Új privát üzeneted érkezett!

Hát ezt jól leírtam egy csomó betűt le hagytam,most jöttem haza melóbol már kezdek fáradni.Holnap megyek a leleteimért kíváncsi vagyok mennyit fogok fizetni.


Szia Bea!

Most értünk vissza az utolsó UH-ról! 11 petécskét látott a doki és 11-es a mnyálkahártya! Ja, 11-én lesz a punkció! (vicces nem?)
:D

KépKép
 


Szia Orsi.

Nagyon jó híreket hoztál ezek szuper eredmények 11-es a mnyh nem semmi. Hidd el szám misztika mindig ott van velünk csak nem vesszük észre, képzeld én 13.-án születtem a hugom is a 2.beültikor a 13. voltam és az eredmény hírdetés után 13 napra láttam először a babát.Fura nem. Akkor már csak pár nap.Feszül már a hasad? :lol:

 
 

Szia Bea!

:-)
Ma már érzem, hogy sokan vannak a pocimban! 11 petécske figyel és fejlődik! A sétát már csak lassan, röviden bírom.

Hogy tellik a Húsvét?

KépKép
 


Szia Charlott

A húsvét unalmasan telik és nektek? Voltam a leleteimért csak a lombikot megelőző vizsgálatok eredményét adták ki, de mindeggy találkoztam Kósával nagyon le van fogyva amióta nem láttam.Mondta hogy bezárják a kórházat.


Hello,
Húsvét rokonlátogatással telik, evésről szól miden ünnep.

Találkoztál a dokival? Igen, le van fogyva és barnulva, már tavaly szeptembőrtől így néz ki. Nekem ez jobban tetszik, mint a régi dokibácsis stílus.

KépKép
 


Hát már én is tele kajáltam magam mindennel főleg a süti csúszik de nagyon..Olyan jól esett hogy megismert a kósa aranyos volt nagyon.Hát mondta hogy megpróbálják át menekiteni a schöfibe a meddőségit, csak mivel hogy az magán kórház lett nem tudom menyitkéne fizetni de ez még a jövő zenéje.El mondta a férjemnek hogy megyek májusban dokihoz már nagyon várom képzeld most is 11 napot késett nem tudom ilyenkor miért van ez.Szerinted az idegeskedés miatt késhet ennyit..Majd a doki meg mondja remélem.


Bea,
jótól kérdezed, hogy mitől késik a menszi? :-) Nekem sosem jött meg pontosan. És még nem jött rá senki, hogy miért?

Most maradsz a Kósánál? Vagy egy másikhoz mész?

KépKép
 


Orsi

Nem maradok a Kósánál át megyek a Kaáliba Krizsa dokihoz. Már megmontam a férjemnek is hogy találtam másik dokit nincs vissza út.Új reményekkel teltem meg pláne hogy elég jó híre van a dokinak.De te már itt vagy a célegyenesben remélem sikerüni fog neked.


Hello Bea!

Értem.

Holnap lesz a nagy nap!
Kíváncsian várom már, mennyi petécskét sikerül produkálnom!

Majd jelentkezem.

KépKép
 


Sziasztok !


Charlott: Ha van egy kis időm olvasgatom soraidat, igy tudom, hogy hol is tartasz a lombik programban. A holnapi napra nagyon sok szerencsét kívánok neked. :)
Szoritok :wink:
szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Charlott nagyon szurkolok neked a mai naphoz.

Rólam: mint tudjátok, péntekre volt időpontom Kósához. Egy óra csúszással tudott velem foglalkozni. Kedves volt, de szerintem mindenkivel az. Miután mindent megbeszéltünk, megnézett uh-val. Akkor voltam a 19. napon és azt mondta, hogy uh alapján akár azt is mondhatná, hogy talán terhes vagyok, mert 18 mm-es volt a méhnyálkahártyám. Abba maradtunk, hogy a köv. ciklus elején jelentkezem és megbeszéljük a hsg. időpontját, mivel ezt eddig egy orvos sem végezte el. Ha átjárható vagyok, akkor mehet az inszem.
Úgy érzem, megint kaptam egy kis reményt, hogy talán nekünk is lesz babánk.
Bocs, hogy egy kicsit hosszú voltam.
Bea, veled mi van?
 
 


Sziasztok!

Most érkeztünk haza: 11- ből 9 petécském lett leszívva. Ezeket most termékenyíti meg a biológus. Holnapra ki is derül, hogy mennyi is életképes!

Kicsi zavar került a gépezetbe, mert a Nyírős altatóorvos elfelejtett
bejönni dolgozni (gondolom neki már minden mindegy). Így órákat
kellett várni a meleg szobában éhesen, idegesen.
Szegény doki is szomorú volt, mert félt, hogy kicsúszúnk az időből,
felszívódnak a petécskék.
De szerencsére 11-re végeztünk is és mindenkinek lett elég számú
sejteje.

KépKép
 


Szia Petra!

Örülök,hogy elmentél a dokihoz és szimpatikusnak találtad. 18 mm a nyálkahártya!!! ez hogy lehet???? Tényleg nem vagy babás?

Végül is mi konkrét panaszod? Abban tudott segíteni?

KépKép
 


Szia Charlott

Nagyon szuper 9 petécske kíváncsian várom a fejleményeket.Mikor kapod vissza a picurkákat?


Szia Perta.

Már vártunk!! De szupi lenne ha ott lapulna a pocakodban a trón örökös. Én május 8.-án megyek a kaáliba Krizsa dokihoz már nagyon várom lessz egy csomó kérdésem fel fogom írni nehogy elfelejtsem, új orvos új remények bízom benne hogy meg tudja mondani miért nem maradok terhes. Vigyázz magadra ,hátha ott a baba. :lol:


Szilvi: ment a p.ü., különben köszi.

Bea: remélhetőleg pénteken már visszakapok 3-at. Már várom! :-)

KépKép
 


Sziasztok!

Charlott az nagyon jó hír, és holnap már péntek.
Én azért kerestem meg a dokit, mert akikhez eddig jártam mindíg mást mondtak. A problémám annyi, hogy lassan 3 éve még csak teherbe sem estem. 2,5 éve voltam először orvosnál (kicsit füllentettem a próbálkozás idejéről). Akkor azt mondta, hogy pco-s vagyok, de ettől még jöhet a baba. Egy évig nem történt semmi, nem kaptam bogyót , nem volt vérvétel, csak mikor már megunta az álandó nyaggatást. A vérvétel eredményére is azt mondta, hogy jó, ettől lehetek babás. Ja és csak 1 vérvétel volt és semmi több. Akkor kerestem egy másik orvost, aki az előző hormonvizsgálat eredményére azt mondta, hogy ezt mindennek lehet nevezni csak jónak nem. Ő is csináltatott vérvételt egy ciklus alatt 3-at. Az alapján közölte, hogy nincs peteérésem nem is várjak csodát. Írt fel clostit egy ciklusban, majd összesen 1 alkalommal nézett meg uh és közölte nem kell többet mennem. Ezt szertintem azért mondta, mert a closti előtt erőltette a lombikot, amit akkor még nem akartam, mivel fogolmam sem volt hogy mi a gond velem.
"Röviden" ennyi a történetem.
Kósával megbeszéltük, hogy a köv. ciklus után megcsinálja a hsg-t, vérvételeket és utána megbeszéljuk, hogyan tovább. Ha átjárható vagyok akkor először inszem.

Bea!
Május 8 mindjárt itt van. Új orvos és új remény, biztos meglesz az eredménye.

Mindkettőtöknek drukkolok.
 
 


Sziasztok Lányok!

Most hívtam a biológust és 6 termékenyült meg!
Remélem holnapra szépen osztódnak is majd.

KépKép
 


Sziasztok !

Charlott: már többször benéztem ma ide, hogy mi újság, nagyon örülök a hírnek, és persze szokás szerint szoritok. :)
Nem tudod még mikor kapod vissza őket ?
Szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Szilvi!

Holnap (péntek 13-án) teszi vissza a szép zigótákat a doki bácsi! :-)

KépKép
 


Szia Charlott

6 szép babácska ez nagyon jó, akkor marad fagyiba is.Tényleg le fagyasztják hogy megszűnik a Nyírő?vagy mi lessz.


Petra70!

Kósa nekem nov.-ben pco miatt lapart csinált, melynek meglett az eredménye :D (ha most nem sikerült volna, inszemre került volna sor)

Szóval jó kezekbe kerültél!

Charlott!

Holnapra küldöm így ismeretlenül is a pozitív energiát.

A Többieknek is drukkolok.

Szemi

Kép

Kép


Sziasztok!

Bea, a biológust kérdeztük a fagyikról és azt mondta, hogy nem fog elveszni a fagyi.De még nem tudják hova fog kerülni.

Szemi Dévisz: üdv a fórumon!
Tényleg neked is csinált lapartot, milyen okból és más műtéted is volt előtte?
Nekem februárban volt laparom, így bizakodok a sikerben.

KépKép
 


Sziasztok!

Charlott: Hú, hát akkor nagy nap lesz a holnapi, lehet már tudni mennyi babácskát kapsz vissza ?
Péntek 13., szerencsét hoz, majd meglátod :wink:
Pihenj sokat :!:

Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyit kell fizetni egy rákszürésért, ill. uh-ér.
Üdv. : Szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok !

Most érkeztünk haza a kórházból. 4 aprócska gyönyörűség figyel a pocimban! :-)

6 zigóta osztódott és mindegyik 4 pontos, de egy darab 5-ös osztódású, kettő-három 4-es osztódású. A maradék 2-3-as.

2 db ment a fagyiba.

Choragont kell szúrnom két naponta.

KépKép
 


Szilvi: sima UH 5000 Ft.

KépKép
 


Szia Charlott.

Négy pindurka pihenjél sokat egyél sok fehéjét, meglátod a péntek 13 ezután a szerencse napod lessz!!!! :lol: :wink:


Charlott :)


2000-ben volt egy orvosi küretem,mert kb.1 hónapig véreztem.Szent Imrében csinálták. "Elfogyasztottam" 5 nődokit,míg végre tesóm 2005-ben elvitt a Kósához,ekkor hagytam abba a fogigátlót 5év után és 2006.jan-ig nem is jött meg,csak valami barna maszat.Ekkor mondta a doki, hogy valószínűleg PCO-s vagyok,mert a mind2 petefészkeimben sok apró cisztát látott.Norculottal jött meg,de a ciszták nem akartak eltünni.2 hónapig szedtem clostyt,de semmi sem változott.Az inzulim rez.indexem jó volt.Akkor javasolta a lapart.Műtét után mondta,hogy az átjárhatóságit is megcsinálta.Azóta 30 napra pontosan megjött. Jan.óta UH-os megfigyeléssel össze kellett bújni.Magánrendelőjében megvizsgálta a kiskatonákat,elég mozgékonyak voltak,vinnem kellett "magamban" :)
Szerintem,azért is sikerült most,mert már nem is izgatott annyira a dolog.Jan-ban jó pofára estem,mindenféle tünetet érzékeltem magamon,elmentem vérvételre és aznap este megjött.Ha nem sikerült volna most,nyáron inszemre került volna sor.

Tuti,hogy sikerülni fog Neked is!!!

Szilvi:A rákszűrés 7000Ft.

Kép

Kép


Sziasztok !

Charlott: Üdvözöllek a kismamák körében :)
Imátkozom érted :!: Vigyázz nagyon magadra :!:

Utrogestan kúpot nem kell használnod :?:
Köszönöm az infót !
Szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok !

szemi_dévisz: neked is köszönöm az infót, hát akkor kb. 12.000 e. ft-ba kerül az éves r. vizsgálat, legalább most már tudom mire számithatok.
Üdv. Szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


Hello !

Bea: Reméljük szerencsét hoz a péntek 13-a. Lapartom is 13-án volt. :-)

Szemi Dévisz: ez a PCO nagyon megkeseríti a nők életét. Orvosok vagy lapartoznak vagy gyógyszerezik a beteget. De mire ide eljut az ember eltel pár éve és elfogyaszt pár nőgyógyászt.

Szilvi: aranyos vagy! a párom is már kismamának szólít! :-)
De hogyan vigyázzak magamra? Nem akarok egésznap az ágyban feküdni!
Utrot, dufastont és choregont szedek, szúrok.

KépKép
 


Sziasztok!
Régóta olvasom a fórumot, tényleg olyan szuper módon drukkoltok egymásnak, és irigylésre méltó a pozitív hozzáállásotok.. Mi a párommal júliusra kaptunk az első lombikra időpontot még februárban. Hát, tegnap felhívtam Kósát, reménykedtem hogy már a még hátralévő inszemeket is lehet nála csinálni, most már a magánrendelőjében-(eddig 3 volt, csak a Szabolcs utcai Meddőségiben) Nagyon örültem, hogy megoldotta végre, és így meg tudom vele oldani, ő sokkal szimpatkusabb és jobban bízom benne. A schöpfibe nem tudtuk volna időben a munkám miatt vele... szóval, kérte, hogy a mensi 3 napján menjek el hozzá, és megbeszélünk mindent. az még nekem legalább 10 nap. Nem lenne sok, csak említettem neki a júliusi helyünket, és csak annyit mondott, hogy azzal gond lesz. Én pedig úgy etrevztem már a nyarat, a férjem tévés, és már most írják, hogy ki mikor megy szabadságra. Neki is sürgősen be kellene írni a magát, mert a végén nem lesz ki kiszolgáljon majd, ha fekszem... Hát, szerintetek mit értett azon, hogy gond lesz? Tudjátok esetleg, hogy meddig lesz a Nyírő? És meddig lesz lombik ott? Mi lesz az előjegyzésekkel?
Vendég
 


Sziasztok !

Charlott: szia, jól vagy ? Elhiszem, hogy nem szeretnél egész nap az ágyban feküdni, de én arra gondoltam, hogy most, pl. ne emeld meg magad, ne porszivózz, de vedd fel a felmosóvödrött, ne tusolj nagyom meleg vizzel stb., de gondolom, most ezt úgy sem tennéd. Én 2 hetet végig feküdtem, amig nem kellett mennem vérvételre, tudom, hogy ez a fekvés nem mérvadó, de a cél érdekében mindent :wink:

brummadzag: neked is sok sikert az inszemhez, véleményem szerintem a a legjobb helyre kerültél, eddig hál'Istennek a Kósáról csak jó tapasztalataim vannak :!:
Mindeninek szép napot, ebben a gyönyörű időben. :)
szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


bocs, felmósóvödrött =felmosóvödröt

Kép

Kép

Kép
 
 


Szilvi: fizikai munkát persze nem végzek - mosogatáson kívül -, de ma lementünk sétálni pár métert, mert már untam a fekvést. Sajnos, nem esett jól. Lehet, hogy a meleg miatt, de hamar visszajöttünk.
Kifeküdted a 2 hetet? Én is a 2 lombikot végig feküdtem, de el sem indult a beágyazódás. Ezért gondoltam azt, hogy most nem fogok ágyban lenni.
Nagy a dillemám, hogy most mit lehet és mit nem?

KépKép
 


brummadzag: ahogy tudunk segítünk egymásnak, egymáson. Ez a meddősség az embereket összehozza. Rengeteg barátságra tettem szert, amióta lombikozom.

Azt tudod, hogy a Nyírő meddőségi részlegét bezárják kb: május közepén? Lombikozni már nem tudsz menni a Kósához. Ezt nem mondta?

KépKép
 


Sziasztok! Bocsi hogy be tolakodom közétek.Én kósa doktor betege vagyok 2000 ota.Csak jot tudok róla mondani.3vetélésem volt,de neki köszönhetöen van egy 2éves gyönyörü kislányom.Sok-sok szenvedés után.Bizzatok benne! Nekem azt mondta:Tölem még senki nem ment el gyerek nélkül!! Sok sikert kivánok nektek,és KITARTÁST! Tudja valaki hogy Mi lesz Kosával? Meddig marad a schöfibe?
 


Szia Mariann!

Kósa elmenne a Schöpfiből? Tudsz valamit?
Én azt hallottam, hogy ott akarja folytatni a lombikokat, hamár a Nyírőben nem lehet.

Jó lenne, ha igaz lenne a kijelentése, babás távozni tőle! :-)

KépKép
 


Szia Charlott! Nem tudom mi lesz Kósával, vagy a korházal.Azért kérdeztem tőletek mit tudtok rola. Nagyon sok ismerősőm van aki Kósához járt és mindenkinek van babája!Tuti hogy nektek is sikerülni fog!
 


Jó reggelt!

Ma voltam az utolsó choragon beadáson. Most -ezek után - tényleg a természetre van bízva a babásodás. :o

Mariann: a prófáta beszéljen belőled! :lol:

Bea, merre jársz???

Szilvi: hogy vagytok?

KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Hú charlott csak most olvastam, hogy 4 gyönyörűséget kaptál vissza. Drukkolok, hogy erőssen kapaszkodjanak. Nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat.

Én hétfőn hívom a dokit a rákszűrés eredménye miatt és ha addig megjön, akkor a hsg időpontját is meg tudjuk beszélni (remélem).

Többiek merre vagytok?
 
 


Hello Petra!

Végre, hogy jelentkezel! :)
Remélem, hogy jó lesz a rákszűrésed eredménye és hamar mehetsz HSG-re. Az meg egy rövid vizsgálat, 5 perces beavatkozás, fél nap pihizés.

KépKép
 


Sziasztok

Remélem mindenki jól van. én tanulok mert szombaton fizika és matek vizsga egyiket sem tudom és piszkosul utálom mind a kettőt,de majd csak túl leszek rajta.

Charlott: A pindurkák csak úgy kapaszkodnak a pocakodban kívánom hogy legalább kettő legyen. Pihenj sokat vigyázz magadra.Mikor mész vérvételre?

Perta.ritkán jársz erre. nálad is beindulnak az események remélem jó lessz a rákszűrésed.


Sziasztok

Remélem mindenki jól van.Én tanulok mert szombaton fizika és matek vizsga nagyon utálom mind a kettőt.

Charlott remélem minden oké nálad vigyázz magatokra pihizzél sokat,mikor mész vérvételre?

Perta ritkán jársz erre de örömmel olvasom hogy nálad is kezd beindulni a dolog biztos jó lessz a rákszűrése és utánna már irány a HSG.

Üdv mindenkinek és szép napot.


Szia Bea!!

Nagyon szorítok a vizsgáidhoz! Hát, nekem se voltak ezek a kedvenc tantárgyaim.

A vérvétel csak 27-én lesz, addig a kefét eszem! :-)

KépKép
 


Hello Lányok!

Kivel, mi újság?

Velem csak annyi, hogy élem pihis napjaimat és a hormonok hajnalban zavarognak. 2-4 óráig fent vagyok, utána egésznap meg álmos vagyok. :?

KépKép
 


Szia Charlott

Én jól vagyok készülök a vizsgákra nagyon holnap reggel lessz. Ha tusz segítsél légyszi mi az PCO nem tudok semit róla és eléggé érdekelne.Előre is köszi.Remélem te jól vagy és a picúrok kapaszkodnak a pocakodban. :lol: Szedsz valami vitamint? Na jó éjt.Holnap benézek de csak este 10 után délelőtt sul utánna egyből megyek dolgozni hosszú napom lessz.


Szia Bea!

Én is PCO-s vagyok, vagy voltam. A doki a laparral a eltávolította a két csúnya cisztámat, azóta UH alapján normálisan működök. Szakkszerűen a www.pcos.hu oldalon több infót is találsz erről a betegségről. De miért kérded?

Ma hajnalban is műsor volt: hányingert éreztem reggelig!

KépKép
 


Szia Charlott

Igazábol csak kíváncsi vagyok rá hogy mi az PCO semmi oka nincsen csak mostanában sokat olvastam róla elég sokan emlegetik a fórumokon és nagyon kíváncsi lettem rá. Remélem te jól vagy.Egy hét múlva már boldogan tartod a kezedben a ++++ tesztet.

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron