Új privát üzeneted érkezett!

Manojocó csak nem babás vagy? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem vagyok babás

KépKép
 


Közben meg is jártuk az sztk

Voltam dokinál a hegvonalon van két dudor vagy hogy mondjam ha nő vagy nagyon fáj akkor műteni kell mindenképp.Sajnos.
És csak a bal oldalon az első császár után is volt de akkor csak egy csomo és akkor azt sikerült lejegelni és nem volt gond vele a doki mondta valoszinűleg egy szál nem szívodótt fel és altatásban megcsinálják de akkor kivül belül is ekll vágni így jó lenne ha előbb a baba jönne és csak szülésnél kéne hozzá nyúlni .

De majd meglátjuk hátha sikerül jön a jó idő :lol: majd szolok apinak csak hát a hasam nem a legjobb de ez van

Hogy vagytok ??ti hogy álltok baba ügyileg??

KépKép
 

 
 

Oóóó, Jocót Isten éltesse!!! :) Mátét is! :)

Sziasztok, megvagyunk, mostmár... Gyerekek múlt héten (közben sulim volt...) csillapíthatatlan láat produkáltak apokig... Hiába, no, jól időzítettek... :) Így csak a legszükségesebb ideig voltam távol... :)

Szép napokat!

ManoJoco, jobbulást!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Manojoco BOLDOG SZÜLINAPOT Jocinak:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


nem tudom mi történ a kisfiam vonalzojával :shock:

nem volt szülinapja rosszul írta Szeptemberben volt-lesz

mindjárt megnézem

KépKép
 


próba vonalzó

KépKép
 


Ohh, bocsi akkor, de olyan közeli volt az a 2 nappja votl szülinapja, hogy azt hittem, tényleg most volt... :)

Ildi, Isten éltessen, boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Ildi Boldog névnapot:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri

nem tudom mi lehetett a vonalzóval :shock:
Én is néztem nagyon csináltam újat-
sebaj .


Mi újság hogy vagytok már a napocska is kisütött igaz reggel elég hideg volt .

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!

a jó időnek köszönhetően mi egész nap szinte a kertben vagyunk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Végre jó idő van csak a szél ne fújna :evil:

ma suli után felsétáltunk a nagy postára aztán bementünk a játszótérre .

Pékség aztán haza Gréti már alszik is ebéd kész mosás is .
a falszomszédok persze most furnak meg zörögnek reggel 6-kor is arra keltünk a felettünk lévő lakásban a gyerek labdázik ./ albérlők és kis...ség :twisted:

Ugy utálom már az egész házat.

de kitartás

legyen mindenkinek szép napja

KépKép
 


Sziasztok!

Mi sem tűntünk el... csak megyünk állandóan ide-oda...
Hűűű mennyi minden történik egy kis "szünet" alatt :D de azért jó volt végigolvasni a dolgokat!

Lázas mizéria nálunk is volt, 39 fölött volt Botond láza, de megúsztuk két nappal.. utána a párom volt lázas, én csak orrot fújtam. De gyorsan kilábaltunk belőle mindannyian.

Nitácska, sajnálom, ami történt, és remélem most a jó időben már működnek a csövek rendesen! :)

Legközelebb hozok képeket is, Botondkámról, aki még mindig nem beszél, és az esti kreatívkodásaimról is, mert mostanában nagyon rákattantam a szalvétatechnikára, meg csináltam húsvéti ajtódíszt is :) nagyon imádom! :)

Szép estét Mindenkinek!
Etiék

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!

Manojoco sajnálom a hüle szomszédotokat:(

Etelka Barnikám is csak pár szót mond még.de nem érdekele...majd fog beszélni még eleget.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Köszi Nita . Mi újság veletek???hogy áltok baba projektben ?ha megkérdezhetem.

Etelka ne aggodj majd megindul a beszéde a fiúk egyébként is később kezdenek el beszélni azt mondják habár nem jellemző.
Minden gyerek más .



Mi tegnap is játszón voltunk apa szombat reggel elment dolgozni az óta nem jött még haza talán majd ma .
Hiszem ha látom.


Babakocsi kérdés

Ismeritek ezeket a márkákat és mi a véleményetek róla

Koochi happy , mamu Jump .

egy csaj árulja a netten

KépKép
 


Sziasztok!

ismeritek vagy hallottatok erről a kapszuláról

Villa Rosa :roll:

KépKép
 


Kedves Bibar!

Érdekelne a 168-as képen látható fehér rövis ujjú blúz. A minta rajta hímezve van? Mennyi lenne a posta költség és van e lehetőség személyes átvételre?

Előre is köszönöm a válaszod!


Üdv. Gabi

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
 


Bocsánat mindenkitől!


Privit szerettem volna küldeni, de ide sikerült mert már nagyon rég babaneteztem.

Elnézést még egyszer!

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
 


Sziasztok!!!!!

Manojoco.....babatéren ez van...piri sehol tegnap kellett volna jönnie.már 3 hónapja pontos most meg "késik" de a reggeli tesztem negatív.az lh reggeli tesztek pedgi két csíkosak.szóval nem értem........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita várj még szerintem korán teszteltél ha nem jött meg és pontos volt a mensid hátha sikerült.
Drukkolok neked.




Mi megvagyunk Gréti elkapta a hányás hasmenést , apa is nehogy valamiből kimaradjon .Jó vackul voltak.

Apa dolgozik a változatosság kedvéért.

KépKép
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek.

Lányoknak sok locsolkodot el ne hervadjatok meg nyuszkót piros tojást a fiúknak .



Péntekre Már Jocika is elkapta a hányást :cry: szegény nagyon rosszul volt de már jól van kopp-kopp remélem.
Apa grétával elment sétálni Jocika pihen majd délután családi séta lesz.




Ha van valakinek egy nagyon tuti bevált sós-sajtos muffin receptje kérlek oszd meg velem. :D

a netten kerestem és annyira tuti volt hogy a kukába is került sütés útán :roll: :twisted:

KépKép
 


Manojocó sajnos meg jött:((((((
hamarosan hívom Ildit hogy sgeítsen mint anno Barnika előtt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita


Sajnálom nagyon drukkoltam neked :cry: :cry:
Gondolom most csalódott vagy , hát én is .
Voltál egyéb ként dokinál?Ha jól emlékszem te a szatmárihoz jársz ??

Már rég volt erre Ildi :cry:
Gondolom sokat dolgozik biztos vannak kismamák de jó lenne :roll:

KépKép
 


pont most voltam nála 30-án rákszűrésen és mondtam neki hogy már 1 éve nem sikerül a baba..azt is mondtam hogy az előző babánál is kellett a closty....erre kérdezi hány éves vagyok.mondtam neki 25 ó akkor még ráérek.és mondta 3 hónapig mérjem a hőmet.hát mérje a kutya füle.nem akarok várni feleslegesen ráadásul mikor tudom hogy KELL a closty .feleslegesen én se akarnám szedni de tudom hogy kell hogy bab legyen belőle........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Fehérvárit akartam írni de ezek szerint akkor te szatmárihoz jársz??

valamiért fehérvárira emlékeztem :roll:

Igen így van 30 előtt nem nagyon foglalkoznak a kivizsgálással így mondták nekem is neked még van időd hogy mérj reggeli hőt hisz még csak 25-vagy .

én 35 vagyok és nekem is ezt mondták???????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
 


remélem sikerrel járunk mind a ketten.....egy hónapig mérem a hőmet elviszem neki és kérem a clostit.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita én is remélem . majd egyeztettünk kivi vagyok hogy alakul majd a hő mit láttunk majd rajta .

Jó vacak idő lett megint hétvégére esik az eső frankó de utálom már. :(

ma még a piacra is kell menni virágot venni délután vendégségbe megyünk apa dolgozik jocika elkezdett köhögni és picit folyik az orra . hétvégén kicsit kikurálom remélem nem lesz beteg.

Szia

KépKép
 


Sziasztok!

Manojoco, jobban vagytok?

Nitácska, nálatok mi a helyzet a hővel? :) Jók az értékek? :) Remélem sikerül a harmadik babó is! :)

Jön valaki a börzére? :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na, Lányok, drukkolok, Nektek, hogy összejöjjön tesó! :)

Etelka, szia!! :)

Most csak ennyi, csak azért jöttem, h mondjam, jól vagyunk, minden rendben, csak sok a tennivaló, tanulnivaló.

Puszi.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Etelka meg vagy te is hogy vagytok??Boti ??
Köszi még mindig betegek vagyunk de már elegem van.

Dóri

Köszi remélem sikerül ha már az ember nem is remél .

Már elegem van hetek óta járok az sztk-ba 3 órákat várakozok mindig van valami franc.

KépKép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tüncü1010 2012.05.03 07:16-kor.


Sziasztok Csajok!!!! :)

Na megint előkerültem. :) Igazából el sem tűntem, csak úgy tűnik ez a nagy változások éve nálunk. :) Most éppen válok a férjemtől, már egy hónapja nem is lakik velünk. A körülményekhez képest jól vagyunk, a fiúkat féltettem nagyon ettől, de muszáj volt meghoznom ezt a döntést, mindannyiunk érdekében. Sőt rá kellett jönnöm, hogy az elmúlt 10 év amit velem töltött, csak egy nagy hazugság volt. :( Nem jön a fiúkhoz, nem érdeklődik utánuk, fel sem hívja Őket. A mostani viselkedése alapján olyan, mintha egy teljesen más emberrel éltem volna, folyamatosan gátlástalanul hazudik nekem. Hatalmas csalódás volt, de a nagyobb baj az, hogy gyakorlatilag semmink nem maradt, kezdhetek elölről mindet a fiúkkal egyedül. Most azért melózom ezerrel, hogy talpra álljunk. Mindentől függetlenül jól vagyunk, a fiúk is hősiesen viselik a változásokat, bár azért időnként kibukik belőlük, hogy nem értik mi történt az apukájukkal, aki eddig állítólag imádta Őket, aztán egyszer csak simán kisétált az életükből. na mindegy nem kesergünk ezen, ezt is megoldjuk majd együtt, szép lassan begyógyulnak a sebek.

Csajok TALIZZUNK JÓÓÓÓÓ?????? Olyan jó lenne Benneteket látni és egy hatalmasat csacsogni!!!!!! :D

Most megyek, mert hívnak a fiúk társasozni, később jövök és hozok képeket is.. :)

Pusza

Móni

Kép

Kép
 
 


Kicsit megnőttek a fiúk :D

Kép :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Morca, sajnálom, hogy így alakult... :( Ez nem jó hír, és most maximálisan átérzem, amit írsz, nálunk is ez volt, van, annyi különbséggel, hogy Botond apukája legalább jön, és érdeklődik a fia iránt, bár ő is egy ideje mondogatja csak neki, hogy szereti... hogy eddig hol volt, nem tudom..... illetve, tudom, azt is, hogy kivel, de ha neki ez kell, akkor egészségére, mi meg már jobban vagyunk, de volt két iszonyú évünk... De Ti is talpra fogtok állni, és valóban a siránkozás nem megoldás semmire... Remélem, a fiúk is a lehető legjobban vészelik át ezt az időszakot, és nekik is jobb lesz ezután! Nehéz döntések ezek, de muszáj meghozni őket, hogy a gyerekeknek a legjobb legyen. És már valóban csudanagyok a fiúk!!!! :) és nagyon jól nézel ki amúgy!
IGEN IGEN IGEN IGEN találkozzunk!!!!!! :) Mondjuk nekünk most még három hétvége nem lesz jó, mert megyünk-megyünk-megyünk :D de utána tudunk egyeztetni valami jó kis gyerekes programot!!! :)

Manojoco, remélem most már meggyógyultok... Boti nagyon jól van, köszi, most voltunk anyuméknál hétvégén, és ott van kert, meg homokozó, meg csúszda, úgyhogy nagyon élvezte a legénykém, hogy jöhet-mehet, játszhat :D ma még csak most 11-körül éledt fel, pedig már reggel 7-től szokott szaladni... ma meg még vissza is aludt... :D így kifáradt! :)
Hoztam pár képet is :) bocsi, ha sok :)

Puszi Mindenkinek!!!!
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!

ilyen a hőm:
szerintem katasztrófa:(((

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 16800_.png
tegnap óta barnázok vagy lehet mnegjön..ezt a gyógyszert szedem vény nélkül kapható:PREMENS

Morca miket olvasok?:((((((((
nagyon sajnálom.DE te nagyon stramm és erős csajszi vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taliba benne vagyok:)
Pesten vagytok még?

rád se lehet ismerni a képen.na de a fiúkra se.nagyon nagyok lettek:))))))))

Etelka nagyon szép nagyfiú Botond:))))))

ha gondoljátok lehet nálunk is a tali?:)
anyósom már nincs így szabad a kert:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok4


Morca sajnálom :( de fel a fejjel.Jó nagyok már a fiúk.


Etelka!

Boti jó nagy lett sokat nőt . aranyosak vagytok. ja a Boti jöhet nekem is segíteni habár Gréta szokott segíteni porszívózni.

Nita


Hát ez a görbe nem valami jó én dokit kérdeztem mennyinél számit jónak hát azt mondta 36,7 -től.

nem tudom beileszteni a görbém. :evil:

Premens halottam már de pontosan nem tudom mire jó??,

KépKép
 


Manojoco egy másik topicba azt mondták hogy szép a görbém és hogy PÉ-m is volt.........
akkor még se jó ahogy én is érzem?:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

hát nem tudom én azért írtam mert neekm doki ezt mondta de kérdezz meg egy dokit a nettes forumon a hamvas Ferenc hamar szokott válaszolni

ha gondolod.

KépKép
 


rendben:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok !
na megprobálom belonkelni a görbém remélem sikerül

Hát elég későn emelkedik meg a hőm de a doki szerint nem mérvadó hogy csak a 14 nap környékén lehet teherbe esni van akinek később van ovuja hát kivi leszek mit mond majd rá.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 62400_.png


Boldog Anyák napját mindenkinek!! :D

Pénteken Miskolcon voltunk ballagáson szombaton lett volna még egy de apinak dolgoznia kell így nem tudtunk maradni elég hosszú volt az út oda és vissza egy nap .Hétfőn megyek Grétit beiratni oviba hát remélem fel vezsik. már voltam bent múltkor a helyettessel beszéltem azt mondta decemberig tartják fent a helyet Hát marha jó lesz ha januárban nem veszik fel.

na majd vissza nézek mert éhesek a gyerekek .

Ma is jó meleg lesz

sziasztok

KépKép
 


Manojoco voltatok beiratni Grétit az oviba?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Igen voltunk Hétfőn beíratni Grétát majd 22-én tudjuk meg hogy felvették-e .De ma bezséltem az igazgató nővel mert apának is kell nyilatkozatott kitöltenie meg lakcím kártya így ma vittem be a papírokat és tudtunk pár mondatott beszélni és szerintem okés lesz a dolog.

ma Jocikának reggel fájt a hasa de nem volt rosszul így bevittem suliba mert ma volt osztály fotozás aztán 11-kor hívtak menjek érte mert fáj a feje és nincs jól délután doki alig bírtunk kimenni olyan rosszul volt.
Valami virusos vacak van megint hányás hasmenés kapott gyógyszit remélem nem lesz betegebb a héten itthon marad . Hétfőn anyák napja.
ma még az ebédet is le kellet mondani + pénteken megyek be délután a suliba a könyveiért hogy megtudjuk csinálni a házit + a 2 napi feladat amikor beteg.

Hulla fáradt vagyok remélem nem leszek beteg elég furi a gyomrom .

Nita kérdeztem egy dokitól milyen a görbém azt mondta nem rossz . :D

de azt sem mondta hogy hű ez nagyon jó tehát patt helyzet . lassan kiderül nem streszelek .

megyek mert gréta rombol ..

Ti hogy vagytok????

KépKép
 


Jocinak jobbulást:)puszik mennek neki is:)

az én görbémra az a doki akit mondtál azt mondta értékelhetetlen:(most időbe elkezdtem mérni.remélem ez már jobb lesz.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita rá fér még mindig nincs jól


Értem szerintem azért írta mert nem volt teljes hónapod :(

Hát nem tudom látod én teljes hónapot mértem azt írta nem rossz.

De azt sem írta hogy hű de jó. a görbém szerint volt peteérésem és apival probálkoztunk is .Közben megkérdeztem másik dokit is aki azt írta a görbém szerint volt pé de mindenképpen konzultáljak nőgyógyásszal . tehát egyértelmű hogy hiába van ez nem lesz okés

Még sem sikerült ez a hónap sem.

Jönnek hogy mérjek közben ezt már ultrahanggal szokták követni az a biztos és szerintem nekem későn volt pé és lehet ez a gond.
De olvastam hogy volt aki mensi előtt esett teherbe hát nem tudom nekünk nem sikerült az biztos.


Hát lelombozodtam

Kéne egy jó doki akire lehet számítani és nem egy vagyonba kerül . Már ha irhatok ilyet
:roll: ne értse félre senki nem ingyen kell de néztem egy -két dokinál a tarifát és hát bármennyire is szeretnénk sajnos nem tudunk mindenkit megfizetni :cry:
legyen mindnekinek szép napja

KépKép
 


Manojco értem a dokis dolgot.nem probálod meg a Szathmáryt?szerintem normális és emberként bánik mindenkivel még ha meg is mondja a frankót.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

köszi most nem ugrik be a doki arca hogy ő kicsoda .

lehet megkérdezem az Ildit ő kit ajánlana nekem.
:cry:

Remélem mindkei jól van ma volt anyák napja a suliban . Jcoika már alakul igaz még nem az igazi.Fáj nekem is a hasam vagy olyan furi nem is tudom.

KépKép
 


majd én is beszélek Ildivel ha most se akar adni gyógyszert a doki akkor kérem hogy tanácsoljon nem pénzéhes dokit.......
bár nekem most nem lesz pénzem magán dokira.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

mérsz azóta hogy alakul a görbéd??
tegnap voltam sztk-ba Kerényi volt rendes csinált ultrahangot minden rendben van odabent mondta probálkozzunk még ez még nem sok idő van akinek 1 év is eltelik mire sikerül.
neki kicsit húzós a szülés ára egyik anyuka mondta .


De rákérdeztem hogy a pete érését nem lehetne-e ultrahanggal követni hát az sztk-gép annyira régi hogy ezzel nem lehet rendesen látni a kórházi -ra meg nagyon sokan vannak .
Közben néztem a régi papírjaimat a Szatmárinál akkor voltam mikor Grétivel pocakos voltam úgy megvizsgált alig bírtam haza menni és nem volt valami kedves velem . De ettől függetlenül még lehet nagyon jó orvos hogy akkor nekem nem volt valami szimpi. lehet neki is rossz napja volt :-)

KépKép
 


Manojoco mérem a hőmet igaz a tegnapi nap kimaradt de ez szerintem nem akkora baj..
szerintem nagyon nem jó....
nekem is a kórházba nézték annó a pé-t.......[/img]

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a291e82791e06b2157df5e3187e07e47_120502_120521_1337558400_.png

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

én már nem értem ezt az egész görbét van aki azt mondja ha nem megy fel magasra de van emelkedés és esés akkor is van ovu.
nekem mensi előtt ment fel 36.8 -ra és 36,7 alá nem esett egy hétig mégis megjött azt modnják ha fent van a hő akkor sikerült hát nem tudom .én már halottam olyat hogy valakinek megjött és terhes volt.

.

lehet le kell mondani róla és akkor sikerül.

Hát a környezetemben egyre több mindneki terhes most az egyik anyukával találkoztam tolt egy babkocsit 6 hetes a babája két fia mellé lánya lett és 5 évet vártak rá . mondta hogy ha nem jön össze 35-éves koráig után amár nem probálkoznak éppen betöltötte a 35 -öt .
a suliban is két anyuka van akit tudok de lehet több csak nem midneki veri nagy dobra.

ahogy apa mondja mindekinek sikerül csak nekünk nem .szerintem eza várakozás a hőmérőzés a figyeld mikor van folyásod ez sokkal jobban streszeli az embert .
mert mondják ne akarj görcsösen gyereket de mig nem sikerül az embernek nem fog másképpen érezni.

nekem 3 napja ég a gyomrom hányingerem van. furcsa a hasam alja de nem csinálok tesztet mert ugye megvolt más miatt voltam dokinál hacsak nem vaami csoda történt.

de fel a fejel szoktam mondani még ha el is avgyok kenődve holnap egy új nap és talpra állunk ismét .

Kitartás minden babásodni vágyó anyukának. :D

KépKép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: