedvünk szeretjük egymást ha nem nem .Azért remélem azok a katonák nálunk is iygekezni fognak.

KépKép
 


Manojoco nem görcsölök én:)
már valahogy természetes hogy reggel ahogy csörög a vekker mérek feljegyzem és ennyi:)
én ezt a folyást nem nézem mert nekem esküszüm mindíg ugyan olyan ......
meg has szurkákat se figyelek mert na akkor volna hogy begolyóznék.marad a mérés....

Etelka ez igen:) gratulálok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!
Küldöm a gólyát természetesen! :) Mindkettőtökhöz! :) Expressz :D

Igen, új párom van, de már tavaly nyár óta vagyunk együtt, igazából már rég ismerjük egymást, mert egy helyen dolgoztunk, szóval úgy nem új az ismeretség. :)
Most nincs fogadott dokim sem, szülésznőm sem, meg most nem a délpestiben fogok szülni, hanem az uzsokiban, mert oda tartozunk, meg ez van a legközelebb. Anno sajnos nem volt bent Ildi, mikor Botond született, úgyhogy nem nála szültem. Nekem akkor fogadott dokim volt, így Ildi azt tanácsolta, ne fizessek külön még szülésznőt is. Így nem ő volt ott, de ezt már azóta százmilliószor megbántam!!!
Hát majd most kiderül, mi lesz, milyen lesz :) a kórház a képek alapján jobb, a csecsemős részt tekintve legalábbis :) mert a szülőszobák a délpestiben is nagyon szépek! :)

Igen, már hivatalosan is elváltunk Botond apukájától :) már ideje volt... húzódott egy pár hónapja a dolog, és már jó pontot tenni a végére.

Morca vetette fel, a múltkor, hogy találkozzunk :) és én meg szorgalmazom, hogy igen, igen, igen, találkozzunk! :)

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
 
 


Etelka

oké nyitom az ablakot :D

Örülők hogy megtaláltad a párod remélem jól meglesztek.

Igazad van az élet megy tovább

te kinél szültél annak idején??nem voltál megelégedve vele??

Értem valami rémlet találka ügyben

megyek mert Gréta kiabál

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!

nekem a kerilányom született az Uzsokiba.nekem ott az nem tetszik hogy akutyta meg a macska is bemehet a babákhoz....amugy tényleg szép:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Manojoco, én Dr. Pechtel Gyulánál szültem, de már nyugdíjba ment, épp mikor Botond született, ővele meg voltam elégedve, maximálisan, a szülésznővel nem nagyon... de ez már az én bajom :D és már a múlté :) a lényeg, hogy minden rendben volt! :) Innen Zuglóból nem is akarnék oda kijárni, mert anno is macerás volt, amíg nem költöztünk ki csepelre.... ez meg itt közel van.

Nitácska, csak az alapítványi szobába lehet bemenni, a babákat is ki kell tolni a folyosóra (ami mondjuk nekem sem tetszik, hogy kiviszed mindenki közé.... ahol valóban akárki járkálhat...) a szobákba itt sem lehet bemenni. De most fog ott szülni egy barátném, úgyhogy leteszteli a helyet :D

Nagyon szép és kellemes gyermeknapot kívánunk Mindenkinek, Picurnak és Nagyobbnak egyaránt!!! :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Köszi Etelka értem .
Igen azért mérlegelni kell azt is hogy mennyit kell utazni.


Hogy vagytok, merre jártatok.??

Mi vasárnap voltunk bent a városligetben ygerek napozni nagyon jó volt .Raktam pár képet a facebookra.
Volt jó sok program sajna néhol annyian voltak esély sem volt közel jutni de magyar posta készitett idén is játékot 10 pályán kellet végig menni ahol kaptál a menetlevélre aláirást és a végén ajándékot .

Hétfőn meg elmentünk Veresegyházára megnézni a Medvéket hát nagyon jó volt az esőt leszámitva a ygerekek annyira élvezték hogy megetették a macikat mézzel .

Lányok kérdés terhességi teszt melyik a legjobb ugy értem ami hamar kimutatja ha terhes valaki vagy sem.???
Melyik a legerőssebb??
Nitácska nekem még mindig fent van a hőm 36,8 36,7 alá nagyon nem is esett le ház kiváncsi leszek jövö héten kiderül csak elfogyott a tesztem és gondoltam egyet azért beszereznék hátha valami véletlen folytán megcsinálnám. :roll:

KépKép
 


Sziasztok!!!!

Manojoco most nekem is felugrott a hőm 36.8-ra.remélem így is marad:)
tesztet én a neten szoktam venni 10-db 1000 ft körül van és 10-es érzékenységűek....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Nita az jó és hogyan látod a görbéd??ma olvastam hogy a ciklus.hu ahol van a zöld vonal elvileg akkor van ovu .

Nekem azóta sem esett le a hőm sőt megemelkedett 37-re a hasam továbbra is furi kicsit izgatott is vagyok olyan furisan érzem magam vagy nem tudom hogyan fogalmazzam meg hogyan érzem magam. nem tudom sikerült -e ez a hónap de a görbém szerint pont jókor de én már csak akkor hiszem ha látom.

tegnap vettem a patikában tesztet a nő azt mondja mensi előtt 2-3 nappal már kimutatja a terhességet Pregimax Plusz a neve.

Hát nem streszelem magam ezzel lassan ugyis kiderül.

Netten vettem én is de nem tudom miylen érzékenységű volt
volt :roll:

KépKép
 


Kétszer küldte el :evil:

Nita néztem de nem láttom hogy melyik az a teszt ugy nem írja hogy 10-es csak érzékeny

KépKép
 


Sziasztok!

Manojoco, Nitácska, szurkolunk nagyon!!!! :) biztos nem jobban, mint ti, de reméljük, hogy most jön a baba :)

Mi nem jártunk sehol gyermeknapkor.. egyedül voltam itthon Botonddal, és délután jött érte az apukája, úgyhogy nem vittem el délelőtt semerre :) majd jövőre nagycsaládosan, barátokkal :D

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ritkán szoktam ide írni, de a másik JAF topik teljesen kihalt (kinőttek belőle a gyerekek :) ).

Nita!
Nagyon rég hallottam rólad!!! Most nézem a vonalzód, Máté megy suliba, Barni meg oviba? Te jó ég!!! Várja?

Manojoco!
:), szorítok!

Etelka!
Gratulálok!

Ildi még szokott írni ide? Érdekelne, hogy változott e valami a régi időkhöz képest? Tudtok valamit?

Köszi szépen
Szandra



Sziasztok!

Üdv Szandra

a másik topikba néha én is írtam csak aztán elmaradtam :roll:

Jól látom babás vagy????

Ildi már régen írt

Köszi

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!!

Manojoco na mizu?????
nekem sajna meg jött:((((((((

Szandra jól látom hogy jön hármaska?????????
szívből gratulálok:)

Máté még marad 1 éve oviba.Barnikával fog egy csoportba járni :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen, a most vagy soha döntésünkből az lett, hogy most, így hármaska befészkelte magát. Már egyre jobban távolodott tőlem a gondolat, hogy legyen (tavaly volt egy vetélésem) és úgy voltam vele, ha nem akkor nem. De még adtunk egy utolsó esélyt és így igen.

Nita!
Az tök jó, hogy egy csoportba fognak járni :), de cukik lesznek majd egy-egy ünnepségnél, te meg győzzed majd sírás nélkül.

Manojoco!
Te is mesélj a gyerekekről!! Nagy már a fiad, nem semmi.

Tudtok valamit arról, hogy van e valami változás a kórházban?



Nita



Sajnálom hogy megjött de talán a köv hónap :roll:
Tudom már mondtam és mondták de azért ne add fel.


Egyenlőre nem jött meg várakozó állásban vagyok nem tudom előre nem szeretnék mondani semmit amíg nem biztos a dolog .
Én már csak akkor hiszem ha látom.

Máté marad még oviba az jó legalább könnyebb lesz a beszoktatás.


Minket még mindig nem hívtak az oviból hogy felvették -e Gréti hát nem tudom .
beszéltem egy anyukával őket beiratkozáskor csak a körzeti ovi vette fel pedig másik oviba akarta vinni a lányát , így reménykedem hátha nekünk sikerül hisz nem a körzetes oviba beíratkozhattunk .

szandra

sajnálom hogy neked is át kellet élned egy vetélést .
megkérdezhetem hány hetes voltál?? :roll:

Kisfiam 1 osztályos lett hát nem vagyok elégedett a sulival így váltunk mindenképp igaz nem sikerült oda menni ahová szerettük volna vinni de ház ez van remélem jó lesz ha nem költözzünk már nem leszek türelmes mint oviba hogy majd a köv év jobb lesz .Szereti a sulit amúgy nagyon kitartó igyekszik jól is megy neki a tanulás a matekot kirázza nagyon megy neki de 70%- 100% között teljesít .matek dogái szinte mind 100%. magyar évégi olvasása 4-lett, dolgozatta 4-es nagyon örültünk neki .Hát még ő milyen buszke volt :D

Sajnos kórház ügyben nem tudok nyilatkozni

Sziasztok

KépKép
 


Manojoco!

Én is hasonlóképpen vagyok a sulival, nem az igazi de nem váltunk. Nagyon szigorú a tanító nénijük. Bár Tami rajzból lesz csak 4-es és minden másból 5-ös lesz, mondjuk nem értem, hogy miért kell egy elsősnek 4-est kapnia rajzból ha minden másból 5-ös de biztos én vagyok a telhetetlen szülő :roll: .

Ráadásul most kitalálták, hogy a két 34-34 fős osztályból csinálnak 3 osztályt, hát majd kiderül, hogy ez miként hat rájuk.

Na majd kíváncsi vagyok mi lesz veled, mikor tesztelsz?

Nita!
hogy vagytok?



Sziasztok

Szandra

Mi nem ezért váltunk hosszú lenne leírni de a lényeg amiért váltunk a suli vállalt egy kötelezettséget és nem teljesítette aztán megbuktak a rendszerben.
Hála az utána járásomnak. :twisted:

Jézusom ilyen nagy létszámú osztályok vannak nálatok .
De akkor miért nem csináltak három osztályt ?? gyerek lett volna hozzá
.Itt 21-fős az osztály . de van ahol 28-fő is van.


Hát egyenlőre csak akkor mondok bármit is ha voltam dokinál és láttam és azt mondja anyuka igen sikerült .Már az elmúlt hónapokban annyit csalódtam és annyi tesztet elhasználtam .De hiszek benne hogy sikerül beköltöznie hisz megküzdőttünk érte .
Így türelem .én vagyok a legtürelmetlenebb elhiheted
De ha igen akkor sikerülnie kell nem hagyhat cserben :roll:


Nita hogy vagytok????

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!!

Szandra vannak változások igen!!!!
állítólag már nem mehetsz csak úgy egy uh-ra be meg dokihoz hanem magánba vagy hogyan kell menni.majd ha jön Ildi elmondja......
köszi jól vagyunk csak hármaska nem akar jönni:((((((((

Bea akkor pocakos vagy ha jól veszem ki a szavaidból csak meg szeretnél bizonyosodni uh alapján?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a legtöbben már láttátok és tudjátok apival tegnap megcsináltattuk a jegy gyűrűinket:)

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Ez nagyon gyönyörű!!! Ezek szerint nem vagytok összeházasodva. Lesz esküvőtök mostanság?
Hármaska úgyis jönni fog!!! Nem rendszeres a mensid?

Manojoco!
Azért nem csináltak akkor 3 osztályt, mert az önkorm. nem engedélyezte. De most egy másik sulinak engedélyezte uennyi létszámra a 3 osztály indítását, így nem volt pofájuk nem megengedni nálunk is a 3 osztályt. Így mennek itt a dolgok de szerintem máshol sem jobb.

De mától NYÁRISZÜNEEEEEEEEEEEEET!!! Olyan jó, végre nem kell korán kelni, és még jó idő is lesz. Milyen rég vártuk ezt a napot!!



Sziasztok!!!!!!!!

Szandra nem vagyunk házasok.ez most "csak" eljegyzés.esküvő szerintem 5 éven belül nem biztos hogy lesz mert a házat muszáj meg csinálni..
remélem hogy jön 3-ka vele lesz teljes a család és a boldogságom!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Sziasztok!!!!!

Manojocó na????????????baba?

Szandra a teljes tetőt ki kell cserélni akkor szigetelni kéne a házat,nyílászárókat cserélni a lenti részt egybe nyitni és még sorolhatnám.de idén sajnos a tetőre és a garázs falra futja csak......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Az is bőven elég, ne viccelj. Olyan borzasztó nehéz félretenni a házra egy forintot is. Mindig közbe jön valami ami előrébb való. Mi is csináltunk itthon egy listát, amin fel van sorolva minden javítani való, de nem nagyon kopik a lista :(, ez van.

Mano!
Engem is érdekel!!!



Szandi ahogy mondod.nagyon nehéz félre tenni.nyaralásról álmodni se merek.annak örülök ha egy-egy napra lemehetünk a Balcsira......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Jó régen voltam errefele! De ma végeztem a sulival erre a félévre! :)

Micsoda hírek!! Etelka, szeretettel gratulálok, és nagyon örülök, hogy ismét boldogabbnak "hallak"-olvaslak! :)

Nitácska, gratulálok az eljegyzéshez!

Szandra, boldog babavárást!

Remélem, ManóJocó, Nitácska, hamarosan beköltözik a várt kis lakó a pocakotokba! Kitartást, és nem rágondolást! Tudom, könnyű azt mondani...

Puszi mindenkinek, szép nyarat!

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri de jó hallani felőled is:)

mesélj hogy vagytok?gyerekek?
pocaklakó?jöhetne már nagyon várjuk........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én sem tűntem el, megvagyunk még :) Csak lassan fenekestül fordul fel az életem, és már szeretnék egy unalmas nyarat... igazán unalmasat, szürkét, amikor nincs semmi intézni-tennivaló, és tudunk csak úgy együtt lenni... lesz ilyen valaha..???????

Szandra, jó pocakosodást :) Neked is! :) Jól bírod? Főleg most ezt a meleget?

Dóri, igen, jó hallani, és gratulálunk a sulidhoz! Nagyon jól csinálod a gyerekek mellett... én egy könyvnek nem jutok a végére, amit szeretnék megtanulni, és mellette még angoloznom is kéne... pedig csak egy gyerekem van.... Na meg most hozzánk költözött a párom kisebbik fia... 15 éves... és hát vannak "harcok"... be kell még törni őt, hogy nem nyaralni jött ide, és igenis vannak szabályok, amiket be kell neki tartani. Néha nehéz, de remélem, jobb lesz egy idő után.... segítsetek, és mondjátok, hogy "iiigen, jobbbb lesz...".. különben nem tudom... :) na jó, tudom, muszáj...

Manojoco, Nitácska, hajrá, hajrá, menni fog!! :) Mi szurkolunk nagyon mindkettőtöknek!!!

Hogy bírjátok a meleget, és a gyerekek hogy bírják??

Puszi, és szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ugyan már 2x is szültem a dél-pestiben, de szept elején jön majd a harmadik babó. És már nem találom a kórházi-szülőszobai listámat, amit a 2. gyereknél használtam.
Aki mostanában szült tudna esetleg segíteni, mit is vigyek magammal mindenképp? Köszi.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


szia,

nekem a szülésznőm adott egy listát, illetve a szülésfelkészítőn elmondottakat még hozzáírtam:

személyi
lakcímkártya
TAJ kártya
kismamakönyv
előző zárójelentések
házassági vagy apasági nyilatkozat
elölgombos hálóing
fehérnemű (nem tanga :lol: )
tusfürdő
törcsi
papucs (érdemes 2t vinni, egyet zuhanyzáshoz)
mosdókesztyű
fogkefe
fogkrém
fogmosópohár
fésű
Tena betét
használatos gyógyszerek, krémek
evőeszköz
pohár
szalvéta
cca 10 db eldobható pelus
cca 8 db textilpelus
popsitörlő

szülőszobára lehet vinni enni- és innivalót (apukának szendó, saját részre max. szőlőcukor, csoki, illetve mentes víz)
apás szülésnél saját papucs, fehér póló

Kép
Kép


Köszönöm!
Hú, és ahogy látom, napokon (heteken) belül szülsz :) Izgalmas :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


igen, a tudatlanok naivitásával állok a dolog előtt :D

Kép
Kép


Akkor az emlékeim alapján még egy-két dolog, amit én biztos, h viszek majd magammal :)
- Érdemes eldobható, wc ülőkére tehető papírt is vinni, mivel egy gyerekágyas szoba csak 4-5 fős, ki tudja... (DM-ben lehet kapni)
- Aszalt szilva vagy szilvalekvár, hogy ne legyen gond az emésztéssel (mániájuk, h van-e széklet...)
- És nekem egy mellszívó csodákat tett (nekem Avent kézi van), mikor bedurrant mellem. És az első babámmal eléggé bénáztunk a szopival. Sajnos a kórházi mellszívó kb semmit sem ért, meg nem is nagyon volt (mindenki számára hozzáférhető)...

É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Sokat gondolkoztam, hogy írjak-e egyáltalán. Hogy így eltűntem, se szó se beszéd. Ne haragudjatok.

Hűűű, de furcsa újra itt. Látom, vagytok még a régiekből: Nitácska pl. de egy csomóan nincsenek: Fricky, Mazsuzs, stb.

De a férjem megtalálta ezeket a régi beszélgetéseket itt a babaneten, és átküldte nekem e-mailben, én meg most beleolvasgattam, nosztalgiáztam. De ami a lényeg, az most jön:

Közben született Zsófinak egy kistesója, Bacsa Gergely Lászlónak hívják. Most 4 hetes, június 14-én született. Természetesen ő is a Dél-pesti kórházban született természetes úton 3400 grammmal és 51 cm-vel.

Lehet tudni valamit a régi felhasználókról?

Majd még jövök, ha lehet.

Sziasztok:
Évi

Kép
 
 


Szia Evisan:)))))
gratula a kis Gergőhöz:)

mi is szeretnénk tesót még márciusba volt egy éve hogy elvetéltem 5 hetesen 3x is....2008-ban volt kettő....

azóta se sikerült.nem görcsölök meg ilyesmi.most telt le a 3 hónap hó méricskélés,.....menni kellene vissza a dokihoz...remélem ad clostyt mert Barnikánál is az segített..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen, sajnos a másik JAHN topik teljesen kihalt. Régen pedig én is mennyit írtam oda, olyan jó volt akkor, de most a munka mellett nagyon kevés az időm. Finike és Szandra volt az egyik "tartó oszlop" de már ők is "elfogytak" a végére. Látom, Szandra is bejelentkezett most ide, így vettem a bátorságot és én is.

Evisan! Még emlékszem rád, tényleg nagyon régen volt amikor írtál!
Hogy milyen régen, azt mutatja azt is, hogy már másik babád is van!
Gratulálok a kis trónörököshöz!
Azért is emlékszem még, mert viszonylag közel lakunk egymáshoz, veled és Szandrával és ez valahogy megmaradt.
Fricky (Eszti), Dóri (az ikerlányok anyukája) és a többiek teljesen eltüntek a másik topikból. Én ezen a topikon kívül olvasgattam még egy-kettőt a babaneten, de azok is megszüntek szép lassan, mert mindenki átment az anyatanyára ott ugyanis - ha jól emlékszem - be lehet állítani, hogy a topikot csak azok olvassák és lássák akik oda beírnak, nem nyilvános. Oda nem mentem át, még olvasgatás céljából sem.

Nitácska! Szép a gyűrű! Ha jól látom fehérarany-arany párosítás?

Szandra! Neked is gratula a harmadik babához? Csinálod még a fényképezést ezerrel? Olyan jó képeket raktál fel mindig a lányokról.
Esküvőt hányat sikerült eddig végigfényképezni?

Tényleg, bábaildi most nyaralni van?

Etelka! Neked is gratulálok a második babához!

mazsuzs

Kép
 
 


Szandra, bocsi, természetesen felkiáltójel van a gratuláció mögött, csak tele voltam kérdésekkel, és mindenhová kérdőjel került..... :oops:

mazsuzs

Kép
 
 


Mazsuzs a másik tipic alig működött gondolom ezért is halt ki végleg....
sokan babásodtak onnan:)
anyira szeretnék már énis:(:):)

köszönöm a gyűrű dicsérete :) jól látod igen fehér és sárga arany párosítás:)3 kövecskével az enyémben:)

Ildi szerintem most biztos nyaral és a most megy nyugdíjba is:) de hála még szülhetek majd nála:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mindenkinél a július az utolsó, vagy csak nálam nem látszanak az újak...?
Hová lettetek?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!


Etelka

Igen jól látod Július nálam is az utolsó hozzászólás.
Sajnos mindenki elfoglalt volt néha benéztem de mivel nem írtak én sem írtam.

meg aztán nyaraltunk sulira kellet készülni .


Ki merre jár hogy vagytok??????

KépKép
 



Szia Szandi!!!:)
részemről igen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
De jóóóó!!
ÉS NEEEEM MONDOD!!!!! GRATULÁLOK!! Sikerült végre a pocakosodás?!! Ez szuper. Mesélj, hogy sikerült.

Amint látható a vonalzómból , mi is túl vagyunk a gyarapodáson, jó volt megint babát világra hozni.

Nem tudod mi van az Ildivel, olyan régen nem jelentkezett ő sem.

Szép estét



Szia!!

igen hála égnek sikerült 20 hónap után :)
clostybegitet szedtem és a 2. ilyen hónapba sikerült mikor már teljesen lemondtam róla...:)

gratula neked is a legkissebbhez:)

Ildi jól van nála szülök most is :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Tök jóóóó :)!
De szuper, hogy az Ildinél szülsz megint!
Tudom, hogy mindegy de ha választhatnál akkor kisfiú vagy kislány lenne az álmod?

Köszi a gratulációt :), olyan jó megint babázni :), imádom a helyzetet csak az a baj benne, hogy nem lesz ilyen többet.

Tényleg, mi a helyzet anyóssal?



Sziasztok!

Nitácska, gratulálunk!!! :) Ez nagyon szuper!!! :) Vigyázz magadra nagyon a sok vírus mellett!!! :)

Szandra, nektek is gratulálunk!!! :) Alig fiatalabb a legkisebbed, mint nálunk a kicsi :D

De jó, lányok, megint legyen topic! :D

Meséljetek, hogy kezdődött az új év? :) Hozzatok képeket is! Hozok majd én is! :) csak most nincs bedugva az a winchester, amin vannak :)

Szép napot!

Kép
Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: