Új privát üzeneted érkezett!

Jó hely!
Doki
 


A korházhoz közel lakom. Most derült ki a terhességem, itt szerethék szülni tudnátok segíteni szülésznő és orvos választásban. SOS...
Pocakos Kata
 


Sziasztok!

De jó hogy megtaláltam ezt a topicot, épp most akartam nyitni.

Pocakos Kata: én ott szültem mindkét babámat, és most a harmadikat is ott fogom.

Az én dokim a Kardos Gábor akiről csak jókat tudok mondani 7 éve járok hozzá.
Nagyon megvagyok elégedve vele. Amit tudni kell hogy ő maszekként dolgozik a korházban, 50 ezer a szülés, terhesgondozás + uh 6000 ft.

Hány hetes vagy? Hogy érzed magad?

Én 21 hetes vagyok.

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 

 
 

Szia Kata!

Először is gratulálok Kép

Én is nagyon közel lakom a Bajcsyhoz, talán még látom is, ha kinézek az ablakon (nem több, mint 5 perc, kényelmes gyaloglásos tempóban).
Mikor kétcsíkos lett a tesztem, nagy dilemmám volt, hogy dokit vagy kórházat válasszak. Nekem az volt a legfontosabb, hogy olyan valaki ajánlja a dokit, akit személyesen ismerek. Végülis az István kórházban szültem (idén, július végén) és örülök, hogy így alakult, mert nagyon szép emlékeim vannak a szülésről és az egész babavárásról.
Szülni éjszaka indultunk, taxival mentünk, ami 12 perc alatt ért oda és 1400 Ft volt. A terhesgondozás meg nem volt kerülő, mert az meg a munkahelyemhez volt közel.
Lényeg a lényegban, hogy az a legfontosabb, hogy megbízz a dokiban és élvezd a babavárás minden percét és a szülést is, mert ez a legcsodálatosabb dolog, ami egy nővel történhet.
Remélem megtalálod azt az orvost, akiben megbízol , akárhol is dolgozik.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
 


Sziasztok!
Én is vártam már ezt a topicot. Én még nem szültem, de januárban volt egy laparoszkópiás műtétem, amit a Bajcsyban a László doki csinált. Nagyon meg voltam elégedve, és azt is elhatároztam, hogy nála fogok szülni is. Nemsokára itt van a köetkező lombikom, remélem, most már összejön, és akkor irány a Bajcsy.

Adrienn
audrey
 


Sziasztok!

Én szerencsés helyzetben voltam mert nekem anyu is és a nővérem is Kardos dokihoz jár, én gyerek korom óta ismerem, így hát természetes volt hogy hozzá fogok járni. De azt mindig eldöntöttem hogy nekem fontosabb hogy a doki jó legyen, és nem az hogy a szobába csak 3 legyünk ne négyen.
És végül is nem bántam meg kórház szempontjából sem a Bajcsyt most meg aztán végképp nem hogy felújították a kórház szülészetét.

Gabi

21+1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!

Én 1995.máj 04.-én szültem a kislányomat a Bajcsyba,akkor még Kispesten laktunk.Ezt csak azért irom le mert a kórház szülészete még nem volt olyan korszerü mind most.De mivel olyan orvost ajánlottak dr.Polgár Zoltán személyében aki igen szimpatikus lett ugy gondoltam nem kórházat hanem orvost választok és nem bántam meg.Most már mi is itt lakunk a lakótelepen és most vagyok 15 hetes terhes, és szintén a dr.urhoz járok és nála fogok szülni.
kriszti
 


Sziasztok!

Gratulálok a babádhoz, akkor egy magánrendelőbe járunk, mert a te dokid ugyanott rendel ahol az enyém.
És hogy viseled a terhességed?
Jól vagy?

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!

Köszi a gratulációt.A terhességet jól viselem már vége a hányingeres időszaknak. Kislányt vagy kisfiút szeretnétek? Jársz kismamatornára? Ha igen hová?

Kriszti
Névtelen
 


Szia!

Hát végül is mindegy mert van egy fiam is meg egy lányom is, de egy kislány jó lenne.
Nekem szerencsére nem volt semmi bajom az állandó puffadáson és a fejfájáson kívül, de az már régen elmult.

Én nem járok tornára, te jársz?


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia
Névtelen
 


Helló!

Jár valaki közületek Dr. Knerczerhez?
Milyen tapasztalatotok van Vele kapcsolatban?

Köszi
nanu
 


szia
én sajnos csak névről ismerem.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Dr. Mosonyit? Tudnátok valamit írni róla? Köszi
Névtelen
 


Sziasztok!
Én a kislányomat 2000-ben a Knerczer doktor úrnál hoztam a világra. Már előtte 5 évig hozzá jártam minden bajommal. Én a végsőkig meg vagyok vele elégedve. Mielőtt hozzá kezdtem járni már 4 dokit "fogyasztottam el", de féltem minden nőgyógyászati vizsgálattól. Hát a Knerczer doktorúrnál az első pillanattól kezdve teljesen feloldódtam. Mindig humorral és jó kedvvel fogad, de minden apróságról kimerítően tájékoztat. Én egyébként a 3. kerületből járok hozzá a magánrendelőjébe, de terhességem alatt többször volt, hogy nem a magánrendelőjébe mentem és ilyenkor nem fogadott el pénzt. Mindent meg lehet vele beszélni és én nagyon megbízok benne. Kislányommal a második hónapban vérezni kezdtem, így a vetélés elkerülése érdekében veszélyeztetett terhes lettem, majd nagyon hamar kinyílt a méhszáj,de a doktorúr mindent megtett, hogy minél tovább a pocakomban maradjon a bébi. Így csak 1 hónappal jött előbb a kiírtnál. A szülésnél is rengeteget segített Dr.Knerczer, csak jó emlékeim vannak, pedig a kórházról vannak negatív élményeim. Jó hangulatban telt az egész terhességem és a szülés is, sőt minden vizsgálatkor ha velem volt a párom, őt is behívta és neki is mindent elmondott. Mikor kiderült, hogy babát várok velünk eggyütt örült, de olyan őszintén mintha családtag lenne. Tehát összefoglalva: MIND SZAKMAILAG MIND EMBERILEG ÉLETEM EDDIGI LEGJOBB ORVOSA DR. KNERCZER LÁSZLÓ.
Bo-Szi
 


Szia Kriszti

Én is a Bajcsyban fogok szülni Polgár doktor úrnál. Nekem egy ismerősöm ajánlotta, tényleg nagyon szimpatikus.
GMóni
 


Sziasztok!

GMóni: mikor fogsz szülni? Hány hetes vagy?
Én 30. hét közepénél tartok, elvileg március 10-re vagyok kiirva, de a 29. heti uh szerint 2 héttel nagyobb, és február 26 a várható szülés dátuma.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!

Gabi neked szeretnék írni. A novemberi vizsgálatnál a dr. úr megmondta, hogy fiam lesz.
Én nagyon várom és mostmár nevet is találtunk Kristóf lesz. Most vagyok a 23.hétben és nagyon sokat mocorog. A tornára ami a kórházban van nem tudok járni, de a hálózat tv minden hétfőn és pénteken reggel van kismama torna és azt szoktam csinálni.
GMóni azt szeretném kérdezni, hogy mióta jársz a dr úrhoz? Én megkedveltem most is olyan mint 8 évvel ezelőtt.

Kriszti
Kriszti
 


Kriszti!

Gratulálok a kisfiúhoz. Nekünk kislányunk lesz és Réka Dóra lesz a neve.
A 29. heti uh-on már 1400 g volt és azt mondta a doktorúr hogy 2 héttel nagyobbak a méretei.
13-án megyek 4 -D-s uh-ra, már nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz. Egyszer már voltam 16 hetesen, de akkor még nem látszódott az arcából olyan sok minden.

Gabi
30+4

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok

Kriszti: októberben ismertem meg a dokit, egy ismerősöm szült nála tavaly, akkor csinálták a csecsemős részt, a szülőszobák már készen voltak,igaz még egyiket sem láttam, csak hallottam, Te láttad már?
Móni
Gratulálok a kisfiúhoz, nekünk is fiunk lesz
Gabi: most a 20. hét elején vagyok, május 30-ra vagyok kiirva
Én is szeretnék menni 4D-s-re, Te hova mész?
GMóni
 


Sziasztok!

Én a praxisba megyek, itt a babaneten ha regisztrálsz akkor 1000 ft-al olcsobb.
A hattyúházba voltam először de velük nem voltam megelégedve.

Még én sem láttam az új szülőszobákat, az új babamamás szobák már készen vannak.

Én úgy döntöttem hogy a fizetős szobába megyek a két ágyasba.

Ti választotok szülésznőt? én a Sipos Erzsiébetet választom, nála szültem a Norbit is nagyon rendes volt.

Gabi
30+5

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok

Szerintem én is a fizetős 2 ágyasba megyek.
Szeretnék én is szülésznőt választani, ugyan én nem ismerem Őket. Gondoltam megbeszélem a dokival.
A hattyúház merre van? Mi volt a gond velük?

Móni
GMóni
 


Sziasztok! /főleg GMóni/

Én tavaly decemberben szültem a fiamat a Bajcsiban. A szülésznőnk Kerekes (vagy Keresztes?) Éva volt megfogadva 15 ezerért. De még 2000-ret sem ért! Apás szülés volt és tény, hogy a férjemmel "jól össze tudtunk dolgozni". Viszont ha kellett, mindig a folyosón kellett üvültözni, hogy előkerüljön. Persze hol teli szájjal, hol bagó-füstösen, hol kávézgatva került elő. A szülésnél (már a kitolásnál) csak annyit tett, amit más nem fogadott szülésznő is megtesz!
Úgyhogy őt ne válaszd! Amúgy sok sikert!
 
 


Móni: a moszkva térnél van, a doki nem volt szimpi, nem magyarázott semmit, állandóan az órát nézte, olyan képeket adott amin semmi nem látszott, a cd- amire a képeket írta nem működött.

Én amikor a Norbit szültem nem fogadtam szülésznőt, viszont pont az volt ügyeletben akit a dokim ajánlott, és ezért gondoltam hogy most választani fogom őt.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szasztok!

Klári: köszi, hogy megosztottad velem a negatív tapasztalatodat, őt akkor biztos nem választom.
Gabi: nem is tudtam, hogy a Moszkván is van, én csak a Soroksári Megatoys áruházban levőről hallottam és a Praxist. 17-én megyek a Praxisba.
Holnap pedig a kórházba genetikaira. Sajnos a MOM eredményem egy kicsit magas lett, de rmélem nem lesz semmi gond. Sokat olvastam az eredményekről a neten, de azt írják, hogy 80%-ban fals adatokat mutat.

Kíváncsi leszek, hogy a dokim kit javasol szülésznőnek. Remélem nem azt akit a Klári írt.

Móni
GMóni
 


Sziasztok!
Aki előtte van még a szülésnek ha teheti, ne hagyja ki a 4D uht! Nagyon tuti.
Az én lányom most lesz 1 éves jan. végén és a 4 Ds képen ugyanolyan, mint a születésekor.Kazettát vigyetek!!!
Más. Én a Dr.Urbancsek Áprádnál szültem, választott orvosom volt.
Nyugodt, jófej doki, de nagyon elfoglalt, a kitolásomhoz is éppen a mútőből jött ki, de akkor már úgy voltam, vele vagy nélküle de szülök.
Ez akkor nagyon nem volt ínyemre!
Szülésznőt sajna nem tudom, hogy hívták, de nagyon jó volt, végig segítőkész és biztató volt, Ő volt végég velünk. Középkorú, barna hajú.
Szülőszobák szépek,tiszták és nyugodtságot tükröznek.
Szobák, WCk és mosdók lepukkantak voltak, de nagyon.Remélem most már azért javultak!
Ápolónők viszont nem tetszettek, de azt a 4-5 napot ki lehet bírni.Az egyik buzizta és kiskurv.zta a piciket.Párom is hallotta, döbbenten néztünk.
Én nem tudom miért, hogyan de egyedül voltam végig egy 4 ágyas szobába az első gyerekemmel tök tanácstalanul.Mondjuk mindig volt látogatóm, így nem uncsiztam.
Klári, a Keresztes nem egy vörös, göndör hajú 50 körüli nő?
Névtelen
 


Szia "Névtelen"!

A Kereszte Éva egy kb. 30-35 éves, szemüveges, alacsony, vékony nő. Amikor szülés előtt kb. 2 héttel bementünk hozzá egy kis "ismerkedési" beszélgetésre egyszerűen bűbáj volt. Kedves, aranyos volt. Bármit kérdeztünk szerintem őszintén elmondta a véleményét (pl. kádban szülés, beöntés, stb) Mondta, hogy amíg bent leszek a kórházban majd jön meglátogatni, segíteni, megmutatni a pelenkázást, stb.... Úgyhogy teljesen elnyerte a bizalmunkat. Aztán persze jött a kopp. Szülés után 1 hétig voltam benn, mert Levente elkapott valami fertőzést és a vizeletében magas volt valami csíraszám. Ha összefutottam vele a folyosón : Hát te még itt vagy? Ma majd meglátogatlak.stb... szövegek hangzottak el. Persze nem jött, bár nem is voltam rászorulva, csak minek feleslegesen naponta olyanokat igérgetni másoknak amiket mind a két fél tudja, hogy nem fog betartani. A doktor úr (én a Gyopár Ernő-nél szültem) viszont minden nap bejött és mivel nem kaptam kielégítő választ a gyerek állapotáról Ő utánna érdeklődött, és érthetően elmagyarázta a Levente állapotát és elmondta milyen gyógyszert kap és az mit csinál a kicsi szervezetében. És nem mondta mindíg, hogy jövök, hanem csak jött.
 
 


sziasztok!
a velemenyeteket szeretnem kerni, ide a bajcsiba kell mennem hiszterora, esetleg laparra, barmilyen infot szivesen fogadok...
ide vagy az email cimemre: lkati@freemail.hu
macko
 


Sziasztok, én új vagyok itt, bár már van egy kislányom, de ő vidéken jött világra. Budapesten, az Újhegyi ltp-en lakunk, nemrég költöztünk, nem ismerek a környéken jó nőgyógyászt, tud valaki segíteni, hová érdemes menni? Fontos lenne, most lehetek 4-5 hetes, szeretnék a héten orvoshoz menni. Akinek van valami jó tippje, kérem, írjon!
Köszi, Andi
Vendég
 


Kedves Andrea!
Menj a Bajcsyban a Szécsényi doktor úrhoz, ő a világ legjobb, legemberségesebb orvosa, nem kér pénzt, ha nem adsz, úgyis tünemény. Nekem már legalább 15 éve ő az orvosom, megismer, aranyos. Csak jót tudok rá mondani.
Névtelen
 


Köszi a tippet. Mi a vélemény Dr. Polgár Zoltánról? Mennyi nála egy vizsgálat? Kedves, rendes?
Vendég
 


Dr. Polgár Zoltánt nem ismerem, de a Szécsényi doktor úr rendel az Egészségházban (Kőbányai út) szerdán délelőtt (azért előtte telefonálj oda, hogy biztos-e). Még jókat hallottam a Horváthról is, de igazán őt sem ismerem. A Kardoshoz viszont ne menj!!!
Névtelen
 


Miért milyen a Kardos?
Névtelen
 


sziasztok! Az én nevem Judit,most találtam meg ezt az oldalt.Én is a Bajcsyban fogok szülni ,Dr Polgár Zoltánnál.Ha van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban kérem irjon!
Judit
 


Sziasztok!Az én nevem Judit.Én is a Bajcsyban fogok szülni,Dr Polgár Zoltánnál.Ha valaki tud bövebb információt adni a drúrról azt megköszöném.
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is Polgár dokinál fogok szülni. Igaz néhány hónapja ismertem meg, de szerintem nagyon kedves és rendkívül nyugodt ember. Te mikor fogsz szülni? Mióta ismered a dokit?

Móni
GMóni
 


Sziasztok,
Nekem ma lesz az első találkám Polgár dokival. Megnéztem a neten egy pár oldalt, szimpatikusnak tínik, viszont az anyagi oldalról semmit nem tudok. Mennyibe kerül egy vizit, mennyit kér szülésért? Ha tudtok, segítsetek.

Köszi!
Vendég
 


Szia Móni!
Én kb 2 éve járok a Polgár dokihoz.Egy évben egyszer voltam nála,rákszürésen.Szerencsére panaszom soha nem volt!Igy aztán nem igazán ismerem.Különben nekem is szimpatikus.
Április elején fogok szülni,egy kicsit már izgulok!

Judit
Judit
 


Judit, kérlek, írd meg, mennyit kér egy vizitért.
Köszi,
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti vagyok és én már írtam erre az oldalra.
Számomra az első szülés ami 8 évvel ezzelőt volt egy élmény volt.A Polgár dr úr az orvosom,(azóta is) Szóval már bent voltam több napot a kórházban mikor éreztem, hogy idö van.Szegény dr úr már reggel mondta, ma még nem fogok szülni mert neki dolga van. Aznap ahányszor találkoztunk mindig mosolygott és gyözködtük egymást a szobatáérsaim már mosolyogtak. Du 3 óra fele megnézett aztán beküldött a szülőszobába, hogy készítsenek elő. Majd elment,de félóra múlva telefonált és érdeklődött. A szülésznő azt mondta le a kalappal az ilyen orvos előtt. 4 órakkor futva jött a folyosón . Mire szükségem volt rá ott volt. Pontban 6 órakkor megszületett a kislányom. Ja és végig bent volt a férjem. Szóval én csak jót tudok mondani a dr úrról. Kérdezted Andi, hogy mennyi a vizit. Szerintem nem a legdrágább orvos,viszont igen felkészült.
Most megyek mert haza jött a lányom és segitek neki tanulni.

Ui: Judit ne izgulj! Mindig csináld majd azt amit a dr úr mond és minden rendbe lesz.

Én április 23.-ra vagyok kiírva.
most már tényleg megyek sziasztok
Kriszti
 


Sziasztok!
Andi neharagudj,hogy még csak most irok,de egésznap nem voltam itthon.Ha ma mentél a dr úrhoz akkor gondolom a magán rendelőbe mentél.Én az egészségházba járok hozzá.Igaz párszor voltam a magánba is.Remélem minden rendben volt!!!
Azt még én sem tudom,hogy mennyi lesz a szülés,konkrétan nem esett róla szó.Ha netán te tudot akkor légyszi ird meg!

Kriszti köszönöm a biztatást!Én április 9-re vagyok kiirva.
Judit
Judit
 


Sziasztok!
Andi neharagudj,hogy még csak most irok,de egésznap nem voltam itthon.Ha ma mentél a dr úrhoz akkor gondolom a magán rendelőbe mentél.Én az egészségházba járok hozzá.Igaz párszor voltam a magánba is.Remélem minden rendben volt!!!
Azt még én sem tudom,hogy mennyi lesz a szülés,konkrétan nem esett róla szó.Ha netán te tudot akkor légyszi ird meg!

Kriszti köszönöm a biztatást!Én április 9-re vagyok kiirva.
Judit
Judit
 


Sziasztok!
Andi neharagudj,hogy még csak most irok,de egésznap nem voltam itthon.Ha ma mentél a dr úrhoz akkor gondolom a magán rendelőbe mentél.Én az egészségházba járok hozzá.Igaz párszor voltam a magánba is.Remélem minden rendben volt!!!
Azt még én sem tudom,hogy mennyi lesz a szülés,konkrétan nem esett róla szó.Ha netán te tudot akkor légyszi ird meg!

Kriszti köszönöm a biztatást!Én április 9-re vagyok kiirva.
Judit
Judit
 


Nagyon béna vagyok háromszor is elment az irományom!!!Még kezdő vagyok.
Judit
Judit
 


Sziasztok!

Örülök, hogy többen is szimpatikusnak találjuk Poldár doktort. Én május 30-ra vagyok kiírva.Látom még egyikünk sem tájékozódott, hogy mennyit kér a szülésért. Ha azt vesszük figyelembe, hogy ki mikor szül, akkor a Judittól fogjuk megtudni, hogy mennyit kér.
Kriszti!
Tök jó, hogy megosztottad velünk a 8 évvel ezelőtti élményedet, ez nagyon bíztatónak hangzik, hogy ennyire odafigyelt rád.
Judit!
Gondolom Te már túl vagy a terheléses cukron, én február 3-án megyek az egészségházba. Hogyan zajlik a vérvétel, inni kell a cukros löttyöt?
Andi!
Ezek szerint ma találkoztál a dokival. Mi a véleményed róla?

Móni
GMóni
 


Sziasztok!
Nagyon szimpatikus volt, de nem lettem a vizsgálattól okosabb (idegesebb annál inkább), ugyanis csak sejthető egy 2-3 mm átm. petezsák, azt írta az uh lapra, hogy korai terhesség gyanuja...
Dec. 13-én volt az uccsó menzeszem, múlt hétvégén kellett volna megjönnie, de nem jött meg, egy hete csináltam tesztet, ami pozitív lett, majd kedden egy másikat, ami szintén, és érzem is magamon a "másállapotot"... 2 hét múlva kell visszamennem, de addig nem bírom ki. A lányommal az első uh kimutatta az 5 mm átm. petezsákot 4 hetesen. Ha az uccsó menzesz 1.napjától számolom, akkor már ennek a terhességnek is 5 hetesnek kell lennie... Doki viszont azt mondta, 2-3 hetes lehet. Fogamzástól számítva ez lehetséges... Van valakinek ezzel kapcs. valami tapasztalata? Sokan mondták, menjek el másik dokihoz...
Vendég
 


Sziasztok!

Andrea!

Nekem mind 3 terhességemet kimutatta az uh már az 5. héten, pedig nekem rendszertelen a menszeszem.
Az esetleg lehetséges, hogy késöbb volt a tüszőérésed és ezért nem lát szik még rendesen.

Szerintem nyugodj meg, elvileg a 8. héten már szívhang is van.

Egyébként ki hogy van?
Mi jól vagyunk, növöget a pocak is és Réka is, én két hét mulva csütörtökön megyek dokihoz, akkor már 34 hetes leszek.

Gabi
32+2

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!
Igen már voltam terheléses vércukron.Sajnos magas lett!Elkellett mennem a Bajcsyba diabétesz ambulanciára.Diétáznom kellett.Rá kéthétre reggelizős terhelésre mentem,akkor jó volt az eredmény.Diéta tovább,kéthét múlva megint reggelizős vérvétel.Ez az eredmény egy kicsit megint magas lett.Mostmár inzulint is kell magamnak adni.Megmutattak mindent mit hogy kell csinálni,mert mérnem kell magamnaj a vércukorszintemet.Mostmár helyre állt.
Jövöhét pénteken kell visszamennem a Jermendy dokihoz./ő kezeli a cukromat/Csütörtökön megyek a Polgár dokihoz a korházba ultrahangra.Kiváncsi vagyok Babikára mennyit fejlődött!Amugy eddig még nem mutatta meg magát,szégyenlös.Remélem mostmár megmutattja,hogy kisfiu-e vagy kislány.
Andi!
szerintem is nyugodj meg!Én hét hetes terhes voltam mikor elmentem a dokihoz,akkor már látszodott az ultrahangon az én kicsikém.
Biztos kéthét mulva a te csöpséged is látszik majd!
Ui:a cukros lögy nem olyan rossz,mint ahogy álltalában mondják
Judit
 


Sziasztok!
Ma voltam uh a dr úrnál. Most vagyok 27 hetes és kereken 1kg a fiatalember. Kedden kell mennem a vércukor vizsgálatra. Segitsetek éhgyomorra kell menni?
Köszi Kriszti
Kriszti
 


Szia Kriszti!
Igen éhgyomorra kell menni.A sziruposra mész?Ha igen vigyél magaddal egy kis citromlevet,azt bele teszik neked.Szerintem nem rossz az ize.Gratulálok a picihez!Én még nem tudom a nemét,talán jövöhét csütörtökön kiderül.
Judit
Judit
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: