Új privát üzeneted érkezett!

Petra Szia!

Hétfőn, szerdán, pénteken délután rendel a magánrendelőjében. Már annyian vannak, hogy ott is várólista van! :shock:
Voltál már nála, vagy csak a jó hírét hallottad?

KépKép
 


Petra, itt a doki elérhetősége:

1076 Budapest, Károly krt. 11.
Telefon: 30/9334-809
Telefon: 20/9434-303

KépKép
 


Szaisztok !

Charlott: ezen a 30-as számon könnyebben el lehet érni, / vagy teljesen mindegy /mert én csak a másikat ismertem ?
Köszi, Szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Szilvi: én is a 20-ast ismerem,de ez volt az internet tudakozóban leírva.

KépKép
 


Szia Charlott beszéltem kósával képzeld csak januárra van hely.Hát kénytelen vagyok új dokit keresni.Sajnálom hogy nem műtütt meg de reméljük hat a gyógyszer és csütörtökön már túl leszel rajta.


szia Perta én is utcáról menntem hozzá és nagyon aranyos volt velem.


Bea! Sajnálom, most merre indulsz el? :(

KépKép
 


Szia Charlott.A Kaáliba Krizsa dokihoz jelentkeztem be május 8.-ra volt hely,őt nagyon sokan dícsérték.Nagyon sajnálom mert én Kósával teljesen meg volta elégdve,de hát ilyen az élet, te hogy vagy múlik már vagy még mindig vérzel?A férjem úgy is csak ősszel akart lombikot úgy össze vesztünk rajta és mit hoz az élet hát úgy lessz ahogy ő akarja, na próbálom úgy felfogni hogy ez egy új lehetőség hátha ő meg tud valamit álapítani miért nem sikrült addig a baba.


Hello Bea!

A sors biztos így akarja. Különben kicsi a világ, nekem is a Krizsát ajánlották többen. Be is jelentkeztem, de végül nem mentem el.
Sok sikert és lehet, hogy a férjednek igaza van.

KépKép
 


Sziasztok!

Lányok nagyon köszönöm a segítséget, olyan aranyosak vagytok.
Még nem voltam Kósa dokinál, csak sokan ajánlották, mindenki jót tudott mondani. Azért gondoltam, hogy megpróbálom, mert 2 éve keresem a megfelelő orvost, de eddig nem találtam.

Petra
 
 


Szia Petra!

Mikor jelentkezel be hozzá? És nőgyógyászként van szükséged rá vagy lombikozni szeretnél?

KépKép
 


Szia Charlott mi újság van? Meg volt a műtét?


Szia Charlott!

Ma szerenék bejelentkezni hozzá. Egyelőre még "csak" mint nőgyógyász keresném fel, a lombik még messze van szerintem.
 
 


Bea!Sajnos nálam a helyzet változatlan. Vérzek már hetek óta és amitt felírt gyógyszert, hogy megáljon, az sem használ. Kezdek kétségbeesni. :(

KépKép
 


charlott írta:Bea!Sajnos nálam a helyzet változatlan. Vérzek már hetek óta és amitt felírt gyógyszert, hogy megálljon, az sem használ. Kezdek kétségbeesni. :(

KépKép
 


Petra ! Sikerült bejel :lol: entkezned hozzá?

KépKép
 


Szioka hát ez nem jó hír, mennyi van még a fogi tablettábol mert úgy emlékszem attól van úgye?Nagyon bízom benne hogy ezért a sok küzdelemért kárpótól minket az élet meg lessz az eredménye hidd el sikerülni fog a beülti.Mert az a lényeg hogy punkcióig múljon el. :wink:


Bea szia!

Sajnos addig nem mehetek (nem is akarok) lombikozni, míg a méhtükrözés nincs meg!

De kérdés, hogy mikor leszek tiszta? Mert ha a fogi tabit abbahagyom, akkor indul a következő menszesz!!!
Ebbe bele lehet őrülni!!!!!! :evil:

KépKép
 


Charlott szia! Akkor egy hónapot tolódik neked az egész. Úgy sajnálom, de kitartás meg lessz az erdménye sikerülni fog a beülti hidd el.Amint abba hagyod a tablettát akkor utánna már meg is tud tükrözni és indulhat a szuri kúra.


Szia Perta sikrült felhívni a Kósát?


Bea!
Valamikor eláll a vérzésem, szerinted? :evil:
 


Charlott szerintem amikor elfogy a tabletta és megjön rendesen utánna el fog múlni, ezek szerint neked nagyon bekavarta a hormonokat ez a fránya tabletta.Sok van még belőle.Vagy most ez mellett kaptál valami gyógyszert, és mit mondott Kósa papa kérdezted tőle hogy ilyenkor mi újság.Marvelont szeded?


Bea!
Marvelont szedek, márc 7-től és 20-tól estrofermet is! De semmi hatása sincs. Máig kellene szednem a fogi tabit és már érzem, hogy megint meg akar jönni, olyan aggresszív vagyok és takarítási mániám van.
Holnap mindenképp kell hívnom a dokit!
Veled mi újság?
 


Szióka kűldtem privit.


Majd most ki tisztulsz és utánna hajrá.Kíváncsi vagyok mit mond a doki majd írjál várni fogom.


Bea küldtem a válasz p.ü.!
És éljenek a kivizsgálások!!! :-)
 


Sziasztok!

Dél óta nem tudom elérni a dokit!!! :evil:
Most mi lesz velem????
 


Szia charlott mi újság? sikerült beszélni Kósával. Hogy vagy?


Hello Bea!

Képzeld rossz volt a dokinak a telefonja, ezért nem tudta felvenni sokszor. Este tudtam vele beszélni háromszor is . Döntenem kellett a lombik vagy a műtét között, hogy melyik legyen áprilisban.
Végül is a lombikot választottam. Április 11-én punkció lesz, ha minden igaz.
(Mind ezt 22 órakor közöltem vele! :-) Igaz, ő kérte ezt.)
 


Helló örülök hogy mostmár tisztán látod a dolgokat, 11.-e mindjárt itt van utánna visszakapod a babákat pihizel 2 hetet és életed legszebb vérvételi eredményét fogod megkapni.Nagyon szurkolok neked.Írjál várni fogom.Hidd el nem véletlenül hozta így a sors hogy dönteni kellett a műtét és a lombik között.


Szia Bea!

Bárcsak úgy lenne! Egy-két babóca növekedne a pocimban...., de szép is volna.
Ma voltam a Nyírőben altatási vv-n, vizeletadásaon. Ki van örülve a meddőségi rész. Most is csak 2 párnak volt punkciója. ???
 


Szia Charlott.
Ez nagyon furcsa két párnak csak??? Ez talán annak az eredménye hogy lecsökkentették a lombikot! Pedig milyen sokan mennének, nem kellene olyan sokat várni.Ez meg lepett, Jó legyél írjál.


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nem tudtam csak tegnap beszélni a dokival. Ápr. 6-án megyek hozzá és már ettől egy kicsit jobb a hangulatom. Olyan kedves volt telefonon, hogy megint kezdek egy kicsit reménykedni, talán most jó kezekbe kerülök.
Legközelebb csak húsvét után tudok jönni. Addig is drukkolok nektek.
 
 


Petra szia!

Örülök, hogy kaptál időpontot hozzá. Igen, kedves a hangja! :wink:

KépKép
 


Bea!
Holnaptól már szúrok!!!! Olyan izgatott vagyok már.
A menszi manók csak úgy jönnek, remélem elmúlik pár nap múlva.

KépKép
 


Szia Orsi!

Te adod be magadnak a szurit? :? Én soha nem voltam ilyen bátor, mindig menntem az ügyeletre.De legalább már elkezdődik kb 3 hét és ott lesznek a picurkák a pocakodban.(egy kicsit irigyellek), de örülök neked :lol: Én is várom már hogy menjek a dokihoz.Kiváncsi vagyok mit fog mondani, tudod hogy eddig még senki nem monta meg a dolgokat és egy kicsit félek hogy a vizsgálatok végén rossz hírt kapok,szeretném hogy a férjemnek igaza legyen, mert akkor nem erőltetem a dolgokat tovább.Jelentkezzél várni fogom.


Szia Petra.
Tényleg nagyon rendes a Kósa.Írjál hogy mi történk veled.Ne tünj el :lol:


Hello Bea!

A férjem készíti elő és én szúrom magamba. Valamikor sity-suty megteszem, valamikor 10 percig is állok az injekcióval a kezemben.
A choragont nem tudom beadni, azt nővérkékkel oldom meg.
Pontosan 2 hét múlva lesz az ET.
Ma volt egyik ismerősőmnek, ős is Kósa beteg, és neki azt mondta a doki, hogy most jött el az ő ideje. Látja rajta és embriken, hogy sikerülni fog.
Én őt irigyelem.
Nekem sosem mondott ilyet a 2,5 lombik alatt.

KépKép
 


Szia Orsi.
Nekem sem mondott soha ilyet, de szerintem amit a biológus mond az a lényeg, Kósának meg bíztatni kell ilyenkor mert erre van szükségünk egyből jobb az embernek a lelke ha arra gondol hogy mit mondott a doki mert az fontos hogy nyugiban legyél.Sikerülni fog nekünk is az út végén ott van a babánk :lol: Te végig fekszed a 2 hetet, majd ha pihensz akkor fogsz nekem írni ugye??? :wink:


Szia Bea!

Hát persze, hogy egyszer sikerülni fog. Csak tudnám mikor?
Jelentkezni mindenképp fogok, mert most is mindennap bejelentkezem. Nem veszem annyira komolyan ezt az egészet. Eddig végig görcsöltem és nem tett jót senkinem sem. Első héten itthon leszek, a másodikon lehet, hogy visszamegyek dolgozni.
De az biztos, hogy nem fogok feküdni az ágyban.

KépKép
 


Hello!

Képzeld elmúlt a vérzésem!!!! márc 7-ápr 1-ig tartott, ez nem semmi! Egyébként még a pocimat nem érzem, csak a szúri helyét.

KépKép
 


Szioka
Már idelye volt hogy elmúljon,mikor mész uh-ra?


Bea,

UH-ra szerdán megyek. Ma reggeltől már éreztem a gyógyszer hatását. Hányingerem volt és nagyon feszültek a petefészkeim.
Meijedtem, hogy hiperstimum van. Szerencsére délutánra elmúlt, de azért nem tetszik ez nekem. Korán jelentkezik a gyógyszer hatása.

Nálad Ok?

KépKép
 


Szia Charlot.
Köszi álam ok minden nagyon várom már hogy menjek a dokihoz.Az lessz az első hogy kérek egy hormon vérvételt mert valami nem stimmel, eddig órát tudtam állítani olyan pontosan jött meg, és január óta több min 10 napokat késik most is 25.-én kellett volna de még semmi de érzem hogy már itt toporog az ajtóban de nem jön,nagyon bosszant és nem értem.Neked biztos jó nagy petécskéid lesznek ha már most érzed a hatást.Vigyázz magadra, én délutános vagyok és nagyon utálom hogy ilyen szép időben kell menni dolgozni.Holnap jelentkezem.


Szia Bea,

képzeld a Nyírőt bezárják!!! megijedtem, hogy akkor elmarad a punkció, et, de valószínű májustól zárják be.
Szegény ott dolgozók és lombikos várakozók. :-(

KépKép
 


Szia Orsi.
Hát ez nagyon meglepett most mindenki kereshethet magának másik dokit és elég nehéz .És a Kósa nem fog már foglalkozni lombikkal?Most hívtam a Nyírőt kikértem a leleteim másolatát 20Ft darabja, pénteken megyek érte.Üdv Bea.


Bea, még pénzt is kérnek ezért? Örülnének, hogy magattól elviszed.
Ma voltam UH-n, kevés tüszöm van, de nem a mennyiségre hatjunk hanem a minőségre! Doki el akarja kerülni a hiperstimut és fagyikat.
Mindkettő elég kellemetlen, mert ugye hiperstimut kezelni a kerület szerinti kórházban lehet csak. Fagyikat meg hova tegyék, ha megszűnik a meddőségi osztály.
Remélem ezek után még terhes lehetek?

KépKép
 


Szia Orsi.
Miért ne lehetnél terhes az is leszel!!! :D És mi van ha még is lehetséges fagyasztani, akkor mi lessz.A stimu végéig még sok idő van lessz ott még tüsző.De igazad van a minőség a fontos.


Hello,

alig érzem a petefészkeimet, régen ilyenkor már ülni is alig bírtam....
fájnak a fogaim is: bölcsesség fogam nagyon. tegnap el is mentem orvoshoz, kezelte, de ma is úgyanúgy fáj!!!

KépKép
 


Helló.

Azért ne aggódj hogy nem érzed a petefészkeid én a 3.-nál teljesen be voltam tojva mert több mint 6 hónap-ig álltak a szurik a spejzban és azt hitte hogy nem is használ ert semmit nem éreztem és a végén 10 szép érett petécske lett belőle,lehet hogy most ez a jó nem vagy túl pörgretve hormonokkal.Nekem még nincsen kinnt a bölcsesség fogam de hallottam hogy mennyire fájdalmas, sajnállak hogy ennyir fáj. :cry:

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: