Új privát üzeneted érkezett!

Beuka,

én hazaértem már, hamar végeztem, ma csak fél órát várakoztam. veled mizu? írj meg mindent.
nekem az FSH 10, (múltkor 15,5 volt), ez is magas, de jobb mindenesetre, mint a múltkor. most még szedem a fogigátlót, aztán márc 1-től adom magamnak a szurikat, ki is váltottam már a gyógyszereket.
zsuzsi

Kép
 


Zsuzsi! Fél óra nem sok, nekem anno mindig másfél órákat kellett várni, én mérges is voltam érte, de gondolom más is melobol jár a vizsgálatokra.

Köszönöm Orsi tényleg megérte a sok küzdést!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Zsuzsi! Kép
A másik topicban leírtam mi volt. Kép
Akkor te is jó hamar végeztél Kép
Március 1-től! Az tök jó nem? Meddig kell szúrnod? Legalább picit lejebb ment az FSH!

Bea

Kép
Kép
 
 

 
 

Karmen

vártam én már 2 órát is. Épp akartlak kérdezni, hogy a Te idődben (kb 3 éve), amikor rendszeresen jártál oda, akkor is ezren voltak örökké? mert én úgy érzem, hogy mindig egyre többen vannak. Kb egy éve voltam ott először, de ahhoz képest mindig egyre többen vannak. ez a szegedi kaáli szerintem már teljesen kinőtte magát. olyan is volt már pl, hogy annyian voltak, hogy nem tudtam a bejárati ajtón bemenni.

beuka, a másik topikba írok neked én is.

Kép
 


Sziasztok!
Lányok!
Nem ér eltűnni!Milyen másik topic?Így honnét tudjam mi van veletek?
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Csibe! Kép
Ne félj nem tűnünk el, vagy egy "kális párok" nevű topic, ahol szintén vagyunk. de ide is jövünk mindig!
MI VAN VELED?? HOgy vagy? Ki tudja már?
MEsélj!

Kép
Kép
 
 


Szia Csibe!
gyere át a másik topikba, ott leírtam mindent mi van velem.
De mond, mi van veletek?
Üdv Antoa
 
 


Antoa!
Ti merre laktok?

Bea

Kép
Kép
 
 


Zsuzsi! Kevés szerintem a 2 orvos. Én is volt hogy kijöttem punkcióról és senki nem adta át a helyét, állnom kellett még akkor is. Én azt utálom hogy pasik nem veszik észre magukat hogy felemeljék a feneküket átadni a helyet, de ez nem csak itt van igy sajnos. És erröl nem az intézet tehetKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
Szerintem is kevés a kettő!
RÁadásul a várakozó is nagyon kicsi! Jó lenne, ha bővítenének, és felvennének még egy-két dokit.
De nem is! az lenne a jó, ha már nem kellene oda mennünk többet!

Bea

Kép
Kép
 
 


Bea!
Mi Bajától nem messze lakunk egy kis faluban.
Igazad van, nem a helyet kellene nagyobbítani, hanem az lenne a jó, ha már babázhatnánk otthon!

Antoa
 
 


Antoa! Kép
A nődokim baján van Kép

KÉPZELJÉTEK!

ZEBRÁS VAGYOK!!!! Kép
HIHETETLEN!

Kép
Kép
 
 


Bea! igen, tényleg ez lenne a legjobb!Kép Hü, most látom, ez szuper!! Most ez spontán lett, mesélj! Vagy hogy történt, mennyit kaptál vissza, stb.!! Nem hihetetlen, látod mindig van remény. Én is remélek. Most ti adtok nekem eröt, hogy igenis kell remélni.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Karmen! Kép
Igen, spontán sikerült. Első konzultáción voltunk kedden a kaáliban, ha megjött volna, akkor kelelt volna újra bejelentkezni a köv. vizsgálatra. Kellett volna csináltatnom hystescopiát, de így szerencsére semmit nem kell!
Nálunk is a kevés kiskaton volt a probléma (tavaly okt.-ben 7 millió volt összesen 30%-a jó, célitrányos).
Remélem, hogy adok erőt mindenkinek!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Örömmel láttam, hogy tényleg bezebrásodtál!
Olyan jó, hogy vannak csodák!!!!
Hogy hívják a nődokidat? Én rövid ideig jártam a Mátrai doktorhoz, aztán visszamentem Kmétre.
Kitartás, amíg biztosra kiderül, hogy igaz. Mit szólt a férjed?

Karmen!
Neked nincs esélyed a spontánra? Azt hallottam, hogy terhesség után átrendeződhet a szervezet és nagy az esély a spontán terhességre. Megmenekülhetnél egy csomó stressztől.... Persze a cél érdekében mindent megtesz az ember.

Antoa
 
 


Beuka!

Gratulálok!!!!
Ugye mondtam,hogy vannak még csodák!!!!Kép
Szép és problémamentes hónapokat!!!!
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Antoa! Kép
Jelenleg én is a Mátraihoz járok! Miért hagytad ott?
Igazábóé maximálisan nem vagyok megelégedve vele, nem a szaktudásával, csak a stílusával van bajom. Egyébként nagyon segítőkész volt velem!
Holnap fel is hívom Kép
A férjem teljesen be van zsongva. Nagyon örül, de közölte, hogy Õ nem bírja sokáig titokban tartani. Kép
Pedig kicsit még jó lenne!

Csibe! Kép
Köszönöm!!!
Most akkor együtt várhatjuk a babót!
te most hol tartasz?

Kép
Kép
 
 


Antoa! Nekem elmult endom, meg a petevezetöm megnyilt csak ugy lehettem spontán terhes. De a férjem eredménye miatt kell most is megint lombik. Az nem javult. Spontánra persze megint van esély, de több évet kellene valszeg várni (elsöre is 4 évet kellett) mi meg szeretnénk mielöbb kistesót.

Bea! hát ez tényleg szuper, nem emlékeztem a párod eredményére, akartam is kérdezni.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szia Beuka!
Tulajdonképpen azt hiszem nekem is a stílusával volt probléma, nem volt szimpi és kész. Elég jó az emberismeretem és ha nem jön be elsőre, akkor annyi...
Azt elhiszem, hogy be van zsongva a férjed! Mit szólnak a munkahelyeden?
Antoa
 
 


Antoa! Kép
Még senki nem tudja! Kép
Úgy tervezzük, hogy ha megbizonyosodik, hogy ténlyeg ott van a pici (UH) aakor elmondjuk a szülőknek, aztán picit később a barátoknak, és végül majd a munkahelyemen is elmondom.
Még csak a mi kis titkunk.
Nagyon nehéz nem elmondani!

BEa

Kép
Kép
 
 


Karmen

azt olvastam, hogy neked is elzáródásod volt, s hogy ugye nem lehet tudni, hogy mitől nyílt meg. én örökké ebben reménykedek, hogy megnyílik nekem is. nálunk ráadásul a páromnak nagyon jók az eredményei, s nagyon rossz érzés, hogy nekem meg el van záródva s nem tud átjutni. ha a 2-ik lombik nekem most nem sikerül, én meg akarom csináltatni a Nyírő kórházban azt a lézeres lapart. Mondjuk Zádori erre azt mondta, hogy attól nem fog megnyílni az én petevezetékem, az a műtét max endometriosison segíthet. Szóval ő szerinte amúgy is keresztet vethetek a petevezetékemre, mert az végérvényesen el van záróva és csodák pedig nincsenek. De hát itt vagytok ti, akik erre rácáfoltok, s ez ad erőt ahhoz, hogy hinni igenis érdemes.
Amúgy ti a kistesóért mióta próbálkoztok spontán? Vagy belevágsz újra a lombikba?
Zsuzsi

Kép
 


Zsuzsi! nem tudják, de arra gondolnak hogy mivel akkoriban tornáztam, és sok hasizomgyakorlatot végeztem, hogy ettöl nyilhatott meg. Nekem több orvos sem ajánlotta a mütétet hogy nem lehet megnyitni. Erröl ennyit. Sosem értettem másnak miért lehet, szerencsére a természet megoldotta.
Endora kell is lapar, ha kb. 5cm eléri a ciszta. Kisebb akkor azt mondják még nem. Nekem 2x endo miatt lapar, meg szuri utána fél évig. Ja nekem még endom is volt (nem mult el a kezelés hatására sem, igy kezdtük a lombikot) és mégis terhes lettem, a terhesség alatt szivodott fel. Mivel elötte 2 hónappal még lombik volt biztosan tudom ott volt még endo a mütét óta is. Ugyhogy ilyen alapon nem meglepö nekem is ezt mondták amit neked, aztán meg hümmögtek. Ja amikor terhes lettem és felhivtam Zádorit az elsö az volt, hogy ha meg is nyilt nagyon az esély a méhenkivülire, igy hetekig többször kellett menni UH-ra mire kiderült minden rendben ezzel. Más gond aztán lett, mert 8 hetesen elkezdtem erösen vérezni, szoval utána sem ment simán.

Tesót közel 1 éve szeretnénk. Lombikra menni fogok ha lesz rá pénz, félretenni szinte semmit nem tudok. De remélni szerintem is kell.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen
én nem tudom, hogy a dokik miért ilyen szkeptikusok, hogy ha történik az emberrel valami jó, akkor is csak azt tudják mondani, hogy azért ne örülj nagyon. pedig itt annyi csoda történetet olvastam már. nekem az endot a laparral látták csak, mert nagyon apró, UH-val egyáltalán nem lehet látni. volt nekem is az a féléves injekció és nekem azóta nem tudni, hogy elmúlt-e az endo, mivel én a lapart nem csináltattam meg többször. Szerinted az elzáródás és az endo összefügg? nekem azt mondták a dokik, hogy semmi köze nincs egymáshoz, mert az elzáródás az valami régi gyulladásnak lehet a szövődménye.
Csodálom a kitartásodat, hogy a kistesóért újra keresztül mennél ezen az egészen. Nekem ha sikerül egyszer a gyerek én soha többet nem csinálnám ezt újra végig. Zsuzsi

Kép
 


Zsuzsi! Nagy a valószinüsége, mert endo összenövéseket okoz. Nekem a császárnál tele volt a hasam, szerencsére panaszt sosem okozott, igy azt beszéltük a köv. szülésnél fogják oldani ezeket, ha lehet. Nekem sosem volt gyulladásom!! Na jó nem tudom róla, de valszeg tudnám.
Hidd el, én is gondoltam soha többet lombik, de amikor látom nap mint nap miért harcoltunk akkor átértékelödik a dolog és mindent megér.

Nekem mindig azt mondták amig kicsi volt az endo nem kell müteni!! Volt csökkent a méret majd elmult, volt nött és mütét lett belöle.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok, most pár napot kihagytam, de itt vagyok veletek és gondoltam rátok.Úgy fel tudja tölteni az embert, ha olvas néha csodákat is, mint ami veled is történt Karmen.
Jó, hogy vannak ilyenek, mert erőt ad a további küzdelemhez.
Mi most várakozunk, próbálok benne bízni, hogy lejjebb megy a FSH szintem.
Hallottatok vmit a biorezonanciáról? Egy ismerősöm ajánlotta: egy gép feltérképezi a test rezgéseit és ki tudja szűrni a rendellenesen sok, ill. kevés rezgésszámú szerveket, ezután ez alapján választják meg az alternatív gyógymódot. Mi hétfőn megyünk egy ilyen vizsgálatra.

Karmen!
Csodálom a kitartásodat, de azt gondolom igazad van ha ránézel, tudod, hogy érdemes volt.

Zsuzsi73!
Veletek mi van, hol tartotok?

Üdv, Antoa
 
 


Antoa! Kép
Ez a vizsgálat biztos jó dolog! Tök jó, hoyg mentek!
Mikor nézik újra az FSH-szintedet?

Bea

Kép
Kép
 
 


Antoa,

épp ma akartam én is megkérdezni, hogy mizu veled.
én is hallottam már a biorezonanciáról. Próbáld ki mindenféleképpen, hátha használ valamit.
neked a prolactinod is magas volt? mert írtad régebben, hogy bromocriptint szedtél.
én is kíváncsi vagyok, nézik a következő menszinél megint az FSH szintedet?
Én mához egy hétre kezdek a szurikkal, addig szedem még a fogigátlót.

Beuka,

olvastam a másik topikon, hogy minden ok. veled, ez igazán jó hír. szurkolunk neked, hogy minden rendben legyen továbbra is.

Csibe78

veled mizu? írhatnál magadról!

Karmen

Engem nem az endo miatt műtöttek, hanem csupán csak azért, hogy szétnézzenek, hogy átjárható vagyok-e, s akkor egyúttal kiderült az endo is. Én elhiszem, hogy teljesen átértékeli az embert, ha már ott van a gyerek, de én akkor is biztos vagyok benne, hogy ha egyszer sikerül, soha többé nem vállalnám be és örülnék, hogy ha összesen 1 gyerek lenne. Most egyelőre még erre sincs garancia.

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Köszönöm érdeklődésed!
Nagyon jól vagyunk!Kép
Semmi kellemetlen tünetem nincs,talán csak hogy sokat járok pisilni.Fáradtnak fáradt vagyok,de sajna napközben nincs időm pihenni,így csak este jön ki rajtam nagyon!

Továbbra is mennek a drukkjaim!!!
Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Zsuzsi! Kép
Köszönöm!!! Már csak egy hét és kezdődik a szuri!!! gyorsan megy az idő, mindjárt itt a punkció!! Kép

Csibe! Kép
Te hol tartasz pontosan?
Én is épp azt érzem mint Te! semmi tünet, csak pisilés, meg fáradtság, meg néha feszül, meg érzékeny a cicim!

Bea

Kép
Kép
 
 


Zsuzsi! én megvallom egyetlen vizsgálatot nem engedtem meg az évek alatt az átjárhatóságit, csak altatásban endo miatt a lapar során. Amugy tényleg bármit megtettem volna.

Antoa! Hol van ilyen vizsgálat, mennyi idö és mennyibe kerül?

Csibe ! Dolgozol? örülök hogy jól vagytok!! Nekem sosem volt semmi tünetem amig meg nem mozdult semmit nem éreztem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

csütörtökön mentünk volna vizsgálatra, de nem jött össze, mert a nőnek vmi közbejött, ezért hétfőn du. megyünk. Annyit mondott, hogy 1,5-2 óra, 10 E, fájdalommentes, majd elmondom milyen volt. Helyileg Orgoványon van, nem tudom van-e máshol is, majd megkérdezem.

Csibe!
Örülök, hogy jókat hallok rólad, régen írtál már.
nagyon örülök, hogy jól vagy, maradjon is így!!!

Zsuzsi!
Igen korábban volt, hogy a prolaktinom volt magas, akkor a FSH volt jó, elkezdtem szedni a bromót, úgy beszéltük meg a dokival, hogy szedjem, nehogy az is felmenjen...
Kb. két hét múlva lesz esedékes a vérvétel, most egy kicsit reménykedem még a spontánban, hátha....
Neked nagyon drukkolok, hogy jól alakuljanak a dolgaitok!!!

Beuka!
Örülök, hogy jól vagy. néha azért elolvasom a másik topikba írtakat is, de jobban szeretek ide írni, valahogy személyesebb. Ott már egy régi, össszeszokott csapat van.

Ha előbb nem hétfőn írok. Sziasztok!
Antoa
 
 


Antoa! Kép
Biztos jó lesz hétfői vizsgálat! Kíváncsi leszek rá!!
Jó hogy bízol a spontánban!!!
Igen a másik topic elég érdekes. Én is cak 1-2 ember miatt írok oda, de volt olyan akitől megkaptam burkoltan, hogy az nem csoda, ha valakinek így összejön. Na mindegy.
Örülök, hogy itt azért tudunk beszélgetni Kép

Bea

Kép
Kép
 
 


Antoa

Kíváncsian várom a beszámolódat, hogy mit hoz a mai vizsgálat.
A prolaktin szinted mennyi volt? nekem most 29 (24 a plafon). a prolactin és az FSH összefügg?

Karmen

Jól emlékszem, hogy anno a másik fórumon Te írtad, hogy Bio Cinket szedtél? Szedtem én is 2-3 hónapig az első lombik előtt, de hányingerem volt örökké. Ez amúgy miben segíthet?
Pár napja írtad (akkor nem reagáltam), hogy sokat erobikoztál és erre gondolnak az orvovok, hogy ettől nyílhatott meg a petevezetéked. Hát ha ez igaz, akkor nekem is vannak jó esélyeim, hisz én hosszú évek óta intenzíven sportolok (heti 4-5 alkalom). Erre amúgy én is gondoltam már, hogy sportolás közben (főleg hasizom közben) sok mindent megmozgat az ember, s változhatnak belül a dolgok. A másik fórumon azt javasolta nekem az egyik lány, hogy AVIVA tornát csináljak. Erről hallottatok már? Ha igen, ez használhat? Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Beuka!
9 hetesek vagyunk!Kép

Karmen!
Igen,dolgozom!
Nagyon sajnálnám otthagyni a gyerekeket!
A főnököm természetesen tud róla és ha úgy érzem,hogy pihennem kell,elmegyek táppénzre!
Ti hogy vagytok?

Zsuzsi!
Én a fogantatás előtt voltam síelni.Szerintem sokat segített a friss levegő, a mozgás és a kikapcsolódás,na meg az,hogy mire hazajöttem,már nagyon "ki voltam éhezve" a párocskámra!Kép

Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Szia lányok!
Nem fogjátok elhinni, de a nő megint lemondta, mert orvoshoz kellett mennie, így csak csütörtökön tudunk menni. Pedig már olyan kíváncsi voltam, hogy milyen...., sok jót olvastam a neten.
Az baj, ha valaki lusti? a Zádori doki ajánlotta, hogy sokat mozogjak, de olyan jó feküdni egy kicsit a kanapén, ha haza érek....
Néha rá tudom venni magam, hogy tornázzak, akkor Callanetics-ezem, jól megmozgatja a mélyizmokat is.

Csibe!
Te pedagógus vagy? nem volt rossz néha, hogy gyerekek között vagy és közben úgy vágytál egy sajátra? én családgondozó vagyok, néha olyan nehéz rossz körülmények között látni szép és tehetséges gyerekeket, de egyébként is....

Zsuzsi!
a prolaktinom 28 volt a legmagasabb, az nem olyan vészes, alapvetően mindig a FSH-mal volt baj. Nagyon magas volt általában, de ez a mostani 42,7 vitte a pálmát!

Beuka!
Te Baja környéki vagy?

Antoa
 
 


Antoa

nem tudom, hogy rossze-e, ha valaki lusta, de én emlékszem, hogy amikor az első lombik volt, és kaptam a szurikat, már akkor feküdtem naphosszat, hogy minden rendben legyen. És ebbe a nagy pihenésbe betegedtem bele. Most, pénteken kezdődik a szuri, és most a világon semmit nem fogok változtatni a szokásos napirendemen. ugyanugy el fogok menni minden nap edzésre, mert a közérzetemen hatalmasat lendít, ha mozgok+emberek között vagyok. a 28-as prolactin tényleg nem vészes, nekem az első lombiknál 27 volt, akkor nem kellett szednem bromot, most a 29-re kell napi felet.
zsuzsi

Kép
 


Szisztok!!

Zsuzsi! Kép
Te ilyen komolyan sportolsz? Megkérdezhetem, hogy mit?
Húú már pénteken kezdődik as szuri!!!

Antoa! Kép
Sajnálom a dokit! De majd csütörtökön már reméljük ráér. Inkább Kalocsához lakom közelebb, de a Bajai orvosokat biztatóbbnak találtam.

Csibe! Kép
És hogy vagy? hányás, jelek?

Én itthon vagyok, tegnap barnáztam, és a nőgyógyászom megvizsgált, szemmel láthatóan semmi baj nincs, de szigorú fekvésre utalt. Duphastont és Magne B6-ot kell szednem, és feküdnöm. Szerencsére mára job a helyzet, nagyon minimális barnázás van csak.

Bea

Kép
Kép
 
 


Szia Beuka,

Vigyázz magadra, s feküdj, ez az eleje még elég veszélyes. De látod, hogy a másik topikon Zsuzska is már szinte feladta, s a végén minden jóra fordult. A barnázás állítólag elég gyakori.
Thai-boo-zok (karate+aerobik ötvözete) 6 éve, már teljesen az életem része lett.
Voltam ma az altatáshoz szükséges vizsgálatokat megcsinálni, s alig várom már, hogy péntek este elkezdhessem a szurit.
Az, hogy a párodnak csak 7 millio volt, s mégis spontán sikerült, ez ritkaság? Bár mondjuk biztos, ha már a lombik előtt álltatok. Hány millió alatt szokták egyáltalán a lombikot javasolni?
Jó pihenést neked, Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Antoa!
Igen, pedagógus vagyok!

Beuka!
Nincs egyáltalán hányingerem és nem is hánytam.
Én is barnáztam az elején, amint kiderült én is Duphastont kapok,egészen a 12.hétig vagy inkább tovább.Szedd nyugodtan,egy kis progeszteron nem árt!!!!
Pihenés?Nálam elég necces,nincs időm pihenni,de estére mindig kidőlök.A hétvégéket viszont végig szoktam lustizni!!!

Zsuzsi!
mennem a drukkjaim a szurihoz!!!

Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Zsuzsi! Avivát nekem többen dicsérték, én nem probáltam. Szegeden szerintem nincs is tanfi, könyvböl meg szerintem nem biztos hatásosan tanulja meg az ember. De egy probát megér. A cinket tesomnak mondta a lombiknál a doktornö (ö hozzá járt, én a dokihoz), neki segitett akkor meg nekem is Orsinál. De látod szedtem most 7 hónapig és semmi. De megint szedni fogom, hátha.

Antoa! Sajnálom hogy megint elmaradt!! Nekem 1500 volt a legmagasabb prolaktinom (ez a másik mértékegység, ennél 100 a normális)

Lombik alatt én csak wc-re mertem felkelni, még enni is ágyban ettem. Hittem ezen múlik. Aztán 3 sikertelen után érdekes ahogy lazitottam, mozogtam sikerült. De egyetértek az elején a pihenés nem árthat. De az is tulzás ahogy én csináltam, nyáron tuti nem fogok szabit kivenni csak 3 napot utána.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Zsuzsi! Avivát nekem többen dicsérték, én nem probáltam. Szegeden szerintem nincs is tanfi, könyvböl meg szerintem nem biztos hatásosan tanulja meg az ember. De egy probát megér. A cinket tesomnak mondta a lombiknál a doktornö (ö hozzá járt, én a dokihoz), neki segitett akkor meg nekem is Orsinál. De látod szedtem most 7 hónapig és semmi. De megint szedni fogom, hátha.

Antoa! Sajnálom hogy megint elmaradt!! Nekem 1500 volt a legmagasabb prolaktinom (ez a másik mértékegység, ennél 100 a normális)

Lombik alatt én csak wc-re mertem felkelni, még enni is ágyban ettem. Hittem ezen múlik. Aztán 3 sikertelen után érdekes ahogy lazitottam, mozogtam sikerült. De egyetértek az elején a pihenés nem árthat. De az is tulzás ahogy én csináltam, nyáron tuti nem fogok szabit kivenni csak 3 napot utána.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Hogy találtál rá erre a sportra? Érdekesnek találom.
Örülök, hogy péntektől már szúrhatsz, nagyon nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen!!!!

Karmen!
Azt hiszem nekem lelkileg kellene lazulnom egy kicsit. Egy nagyon nehéz időszak áll mögöttem, még alig lélegeztem fel, de annyira szeretnék egy kisbabát...
Hogy lehet jól csinálni ezt az egészet? Van vmi jó recepted?

Beuka!
Nagyon-nagyon vigyázz magatokra! Pihenj sokat!
Azt hiszem nem lakhatunk messze egymástól...

Üdv mindenkinek Antoa
 
 


Antoa! én ezért kezdtem el tornázni, mert éreztem hogy ott levezetem a feszültséget, az idegességet, mindent ami felgyült bennem. Nem tudom másnak mi használ

Ma elmentünk az intézetbe idöpontot kérni, mert többen irtátok konzultációra kell várni 1-2 hónapot, na erre kaptam máris papirokat vizsgálatra altatáshoz, meg a nyilatkozatokat és idöpontot 20.-ra vizsgálatra. Julius elött nem lehet punkció, de nem hittem ilyen hamar folytatódhat majd, igy ha a dokival beszélek majd mondom kicsit lassitsunk. Juliusban valszeg nem dolgozok már.

Zsuzsi! én meg jiu-jitsura jártam, de késöbb abba kellett hagynom a csipöm miatt.


Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Kép
Nem semmi a port amit űzöl! Nagyon jó lehet!!!
Akkor ezek szerint már meg is van minden vizsgálat az altatáshoz? Holnaptól szúrod magad, és mikor lehet punkció?
Nekünk a kaáliban a doktornő azt mondta, hogy ezzel a 7 millióval esélyünk sincs! Ehhez képest itt van a babó a pocakomban és 100000...%, hogy abból a 7 milliból egy! Vagy nagy szerencsénk volt, vagy a doktornő volt túl drasztikus.

Csibe! Kép
Egyenlőre én sem vagyok hányós szerencsére.
Te akkor nem is feküdtél a barnázás után?

Antoa! Kép
Pihenek! Igyekszem megóvni a bébit Kép

Karmen! Kép
mirt nem lehet július előtt pungi? A munkád miatt? Akkor Neked szerencséd volt időponttal kapcs.ban.

Szép napot mindenkinek!!

Bea

Kép
Kép
 
 


Karmen,
március 20-ra kaptál időpontot? Biztos megyek én is aznap is, 14-től 2 naponta megyek az UH-ra. 21-22 körül lesz a punkció. Miért csak júliusban csináltatod meg?
A jiu-jitsu is jó, de az küzdő sport, amit én csinálok, az olyan mint az erobik csak rugás-ütés is van benne.

Beuka,
szerintem inkább az a verzió van, hogy csoda történt nálatok, mert állítólag a 20 millió se túl jó, az se mondható átlagosnak. bár nem tudom, hogy más 7 millióval spontán megfogant-e már. vigyázz magadra nagyon!

Lányok, én nem tudom, hogy még egyszer végig tudnám-e csinálni, ha most nem sikerülne. Amióta az első lombik volt, azóta minden más. Nem tudom, mi jön örökké ki belőlem (erős nyák), a menszeszemről ne is beszéljünk, mintha kést döfködnének a hasamba, elviselhetetlen a fájdalom. Én amúgy is kezdek egyre jobban hinni a spontánban.

Kép
 


Bea! Nekünk a 3 millióra mondták spontán ne is reménykedjen. 7 millió több mint a duplája, naná hogy van remény!
Melom jun. végéig van, nem hiányozhatok pár napot sem, kell nagyon a pénz. GYES-en vagyok, az irtó kevés lenne, nem tehetem meg hogy utána ha nem sikerülne a lombik csak GYES-böl kell megélnem hogy hamarabb menjek lombikra. Amugy is még nincs is rá pénz, 2re szeretném ha elég lenne. Több lehetöség meg ugysincs.

Zsuzsi! igen aznap megyek, du. Nekem a menszit nem befolyásolta a kezelés, szülés után lett viszont gyengébb.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk a biorezonancia vizsgálaton. Nagyon szimpatikus volt a nő is és maga az egész. Én alapvetően hiszek a természetes gyógymódokban, talán ezért is voltam már kíváncsi az egészre.
Úgy néz ki maga a gép, mint az EKG összekötve egy monitorral-számítópéppel.Veszi a rezgéseket a testről és kiírja az összes testrész, szerv, hormon és mirigy működésést, még az ásványi anyagok mennyiségét is a szervezetben. Nagyon elcsodálkoztam azon, hogy meglepően közelített jelenleg a normálishoz a FSH szint, viszont tele vagyok gyulladással has tájékon, az agyalapi mirigyen ezerrel dolgozik, kb.2,5-szörösen. érdekes volt látni a szervezetem térképét.
A megoldás az lesz, hogy egészségesebben kell élni, táplálékkiegészítőkkel kell pótolni a hiányosságokat és ehhez jön még a talpmasszás a megfelelő pontokon. Reménykedem, hogy segít, hiszek benne. Aztán, ha közben nem jön össze a spontán, akkor a lombiknak nagyobb eséllyel állok neki talán....

Beuka! mi van veled? van még barnázás?

Zsuzsi! Holnap kezded a szurikat, ugye? Nagyon drukkolok!!!

Csibe! Mi van veled?

Karmen! Olyan szomorú, hogy nem támogatja az állam jobban a lombikot és figyelni kell még a sok stressz mellett a pénzre is. Holott a népesedés 4. szakaszában vagyunk, ami azt jelenti, hogy több a halálozás, mint a születés.
Szerencse, hogy veled már megtörtént a csoda és van egy gyönyörű kislányod!

Antoa
 
 


Antoa! Igen, valóban sokat jelent, könnyebb sokkal feldolgozni a sikertelen hónapokat most.
Remélem a természetgyógyászat meghozza Neked az eredményt! Én nem hittem benne, de kiváncsiságból 1x voltunk, a férjemnek megmondták hogy herevisszérvsérve van, nekem meg hogy cisztám (endo lett) meg hogy el vagyok zárodva.

Zsuzsi! én is drukkolok!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Lányok! Egy barátnömnek lesz hamarosan HSG-je, és PCT-je, mennyit szoktak ezért fizetni ill. szoktak-e. Hátha valakinek volt itt ilyen.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Karmen!
A doktornő ha elmegyek hozzá 4000 ft-ot kér egy vizsgálatért.Amikor a HSG-t csinálta 5000 Ft-ot tettem a borítékba.Ennyi pénzem volt.
De nekem nem lapart csinált!

Antoa!
Jól vagyunk köszönjük szépen!
Ma voltam uh-on.
Amikor megláttuk a képernyőn, mondta a doki, hogy pont úgy fekszik, ahogy a nagy könyvben meg van írva!Aztán méricskélt egy kicsit, de utána felébredt és annyit ficánkolt, hogy alig tudta a doktornéni megmérni!
Annyira édi volt!!
Jaj, lányok!Olyan megható volt látni!!!

Beuka!
Nem eltűnni!!
Mi újság?

Karmen!
Amikor spontán terhes lettél, bementél a Kaáliba szólni?

Csibe

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron