Új privát üzeneted érkezett!

Bábaildi


Köszönöm a tanácsot és segítséget.

most erre jutottam hogy írok két levelet amit beadok vagy bepostázok a szövetkezetbe és az egyik levelet megkérem hogy a tulajdonosnak postázzák ki hogy mi a probléma mert ha a lakónak küldik ki vagyis az anyának falra hányt borsó.
Mi ugye és a gondnok igyekeztünk ezt normális mód elintézni de amint látod sikertelenül.

Ennek van valami formátuma hogy írjam meg????

Igen nagyon szép időnk volt ma is és azt mondták ez volt az utolsó szép napsütéses nap.

KépKép
 


sziasztok!!!!!!!!!!!
a tegnapi napom SZUPERRRRRRR volt.......vágtázni voltam kint............jövőre is megyek:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Jó vacak idő van esett az eső sajnos már ez lesz :-(


Bábaildi!

ma voltam az sztk-ban megnézni a nőgyógyászati rendelést és a Páczai Anita rendel péntekenként ő nálam szültem a dél-pestiben.

KépKép
 

 
 

Sziasztok!
Semmi újság, csak szép napot mindenkinek! :D :D :D
 


Ildi mikor mehetek?
de van egy jó hírem 16-án végre megjött:)normális volt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Mi újság van????

Mindenki eltűnt :roll:

igaz nagyon szép idő van tegnap mi is voltunk focizni meg Grétivel gesztenyét szedtünk ma is megyünk majd le csak még délelőtt alszik egyet.

KépKép
 


én mostanába olyan nem jó hangulatomba vagyok.ne kérdezzétek miért.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

:cry: oké írj privit ha van kedved beszélgetni van kiöntenéd a lelked.

Ma nincs suli délelőtt fényképészhez megyünk Jocikának kell foto a focihoz délután edzés és maradt házi feladat mára igy azt csináljuk.

Ja és ma kellett volna jönnie az ablakosoknak cserére péntekig van határidő szerződés szerint és még nem hívott a fönök nagyon pipa vagyok .pedig azt igérte az üzletkötö hogy 1 héttel előtte hív ez volt pénteki határidő.

na megyek készülni aztán indulunk mert ebédet is főzni kell



szép napot mindenkinek.


Izáéknak van kiskutyusuk????

KépKép
 


Nitácska!!! Gondolom, gondoljuk, mi a szomorúságod oka... De sztem, ha kéred is, hogy ne kérdezzük, tudnod kell, hogy kíváncsiak vagyunk Rád, ha könnyebbé tudjuk tenni a szomorú időszakot, szívesen segítenénk. Úgyhogy, ha mégis van kedved írni, tedd bátran.. Ölelés!

Jocónak isméét boldog szülinapot, ha már pontosan a szülinapján nem sikerült köszönteni, kicsit körülírom a dátumot... Is ten éltesse!

Zűrösek a napjaink, temetés hnap, hvégén keresztelő, aztán, talán 1 nyugis hét... Már amennyire nálunk nyugis 1 hét... :)

Ildi, mostmár minden kiderült. :) Írok. :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Manojoco,Dóri aranyosak vagytok....nem a baba miatt...........:)
egyszerűen csak elegem van már!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, de mibol??? Csodas kicsi fiaid vannak. :) ooooo, ez biztosan az osz hozomanya... Fel a fejjel, gondolunk ratok, hogy jobban erezd magad!

Kép
Kép
Kép
 
 


Nitacska, de mibol??? Csodas kicsi fiaid vannak. :) ooooo, ez biztosan az osz hozomanya... Fel a fejjel, gondolunk ratok, hogy jobban erezd magad!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma is szép időnk van.


Nita fel a fejel és okés lesz minden :D

Többiek hogy vagytok????

KépKép
 


Nitácska, mindenkinek vannak rossz időszakai. Emberből vagyunk. A feleség, anya, dolgozó nő feledatai, + az anyagi gondok bőven elég ahhoz, hogy időnként kiboruljunk. Átestünk rajta valamennyien. aztán meg kimásztunk a gödörből, és mengint szép az élet. Gyönyörú idő van, menjetek kirándulni, levegőzni, ilyen napsütésben nem lehetsz szomorú.
 


Sziasztok!

ritkaságom oka,hogy apival elkezdtük rendbe tenni a kertet.most éppen az eperpalántákat ültettük át és rítkítottuk.nagyon elszaporodtak.......

Mátém jár focira és drámára is...nagyon jól érzi magát.....holnap az Abonyi állatkertbe mennek kirándulni!:)

Barnikám egész nap a kertet járja be.....délután és este 2 pillanaton belül elalszik:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Itt a nyugis - kb - hét! :) Szeretném kicsit kipihenni az eddigieket, mert aztán gőzerővel jönnek az egyebek... Suli a köbön... :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri!
Rád is fér a pihenés! Használd ki ezt a hetet. Nyugalmat és békét Neked.
 


Dóri nagyon jó pihenést:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm. :D

Kép
Kép
Kép
 
 


mostanában pingálgatok a falra........első "műveim":)


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ez jó!
 


köszönöm Ildi:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó! Nitácska, ez tényleg nagyon aranyos! :)

Ildiiii! Ígérem, amint tudom, megírom már azt a levelet... Mindig eszemben van, de vhogy amikor volna rá időm, akkor kb bedőlök az ágyba... Na, de ha nem haragszol meg, ha a telefonomról, és ékezetek nélkül írom, akkor meg tudom írni a holnapi nap folyamán. Remélem, nem haragszol meg. :) Puszi.

Túl vagyok a sulis héten, egy évtizedet öregedtem belé. :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri köszi:)
akkor most ismét tudsz "pihenni"?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri: persze hogy nem haragszom. :lol: Tudom, hogy megírod, amint időd lesz rá. :roll: :roll: Remélem Te és az egész fészekalja jó vagytok! :wink: :wink:
Nálunk most a bölcsödébe szoktatás a fő elfoglaltság. Barnabás szokik-szokik. Egyelőre még nem jött rá, hogy ez állandó elfoglatság, azt hiszi, az Ő szórakoztatására látogatják meg mindennap "Zita nénit". Eszterunoka pedig a legtüneményesebb korban bír lenni.
Az én legnagyobb örömömre ( és remélem az övékére is).
Többiek: mi újság?? :?: :?: :?: Eltünt a társaság. :cry: :cry: :cry:
 


Sziasztok!

vagyok benézegetek de nem nagyon írtatok :cry:

Nálunk megvolt az ablak ajtó csere+ redőny hát katasztrófa szó szerint.

az ablakokat 1 hét késéssel szerelték be reggel 9 helyet délután 15:30-ra jöttek , 4 munkásból 1 értett a beépítéshez , feszitő vassal neki estek az ablakoknak és kitépték . a bejárati ajtót kiszedték és az újat nem tudták vissza rakni . 2 hét késéssel lett redőnyunk amit az ablakba fúrnak be és jön be a levegő ha fúl a szél akkor sűvit a szél.
a bejárati ajtót rosszul építeték be és szorul ezt szombaton javították ki de még mindig a sarkoknál jön be a cigi búz meg kaja szag a lépi házból
:twisted: majd holnap jönnek lejavítani a bejárati ajtot körbe.


Hát nagyon csalodottak vagyunk ennyi pénzért ilyen sza...... melót végeztek .
Még jó hogy nem festettünk ki mert a falat is leverték és össze kenték .
Maximálisan nem ajánlom őket sajnálom már előre azokat a csepelieket akik tőlük rendelték meg a szolgáltatást.
Mert holnap megint csepelen építenek ablakokat.


Egyébként jól vagyunk Jocika jár suliba igaz múltkor beteg volt itthon volt egy -két nap + jár focira
Gréti alszik . Mi már kifestettünk de még a ygerekek szobájába be kell rakni az szekrénysort a régit meg lerakni a pinyoba.

bábaildi ! halottam hogy van a kórházba a downkor szürés tudsz majd erről nekem írni vagy beszélni ha aktuális lesz???,

KépKép
 


Ildi van egy nagyon kedves barátnőm és azon filózik hogy védőnőnek menjen vagy szülésznőnek.......azt kérdezi hogy megéri e ha a szülésznői szakmát választja?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hmmm! Mi az, hogy megéri????? Egy a fizetség, ugyanaz a bértábla. A szülésznőnek van egy kis mellékes, de ezért sok szabadidőt kell feláldozni....és dolgozni kell karácsonykor, szilveszterkor, húsvétkor is. És dolgozni kell nőgyógyászaton, gyermekágyon, betegfelvételen is. (itt nincs paraszovencia). A védőnő munkája nagyrészt adminisztráció, családlátogatás, beteg-, és egészséges rendelés. Sikerélménye (szerintem) kevesebb, mint a szülésznőé. Szóval a negatívumokat is számba kell venni, meg olyan férjet találni, aki tolerálja a 12 órás kórházi műszakot, gyerekpelenkázást vállal, és nem nyafog, ha neki kell bölcsibe vinni a kicsit. Szóval, csak akkor kezdjen bármelyikbe, ha ezeket átgondolta.
Én azért dolgozom szülésznőként, mert ez az életem-hivatásom, egyetlen percre sem bántam meg. De: mindíg kellett másodállás ahhoz, hogy megéljünk. OTP kivonattal tudom igazolni, hogy 58 évesen, 40 év munkaviszonnyal most októberben 107 ezer forint netto fizetést kaptam. Ezt kell elsősorban vállalni, mert ha megkeseredetten, nem örömmel csinálod, állandóan az anyagiakon keseregve, az nem jó sem a kismamának, sem a kisbabának. Márpedig a szülésznő és a védőnő mindkettővel foglalkozik.
 


Manojoco: a kórházban "Zita" foglalkozik a Down szűréssel, nála kell bejelentkezni, időpontot kérni, stb... hívd fel, ha érdekel a dolog.
70 450 7219 a kórházi mobilja.
 


Ildi köszönöm szépen amit leírtál:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


adula
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjelentem. :) Már feladtam, hogy valaha is be tudok épni, 1 hete már nem is próbáltam. S most, láss csodát, sikerült. :) Nem tudom, mi volt a baj... :)

Azóta, hogy itt jártam és írtam, Samu is 1 ével öregebb lett... :)
Most meg szegénynek kéz-láb-száj betegsége van... Tudom, most Dani jön majd, lappangási idő mindjárt elmúlik tutira...

Nincs is sajnos több újság, suli megy ezerrel, és fáradok kicsit... De ez a három muki nagyon édesen segítenek venni minden akadályt. :)

Puszi mindenkinek! D.

Ildi, ííííírtam!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Dóri Samunak BOLDOG SZÜLINAPOOOOOOOOOOOT !!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi szeretném ismét a segítséged kérni.....komolyabban rá szeretnék hangolódni a babára.......úgy érzem ismét kell peteérés serkentő.....menjek dokihoz vagy te is tudsz "szerezni" nekem.........
márciusban volt a vetélésem.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

csak beköszönök meg vagyunk mi is.


Zdori


Boldog szülinapot Samunak utólag. Nőjetek nagyra. :D


Bábaildi!

Köszi kaptam a nővéreméktől Birs almát már főztem be belőle lekvárt hát nagyon fincsi lett . Mert maradt még birs és azt meg vegyesen sima almával főztem meg hát az is fincsi lett :lol:

Jocikának őszi szünet lesz jövő héten így pihenünk egy kicsit nem kell kelni reggel korán habár én akkor is fel szoktam kelni ha nem muszáj.


Jó pihenést mindenkinek

KépKép
 


Nitácska: ebben nem tudok segíteni, csak receptre kapható, és csak orvos írhatja fel. :cry: :cry: :cry:
 


Ildi azért köszi..akkor elmegyek dokihoz és utána mondom mi van:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Keresek olyan anyukát vagy kismamát aki szívesen szerkesztene egy helyi szülőknek szóló információs oldalt: ntdia kukac hotmail.com e-mailcímre íróknak elküldöm a részleteket : http://www.babamama.info
Üdv.
Dia

N.T.Dia
 
 


ezt találtam, nekem tetszik

http://divany.hu/poronty/2011/11/07/kor ... korhazban/

Egyébként nagyon eltünt mindenki, mi van veletek?
 


Sziasztok!

Én időnként megjelenek itt, de tényleg mindenki eltűnt, és nekem meg nem nagyon nehezen megy idejönni, mert Apánknak kell a gép, és én csak a legszükségesebbekre használhaom - pl. a suliba a beadanddók megírására... Szóval ezért nem nagyon vagyok errefele... :)

Nitácska, hajrá orvoshoz, aztán mesélj!

Ildi, hamarosan jelentkezem... Csak pörögnek a napok a sok-sok órával, vizsgával meg minden... Szóval majd írok... :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Hogy vagytok???
Gondolom mindenkinek van dolga ezért nem értek rá írni .


Ildi

Ez jó nekem is maximálisan pozitív a véleményem de ezt te tudod :D

Remélem sokan olvassák és elmennek megnézni nem csak a hallomásokra építenek , ami sajnos néha tudjátok nem pozitív :cry:

Jól vagyunk az ablakosokkal még harcolunk Kisfiam suliba + jár focira már egész jól megy neki és olyan sikerélménye van neki edzőbácsi megdicsérte akkora gólt rugot és egész edzésen szárnyalt .
Gréti már nagy egy kis betyár 3 fiú benne elveszve :D már sokat beszél ha Jocikával tegnap olvastunk mert nem volt suli és ő is ismételte a szavakat most a menő a mi-mi , ma -ma, imi nagyon édes megáll és mondja mondja a magáét.

Jaj nemsokára itt a karácsony hétvégén megyünk Nagykarácsonyba a Télapóhoz mi minden évben megyünk nagyon jó szoktunk mi is miku csomagot kapni .Még ma levelet is kell írni neki.


Szép napot és hétvégét kívánok mindenkinek

Vigyázzatok egymásra

KépKép
 


Sziasztok!
Tud valaki valamit Békési Erzsikéről? Kétszer szültem nála, most ismét kismama vagyok, de nem tudom elérni. A telefonszámát nem tudom, írtam neki e-mailt, de nem válaszolt. Dolgozik még a kórházban? Tudja valaki az elérhetőségét? Nagyon sürgős lenne, mert elkezdtem pánikolni, hogy esetleg nem szülhetek nála....:(
Légyszi segítsetek!!!!!

 
 


Szia marek!
Erzsi már nyugdíjas, de a régi kismamáit még elvállalja, úgy tudom. Én kedden beszélek vele, megkérdezem, hogy tényleg vállal-e még szülést a Délpestiben, ha igen, megírom Neked a telszámát priviben.
 


Ildi!
Köszönöm szépen! Remélem elvállal!

 
 


marek: ma hívott Erzsi, rossz hír az, hogy már nem vállal szülést nálunk. :cry: :cry: Ha gondolod, beszélhetünk. Akár segítek szülésznőt keresni, akár elvállalhatlak, ha nem az idén fogsz szülni (erre az évre telítve vok). Mindkét elgondolásodban szívesen segítek. :wink: :wink: Hívj telefonon, ha átgondoltad, mit szeretnél. Kórházi számom: 06 70 450 7649
 


Ildi
Köszönöm a segítséged! Közben válaszolt Erzsi is, így megoldódni látszik a dolog...

 
 


marek: OK! Közben elmondta, mit beszéltetek, örülök, hogy sikerült megtalálnod! Szia
 


Ildi és te hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska meg Mindenki!
Jól vagyok, de elfoglalt, mint mindenki, úgy látom. Kezdem átgondolni, szervezni a karácsonyt, közben rengeteg a szülés, sajátom is volt 4, ebből két kismama koraszült, szóval zajlik az életem. Unokázom is, ezt természetesen nagyon élvezem, és néha, nagyon kicsit már megállapítom, hogy öregszem.
Gondolom a december mindenkinek húzós, nem? Én már nagyjából kitaláltam az ajándékokat, jövő héten elkezdem a beszerzést, a karácsonyi menü már összeállt a fejemben.
Szóval folyamatosan jár az agyam, nem szeretem az utolsó napokra hagyni a készülődést, most pörgök igazán. Az utolsó héten már csak nézem, ahogy mások rohangálnak. :lol: :lol: :lol:
 


Ildi örülök hogy jól vagy.........
már mi is elkezdtük a karácsonyi hercehurcát...pár ajándék már meg is van....a menüt is megbeszéltük már..nagyjából már képben is vagyok:)
párom kijelentette még 1x hajlandó áruházba menni mert már most kezdenek meghülyülni az emberek a karácsonyi dolgok miatt...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: