Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezt a topicot azért nyitottam, mert most kezdünk a szegedi Kaáliban.
HA bárki hasonló cipőben jár nagyon szívesen fogadom a véleményét, segítségét!

Kép
Kép
 
 


Szia!

Gyere be a szegedi topikba, ott biztos tud vki segíteni!

Hajni
 
 


Szia Beuka!

Mi is most kezdjük a Kaáliban a kezeléseket!
Ahogy Hajni írta gyere a szegedi topicba én is oda szoktam írni, de beszélgethetünk itt is, hátha csatlakoznak még hozzánk!
Kinél vagy? Mi a problémád?

Üdv: Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 

 
 

Szia Csibe!
Melyik az a szegedi fórmum? Már erestem!
Egyébként még mi is csak most indulunk!
FErbuár 21-én megyünk első konzultációra. Ti?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok, de mi is most voltunk az első konzultáción Szegeden a Kaáliba, február 1-én.
Nektek milyen benyomásaitok voltak?
 
 


Sziasztok!

Mi jan.24-én voltunk. Szerencsémre nekem minden eredményem megvolt a konzultáció idejére, de sajnos egy magas hormonszint miatt holnap mennem kell koponya ct-re, annak eredménye után folytatjuk. Valószínűnek tartom, hogy márc.-i ciklusomban fogom szedni a fogamzásgátlót és ha jól megy minden áprilisban jöhet az első próba.

Antoa
nekem nagyon pozitív benyomásaim voltak, remélem azok is maradnak!!Ti kinél vagytok? Mit kell tennetek?

Beuka
A fórumot itt találod:http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?69090/69090

Én nagyon szeretem ebben a fórumban a lányokat, nagyon kedvesek, de ők már mind anyukák vagy kismamák. Igazából nagyon ritkán tudok velük "beszélgetni" mert még sajnos Kép nem egy a gondunk.Remélem azonban minél hamarabb csatlakozhatunk hozzájuk!

Ide is szívesen írok, segítsünk egymásnak ha tudunk!Kép

Üdv: Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Szia Csibe78!
Mi a Doktorhoz járunk, nekem első látásra is nagyon szimpatikus volt. Nekem nagyon magas az FSH szintem, ezért a következő ciklus elején is kell szintet nézni. Ha minden jól megy áprilisban jöhet a fogamzásgátlás, aztán az első próba. Annyira jó lenne már egy baba... Ti mióta szeretnétek? Örülök, hogy írtál.
Csáó: Antoa
 
 


Szia Antoa!

Mi is a dokinál vagyunk!
Nekem a prolaktinom nagyon magas (és kétoldali petevezeték elzáródásom van), de az mondta,hogy gyógyszerrel egyszerűen beállítható csak kell egy kopony ct, biztos ami biztos. Na ez tegnap megvolt, igazából semmi rosszat nem írtak a leletemre, de hétfőn megyek a Kaáliba fél 3-ra és akkor okosabb leszek. Először úgy volt, hogy a februári ciklusomban elkezdhetem a fogigátlót, de aztán abba maradtunk, hogy várjuk meg a ct eredményét és ne kezdjem el. Viszont még nem jött meg, így lehet,hogy hétfőm mégis azt mondja, hogy elkezdhetem! Úgy örülnék neki! Ha nem, akkor a márciusi ciklusban!
Az esküvőnk óta (2004.) próbálkozuk.

Szép hétvégét!Kép
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Beuka!

Mi egy esküvős topicból ismerjuk egymást, nem?
Legalábbis nekem megvan az emil címed! 2004.szegedi esküvői volt a topic cím,a nicknevem Jud78 volt!
Rémlik?

Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Szia Csibe!
Nekem ugyan nincs elzáródva semmi mégsem sikerül már 2003 óta. A környezetemben többen vannak olyanok, akik szintén ide jártak és sikerrel. Persze, hogy már pozitívabban látják az egészet, de amikor az ember a közepében van az egésznek, akkor nem olyan vidám...
Már több helyen jártunk, így jutottunk el a Kaáliba, ti rögtön oda mentetek?
Most úgy érzem nagyon pozitívan állok a dolgokhoz, azt mondják ez fontos.
De hagyjuk a kesergést és bízzunk a legjobban ami történhet!!!
Hétfőn várom a jelentkezésedet, arról, hogy mi történt. Mi szerdán fél tízre megyünk ultrahangra.
Szép hétvégét! Antoa
 
 


Sziasztok!

Hú de örólük, hoyg azért beindult ez a fórum is Kép

Csibe!
Ez nem semmi! "Kicsi a világ"! Igen emlékszem Rád!
Akkor mág az esküvőinket tervezgettük, meg elemezgettük, nem is sejtettük, hoyg egyszer egy ilyen fórumo tatlálkozunk megint (mondhatjuk, hogy sajnos ilyen körülmények között Kép)
Koponya CT! Az nem semi! Egyetlen hormon miatt! ilyet még nem is hallottam! Akkor zek szerint már túl vagy rajta, és úgy néz ki semmi gon igaz?
Ha nem jött meg, akkor még...
MIkor derült ki, hogy mindkét oldalad el van záródva? nem kell megműteni?
Pároddal minden rendben?
Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek!
Mi febr. 21-én megyünk, nekem a következő vizsgálatokkal kell meglennem: 2-3. napi vérvétel, hiv, peha szűrés (mindkettőnket) hüvelyváladék tenyésztés, és clamidia szűrés, citológia, ezek úgy néz ki meg is lesznek. Neked ezen felül kellett még valami?
Ha nem "találkoznánk" holnapig, akkor NAGYON DRUKKOLOK, hogy megkezdjétek a dolgot mielőbb!!!!

Antoa!
Szia!2003 óta, az nem semmi Kép Mit jelent az, hogy több helyen voltatok már? milyen helyeken?
Nálatok "csak" a Te FSH szinteddel van gond? vagy még most nyomoztok? hoyghogy csak áprilisban mehettek első próbára? Miért kell most UH?

Mi egyébként a doktornőhöz jelentkeztünk be, és szintén 2004 óta próbálkozunk.
Eddig nőgyógyászokhoz jártam csak, de sajnos elég sokáig csak az időmet vesztegettem Kép

Kép
Kép
 
 


Lányok!
Egyébkét mi történik pontosan egy ilyen első konzultáción? Megbeszéljük az eddigi leleteket, megvizsgálják a páromat, és megbeszéjük, hogy hogyan tovább?

Kép
Kép
 
 


Szia Beuka!
Örülök, hogy te is írtál.
Az első konzultáción nekünk végig nézte az összes leletünket, minden ami eddig készült és ezután mondta el, hogy szerinte mi a következő lépés vagyis mi lenne a legcélravezetőbb.
Nekem korábban volt már petevezetékátfújás, meg laporoscopia is, ott mindent rendben találtak. De a hormonszintem nagyon magas és nem tudják lehúzni ehhez még jöm hogy a párom eredménye sem jó. Az Uh azért kell, mert nagy ritkán van csak peteérésem és most a ciklus közepe lesz, hátha....
Mi jártunk a Budai Meddőségibe is, előtte Kecskemétre, utána Dél-Pestibe, de semmi eredménye nem lett én nagyon bízom most, olyan korrekt volt a doki.
Veletek mi a helyzet?
Üdv. Antoa
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Novemberben derült ki az elzáródás és azt mondták nem lehet vele semmit csinálni és a Kaáliba irányított a dokim. Ott megerősítette a doki ugyanezt! A párommal minden redben,neki nagyon jók az eredményei!Kép
Mindenkinek ezeket a vizsgálati eredményeket kell vinni,amit neked is mondtak. Nekem a koponya ct volt ezen felül a magas prolaktin miatt.
Antoa elmondta mi lesz az első konzultáción, tul,képp beszélgetés,majd kaptok egy csomó papírt,amit otthon átolvastok és aláírtok!

Antoa!
A pozitív hozzállás nagyon fontos, így vagyok ezzel én is!Kép Biztos sikerülni fog!!

Holnap este majd jelentkezem, hogy mi volt!

Sziasztok!
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Antoa!
Irigyellek, hogy már túl vagy az átjárhatóságin. És a legjobb, hogy mindent rendben találtak, legalábbis ott. Az viszont nem hangzik jól, hoyg nem tudják levinni azt a hormont Kép
Húú akkor nálatok úgy néz ki jól összejött Kép Ilyen sok helyen jártatok már! Nagyon megérdemelnétek, ha végre tudnának már segíteni!
nagyon fotos valóban a pozitív hozzáállás, bár könnyű azt ugye mondani Kép
NAgyon drukkolok nektek! Remélem szerdén jó nagy tüszikét fog látni a doki!

CSibe!
Ez elég rosszul hangzik, hogy nem tudnak vele mit csinálni Kép Akkor nálatok már csak az inszem vagy a lombik jöhet szóba?
Na ezt még nem is tudtam, hogy kapunk majd egy csomó aláírni valót Kép
Holnap várunk mindenképpen meséld el, hoyg mi volt!

Nálunk a helyzet a következő: a hormonjaim elvileg rendben vannak (igaz csak a 23. napiról tudok nyilatkozni, a 3. napi még nicns kész), a citológiám kiváló, tapintásra nincs elváltozás odabenn, peteérésem elvileg van (hőmérő szerint), sajnos még átjárhatóságim nem volt, a párom eredményei azonba nem túl jók. októberben nézték utóljára, egy andrológus kezelte, azóta szedett mindenféle gyógyszert, majd a Kaáliban fog kiderülni, hogy használt-e

Holnap "találkozunk"!

Sziasztok!
Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A koponya ct-vel minden rendben,így szedhetem a gyógyszert a prolaktin beállítására,majd 10-12 nap múlva vérvétel,hogy megnézzék mennyi az értéke.
Mivel még nem jött meg a mensim,így ha megjön ciklus 2.napján elkezdhetem a fogigátlót és akkor márciusban stimu,aztán ha jól megy leszívás és beültetés.

Bea!
Nekem inszemináció nem jó,mert ennél a "műveletnél" csak a spermákat helyezik a méhbe és ahhoz ugyanúgy le kellene vándorolnia a petesejtnek,de elzáródott petevezetéken nem tud.
Így marad a lombik.

Sziasztok!
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Csibe!
Akkor ez jó hír!
Egyébként mikor kellene megjönnie?
Valóban "hülyeséget" mondtam az inszeminációval Kép. Tényleg már el is gondolkodtam rajta, hogy ha nem átjárható, akkor valszeg. a pete sem tud "lejönni". ÉS ezek szerint le tudják szívni?
Ezt sosem értettem, hoyg miért kell fogigátlót szedni?

Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Csibe!
Ez tényleg jó hír, legalább elindult valami, ez a várakozás borzasztó - nem bírom a bizonytalanságot!
A prolaktinom nekem is volt már magas, ez miatt nem jön meg, mert úgy észleli a szervezet, mintha terhes lennél, így nincs peteérés.

Bea!
Azért kell a stimuláció előtt fogigátlót szedni, hogy leállítsa a szervezet hormontermelését és így nulláról indulhasson a hormonstimuláció.

Mi holnap megyünk, a férjemet vizsgálják mégegyszer, ellenőrzik az eredményeit. nekem is néznek Uh-t, de nem nagyon reménykedem, a 9. napon még egyetlen tüsző sem volt. Aztán, ha megjön, akkor 2. napon vérvétel. Azután tudjuk megbeszélni, hogy hogyan tovább.
Majd holnap írok.
Antoa
 
 


Antoa! Kép
Szorítok holnapra!!! Gyere majd az eredményekkel!

Kép
Kép
 
 


Szia lányok!
Hát, ma másfél órát vártunk, az 5 perces vizsgálatért, ahol kiderült, hogy egyetlen tüsző sincs... nem vagyok túl boldog. Ez van bármilyen stimuláció nélkül. Tudtam ezt, de mégis rosszul esett...
Holnap lehet majd érdeklődni a párom eredményéről.
Sziasztok! Antoa
 
 


Antoa!
Sajnálom!!!! Kép
Holnap gyere midnenképp és mondd el milyen lett az eredmény! Kép

Bea

Kép
Kép
 
 


!! Kép Kép Kép
MOst olvastam egy másik topicban, hogy bezebrásodtál!?!?!?!!?
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!

Kép
Kép
 
 


Mesélj!

Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Beuka!
Így van ahogy mondod!Kép
El sem mertem hinni,amikor a kedd reggeli tesztem pozitív lett!Kép
Mivel nekem soha nem szokott késni,a 33.napon teszteltem.
Ma voltam dokinál és az uh-on is látszott a petezsák,minden rendben van, 4 hetes vagyok!Kép
Nem tudok rá mit mondani,csak,hogy CSODA!
És pedig csodák vannak! Kép Itt vagyok rá bizonyítéknak! Nagyon-nagyon örülünk,ma már elmondtam a párocskámnak is!Kép

Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Csibe!
Én is csak GRATULÁLNI tudok, ez a világon a legjobb dolog, ami történhetett!!!!!!!!!!
A női test kifűrkészhetetlen csoda! Annyira örülök neked így ismeretlenül is !!!

Nálunk is csoda történt, megjavultak a párom eredményei, néhány hónapja még alig volt egy pár egészségesen mozgó, most 70 %-a van rendben!
Most már csak nekem kellene vmi normálishoz hasonló eredményt produkálni és végre beindulhatna a lombik.

Beuka!
Velünk is történhetne már csoda!!!!
Üdv. Antoa
 
 


Csibe! Kép
Az a lényeg, hoyg valóra vált az álom!
És mit szólt a párod? végül hogy mondtad el? a cipőcskékkel?

Antoa! Kép
Akkor nagyon nagyon gratulálok a párod eredményéhez!!!!
Biztos neked is nagyon jó lesz az eredményed!!!!
NAGYON SZORÍTOK!!!!!
Jöhetne már a "csoda" Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Csibe! Milyen így az élet, hogy tudod, hogy egy pocaklakó is van veletek? Mit szólt a párod?

Beuka!
Nektek mikor kell menni legközelebb és mi a következő lépés?
Úgy tűnik ketten maradunk ebben a topikban, majd bíztatjuk egymást!!!

Mi majd csak kb. 2 hét múlva megyünk, ha meg lesz a 2. napi eredmény.
puszi
Antoa
 
 


Antoa! Kép
Mi 21-én megyünk első konzultációra. Nekem már megvolt a 2. napi vérvétel, most annak az eredményére várok. Mivel jó sokára kaptunk időpontot a telefonba már elmodták, hogy eleve miylen vizsgálati eredményekkel állítsunk oda.
Pontos időpontotok még nincs?
Íg van, mi bíztassuk egymást!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Még mindig hihetetlen a számomra,hogy nem vagyok egyedül,de nagyon boldog vagyok!!Kép
A párom is nagyon-nagyon örült,jól sikerült a meglepi!

Lányok!
Nagyon szurkolok Nektek!Higgyetek Magatokban!!!
Minden rendben lesz!

Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Csibe!
Nagyon szurkolok én is érted, hogy minden rendben legyen!
Köszi, hogy szurkolsz értünk! Azt hiszem csak az tudja, hogy mekkora öröm ez, aki átélte azt amit mi.... aztán tudjunk rólatok később is!

Beuka!
Mi csak akkor tudunk időpontot kérni, ha meg van a 2. napi eredményem. Holnap megyek vérvételre, az altatáshoz szükséges vizsgálatokhoz, ezt előre is meg lehet csinálni.
Sziasztok
Antoa
 
 


Csibe

Másik fórumra szoktam írni, de amióta Beuka megnyitotta ezt, azóta itt is elolvasom, hogy mit írtok.
Gratulálok neked, hogy spontán sikerült!!
Vannak csodák! Nekem is kétoldali elzáródásom van + magas a prolactinom. Gondolom neked is laparaszkópiád volt és akkkor derült ki az elzáródás? Nekem is azt mondták, hogy nincs remény, hogy természetes úton teherbe essek, de ezek után, hogy ez megtörtént veled és annak idején Karmennel is, mégiscsak van remény.

zsuzsi

Kép
 


Csibe! Kép
Gondolom, hoyg még mindig hihetetlen! De olyan jó!!!!

Zsuzsi!
NEked is magas a prolaktinod? Tegnap kiderült, hogy nekem is Kép tulajdonképpen, ez mit okozhat, vagy mi a következménye?

Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,Bea!
Nekem is magas volt a prolaktinom.Ezt az agyalapi mirigy termeli és stresszhormonnak is hívják. A magas értéket okzhatja a stressz és az agyalapi mirigy megnagyobbodása,de ez utóbbinak nagyon kicsi az esélye. Nekem is kellett egy koponya ct,de kimutatta,hogy az agyamnak semmi baja!Kép
Ezután kaptam rá gyógyszert,ami beállítja a normális szintet,úgy mint a cukorbetegeknél a cukorszintet.Folyamatosan vesznek vért és figyelik az értékét,ha kell csökkentik a gyógyszeradagot,ha kell növelik,egészen addig míg terhes nem leszel.
Egyébként a peteérést gátolja és a tejelválasztásban van szerepe.
De én ennek is ellentmondtam,mert több mint 3szoros prolaktin mellett,gyógyszer nélkül lettem terhes. Ugyanis hétfőn írta fel a doki a gyógyszert és kedd reggel teszteltem egy pozitívat és nem szedtem tovább!A normál érték 5-25 között van!Nekem 100 volt!

Zsuzsi!
Nekem a röntgenes hsg-m volt,ami a második legmegbízhatóbb,természetesen a laporoscpiás a legjobb,de a dokim nem akarta terhelni a szervezetem az altatással!
Utólag hálás vagyok neki,hogy úgy látta,hogy el vagyok mindkét oldalon záródva,mert így teljesen megnyugodott a lelke,hogy a Kaáli segít teherbe esni és nem akartam görcsösen! És amikor együtt voltunk a férjemmel végre arra tudtam figyelni amire kell és nem az járt az eszembe,hogy vajon most sikerül e!
Ezt próbáljátok megfogadni,higgyétek el én tudom,hogy nagyon nehéz!!!!

Pusza:
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem mindig az FSH-m a magas és eddig csak ideiglenesem tudták lehúzni, most meg kiderült, hogy e mellé korai petefészek kimerülésem van, ezért még nem dőlt el, hogy mi is legyen velem, a doki nem mer többször stimulálni, mert mindem próbálkozás gyengíti a petefészkeket, így a peteérést.
Nehéz ez...
De most én is úgy vagyok ahogy Csibe mondja kicsit megnyugodott a lelkem, pozítiv érzéseim vannak - itt majdcsak tudnak segíteni.
Üdv Antoa
 
 


Antoa

mennyi az FSH-d?

Csibe

A 100-as prolactin nem semmi. nekem 34 volt és arra is szednem kellett a bromót. Voltam koponya CT-n, Sella-vizsgálaton, sőt MR-en is.
Abban biztosan igazad van, hogy a hozzáálláson nagyon sok múlik, hisz én 1 éve tudom, hogy elzáródásom van, ennek ellenére a párommal minden együttlétkor az jár az eszembe, hogy hátha most, hátha csoda történik. A csodában abszolút hiszek, jó pár sztorit olvastam már a fórumokon, amik megerősítik a hitemet, már csak a görcsös akarást kellene leküzdeni. Tudósíts majd itt is, hogy mi van veled! Ja, miután a kaáliban nincs több dolgod, oda kell még menned, vagy a nőgyógyászon keresztül végzed a vizsgálatokat, UH stb?

Kép
 


Szia Zsuzsi!
Utoljára amikor nézték 24,5 volt. Az orvosom szerint a 9 körüli a normál érték.
A rossz az, hogy már tavaly április óta szedem a bromot és nem úgy látszik, mintha lefele menne. Most várom a mensimet és a 2. napon kiderül, hogy változott-e.
Ti hol tartotok, mi a következő lépés?

Csibe!
Tényleg írj magatokról, jó tudni hogy mi van veled.
Üdv Antoa
 
 


Nekem is magas prolaktin mellett jött össze Orsi. Ugyanis annyira meggyözöen magyarázták ugysem leszek terhes, kérdeztem több év gyógyszerszedés után lehet-e kis szünet. Nekem valszeg emiatt lett aztán erös vérzésem, mert a prolaktin megemelkedett megint.

A dokit én is nagyon ajánlom.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szia Karmen!
Neked ki is mondták, hogy úgysem leszel terhes? Volt más gond is? Aztán a gyogyó nélküli szünetben lettél terhes? Ez tényleg csoda.
A BMC- ban nekem is azt mondták nem leszek terhes, mert úgy viselkedik a szervezetem, mintha klimaxolnék. Lehet ezegy 33 éves nőnél?
Szia Antoa
 
 


Antoa! igen mondták kizárt. Pontosabban " ne is reménykedjen". Több orvos is. Nekem kétszarvú méh, elzárodott petevezetök, endometriózis, magas prolaktin volt+a férjem rossz eredménye.
Kérdeztem gyógyszerrel, mütéttel lehet-e segiteni, csak széttárta mindenki a kezét. Aztán amikor elfogadtuk akkor csak a lombik segit, ami nem hozta meg a sikert, a pénz meg elfogyott, jött a spontán terhesség.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Antoa!
TÉnyleg jó magas az FSH-d!
Most akkor jól értem, hoyg Ti már 10 éve (vagyis Te, mert már korábban mással is próbálkoztál) próbálkoztok, és most voltatok először a Kaáliban?

Karmen!
Üdv itt is Kép
Húú, Nektek aztán tényleg voltak problémáitok! De Orsi rendesen rácáfolt az orvosokra Kép

Bea

Kép
Kép
 
 


Szia Bea!
A másikban leírtam, hogy hogy volt ez a 10 év.
Korábban nem voltam elég idős, nem tudták lehúzniaz FSH szintet, szóval nem jutottunk még el a lombik gondolatáig..., de talán bíztam benne, hogy lesz spontán is. De nem lett..., most meg ketyeg az órám! és már nagyon szeretném!!!!!
Üdv Antoa
 
 


LÁnyok!
Jól tudom, hogy a Kaáli a Semmelweis utcában van?
MEg tudunk állni ott az utcában kocsival, vagy máshol kell keresni parkolót?
Bemegyünk az épületbe, ott rögtön tudni fogjuk, hoyg hova kell menni, vagy keresni kell?

Köszi a segítséget előre is!

Kép
Kép
 
 


Beuka!
Jól tudod ott van, nem messze jobbra van egy kis utca, ott mindig le lehet parkolni. A sarki kisboltban lehet parkolójegyet venni. Ha bementél a kapun rögtön jobbra kell fordulni, az alagsorban van a Kaáli Intézet.
Feltétlenül írj, hogy mi volt! Írhatsz a másik topikba is...
Szorítok! Antoa
 
 


Antoa!
Köszönöm! Kép

Kép
Kép
 
 


Beuka,
írnál valami ismertető jelet magadról? Ha véletlenül ott várakoznék még akkor is, amikor Ti jöttök (tudod, én 11-re megyek), jó lenne megismerni Téged.

Karmen

A Te történetedet a másik fórumon végig olvastam már, napról napra követtem az eseményeket így, utólag. Ami veled történt, az egy igazi csoda. A kislányod gyönyörű. Én is a dokihoz járok (endometriosis, 2 oldali elzáródás), nekem nagyon szimpatikus.

Antoa

én nem tudom, hogy mennyi volt az FSH-m, de nekem is magas volt egy kicsit, ennek ellenére az 1. lombikot elkezdtük, de még a transzferre se került sor. én holnap megyek a kaáliba, UH-ra, most fogigátlót szedek és holnap kiderül, hogy indítjuk-e a 2. lonmbikot.

Kép
 


Zsuzsi! Igen, mi is csodának tartjuk! De hittem elötte is és hiszem remény mindig van. Szerencsére csoda nem csak velünk történt már.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
Tényleg gyönyörű a kislányod és látszik mennyire boldog vagy! Igazad van mindig bízni kell, de néha olyan nehéz....

Zsuzsi!
mi volt a probléma az elsőnél? Írj, hogy milyen döntés született a 2.-kal kapcsolatban. Szorítok!!!

Antoa
 
 


Zsuzsi! Kép
Jó lenne találkozni!
Én elég alacsony vagyok (154 cm, és 47 kg)
A párom egy fejjel magasabb nálam, és van egy pici pocija. Szerintem holnap fekete nadrágban, és egy világoskék-fehér csíkos pulcsiban leszek.
(az a kedvencem, hátha szerencsét hoz Kép)
Neked holnap derült ki, hogy további fogi, vagy stimu ugye? Ez utóbbinak nagyon drukkolok!!!!

Bea

Kép
Kép
 
 


Kármen! Kép
Csatlakozom a lányokhoz, egy kis tündér a lányod, annyira szép!!!

Bea

Kép
Kép
 
 


Beuka,
már biztos nem olvasol, mielőtt elindulsz Szegedre, én most azért benéztem, hogy elolvassam, miről ismerlek meg. Ha ott nem találkoznánk, feltétlen számolj be részletesen, hogy mit mondtak, mikor tudtok kezdeni, stb.

Antoa

az elsőnél az volt a baj, hogy igaz, hogy volt 10 tüszőm, de ebben összesen 1 petesejt. És hát az se osztódott rendesen. Állítólag a magas FSH szintnek van köze ahhoz, hogy csak egyetlen petesejtem lett. 2 hete levették a kaáliban a vért, a menszesz 3. napján, és most fog kiderülni, hogy mennyi az FSH-m ezúttal, mert attól függ a folytatás.
Amúgy híztam én is az első lombik alatt 3kg, de utána pár nap alatt le is ment.
zsuzsi

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: