Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fotók a gyerkőcökről nagyon jók!
Szami, csodálatos helyeken jártatok. Család bírta ezt az őrült tempót, sok látványosságot? Elő- és felkészülno sem volt semmi az útra.

Nyuszmusz, Petra baba gyönyörű kiskirálylány :)

Gyors bekukk, inkább csak olvasó módban vagyok.
Pécset is megjártuk, igaz a városból túl sokat nem fedeztünk fel. A szállásunk jó volt, a szakács pedig várakozáson felüli.

A meleggel mi is küzdünk, most hogy lehűlt, már csak 30 fok van bent. Katasztrófa, nincs is hangulatom semmihez sem. Hétközben ha apa itthon van strandolnak a többiek, a melóhelyen meg van klíma, legalábbis a mi irodánkban.

Bújomon a netet, mindenféle dolgokat keresgetek, amire majd szükségünk lesz, + Kinga is új iskolatáskát szeretne, és persze nem sikerül olyat találnunk ami mindkettőnk szerint jó lenne. Most találtam egy oldalt, ahol hiper-szuper mindkettőnknek tetzső horror árú táskák vannak, az üzletük Pécsen van.....
A héten Kinga elvileg ZOO táborban lett volna, de már kedd délben el kellett hozni, mert rosszul volt. Persze itthon már semmi baja sem volt. Szerintem lemerült a hétvégén, és ehhez jöhetett az, hogy hétfőn megsüthette a nap egy kicsit. Most már mindegy, majd augusztusban újra kezdi, vagyis folytatja.

Ami nekem tetszett:
http://www.budmil.eu/hatitaska+kulcstar ... .html/hun/
keki-rózsaszín változat
esetleges befutó:
http://www.topgal.hu/hatizsakok/HIT-133/G---Red/
és a pécsi, ahol szintén lenne közös találat, de látatlanba még nem merem bevállalni...:
http://www.arndttaska.hu/katalogusok/10_walker.html

Lakáshoz még, volt az értékbecslő, úgy néz ki hogy sajnos 500 ezerrel kevesebb hitelt kapunk, mint amennyit szerettünk volna. Az ügyintéző szerint még így is nagyon jól kaptunk. Hát én meg épp el tudtam volna még költeni másra is ezt a pénzt, amit kp-ban kellett odaadni az eladónak.


Bbj Judit, hogy van az a bécsi állatkertes parkolás? Lassan szükségünk lesz rá.

Ja, vettünk ma a 2 nagyobbnak télikabátot, mert a C&A-ban 2490-ért vannak a tavalyi kollekcióból megmaradtak. A télen nem volt itt mindegyik típus, központilag összegyűjtötték és újra elosztották. Vannak mini méretek is, és mini overálok is, csajosak és fiúsak is.
A Zsófiéra konkrétan emlékezett az eladónő, az 8.990 volt szezonban.

Judit

KépKép
Kép
 
 


Bakker, má alunnom kéne...

NST: 36-38. héten heti 1x, 38-40. héten heti 2x. Utána amnio 2 naponta...

Mellszívó: csak egy esetben érdemes (kell!) bevinni, ha a korára kerül a baba. Úgyhogy nektek ne kelljen mellszívó a kórházban :)

Judit, nem tudom mennyire találom fel ezzel a spanyol viaszt, meg aktuális e még a téma, de a hétvégén mondta a fodrászom, hogy a felfújható családi medencét ők letakarják nejlonnal és így pár óra alatt pöpecül felmelegszik a víz a napon.

Fél misi mínusz kápé nekem is fájna :| Még jó, hogy ilyen egyszerű és kiszámítható a hitelfelvétel...

C&A akció? Kár volt mondani :lol:

Judit
Kép

Kép
 
 


Ljudit!
A Gloriett mögötti parkoló, ingyenes. illetve Schönbrunn, ha szembe van, akkor attól balra lévő tömb is. A Schönnbrunn kávézóban ki ne hagyjátok a rétest!!!!

Iskolatáska, akik most kezdenek, már nem a Te nagy lányodnak:
http://www.arsuna.hu/ nekem tetszenek, és nagyon jó minőség ahogy hallottam...

Cunda? hurrá! Jövő héten Misi a lányokkal imexbe akar menni a shreket megnézni, én meg addig beszabadulnék akciótengerbe...

Hát az vételárhoz képesti alulbecslés várható volt. szegények a bankok tudod!

Judit!
fél misi nekem is fájna, de sztem neki is... :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Sziasztok!

Olga: igen, ő mondta az árat. Azt nem mondta, hogy lesz az nst, hogy mikor kell menni, de gondolom majd szól.

Kép
 
 


Jaimee! Kolléganőm tavaly szült Úri Szabónál, 50 ezret adtak neki, és utána is sokat foglalkozott vele, segített neki, szóval gondolom "megfelelő" volt az összeg. Egy másik ismimnek családi jó barátja a doki, és az a csaj is azt mondta, hogy egy vizsgálat 10szerese a szülés nála. De egyébként tökmindegy 50-60 ezernél többet nem fogunk tudni neki adni, aztán majd lesz valahogy.

Rita

Kép


Szép napot Mindenkinek!
Szokásomhoz híven, eltűntem, majd megint itt vagyok.Rengeteg minden történt velem-velünk mostanában.Szenvedünk a hőség miatt.Angéla megtanult úszni-2 hét alatt-Martfűre jártak az oviból.Falunapokra járunk.A múlthéten pedig életemben először fürdöttem a Holt-Tiszában.A gyerekek nagyon élvezték.Készülünk az idei Anna-bálra.Most nagyobb szabású lesz mint tavaly.Menyasszonyi és koszorúslányruha bemutatóval egybekötött szépségkirálynő választás is lesz.Augusztus 02-án pedig irány Sopron.
Szami!Nagyon jó és élvezetes volt olvasni illetve nézni a képeket az utazásotokról.
Balwin!Csak ámulok és bámulok, hogy nagyon ügyes vagy.Az a torta fantasztikusan néz ki.
Bocs, hogy nem reagálok mindenre, de majd igyekszem összeszedni magam.
Esetleg valaki nem tudja véletlenül, hogy Dr.Dinya meddig van szabadságon?

Kép
Kép
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 


Húdeéjszaka volt.... nejlon helyett fóliát akartam írni. Bár majnem mind1...

Judit, éreztem, hogy magas lesz az a labda :mrgreen: :lol:

Márti, jó husiban van Angéla :D Úszáshoz gratula! Fontos dolog. A pici a képen Fruzsi? Szépen fejlődik :)
Képek jöhetnek majd a bálról :)

Judit
Kép

Kép
 
 


Két elveszett báránykánk is jelentkezett!

Márti, a hozzászólásod után rögtön kuksiztam a vonalzódat hármaska projekt ügyben. :D Jó hogy jól vagytok, a bálozós Mártiról tegyél képet nekünk! Dinya dokit nem tudom.
Gratula Angélának az úszáshoz! De ügyes!

levay Judit! Meg is jöttetek Pécsről? Képek? Nagy a felfordulás még a belvárosban, vagy miért nem fedeztétek fel?
Akkor itt-ott le kell faragni az elképzelésekből, ugye? Kellemetlen, mikor az ember már gondolatban el is költötte azt a pénzt.

Fél misi! :lol: Nekem is bbj Judit Misije ugrott be elsőnek... :lol: Na... :oops:

Kriszta! Na, ez fura nekem, hogy mondta ezt a 60 ezret Z. doki. Lehet néhányszor "alul" fizették? Nekünk négy éve annyit mondott: Hogy amennyit gondolunk. :D Gondoltunk, de nem ennyit, amennyit te írtál.

Kati! Nagyon eltűntél! Tán már te is pakolsz holnapra? :mrgreen:

Olga

Kép
 


A bál majd csak július 31-én lesz.Addig pedig, hetente járunk a bevonulást próbálni, mivel Angéla is a fellépők között lesz.Igen, készítettem egy vonalzót is hármaskáról, de még korainak találtam kitenni, ezért gyorsan le is vettem.Majd ha hivatalosan is megerősítik a tényeket, akkor lesz vonalzó.
Balwin!Igen a képeken a picibaba Fruzsi.
Dorka!Remélem a gyerekek jól vannak.A műtéttel meg majd csak megoldódik az a sok betegség!

Kép
Kép
 


Kép Ez lesz a ruhám a bálra!

Kép
Kép
 


Judit!
De lecsaptam! :lol:

Olga!
és Te a pakolással hogy állsz???én eldöntöttem hosszú évek tapasztalata alapján, ha hosszú idő, ha rövid, enm előtte nap pakolok, mert a végére mindig kifáradok, és csak a bekapcsolt filmet nézem, másnap kelhetek hajnalban, így még egy nappal előtte elkezdek pakolni!

Márti!
hatalmas gratula Angélának! Sulival mizujs? arról nem si írtál, marad az az iskolaotthonos, vagy mi volt pontosan? Várja már?

Judit!
Tényleg még a balatoni képekkel si adós vagy!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


húúú Márit! Akkor tényleg ??? nekem le sem esett a Dinya kérdés, azt hittem csak a szokásos évi felülvizsgálat!!!!

GRATULÁLUNK!

Nagyon elegáncsos ruha!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Képek majd lesznek előbb-utóbb.
Kinga volt egy számítógépes táborban, ami igazából a vírusok, és egyéb veszélyek elleni védelemről szólt, azóta nehéz levakarni a gépről. Előtte csak az én felügyeletem mellett, nagyritkán, most meg mindhárman valamelyik játék előtt ülnek ha nem vagyok itthon. Veszélyes a dolog, már beígértem nekik, hogy laptop jön velem dolgozni.

Bmárti gratula hármaskához :) szép is a nagycsalád :)
Sopronba milyen programot tervezetek? Tudod, mi is azon a héten leszünk.
Ruci nagyon csinos!

Két Judit, fél misi :lol: :lol: :lol: :lol: és a fel misi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bbj Judit köszi az infót a parkolóról, és az adósságomról....

Olga, a belvárosban ahol jártunk, már nem olyan nagy a felfordulás, egyébként szépen megcsinálták. pénteken Abaligeten voltunk délután, cseppkő barlang és denevér múzeum, este utcai cirkuszfesztivál program, majd séta a belvárosban. vacsi után indultunk, a 9-kor kezdődő előadás első 30 percét nem láttuk.
szombaton késői kelés, az éjfél utáni fekvés miatt, majd mecsextrém park zárásig, vagyis már megint minket rugdostak ki utolsónak. vacsi, majd irány a belváros, az előző napi műsort pont ugyanonnan látuk, mint előző este, de valahogy mégis más volt. A történet elejét nem sikerült megismernünk most sem. Majd ismét sétálóutcák, fagyizás, stb, és már 11-re vissza is értünk a szállásra.
vasárnap Bikalra mentünk a Reneszánsz élménybirtokra. Egy élmény volt. Nagyon kevesen voltak, nagyon drága volt a belépő, + ha valamit készíteni akrtál fizetni kellett érte, és az esti lovagi vacsora sincs vasárnap mint ott kiderült. Mint kiderült a nagyfiúk is jól érezték magukat. Láttunk színházi előadást, madárbemutatót, röptetést, lovagi tornát, katona felvonulást, sok kézművest, középkori szerszámokkal, és még ki tudja mi mindent. Nagyon szépen felépítették a falut, ha valaki arra jár érdemes megnézni, de minimálisan egy napos program.
Pécs látnivalói ezért maradtak ki. majd legközelebb, hátha akkor nem lesz ennyire jóidő.

Denevér múzeum után fogalmazódott meg bennünk az a gondolat, hogy a polgármesternek írnunk kellene egy levelet (Kingának) a denevérek nevében. Az oviban is rengeteg denevér lakik (Jósika), ha most átépítik, leszigetelik hová költözzenek? és a többi felújított, szigetelést kapott panelházban lakókkal mi lesz? Minden nap a súlyuk 30%-át eszik meg szúnyogból, és különböző kis bogárkákból. Nem hatásos védekezés ez is? És még csak nem is kerül költségbe, na meg az egészségünkre és a környezetre, méhekre sem káros. nagyon klassz és egyszerűen megépíthető házikókat láttunk, tényleg akár fa hulladék anyagból is elkészíthető lenne.
Na, nem fárasztok senkit tovább a lobbinkkal a denevérekért.

Judit

KépKép
Kép
 
 


Levay Judit! De nagy állatbarátok vagytok! Hajrá!
Bocsi, de milyen nagyfiúk élvezték Bikalt? Sziszit láttátok? :lol: A jósikás dolgozok is voltak ott valamikor, emlékszem egy képre, ahol egy királynőt? álltak körbe, úgy voltak lefényképezve.
Amúgy meg ti hány helyre mentek még idén nyáron? :shock:

Márti! Nem láttam a vonalzódat, csak emlékszem, és a lányok is, hogy mondtad, hogy belevágtok hármaska projektbe. hatalmas gratula nektek! Szép, gondtalan babavárást kívánok!
A ruha nagyon szééééép! Akkor is kérünk fotót róla, ha rajtad lesz!
Angéla pontosan milyen műsorban lép fel a bálon?

bbj Judit! Sok évek tapasztalatából okulva előző este kezdem a pakolást. Jó esetben éjszaka vagy reggel eszembe jut, hogy mit felejtettem el berakni. 2-3 éve mikor Gyulára mentünk, egész sor apróság maradt itthon: nekem fürdőruhák, törölközőt egy darabot nem vittünk, a gyereknek a medencébe valami felfújható valamit sem vittünk... pedig addigra már vagy 3-4 féle volt itthon... :oops: :lol:

Olga

Kép
 


Bbj!Az iskolaotthonos képzésről annyit tudok, hogy reggel 8-tól délután 4-ig vannak iskolában a gyerekek.Két tanító fogja őket tanítani.Nem rögtön következnek az órák egymás után, hanem egész napra el lesznek osztva az órák.Óra-egy kis játék-ismét óra.Haza majd csak hétvégén hozzák a táskát.Otthonra nem lesz házi feladat, mert azt megcsinálják a suliban.Itt Cibakon ez lesz az első év, hogy iskola otthonos képzés indul, majd kiderül hogy milyen lesz.Bővebben majd szeptemberben.Várja már Angéla a sulit, de inkább az érdekli, hogy milyen táskája-tolltartója lesz.
jlevay!Azt még nem tudom, hogy mikor mit fogunk csinálni, de a www.hotelsopron.hu oldalon rengeteg tippet adnak az oda látogatóknak.Sopronba és Ausztriába egyaránt.Ti autópályán mentek, vagy a mellék utakon?
Olga!10 lány fog beöltözni nagyon szép menyasszonyiruhába(14-22év), a kicsik pedig koszorúslányok lesznek(6-12év).Ez egész műsor egy nagyon szép koreográfiára épül fel.A menyasszonyiruhába öltözött lányok közül fog egy zsűri szépségkirálynőt választani.Persze lesz 2-3-ik helyezett is.Na és a közönségnek is lesz lehetősége választani egy különdíjas szépséget.
Igen úgy nézki, hogy sikerült, jön hármaska.Már két tesztet csináltam, és mindkettő nagyon pozitív lett.Na persze azért egy-két mellékes tünet is van.Jó nyaralás előtt még eljutni Dr. Dinyához.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk....pakolok,de még reggelre is marad sajna :( !

Olga:privibe küld már el légyszi a tel.számod én is átküldöm,csak fussunk már össze gyopároson :D ha nem gond?!

Márti:gratula-gratula!

Ha tudok még jövök este
:!:

Kati Kép
 
 


Kati!
Jó pihenést, kellemes nyaralást kívánunk, aztán sok fotóval gyere!

Olga!
én papírozok, meg húzogatok, több színnel! ami itthon marad, majd ott megvesszük...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Köszi Judit,ha nem lesz 35fok se bánom csak pihenjünk bár nem lesz teljesen felhőtlen a szabi,apukám kórházba van...nagy műtét vár rá :( .Hulla vagyok,ma még sos-be dolgoztam 2vendégen,délelőtt meg anyuméknál füvet nyírtam(nem kell kertes ház most úgy érzem)egy hét múlva jövök.

Jók legyetek!

Kati Kép
 
 


Márti!!! Gratula!!! :D Nem hiába kérdeztem rá itt...mikor is...nemtom, de két héten belül :D
Határozott pozitív? Akkor kislányotok lesz :wink: Illetve a saját statisztikám szerint a lányok szinte azonnal "kimutatódnak". A fiúknak kellhet akár 1-2 hét is az erős pozitívhoz.

Akkor körkérdésre bocsátom a dolgot: kinek mennyi időre mutatta ki a teszt a babucit? :)

Iskolaotthonos képzés jól hangzik. Kicsit még ovi, de azért már mégiscsak suli :)
Csini a ruhád!

Olga, Kati, jaó időt rátok és kellemetes nyaralást!

Én napokkal előbb elkezdek bepakolni...lista alapján...amit hetekkel korábban összeállítok :mrgreen: De azé vészhelyzetben (lottóötös esetén másnap indulni akárhovabármerre) spontán is össze tudnám dobni a lényeges cuccokat...asszem :oops:

Judit, denevér témát fel kell dobni a szoljon.hu-ra :) Tényleg hasznos kis állatkák, még ha nem is túl vonzóak...röptükben én tuti bepánikolnék tőlük :) (élőben még egyet sem láttam)

Judit
Kép

Kép
 
 


Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Balwin!A körkérdésre válaszolva:A soron következő vérzésem előtt 2-3 nappal már erős hányingerem és mellfeszülésem volt.Ezért aznap reggel amikor megkellett volna jönnie én már csináltam egy tesztet.Erősen pozitív lett.Majd 3 nap múlva újra csináltam egyet, de azt kivételesen délután-Ez is simán pozitív lett.Tehát sikerült!!!!!!!!!!!!!


Olga, Kati!Szép időt és jó nyaralást nektek!

Kép
Kép
 


Jó reggelt!

Olga!
én azt hittem, nem ma mentek, de akkor ezek szerint nem együtt jöttök...
szóval kellemes nyaralást, és jó pihenést nektek is! Fotók természetesen!

Judit!
nem emlékszem... :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Márti!: Nagyon-nagyon gratulálok hármaskához! :)

Judit!: Nekem is először jelek voltak, nagyon-nagyon feszültek a melleim, de már hamarabb, mint szokott, és nem pár napig, hanem 1 héten keresztül.... Akkor még negatív lett a teszt, el is voltam szomorodva... Aztán nem jött meg, és nekem nem szokott késni, akkor vettem megint tesztet, az már rögtön pozitív lett. :) Szóval kb 4 hetes terhes lehettem akkor.

Kati!: Jó pihenést Nektek!

Rita

Kép


Sziasztok!

Márti: Gratula a hármaskához!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Judit: utoljára december 16-án volt meg, csináltunk egy tesztet december 31-én, csak azért, hogy ihatok e szilveszterkor, az negatív lett. Aztán olyan január 12 körül csináltam még egyet, az pozitív lett, de jel nem volt, csak a gyanú amikor az őszibarack befőttet ettem majonézes uborkával. Ebből gondolom, hogy január 1-én fogant a tökmag.:)

Denevér: nálunk itt vannak, rendesen b vagyok tőlük ijedve, mivel ebben a jó időben csak nyitott ablaknál lehet aludni, így állandóan attól rettegek, hogy bejönnek. Persze ez még egyszer sem történt meg, szerencsére.

Feldobnék én is egy kérdést: még mindig a hálapénznél maradva: akkor szokták odaadni, amikor a varratot szedi? Vagy mikor? És a varratszedés után már lehet hazajönni?

Kép
 
 


Kriszti! Én úgy tudom, hogy a varratszedéskor, mert akkor vagytok kettesben. A hazamenetel attól függ, hogy veled illetve a babával minden rendben van-e. Pl.: Besárgul vagy nem...stb.

Rita

Kép


Lehet bunkóság, de van két eladó, használt, de jó állapotban lévő fotelem, ha valakit érdekelne. Az ára 15 000 Ft a kettőnek.

Kép

Kép

Kép
 
 


Márti, :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma Dinya rendelője előtt sétáltunk, eszembe is jutottál gyorsan: aug. 17-én lesz az első rendelése, addig szabin van! Már a Magyar utcában van a rendelője, nem tudom, tudod-é....

Többit később, altatás van :)

Kép
Kép
 


én meg azt kérdezném, hogy hol lehet, ha lehet egyáltalán gyereküléshez övet kani, vagy a csatt részét. nem olyan jó a zárja, én ki sem tudom legtöbbször nyitni. nem kell eldobni az ülés ugye?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!Köszi az infót.Hát nem tudom, hogy hogyan bírom ki addig.Akkora már kb. 10hetes leszek.Jobb lett volna hamarabb menni, mert szerettem volna megcsináltatni a cukorterheléses vizsgálatot még az elején.Na mindegy, addig önkontroll és figyelmes étkezés.
Köszönöm Mindenkinek a gratulációt!

Kép
Kép
 


Judit, én is csak azért jegyeztem meg Lucáét, mert hőmérőztem hónapok óta :) És másfél éve vártam a két csíkot, mint a Messiást...
Hunoré meg azért maradt meg, mert nehezen akart pozitív lenni. Pedig tudtam, hogy odabent van :) Még a júniusi babásokhoz is bejelentkeztem :)

Márti, és valaki máshoz elmenni az első vizsgálatra? Csak hogy el tudj menni a tg-be.

Kriszti, ciklus közben hiába a teszt, akkor még nem mutatja ki a babut (a HCG kb. a fogamzás utáni 10-12. napon éri el a gyorstesztek által mérhető szintet). Szóval dec. 31-én is ott lapulhatott már a pocakban kicsifiad :) Ööö, ha jól számolok, 28 napos ciklussal, akkor a jan. 12-i erős pozitív eredménnyel Elődöt azonnal kimutatta a teszt.
Oda a 100%-os statisztikám :P

Igen, varratszedéskor történik a pénzszedés is :mrgreen: A dokid mondja majd varrás közben (ha kell majd varrni), hogy mikor szedi ki.
A hazamenetel a gyerekorvostól függ elsősorban. Normál szülésnél a 4., császárnál az 5. napon engednek haza - ha a babával (és persze veled is) minden rendben.
Ha a szülés megtörténik délután 4-ig, akkor az a nap már az 1. kórházi napnak számít :)

Judit, márkaboltban, a márka honlapján? :| Csak lehet utánrendelni alkatrészeket... most így hirtelen kézzelfogható infóm nincs.

Judit
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ma voltam Úri Szabónál, minden rendben van, teljesen zárt a méhszájam. Úgyhogy aug. elején elmegyek még pár napra az érdi barátnőmhöz pihizni, nyaralni. 8)

A gyerkőcszoba szépen lassan alakul, majd hozok képeket ha már látványos lesz a változás. Egyenlőre még csak fehérrel van átfestve, után jön a fáraó arany szín (halvány citromsárgás, ne ijedjetek meg :) )és majd a bordűr.

Minden nap shoppingolok valamit még magamnak és Petrának. Holnap veszem meg neki az ágyneműjét, ma körbeszaladtam, hogy hol mennyibe kerül és milyenek vannak, hát 2500 Ft-tól 13000-ig van a választék. A ruháival vagyok bajban egy picit, bodik, rugik már vannak, de ha majd viszem le mit adjak még rá? A rugira még egy kardigánt vagy kabátot vagy mit?

És akkor egy 30. hetes fotó:
Kép

Rita

Kép


Sziasztok!

Mi is ma voltunk dokinál, minden rendben, zárva vagyok még én is, várhatóan 3.5kg lesz mikor megszületik apróság. A gép szerint előrébb vagyok 4 nappal, de szerintem ez nem oszt nem szoroz. így mi is nyugodtabban indulunk el 12-én egy pár napra.

Rita: én vettem ilyen kis kardigán féléket, meg átmeneti kabát félét.
Érdeklődtél a szülőszobáról?

Kép
 
 


Kriszti! Hívd fel a Hetényit, ott kérd a CSNT-t, Erősné Gyöngyit. Ő csinálja egyedül a szülőszoba látogatást, nekem annyit mondott, hogy most szabin lesz, leghamarabb aug. 23-án fél 1-től tud fogadni. De előtte aznap 11-kor oda kell csörögnöm, mert ha szülnek bent, akkor nem mehetünk. Csak szólj neki, hogy tudjon rólad is, mert már kb 11 kismama + kisérő van aznapra..... :)

Rita

Kép


Rita: köszi szépen, hívom is.

Kép
 
 


Márti!
Problémamentes babvárást kívánunk!

Olga,Virág!
Nektek meg jó pihenést!!!

Rita!
Szépen kerekedsz!!
Szobáról várjuk a képeket!!

Szami!
Képek nagyon jók voltak,és a leírás is hozzá,élménydús utazás lehetett

Rólunk
Szopi gondjaink vannak,próbálkozunk dehogy meddig nem tudom

:(
Robika hányt, lázas volt,de csak valami megülte a gyomrát,már kutya baja
Apa meg Barcson dolgozik majd hétvégén jön

Kép

Kép
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép S a napi fürdés végeredménye :-)


Hoztam egy kis képet nézegetni vasárnap strandon voltunk. Majd este jövök írok :-)

Kép
 


Hali,


nagy a pangás, nyár van, forróság...

Judit, nekem már a 29. napon ölég intenzív két csíkom volt mindkét fiúval. Sőt, Bálinttal csak azért csináltam tesztet, mert rókakoma mellém társult aznap reggel :wink:
Annáékról tudsz híreket? Hogy van Nimi?

Betti, jó volt összefutni is, és a képek is nagyon szupik, melyik strand ez? Pesten valamelyik? Bettike milyen nagy már!!!!! :shock:

Katlina, kitartás..... +++++

Judit, alkatrész után sztem is a gyártónál kéne érdeklődni. Megoldódott már?

Rita, mindjárt finish.. :) ÉS várjuk a kiskirálynő szobájáról a képeket majd!
Igen, a kis kocsikabát vagy vastagabb kardigán jó szolgálatot fog tenni, aztán olyan gyorsan itt lesz a hideg, hogy őszi aztán téli overáll kell :) Ja, és vékonyabb meg vastagabb takaróval jól kombinálható a kis ruhatár :)

Kriszti, igen, a varratszedés ideális pillanat a boríték átadására :) :(
Elvileg aznap már mehettek majd haza, ha minden okés (pl. van anyatejes kakija a babának, hízik legalább 1 dkg-ot :) stb.)
Van, aki a pénzt a 6 hetes kontrollon adja oda a szülésért.

Nyaralóknak jó pihenést, képeket kérünk majd!! Legjobbkor szabadultatok el a városból :)

Rólunk: Szabival tegnap voltunk Pesten a műtét előtti vizsgálatokon. Vasárnap elmegyünk, hétfőn műtik, és csütörtökön jövünk. Mivel Pesten alszunk majd, így a doki kienged elvileg már kedden, és csüt.ön még egyszer ránéz, mielőtt hazajövünk.
Már nagyon ideges vagyok, izgulok, pedig tudom, kis műtét, de akkor is, az altatástól nagyon félek. Meg a bevérzéstől.
Bálint vas-hétfőn Mamázik, Tatázik, kedden de. meg valamelyikünk hazjön érte, mert őt is megvizsgálja a doki, aztán maradunk családostul Pesten.

Kép
Kép
 


Katlina :( ((((( )))))

Dorka, nyugi, nem lesz semmi baj! Bár tudom, hogy a parát nem lehet kiírtani...

Nimit tegnap reggel műtötték, du. kettő körül hívtam Annát, Nimi akkor ébredezett - illetve már eléggé magánál volt, beszéltem is vele :) Anna azt mondta, pénteken mehetnek haza.

Betti, dejó hallani rólatok! Vagyis inkább látni :D Írhatsz is, egy pü-vel úgyis tartozol :wink:

Most látom, kismamáink a 31. hétben járnak :shock: Hm, ha eddig esetleg nem telt volna elég gyorsan az idő, innentől majd fog :lol:

Judit
Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Balwin: ennél is gyorsabban? Kicsit kezdem magam úgy érezni, mint egy megkergült egér, kapkodom a fejem jobbra-balra, hogy még ez is kell, az is kell. :)

Rita: felhívtam én is a CSNT-t, nekem is azt mondta a csaj, vagy 23-án , vagy aztán hétfőn 11ig telefonáljak.

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, majd megpróbálom! De ahoyg néztem, van egy hely, ahol rá van öltve a szék műanyag részéhez, Tehát ott olló, na nem tudom...

Remélem nem nyaralás alatt romlik el, pedig nézegettem újakat, de szűkös az idő..

Judit!
Niminek jobbulást!

Dorka!
nagyon fogunk szorítani, hogy minden okés legyen!

Hajrá kismamik! aludjatok, amíg bírtok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fúúúúú Csajok, ne paráztassatok! :D Pont azon filózom, hogy hogy lehetne a szülést megúszni....tudom, sehogy. :lol:
Ezért is megyek az érdi barátnőmhöz, mert ott legalább ki tudok kapcsolni még egy kicsit. Aztán majdcsak lesz valahogy. :)

Dóri! Drukkolok nektek!

Tényleg a legelső gyógyszertári fürdetőszereket, popsikenőcsöt, köldökcsonk ápolót hogy fogjuk megkapni? A védőnő írja fel? Mert ezek már a kórházba is kellenek szerintem.....

Rita

Kép


Rita, a kórházban adnak ápolószereket, max. esetleg popsitörlőt, popsikrémet (pl. Bepanthen, az a cicire is csodaszer) érdemes vinni. Csak a biztonság kedvéért - mert sztem azt is adnak még, de majd megmondják a frissebben szült anyukák :)
Illetve kaptok majd 2-3 ajándék(promó)csomagot a gyermekágyason, abban mindig szokott lenni popsitörlő (Pampers), popsikrém (Johnson's asszem) :)

Otthonra meg majd a védőnőd viszi a recepteket, amiket a gyerekdokitok ír fel. Ha szültél, értesíted a védőnődet is, ő meg felíratja/bedobja hozzátok a reciket, amíg bent vagytok a kórházban. Apa, vagy valaki meg kiváltja otthonról :)

Judit
Kép

Kép
 
 


Judit Köszi az infokat. Igen popsitörlő tuti kell a kórházba, mert több ismerőstől is hallottam, hogy ott annyit mondanak hogy dugja a csap alá a gyerek popsiját Anyuka. :)

Rita

Kép


Csajok,

én már csak a jövő hét végén jövök, addig is minden jót nektek! Majd sztem Szilbeet megkérem, írjon rólunk pár sort, ha túl leszünk a műtéten!!!!

Puszi!

Kép
Kép
 


Szép napot Mindenkinek!

Dorka!Kitartás, mi szorítunk majd hogy minden rendben menjen!!

Kép
Kép
 


Dóri! ++++++++++++ Szorítok nektek nagyon!

Kriszti! Ma voltam a Pelikán Bevásárlóközpontban a Kikben, baromi jó áron vannak bébiplédek. A vékonyabb 920 Ft volt, a vastag téli (pl. babakocsiba) 2190 Ft, mindenhol bőven 3000 fölött van ahogy néztem. Vannak pasis színek is, szerintem nézd mag ha még nem vettél.

Rita

Kép


Sziasztok!

Márti, nagyon-nagyon gratulálok Nektek! :lol: Boldog és nyugodt babavárást kívánok!

Dorka, szorítunk, minden rendben lesz, s várjuk Szilbee híreit!

Boríték: nálunk a férjem adta oda, én annyira nem bírom ezeket a dolgokat. Képtelen lettem volna rá. Én alkudozni se szoktam, egyszerűen béna vagyok ehhez. A műtétek után mindig behívta a doki, elmondta neki, hogy mi volt, ő meg a végén megköszönte és odaadta.

Betti, gyere a beszámolóddal ám! :wink:

Katlina, hogy vagytok? Jobbulást Nektek!

Kismamák, hogy bírjátok a meleget?! Hát, én ilyenkor nem bánom, hogy téli-tavasz eleji babáim voltak... :roll: Bár én meg mindig attól paráztam, hogy elvágódom a jégen... :roll: :oops:

Balwin, szépséges lánykád hogy viseli a szemüveget?

Judit, ti mikor is mentek? Nem jössz ma a Corába? :wink: Fel kellene töltenem a "raktárat"... csak apa délelőtt is dolgozott, megy az aratás ezerrel, lepihent ebéd után, de lassan csak keltenem kell, mert nem éjszaka akarok vásárolni :roll: :wink: :lol:

Judit (lévay), még visszatérve a körutunkra (amit szerintem már nem fejezek be, nem csodálom, ha elegetek van belőle.. :oops: ), ezért nem vittük csak Mátét, a két lányt pedig nem. Ez inkább tanulmányi kirándulás, mint pihenés volt. Egyedül szerveztem meg mindent, az utitervet (amit összefűzve vittünk magunkkal, 50 oldal, benne a GPS koordinátákkal, nyitvatartással, leírásokkal) , a szállásfoglalást, mindent. Úgyhogy nagyon sok munkám volt benne, de megérte.

A húgommal átrepültünk 4 napra Stockholmba. Még annál is gyönyörűbb ez a város, mint ahogy a képek alapján elképzeltem. Egy baj van csak vele, de az nagy: iszonyatos drága, pl. egy múzeumba a belépő 3300-6000 ft/fő. Én csak egy kis gépet vittem, de majd hozok néhány képet (persze ezeket össze se lehet hasonlítani Csabáéval :oops: ). Helsinkiben nagyon jól bevásároltam, fantasztikus vásárok vannak: -70 %, s itt már akciózzák a tavalyról megmaradt őszi készletet, úgyhogy 5 euróért ingpulcsit vettem Máténak (Esprit), 9 euróért őszi dzsekit Annának, 4 euróért Benetton és Esprit hosszúujjú pólót. Magamnak is kaptam egy (szerintem ) nagyon szép hosszú dzsekit, meg egy báli rucit, de ez most egyszerűbb, nem ilyen fidres-fodros... Úgyhogy nem is csoda, hogy a reptéren "Hevy" - súlyos cimkét kapott a bőröndöm... :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Hát csajok, mégis itt vagyok.....:(

Bálint a kórházban van, fertőzőn, nem lehetek vele... 3 órája vittem be, mert a láza csak kúszott fölfelé, és ment a hasa, plusz füléhez kapkodott. Először az ügyeletről hazaküldtek, de nem lehetett lehúzni a lázát, sírt keservesen, hát így kötöttünk ki a F.O.G. és a gyerekambulancia után a fertőzőn.
Beleszakad a szívem, azóta csak üvölteni tudnék, annyira fáj, hogy ki van kötve egy rohadt rácsos ágyhoz, infúziót kap, és nem lehetek vele!!!!!! Ráadásul Szabolcs meg hétfőtől a pesti körházban, egyikkel sem lehetek...
Egyszerűen most azt érzem, hogy belehalok az aggodalomba, és hogy nem lehetek velük....

Kép
Kép
 


Dorka!Hihetetlen ami történik Veletek mostanában.Nagyon szorítok Nektek!!Várjuk a híreket a gyerekekről!Mi történt Bálinttal?Rengeteg sok +++++++++++++++++++++++++++++++energiát küldök!

Kép
Kép
 


Dóri! Ez borzasztó lehet, sok erőt is kitartás kívánok nektek! Erősek, szívósak a gyerkőcök, hidd el minden rendben lesz és hamarosan elfelejthetitek ezt az egészet! ++++++++++++++

Rita

Kép

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: