Új privát üzeneted érkezett!

Kati! Képzeld megint nem megy át a mailem a te UPC-s címedre! Egyébként tegnap este megkaptam a 6-án íródott leveledet! :lol:
Tegnap a pizzád után már nem is ebédeltünk! Szerintem pénteken én is majd azzal várom hugit! :wink:

Olga

Kép
 


Olga! Én elvileg benne vagyok egy moziban, írd meg hogy mikor és melyik filmet szeretnétek! Bár nem tudom, hogy pisilés nélkül végig tudom-e ülni.... :lol:

Rita

Kép


Rita, normális, jó fej doki, akit kérdeztél, nem lihegi túl a dolgokat, de nem is bagatellizálja a barátnőm szerint. Szóval ő meg van vele elégdve!

Kép
Kép
 

 
 

Rita! Pisilés... :lol: :lol: :lol: :lol: Ismerős, így, hogy írod! :lol:

A Tiszapart moziba néztem most be (honlapon), valami tetovált lányt nyomnak, 18 éven felülieknek, de gondolom, azt nem szeretnéd pocakosan végigizgulni.

Tudom, hogy tesó az Alkonyatot meg akarta nézni (Cinema), nem'tom megnézte-e végül, ha nem, akkor 100 %, hogy azt megnézzük.

Ez tünik még jónak:



A Varázslótanonc
The Sorcerer's Apprentice

amerikai akciófilm
103 perc - 2010
12 éven aluliak számára csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott



Dave Stutler egy átlagos főiskolás srác, aki épp fizikavizsgájára készül, és szeretne randit kérni álmai nőjétől, Beckytől. Balthazar Blake pedig egy igazi varázslómester, aki a mai, modern Manhattanben tengeti napjait, és próbálja megvédeni a várost ősi ellenfelétől, Maxim Horvath-tól. Balthazar nem boldogul egyedül, így felfogadja tanoncának Dave-et, akiben rejtett mágikus képességeket vél felfedezni. Sajnos ezek az erők túl mélyen lappanganak Dave-ben, aki bár keményen próbálkozik, csak nehezen tudja elsajátítani Blake összetett varázsművészetét. A mágus és segédje azonban keményen dolgoznak azon, hogy visszaszorítsák a sötétség erőit. Az ifjú Stutlernek most minden bátorságára szüksége lesz, hogy túlélje a kiképzést, megmentse a várost, és még a kiszemelt lány szívét is meghódítsa, hogy végül joggal nevezhesse magát igazi varázslótanoncnak.

Illetve DiCaprioval:




Eredet
Inception

amerikai akciófilm
142 perc - 2010
16 éven aluliak számára nem ajánlott



A profi tolvaj mindent el tud lopni. Minél nagyobb mester a szakmájában, annál kevésbé lehet előtte akadály. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) a legjobbak között is az első: ő mások álmait szerzi meg. Amikor áldozata éjszaka az álomfázisba jut, ő belopózik, és a legnagyobb értékekkel távozik. E tudás tette Cobbot az ipari kémkedés legkeresettebb bűnözőjévé és örökké menekülő, magányos férfivá.

És most kap egy esélyt, hogy helyrehozza az összes régi hibáját, és visszaszerezze az elveszett életét. Ehhez nem lopnia kell, hanem profi bandája segítségével visszatérnie az eredethez, és egy gondolatot elültetni valakinek a fejében. Ez lesz a tökéletes bűntény.

De a legjobb tervet is keresztülhúzhatja, ha a kiszemelt áldozat maga is profi. Aki olyan veszélyes, amilyenről Cobb még csak nem is álmodott.

Idén nyáron az agyad lesz a tetthely.

A nagysikerű Batman: Kezdődik! és a Sötét lovag, valamint a Tökéletes trükk rendezője új sci-fi/thrillerének különös, futurisztikus és elképesztően látványos világát fantasztikus szereplőgárda keltette életre:, többek között a Golden Globe-díjas Leonardo DiCaprio és az Oscar-díjas Marion Cotillard főszereplésével.
Az Eredet az év legkülönlegesebb alkotása!

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Judit:gyönyörű helyeken jártatok,felért egy kisebb körúttal :wink: !Küldöm a recit csak írj email címet.
Meg Vera te is és neked is küldöm meg aki még szeretné!!!

Köszi a köszöntéseket az uram nevébe
:D !

Rita,Kriszti:nekem határozottan kiköpte a lány a cumit és sajna mumós kendőnk volt amit mindenhová húzott magával(én hálóingemet sajátította ki)és kis csoportba hagyott el mert afta lett a szájába és azt mondtuk hogy attól van neki,egy éjszaka szenvedett a hiányától és álmába kérte de aztám semmi gond nem volt vele,azóta újra van ilyen kendője de csak szorítja magához vagy a feje alá teszi alvás közbe.

L.Judit:jól van már a kis buksija még van egy varr rajta de majd csak leesik már.

Dorka:Bálint szöszkébb mint Szabi,csuda aranyosak!?

Olga:örülök hogy bejött a pizza,a te sütid is pikk-pakk elfogyott!Még este 3/49re lett kész a Tomi pizzája mert elboklászoltuk az időt a Femylibe de lett rucim az esküvőre majd dobok képet!

Fáj a fejem csajok,nem vagyok a toppon!!!A jövőheti Balatonból se tudom hogy mi lesz mert rossz időt mondanak nekem így semmi kedvem menni sehová,nega vagyok most :( !!!

Kati Kép
 
 


Kati!
Küldök egy kis ++++++++++++++++++

dobtam privit a mailcímmel! Előre is köszi!

Olga!
Én az erdetet szeretném megnézni! Állítólag nagyon jó!

Dorka!
Pakolsz már?

LJudit!
Köszi az infókat! jónak tűik ez az éjszakai állatkertezés, d e a szúnyogok elriasztanak!

Vera!
Ti voltatok már, igaz? milyen volt?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dóri! Köszi az infot, kb 10 percre van túlünk a rendelője, úgyhogy ő lenne a legpraktikusabb számunkra.

Olga! Az Alkonyat engem is érdekel, a másik kettőt nem tudom, de döntsétek el ti tesóddal, aztán vagy csatlakozom vagy nem. Nem mondom 100%-ra a dolgot, mert van mikor elég fáradt vagyok estére és akkor úgysem lesz kedvem menni. De majd meglátom! :)

Kati! Ne legyél negatív! ++++++++++++++ 8)

Rita

Kép


Sziasztok!

Köszönöm a cumis válaszokat :), tényleg sokat segítettek.

Most egy darabig nem fogok jelentkezni, vár holnap Gyula minket :) Ez a pisiléses téma nálunk is érdekes lesz :) Hétfőn majd jelentkezek, akkor jövünk haza.

Mindenki vigyázzon magára, meg a csemetékre!

Kép
 
 


Sziasztok!
Bbj Judit, azért annyira sok szúnyog nincs, és estére egyébként is hosszúújjúba öltözik az ember gyereke.

20:00 A tetovált lány
leírás: színes, feliratos, svéd-dán-német thriller, 152 perc,
rendező(k):
Niels Arden Oplev
szereplők: Michael Nyqvist , Noomi Rapace
tartalom: Negyven évvel ezelőtt Harriet Vanger eltűnt egy családi összejövetelről, melyet a gazdag Vanger-klán saját szigetén tartottak. Testét soha nem találták meg, de nagybátyja még mindig meg van győződve róla, hogy a lányt meggyilkolták, és a gyilkos a saját, egymáshoz erősen kötődő, de működésképtelen családjának tagja. Megbízza Mikael Blomkvistet, a bukott gazdasági újságírót, és a tetovált, problémás hacker lányt, Lisbeth Salandert, hogy nyomozzák ki, mi történt. Amikor a furcsa pár rábukkan a kapocsra Harriet eltűnése, és néhány negyven évvel ezelőtti, groteszk gyilkosság között, sötét és ijesztő családi történet kezd körvonalazódni. De a Vangerek titkolóznak, így a férfinak és a lánynak rá kell jönnie, meddig mehetnek el, hogy meg tudják védeni magukat. Díjak és jelölések: Európai Filmakadémia (2009) - Legjobb filmzene jelölés: Jacob Groth Európai Filmakadémia (2009) - Legjobb női alakítás jelölés: Noomi Rapace
korhatár: 18 év

Buthu Kriszti, jó pihenést.

Rita, csak annyit hallottam Szűcsről, hogy a nyugdíjba ment H Szűcs helyett lett ő, a kolléganőm kisfiának is a házidokija, amennyit idáig találkoztak az csak pozitív volt.

Judit

KépKép
Kép
 
 


Judit! Köszi! H Szűcs dokit ismertem, hozzájártam még tiniként (13 évesen költöztünk erre a környékre). őt nagyon bírtam, de már akkor sem volt fiatal. :)

És akkor a szobáról a képek, ami még mindig nem 100%-os de már csak apróságok hiányoznak (lámpát felszerelni, függönykarnist feltenni, még egy ajtót várunk a szekrényre):

Először fehérrel kellett az egészet átfesteni, mert (a 2. képen látszódik az ablaknál) alul kékre festette a szobát az előző tulaj.

Kép
Kép

Aztán a sárga:

Kép
Kép

És tegnap este megérkezett az ágy és a pelenkázó is. Az ágy alján 2 fiók van ágyneműtartónak, a pelenkázó fiókos plusz 2 polc van alul. Még fogantyúkat kell rá vennünk és ennyi :)

Kép
Kép
Kép

Remélem tetszik, nekem nagyon! :wink: 8)

Rita

Kép


Ljudit!
Tényleg, igazad van! csak a szúnyogriasztóról nekem özön szúnyog jutott eszembe!

Rita!
Nagyon szép színe lett a szobának! Mint a kikevert tojássárgája! Krémes! Hasonló bútorunk volt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
A múlt héten csütörtökön délután szerencsésen megérkeztünk Sopronból.Részletes beszámoló, képek később.
Most pedig röviden.Másnap pénteken hajnalban spontán vetélésem volt, ma jöttem haza a kórházból.Részletek később.Igyekszem jönni!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Márti:jaj de sajnálom :cry: ,nem is tudom mit lehet ilyenkor még mondani :oops: ,kitartást!!!!

Rita:szépek lettetek,a bútor is praktikus biztos szeretni fogjátok!Asztalos készítette?

Kriszta:jó utat nektek,pihenjetek!

Virág ma volt már moziba(keresztanyja vitte el)már hét elején kinézték együtt,tetszett neki kb.egy órás volt.

Kati Kép
 
 


Márti!
Nagyon sajnálom!((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon sajnálom(((

Rita, szép lett a törpilla szobája, milyen festékkel festettetek?

Bbj Juidt, és akkor mentek?

Kati, mit néztek meg a lányok? Hogy tetszett a mozi Virágnak?
Ma délután Kinga is moziban volt. Kisbarátnőjénél névnapi ottalvós buli van, délutáni mozival. Reggel majd megyek érte jó korán, és mehet a kajaktábor utolsó napjára.
A két kisebbel vasárnap nézzük meg Bogyó és Babócát Emődi Kirával, mert már annyira hiányuk van egymásból, hogy csak na. Kira jár már oviba, kérdeztem Mártitó, hogy esetleg ő nem-e menne, mert már megy a másik két kisbarátnője is, de határozottan elzárkózott az ovi kérdéstől.

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok,

Márti, :( Szívből sajnálom, próbálj erőt meríteni a családodból, barátaidból, melletted van mindenki! +++++++++++

Mi holnap indulunk, úgyhogy egy ideig nem jövök, addig is jók legyetek!

Kép
Kép
 


Judit:Bogyó és Babócát nézték,bocs ez lemaradt :) !

Kati Kép
 
 


Hát épp nem aktuális, és háttal nem kezdünk mondatot, de most kaptam Zsófi ovis ballagásáról fotókat, íme néhány belőle

Kép

Kép

Kép

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Márti! Nagyon sajnálom, kitartást kívánok Nektek!

Kati! Egy asztalos ismerősünk csinálta, jó masszív bútorlapokból, legalább 5-6 évig jó lesz. (Átalakítható az ágy és 140x70 cm-es.)

Judit! Dulux-szal festettünk, ez a fáraó arany szín, nálunk a nappali is ezzel van festve.

Rita

Kép


Sziasztok!


Márti! Nagyon sajnálom!

Rita! Szép lett a szoba, és a bútorok is! Ilyen Micimackós bordűr 4 éve még nem volt a Tafiban. Édes!

levay Judit! Mikor lánykád ki van lépve I. Dorkával, ott verset mondanak? Hallottad, hogy Henit másik oviba tették? Sajna nem Katával ment tovább.

Kriszta, Dorka! Szép időt küldök nektek, érezzétek jól magatokat!

Kati! Ha lenne egy kis időd, és olvasod a levelem, a pizza receptedet dobd már fel! Én is csak este akarom megcsinálni, amikor tesó megjön! Köszi!

Mozi: Az eredet engem is érdekel (és Petit is :lol: - majd elmesélem neki milyen volt!). Este derül majd ki, hogy hugi megnézte-e már az Alkonyatot.
Hát lehet erre a Bogyóra is benevezünk, csak az a délután 4 nekünk annyira nem jó, pont alvásidőbe esik. Délben hiába fektetném le Balázst, kettő körül alszik el. Na, majd valahogy megpróbáljuk.

Olga

Kép
 


Ljudit!
nem, nem valószínű. fáradtak vagyunk mindketten. lassított módban megy a cég, most vannak a szabadságolások, de ez jobban kikészít, mint mikor pörgünk ezerrel!

Zsófi izgul már a suli miatt? Melyikbe megy? Illetve melyikbe járnak a csajok?


Dorka!
Jó utat, jó pihenést, de már biztos elmentetek!

Olga!
erdetben benne vagyok, a tetovált lány is nagyon érdekesnek tűnik, de azt inkább itthon nézném meg nappal... szeretem az ilyen filmeket! de jobb világosban.

Bartos Erikát nem gazdagítanám tovább ha lehet, nekem olyan gagyik a meséskönyvek is, de a lányok szeretik. állítom ilyet még én, aki sem írni sem rajzolni nem tudok, is kifacsarnék magamból!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Rita, mi végül a PoliFarbe mellett döntöttünk, igaz a lila még mindig nincs meg, néztem a Dulux liláját is, de ebben elég nehéz döntenem. Még az is lehet, hogy evertetjük a végén.

Olga, szerencsés lesz az a csoport, ahová Heni kerülni fog, legalábbis az én röpke 1 éves tapasztalatom alapján. Volt róla szó, hogy Kati egyedül kap kisccsoportot, ha összegyűlik a gyereklétszám, míg nem indul be újra a Jósika. Vagy nem? Ezek szerint ő nem szerződéssel volt?
Igen, a triumvirátus verselt, iskolába indulásról.

Bbj, én így voltam a Teletubbies mesékkel is, de a csajok imádták az egyszerűségét. Szerintem ebben is ez lehet a lényeg, a lecsupaszított egyszerűség mind formákban, mind történetekben.
Zsófi már nagyon várja az iskolát. Majdnem mindene megvan már, a táskája már egy éve, az asztala is, igaz a dédinél mert nem fért be hozzánk (ezért kellett lakást vennünk :roll: ), és most délután vettünk neki széket is hozzá.

Kati, Virágnak tetszett a mozi, és a film?

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

bbj Judit! Igen, a Tetovált lány engem is érdekel, de én is nagyon izgulós vagyok, végigsikoltoznám a filmet! :oops: Bartos Erika téren teljesen egyetértek veled...

Mozi: Kérdeztem húgom, megnézte már az Alkonyatot. Akkor maradjon a kapribogyós Mátrix? Kinek melyik nap lenne jó?

levay Judit! Te ismered a másik ovis csoportot, ahová Heni kerül? Mert ő kikerült a Pitypangból. Kata nem szerződéses (Heni sem), Kata viszi a kiscsoportot majd a Szechényin a katicás Erikával.

Kati! Köszi elkészült a pizza, pöpec volt, és ami a lényeg borzasztó gyors! Felvésem a kéménybe! :lol:

Olga

Kép
 


Olga, nem tudom hová került Heni. Katinak és Erikának végül is lesz teljes csoportja, vagy csak fél?

Judit

KépKép
Kép
 
 


Te jó ég! Micsoda forgalom volt a hétvégén! :mrgreen:

Mozis csajok?

levay Judit! Na vettetek valamit a kisállatbörzén? Balázs azt mondja a papagájoknál: Na jól van, melyiket vigyük haza? :lol:
11 fős lesz a kiscsoport Katáéknál.

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Olga:mi is készültünk a kisállat börzére :? de nem értünk oda,majd legközelebb.Belépős egyébként???

Mi meg kilagziztuk magunkat,Virág 10-ig velünk volt,mi meg 2-ig bírtuk a bulit.Nagyon színvonalas volt az esküvő,vacsi.A Hozamban voltunk,a pincérek csak úgy peregtek ezerrel,maximális volt a kiszolgálás.

L.Judit:holnapra kívánok neked nagyon-nagyon boldog születésnapot,nagy banzáj lesz?

Kati Kép
 
 


Sziasztok!
Kati, köszi, ja itthon négyesben a csajokkal, napközben melóhelyen, délután pedig falat csiszolva... Apát megpróbálom egy keddi vagy szerdai Pesti útra elcsábítani, hátha bútorozna velem egy kicsit.
Anyósom készült ma rám külön ebéddel, tortával, gyertyával, és megnéztük Bogyót és Babócát az apróbb csajokkal és Emődi Kiráékkal.

Olga, minden fontos, és pontos infót beszereztünk az oroszlánsörényű törpenyusziról, amiért Kinga több mint eg yéve van megzavarodva. Végigsimogattuk szinte az összes kutyát, macskát, vadászgörényt, hörcsögöt és egeret. Kinga szerint simi-mintát vettek :lol: Ahol nem engedték a simogatást, ott megjegyezte, hogy na ebből nem lesz mintája :roll:
Én azt gondoltam, hogy főleg galambok, és szárnyasok lesznek, ehhez képest jó kis felhozatal volt kb 1,5 órát sétálgattunk a jóidőben.
Végül hány madarat vettetek? És ágyat?
Na én most erre az ágyra gyúrok, nem lenyúlni ...
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=177848098

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

l Judit! Okés ránéztem az ágyra, nem nyúlom le, hárman nemigen férnénk el rajta! :mrgreen: És köszi kérdésed, nem, nem vettünk ágyat a kisállat börzén! :lol: Tényleg sokféle-fajta állat volt, nekem a hosszúszőrű csirkék tetszettek. :wink: Ja, és természetesen madarat sem vettünk! :wink:

Mozi milyen volt?

Kati! Legközelebb szeptember 19-én lesz kisállatbörze, 300 ft a belépő. Allergiások ne menjenek, Peti majd megpusztult.
Lagziról ha készítettetek képet akkor dobjál! Sütit hoztatok? Megyek! :lol: 8) Küldök pü-t, mert a mail nem megy el hozzád...

Olga

Kép
 


levay Judit! Isten éltessen ezen a szép kerek évfordulós születésnapodon!


Olga

Kép
 


Levay Judit! Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Olga! Én ezt a mozit most passzolom, nem nagyon keltette fel a film az érdeklődésemet, de nektek jó szórakozást! :)

Végre most hűvösebb van, úgyhogy ki is vasalom a leányzó cuccait, meg azért lassan összepakolom a kórházicsomagot is. Lehet még ráérnék vele, de csak jobb ha már egyben van. :)

Rita

Kép


L.Judit, Isten éltessen! :)

Judit
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

juhaszolga írta:nekem a hosszúszőrű csirkék tetszettek.

Hogy mi ?

Judit

KépKép
Kép
 
 


Ljudit!
Isten éltessen!

Nagyon szupi ágyra érdeklődsz!


Kati!
Kép a lagziról?

megcsináltam az almatortát Letikémnek, nagyon fincsi lett! Hideg krémest szoktam, az is isteni, meg a citromos álmot is, azt is szeressem! :lol: :oops: Egyébként becsapósak ezek a sütés nélküliek, van azért munka velük!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


sziasztok!

Megjöttünk mi is. Hát mondhatni nagyjából jól éreztük magunk, csak a szállás volt nagyon pocsék, az meg azért rányomja a bélyeget az egészre. A főút mellett volt közvetlen az ablakunk, így nagy volt a zaj, volt, hogy egész éjszaka nem aludtunk. A strandolás kimaradt miattam/miattunk így főttünk a saját levünkben.
Itt van egy-két kép:
Akkor egy-két kép:
Kép
csak sima pocakfotó

Kép
ez is

Kép
azt hitte övé a vár :)



Kép
ebben a székben vajúdtak régen

Kép
pihenés a szálláson

Kép
parkban

Kép
strandolás terhesen :)

Kép

Kép
szolidaritás

Kép
 
 


Sziasztok!


l Judit! Selyemtyúknak (?) mondta talán őket az eladó? Azt hiszem...
Képeket dobjál a szülinapról!

bbj Judit! Mostanság van Letícia nap? :shock: Na rákerestem, aug. 12-öt és 30-at írja. Most tartjátok? Én is párat már régebben megcsináltam ezekből a receptekből, a tejfölös Titok süti is nagyon finom!
Anyósnak hétvégén én is csak egy babapiskótás tejszínes túrótortát dobtam össze (mert szombaton fürdőben voltunk), de fincsi lett az is.

Na lányok holnap (kedd) este fél 8-tól mozi? Eredet. Vodásoknak keddenként van egyet fizet kettőt kap akció!

http://vodafonekedd.hu/kerdesek

balwin Judit! Megy pü!

Olga

Kép
 


Szia Kriszta! Klasszak a fotók! Szép nagy a pocak már! Sajnálom, hogy így jártatok a szállással. Hol száltatok meg?

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Hozok egy-két képet aztán írok is! Kép A barátnőm
Kép A koszorúslány
Kép Mi
Kép Az ifjú pár és a szűk család
Kép A templom kertben
Kép Apa fenekében...
Kép Átöltözve:-)

Kati Kép
 
 


Na itt vagyok újra csak elaltattam a lányt :wink: !

A lagziról sajna nincs nagyon képem mert lemerült a gép,de az egyik barátnőm fotózott majd még szerzek tőle táncisat is.

Kriszta:azért úgy látom jó volt egy kis pihi együtt még így kettecskén,ilyen aztán már nem nagyon lesz :lol:legalább is még pici a baba ,szép "kis"pocakod van!

Judit:szerintem is jó az almás torta bár az uram azt mondta neki nem torta jellege van csak olyan süti!

L.Judit:tényleg klassz az ágy,kinek gondoltad?

Kati Kép
 
 


Olga!
én benne vagyok, holnap telózok, még megkérdezem az elveszett dolgozónőket is!

12-én tartottuk, meg azóta folyamatosan...

Kati!
Nagyon csinosak vagytok! Nagyon szép Virág átöltözős ruhája! hol vetted?

Kriszti!
Hol voltatok? és melyik az a szálloda ahova ne menjünk? :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kriszti! Az a lényeg, hogy csak pihiztetek egyet még. :) Szép nagy pocakod van! :wink:

Kati! Nagyon szépek vagytok a képeken, Virág már tényleg kész kishölgy!

És egy kis gyerekszáj a végére; tegnap voltunk sógornőméknél, és az egyik keresztlányom (Maja) kérdezte, hogy meddig lesz még a pocakomban Petra. Mondtam, hogy még másfél hónapig, erre ő: de vegyük már ki onnan csak egy picikét, mert ő szeretné megsimogatni..... :lol: 8) Olyan aranyosak, nagyon várják már az unokatesó érkezését. :) [/b]

Rita

Kép


Sziasztok!


Kati! Szépek vagytok! Nagyon csini a felsőd, teljesen a te személyiségedhez passzol! Virág gyönyörű! A képen nem látom, sikerült ekrű színű csipkét venned a kosárra? Az utolsó képen, ha még lehet fokozni, nekem még hercegnősebb Virág! A frizura is gyönyörű volt! Te csináltad neki?

Rita! Kész vagy a kórházi csomagotok összepakolásával?

bbj Judit! Okés várom, hogy "összeszedd" a dolgozó népet! :lol:

Andi vajon merre tűnt el? Meg Szami? Meg ...

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Arika apartman a neve, na oda ne menjetek, de amúgy tényleg szép hely, de csak azoknak érdemes menni, akik strandolni akarnak napközben. Jövőre, ha tudunk, mi is visszamegyünk egy napra csak fürdeni :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Judit írt nekem smst a mai moziról, de sajnos én nem tudok menni, mert nincs aki vigyázzon a gyerekekre este.
Egy beülősben jobban benne lennék, bár kérdéses hogy hogy szervezném meg azt is, de ott nagyobb lenne a motiváció számomra ;)

Judit, Letinek nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Bocsi, de totál nem vagyok ezekkel képben.

A héten jó sok programunk volt, járunk Bencével minden nap úszni, ma voltunk ötödjére és már majdnem tökéletesen úszik 8) Nagyon büszke vagyok rá! És bebizonyosodott hogy lehet a szokásos módtól eltérően is úszni tanulni, karúszóval és deszkával, a fejét nem beledugva a vízbe. Mert nekünk ez volt az akadály eddig, de itt nem kell letennie a vízbe. Jövőre Jázmint is viszem már :)

Szerdán Sástón voltunk a Kalandparkban, ott még nem, de hétvégén Siófokon kipróbáltam végre én is a bobot és nagggggyon jó volt :)
De abba a borulós soproniba továbbra sem ülnék bele szerintem :roll:

Ovikezdős anyukák, írjatok már hogy ti miket visztek az oviba, mert fogalmam sincs és valamit tuti el fogok felejteni...
A gyerekek várják már az ovit? Szabi, Luca, Kata, Balázs?
Mert Jázmin néha emlegeti, de mikor mondtam hogy jönnek az óvónénik hozzánk, befogta a fülét és nagyon ellenkezett :? Kicsit tartok ettől az egésztől, de nincs más választásunk sajnos.

Tényleg, Andi hova tűnhetett? Nekem úgy hiányzik hogy nem tudunk róluk semmit :(
Andi, ha olvasol, írj már pár szót a lányokról!! Légyszi! ;)

Kriszta
, neked is jó nagy pocid van már! :) Az a lényeg hogy még utoljára kettesben tudtatok egy kicsit lenni. De ennél csak jobb korszak következik ;)

Kati
, nagyon jól néztetek ki a lagzin! Virág ruhája nekem is nagyon tetszik, mindkettő. A frizurája is tuti volt. Álomszép a lányod :)

Na nem tudom mit akartam még, mert már nem látom ki mit írt...

Szóljatok ha lesz beülős tali, arra megpróbálok elmenni! :)

Ja, és Jaimee, ha olvasol (de majd írok is), csütörtök lesz a mi napunk, viszem a cuccot mindenképp! ;)

Pusz mindenkinek!

KépKép Kép
 
 


Vera!
Köszi! :lol:

Olga!
most derült ki, nekem sem jó, sem a ma, sem a holnap.Esőnap jövő hét kedd?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Hát akkor most én jártam így... Mi Barbival ma elmegyünk a moziba, nem akarom, hogy ma is itthon üljön velünk, meg már én is beleéltem magam. Majd akkor leszünk kettecskén. :D Egyébként hugi kivasalta a hajam, tök fura vagyok. 8) Majd Kati holnap lehet meg sem ismersz! :lol:

Olga

Kép
 


Sziasztok!
Rólam 4X-es fotó nincs, de az Olgát az új hajával szívesen megnézném :)

Kriszti, nagypocakkal a szökőkútban? Valszeg ezért nem büntiztek meg :lol: :lol: :lol: , mert egyébként közterületen fürdeni....

Kati, én már megfejtettem miért is jártok ilyen sokat esküvőkre, lagzikba. Ha nekem is ilyen koszorúslányom lehetne, tuti újra férjhezmennék :wink:

Na, Zsófi szobájában egyik szín felkenve a falra, 3 szoba lecsiszolva. Ha nem felejtem el, akkor holnap viszek fotógépet.

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bezsebeltem a dicsérő szavakat,köszi csajok!

Judit:boldog névnapot kívánok Lettinek!!!A kis ruha a lányon turis,a Kossuth téren a pannon helyén lévőből van,sajna mostanában elég jó rákattantam :wink: !

Olga:kaptam végül csipkét az utolsó rövid árú boltban,a frizuját fodrász készítette negyedóra alatt és a felsőm nekem is nagyon bejött tényleg olyan "Katis"jó is éreztem magam benne :D ,de hogy te egyenes hajjal háttttttttttttt elképzelni se tudlak vele de majd holnap meglátlak :shock: :wink: !!!

Vera:az úszásról írnál részleteket hogy hol és ki oktat ezzel a módszerről?

Rólunk:Balcsi végleg elhalasztva,áttesszük a nyaralást őszre.Ma Tomi is bevásárolt festéshez(fürdő,előszoba)ezt csinálgatja a szabija alatt,jó kis pihenés nem :roll: de ő tudja én annyira nem örülök neki.Kevertettünk mi meg festéket,olyan tejeskávé színűt majd meglátjuk milyen lesz.

Kati Kép
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!

Bocsi, hogy eltüntem, de hetente egyszer vetődtem erre idő hiányában így hülyeségeket nem akartam reagálni. Hamarosan azonban kezdődik az ovi-suli, így nekem is több időm lesz. Jól telt a nyár, sokat családoztunk, bringáztunk stb. Maja már várja a sulit, bár azt hiszi olyan lesz mint a High School Musical... Hétfőn jönnek a tanítónénik családlátogatásra. Nagyon szuper tanítónéniket kapott Maja. Én majdnem bőgtem szülői értekezlet után. Remélni sem mertem, hogy ilyen szeretetteljes, gyerekközpontú tanítási módszer létezik. Nóri még mindig nagydumás, cuki kiscsaj!

Andi

Kép
Kép
 
 


Csütörtök este nincs kedvetek egy beülős estére? Szolnokon leszek. Jó lenne dumálni.

Andi

Kép
Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Andi

Kép
Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: