Új privát üzeneted érkezett!

Óhh Dorka! nagyon sajnállak! nincs valaki ismerős??? már hallottam, hogy úgy megoldható, hogy bent légy Vele! Nagyon sok +++++++++++++++++++++küldünk mi is!


Szami!
Ma megyünk, igaz nem corába de talán bevásárolni ezt azt akciósan a familyben, meg ahova eljutunk. De annyiért biztos nem veszek semmit, mint Te! :mrgreen:
Szerdán indulunk.
Képeket hozzál!

Márti!
nem tegnap volt az Anna-bál nálatok? A másikat fél szemmel néztem a Dunán, nagyon szép rucikban billegtek a lányok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Dorka: szorítok én is nektek és kitartást mindannyitoknak, nehéz lehet most neked. DE rendeb jön minden, csak erre gondolj!

Rita: köszi az infót, a kik-be én a törölközőt vettem meg a picinek, plédet a jysk-be sikerült szerezni. Normál textilpelenkát vettél már? Mert én néztem, de mindenhol az a gagyi minőségű van. Ja meg van szoptatós melltartó 600-ért abban a kínaiba, ami régen a fehérház volt.

Szami: végre vége a melegnek egy időre. De már én is megmondtam, hogy ha bevállalunk még egyet, akkor szeptember környékén leszek terhes, és májusban szülök. Nem kell még egyszer ilyen pocakkal ekkora meleg :)

Tegnap lent voltunk a praktikerbe, megvettük a festéket a nagyszobához, meg ami még hiányzik. Mit ne mondjak, azért egy vásárlás is tud fárasztó lenni :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon...

Dorka! Nagyon sajnálom, hogy Bálint kórházba került! Kiderült mi váltotta ki a lázat? Újra a füle miatt lenne? Holnapra - és egész hétre - egy nagy kalappal nektek!

Márti! Én biztos elmennék másik dokihoz! Még egy hónapig várni Dinyára... én nem bírnám ki!

balwin Judit! Balázst nekem is elsőre mutatta a teszt. :lol: kb. 2-3 hetes terhes lehettem, mikor éreztem, hogy bent van: klasszikus jel: mellfeszülés.

Na, meghoztuk az esőt! :lol: Péntekig szuper idő volt, egész nap fürdőztünk Katiékkal. Szombatom már hűvösebb volt, kevés esővel, átmentünk Szegedre.
A fürdő nagyon klassz, igaz, árnyákból lehetne itt is több. Viszont rengeteg medence van, gyerekből például 5! Itt is találkoztunk "sztárpárossal": a Rippel fivérekkel. Majdnem jakuzziztam az idősebbikkel! :lol:
Képeket igyekszem kicsinyíteni és tenni.

Olga

Kép
 

 
 

Kép kinti gyerekmedence

Kép masszázs

Kép másik gyerekmedencénél

Kép látkép1

Kép látkép2

Olga

Kép
 


Kép páfrányos medence

Kép

Kép

Kép anyával a jakuzziban

Kép egy benti gyerekmedence

Kép vattacukorevés Virággal

Kép még egy vattacukros

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Bálintról hozok híreket. (Gondolom Dóra nem nagyon fog tudni bejelentkezni.)
Felszúrták ismét a fülét. Valszeg ez okozta a lázat. Kapott infúziót és amit kell ilyenkor. Láza lement, hasmenés megszünt, nem száradt ki szerencsére. Dóra mostanában viheti haza!! :)

Szabit holnap délelőtt műtik.

Ha bármi van, majd jelentkezem!
 
 


Helló Szilbee!

Pusziljuk őket! Hála az égnek!

Magatokról is írhatsz! :wink:

Olga!
Nagyon tetszenek a képek! Annyira bájos Balázs! A masszázsos kép favorit! Niki már tök rég óta mondogatja Gyopárost, de most már beadom a derekam!

Kati!
Te is dobj már fotókat! Édesapád hogy van?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kriszti! Én textilpelust a Corában vettem, akciós volt és szerintem elég normális minőség, 10 db volt 2100 Ft körül.

Rita

Kép


Sziasztok!
Szilbee! Köszi a híreket!Írj magatokról, mi van Veletek mostanában!
Olga!Klasszak a képek.Jó időt fogtatok ki!Balázs jól érezte magát gondolom.Nagyon jók a medencék.
A múlt héten felhívtam a CSNT-tanácsot kértem, és azt mondták hogy semmi gond, ha csak 10 hetesen megyek dokihoz.Ezt a 3 és fél hetet már majdcsak kibírom.
Bbj!Nálunk majd csak a jövő héten lesz az Anna-bál.Holnaptól indul a hajrá!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mi is itthon(péntek óta)azóta már dolgoztam,gyerek zsúron voltunk és este egy laza szülinapi partin úgy hogy nyaralás ide nyaralás oda újra hulla vagyok :roll: !
Nagyon klassz volt a nyaralás,a fürdő szuper szerintem mi még vissza megyünk egyszer az tuti!Hozok majd képeket de még a fényképezőn van...igyekszem!

Judit:apum jól van köszi az érdeklődést,mentő hozta haza pénteken Pestről a szívsebészeti klinikáról,nem jó a gammagt eredménye így nem műtötték meg azt kell normalizálni és azután vissza sajna :( !

Dorka:jobbulást nektek és kitartást kívánok!

Lányok:bevált pizza tészta receptje van valakinek ami olyan egyszerűbb fajta,a lányom rákattant és holnap sütni szeretnék neki???!

Kati Kép
 
 


Kati! Nekem egy Jamie Oliver -féle pizzatészta receptem van, már sokszor megcsináltam, mi nagyon szeretjük.

Hozzávalók:
500g liszt
1 zacsi porélesztő
15g cukor
15g só
3-3,5 dl víz.
A hozzávalókat megdagasztod (kézzel vagy géppel), 10 percig pihenteted, kinyújtod, kiolajozott tepsibe teszed. (ha teflonos, akkor csak liszttel szórd meg a tepsit, nem kell olaj) Ráteszed a feltéteket ízlés szerint és 240 fokra előmelegített sütőben készre sütöd.

Ha jól emlékszem (már régen csináltam) kettőnknek fele adagból csináltam csak.

Rita

Kép


Sziasztok!

bbj Judit! Mindenképp megér legalább 1 kipróbálást Gyopár! Medencékre jobban tetszett, mint Gyula, Gyulán viszont szebb a park... De végül is a víz miatt mentünk! Mi is felvettük a visszatérni érdemes helyek listájára. Azonkívül nagyon barátságosak, például egész héten Balázsra nem kellett fizetni belépőt, hiába vallottam be, hogy 3,5 éves. :mrgreen: Mondjuk még úgy is hármunkra csak 6 ezer lett volna a belépő. Üdülési csekkel is lehet fizetni, és előre megvenni több napi belépőt, ha nagy címletű ÜCS-ed van... Napozóágyakért, hintákért sem kellett külön fizetni.

Rita! Jól hangzik ez a pizza recept, majd én is rákattanok valamikor!

Tényleg balwin Judit! Megcsináltam a bloggodból a csirkemell tekercset! Isteni finom volt, csak nagyon sok lett 1 kg csirkemellből. Fagyasztottam le készen, megsülve, remélem nem lesz baja.

Szilbee! Köszi a híreket!

Kati! Bejött a lánynak a gyopárosi pizza? :lol: Igaz, Rita már írt fel egy receptet, teszek én is kettőt.

Gyúrt tészta (ropogós)

400 g liszt
4 tojás
csipet só
csipetnyi szerecsendió
1 tk. oreganó
1 tk. bazsalikom
2-3 evk. olivaolaj


Sima tésztát gyúrunk a hozzávalókból, fél órára hűtőbe tesszük.
Sütőt 220 fokra melegítsük elő. Vajazzuk, lisztezzük a tepsit, fektessük rá a tésztát, hajtsuk fel a szélét, szurkáljuk meg villával.
Rakjuk meg ízlés szerint, süssük 20-25 percig.

Köményes kelt tészta (vastag)

500 g liszt
150 ml tej
100 g vaj
30 g élesztő
2 tojássárgája
1 tk. só
1 tk. őrölt kömény

A szokásos módon kelt tésztát gyúrunk. Hagyjuk meleg helyen fél órát kelni. További teendő, úgy mint fent.

Olga

Kép
 


Hali,

jöttem ideget levezetni...
B. még alszik, nem lázas, bár tegnap volt egy hígabb széklete, SOHA TÖBBÉ nem akarok a fertőző osztálynak a közelébe sem menni, remélem ma már a pépes kaja bent marad, hasfogót is kap. Valszeg a füle miatt volt a magas láz, tegnap még egyszer felszúrták, bent ragadt a cuccos....
Ráadásul a foga is áttörőben van, akár a hígabb székletet az is okozhatja, meg a sok ilyen-olyan gyógyszer is meghajthatja. Persze miután hányós-fosós szobában volt, nem csodálkoznék, ha valamit összeszedett a kórházban. Félek tőle nagyon, csk oda ne kerüljön vissza a gyerek!!!! Az, hogy nem lehetsz vele, csak kikötve megnézheted egy ablakon át, iszonyat!!!! Pesten pl. a szent lászlóban egy szülő vele lehet a fertőzőn is!!! Szombat éjjel már leszerveztük, hogy átvisszük oda, fogadták volna, de szerencsére nem lett rá szükség. Így a két fiú ha kórházban is van, legalább egy városban, és B. nincs egyedül....
Szabi eddig jókedvű volt, most már az apjával a műtétre várnak, egyelőre ennyi a hír róla. Nagyon aggódom érte is, csak a hetet vészeljük át rendben, én tényleg megkeresztelkedem!!!!

Kép
Kép
 


Dorka! Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jó, hogy Bálint ilyen gyorsan "megkönnyebbült" az újabb felszúrás után. Szegénykém. :cry: Reméljük mostmár túl van ezen a fülmizérián. Borzasztó hosszú hetetek lesz, kitartást!

Olga

Kép
 


Dorka!
Mi is szorítunk nagyon!!!!!!! Mennek a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szegény Bálint! A lényeg, hogy kikerült! Nem értem, hogy amíg nem biztos, hogy mi okozhatja hasmenést (gyógyszer, fogzás) miért nem rakják megfigyelőszobába!? Remélhetőleg nem szedtetek össze semmit!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sok boldog névnapot Annalucának Kép

Leventének sok boldog szülinapot, és tegnapra Kristófnak sok boldog névnapot!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hali,

Szabi túl van rajta, nagyon jól viseli, jól elvan az apjával. Reggel 8-kor ki is engedik, de péntekig maradnak Pesten, akkor kontroll.
Bálint láztalan, bár volt 2 híg széklet, iszik folyadékot, tartom a kapcsolatot a házidokival, nem kell még a kiszáradástól tartani. Csak a vírus miatt még nem állt helyre az emésztés, idő kell hozzá. Kedve is egyre jobb.
Köszi a drukkokat!

Kép
Kép
 


Dorka!
Tök jó hírek! csak így tovább!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot kívánok Annánal és Kristófnak is és holnapra Olgának is :wink: !!!

Dorka:de jó hírek...végre hurrá-hurrá!Bálinton akkor mégis csak végig szaladt valami vírus vagy csak a fogzás?Vagy ez nem derül ki?

Túl vagyok az életem első pizzáján,köszi mindenkinek a recepteket(kimentettem)de így első nekifutásra egy kelesztés nélkülit választottam csak bele kell morzsolni a lisztbe az élesztőt a többi cuccossal összekeverni,kikent tepsibe széthúzni a tésztát rá a feltét és be a sütőbe.Jó lett,legalábbis megette a család szerintem egy kicsit kiszárítottam az alját mert ropogós lett vagy ilyennek kell lenni nem tudom?!

Most pedig egy kis nézegetni való:

Kép Pózolás a fókánál Kép Csúszdázás apával Kép Így egész évben kibírnám... Kép Virág és Balázs játék közben Kép Tud élni... Kép Apával fürcsi

Kati Kép
 
 


Ja és egy kis gyerekszáj:a strandon meglökte egy kisfiú Virágot a medencébe,erre ő:a lányokat nem illik lökdösni és egyébként is így senki nem lesz a feleséged :mrgreen: !

Ma este meg a fülembe súgja:anya mikor leszünk szabadságon???Olyan cuki majd megzabálom,menne már újra nyaralni :wink: !!!Hogy tudják már ők is hogy milyen jó az :) !

Kati Kép
 
 


Kép Ugrás a mikiről Kép Tavirózsák Kép Pihi Kép Kép Egyszerre nem tudtunk odanézni:-(

Kati Kép
 
 


Jó reggelt!

Kati!
Te is csak kedvet csináltál Gyopároshoz, valóban jól néz ki a strand!
Nagyon menő sapid van, és király Virág tetkója!

Akkor gyerekszáj én is: Gréti tegnap azt mondta, ha látna hullócsillagot, azt kívánná, hogy sose legyen beteg, és szerető férje legyen, na meg fenékig érő haja.
Nekem nem voltak ilyen godnolataim 5 évesen sztem...
és ez inkább tátottszáj: majd megkérdezte, hogy a szlovén szálloda wellness-e? hát azt hiszem, (bár mi si mentünk mindnen évben nyaralni anno) nem tudtam ezidő tájt mi is az a wellness)

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Köszi a köszöntést! Nagyon aranyos vagy! :)

Kérdésetekre hogy válaszoljak, jól vagyunk. Minden rendben a fiúkkal. Szerencsére mostanság nem betegek. (kop-kop-kop) Nagy dumás mind a kettő. Én vok velük itthon, lévén hogy nyári szüneten vok én is. :)

Pusszantok Mindenkit!

Sz!
 
 


Szilbee!
Az az egy biztos, csak egészség legyen,a többi meg majd alakul!

Milyen a mhely?

Olga!
Sok boldog névnapot Neked!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Kati! Jók a képek! Hát igen sajna, a közös fotózásnál ti pont szemben voltatok a Nappal... :?
Köszi a köszöntést!
Pizza: én nem szeretem ha ropog az alja, ezért vajazom, lisztezem a tepsit ( gondolom te olajjal kented, azért ropog), és így nem lesz ropogós.

Szilbee! De jó, hogy újra írtál! Látom Sopron az úticél. Meddig maradtok? Dávid kezdi valahol az ovit, vagy még bölcsizni fog?

Leventének boldog születésnapot kívánok!

bbj Judit! Köszönöm a köszöntést! :D Ti mikor indultok?

Dorka! De ügyes Szabi! Hogy érzi magát? Apával szállodáznak? Biztonsági megoldás, ha ne adj Isten, valami szövődmény lépne fel?

balwin Judit! :oops: :oops: :oops: Boldog névnapot Annalucusnak!

Márti! Te hogy vagy? Róka koma kerülget? :lol: Kristófnak boldog névnapot!

Olga

Kép
 


Az ünnepelteknek nagyon sok boldogságot kívánok!

Úgy várom már a szombatot, jönnek az érdi barátnőmék, megyünk Abonyba a Mészárosba és az állatkertbe. 1 éves múlt a kisfiuk, biztos nagyon élvezni fogja, imádja az állatokat. Utána meg engem "elrabolnak", megyek hozzájuk és pihizek náluk pár napot. Nekem most ez lesz a nyaralás! 8) Grillezés, bográcsozás, csend, nyugalom és végre nem Szolnokon.

Már csak a héten dolgozom, utána ha hazajöttem Érdről, akkor kezdem a ruhácskák mosását, vasalását, pakolászást, babaszoba berendezést. Tudom, képekkel még tartozom, de lassan halad a szoba, mert a páromnak most voltak maszek melói is. De lesznek képek, ígérem! Az ágy meg a pelenkázó is csak a jövő hét végén lesz kész. Csúszik picit minden....

Rita

Kép


Szép napot Mindenkinek!
Kati!Nekem, nekünk is tetszenek a képek!Ha még lesz az időn jó, akkor ha csak egy napra is de mi is elmegyünk Gyopárosra.
Szilbee!Látom Ti is Sopronba mentek.Hol szálltok meg?Hány napra mentek? Örülök hogy a gyerekek jól vannak!
Leventének nagyon boldog születésnapot!
Olga!Köszönöm kérdésed, jól vagyok.Róka koma van mikor jönvan mikor napokig sehol semmi.Inkább a fáradékonyság és hólyag ürítés a főbb jellemző az állapotomra!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!
Dorka!Remélem miharabb együtt tudtok lenni és ezek a fránya betegségek elkerülnek majd messziről Titeket.
Köszönöm szépen Kristóf nevében is a köszöntéseket!
Annalucának utólag nagyon boldog névnapot kívánok!

Más kérdés!Mennyiért lehet eladni üdülési csekket?Egyik kolléganőmnek van 66 ezer Ft értékű csekkje és szívesen eladná!!!!!!!

Kép
Kép
 


Leventének boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Kristófnak boldog névnapot kívánunk!

Kép

Olga! nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Annalucának és Réka Annának is boldog névnapot kívánunk!

Kép

Anikó, Neked is boldog névnapot kívánunk!


Kép

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Leventének Boldog Születésnapot!

Kristófnak Boldog Névnapot!

Annalucának Boldog Névnapot!

Annának Boldog Névnapot!

Anikónak Boldog Névnapot!

Olgának Boldog Névnapot!


Dorka, hogy vannak a fiúk?

Szilbe, nekünk épp egy nappal több kell a Sopproni utazáshoz. Ti hol laktok majd?

Bmárti, van akciótervetek vacak idő estére is jövőhétre?
Ücsekk adásvétele neten főben járó bűn mostanában.
Írtam privit.

Gyopáros nagyon tuti helynek tűnik! Csak ennyi vendég volt, vagy mind elbújtak a fényképezőgép láttán?

Ha minden jól megy, akkor az iskolát már az új lakásból kezdik a csajok :)

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na Szami, jól összeszedte! Jaimee Réka Annájának ,és persze Anikó! Neked is sok boldog névnapot utólag :oops:

Elköszönök, sokat írjatok, vigyázzatok magatokra! Majd hozok képeket, amint hazaértünk!


Puszi

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Tippet szeretnék kérni! 4 évesek lesznek a keresztlányaim és műanyag mély- és lapostányér kellene nekik. De ahol eddig néztem csak a bébiméret van és nekik már valami komolyabb kellene. A Tescoban csak sima fehér van és én valami mesefigurásra vagy színesre gondoltam. Ma még kiszaladok a Corába, Müllerbe. Esetleg hol nézzem még meg????

Köszike előre is!

Rita

Kép


Szami Annájának, Réka Annának, Anikónak, Olgának és Kristófnak Boldog Névnapot kívánunk!

Leventének pedig Boldog Szülinapot!


Mi meg köszönjük a köszöntést :)

Dorkáéknál mi a helyzet?...

Judit
Kép

Kép
 
 


Nnna, ez is megoldódott, kaptak a csajok másoktól tányérokat, de ők is az Ikeában vették. Úgyhogy tőlünk babaszobabútort kapnak.

Rita

Kép


Rita! Azért a tányérkészlet olcsóbb lett volna! :wink: Egyébként már késő, de én a Müllerben vettem Balázsnak porcelánt, Bob mester figurásat. Pöpec és nagyon szép. Gyerekszoba bútort vennétek? Mégis mit ? Elképzelés?
Akkor jó pakolászást, pihenést, és kellemes kikapcsolódást!

Nincs naptáram... Szabolcs nap nem mostanában volt? Vagy nem csak ez az egy van? Biztos ami biztos: Szabolcsnak nagyon boldog névnapot kívánok!



Én köszönöm továbbra is a köszöntéseteket! :D

bbj Judit, Niki! Kellemes nyaralást, ennél esőmentes napokat kívánok nektek!

levay Judit! Csütörtök, péntek körül kezdett már megtelni a fürdő, vagy legalábbis számottevően többen voltak (nyilván), mint a hét elején. De még így is kényelmesen elfértünk. Délután 5 körül már elkezdtek szállingózni haza az emberek, 6 órakor volt, hogy már csak nyolcan voltunk a kedvenc medencénkben!
A lakás hogy áll?

Márti! Legalább egy hétvégére menjetek, ha mentek Gyopárosra! Bár végül is egy napnak sincs messze!

Ha már gyerekszáj... Tegnap este Balázs: Akkor növünk majd nagyra, ha eszünk sok ebédet és pisilünk sokat! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olga

Kép
 


Gyerekszáj,Angéla: A lányoknak azért nől a bal oldalon jobban a cicijük, mert azon az oldalon dobog a szívük.

Kép
Kép
 


Hali,

köszönjük a köszöntést, mi is minden születés-és névnaposnak nagyon sok boldogat kívánunk!!!

Szabi a műtét utáni apróbb tüneteket "produkálja", pl. fejfájás, hőemelkedés, de ezekre számítani lehetett. Kedve jó, nehéz lefogni :)

Bálint is lassan, de biztosan alakul, étvágya nagyon rossz még, de legalább a folyadékkal nincs gond. láztalan, és negatív lett a tenyésztése (nesze neked fertőző osztály :evil: ) Valszeg a füles vírus szaladt rajta végig.

Holnap este vagy péntek délelőtt családegyesítés :) Nagyon várom!!!! Mi utazunk Pestre, mert pénteken Szabi dokija megnézi Bálintot is, és ha kell, előjegyez vele is műtétre...

Nyaralóknak jó utat!!! Pihenjetek sokat!!!!

Kép
Kép
 


Dorka! Örülök, hogy minden rendben van Veletek!Továbbra is rengeteg +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.

Kép
Kép
 


Dorka! De jó! :D Mostmár hátha okés lesz minden mindkét fiúnál!

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Dorka:boldog névnapot Szabolcsnak,de jó hogy ilyen "könnyen"átvészelik a műtétet meg a betegséget,már majdcsak kinövitek ezt a füles dolgot!Ti készültök nyaralni,ha igen hova és mikor?

Olga:jó a ti képeitek is,nekem a látképek kimaradtak valahogy :roll: !

Jó utat és időt a most induló nyaralóknak!

Kati Kép
 
 


Sziasztok!

Dorka, jók a hírek :)

Olga, köszi az infót! Ovit bontják?

Nálunk Mártici volt a hétvégén édi, iszonyat mód várta már a szülinapját hónapok óta, attól függetlenül, hogy párat már tartottunk neki itt is, ott is előlegként.
Megkérdezte, hogy nyár van-e már, mert neki nyáron van a szülinapja, aztán, hogy július van-e, merthogy neki júliusban van a szülinapja, 26-án. Mondtam, hogy ma még csak szombat van Kinga névnapját tartjuk (sértődés hatalmas lett), aztán vasárnap mamánál az ő szülinapját Kinga névnapjával, itthon pedig a hétfőn együtt a saját szülinapját. Hát régen láttam már ilyen durcinak, és közölte, hogy ő már réges-régen elfelejtette, hogy mit is fog kapni ajándékba, és neki már annyira hiányzik az a ló.
Na azóta Barbie extra fodrászat, és fürdőkádas zuhanyzós paci arat :)

MÁRTI, írtam neked privit :!: :!: :!:

Voltunk ma egy üdülési jogos előadáson, és nagyon mérges voltam, mert közölték, hogy az Aqua parkos promociós belépők már mind elfogytak. Pedig ez lett volna a lényeg. Így csak 2x2 hét szálláslehetőségünk van Fonyódon. Hogy miért ide nem is tudom, pedig én Tihanyt szerettem volna...., de mégsem azt kértük....

Ma Közjegyzőnél rendeztük a papírokat, remélem hétfőn lakás teljesen kifizetve, és szombaton amikor hazaértünk Sopronból mehetünk festeni :)

Judit

KépKép
Kép
 
 


Kati és jlevay!Megkaptam a priviket.A döntés a kolléganőm kezében van.
Dorka!Utólagosan is boldog névnapot kívánok Szabolcsnak!

Kép
Kép
 


Bmárti, okés.

Boldog Márti Névnapot!

Judit

KépKép
Kép
 
 


Olga! Lehet félreérthető voltam, szóval a csajok kaptak egy játék babaházat, csak nincs hozzá bútor. És abba találtam nekik a Müllerben Playmobilos komplett nappali bútort. Van hozzá két baba is, remélem tetszeni fog nekik.

Rita

Kép


Sziasztok!

Judit:Kingának és Mártinak boldog névnapot kívánok,Mártikát meg isten éltesse sokáig még pluszba.Akkor volt öröm a lovas fürdőkádnak :D !!!

Bmárti:boldog névnapot kívánok neked is!

Velünk semmi extra,sajna visszatértünk a szürke hétköznapokba de még két hét aztán újra egy kis feltöltődés :wink: !
Hurrá:kisütött a napocska!!!

Kati Kép
 
 


Sziasztok!

Szégyellem magam, de ezekkel a köszöngetésekkel én mindig el vagyok veszve, szóval így utólag is mindenkinek nagyon sok-sok boldogat :)

Velünk minden rendben azéjszaka jó volt, ma nápolyit zabáltam két pofára hajnalban. :) Voltam vásárolgatni, megvettem a textilpelenkákat, meg még egy két apróságot, jól elfáradtam, erre hazajöttem és elkapott a sírógörcs. Áll a konyhában a víz a földön, csöpög az a kurva csap, na intézkedni, szólni az alfa novának, hogy gáz van, mert persze a plomba után folyik a víz, nehogy a vízvezeték szerelő apám hozzányúlhasson. De ez volt a kisebb bajom, hanem bemászni a szekrénybe kitörölni a vizet ekkora hassal. Na itt tört el a mécses, annyira fáj, hogy majd megbuggyanok. PErsze azt nem mondta a pasi, hogy mikor jönnek ki, de remélem még ma. Sokkal többet sírok, meg eszek, mint az elején, ez normális?
Ennyit a panaszkodásból, bocs érte :oops:

Kép
 
 


Sziasztok!


Kriszti! Mi fáj? A pocak? :shock: Akkor orvos!
Én is iszonyú érzékeny voltam, hidd el normális! Evés nekem ekkor már annyira nem ment, eléggé nyomta a pocak a gyomorszájat. De tuti, hogy ez is normális dolog. Viszont kívános nem voltam! :) Remélem a csőtörést mielőbb rendbehozzák!

Névnaposok! Isten éltessen benneteket sokáig!

Márticinek külön nagyon boldog születésnapot kívánok!


Húúúú, mennyi ünnepelni való összejött már megint!


Dorka! Láttunk ma délelőtt kisebbikeddel a piac környékén! Azta, nagyon csont-bőr vagy! Vigyázz magadra jobban te lány!

Rita! Én is hajlamos vagyok félreérteni! :lol: :oops:

levay Judit! Ne is mond! Bontják! Azt hittem a nagyját elintézik múlthéten... de nem! Ma húztak bele igazán, két férfi dolgozott a tetőn a vésőkalapáccsal. Van, hogy már 7 előtt elkezdik. Viszont 4-nél tovább nemigen maradnak. Tehát pont az az idő, amikor itthon vagyunk, és alszunk! :evil: Hát jobb nem lesz egy évig, az biztos!

Olga

Kép
 


Juditoknak nagyon boldog névnapot kívánok!

Kriszti! Próbálj megnyugodni, én is érzékenyebb vagyok, észrevettem már magamon. De az a törpéknek sem jó, ha mi idegesek, feszültek vagy szomorúak vagyunk! Szóval fel a fejjel, csak pozitívan! 8)

Rita

Kép


Jó reggelt!

Olga: lassan már megleszek róla győződve, hogy nem vagyok normális, soha nem sírtam ennyit, szinte már mindennapos.
Vizes probléma megoldódott, de ennek örömére tegnap este elfelejtettem berakni a mosógép csövét a kádba, így sikerült azt is eláztatnom :) béna vagyok :) Párom meg örült, takaríthatott :)
Pocak fájás, tulajdonképpen nem fájás, hanem olyan szurkálás, kaptam rá magnéziumot, most azt szedem. Meg akkor jelentkezik, amikor sok volt egy nap a hajlás, meg a cipelés, meg ilyenek.

Kép
 
 


Rita: pozitív vagyok én, esküszöm, csak mellette hülye hisztis picsa :)

Kép
 
 


Kriszti! Szerintem te már ne hajolgass, guggolj inkább. Vigyázz magatokra! Ja, tegnap a vasútállomási turiban találtam egy kis pólót, meg egy kapucnis pulcsit a csajomnak, 230 Ft -ért :lol: . Az a baj, hogy bébiméretek nem nagyon vannak....

Rita

Kép

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: