Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan kismamákat keresek, akik Sopronban szültek, vagy ott várják kisbabájukat. 2 hét múlva költözünk Sopronba, és nem tudom hogy hol, melyik orvost válasszam, milyen a kórház, a rendelő. Akinek van valamennyi tapasztalata, kérem, írjon.

Köszönöm:
Tímea
Névtelen
 


Tímea!
Létezik egy Soproni kismamák c. topik az Anyaságról könyvtárban, keresd azt meg! Ott biztos találsz segítséget.
Kíváncsi
 


Sziasztok!

Tímea, ha még netezel, akkor írj, szívesen válaszolok. Én okt.30-ra voltam kiírva, de egyenlőre még itthon csücsülök.Kép
Most éppen egy kicsit ki vagyok akadva az orvosi gyakorlatot illetően, de nem akarlak megijeszteni.Kép Azért vannak rendes dokik is.

Kíváncsi, anno én sem találtam segítséget a másik topicban.

katica
Katica
 

 
 

katica,
én is szültem Sopronban kettőt. Kép Mitől vagy kiakadva?
Kíváncsi
 


Sziasztok!!! Kivancsi, és a masik 2-t??? Kép Kép Kép
Sopronban laktok???
Katica, remélem, azota megszületett mar a Pici (megszülettek a Picik)!!! Majd ird meg, mi volt!!!
Drukkoltam!
K.
Vendég
 


Kukacz,
hát te honnét keveredtél elő??? KépKépKép És mi ez, hogy csak így eltűnsz??? KépKépKép Na mostmár aztán tessék rendesen viselkedni!!! KépKépKép
A többiek Budapesten születtek, de nem ketten, hanem hárman. Kép Nem Sopronban lakunk, Bécsben, innen mentem át Sopronba szülni. De tavasszal megyünk hazaaaaaaa!!!
És veletek mi van? Kép
Kíváncsi
 


Szia Kivancsi!
Jesszusom, 5 gyereked van??? De jooo Neked!!! Te bator és erös nöszemély!!! Azért tüntem el, mert elegem lett. De mar jobb, és én is KIVANCSI voltam, mi van azokkal, akiket megkedveltem.
Semmi keresnivalom itt Sopronban, de azért még ITT megkérdezem: örökre hazaköltöztök a tavasszal??? Jo Nektek. Kép
Mekkorkak a Kicsinyeid??? Ikreid is vannak??? En harom babat szeretnék, 1enlöre csak 1 van...
Pusza!!!
Katica, mi van???
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
En májusban szültem Sopronban,és én tök megvoltam elégedve. Jó volt a doki,a szülésznö,minden! De lehet,hogy csak nekem volt ilyen mázlim! Sok rosszat hallottam én is a kórházról,de szerintem mindenhol van ilyen,csak legfeljebb nem hallunk róla!
Ha valakit érdekel valami,szívessen segítek!
Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Mirama, írjál persze!!Kép

Kislányod van? Kisfiad? Ki volt a dokid? milyen volt a szülés meg a kórház?

Kati
Névtelen
 


Szia Kati!
Kislányom van,Mirának hívják,holnap lesz fél éves. Imádnivaló!
Szilveszter volt a dokim,velem nagyon rendes volt,megvoltam vele elégedve. A terhességem alatt végig hozzá jártam,így megtudtam ismerni.
Elég korán szóltam neki,hogy szeretnék nála szülni,lehet,hogy ez is segített.
Fogadtam szülésznöt is,Marcsit,ami nagyon jó ötlet volt. Olyan aranyos volt! Csak ajánlani tudom öt mindenkinek!
A kórházra se lehet problémám,rendesek voltak az ápolók,meg a csecsemösök is. Ráadásul szerintem a soproni kórház még jól is néz ki,láttam olyan kórházakat,amik tök lepusztultak voltak. A kaja szar volt,de gondolom az mindenhol az!
A szülésem nagyon nagy élmény volt,a legnagyobb,ami valaha történt velem!
Kicsit féltem töle,de kellemesen csalódtam. Nekem nem fájt annyira. Vagyis inkább ki lehetett bírni. Nem ment el a kedvem a továbbiaktól!
Pedig nem ment egyszerüen,mert este 11-kor elfolyt a magzatvíz,de fájásom semmi nem volt. Bementünk a kórházba,az ügyeletes doki megvizsgált,de csak egy ujjnyira voltam nyitva. Na,gondoltam mi lesz ebböl?!
Aztán megjött a Szilveszter,meg a Marcsi,megkaptam a beöntést is. Feltettek egy méhszájtágító zselét,amit reggelig hagytak,de nem sok mindent ért. Fájás nem jött,nem is tágultam semmit. Éjjel egy picit aludtunk,meg hülyéskedtünk a férjemmel,mivel papás szülés volt. Reggel bekötötték infúzión a fájáserösítöt,így indúlt be szép lassan az egész. De nagyon lassan haladtunk. Már azt hittem császár lesz. Pedig azt nem akartam!
Közben a doki mindig kézzel tágitott,hát mondjuk az nem volt kellemes. De szerencsére eljött az idö,délután fél kettökor megérkezett Mira baba,3550 grammal,52 centivel!!
Azóta Ö a mi kis szemefényünk!
Szóval én a következöt is itt szülöm,és lesz következö,az biztos!
Hú,egy kicsit sokat írtam,ennyit nem akartam!
Es Te,szültél már,vagy elötte állsz?
Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Szilveszternél én is szültem már egyet! Kép Marcsi nevére emlékszem, de nem tudom felidézni, ki az. Segítenél, Mirama? A bába, akinél én szültem, alacsony, vörös hajú volt, szolis bőrrel és sovány testtel, úgy negyven-negyvenöt körül. Nemolyanigazán...
Amúgy nem volt rossz, csak szülni ne kellett volna...! Kép
Kíváncsi
 


Szia Kíváncsi!
Marcsi vékony,szöke,vállig érö hajú,kb 32-33 éves. Ö a fönövér,a szobája ott van a gyermekágyas osztályon a pult mögött. Ha látnád biztos beugrana az arca. Nekem meg a Te szülésznöd nem ismerös.
Melyik két lúrkót szülted Sopronban,az utolsó kettöt? Es a Szilveszteren kívül kinél szültél még? Irigyellek az öt gyerek miatt. Hogy bírod?
Az ötödik gyereket már gondolom csak kipottyantottad. Vagy az nem így van,hogy minnél többet szülsz,annál könnyebb?
Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Mirama,
Benedekkel Nagy Bálinthoz jártam terhesgondozásra, végül mégis ügyeletesnél szültem, Kovalik? nem, de valami ilyesmi nevű dokinál. A második alkalommal már nem láttam őt.
Nem igaz, hogy minél többedik szülés, annál könnyebb. Ki így, ki úgy. Nekem mind nehéz volt. Ha nincs a korszerű gyógyászat, talán meg se tudom szülni őket.
Mit tud már a kislányod? Kép
Kíváncsi
 


Sziasztok!

Beköltöztem Sopronba, és a Híd utcai rendelőhöz tartozom. Itt megismerkedtem a védőnővel, kihez tartozom: Huszár Hajnalka a neve. Nagyon - nagyon kedvesnek tűnt. Legalább 1/2 órát töltöttem nála, és csakis a babáról krdezett. Ismeri valaki? Igazából nem ajánlott orvost, csak elmondta, kik a lehetőségek, és mikor rendelnek:
Kovacsics Béla, Szilveszter Péter, Berkes Sándor, Nagy Bálint, Erdélyi Lajos, Tiboldy Zoltán. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna valamit mondana valamelyikről, mert nem tudok választani. Előre is köszönöm. Én azelőtt a Kútvölgyi kórházba jártam Budán, de a két kórház állapotát szinte össze sem lehet hasonlítani. Luxus a soproni ahhoz képest. Előre is köszönöm:
Tímea
Névtelen
 


Tímea,
bizonyára vannak, akik nálam jobban ismerik az orvosokat, de hátha az én kis tapasztalataim is segítenek végül.
Szóval: Kovacsicsnál szültem Benedeket, ügyeletben volt, nem fogadtam meg előtte. Úgy volt, hogy Nagy Bálint lesz, aki bejön a szüléshez, de elügyetlenkedték a szülőszobán a dolgot, nem hívták be, így maradt Kovacsics. Korrekt volt, nem különösebben kellemes, csak az elviselhetőségig kellemetlen. Szurkolt is, mellettem is volt, de volt azért kicsit bántó megjegyzése is, amikor nagyon elkeseredtem, mert nem tágultam egyáltalán. Összességében ok.
Szilveszter Péter volt Kelemennél bent nálam, hozzá jártam előtte terhesgondozásra is, de mivel nem vagyok jártas a soproni viszonyokban, mire felkértem, hogy ő legyen velem, már túl késő volt a helyi gyakorlat szerint. Végül mégis bent volt, mert nappal szültem, tehát nem kellett behívni, nem volt akadálya. Aranyos volt, bár a terhesgondozás alatt gyakran úgy éreztem, hogy egyáltalán nincs képben.
Berkes doki: csak láttam, beszélni nem beszéltem vele, általában dícsérték.
Nagy Bálint lemaradt az első soproni szülésemről, amit kissé zokon vett, bár én azt hiszem, ártatlan voltam a dologban, de nem adott módot, hogy ezt elmagyarázzam neki. Úgyhogy amikor Benedekkel voltam benn, került, Kelemennél már abszolút úriemberként viselkedett, de nem is volt dolgom vele.
Erdélyi bent volt Kelemen születésekor, mert ő valami tótum-faktum, és kissé zűrösen indult az a szülés, így hát őt is odahívták. Semmi rosszat nem tudok mondani róla, de nem is voltam túl sokáig a közelében. A benyomásom nem volt róla rossz.
Tiboldy: na őt sokan szidták. Eléggé se hús, se hal pali, nem ad felvilágosítást, kedvetlen, hallgatag. Nem javaslom, bár a kollégák - szülésznők - azt mondták, szakmailag kiváló.
Barátnőm egyébként Nagy Bálintnál szült, hát igazából nem mesélt jókat róla, nagyjából úgy viselkedett nála, mint Tiboldy. De ez olyan nehéz, mert mindenkinek megvan a maga embere, ha nála vagy nálam nem jött be, neked még éppúgy meg is felelhet.
Talán menj el kismama-felkészítésre, ott találkozhatsz sok orvossal, az megkönnyíti a választást.
Majd írd meg, mire jutottál! Kép
Kíváncsi
 


Sok hasznos tanaccsal nem szolgalhatok, mar nem is lakom Sopronban. A felsoroltakbol kettot ismerek szemelyesen, az Erdelyi az egyik baratom apja, mar mi is nala szulettunk anno 30+ evvel ezelott. Kép
A Tiboldihoz jartam regen szokasos nogyogyaszati rendelesre, en szerettem, de nem tudom milyen lehet szules kozben.
A Szilveszterrol jokat hallottam.

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Szia Kíváncsi!
Mira 6 hónapos,szerintem a szokásos ütemben fejlödik. Hátáról hasára,és vissza már megfordul,élvezi is. De legjobban állni imád,na nem egyedül,ennyire nem szuper gyerek,hanem ha fogom. Akkor semmi gondja nincs! Gondolom más szemszögböl látja a világot,és ez tetszik neki.
Sikogat,gügyörészik,EDES!
Két hete bújt ki az elsö foga,most a napokban meg a mellette levö.
Még csak szopizik,pár napja kezdtük meg a kóstolgatást. Almát. Annyira még nem nyerte el a tetszését!
Usziba járunk vele,tetszik neki.
Kelemen mennyi idös? Van segítséged ennyi gyerköchöz,vagy egyedül boldogulsz velük? Szeretsz Bécsben lakni?
Tímea!
En elég sok dokival találkoztam a kórházba,de szerintem mindenkinek más a szimpatikus. A
terhesgondozás alatt megtudnád ismerni a dokit,és ha nem szimpi,még válthatsz!
Az Erdélyi a legidösebb,szerintem ö azért jó,mert már rutinos,tapasztalt. Bár nekem nem volt túl szimpi.
A Nagy Bálintot sokan dicsérik,ö viszonylag fiatal.
Tiboldit úgyszintén dicsérik,nekem sem volt vele semmi bajom.
En ugye Szilveszternél szültem,nekem most Ö a favorit!
Szerintem e négy közül válassz! Sok sikert! Amúgy mikor szülsz?

Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Kukacz, aranyos vagy, hogy gondoltál ránkKép
Valóban megszületett a kisfiam, Dominik, nov.2-án 3650g és 51cmKép És nagyon-nagyon boldog vagyok!KépKépKép Most már kettő gyönyörűségem van.Kép Ha lesz egy pici időm, írok a kórházról is, meg orvosokról bővebben, most csak amennyire futja. Összeségében kellemesen csalódtam. Az orvosom a Szilveszter volt, bár sok tapasztalatot nem szereztem, mivel éppenhogy beért a szülésre, mellesleg én is.Kép 22 órakkor értünk be a kórházba és fél óra múlva megvolt a kicsi fiam. Ez idő alatt normális-rendes volt, nem lehet rá panaszom. Amit kiemelnék, hogy a csecsemősök nagyon szuperek, irtó rendesek, segítőkészek, le a kalappal előttük. Szülésznők hasonlóképpen, nagyon normálisak. Orvosokkal kapcsolatban a benyomásaim. Kissé kedvetlenek, Tiboldyval az élen, nekem legalábbis nem volt szimpi. Berkes rendesnek tűnik,kedves, Erdélyi már nyugdíjból jött vissza, kedvetlen, Kovacsicsnál nem lehet szülni, mert beteg, pedig nekem szimpatikus volt. A Szilveszterrel annyi volt a bajom, hogy sosem emlékszik semmire. A varratokat pl. nekem egy nappal előbb szedte ki, mert úgy emlékezett, hogy vasárnap de. szültem.
Na lányok, egyenlőre ennyi, még egy kicsit káoszban vagyunk.Kép

Sziasztok, Katica
Katica
 


Katica!
Nagy gratula Dominikhoz!!!!
Hogy tudtál ilyen gyorsan megszülni?! Mázlista!
Majd ha ráérsz szívessen olvasom az élménybeszámolódat!
Ja,Szilveszterre tényleg jellemzö a memóriakiesés. De azért bírom!
Jó babázást!
Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Szia Katica!
Nagy gratula Dominikhoz!!!
Hogy tudtál ilyen gyorsan megszülni?! Mázlista!
Majd ha lesz idöd,szívessen olvasom az élménybeszámolód!
Ja,Szilveszternél tényleg van néha memóriakiesés! De azért bírom!
Jó babázást!
Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Kicsit hülye a gép!
Na megyek,Mira baba felébredt!

KépKép
KépKép
 
 


Katica,
irtó nagy gratula a kis krapekhoz!!! Kép
Jé, teljesen egyezik a véleményünk a dokikról! Kép
Elvihetem a hírt a túl az első naponba? Érdeklődtek utánad a lányok a múlt héten.
Kíváncsi
 


Katica, nagyon sok szeretettel gratulalok!!!Kép Majd azért ird meg az elsö napok/hetek élményeit!!!Szeretettel:K.Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, hogy írtatok az orvosokról. Most már igazán nem tudok dönteni. Az anyósom a Tiboldyt ajánlotta, de úgy elbizonytalanodtam. BP-en elég mogorva pasi volt az orvosom, és ráadásul állandóan rohant, sosem hallgatta meg a próblémáimat. Abban reménykedem, itt másképp lesz, mert a védőnő olyan kedves volt. Pénteken megyek a Tiboldyhoz, ha addig nem gondolom meg magamat. Köszi mindent.

Tímea
Névtelen
 


Ez kimaradt:

Ráadásul BP-en összegbe kifejezve meg is mondják, hogy "mennyibe kerül" náluk a szülés. Itt is így van?

Timi
Névtelen
 


Timi,
nekem erről nincs tapasztalatom. Nagy Bálint nem emlegette a pénzt, de végül, ahogy írtam, nem is ő vezette le a szülést, a második esetben pedig Szilveszter közölte ugye, hogy túl késő a felkérés, ezért szintén nem esett szó pénzről. Nem hallottam amúgy másoktól se olyasmit, hogy bármelyik orvos előre közölt volna árat, de attól még lehet. Amíg a kórházban voltam, többen is távoztak fizetés nélkül, ámde hallottam csillagászati összegekről is, de mindezt önként és dalolva.
Kíváncsi
 


Szia Kíváncsi!

Jó hogy megnyugtattál, mert én a pénzes dologgal nem értek egyet. Végülis a Tiboldyt választottam, mert jó időben rendel. És már a 24. hét után csak nem kell annyit menni vizsgálatra.... Köszi, ha tudok én is valamiben segíteni, írj.

Tímea
Névtelen
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkatKépAhogy lesz energiám megírom a történetünket.
Kíváncsi, már én is írtam a túl az..., gondoltam rájuk is.Kép
Mirama, tényleg gyorsan ment.Kép
Pénz: tudtommal nem mondják meg, annyit adsz amennyit gondolsz ill. tudsz. Ha a doki kevesli legfeljebb a végén csúnyán néz rádKép

Sziasztok, Katica
Katica
 


Sziasztok!

Ti már tudjátok, hogy milyen nemű lesz a kisbabátok? Ha igen, mikor tudtátok meg? Én 25 hetes vagyok, de még nem tudjuk, igaz eddig az orvosok nem is hajlottak rá, hogy megnézzék. Még korán van?

Tímea
Névtelen
 


Tímea,
mi már tudjuk...Kép
Kíváncsi
 


Sziasztok!

Segítségetekkel, az elismerő írásaitok alapján 31 évesen a 3. babánál vége ráleltem álmaim doktornőjére.

Dr. Petik Dórának hívják és nagyon-nagyon kedves, barátságos, kellemes, udvarias, megbízható, remek szakember és mindemellet végül, ám nem utolsó sorban egy fiatal gyönyörű nő.

És képzeljétek, a magánrendelőjében pontosan a megadott időpontban szólított, nem kellett várakoznunk.

Fantasztikus!!!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam...

Vadvirág


(Bocsánat: MINDEMELLETT! akart lenni.)


Húha! Rossz helyre írtam, nem is ide akartam.


Nem baj, Virág, itt is jó helyen van, örülünk neki! Kép
Kíváncsi
 


Szia Vadvirág!

Az általad talált Dr. Petik Dóra hol rendel? Csak magánrendelőben? Én nem láttam a kórházban a terhestanácsadáson, hogy ő is lenne valamelyik nap.

Köszi, Timi
Névtelen
 


Sziasztok?

Valakinek született mostanában kisbabája? Mostanában ide nem ír senki. Ki mikorra várja a csöpségét? Lehet, hogy a terhesgondozóba vagy a kórházba egyszerre járunk. Én most 1 hetet voltam a kórházban, és orvost váltottam: Nagy Bálint lett. Én előre láthatólag február 27-én szülök és a Szilveszter azt mondta, szerinte kisfiú.

Sziasztok: Timi
Névtelen
 


Sziasztok!

Szia Timea!!!!!

Én most a 23.héten járok kb. május 24-re vagyok kiírva.
A Tiboldyhoz járok és semmi rosszat nem tudok elmondani róla, pedig már megjártam Pestet is mivel úgy gondoltam és többen ajánlották is hogy ott szüljek de a "fővárosi" doktor úrral azt hiszem kicsit máshogy gondoltuk a szülés menetét.(pár szóban: megkérdeztem tartozom e valamivel hogy vizsgál ő is meg persze hogy Sopronban is ellátnak stb. mire ő, aki addig egy szuper fazonnak tünt.... ... ... mindenki annyit fizet amennyit gondol, meg hogy az autószerelőtől se várjuk ingyen ha kijön éjjel a lerobbant autónkhoz és így tovább... szóval kb. 10 percig hallgattam a lítániát és a végén evvel zárta. :
- Maga okos asszony, bízom benne ért engem!
Tehát nagy pofon, és már itthon is találtam magam. Itt legalább tudom mihez tartom magam, megmondják mi mennyi és nem a magára van bízva szöveg .Mert ha ne adj isten nem fizetek előre is fel se kel, pedig tisztában volt vele hogy miatta mentem Pestre.
Tímea! Tiboldy jó fej. Néha fáradt ( mindig) de bármiről lehet vele beszélni, de a legfontosabb a terhesség alatt hogy legyen egy szupi védőnőd(az enyém ilyen),és persze hogy jól legyetek a kis pocaklakóddal!!!!!!
Névtelen
 


Szia Rita!

Ezt nem hiszem el!
Ezért hazajöttél?
Zsanett
 


Katica!

Gratulálok Dominikhoz! Remélem minden OK, megy a szopi is!
Bocs, hogy eltűntem a másik topicból, de engem a 2 gyerek teljesen kimerit, esténként nem nagyon birom rávenni magamat a netezésre.

Timea!

Én a Kútvölgyiben szültem mindkét gyerkőcömet és nem bántam meg. Szerintem cseszheti (bocs) az ember a szép, modern kórházat, ha a szülészek olyanok, amilyenek itt Sopronban. Tapasztalatom nincs (szerencsére), csak mások elbeszélései, amiből csak kevés a pozitiv élmény.
Én a helyedben maradtam volna a Kútvölgyiben, ha megoldható lett volna.
A kislányom azért született ott, mert akkor még Pesten dolgoztunk és egyértelmű volt, hogy oda járok terhesgondozásra. A fiammal a korábbi pozitiv élmény miatt jártam oda.

A szülészek viselkedése fontos szerintem a terhesgondozás alatt is, de igaziból a szüléskor tudod meg, milyen, ott már sajnos nem tud az ember elszaladni, ha nem úgy viselkedik, mint amire számit. Hát ezért maradtam én a Vida doki mellett, mert a terhesgondozás és a szülés alatt is tök normális volt.
(És természetesen már az első szülésem előtt a vizsgálatok alkalmával igyekeztem minél több sorstársamat meginterjúvolni a dokimról és szerencsére sikerült több másodszor, harmadszor szülővel is beszélnem és senkinek sem voltak rossz tapasztalatai. Pedig mindig aggódtam, hogy egyszer valaki elbizonytalanit, de szerencsére nem történt meg, igy maximálisan biztam a dokimban, ami szerintem nagyon fontos.)

Sok sikert a szüléshez, remélem nem döntöttél rosszul!

Legalább olyan gyors és komplikációmentes szülést kivánok, amilyen nekem volt az első! 2 óra sem volt!

üdv: Réka
Névtelen
 


Sziasztok!

Az én tapasztalatom az orvosomról eddig pozitív. Kiderült, hogy vérszegény vagyok, és a kórházban töltöttem decemberberben is 1 hetet, és januárban is. Az orvos minden nap bejött, hogy ellenőrizze, hogy jól megy-e az infúzió meg ilyenek. Sajnos nem gyógyultam meg, de a kórházat sem bírtam ki, így azóta bejárok hetente 2* infúzióra, és amíg folyik, az NST is elkészül. Persze a Cs. főorvos nem akart beleegyezni, hogy hazamenjek a kórházból, és sok embernek nem tetszik ez a módszer a nővérek közül sem......... De nem érdekel, örülök, hogy az orvosom 2* is kiállt mellettem, hogy ne kelljen a kórházban feküdnöm. 2 hét múlva már biztosan meglesz a kisfiam. Addig is kicsit aggódom, hogy nem lett-e baja, hogy csak az utolsó 3 hónapban kezeltek a vérszegénység miatt. Mert ugye a kútvölgyiben rá sem hederítettek, hiába mondtam el a panaszaimat. Úgyhogy én meg itt vagyok elégedett.

Timi
Névtelen
 


Szia Timi!

Már csak két hét? Szorítok érted, biztos minden rendben lesz, föleg ha így figyeltek rád!
Aztán ne idegeskedj!
Bár tudom, könnyü mondani, én is féltem egy kicsit az utolsó napokban, nem is a fájdalomtól, hanem, hogy minden rendben menjen.
Ügyi légy!
Aztán majd ha ráérsz, beszámolhatnál a nagy hírröl!

Üdv : Mirama

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


Sziasztok!

Férjemmel a közeljövőben tervezzük a családalapítást, és nagyon érdekelne olyanok véleménye a soproni kórházról, akik mostanában szültek. Amiket én hallottam (és itt olvastam) tapasztalokat, azok alapján inkább máshova mennék, de még reménykedem,hogy javult a helyzet.
Aki tud, az segítsen! Köszike
 
 


Sziasztok!

Olyan jó nektek, hogy Sopronba vagytok! Nekem el kellett költöznöm. Kép Imádtam az orvosomat! Karazma volt a legjobb, akivel valaha találkoztam. Egy éve jött Sopronba, de egyre többen járnak hozzá. Hihetetlenül lelkiismeretes. Odafigyel az összes kismamájára. Amit még róla hallottam, hogy nem a pénzért csinálja. Alig akar elfogadni valamit, azt mondja, költsék a kicsire. Mikor bekerültem pár napra a korházba görcsök miatt, minden nap, többször bejött megkérdezni hogy vagyok és még UH-on is megnézte Õ is minden rendben van-e. Adatokat nem diktálhatott be, de azt mondta a saját megnyugtatására azért megnézi a babát. Kép

Mindenkinek ajánlom tiszta szívből!


Kedves Tinka81!

Teljes mértékben osztozom Sunnyflover véleményében. Karazma Farshid doktor kiváló, én is nála szültem császárral. Viszont mostmár rengetegen járnak hozzá, remeljük el fog tudni vállalni. Egyebkent én még tudnám ajánlani a Szilveszter doktort is, bár vele csak futólag találkoztam, de rendesnek látszott ő is és mások is dicsérték.
 
 


Sziasztok!l

Én is orvost keresek Sopronban. Tudtok valamit Nagy Bálintról?
Előre is köszi.
 
 


Igen Mesi27, Nagy Bálint sem rossz állitólag, bár serintem hangulatembernek látszik.
 
 


Sziasztok!
Belevágok a közepébe. Júl. 14-én volt az utolsó menstruációm, aug. 17-én megcsináltam a tesztet, ami pozitív lett. Első baba lenne, tavaly augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, december óta próbálkozunk élesben. Eddig Berkeshez jártam, ő viszont most szabin van még kb. 2-2,5 hétig. Az a dillemám, hogy vajon megvárjam, amíg visszajön, vagy menjek most máshoz? Utána persze folytatnám Berkesnél. És igazából azt sem akarom, hogy most gyorsan megpiszkáljanak... Jó helyen van ő ott, ha a teszt nem tévedett és valóban ott van... :-) Viszont borzasztóan kíváncsi vagyok, hogy akkor most mi van. Szerintetek menjek most, vagy várjam meg a Berkest? Muszáj dokihoz rohanni már az első hetekben? Tudom, hogy fontos, de abból sem lenne semmi baj, ha várnék három hetet. Hallottam mindkét tábor véleményét... "Menj!" "Ne menj még!" Mit ajánlotok?
Köszönöm!

 


Sziasztok!

Annni! Köszi a véleményt! Mi 2-3hónapja tervezzük a babát,de még nincs eredmény, nem tudom érdemes-e elmenni vizsgálatot csináltatni vagy vitamint szedni stb. Mi a véleményed?

Nadine81! Nem tudom, mit tanácsoljak. Ha nincs semmi panaszod, fájdalmad, biztos minden rendben. Bár több helyen olvastam, hogy érdemes elmenni a 12. hét előtt.

Mesi
 
 


Sziasztok!

Annni! Köszi a véleményt! Mi 2-3 hónapja tervezzük a babát, de még semmi eredmény. Szerinted el kellene mennem vizsgálatot csináltatni (citológia, rákszűrés)?

Nadine81! 12. hét előtt ajánlatos elmenni, úgy tudom.

Mesi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: