Új privát üzeneted érkezett!

Frusi: nincs megbeszelve kovetekzo fahazas tali.:((((
Eva nem tudott idopontot mondani, mert kicsit kusza az O elete is.:)

GAbi en lehet hogy koran megyek es koran is jovok! Meg kialakul, szoval nekem jo a 11 ora.

A Romain voltam a hugomekkal, ez meg mindig jo hely, de valahogy az emberekkel akik oda jarnak nem stimmel valami. Ezek a kigyurt kogazdag kobunko emberek????

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Nikike, mi is nemrég jöttünk meg a Rómairól, tettünk egy hosszú sétát és ettünk lángost. Nekem is feltűnt, h milyen "furcsa" emberek voltak ott többségben, de lejjebb, a Pünkösdfürdő nevű részen már sokkal emberibb :lol:

Pelle, rengeteg példányban megcsodálhattam a ti kocsitok mását is, nagyon frankó. Olyan kis sportos, modern.
Voltak Quinny és hasonló űrmobil típusú járgányok is, hát, nekem ez a stílus nem igazán jön be, az áráról ugye nem is beszélve. :shock:

Gabi, én szerintem kb. 1-re megyek, fasírtostól, Nikike, remélem azért addig még ott leszel :? nem a fasírt miatt, hanem hogy találkozzunk :lol:

Adri és

Kép
 
 


Hahó!

Azért gondoltam, hogy 11-től lehetne a tali, mert akkor talán több embernek jó, mintha azt mondanánk, hogy 2-től 4-ig. Mi meg amúgy is itthon vagyunk, hozzánk nem nagyon kell igazodni.
Adri ígért fasírtot, én csinálok bacon-be tekert májat. Két anyóca csinál salit, üdítőt és nassolni valót veszek. Ja és kenyérről is gondoskodok. Ha ennétek valami mást, akkor hozhattok magatokkal bármit. Arra gondoltam, hogy jó idő esetén lehetnénk kint a kertben, egy-két ember hozhatna plédet, polifómot.
Címemet és telefonszámomat elküldöm priviben aki kéri.

Puszi
Gabi

Gabi&Erik

Kép
 

 
 

Adri: szeretnek ott lenni persze, meg lehet hogy maradunk tovabb is, csak Apam jon, vagy csak penteken, ez meg eldol. Ettol fugg.

Gabi: azert en kerem a cimet biztos ami biztos:)

Nem mondjatok, hogy jok vagy szarok a kepek? Nezte egyaltalan valaki a keptarat????

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Pelle: Isten eltessen a nevnapodon!:)

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Én néztem a városligeti képeket, de csak kutyafuttában, mert nem voltunk itthon 3 napig. Most újra megnéztem, és persze hogy jók a képek, de hogy őszinte legyek, nem is a babák tetszenek a legjobban, mert őket már sokszor dícsértem, hanem Zsombi kék ingecskéje és Barnabás csíkos pulcsija. Ruhab..i lettem?! :oops: mondjuk manapság a felnőtt divat nem annyira érdekel, csak a pöttömöké :lol:

És lemaradtam a vidéki mászkálásunk miatt arról, h Zsombinak boldog 10hónapos szülinapot kívánjak, és akkor most megragadom az alkalmat és Majának is boldog névnapot kívánok!!!
Sok puszi nektek,

Gabi, én is kérem a címedet!!Ne aggódj, mi nem egy órát leszünk, hanem beköltözünk néhány órára hozzátok :lol: majd viszek plédet is

Biusnak milyen profi "képeslapja" van. Nagyon helyes csajszi!

Adri és

Kép
 
 


Hello!

Mi is megyünk csütörtökön. Viszek salit, plédet, és üdítőt.
Szerintem megpróbálunk odaérni 11 körül, mert Mériékhez később mentünk és lemaradtunk egy csomó jóról. :) Szóval kérek címet!

Lefoglaltuk a nyaralást!!! Mallorca lett belőle. Már nagyon várom.

Tegnap átestünk a vízkeresztségen (vagy tűz???), szóval a gyerkőc pörgött forgott hasról hátra, hátról hasra majd egyszer csak lendületből lefordult a játszószőnyegéről és szegénykémnek akkorát koppant a buksija a parkettán, hogy alig lehetett megvígasztalni. :(
Rögtön beugrott, hogy a szomszéd kisfiúnak 10 cm-es repedés van a koponyáján, amit egy másik esés és röntgenezés kapcsán vettek észre. A doki azt mondta, hogy 10 gyerekből ötnek van ilyen, és általában a szülők nem is tudnak róla. :?

Szuper volt ez a négy nap, még sok-sok ilyen kellene.

Pusz.

Judit

Kép
 
 


sziasztok

Mi is megjottunk a wellenesrol. Nagyon jo volt a szalloda, a gyerkoc imadta, es mivel bababarat volt, igy tenyleg konnyen ment minden, az uszodaba levihettuk a babakocsit, es nyuzsogott a hotel a babaktol. Bazsit kise lehetet huzni a vizbol, lubickolt allandoan. Az etteremben meg mindig kapott kiflit amit elmajszolhatot, illetve lenyulta a muzliszeletemet a csokisat es a felet megette. Ennyit a felelosegteljes mamarol.
Kedves parom meglepett egy kenyezteto masszazs bonnal a hotelben, amibol igazi kinzas lett, mert a gyogymasszor azt mondta, olyan vagyok mint a beton es rendbe kene tenni a hatam. Igy nemi csontkovacsolassal 1 ora alatt helyre rakott. Kerdezte is nem voltam e kisse feszult az utobbi idoben. AAAAA dehogy!Pont elotte nap robbantam.

Koszonom a kerdeseket, de amiota most szedem a gyogyszert mintha teljesen elvagtak volna az osszes tuntemet, elsem merem hinni, mert regota kinzott.
Adri, azt mondom hogy az ismerosod probalja meg kibumlizni az allergia vizsgalatot, nem egyszeruen megy azt elismerem.
A nehez legzes meg megvan,bar az is jobb amiota legalabb az orromon kapok levegot, de szerintem az is javulni fog.

Gabi mi is megyunk, en a 12 orat celzom meg szerintem. Az jo ha en uditot viszek?

Meri

KépKép
 
 


Sziasztok Csajok,

HELP! Lányok, kiderült, hogy Livi unokatesója, akivel együtt voltunk egész szombaton, bárányhimlős lett. Fogalmam sincs, hogy a bárányhimlő hogy terjed, valaki, akinek több tapasztalata, vagy ismerete van, segítsen, hogy ha csütörtök reggelig nincs semmi tünet Livin,akkor mehetünk-e nyugodt szívvel Gabiékhoz, vagy ezt most inkább felejtsük el :( Semmiképp nem akarunk bárányhimlőt osztogatni köztetek!
Köszi
Judit

Ui, most nincs időm visszaolvasni és reagálni, de majd megteszem :)

KépKép
Kép
 
 


Pelle:jaj ,majdnem lemaradtam :roll: BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Tundi aruld el legyszives, hogyan keszitetted ezt a foto osszeallitast, nagyon tetszik, valami hasonlot szeretnek kuldeni anyospajtinak anyaknapjara, lecci lecci.

Maja: Boldog Nevnapot!!!!!!

KépKép
 
 


Köszi, nagyon drágák vagytok! :D Somitól is kaptam virágot, egy icipici cserépben icipici virágot, olyan aranyos!!!

Lméri, többiek, készíthetnénk majd egy listát azokról a helyekről, szállodák, éttermek stb, ahol szuper bababarát élmények értek minket!:-))) Méri, hmmm, egy kis izomlazító masszázs! mehetnél gyakrabban, de tényleg!

Elsijud, mintha úgy rémlene, hogy a bárányhimlőnek lappangási ideje van, nem rögtön jön ki, talán két hét..?

Lányok, mennyire fogyóztok? mert egy isteni csokis csodát vinnék fagyival Gabihoz, bevállaljuk? :-)))

Adri, igen, az aria egy elég régóta futó járgány, én is kifigyeltem már a játszótéren előtte:-)))

Persela, drágám, merre jársz? Kutymákok hogy vannak?

Pusszantás mindenkinek! :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


Sziasztok!


Méri: küldtem mailt :lol: :lol:

Pelle: nagyon jó ez a kocsi, látom, Soma kényelmesen elfér benne :lol:

elsijud: igen a bárány himlőnek ilyen hosszú a lappangási ideje… és így fertőz-e azt nem tudom… ma megyünk, védőnőhöz esetleg megkérdezem.. :wink: Nekem a fiam hét hónaposan kapta el az uncsitesótól pedig nem voltak egy szobába, csak egy házba. Uncsin 5db pötty volt rajtunk meg millió…nem volt semmi... :shock: Ráadásul akkor állt fel és 3 foga jött egyszerre :o

Judit: Mallorca… irigy-irigy :lol: :lol: :lol:

Tegnap városligeteztünk…hát voltak egy páran… :shock: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok !!!

pelle !!! Nagyon Sok Boldog Névnapot !!! (utólag is !! )

Naná , hogy beválaljuk a tortát !!!! :lol:

perselám !! Tényleg nagyon eltüntél !!! Mi van veletek ???

elsijud !! Nem tudom, érintkezett Livi a bárányhimlősökkel ?? Puszilgatták v. valami ??? Az az igazság, hogy csak marha okos akartam lenni , de fogalmam sincs, hogy is terjed !!!

Majd jön Gabink és mond valami értelmeset bizti, ne aggódj !!! :lol:

Tündi !! nekem is tetszik a kép !! Ügyi vagy !!! Én is , én is befizetnék rá !!!
Küldök E-mailt !! Nézzél rá légyszi !! :lol: :lol:

Méri !de jó , akkor végre titeket is látunk !!

frusi !! Már megint nem jöttök ??? :? Valamit csináljál !!

Niki !! Megyek nézem a képtárat én is, bár erről mi lemaradtunk,asszem !!

Puszika mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Hahó!

Akinek tudtam, küldtem emailt címmel (kettőt is, mert bénáztam). Ha valaki nem kapott, az reklamáljon!
Elsijud: himlő 2-3 hetet lappang, annyi idő után jelentkeznek a tünetek, pár nappal előtte kezd el fertőzni. Cseppfertőzéssel terjed.

Gabi&Erik

Kép
 


Gabi,
akkor jól okoskodom, hogy elvileg Livi csütörtökön még akkor sem fertőzhet, ha ő elkapta esetleg Benjitől? Nagyon szeretnénk menni, de semmiképpen nem akarunk "ajándékba" bárányhimlőt osztogatni ... :(

Pelle: Boldog névnapot!

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi
Ügyi vagy, és Bianka csuda aranyos! :wink: Mivel készítetted, ezt a lapot? Gyűjtöm a progikat, bár inkább a helyet foglalják a gépen, eddig csak pár naptárt készítettem karácsonyra.

Pelle
Szuper a járgány, színe is tetszik. :lol:

Adri
Pöttöm divat engem is érdekel, és sokkal egyszerűbb a gyerkőcnek vásárolni, mint magamnak. Ha útra kelünk mindig az én listám marad utoljára, persze addigra általában Lilla elfárad.

Jud
És még hányszor fog koppanni… Enyém gyerek mióta megtanult felülni sokszor sír a koppanás miatt. Forgásnál, már nagyon ügyesen, óvatosan teszi le a kis fejét.

Hosszú hétvége, nem mondhatnám, h kellemesen telt. Apa Lillával vidéken nagyszülőknél, én pedig itthon tanultam, de nem panaszkodom én választottam, azt is, h itthon maradok. Muszáj volt így szerveznem, mert hétköznap alig van egy kis időm tanulni. Most az éltet, h szombaton megyünk Németországba 1 hétre. :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

KépKép
 


Sziasztok!

De jo, holnap mindenki friss élményekkel feltöltekezve jön Gabihoz!
Mi is csak kb 1 körül érünk oda valoszinüleg mert de. kéményesek tesznek nálunk látogatást. Ujabb király program, ezt is fel kell ujitani.
Maja boldog névnapot! Édesség? Nanááá!
Zsombi boldog 10.honapot!
Puszi

Kép
 
 


sziasztok

Koszi Zsombinak atadtam!:)
A csoda vilagoskek ing annyira kenyes, hogy a kaja megmarta a szinet, amit csak most mostam ki:) Mondjuk ez is gaz!

Persela: mi van Veletek??? Remelem a legjobbakat.
Mar varom a holnapot!:)

PElle: engem az edessegek hidegen hagynak:))))
El lehet tenni melyhutobe??? MErt penteken lesz szenhidratnapom, akkor mehet. Lehet hozok belole kicsit.:))) Ha nem birok ellenallni!
Vegulis a Romait is tuleltem gyumolcsnapon.

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Sziasztok!

Van egy szusszanásnyi időm. Paprikás krumpli rotyog. Igaz gyümölcs napom lenne, de kezdek kicsit hanyag lenni diétát illetően. Pedig lenne még mit leadni. De majd újult erőt veszek.

Ház még mindig készül. Még vagy 1 hétig itt lesznek az emberek. Marci már mindenkivel lebratyizott. Állandóan megy, integet és ellenőrzi a munkát. Gyerekemet nem lehet bent tartani, állandóan kimenne. Szóval végképp eljött az az idő, amikor nem tudok semmit csinálni mellette.

Amúgy valszeg fogzunk. Ő sem mutatja meg. De dől a nyál, folyik az orra és néha a kaki is olyan fogzós fajta. Chamomillából már kap vagy 4x 1 nap. Különben folyamatosan ordít. Kicsit nehéz lett a kisangyal fiammal. Az éjszakákat már nem is mondom a mai 4 kelés már hawaii volt, mert szépen felkúsztunk már 7-8 is újabban. Erőm és türelmem fogytán. Egy a szerencse, hogy apa ma és holnap itthon. Most kicsit érzékeli, hogy miért vagyok pipa, ha napokon, sőt heteken át este 10-kor esik be és este se kapok fél órát gyerek nélkül mondjuk a vacsira és a híradóra.

Na panasz napnak vége.

Hát én még tuti várok a következővel. Elnézve a szomszédokat 2 és 3 gyerekkel. Mind jön át és mondja, hogy édesek, de hogy semmire nem jut idejük az kicsit kiakasztja őket.

Na mentem.

Nikike, diétával hogy haladsz?

Uzsokis tali mikor lesz legközelebb?

Üdv:
Vendég
 


Sziasztok!

Vera: nem irigyellek az épitkezésért, én a hátam közepére se kivánnék már semmilyen felújitást sem, de sajna lesz még részem belőle. Elhiszem, hogy Marci mellett tényleg nincs semmi időd másra, nekem is ez okoz gondot, mert már állandóan mászna, menne a komppal, ha beteszem a járokába meg ordit. Elére félek a szaladgálós korszaktól, de azt hiszem hamar eljön, mert már stabilan állunk. Ja és mi is fogzunk. Szóval totálisan együttérzek veled!

Éppen gyerekbiztossá próbálom varázsolni a lakást, mert eddig 3x boritotta magára a széket, és mindent lehúz az asztalról, szóval ma jött el az ideje a lakásátrendezésnek. :evil:
Kiságyat is teljesen le kellett ereszteni, mert már feláll benne, reggelente már igy ébreszt. Most végre kidölt és alszik, de ha ébren van, csak akkor tudok bármit csinálni,ha mindent kiköltöztetek az ebédlőbe, ahol már nincs asztal, szék, és csak a tér van, mert akkor mehet, én meg csinálhatok is valamit mert látom. Szóval csajok, felkötni a gatyát, nem egyszerű!

Tündi, köszi a mailt, majd este ha lesz időm megpróbálom levadászni a progit.

Senkit nem akarok megbántani, de én őszinte leszek, engem a bárányhimlő kicsit megrémiszt, főként mert előszeretettel csórják el egymás játékait, igy biztositott a nyálcsere. Mi meg pont 2-3 hét múlva megyünk vissza Bukarestbe hosszabb időre, és ott nincs gyerekorovosunk még, szóval lehet hogy mi kihagyuk a holnapi talit. Azért kifaggatom a védőnőt, mert holnap délelőtt jön ki, és ha szerinte oké a dolog, akkor talán elmegyünk. Bocsi. :cry:

Méri

KépKép
 
 


Én is agyalok a bárányhimlön, mivel még én sem voltam soha... Szoval ha Zsombi nem is rágná még a többiek játékát, én magam parázok egy kicsit, most nem nagyon hiányozna, ha elkapnám, ha már eddig megusztam..
Pedig Elsijud, rossz lenne, ha ezért nélkülözni kellene Benneteket...

Kép
 
 


Sziasztok!

Elsijud: nem akarlak megbántani (távol áll tőlem), de azt hiszem, hogy a helyetekben én kihagynám a holnapi talit. Egyáltalán nem bitos, hogy Livi bárányhimlős, és hogy fertőz, arra pedig még kisebb az esély, de ha csak egy valakit is véletlenül megbetegít, akkor igen nehéz elszámolni az embernek a lelkiismeretével. Én gyerekkoromban kórházba kerültem vele, mert az egyik pötty felülfertőződött és tályog lett belőle. Egy másik ismerősöméknél pedig annyira durva bőrtünetek lettek a gyereknél, hogy bár egy éve is már a betegségnek, de anyuka még most is bőrgyógyászhoz hordja lézerkezelésre. Szerintem a kisfiú bőre már nagyon szép, de az anyukát és a kisfiút is lelkileg nagyon megviselte a gondolat, hogy esetleg egész életen át hordoznia kell a nyomait.

Egyébként Erik napok óta nem igen akar aludni napközben. Ma eddig kétszer max. fél órára sikerült álomba zuhannia és igencsak zokon veszi ha szólít és én nem rohanok azonnal hozzá. Elég gáz.

Vera: építkezéshez kitartást!
Szilvalé, Timie: Ti nem akartok jönni holnap?

Gabi&Erik

Kép
 


csajok!
Sziszikéék a Kismama magazinban!!!

Még nem olvastam, mit írnak, de a képen irtó helyesek!

Adri és

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak kicsit van időm visszaolvasni, Gabi: köszönöm a meghívást, de jön anyósom vidékről és ezért ezt most elhalasztjuk, meg tudod az a baj, hogy az én fiam már 14 hónapos, és ő már nem nagyon tud megülni a fenekén egyhelyben
:(, de a következő összejövetelre lehet benevezünk:)

Timie és

Kép
 
 


én is láttam már Sziszikééket a Kismamában, akartam irni, nagyon helyesek tényleg!

Kép
 
 


sziasztok!

Sziszikeeket en is lattam, ha nem felejtem el holnap elviszem. Biztos belso ember, hogy ennyit szerepel az ujsagban:))))

Baranyhimlo oszinten engem is aggaszt, gyerek miatt, en mar voltam.
Judit, azert koszi, hogy legalabb szoltal, mi a palya:)))

Mi is fogzunk, vajon miert volt ma a gyerek elviselhetetlen?????
Vera, kitartas!!!! Basszus nekem akkor hozza kell szoknom, hogy nem lesz semmire idom. Bar a mai osszes 1 ora alvassal sem tudtam mit kezdeni. Mire leulok, hogy bamuljak magam ele mar riado van!!!
En meg azt hittem azert uvolt, mert hisztizik. A furcsa szagu kaki is resze a fogzasnak? Furcsa mindegyik, de ez meg annal is furcsabb!!!

Dieta: tok jo, jol birom, jol erzem magam, meg nem tudom hany kilo, mert nem jutok el napok ota az edzoterembe itthon meg nincs merleg:) Talan holnap delutan!

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Sziasztok Csajok,
Menjen mindenki nyugodtan Gabiékhoz, mi már délelőtt eldöntöttük, hogy nem megyünk, pont amiatt, hogy ezek után bárki kapna bárányhimlőt, elpusztulnék a lelkiismeretfurdalástól :( De nagyon fogunk itthon szomorkodni, és elmegyünk helyette oltásra :cry:
Gabi, a kérdésem továbbra is áll, hogy mikortól legvalószínűbb a fertőzés, ha Livi esetleg elkapta, mert nálunk a családban is van, aki még nem volt bárányhimlős, és szeretném kitalálni, hogy mennyi időre kell elzárkóznunk a külvilágtól :(

Méri, ki kéne találni valamit, hogy a tápszert hogyan, mikor vegyem át :)

KépKép
Kép
 
 


elsijud: meg egy csomag nalunk is van, szoval kovetkezo alkalommal tuti megkapod a magadet:)))

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


sziasztok!

OFF
Szomorú vagyok.... :? a tulaj ma este szólt, hogy június végén lebontja ez a házat, amit bérlünk...Persze tudtuk, hogy nem lehetünk itt örökké...de akkor is...most mi lesz??ettől függetlenül már régóta keresgélünk saját kuckót, jártunk már 1-2 bankba is. Nálunk csak a lízing jöhet számításba. A gyerkök utáni szoc.pol se jár. Szóval sz@r így..annyira zavaros és kusza a történet/em/ hogy nem is kezdek bele...Néha gyakran olyan kilátástalannak tűnik minden.
Szeretnénk holnap mi is menni, remélem, addig összeszedem magam hamvadó poraimból..Muffint akartam sütni nektek..de azt hiszem, képtelen vagyok neki állni.

Ne haragudjatok!!!!!!!!! Majd nézek valamit a boltba...
Bocsánat hogy leírtam…. :oops: :oops:


Sajnálom Judit ezt a fránya bárányhimlőt :shock: de lesz még egy csomó tali biztos :wink: :wink: jó vigasz mi? 8)

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Tündi: ... annyira sajnálom... mit is mondhatnék még.
Elsijud: szerintem mindenre választ kapsz a következő címen http://www.baranyhimlo.hu/hml/himlo/betegseg

Gabi&Erik

Kép
 


Szép jó reggelt!

Gabi
Nagyon kedves vagy, h invitálsz, de dokihoz megyünk, utána pedig tanulnom kell (pénteken vizsga). Majd idővel szívesen találkoznék veletek, addig pedig aktívan jelen leszek a fórumon.

Méri
Húgomék is költöznek Bukarestbe, vagyis először sógor valamikor nyáron, húgom pedig mikor összejön a baba, addig itthon marad és dolgozik. Ez az állandó ingázás neked sem lehet egyszerű…

Tündi
Neked kitartás, sajnálom, h ez történik veletek, kívánom, h mielőbb rendeződjön!
Indexeket nem felejtettem el, hamarosan küldöm.

Szép napot!
Érezzétek jól magatokat a talin!

KépKép
 


Sziasztok Széplyányok, földi boszorkányok!:-)))

Gabi, rendeltünk ebédet a teletáltól, amint kijön a figura, már pattanunk is nyeregbe és megyünk hozzátok! Tegnap 11:23 perckor jött, azt ígérte, ma sem jön később! Kalóriabombát most sütöm, vettem hozzá carte d'or fagyit, jól becuppantjuk mindet!:-)) Nikikém, Neked külön csomagolok péntekre, jó?

Anyukám tegnap óta itt van nálunk, Somi élvezi a szórakoztató és élménycentrumot! Tegnap volt nagy sírás-rívás, egyem meg, próbálkozik kitolni magát "négykézlábba", persze totál nem megy, csak imbolyog meg eldől, na és egy ilyennél úgy bevert az orrát, hogy csak úgy koppant a padlón, azt a keserves sírást! És képzeljétek, elindult a könnye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (tudjátok, ő soha nem sírt még krokodilkönnyeket) hüppögött utána sokáig, szivogatta az orrát, szorította a karom, nagyon a szívére vette az orrabukást, pedig mondtam neki, hogy még hány ilyen lesz, mire férfiember lesz belőle:-))))))

Elsijud, nagyon fogsz hiányozni nekünk is!!!!!!! Drukkolok, hogy Livi most ússza meg a b.himlőt!
Erről jut eszembe, hogy 9 hós kortól lehet beadatni az oltást, ami ugyan nem véd 100%, de ha el is kapja, enyhe lefolyású lesz és nem alakulhat ki csúnya sömör a himlők helyén. tervezi valaki beadatni egyébként? én mindenképp szeretném! nem tudom, milyen uptodate cikk votl a neten, talán 6800 Ft...? háziorvos írja fel

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


Tündi, szerintem gyertek, és míg Bius eljátszadozik kis barátaival, mi meghallgatunk..és ellátunk jobbnál-jobb tanácsokkal, meglátod, felvidulsz :lol: 8)
kamilla tök jó fej, még csak most ébred, így már sül is a fasírt. Remélem nem lesz sótlan, ez a halálom :?

Adri és

Kép
 
 


Tündim, buksisimi!:-))) Drukkolok, hogy sikerüljön megoldani a lakáskérdést! És remélem azt is, hogy zuglóban maradtok!!!!!!!!! Nagy puszi és virtuális ölelés, jó?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


Adri, mi mindig egyszerre írunk:-)))))))))))

PERSELA, EZMZÉPERIKSZ, VÉTEL, VÉTEL, jól vagy? :o

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


hi

Pellem ne szorakozz, majd a maradekbol teszek el az legalabb ugysem lusz sok:)

Tundi gyere! Keresunk lakast, tobb szem tobbet lat!

Birom ahogy keszul mindenki; meg Zsombi is jo!!!!

Üdv: Nikike

Kép
 
 


köszönöm lányok!!!!!! :lol: összekapirgáltam magam 8)

Mindjárt érkezik Kati is:wink:
Hihetetlen Bius ma 6hónapos.. :P

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok!

Lányok nagyon sajnálom, de ma nem tudunk menni. Bencus már jól van, de még egy picit köhög és félek nehogy valakit megfertőzzünk, vagy az ő kicsit gyengébb immunrendszere begyűjtsön valamit. Jó bulizást, majd meséljetek! :(

Én meg addig behozom a lemaradást olvasásban ;)

Pusz
Ildi és Bence

Kép
 
 


Na megint én :)

Gyereket 20 perc ordítás után sikerült elaltatni :( Szegénykém nem bírja ezeket az időjárás változós dolgokat.

Méri már én is csak akkor tudok valamit csinálni ha alszik, de alig alszik Bence :? amúgy meg jön-megy négykézláb a lakásban és persze ő is a fejére rántott már lámpát, hordozót, meg koppant nagyokat. Én azt hiszem már most készülök arra, ami Veráéknál van, mert az én fiam is ha egyszer el kezd szaladni sose áll meg :)

Tündi megkaphatnám én is azt a progit? Nagyon jó az a képeslap :)

Nikike köszi a privit, fogok reagálni.

Pelle ha még kell a fotós, vállalja a srác, szóljál és küldök elérhetőséget :) És boldog névnapot és szuper a járgány :)

Mi is szereztünk egy használt ABC Design-t, nem olyan könnyű, de nagyon kis praktikus, majd teszek fel képet.

A 4 napot Balatonon töltöttük Révfülöpön a barátainknál. Nagyon klassz volt, bár jól elkényeztették Bencét :) de egy kicsit mi is tudtunk pihenni, mert vállalták őt 1-2 órára és akkor apával elmentünk kajcsizni, sétálni :)

Na megyek ebédet főzni. Irígykedem a találkozóért, de legközelebb, megyünk mi is, vagy szervezek én :) (hi-hi)

Ildi

Kép
 
 


Gabi, köszi a linket, nagyon hasznos volt! (most legalább tudom, mire számítsak ) Mindenesetre, ha nem kapja addig el, akkor én azt hiszem beoltatom Livit kilenc hónaposan.

Csajok, érezzétek magatokat nagyon jól a babócákkal együtt!

Puszi

KépKép
Kép
 
 


Juhhé, most látom, Bius ma fél éves! Boldog fél éves szülinapot neki!!

KépKép
Kép
 
 


Bárányhimlős oltást én pont most fogom beadatni. A gyerekorvos írja fel. És az ára is annyi, amit Pelle írt. :)

Valami talira mi is beneveznénk majd. :) Most épp mi is takonykorból jövünk ki, de utána jöhet minden tali. Ilyenkor ti hol altatjátok a gyereket? Csak, mert mi pl. 12 és 14 óra között alszunk egyet. Kivéve tegnap, akkor 40 percet aludt összesen...... :(
Vendég
 


Sziasztok!

:P :P :P
Nagyon jó volt a tali KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!! Persze első sorban GABINAK!!!! De mindenki olyan aranyos volt babák és anyukák egyaránt!!
Nagyon jól éreztük magunkat, jót tett a társaság nekem főleg :wink:
:P :P :P


Apa azzal a hírrel várt, hogy a szülei kibírták okoskodni, hogy keressünk csak egy jó hosszú időre kibérelhető lakást, az jó lesz nekünk.....abból baj nem lehet.... :shock:
Én még ilyet nem is hallottam, hogy a szülő ne arra törekedjen /legalább gondolatba/ hogy legyen már a gyerekemnek valami sajátja.....

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok!
Nagyon jol éreztük magunkat mi is, köszi szépen, Gabi!
Mindenki nagyon tündéri:-)
Többiek, akik nem voltatok, hiányoztatok!!!

Ha nem vagyok szemtelen, Pelle és Kati, megirnátok nekem azoknak az iszonyuan finom édességeknek a receptjét, amiket hoztatok??? Elöre is köszi...
Nikike, Te holnap eszed meg öket:-)

Tündi: ugyis Ti döntötök! Ök meg okoskodjanak, ha ráérnek:-)

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok !!!

Gabi !! Mi is nagyon köszönjük a talit !! Nagyon jól éreztük magunkat !! :lol: :lol:

Tündi !! Nem mondod ???? :shock: Biankának nagyon sok boldogságot !!! :lol:
Pont ma van !!! ????????????

hiuzka !! Holnap küldöm !!!

pelle !!! Én is kérném a receptet , isteni volt !!

Adri !! A fasírt is !!! Sztem elég sós volt !! :lol: :lol:

Gabi !!! A máj pedig szintén , alig bírtam abbahagyni ! :?

A salátákról már nem is beszélve !!! :lol: :lol: :lol:

elsijud !!! !Remélem megússzátok azért inkább !!! Hiányoztatok !!

A többiek remélem már a következőre tudnak jönni , ami lehetne nálunk is pl. !!! :lol:


Sok puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Hello!

Tündi én tök béndzsa vagyok... Tegnap du. óta nem olvastam netet így lemaradtam a lakás sztoriról. Szóval ha érzéketlennek tűntem a talin az csakis a tudatlanságomnak volt köszönhető. :oops: Remélem hamarosan megoldódik a lakásgondotok.

Gabi köszönjük! Szuper volt minden! Nagyon szép helyen laktok, és nagyon szép a házatok. A fű szépségét külön ecseteltem apának. :)

Többieknek köszi a sok-sok finomságot. Sajnos Pelle csodasütijéről lemaradtam, de ugye majd lesz még-még máskor is?

Én sem felejtettem el a beígért talit, csak hosszabb jó időre tervezem, hogy tudjunk sütögetni a kertben. Már alig várom, hogy rendbe tegyük. Friss fű, kertépítés, gumitérkő, csúszda, homokozó meg ilyesmi, de valószínűleg csak nyár végére lesz rávalónk. Persze a talit nem akarom addig húzni. :)

Na pusz.

Judit

Kép
 
 


DRÁGA GABI, NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK A VENDÉGLÁTÁST!!! :D :D HÁZIGAZDA ERIKNEK KÜLÖN NAGY PUSZI!:-) olyan jó volt nálatok! Csináltam fotókat, igyexem hamar feltenni őket.
Távollevők! gondoltunk Rátok!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


BROWNIES RECEPT

Hozzávalók:

2 tábla étcsoki (én úgy szoktam, hogy 1 jófajta + 1 Katica)

kevés vaj

10 dkg liszt

10 dkg cukor

2 csomag vaniliás cukor

2 dkg kakaópor

fél teáskanál sütőpor

2 tojás


(alternatív: aki szereti, lehet a tésztába egy kis diót vagy mazsolát keverni)

(alternatív: +2 teáskanál neszkávé)


Elkészítés:


A sütőt 180 fokra előmelegítjük, a formát pedig a vajjal kikenjük (én mindent simán sütőpapírba teszek, mert nekem minden odaragad vajjal is, he-he).

Felolvasztjuk az étcsokit egy kis vajjal, levesszük a tűzről, majd hozzáadjuk a lisztet, cukrot, vaniliás cukrot, kakaóport és sütőport. Ha szeretnénk egy kis kávés mellékízt, akkor a neszkávét egy evőkanálnyi vízben feloldjuk, kézi habverővel simára keverjük az olajjal és a tojásokkal, ha nem, akkor csak a tojásokat verjük fel a habverővel. A két részt összeforgatjuk, az alig kenhető tésztát belesimítjuk a tortaformába, betoljuk a sütőbe és 20 perc alatt megsütjük. A titka, hogy nem szabad szárazra sütni!

Trükk: fogpiszkálót szúrunk bele, és akkor vegyük ki a sütőből, amikor még tapad a tészta a fogpiszkálóhoz. Hűlés közben kicsit úgyis szilárdul. Evéskor jó szeletelni, hogy ne száradjon ki.

Melegen az igazi, bevállalós főbűnözők leönthetik még csokiöntettel vagy vaníliafagyival, tejszínhabbal. Mennyei!!!
Mivel nagyon tömény, ezért nem tanácsos se sokat csinálni belőle, sem magában enni - most a talin erdeigyümis fagyival ettük:-)
:D :D :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


Mildiko, igen, légyszi add meg a srác elérhetőségét! :-) Köszi!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: