Új privát üzeneted érkezett!

Hehehe, olyan vicces, h mindenki a melleire panaszkodik, vagy nem panaszkodik, csak megemlíti 8) :lol: én panaszkodhatnék, mert eltűntek :shock: biztos elhagytam valahol útközben :( de eszembe jutott, h nemsokára megint lesz 8) :lol: ...még mielőtt válaszleveleket kapok megint hogy gratuláltok, nem, még nem kell drukkolni, a nemsokára elég relatív fogalom.

Méri, köszi az infót, még most sem döntöttük el, de lehet, h végül mégis kocsival megyünk, nem is az ár miatt, meg nekem a Dacia sem derogál, hanem h ne kelljen ki-be pakolászni és annyi folyadékot, krémet vihessek, amennyit szükségesnek látok, és nem annyit, amennyit a reptéri szabályzat megenged :?
Szólok, ha kell a tel.szám. És nem semmik vagytok? Előtte is ilyen kalandos életet éltetek, vagy csak az új munka, költözés teszi?!

Emese, minket is érdekel a koncert, hol és mikor lesz pontosan és a jegyeket hol szerezhetjük be?
Amúgy Kami is 69 cm de ő meg 7500 g, tehát a két gyerkőc között :lol:

Judit, kitartás, biztos csak átmenet, ami el fog múlni. Ma én is 3-szor ébredtem hajnalban, bár csak fél percekre, míg Kamillát visszatettem az ágy közepére. Annyit forog, h keresztbe fekszik a kiságy végében, és már nem tud tovább forogni, ezt nehezményezi :lol:

A kapaszkodva állóknak gratula, mi a mászással küzdünk, meg szépen ül már.

Két kérdésem lenne:

a., meddig kell forralni az ivóvízet nekik? a szentkirályi tényleg adható forralás nélkül is?

b., egyre melegebb van, és ha levegőre akarunk menni, elég nehéz helyet választani. nincs kedvetek strandra menni? Persze lehet, h addig még melegednie kell az időnek, nem tudom, mert ma már 30 fok körül van :? ahol felhúzták a paskál parkot, ott működik még és igényes a strand? Mégha nem is mennek medencébe, esetleg kiviszünk olyan felfújhatós mini medencét nekik, meg pléd. még nem gondoltam át, kivitelezhető-e és elég jó-e már az idő ehhez, de nekem melegben sétálni nincs kedvem a városban, a mi udvarunk még kicsi és nem alkalmas egyelőre fűben mászásra, fekvésre.

Adri és

Kép
 
 


Csajok, tényleg mindenki nézze a leveleit, gyorsabban, gyorsabban :lol:

Adri és

Kép
 
 


Hello!

Nálunk lehetne, felfújhatós gumimedencés tali, ha valakinek van medencéje. De én is beszerezhetek addig egyett. Napernyő van, pléd van, kert van.

Szerintem már nincs hideg hozzá. Most jön néhány esős nap, de ha utána megint huzamosabb ideig 25-30 fok lesz akkor gyorsan kinevezhetnénk egy napot és hajrá!!! Vélemény?

Én néztem, de még nem regisztráltam. Miért már oda is írogattok?

Méry mi a szálloda neve? Neten megtalálható?

Pusz.

Judit

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Én nézem a Hősöket, jelentem!

Szentkirályit adok már 6 hós kora óta a gyereknek. Forralni meg csak éppen annyit, amint felforr elzárom.

Méri a hétvégétek nem semmi. még jó, hogy gyorsan tudtok alkalmazkodni. Melyik az a tuti szálloda?

Mi menjugate-t kaptunk, ingyen.
A pneumot nem javasolja az én dokim sem, mert ugyanazokat megkaphatja máshonnan is. Ő csak beteg gyerekeknek ajánlja.

Marci bent már teljesen egyedül közlekedik két lábon. A kertben is próbálja. Csináltunk neki homokozót, azt imádja. Csak én utálom a lakásban a homokot. Na mennem kell, hív.

Üdv:
Vendég
 


Mármint csapvizet forralok csak.
Vendég
 


Sziasztok!

Adri: te még forralod a vizet? Én már kb 6 hónapos kora óta nem....Igaz, nekem van már egy 11éves nagylányom....lazábban veszem a dolgokat, mint az elsőbabás mamik... :oops:

Ti babáitok mondanak már valamit?
Zsezském még csak egy -két szót ismételget: mám(ez én vagyok), pa(apa), szi(rexi kutyus), de , nem(2 utóbbi egyértelműen dacos gyermekre utal :oops: )
Ezeket a szavakat értelemszerűen használja....
Nekem ez furi, mert a nagylányom ilyen idősen már sokkal több szót használt(persze, 2 kölök se egyforma)

Addig örüljetek és pihenjetek, amíg nem megy a bébike....ha ébren van, megállás nélkül közlekedik a lakásban.... :roll:

KépKép
 
 


Elsijud, ugyanez a helyzet nálunk is mindjárt felrobbanok. nemcsak éjjel ordit, de egész nap is, nem alszik. csak cic nyugtatja meg de utána is fél ora mulva megint ordit.
közben porfelhök usznak a lakás fölött

Kép
 
 


Hősök: 21 részt láttam belőle....kezd picit zavaros lenni a történet :oops:

KépKép
 
 


Sziasztok !!

e-mailt olvastam !! Nakem is ok. ha sikerül megcsinálnom !!

Hétvégén mi sem voltunk , vasárvan éjjel 11:30 -ra értünk haza ! Apa úgy ruhástul betette az alvó babát és kissebb fordulgatásokkal reggel 5-ig aludt !Kajcsi után még 6:30-ig újra !! :lol:

de. meg szinte 3 órát aludt, ez már nagyon nagyon régen nem történt meg !!!

Most újra alszik !

huzka !! Engem is érdekel a koncert !! Az utazáshoz sok sikert !! Azért megtudjátok oldani , hogy Zsombit is vizitek ??

Tündi !! Bius milyen ügyi és egyre szebb !! Írjál, mi van veletek !!

Lányok most már én jövök taliba !!! Nekünk van medansziénk !! :lol: :lol:

Judit is írta, sajna esős napok jönnek , de utánna gyertek gyertek !!! :lol: :lol: Nekem most úgy sincsen kocsim !!! JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ?????
(van már egy "kicsi pici" buszocska , de abba Diát sem lehet biztonságosan bekötni és a parkolást már nem is mondom )

Lányok készüljetek a vezetésre !!! :wink: :wink: Nincs kibúvás ,sokaknak nincs még v. már kocsija !!
Be kell segíteni !! :lol: :lol:

Légyszi , légyszi !!!!!

Nézzük az időjárást és abban a pillanatban amikor jó időt mond és persze mindenkinek jó lesz akkor gyertek ki !!!

Méri !! Hát nem semmi ez a mozgalom !!! Ügyik vagytok !!!

Akkor most itthon vagytok !! ???? Meddig is ???

judit77!! Gratulálok a fogacskákhoz !!! :lol: :lol:

mildiko !! Ezt az időszakot már én is alig várom !!!Jó ,hogy tudtál jelentkezni !!

elsijud !! Akkor még hánynap a nem bárányhimlőig ???? Remélem megusszátok !! :lol: :lol:

Puszi mindnkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Na akkor előlről!

Sziasztok!
Hazaértünk az ortopédiáról. Sajnos nagy csalódás ért, mert a doki meg se vizsgálta a gyerek lábát csak levetkőztettem és lépett a gyerek kettőt. Gondolom mivel vittük az előző orvosi leletet, úgy volt vele a doki, hogy akkor ő most itt mit vizsgálgassa. Hát ez van, marad a 18 ezer forintos (recept nélküli ) kisszandál:( Szerintem a pneumo oltást eltoljuk, amúgy is még vacilálok:(

Frusi: sz.timie@freemail.hu Azt hittem az adataim között ott van, de akkor máris utána nézek, ha nincs:)

Jud: gratula a fogas babócához:)

Vízforralás: ez tök gáz, Rolandka 15 hónapos és én még mindig forralom neki, ez nagyon gáz ???


Mi holnap reggel megyünk kullancs elleni oltásra, már jó lenne ha azon is túl lennénk:)

Na egyelőre ennyi..

Puszi mindenkinek

Timi és

Méri: jó forgalmas hétvégéd volt, remélem nem fáradtál el benne nagyon:)

Kép
 
 


Timie: nem gáz :lol: ha te így látod jónak, akkor csináld így :lol: (vízforralás)
Mi baja van a picurkád lábának? Hogyhogy nincs támogatás a cipőre? Bezzeg a vén nyanyák cipőire van :evil:

KépKép
 
 


tyrexa: az a baj, hogy egyszer nem forraltam és egyből hasmenése volt, most ez a víztől-e vagy mástól nem tudom, de olyan rosszul hatott rám, így inkább még forralom:)

Babuci lábfeje befelé van fordulva, de most jobban figyeltem mit mondanak, állítólag az egész lába meg van csavarodva, vagy micsoda:)Annyira azért nem gáz, de ők jobban látják és csak a lábfején.
Mondjuk tényleg vicces, hogy anyám csináltatott egy cipőt és 4ezer forintot kellett fizetni, én meg egy 22-es cipőre 9200 ft-ot, recept nélkül meg 18. Vagyis a pontos árát majd csak akkor tudom meg amikor megrendelem, de az ára még hagyján ha nem 4-6 hét alatt lenne kész, és főleg itt a szabadságolás, mikor lesz szegénynek szandálja, ezt én bactam el:( Hát ez van.
Úgy látszik nagyon ráérek irogatni:))

Kép
 
 


Arról nem beszélve, hogy meddig fogja tudni ugye hordani....mert egy felnőtt évekig hordhat egy pár cipőt, amíg le nem szakad a lábáról...de egy gyerek jó ha 4-5 hónapig hordja, mert pikk-pakk kinövi... :evil: és az a sok, hogy évente csináltathatsz jópénzért 2-3pár cipőcskét...
Az örsön voltatok ortopédián?

Zsezskémnek csípőficama volt...mi is megjártuk az ortopédiát... :oops: kengyelt viselt Zsezsi 6 hétig...iszonyat volt, bár lehet engem jobban megviselt, mint őt :oops:
De az volt a legszebb, hogy az uzsokiban az első peluscserénél láttam, hogy kötött a csípője....szóltam is a gyerekorvosnak...ő meg állította, nincs ennek a kölyöknek semmi baja...ehhez képest jól megszenvedtünk vele.... :evil: Igaz nem nyugodtam bele abba amit mondott a doki, már 5 hetesen vittem az ortopédiára(akkora kaptam időpontot)....rosszabb lett volna, ha várok a 3 hós szűrésig...

KépKép
 
 


Kukucs! :lol:

Judit, ahogy néztem, érdemi hozzászólások még nem születtek az anyatanyán (Perselát kivéve, mert ő írta, hogy Léna elkezdett hátrafelé mászni) :lol: gondolom, mindenki vár arra, hogy már jó sokan ott legyünk, és akkor mehet a traccsparti, hogy ne nagyon kelljen két fórumot követnünk, vagy csak minimális ideig. :roll:

Majd vissza is olvasok. :wink: (csak megvárom, míg Lilla elfárad, és letehetem aludni). :lol:

Kép
 
 


Hmmm, akkor elég óvatos vagyok ezzel a víz dologgal. No jól van, nekem a kutya nem mondta, h már nem szükséges forralni :lol:
Egy macerával kevesebb. Akkor csak szentkirályi jó forralás nélkül vagy más buborékmentes is? azért csapvízet nem adok még neki forralatlanul, nálunk elég pocsék az íze....jól van na, tyrexa, ekkora gyerekkel behozhatatlan az előnyöd velem szemben 8) :lol:


Kati, akkor küldj önbizalmat is, mert a múltkori nagy hév, h megint vezetek, huss, elpárolgott :( pedig itt a kocsi is, csak arra vár, h menjünk. Csak éjjel van bátorságom vezetni, vagy ha már nagyon muszáj...úgyhogy én éjjel kimegyek hozzátok és bevárom a többieket de. :lol: :lol:
Neked és Juditnak is köszi a meghívást.

Eső? Már megint? Hétvégén megyünk Etyekre borfesztiválozni, kihasználom az alkalmat... úgyis nemsokára megint absztinens időszak jön, de még van 1-2 hónapom. 8)

Adri és

Kép
 
 


Adri, nagyon aranyos vagy :lol: :lol: a legutóbbi néhány hozzászólásodban háromképpen utaltál a majdani kistesó-projektre, úgy érződik, hogy nagyon rá vagy állva a témára. :lol: :lol: :lol:

A privit köszönöm, hogy írtad, tökre megnyugodtam, így akár még lehet is esélyem. :D :wink: :lol: :D (a többieknek: az volt a téma, hogy szakfordítói vizsgának vajon csak nyelvszakos végzettséggel érdemes-e nekiállni, vagy ez nem feltétlenül kell).

Kép
 
 


Szilvalé!!!!!!! :lol: :lol:
Képzeld, a nickedet nem is figyeltem, de olyan ismerősnek tünt a vonalzódon a fotó a kislányodról.... :oops: :lol:

KépKép
 
 


Timie
A picurkád lábán nem segítene valami torna, masszázs?
Nálunk mondjuk más probléma volt, de megtapasztaltuk, hogy egy ortopéd orvos is lehet nulla. Vagyis nem is biztos, h szakmailag nem ér semmit, csak olyan sok a kis páciense, olyan futószalagszerűen folyik a rendelés, h felületesen végzi a munkáját. Ami persze engem nem vígasztal, csak arra kényszerít, h magam keressek-kutassak, érdeklődjek…

Tyrexa
Szia itt is. :lol: :lol: Most látlak én is… sikerült visszaolvasnom pár napot.
Vonalzó melletti képtől képtelen vagyok szabadulni, annyira imádom, pedig azóta eltelt 8 hónap, kissé megváltozott Lilla. Zselyke ma 9 hónapos, nagylány :D :lol:

Adri
Kistesó :D Na jól van, nem drukkolgatok, majd ha aktuális lesz. :wink:

Fórum elhagyás szerveződik? :shock:

Ma van házassági évfordulónk, 2. :D :lol:

KépKép
 


Hello!

Kati nem éééééééééér. Én itt bedobom a talit te meg rám licitálsz a medencével? :D Majd átugrok értetek! 8)
Szóval komolyan, én már olyan régen mondtam, hogy majd ha jó idő lesz, hogy már égne a pofám, hogy mindenkinél volt, csak még nálunk nem....

Adri nálunk nem lehet csapvizet adni a gyerkőcnek, így én Szentkirályit adok neki és nem forralom, csak a tejpéphez. De minek, ha a cumisüvegből meg forralatlanul adom??? :?
Épp most gondolkozok rajta, hogy nyaralás előtt elkezdek bevezetni valami international vizet (pl. Evian), amit Mallorcán is lehet kapni, mert nem akarunk több liter vizet cipelni magunkkal. Persze előbb megkérdezem a szállodát, hogy ott milyen vizet lehet kapni. Állítólag fontos lehet a víz összetétele is. Nem akarom a nyaralás alatt kikísérleteznmi.

Pusz.

Judit

Kép
 
 


Szilvi! nekünk is most lesz a 2.házassági évfordulónk, csak mi hozzátok képest egy héttel később keltünk egybe :lol:

Frusi, annyira nem vagyok ráizgulva a dologra, meg néha elfog a kétség is, h biztos-e, de azt hiszem, tényleg eldöntöttük, h nem várunk majd sokat.

Judit, én nem fogok rádlicitálni, mert 52 nm-rrel és 4nm-es erkéllyel valszeg esélytelen vagyok. Én szívesen meghívnálak ide titeket, de amilyen sokan össze szoktunk jönni, el sem férnénk, a gyerekeket meg végképp nem tudnánk hol altatni. :( így ha nem baj, mi mindig potyázunk :?

Adri és

Kép
 
 


Timie, Szilvalé, kaptatok e-mailt, Vera és Tyrexa, ti pedig privit, mivel Hozzátok nem találtam e-mail címet!

:)

Kép
 
 


Judit, Kati, nagyon aranyosak vagytok a tali-helyszín felajánlással! 8) Mi is sajnos egyelőre csak "potyázósak" tudunk lenni, nálunk is kb. hasonlóak a paraméterek, mint Adriéknál, 41 nm + erkély. :lol: :roll:

Basszus, a vizet mi is eddig forraltuk még... lehet, egy csomó időt megspórolhatnék? :roll:

Kép
 
 


Cső Csajok!

Szupi volt ma ez a jó idő, egész nap levegőztünk. A szomszéd 5 éves ikrek is átjöttek ovi után hozzánk az anyukájukkal és a fűben hemperegtünk, piknikeztünk. Sajnos Erik alvókája napközben elromlott, már vagy 2 hete csak napi 3-szor 30-40 perceket alszik... szerncsére (eddig még) az éjszakák nyugisak.
A kert parti szupi lesz (akárki is rendezi), mi is szívesen szervezünk egyet, veszünk majd medencét is (na nem csak a kedvetekért).

Védőoltásról: én Eriknek csak a kötelező oltásokat adatom be (meg talán a kullancsot). Szerintem mindenkinek magának kell mérlegelnie a következő szempontok alapján:
- Betegség gyakorisága
- Betegség súlyossága
- Hány százalékos védettséget nyújt
- Milyen régóta használják az oltást (vannak-e több éves gyakorlatok a használatával?, mikor törzskönyvezték?)
- Akarja-e szúratni a gyereket az előzőek figyelembe vételével (Streptococcus esetén 2 éves kor alatt 3-szor is oltatni kell a babót)
- A védőoltás ára (ez sem elhanyagolható)

Az a véleményem, hogy a gyerekorvosok között sincs egységes nézet (merem remélni, hogy nem a gyógyszergyártó cégek teszik érdekeltté az orvost, hogy beszéljék rá a szülőket az oltás beadatására különféle juttatások fejében).

Méri: nem semmi ez a kalandos hétvége. Engem is érdekelne a szálloda neve.

Gabi&Erik

Kép
 


Helló,
Beregeltem az anyatanyára, de elég zavaros nekem ez az oldal (pedig van némi affinitásom az ilyesmihez). Arra gondoltam, hogy akár csinálhatnék is gyorsan egy fórumot a saját szerverre, és akkor tényleg csak mi olvashatjuk magunkat :) Mit szóltok?

Tali: mi is nagyon szívesen megyünk bárhova (köszönjük a meghívásokat, Judit, Kati) szombaton lejár önkéntes szobafogságunk :) Sajna nálunk se nagyon javaslom a talizást (38nm) mert bár van egy kis kertünk, de annyira nem volt időm gondozni, hogy még a gyomot is kiírtottam belőle :shock: úgyhogy egy hatalmas rózsabokron kívül csak némi gaz és a puszta föld van :oops: De ha elfogynak a jobb lehetőségek, és ez titeket nem zavar, én nagy örömmel látok mindenkit (bár nincs medencém se, de ígérem, beszerzek :)

KépKép
Kép
 
 


Most teljesen off leszek. Régóta tervezgetjük, hogy hozzáépítünk a lakáshoz egy plusz szobát, ami most már nagyon időszerű lenne, de én közben teljesen bepánikoltam tőle, aminek az oka az, hogy Krisz ugye állandóan dolgozik, és sokat utazik, tehát gyakorlatilag rám maradna a dolog, én pedig egyáltalán nem értek az ilyesmihez (mármint építkezés), ezért ott vágnak át, ahol akarnak. Ráadásul nincsenek ismerős szakijaink (csak egy szuper festőnk), tehát olyanok, akikben megbízhatnék, hogy tisztességes munkát fognak végezni. Akinek van tapasztalata ilyesmiben, hogy csináltátok? Vannak megbízható szakembereitek?

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!
én nem kaptam mailt, ezek szerint ki vagyok zárva :cry:
Amióta megindult a gyerek nagyon kevés időm van netezni.
Beszéd: még csak néhány szót használ: apa, papa, mama, bú (=vau/kutya), hamm vagy memme a kajára, meg néhány hangutánzó kb ennyi, de napról napra többet ért meg.
Közben végre befejeztem a sulit, így nálunk is napirenden van, hogy legyen-e kistesó vagy menjek vissza dolgozni.
Mi 53m2-en lakunk jelenleg, de amint költözünk jöhet a kertiparti.
Itykó
 
 


Jó reggelt! :)

Itykó, nem vagy kizárva :cry: csak amikor Pelle gyűjtötte, nem adtad meg az e-mail címedet, és a profilodban sincs benne, úgyhogy nehogy messzemenő következtetéseket vonj le... :roll: Küldök privit.

Kép
 
 


Sziasztok!

a postafiókom jelezte, hogy kaptam privit, de ennek ellenére üres a postaládám :shock:

email címem:tyrexa@citromail.hu

KépKép
 
 


Hello!

Kedves "portyázók" egy pillanatig sem kell szabadkoznotok, ott lesz tali ahol lehetőség van rá. Én örülök ha szívesen jöttök hozzánk. :)

Judit sajnos nekem nincs jó tapasztalatom az építőiparban dolgozókról, nem tudok neked ajánlani senkit.

Pusz.

Judit

Kép
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés mielőtt mennénk oltásra.

Frusi: köszönöm az emilt, ha lesz időm oda is regisztrálok.

Szilvalé: a gyógytornára én is gondoltam, de felhívtam egyet alkalmanként 5000 ft, és ez heti kétszer, hát azért ez havi 40 ezer forint, amit sajnos nem tudunk kifizetni. De ezerrel rajta vagyok a gyógytornász keresésén, elég durvák ezek az árak. Tudom akkor minek szültem gyereket, ha nem tudom megadni neki ami fontos, de most valahogy nem tudjuk megoldani.

Na most röviden ennyi. Délután majd írok többet

Pusz mindenkinek

Timi és

Kép
 
 


Sziasztok !!

Juditom !!! Ha át jösszzzzz értünk akkor rendben , majd utánna lesz nálunk !! :lol: :lol: :lol: EGYE FENE !!!! :lol:

Adri !!! Küldöm a bátorságot és az energiát a vezetéshez !!!! :lol: :lol:

Puszka !!!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Halihó!

Én is beregisztárlom magam az új helyre még ma.

Köszönöm,hogy valaki szólt a Hippes kártyáról, mert én még a boritékot sem nyitottam ki,de tegnap beváltottam a 2. Sajna 3 csak holnap után lesz. És a DM-be is beregisztráltam magunkat, most május 31-ig meghosszabitották, minden 2006ban születette babóra

Én most csütörtökig vagyok itthon, aztán 30án jövünk vissza, kb 1 hétre, majd 22e körül.

Ha lesz egy kis időm, összeirom ha valakit érdekel, hogy repülővel való közlekedésnél mit szabad-mit nem, és hogyan lehet vinni fel a gépre dolgokat, mert azért a babásokkal rendesebbek.

Balázsnak nem volt csipőficama, csak éretlen volt, és két-három hónapig terpeszpelust kellett hordania, a nyakmerevsege miatt meg tornáztunk. Nagyon utáltuk, de most már minden 100%os.

Timie: Nem tudom mennyire "durva" a helyzet, hogy csak orvos tudja e tornáztatni, de mi úgy oldottuk meg, hogy 2 alakalommal megmutatta a gyógytornász hogy miket kell csinálni, és meddig naponta, és mi tornáztattuk, időnként kontroll, ahol látták, hogy javul. Igy sok pénzt sporoltunk meg, arról nem is beszélve, hogy akkor költöztünk ki, igy nem is volt rá mód, hogy elhordjam.

Viztéma: hát én kb 4 hónapos kora óta nem forralom, mivel kint amit ajánlottak nem szokták. (izvorul alb, ha valaki romániában járna :lol: )
Itthon pedig nestle aquarellt használok, annak nincs mellékize, ha forralod.Én eléggé válogatós vagyok viz terén, ezért sorra kóstoltam a gyereknek a vizeket, meg úgy is, hogy tápszerrel milyen iz jön ki.

Az én tapasztalataim:
Nestél aquarell oké.
Óbudai: elmegy, pici mellékiz
Szentkirályi: oké
Teódóra: szörnyű mellékize van ha megmelegited.
Evian: oké
naturaqua: so-so
Ja és ha utazunk akkor általában a reptéren én is eviant veszek arra az útra, de előtte nem vezettem be itthon, mert elég húzós ára van, de eddig még megsem kottyant neki a keverés. Ha más országba mentünk akkor meg megnéztük,hogy a helyiek melyik vizet részesitik előnyben, mert általában az a legjobb, meg megnézem az összetételét, oszt annyi.

Tegnap, szegény anyukámnak jól beszólt egy anyuka, amikor etette a Bazsit egy hippes gyümivel, hogy ő bizony ilyet nem adott a gyerekének. Nagyon sajnálom hogy nem hallotam, mert éppen sorban álltam fagyiért meg tölcsérért a gyereknek, de ha hallom szerintem megtépem a csajt, mert már kezd elegem lenni az" én vagyok a tökéletes anya tipusú anyukákból", aki aztán nem rejti véka alá, hogy ő mit tesz meg mit nem, én meg mennyire felelőség hiányban szenvedek :evil: :evil: :evil: .

Ja első rágni valónak én ajánlom a hagyományos csőrős tölcsért, olyan jól elmorzsolgatják, és nem fullaszt.mi a babapiskótával szenvedünk meg, mindig meg akar fulladni.

Repjegyfoglalással jól megszivtam, mert kétnap alatt drágább lett. kiderült minnél közelebb van az indulási időponthoz annál drágábbak a ktsek. :( Tanuság: legközelebb apa időben döntse el mikor menjünk. :evil:


Melltartóvásárlás nálam kész horror. :?

Szerintem a gyerekeket megzavarja ez a hirtelen jött meleg, és azért nem akarnak aludni. Nálunk sem egyszerű az elalvás, de ha elaldut akkor már alszik éjjel. Csak ő is keresztbe fordul, meg melege van. De mire észreveszem hogy melege van, addigra úgy leizzadt,hogy nem merem kinyitni az ablakot.

Szálloda cime:
http://www.palace-heviz.hu/pages/hu/hotel.php


Pusz


Méri

KépKép
 
 


jaj elirtam, én semmilyen vizet nem forralok már csak ha csapvizet kap, szóval a nestél aquarellnél is azt akartam irni, ha melegited.

KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, élünk...olvasó üzemmódba vagyok.
sz@r napjaim vannak, ahogy jön az "ihlet" írok. Remélem délutánra meg is jön.. már mint az ihlet :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok!

Gyerek gyógytornászt keresek, de nagyon, Dévényéknél ajánlottak vagy 5-öt, de senki se ér rá, teltház van nálunk:(

Köszi

Kép
 
 


Lányok !!

Nem nyílik a tudjátok mi !!! :shock:

Pusz

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Sokat írtok! :) Az idő meg kevés olvasni.

Nem mindegy, hogy milyen vizet adtok. Azt hiszem a nitrát tartalma nem mindegyiknek olyan alacsony, hogy a gyerek is kaphatná.

Nálunk tök szimpik azok, akik csinálják a külső munkákat. Elisjud merre vagytok? Mert ők Pomáziak, de szívesen ajánlom őket. És vicces, de Marcit imádja őket. És ők is őt, így most jól elvagyunk.

Ezen az ortopéd dolgon én is parázok. A gyerek egyik lábfeje nekünk meg kifelé áll járás közben. A tapasztalt babás barátnők szerint ez így normális, mert még erősödik a gyerek lába. A dokihoz még nem mentünk el, mert pont akkor figyeltem fel rá, amikor 1 napja voltunk nála. Valakinek van ilyen tapasztalata? Amúgy, amikor megáll, akkor szépen tartja. És azért mindig egy kicsit másfelé áll, olyan mintha azzal egyensúlyozna. Pls help, aki tud.
Mi is szívesen megyünk talira. Sőt 1x ide is lehet majd jönni, ha már nincsen meló és van kedvetek kiautózni Pomázra.

Üdv:
Vendég
 


Jelentkezem,
most regelek, en mar ottan folytatom!

csokozon,

mindenhova megyunk persze, koszesz a meghivasokat

Üdv: Nikike

Kép
 
 


jaj-jaj már tudom mit felejtettem el :arrow: :arrow:

Boldog szülinapot GABI

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Nahát! :lol: Gabi, boldogságos szülinapot Neked!! :lol: :D :lol:

Nikike, Méri, lehet, hogy csak vakegér vagyok 8) de nem láttalak még Titeket a másik oldalon a csapatban, de majd mindjárt odanézek (viszont ha jól láttam, hogy nem láttam, akkor: tudjátok, simán regisztrálni nem elég, ha a regisztráció megvan, utána még "csatlakozni" kell a csapathoz).

Kép
 
 


Jóvanna, látom, én vagyok vakegér. 8)

Akkor szép lassan csak összegyűlünk odaát. :)

Kép
 
 


Sziasztok !!!


Gabikám !!! Nagyon Boldog Szülinapot !!!! :lol: :lol:




Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Hello!

Frusi vegyél be engem is lszi!
Tegnap este küldtem kérvényt.
Köszi!

Judit

Kép
 
 


Hello!

Lehet, hogy az a gond, hogy megírtam a kérvényt, majd ráklikkeltem a bezárás gombra????
Nekem nincs jelentkezés gomb az oldalon(???) pedig azt írja, hogy arra kéne kettintanom.
Please help!!

Judit

Kép
 
 


Velem szarakodik a BanyaTanya. Remélem később jobban fogom szeretni, mert egyenlőre elég más érzéseim vannak.
Most meg nem akar beengedni. :(
Tegnap is hibát írt ki a regisztrációnál, amikor meg újra akartam regisztráli, nem engedett, mert az emilemen már történt regisztráció.

Itt meg már mindenki hallgat. Tisztára elvesztem... :cry:

Judit

Kép
 
 


Asszem sikerült.
Nem aktiváltam a regisztrációmat.... :oops:

Kép
 
 


Judit!

én még itt vagyok :) aztán hogy mikor jutok át az anyatanyára, talán hétvégén. Most nincs időm rá, de lehet holnap megpróbálom.

Adri ha még olvasol itt, akkor én szívesen elviszlek benneteket bárhová! Csak majd azt kell kitalálni ki hová ül, mert Bencének már új ülése van. Ha Kami bírja hátul mellette, de tehetjük mellém is előre, nekem mindegy. Szóval ne parázz a vezetés miatt, megoldjuk :)

Vízforralásról meg annyit, hogy a védőnő nálunk azt mondta a csapvizet 1 éves koráig kell forralni. Mi babavizet (Humana, Norbisat sosem!) használunk, mert attól nem fáj a hasa Bencének. Én a felnőtt vizeket nem merem neki adni pont a Nitrát tartalma miatt. Egy ideig ezt is forraltam mindenhez, aztán csak ivóvíznek, most már nem forralom. Bence nem iszik sokat, tápot is már csak napi 2x iszik így annyira nem gáz az ára a babavíznek.

Na a többit majd a másik topikon, lehet ezt már úgyse olvassa senki, vagy igen?

Na puszka
Ildi

Kép
 
 


Hello!

Nem minden vízben van nitrit, nitrát, sőőt a legtöbben nincs. Általában a csapvízben sincs, legalábbis Bp-en. Nálunk előfordulhat, emiatt biztosít az önkormányzat babavizet, amit mi iszunk, mert szénsavas, a gyereknek meg Szentkirályit veszek.

Judit

Kép
 
 


én is olvasom még ezt az oldalt is :lol:

Ildi köszi, nagyon aranyos vagy, de azért már tényleg megemberelhetném magam. Pl. Szilasliget és Fót jó célpont, mert nincs többsávos út arrafelé gondolom, a pályáig meg kijutok könnyen. Ja nem is tudom, Szilasra hogy könnyebb, lehet, h Csömör felé a 30-ason.

Ma vezettem 5 utcányit, je :shock:

Adri és

Kép
 
 


Hello!

Hozzának (ha van matricád) akkor az M3-on a legkönnyebb, ha nincs akkor a Kerepesi úton kifelé.
Majd küldök térképet, a tali előtt.

Judit

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron