Új privát üzeneted érkezett!

Rita: én a gólyánál szoktam kifogni babacuccokat, de rá kell áldozni az időt, meg vigyél magaddal valakit segíteni, mert elég lent vannak a dobozok. :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Judit névnap? Azta! Akkor nagy boldog névnapot nekik! Mondom én, hogy összegyűlt az ünnepleni való! :lol:

Kriszti! Szedjed a magnéziumot, ja-ja! Én még ittam is, de szörnyű íze volt, brrrr! Aztán mostmár csak óvatosan! A fürdőszoba áztatást azért sajnálom. :cry:

Én tesómékat várom, pár napja jöttek haza angliából, nemsokára itt vannak! :D

Olga

Kép
 


Sziasztok,

Judsok boldog névnapot!!!

Kriszti, csak óvatosan... Nálunk is ázás plusz csőcsere volt jétfőn-kedden, nagyon hiányzott... A fürdőnket meg 3 hete verték szét (a kádat, meg a falat bontották meg), mert szivárgott a vízvezetékből a víz... Csak vigyázz magatokra!!

Rita, jó pihizést!!

És persze minden nyaralónak jó pihenést!!!

Rólunk: végre mindannyian itthon, Szabi jól van, enyhe utóhatások vannak még (fejfájás, nyaki merevség), de a kedve-lendülete a régi :)

Bálintot is látta a pesti doki, sajna nagyon az őszi műtétben kellene gondolkodnunk... Még aug. 13-án ránéz (hhaaaahhh, péntek 13 lesz), aztán ott és akkor döntünk.

Én meg végre bontottam egy doboz sört, de egy xanax jobban jönne... :)
Most már remélem csak jobb napok jönnek, valóban gyilkos hosszú volt a hét...

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Dorka! És te hogy vagy? Valamelyik nap mikor láttalak, eléggé köhögtél...
Reméljük mostmár tényleg elkerüli a kórság a fiúkat egy jó időre.

Teszek néhány képet a mai tortámról... mentségemre szolgáljon nem sok időm volt díszíteni.

Kép

Kép

Olga

Kép
 


Jó estét!

Dorka, innen már csak a jó dolgok jönnek!!!

Olga, ötletes a torta. Milyen ízű?

Szabinak , Mártinak és a Juditoknak (ha most tartják és nem decemberben) boldog névnapot kívánunk!

Kriszti, vigyázz magadra, magatokra! Gondolom, mennyire nem hiányzott ez most neked.

Andi, Vera, meg a többi nem író? Mindenki nyaral?

Én is elköszönök (na, mintha egyébként annyit jönnék..), 4 napra Szokolyára megyünk a gyerkőcökkel, kedden este jövünk, ha addig nem lesz egyfolytában eső...

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánunk!

Kép
Kép
Kép
 


Dóri! Innen már tényleg csak jó dolgok történhetnek veletek! :wink:

Tegnap egy ismerősömtől még kaptam pár cuccot a lánynak (játszószőnyeg, cumisüveghez melegentartótáska vagy mi :), autós cumisüvegmelegítő, bébiőr, hálózsák és még pár apróság), lassan tényleg megvan minden.

Nem tűnök el teljesen, majd jelentkezem azért, igyekszem még egy jót pihizni, barátnőzni, szerdán este jövök haza, utána aktívabban leszek itt jelen. :lol:

Mindenkinek jó hétvégét!

Rita

Kép


Sziasztok!

Juditoknak boldog névnapot kívánok!

Kismamik:vigyázzatok magatokra!!!
Rita:jó pihenést!

Dorka:de jó hogy már jól vannak a fiúk!!!

Szami:jó pihenést nektek is!

Olga:szép a tortád,megrendelésre készítetted?Email címet dobjál már légyszi,küldenék még fotókat rólatok!

Este lánybúcsúra megyek szerintem jó kis muri lesz,jó sok hülyeséggel készülünk



:D ,két hét múlva meg lagzi már megint :lol: remélem már mindenki férjhez ment és megnősült a környezetembe :wink: !!!

Kati Kép
 
 


Sziasztok!

Szami! Gesztenyés-tejszínes volt a torta! Jó pihenést, esőmentes napokat!

Rita! Neked is kellemes pihenést!

Kati! Priviben küldöm a mail címemet! Nem, nem megrendelésre ment, tesómék jöttek haza angliából látogatóba, az ő fél éves kisfiúknak készítettem.
Nekem meg senki nem akar nősülni a környezetemből! :evil:

Olga

Kép
 


sziasztok!

Először is Annáknak Anikóknak Olgának Lilcsinek(ha olvassa Elin) Szabolcsnak Mártinak Juditoknak Nagyon boldog névnapot kívánok!

Remélem nem hagytam ki senkit ha igen elnézést érte!

Dóri remélem most már meggyógyultok mind.....gondolom te is várod már nagyon.

Jövőhéten megyünk haza majd egy hétig otthon leszünk... esetleg egy tali? Akkor jobban tudnák mesélni mert az van bőven csak itt nem igazán akarom!

Balwin nem felejtettem el csak nagyon nem volt időm a válaszra de írok hamarosan(kb egy két nap :-) )

kellemes hétvégét mindenkinek nyaralóknak szép időt jó pihenést

Kép
 


Sziasztok!

Jó korán van még, de nem tudok aludni. Annyira megszoktam a koránkelést (7-re jártam dolgozni, fél 6 körül keltem eddig minden reggel), majdcsak átállok a tovább alvásra.
Nagyon jól érzem magam, hihetetlen a barátnőm kisfia. 14 hónapos és például tegnap ki akart menni az udvarra, hozta az apjának a rövidnadrágját és a szandálját, ráadtuk és már ment is a bejárati ajtóhoz. :) Még csak 1-2 szót mond ki, de simán a tudtunkra adja, hogy éppen mit szeretne.
Voltunk vásárolgatni is, az Elefáni babadiszkontban sikerült végre ágyneműgarnitúrát is vennem a leányzónak meg még egy-két apróságot. Mostmár szinte tényleg minden megvan.

Csütörtökön majd hozok képeket is!

Rita

Kép


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam. Kati írt nekem pü-t hogy mi van velem, ezért most szakítok egy pici időt és gondoltam adok egy kis hírt rólunk.

Köszi Kati, aranyos vagy hogy hiányoltál! ;)

Szóval azért sem jövök mostanában, mert szinte alig vagyunk itthon. 1hónap van az oviig amit egyrészt kicsit félve várok, hogy Jázminnak hogy fog tetszeni, másrészt csak végetér egy korszak amit nagyon sajnálok :( Szeptembertől már egész nap fogok dolgozni, és bevallom, így 7év után ettől is tartok kissé. Így most amennyi időm csak van azt a gyerekekkel töltöm.
Mától mentünk volna megint úszni, ide Szandára egy néninek a saját házába, de tegnapra Bence lázas lett... Dokinál nem voltunk, gondoltam majd ma ha még mindig tart, de persze mára tök jól van. Szóval nem tudom mi volt ez, de a heti úszást lemondtam :?

Bence volt 4napot a Balatonnál a nővéremékkel, szegények pont abban a rossz időben voltak, így egyszer sem fürdöttek a Balcsiban.
Ezenkívül Egerben voltunk még, és pont jókor mert éppen akkor voltak az egri vári vigasságok :)
Strandolunk, kirándulunk sokat, egyedül csinálom ezt a nagy kertet :roll: a kutya elkezdett tüzelni, így most rá is jobban kell figyelnem, csak velem lehet kint a kertben, szóval ez is egy kötött program most hogy rendszeresen kivigyem.
Este a benti saját dolgaimmal haladok, így örülök ha éjfélkor le tudok feküdni.
De nem mentegetőzök ám, mert tudom hogy másnak sem könnyebb.


Kriszti és Rita ti mindjárt szültök :) De jó is lesz Nektek! ;)

Kati, milyen volt a leánybúcsú? :) Én szívesen mennék lagziba, de körülöttem senki nem akar férjhez menni sajna.

Dorka
, örülök hogy túlvagytok rajta! Legalábbis a Szabién... hátha Bálintot meg mégsem kell műteni. Drukkolok továbbra is! :)

A többieknek is sok puszi! :)
Igyekszem sűrűbben jönni tényleg!

KépKép Kép
 
 


Sziasztok!


Szia Betty! Taliról lehet szó, csak most szűkösen van a csapat, sokan nyaralnak, és sokan "elvesztek".

Vera! Jó hogy jöttél! Nem csak Katinak hiányoztál ám! :wink: Gondolom semmi sem egyszerű mostanában...Merre dolgozol? Ezek szerint csak félnapot most még? Napi 4-6 óra? A gyerkőcök addig kivel vannak?

Rita! Tényleg hihetetlen, hogy a szülők mit ki nem tudnak következtetni a baba mondókájából! Én már elfelejtettem volna, ha nem látom tesóméknál is: ez a sírás az, amikor xy-t akar a gyerek! Nekem kívülállónak egyik sírása/gügyögése olyan mint a másik! Na érted? :oops: :wink:

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Háááááááááát nagyon-nagyon jól sikerült a lánybúcsú!!!!Fél4re értem haza :roll: ,a Cantaloopba voltunk és rajtunk kívül volt aki szülinapot tartott,neki volt rendelve chippendél(nem tom hogy írják pontosan,biztos nem így)fiúcska úgyhogy még abban is volt részünk :lol: .Kérdéseket tettünk fel a menyasszonynak a vőlegényéről(pl.mi volt a jele az oviba?) amire jó válasz esetén ajándékot kapott rossz válasz esetén innia kellett.Sőt árulnia kellett petrezselymet,mi 250ft-ért vettük ő kiárulta 2500ft.-ért úgyhogy az árát leittuk.Esküvő 14.-én.

Vera:örülök hogy hallunk rólad!!!

A többi régen író is írhatna,mi van veletek hogy bírjátok ezt a jó időt???

Ma meg az uramnak összedobtam egy sütés nélküli alma tortát,nem tudom hogy ismeritek-e?Születésnapja van. Kép Kép Elég jó lett így elsőre ja és fini is,olyan kis könnyed!

Kati Kép
 
 


Sziasztok!
Itt ma délelőtt esegetett, délben pedig szakadt.Amikor engedték boboztunk párat. A jegypénztáros nőci nem adott 48 jegyet, de a 40-ért is harcolni kellett, viszont az akciós jegyáron nem habozott egy pillanatig sem. Érdekes ez a pálya, szerintem nem minden stimmel vele, mert egy pászor kiborultunk, pedig rutinos bobozók vagyunk. Szép lila is a bal vállam már most is. Ettől függetlenül legközelebb se fogunk fékezni :) :) :) csak a gyrkőcökel egy kicsit. Délután Sonnethermeben voltunk (betűk jól vannak?), ott is csepergett, de nem zavart bennünket a kinti medencében sem. Na jó, a nagy cseppek kellemetlenek voltak, és furi volt a vízben a sok buborék. A Csajok a 20,7 m-ről induló gyors csúszdán jöttek le, mert a másik kevésbé meredek uncsi volt. 8-ig bírtuk is. Mártici is megtanult majdnem tökéletes fejest ugrani. A trambulinról, az 1,85-ös vízbe még nem volt tökéletes, de a medence széléről már nagyon szépen ment neki.
Szilbe férjét láttam ma a parkolóban, más ismerősökkel is találkoztunk, de Mártiékkal még nem futottunk össze, vagyis azt hiszem.
Tegnap viszont nagyon meleg volt, akkor megbírkóztunk az állatkerttel Bécsben, és a labirintussal, na meg egy-két aprósággal kifulladásig, és záráskori kiebrudáslásig,
Mindjárt lemerül az aksi, úgyhogy jó éjt!
Ja, Sopronban vagyunk a héten.
Vasárnap elég kalandosan értünk ide, útbaejtettük többek között Rábapaty-ot is az outlettel. Kingának vettem is egy S.Oliver dorkót 1900-ért, magaszszárú, cipzáras, fűzős, dögös, Zsófinak meg nem egy Adidas csizmát 4300-ért, na majd ezt még hazafelé átgondolom....

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!


Na kezd éledezni a topik! :D

Kati! Tomit isten éltesse még vagy száz évig!
Torta szép, és biztos finom is volt! :wink: Ügyes vagy! Receptet tegyél, Peti is szereti az almásat!
A leánybúcsú jól hangzik, biztos istenien érzetétek magatokat! Kinek árult a menyasszony petrezselymet? Jó ötlet! :lol:

Judit! Ja, fogjuk, hogy Sopronban van babanet találkozó! :lol:
Jó, hogy nem hagytátok ki Sonnenthermet! Nekünk is tetszett, bár kinti medence lehetne több is! A csúszda viszont verhetetlen! Nem semmi, hogy a lányok mertek egyedül csúszni! Le a kalappal! Én a 33 éves bátyámat alig tudtam rávenni, hogy lecsússzon ott! :lol: Mi három éve voltunk, akkor a Liptai-Gesztesi-Panka trióval futottunk ott össze. :D Remélem a tegnapihoz képest ma már jobb az idő felétek. Itt Szolnokon most éjszaka esett, de már szuper idő van, igaz nem 36 fokkal, de simán szoknyás idő.
A bob kegyetlenül hangzik! Igaz, mi ott épp nem voltunk, de én is szeretek bobozni!

Hmmm... hirtelen ennyi!

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Olga:átadtam Tominak a jókívánságodat erre ő:ne kívánj már neki rosszat(ez poén lett volna) :mrgreen: !!!Köszike!
Mailbe átküldöm a torta recit ,úgy kaptam én is hogy sütés nélküli receptek jó sok ha tudsz rakj ki légyszi linket ide én ilyet nem tudok szerválni :( !!!

Judit:klassz lehet Sopron még mi nem voltunk soha,majd egyszer...!!!Bobot már én is próbáltam tavaly a Balatonon elég jó kis adrenalin bomba!!!

Rólunk:ma délután történt egy kis baleset Virággal a játszón,ment volna ki keresztanyja elé az elkerített vaskapun csak nem jó fele nyitotta és miután nem nyílt tovább az ajtó visszacsapódott és a homlokán lett egy kis seb egy nagy puklival :cry: ,hang nélküli sírás fehéredés lilulás azt se tudtuk hogy mi történt vele hirtelen,még jó hogy ismernek a játszón hoztak le jeget.Ennyit a felújított biztonságos új játszóterekről :twisted: !!!
Más:sütöttem ma is pizzát(már nagyon jól megy szerintem,meg mások szerint is :oops: )sőt vettem a lidl-ben egy egymásra rakható teflonos lyukacsos pizza sütőt és így kettő sül egyszerre,nagyon tuti.Sajna nem fotóztam le de majd legközelebb!!!
Na ennyi voltam mára,még most megyek olvasni a lánynak!

Kati Kép
 
 


Sziasztok, néhány gyors fotó

Kép Panda papanda

Kép koala etetés előtt

Kép A labirintus közepén

Kép Fertőrákos, kőfejtők munka után

Kép denevér típusok

Kép Fertőd, kastély, angolkert és néhány kertész

Kép ott szalad a mókus!

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kati, Tomidnak utólag is boldog szülinapot! :) Engem is érdekel a recept, ez a torta naggggyon jól néz ki!! ;) Ügyes vagy!
Szegény Virág :( Elképzeltem a szitut és jujjjj... :cry: Egyébként mindenhol ilyen a kapu, az itteni játszón engem is megütött már egyszer, csak nekem ugye nem fejmagasságban van :roll:

Olga, a Balassa B. úton dolgozom egy kft-nél mint irodavezető. Szeptemberig 4órában dolgozom, de csak heti két napot kell az irodában töltenem, ami van még munka azt itthonról csinálom. Nagyon rendesek a főnökömék hogy belementek ebbe. Szeptembertől pedig 6órás leszek minden nap.
Ezt a két napot pedig anyukám és nővérem segítségével oldom meg, vagy most az utolsó 3pénteken az apjuk direkt aznap jött hozzájuk amikor én dolgoztam.
De végső esetre még ott a Dióvár ;)

LJudit
, ti aztán jó tartalmasan nyaraltok! :) Én a bobot még sosem mertem kipróbálni :oops: de ezek után sem fogom szerintem hogy ki is lehet belőle borulni :shock:

Olga, Dorka, BalwinJudit, ti egy helyről rendeltetek ovis zsákot ugye? Vagy Olga csak szállítota? Már nem emlékszem...
Feltenné nekem valaki a teszveszes linket? Köszi! :)

KépKép Kép
 
 


Sziasztok!


Vera! A jeleket vettük egy helyen, az oviszsákot pedig balwin Judittal ketten.

Oviszsák link:

http://www.mi2en.hu/bolcsi-ovi-ruhas-zsakok

A jeleket is megkereshetem, ha esetleg arra van szükséged...

Kicsit drága a mi2en, de gyönyörű szép a munkájuk és az anyag sem az a szita szerű valami. :roll: Komolyan írom, könny szökött a szemembe, amikor megláttam! Gyönyörű munka és minőség.

Munkához gratula, tényleg nem semmi, hogy ennyire rugalmasak!

A bob szerintem biztonságos, nem tudom levay Juditék mit bénáztak! :lol: Egyébként lehet, hogy az eső miatt volt csúszósabb a kelleténél...

levay Judit! A mókuska hol fut a fán? meresztettem a szemem, de nem találtam! Képek szuperek, lányok szépek, de hogy lettek négyen? :shock: :lol:

Kati! De sajnálom Virágot! Fájlalja még a fejét?
Sajna az ajtóval én is jártam már így, csak szerencsére engem sem fejtájékon talált el. Igazából nem is értem, hogy miért nem nyílhat mindkét irányba, avagy miért nem nyílik csak egy irányba? Sokszor látom, hogy valamelyik gyerkőc rossz irányba nyitja, és a kis résen préseli ki/be magát.
Akkor jövőhéten számíthatunk mi is egy kis pizzamaradékra? :oops: :lol: Én meg viszek sütit! :D

Olga

Kép
 


Sziasztok,


jövök már én is....

Vera, nagyon ideális munkát találtál, biztos jó lehet!!!
Én csak ovis jelet, meg türcsit rendeltem innen, de van ovizsákja is a casjnak:
http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... id=7016684
Ha kell, azt hiszem, megvan a mélcíme is elmentve!!!

Kati, szegény Virág!!! Reméem már kutya baja!!!
Pizzára beneveznék én is, imádom! A torta pedig nagyon klassz, és a legjobb, hogy nem sütögetős!!!

Judit, mókust én sem találtam :) Némelyik képen nem eggyel több csjszi van? Vagy lemaradtam valamiről?

Olga, még nem is válaszoltam neked :oops:
Én jól vagyok már, a legnagyobb melegben hűltem meg, de hát ez van.. Petiék meg a barátaink lakásában voltak Pesten, költséghatékonyabb :)

Betti, és a aritkán vagy régen nem írók: jelentkezzetek sűrűbben :)

Katlina, majd Oroszlánkirály ügyben kereslek!!!

Rólunk. kopp-kopp, rendben vagyunk. Szabi sokkal nyüszögősebb, mióta Pesten volt, de majdcsak alakul... Már nem fájlalja semmijét sem.
1 hét múlva mi is tűzünk Sopronba, előtte - ha jó idő lesz - 1-2 nap Balcsi, meg persze Pesten orvosi vizsg. Bálintnak.
Szabi most nyúlt, naggyon vékonynak tűnik, főleg anagy karikás szemeivel.... :( Remélem most már hízni is fog, és rendben lesz minden!

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok,
Sajnos kalandpark kimarad, az már nem fér bele az időbe. És persze még néhány más dolog is. Ma a Meseparkban voltunk, iszonyat sokan voltak. A csajokat a sárkány ciklonnak általunk elnevezett valamiről nem nagyon lehetett leimádkozni. Sikerült azért néhány más dologra is rávenni őket. Persze záráskor aztán minden másra is fel akartak ülni.
Holnapi program már felnőttes lesz hazafelé, de ennyi jár nekünk is. Vagyis nagyrészt inkább anyás, tervezet szerint kicsi lomizás után Pesten Háda, mivel ott pénteken lesz a havi szokásos árucsere. Tapasztalatunk szerint, így a nyár végére már kevesebben vannak a kereskedők. Ha reggel véletlenül sikerülne időben elindulni, akkor még Rábapaty is beleférhetne.

Mókus pedig szaladt ám :)

Kifizettük a héten a lakást, vagyis a bank, úgyhogy hétvégétől mehet(ne) a festés. Kinga ragaszkodik a lila falhoz a szobájában...

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Dóri! Majdcsak összekapja magát Szabi, ne aggódj!

Pár kép ami az érdi barátnőmnél készült:
Pihi a hintaágyon:
Kép

A két pocakos :) (ő 23 hetes):
Kép

A (szerintem) gyönyörű kisfia:
Kép

Rita

Kép


Sziasztok!


Rita! A kisfiú szerintem is gyönyörű! :wink: Neked meg már jó nagy a pocakod! :shock:

levay Judit! Mi a baj a lila fallal? :lol: Egy világos lila árnyalatban kiegyezni esetleg? Majd írd meg milyen kincseket "találtál" ma!
A mesepark az merre található?

Dorka! De jó, hogy Szabi jól van! Tényleg vékonyka, bár most Balázs is nyúlt, oda van teljesen a pocakja. :shock: De biztos Szabi is mostmár hamar rendbe jön, és kapkod magára egy kicsit!
Nyaraláshoz majd jó időt kívánok nektek! De népszerű idén Sopron! :D
Képzeld én meg ma reggelre kezdtem el köhögni... :x Csináltatom a fogam, három hete fáj az egyik oldalon, doki azt mondja elmúlik, közben elkezdett fájni a jobb fülem is... Lehet, hogy a fülemről sugárzik inkább a fájdalom? Merthogy fáj az arccsontom is, de érdekes, hogy délután kezd el fájni, amikor Peti hazajön! :lol: De tényleg! Úgyhogy lehet pszichés a dolog! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Kriszta:boldog névnapot kívánok neked!!!Hogy vagy(tok)???

Dorka:tényleg jó sokat nőtt Szabi,Bálint is kis cuki :wink: !Örülök hogy jól vannak a fiúk remélem már így is maradtok!!!

Judit:turis beszámolót kérünk feltétlen.Szerintem se vészes a lila fal,na jó nem olyan erősebb fajta!Jók a képek,a meseparkra én is kíváncsi vagyok hogy hol is van az???

Rita:nagyon csini kismamik vagytok Nellyvel.A pocakján kívül semmit nem változott mióta nem láttam,a kisfia meg tiszta apuka és tényleg csodaszép gyerek :D .Te viszont nagyon kerekedsz,bár Nellynek sincs kis pocija igaz azt mondják hogy a másodikkal mindenkinek nagyobb a hasa.Többiek vélemény ez tényleg így van???

Kati Kép
 
 


Olga:na ne már,most meg a másik füled a gyanus???Pedig most nem is voltál közösségbe?!Reméljük hogy csak a fogad volt :wink: !

Kati Kép
 
 


Sziasztok!


Kriszta tényleg! Boldog névnapot!

Kati! Remélem, hogy inkább fordítva van, és a fogamról sugárzik. Mondjuk mostmár elmúlhatna... Főleg, hogy idáig sosem fájt, csak most a töméscsere óta.

Többiek?

balwin Judit! Küldök pü-t!

Olga

Kép
 


Olga, Dorka, köszi a linkeket, majd megnézem, egyelőre még nem jutottam oda...

Olga, nem bal szélen fut az a minimókus? ;) Jobbulást Neked, most már járj utána ennek, ki tudja mi lappang benned.

Dorka
, nagyon édesek :) Nekem nem vékony Szabi, pont jó ;) Jázminra meg mindenki mondja hogy milyen kis husi combija van, pedig rettenetesen rossz evő már ő is :? Pont mint Bence. De nincs is már sok különbség köztük :roll:

De jó lesz Nektek is Sopronban! :) Jó pihenést, ha addig nem futnánk már össze!

Rita
, én is jól lemaradtam. Mekkora pocakod van! :shock: A múltkori képen még alig látszott, nem? :)
A kisfiú pedig szerintem is nagyon szép :)

Kati
, a mai Néplap szóvá tesszük rovatában benne van hogy Virág fejét megütötte a kapu. Ti szóltatok az újságíróknak? Akárki is szólt, jól tette, hátha lesz valami eredménye :?

2.gyerekkel nekem a végére nem tudom hogy nagyobb lett-e a pocakom, de tény hogy sokkal hamarabb meglátszott Jázmin mint Bence. Valahogy a szövetek már ki vannak/voltak nyúlva és nekem 8hetesen már nem volt értelme titkolni ;) 10hetesen a védőnő félidősnek nézett mikor mentem a kiskönyvért :lol:
Csak nem aktuális nálatok a kérdés? :oops: ;)

KépKép Kép
 
 


Vera:igen,én szóltam.A sógornőm a Néplapnál van,szoktam neki időnként 1-2 sztorit mondani és ő meg vagy megírja vagy nem :D !De most hirtelen felindulásból direktbe szóltam,hogy írjon már egy nega véleményt az agyonra dicsért biztonságos felújított új játszótérekről hátha legalább más nem jár így mint az én kisdrágám :twisted: !Kíváncsi vagyok hogy a helye meg marad-e örökre neki a homlokán és ha a szemét viszi ki,ki a felelős tán én???NEm is taglalom tovább mert nagyon felhúzom magam!!!Bocsi,nem neked szól a haragom!!!
A kérdésedet hogy ne hagyjam válasz nélkül,nem aktuális még a tesó kb.másfél két évig és akkor se bizti hogy lesz nem tudjuk még mindíg
:roll: !

Kati Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket :)

Jól vagyunk, most végeztünk a lakással, már csak ilyen kis apróságok vannak, de azokat majd szép lassan. A bokám tegnap kezdett vizesedni, azt mondják ez már lassan a végét jelenti, nagyon elefánt lábam lett. Előd jól el van bent szerintem, ha belegondolok, hogy 1.5 hónap és kint lesz, olyan hihetetlen. Egyelőre azon agyalok, hogy majd akkor biztos beindul a dolog, hogy tényleg úgy lesz e :)

Kép
 
 


Sziasztok!
Tegnap éjjel hazaértünk.
Mesepark St. Margarethenben van, Soprontól kb 20 percre.
http://www.familypark.at/un/start.html
Egész napos program, a Lővérből volt kedvezményes jegyünk, 17 euro helyett 13-at kellett fizetnünk fejenként (3 év felett), és szerencsére a szállodában megkaptuk a jegyet, így nem kellett ott sorbaállni.

Kép Mártici pillanatkép

Háda nem volt rossz, de furi volt délután odaérni, 8-kor, záráskor jöttünk ki, megint sikerült egy tízest otthagynom. Főleg Kingának vásároltam, na meg mindegyik kapott 1-1 plüsst. Kinga kapott 2 cipőt, rövidujjú pólókat, szoknyát, nadrágot, fürdőruhát, jövőhétre kajaktáborba felsőket, nadrágokat, Zsófi is cipőt, pólót, Márticinak a nagy plüss lova maradt.

Köszöntéseket köszönjük.

Kriszinek Boldog Névnapot!
Szépen alakul a pocakod :)

Dorka, Szabi ezek szerint egyre jobban van? És Bálint?

Kati, Virág buksija alakul?

Olga, jártunk ma felétek, megnézni ovit mennyire robbantották szét. Kívülről nagy szétzúzás még nem látszódik.
Fog-füledre jobbulást. A doki mit mondott a fogadtól fájhat a füled, vagy fordítva?

Márti, milyen volt Sopron? És az Anna bál?

Vera, e új mhely? A Balassán túl sok lehetőség nincs, ez a kanyarban van?

Rita, tedd fel a lábad amikor csak tudod, éjaszak alváshoz is.

Kinga lila szobájához ma találtunk olyan színű festéket, amelyik mindkettőnknek tetszik, sőt kettőt is :) Devecserben vettünk hozzá egy zöld polcot 500-ért, Kapuváron pedig egy ugyanolyan zöld szőnyeget, 1500-ért.

Engedem a fürdővizet Zsófinak, itt rángat

Judit

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon, de mennénk vissza!!! majd dobok képeket!

Névnaposoknak nagyon boldogot, én nem most ülöm, de köszönöm.

Olga!
Jobbulást a füldnek /fogadnak. Nekem a karikagyűrű alatt persegett ki a bőrőm 5 év után, így letettem, én meg azt mondtam mikor kérdezték hova tettem, a házasságra vagyok allergiás :lol:

Kati!
Isten éltesse Uradat, Virágnak jobbulást! Lett csillámtetkónk az út alatt, de nem a legjobb minőség, nektek meddig bírja?

A reciket én is kérem! majd dobok mailcímet!

Rita!
húú de szépen kikerekedtél!

Kriszti!
Dobj már képeket a felújításról!!

Márti!
Anna bál? Sopron?

Judit!
Én látom a mókust! Mi is voltunk már kétszer is st. margarethenbe, de nem mondanám meseerdőnek, hanem minividámparknak. Ha kifejezettem meseerdőt keres valaki, az Klagenfurt mellett van.

Hát igen a felejthetetlen sonnentherme... majd ha itt is lesz olyan!

a lányok őszre lutzmannsburgra szavaznak, majd meglátjuk....

lila szoba? miért ne? majd hozz képeket!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép

Kép

Kép

Judit

KépKép
Kép
 
 


Kép Pihenő már Szlovéniában

Kép A hotelünk Bledben

Kép A csajok rezidenciája

Kép külön fürdőszobával

Kép

Kép Próba

Kép Vintgar szurdok

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép Csőlakók

Kép

Kép A hotel fürdőrészlege

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép

Kép A tó körüli séta, kb 8km, a kiskocsi nagy segítségünkre volt!

Kép

Kép

Kép

Mivel Letikém egyedük akarta bitorolni a kocsit, amit nem engedtünk, így számára hosszú gyaloglás lett, amiből egyenes úton következett ez a végére:
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Nagyon szép helyeken voltatok, és látszik, hogy a lányok is mennyire élvezték! :)

Kitakarítottam a lakást, jól elfáradtam.... délre meg megyek terhesgondozásra, ismét egy élmény lesz... :lol: Jövő héten megyek a dokimhoz, gondolom UH és méhszáj vizsgálat lesz.
Ismerettségi körömben ketten is szültek a napokban, irígylem őket nagyon, hogy már túl vannak rajta! 8)

Rita

Kép


folytatom, már Olaszországgal:
Kép

Kép

Kép felvonóra várva

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép a bledi várban

Kép

Kép Már hazai vizeken (Zalakaros)

Kép sümegi várjátékokon kicsit fújt a szellő

Kép

Kép nekem is van vicces képem egy vízimalomban készült

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit: nagyon szép helyeken voltatok, sárgultam :)

képeket majd akkor rakok fel, ha már össze lesz szerelve a babaágy, az meg valószínű jövő héten fog történni, mert csütörtökön mi elmegyünk egy kicsit nyaralni.

Jlevay: szerintem összekevertél Ritával, mert ő rakott fel pocakos képet :) de majd azt is fogok. :)

Lenne egy kérdésem: kell egyáltalán cumi az újszülöttnek, mert nem nagyon vagyok cumi párti. De lehet jobb a biztonság kedvéért. És tényleg olyan cseresznye alakú kell?

Kép
 
 


Sziasztok!

Judit, nagyon klassz helyeken jártatok! Külön lakosztály a lányoknak?

Kriszti, hát igen....
Cumikérdés, nálunk inkább apa és nagymama erőltette, néhol sikerrel. Mártici már a pocakban is ujjszopizott, szerintem úgy is született, hogy az ujja a szájában volt, és azóta sem hajlandó elhagyni. Kinga kb 10 hónapot cumizott, úgy 5 hónapos korától, Zsófi is párat, de igazából nem hoányzott neki, ha nem volt a közelben.
A cumizás is gyerkőcfüggő.

Egész jó kis oldal, vannak rövid ideig tartó szuper akcióik.
http://brands.hu/
Most Disney cuccok is vannak jó áron, hogy meg tud nézni, regisztrálni kell, szívesen küldenék az előnyök kihasználása miatt meghívókat nektek, de csak mail címre lehet.
http://brands.hu/hu/reszletes/401_disne ... llatszerek

Judit

KépKép
Kép
 
 


Kriszti! Én külön nem vettem cumit, mert az Anyák lapjához meg a Baba magazinhoz volt csomagolva, már 3 db-om van. :) Én nem fogom erőltetni neki, mert sokkal nehezebb utána leszoktatni róla, de ha megnyugtatja, akkor megkapja. A keresztlányaim azonnal kiköpték anno, nem kellett nekik, Maja az ujját szopta inkább, Rebus meg a textilpelus sarkát. Ez is minden babánál más, hogy épp mivel nyugtatja, altatja magát. Majd kialakul.

Nekünk holnap este hozzák a babaágyat és a pelenkázót úgyhogy szerintem csütörtökön hozom a képeket.

A terhesgondozás tök jó volt, Svéd doki szabin van, úgyhogy nem kellett rá várnunk, 15 perc alatt végeztem, én voltam a legelső. És még mindig csak + 9 kg-nál tartok, szerintem már sokat nemis fogk hízni, max még pár kg-ot. Remélem.... :wink:

Rita

Kép


Sziasztok!

Hát valóban nagyon jól sikerült nyaralás volt, nagyon hiányzik!

Majd még tennék pár gyöngyszemet! :oops: de kihagyhatatlan!

Judit!
Bledben egy ajtón mentünk be, azon belül két külön lakrész volt, külön hálóval, külön fürdővel. a gyerekek fürdőjében Zakis(mint Bobo a kolpingban) cuccok, színezők, cerkák.
A MenDan-ban már egy szobában voltunk, nekik kihúzhatós bőrgarnitúra, nekünk franciaágy, igaz óriási szobában.

Cumi: nálunk mindkettő az volt, jobb mint a cicin lógni órákig, és 2,5 évesen odaadta mindkettő a télapónak ajándék fejében, nem volt utána sem nyöszörgés, semmi, pedig nagy cumisok voltak, ha megláttak egy cumit csodálattal nézték/nézik a mai napig, de soha nem kérték. Nekünk is a csepp alakú volt, latex. Én inkább pártolom a cumit, mint az ujjat, a Juditékból is kiindulva.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hali,

Judit, de szééép helyeken voltatok, nagyon szuper lehetett :)
Ki választotta a helyszínt? egy ilyen csodaszép hegyvidéki nyaralás engem is nagyon vonzana, látom, a csajoknak és Nikiéknek is tetszett!!!

Kriszi, cumi: Szabi nem tudott vele mit kezdeni, Bálint pedig igazi nagy cumis, főleg elalváskor, ill. megnyugtatásra. Egyszer meg majd' leszokik róla, bizti nem cumival megy érettségizni :) Szóval majd alakul, engem nem zavar.... Sőt, bánom, hogy már születésekor nem vittem a kórházba, akkor bizti nem 8-9 órákat lett vola cicin egyhuzamban... :)

Katlina, a 3 oroszlánkirályt nem tudnád kiírni és postára adni? Vagy ha jöttök be, akkor taliznánk? Szabinak nagyon bejön, amiket a jutúbon mutattam neki... a DVD-ket is + ptkg-et persze kifizetem!!

Olga, hogy smint vagy? Alakulsz?

Judit, ha lila, kkor lila, van abból is nagyon szép árnyalat :)
A lényeg, hgy lassan belakhatjátok az új birodalmat!!!!

Rólunk: vagyunk, dögfáradtan, de már nagyon várjuk a nyaralást. Sikerült Lellén is szállást találnunk péntekre, így 1 nap Balcsi is lesz, utána irány Sopron!!!
Így nyomulnak mostanság a fiúk:



Kép Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!


Él a topik! :D

bbj Judit, Niki! Szép helyeken voltatok! Nahát! Az olaszországi képek lenyűgözőek! Úgyhogy tegyél Judit még nyugodtan! :wink:
Van egy olyan kép, ahol Gréti áll a tónál. A stégen mi az a sok papucs? Ne mond, hogy volt, aki a hideg tóban fürdőzött? :shock:
A vízimalmos figyelmeztetés szuper! :lol:

levay Judit! De sajna dolgoznak itt a munkások! :? Fúrnak, faragnak egész nap. Kivül még nem igazán látszik nyoma, de ugye mi rálátunk a tetőre, ott már szépen haladnak, felszedték a tetőszigetelést, plusz áttörték a mennyezetet, gondolom valami tartóoszlopok kerülnek oda. Valamint belátok a régi termünkbe, ami azt jelenti, hogy bent is megbontották már az öltözők falait (az ágyazáshoz használt szekrényeket akarják átforgatni, az öltözőből véve el a helyet).

Kriszti! Merre mentek nyaralni?
Cumi: Balázsnak kb. 1 hetesen adtam oda. Nem akartam, hogy cumis legyen, de ahogy a többiek is írják, ez teljesen gyerekfüggő. Egyébként azért kapta meg a cumit, mert csak cicin nyugodott meg, aztán szerencsére a cumi is bejött. Sokáig cumizott tény és való, neki is télapó vitte el, 2 évesen, azóta sem kéri. Egyébként a cumit könnyebb elvenni, mint az ujját! :wink: De például tesóm kisfia egy percig sem tűrte a cumit, úgyhogy neki abszolút nem kellett, nem igényelte. Igen, az a jó, ha a szájpadláshoz igazodó "félgömb?" alakú cumikát veszel. Balázsnak a letex jött be, a szilikont nem szerette.

Judit, Dorka köszönöm kérdésetek, megvagyok. A fogam még mindig fájdogál délutánra, hidegre, melegre érzékeny. Pénteken jön húgom "nyaralni" hozzánk, úgyhogy valószínűleg kérek magamnak egy időpontot a fülészetre Zitához, mert nem teljesen jól szuperál a jobb fülem. A fogam meg remélem rendbe jön, azt mondta a fogdoki, hogy azért fáj, mert savazni? kellett, de majd elmúlik. Szeptember elején randizok újra a dokival, remélem addigra okés lesz.

Dorka! De ügyesen sétál már Bálint! Azta! És milyen egyformába vannak öltöztetve a fiúk! Sopronba hány napra mentek?

Olga

Kép
 


Sziasztok!

Tudtok valami infot Szűcs Sándor gyermekorvosról? Ő rendel itt hozzánk legközelebb a Rozmaring úton, de én semmit nem tudok róla.
Előre is köszi!

Rita

Kép


Olga, az "összeöltöztetés" véletlen, nem vagyok a híve :)
Sopron 8 nap lesz, várom nagyon :)
Nektek meg jó csajos napokat kívánok, tesóddal :) azért rorvoson kívül egy frei-es vagy mozis estét is iktassatok be :wink:

Kriszti. Mam-os cumikat nyomjuk, latexet mi is. Valahogy "rááll" a kis szája Bálintnak, szereti őket :)

Rita, barátnőmék hozzá járnak, holnap kifaggatom, milyen dokinak tartja...

Kép
Kép
 


Dorka!
de jó lesz Nektek! Kipihenitek ezeket a nehéz heteket! Nagyon menők a srácok a csattogós szárnyú lepkével!

Niki akart már tavaly is Bledbe menni, de akkor a fiúk eltántorították, mondván messze van Klagenfurttól (volt vagy 40 km) :twisted: de így érdemes több napra menni, csak ajánlani tudom, a szállást is!

Zalakaros közös döntés volt, az meg kihagyhatatlan. a kaják, az animátorok, a fürdő, a jeges csoki, a koktélok, megint a karosi bornapokra foglaltunk, így sok program volt... hát sorolhatnám. MenDan szerelem...

én sem voltam az összeöltöztetés híve, de vannak oylan ruhák, ami annyira kafa, hogy kénytelen vagyok venni kisebbet/nagyobbat is... így előferdül, hogy megkérdezik, ikrek?

Olga!
képzeld a papucsok gazdái kajakosok voltak :wink: volt már a tavon vb is meg lesz is 2012-ben.

Szupi csajos napokat Nektek! Munkahely?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Kis programajánló:

Jászberényi állatkert péntek este. Elemelámpa szükséges, szunyogriasztó ajánlott.
Kép

Csütörtök 16 órától a Tisza Moziban Bogyó és Babóca
(egy hétig lesz műsoron)

Bogyó és Babóca – 13 mese

Színes, magyar animációs film, 2010, 70 perc

Rendező: Antonin Krizsanics és M. Tóth Géza
Producer: M. Tóth Géza és Péchy György
Író: Bartos Erika
Mesélő: Pogány Judit
Zene: Alma Együttes

Bogyó és Babóca neve ismerősen csenghet minden óvodás és kisiskolás számára. Bartos Erika nagysikerű könyvsorozatának hősei most életre kelnek a Bogyó és Babóca – 13 mese című animációs filmen.

Bogyó a csigafiú és Babóca a katicalány elválaszthatatlan barátok. A 13 rövid mesében sok kedves kalandot élnek meg együtt, s közben új barátokat szereznek, valamint megismerik az őket körülvevő világot.

Azt hallottam, hogy minden bogár hangja (27?) Pogány Judit lesz.

Kép
Kép
Kép

Judit

KépKép
Kép
 
 


Dóri! Köszönöm előre is! :)

Rita

Kép


Sziasztok!

levay Judit! Köszi a programokat! Igen, én is azt hallottam, hogy az összes mesefigurát P.J. fogja megszólaltatni! Lehet benevezünk, bár nekem nem jön be Bartos... Bocsi a kedvelőktől.
Képzeljétek tegnap voltam megvenni a színházbérleteket, és a nyomorult kultúra utalványt nem fogadják el. :evil:

bbj Judit! Kajak? Hát ez eszembe sem jutott volna. :oops: Jó lesz, hogy itt lesz tesó, csak tényleg, hogy beszélünk és beszélünk és beszélünk majd! :wink: Igen, ide-oda majd megyünk, egy csajos mozizás nekem is eszembe jutott. Innen valaki(k) esetleg jövőhéten valamit?
Munkahelyről még nem jöttek hírek, ha kellek, akkor is csak augusztus utolsó hete körül szólnak (legalábbis a többiek ezt mondták, hogy ez a gyakorlat). Addig kivárok, aztán ha nem hívnak utána valamit keresek. Még nem aggódom egyenlőre.

Rita! Én nem ismerem ezt a gyermekorvost. Nekünk úgy volt anno, hogy jött a védőnő szétnézni a lakásban, készülünk-e a gyermek érkezésére. És akkor beszéltünk meg egy időpontot, hogy bemegyek a körzeti gyerekorvosunkhoz, ismerkedni, és akkor adták ide a recepteket is (lázcsillapító kúp, stb...). Jó volt, hogy elmentem, amikor már élesben kellett menni a gyerekkel, tudtam hová kell menni, melyik ajtó, kit keressek, stb.

Olga

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron