Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy ismeri-e valaki közületek Dr. Bakos Istvánt (VIII. kerületben Trefort utcában rendel). Érdekelnének a tapasztalatok vele kapcsolatban, hogyan vezette le a szülést, mennyiért vállalta stb. Légyszi, írjatok!!


Szia Misimókus!

Először is ne haragudj hogy csak most írok neked,de most vettem észre a topicot...remélem még nem késtem el a válasszal....:)

Én tavaly októberben szültem a főorvosúrnál!Nekem a kolléganőm ajánlotta,ő 3 éve szült nála...
Amikor nekünk úgy nézett ki a dolog,hogy jön a baba,elmentünk hozzá,és megkérdeztem, elvállalna e? Azt mondta minden további nélkül!
Velem végig nagyon kedves,precíz volt a terhesség alatt...mindig elmagyarázott mindent hogy mi miért kell,ha vizsgálatra küldött,vagy váérvételre.
Kb havonta kellett menjek a rendelőbe a terhesség elején,a végefelé már gyakrabban....
A kiírt időpont előtt kb 3 héttel megadta a mobilszámát,hogy ha bármi van,akkor el tudjam érni...
Mivel a kórházban még soha nem jártam,megbeszéltünk 1 időpontot amikor ügyeletes,bementünk hozzá,és megmutatott mindent,megnézhettük a szülőszobákat,a fizetős és sima szobákat is...
Pénzt tőlem soha nem fogadott el,és nem azért mert nővér vagyok.....
Azon a nagy napon amikor már 15-20 perces fájásaim voltak délután 3 órakor,telefonon többször beszéltünk,és mondta mit kell tennem...bementünk a kórházba,ahol már vártak,előre betelefonált...este többször is,hogy mi újság..Hajnali 1/4 2 kor hívta fel a párom a szülőszobáról,szinte percek alatt ott volt!!!!!!
A szülés alatt végig biztonságban éreztem magam,02.07 perckor már a karomban tarthattam a kisfiamat!:)
Nagyon sokat segített,nyugtatott,mondta mit hogy csináljak!Persze a szülésznőnek is sokat köszönhetek/Fekete Ildi/
Ezek után hétvégén bejött meglátogatni,megkérdezte minden rendben van e...
Pénzről soha nem beszéltünk...konkrétan én sem kérdeztem rá,ő sem mondta...
én nagyon meg voltam vele elégedve,az összeget amit adtunk neki ha gondolod priviben megírom!

Azóta is hozzá járok,és ez szerintem még egy jó darabig így is lesz!Azt tudom,ha netalán bevállalnánk még 1 babát,akkor azt csak is kizárólag a Bakos dr-nál szeretném a világra hozni!!!!!!!

Remélem tudtam neked segíteni...ha bármilyen kérdésed lenne akár vele,akár a kórházzal kapcsolatban,szivesen válaszolok!!! E-mailben is,az elérhetőségemet a profilomban megtalálod!!!

Üdv: Kriszta
 
 


Szia én teljesen új vagyok itt és még babám sem volt, most szeretném én is felfogadni a Bakos Dr-úrat de nem tudom,hogy milyen összegre számítsak a szülésnél. Vagy mennyit illik adni vizsgálatonként, ti mennyit adtatok neki?

Elöre is köszönöm ha tudsz segíteni :)
 
 

 
 

Szia Újanyu!

Írtam neked privát üzit,jelezd kérlek ha megkaptad!!!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok! Megkaptam az üzit nagyon köszönöm, így azért egy kicsit nyugodtabb vagyok. :D Én most vagyok a harmadik hónapban , első baba úgyhogy nagyon izgulok, hogy minden renben legyen majd.
 
 


Szép jó estét :)

Noémi!
Megkaptam a mailt!
Ha van időd írj,kérdezz nyugodtan,válaszolok!!!!!
Pocaklakóhoz gratula!:) nyugi,minden rendben lesz!:)
Az én rosszcsontom már alszik,azért tudok most írni.De nem sokat,mert apa nemsoká jön haza munkából.....
Várom a leveled!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szia Cristi!

Én is új vagyok, és a Bakos dr Úrhoz járok terhesgondozásra. Szeretnék nála szülni, ebben megerősített az is, hogy jókat írtál róla. De mielőtt erről beszélnék vele, arra szeretnélek kérni, hogy tájékoztass az anyagiakról, hogy mégis mire számíthatok.

Előre is köszönöm.

Bözsi
 
 


Szia Cristi és Bence!
Bocs, hogy csak most írok de most nagyon sokan voltak nálunk, és a párom is a gépen dolgozott... Hétfön megyünk a tarkóredő uh-ra és remélem a párom is bejöhet velem. Amúgy azt akartam kérdezni, hogy veled bemehetett a párod uh-vizsgálatokra? És mikor tudtad meg, hogy fiú vagy lány a pocaklakód? :D ÜDV: Noémi
 
 


Sziasztok!

Bözsi!
Először is gratulálok a te pocaklakódhoz is!!! :D
A Bakos főorvos úrnak adott összeget,privát üziben megírom....
Nem tudom hogy szeretnétek e szülésznőt fogadni,EDA-érzéstelenítést,vagy fizetős szobát....az utóbbi nagyon megéri!!!!Ezekkel kapcsolatban is segítek/az anyagi vonzatát illetően/


Noémi!
Mi a 20.héten voltunk 4D-S uhn,már ott megmondták hogy 80% hogy fiú!
:D
Nekem sajna borzalmas érték jött ki az AFP-nél,ezért a főorvosúr elküldött a 2.Női klinikára ,ott 2szer voltunk..egyszer egy adjunktus nézett meg,meg az uh labor vezetője/aki szintén Bakos dr/és mindketten azt mondták hogy egészséges a babám.
Oda mind a kétszer bejöhetett a párom.
Egyszóval én sok uh-n voltam,apa mindig elkísért!:)
A 4D-st is azért csináltattuk,mert látni akartam hogy tényleg minden rendben van e a babával...és most itt ugrál egy egészséges rosszcsont kis gengszter mellettem :lol:
Te se idegeskedj,minden oké lesz!!
Én is itthon voltam kb a 3.hónaptól..én rengeteget olvastam,sétáltunk apával sokat,,stb..
Egyébként van a Schöpf -Méreiben szülésfelkészítő tanfolyam,apukák is mehetnek,és nem kell érte fizetni!
Mennem kell,felébredt a kisfőnök..

Írjatok nyugodtan,ha lesz időm válaszolok!!!!!!

Üdv: Kép

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Hello Kriszti, Bence!
Ma voltam az uh- és minden rendben volt , csodálatos érzés volt látni a kicsi kezeit, lábikóját , mindenét.... Hallottuk a szívhangját és csak dicsérték, hogy milyen aktív, tényleg folyton mocorgott nem is gondoltam, hogy így rugdosodik, integet , forgolodik :D Mert sajnos én még ebből semmit nem érzek... De azért is volt még olyan szuper mert a párom is végig mozizta velem és most ő is odáig van , hogy ez az ő babája és biztos focista lesz mert annyit rugott... :D Remélem ti is ilyen jó kedvüek vagytok mert én majd kicsattanok! Kérdezni csak annnyit szeretttem volna, hogy szerinted most majd ha megyek vissza akkor már felfogadjam? És hogyan? Köszönöm, hogy biztattatok
UI:Tündéri a kisfiad, még a páromnak is tetszett pedig nem nagyon szokta dícsérni a babákat.... :D Noémi
 
 


Szia Noémi!

Örülök hogy minden rendben volt az uh-n,és ugye hogy milyen csodálatos érzés látni? az én párom is akkor fogta fel az egészet,amikor először látta a pici fiát!!:)
Sajnos az én kis gyönyörűségem este belázasodott,a doktorbácsi szerint torokgyulladása van,antibiotikumot kap..de én sem vagyok a toppon,meg apa sem:(
Ha mész vissza a Bakos dr-hoz,egyszerűen csak annyit mondj neki,hogy szeretnél nála szülni,elvállalna e?
Ha bátor vagy,,rákérdezhetsz arra is diszkréten,hogy mire számíts anyagilag/de nem fog összeget mondani!!!!!/:)
Majd azért írd meg,hogy mit mondott!Kíváncsi vagyok:)
De szerintem nem fogsz csalódni.
Mennem kell,fürdés,etetés,alvás!

Jó pocakosodást! :D

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszönöm! És ti meg gyógyuljatok meg! :D
Majd 28.-án kell vissza mennem akkor úgy teszek ahogy mondtál.
Most megyek mert muszály ennem egy kis nasit.... :)
Jó éjt: Noémi

Kép
 
 


Szia Cristi!

Nagyon szép a kisfiad. Gratulálok hozzá.
Én a 27. hétben vagyok, és még mindig dolgozom, de már nem sokáig.
A szüléssel kapcsolatban minden infót szívesen fogadok, szeretném magam a legnagyobb biztonságban tudni. A kórházról és az anyagiakról is írj légyszi.
Ha van időd, kérlek válaszolj.

Üdv: Bözsi
 
 


Sziasztok!


Bocsi,de csak most tudok írni...Aranyosak vagytok,köszönöm a dícséretet Bencét illetően,átadom az illetékesnek!:)
Nekem szerdától nincs hangom,a pici fiammal tegnap voltunk a Bethesdába a fül-orr-gégén..Hála az égnek a fülének semmi baja,de a torka nagyon csúnya még mindig....Nem akarom elkiabálni,de éjszaka már nem volt lázas.

Bözsi!
Röviden próbálok írni pár szót a kórházról:
Magánkórház,tavaly lett felújítva.
Ennek ellenére ajánlom a fizetős szobát,ahol bent van a zuhanyzó,tv,hűtő,és ami a legfontosabb veled lehet a babád,akár éjszaka is.(fürdetéskor,vizitkor elviszik)
Az első emeleten 3 ágyas van/én ebben voltam(5000 ft/éjszaka.)
Sajnos a nem fitzetős szobák átlag 5-6 ágyasak,rengeteg látogató,és a gyermeket csak szoptatási időben 3 óránként láthatod. A közös fürdőt,wc-t higiéniai szempontból nem ajánlom.
A 3.emeleten vannak az új 1-2-3 ágyas szobák,azoknak tavaly az árai:6-7-9 ezer volt ha jól emlékszem,és van még egy császár őrző is,annak sajna nem tudom az árát.De talán az is 9-10 ezer körül.Az elsőn van a nem fizetős császár őrző,ami 4 ágyas.
Ha esetleg szeretnél Epidurális(EDA) érzéstelenítést,akkor előtte beszélni kell az altatóorvosok valamelyikével.A kórházban 2 van,aki szúr EDA-t.Én a Sorbán dr-t ajánlom,ha szükség lenne rá.Én nem akartam,Bakos dr-ral nem is beszéltünk róla.Bár nem egy leányálom a szülés,de szerintem ki lehet bírni.Az epidurálnak vannak előnyei,és hátrányai is.Ezt majd akkor részletesen megírom,ha érdekel...
Szülésznők:
Választott szülésznő előnyei: Az utolsó hetekben ő csinálja a CTG-t,mindig el tudod érni,és ott van amikor kell.Az ő tarifájuk változó...
Nekem nem volt fogadott,de szerencsém volt,az egyik legjobb volt ügyeletben: Fekete Ildikó...ő, és Fehérfi Kriszta a legkeresetebb szülésznők.De a Kátai Timi is nagyon aranyos,profi.
Ha esetleg kell valamelyikük,elérhetősége küldöm.
Ilyenkor a 27.hét környékén már érdemes velük beszélni,mert előre be vannak táblázva...
Hirtelen ennyi jutott eszembe...Írd meg ha valami érdekel konkrétan,és ahogy tudok,ígérem válszolok szivesen!

Noémi!
Ne aggódj az éjszakai nasik nálam is megvoltak!:)
Állandóan raboltam a hűtőt....:):):)

Vigyázzatok magatokra,jó pocakosodást mindkettőtöknekl!
Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Mindenki ilyen boldog mint én? :D

Kép
 
 


Kriszta és Bence
Remélem azért jól vagytok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok! Mi igen..Noémi!Mail ment! :lol:

Bözsi? veletek mi újság?

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Megkaptam a Mailt, tényleg rég beszéltünk. Elöször is már a 20.-héten megmondták, hogy 100%:kisfiú! Amikor megkérdeztem az orvost, hogy biztos-e akkor babauci rögtön felénk fordulva megmutatta a lényeget... :lol: Hihetetlen élmény volt! Mondjuk gondoltuk, hogy fiú lesz mert megállás nélkül rúgdos tehát focista lesz az Apukája legnagyobb örömére... Soha nem gondoltam volna, hogy ennyit tudnak izegni-mozogni, és mindenki nyugtat:ez csak rosszabb lesz, bár a fizikai fájdalmakat leszámítva nagyon szeretem amikor mocorog mert olyankor tudom jól van és jól érzi magát. Eddig minden eredményem nagyon jó lett de azért csak akkor leszek igazán nyugodt ha végre a kezemben tarthatom őt... Most 20.-án megyünk 4d-re, már teljesen el vagyok varázsolva mert látni fogjuk az én pici fiamat. Beszéltem Bakos dr-úral és meg is egyeztünk, hogy nála szűlök de most amikor voltam nála utoljára már nem tudtunk semmi konkrétat lefixálni mivel most senki sem tudja mio lesz ezzel az új törvénnyel. Mivel én a 8.ker-be vagyok bejelntve ezért az oda tartozó kórházban kéne szülnőm és ügyebár a Dr.-úrnak meg a 9.-kerben van a kórháza. Úgyhogy most várunk hátha amire megint megyek akkor már ki derül v.mi.... Nemtudom, te mit tudsz erről? Örülök, hogy mostmár jól vagytok, még szerencse, hogy a Bencus nem kapta el. Még egy csomó mindent akartam de most nem jutt eszembe , de amint kitaláltam megírom mostmár mindig van időm. De amúgy a Mail-om megkaptad?

Puszi: Noémi és Atillababa

Kép
 
 


Szia Noémi!

Mailt nem kaptam,csak a visszaigazolást,hogy te elolvastad az enyémet.... :cry:
Örülök hogy jól vagytok!
Én is szárnyaltam,amikor megtudtam hogy kisfiunk lesz!Bár apa eleinte kislánynak örült volna jobban,de ma már a mindene Bence! :lol: :lol:
Épp most jött haz melóból,a gyermek meghallotta a hangját,félredobott mindent,és közölte hogy "pához"! :lol:
A mocorgásról:nekem Bence mindig estefelé volt élénkebb...azt mondták,hogy rossz alvó lesz majd...de hála istennek 2 hónapos korától végig alussza az éjszakákat,nagyon ritka ha felébred.../nyáron többször fölkelt inni,meg akkor alszik rosszabbul,amikor foga jön/
A 4D-s uh nagyon jó élmény..apa nekem majdnem sírt,hogy ott van az ő pici fia..számolgatta az ujjacskáit,stb...amikor kijöttünk,azonnal fölhívta az édesanyját,hogy neki bizony kisfia lesz!!!!!!!!!!amíg meg nem született,kb 1000szer néztük meg a DVD-t :lol: :lol: :lol:

A kórházról csak annyit tudok,hogy limitálni fogják a szülések számát,magyarul csak a tervezett számú szülést vezetik majd le...mert eddig a Schöpf ellátott bárkit,aki az útcáról ment be szülni/ezért anyavédelmi központ/
Ezentúl pedig csak az ott tervezett szüléseket....
Sajnos eddig sem volt fényes az egészségügy,ezután már csak rosszabb lesz...nem tudom mi lesz,ha elfogadják ezt az új törvényt.....de hátha...
Vigyázz magadra,és Attilababára is!!!!!!!
Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk a 4d-s uh-ra. Már alig várom az este 6-órát, hogy láthassuk a pici fiam kire hasonlít...? A karácsonyi képeslapok nagyon édesek voltak, köszönjük :lol:
Remélem jól vagytok és vidáman tellik a karácsonyi készülődés és a Bence is élvezi. :D Ma még írok és küldök képet a picikémről.

Puszi

Kép
 
 


Szia Noémi!

Remélem élvezni fogjátok a 4d-t,nekem felejthetetlen élmény maradt,egy örök életre! :lol:
Bence rossz mint a bűn! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Várom majd a képet!!!!!

Pusza!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok 2007-ben!

Remélem jól telltek az ünnepek, és Bencének sok ajándékot hozott a jézuska, mert olyan jó kisfiú. :D
Képzeld el mi meg most nem is annyi idősek vagyunk mint a vonalzón hanem 29hetesek és 5naposak a Dr-bácsi szerint. Aminek nagyon örülök mert így elöbb lehet már velünk a pici fiam. :lol:
Azt szeretném kérdezni, hogy te mit tudsz most mi lesz, hol szűlhetek majd? És a múltkor írtad,hogy a Bakos már csak az Aurórában rendel, ez mit jelent akkor már hol nem?
Mostmár azért kezdek izgulni egy kicsit...

Puszi

Kép
 
 


Kriszti!

ja és még egy kérdés te hányadik hétben szűltél?

Kép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Kíváncsiságból megnéztem, mások mit mondanak Bakos doktorról, aztán rájöttem, hogy sokan nem írnak róla, illene, hogy elmondjam a véleményemet én is - meglátjátok, miért.
A fiamat közel három éve szültem nála, császárral. Évekig hozzá jártam rendelésre (teljesen véletlenül kerültem oda), ott tűnt fel, hogy mindig elolvassa a kartonomat, visszafelé is - még akkor is, ha csak fogamzásgátlót kértem. A terhesgondozás során nagyon figyelmes, rendes volt, meghallgatott minden kérdést, válaszolt is, de kérdezni érdemes, nem biztos, hogy mindent elmond magától (gondolom különféle "felkészültségű" kismamákkal van dolga). Nagyon megnyugtató stílusú, kellemes humorú, nyilvánvalóan gyerekszerető, finom kezű orvos (ami ugye nagyon fontos, pláne terhesen). Higgadt, tapasztalt, gondos, kedves, de nincsenek nála hókuszpókuszok, imázsépítés, teszi a dolgát. Nagyon nagyra becsülöm benne, hogy evidens számára, hogy mindent nem érezhet abból, amit egy nő érez, sosem cáfolta meg az érzéseimet (sosem hangzott el, hogy "azt nem érezheti"). Volt olyan, hogy negatív leletem volt, látni sem látott semmit, de elhitte, hogy érzek dolgokat, folytatta a kezelést - rendbe is jöttem.
A szülésnél nem volt rabló, nagyon remélem, hogy a következő babám is nála szülhetem (sajnos most éppen minden bizonytalan a reform miatt), de az utolsó pillanatig várni fogok egy esetleges váltással. Már csak azért is, mert a császár is simán (és megnyugtató, jó hangulatban) zajlott, nagyon ügyesen varrt, a kórházban is rámnézett utána.
Rosszat nem tudok rá mondani (akármilyen hihetetlen) - persze, biztosan fáradt és türelmetlen néha ő is, biztosan ideges is néha, vagy siet és kapkod, mert emberből van, de szerencsére ezt sosem tapasztaltam (kb. 10 éve járok hozzá rendszeresen).
Jelenleg az Auróra utcában rendel, de magánrendelése is van, interneten megtalálhatjátok.
Röviden: csak ajánlani tudom.


Szia Cristi!

Még új vagyok itt, de már korábban is olvastam a társalgó témáit.
Azért is vettem fel Veled a kapcsolatot, mert én is évekig jártam Bakos doktorúrhoz, de egy éve elköltöztünk a férjemmel, és túl messze lett a Trefort utcai rendelő. Most gyermeket szeretnénk, és megbízható szülész-nőgyógyászok után nézelődtem, sikertelenül. Ezért úgy döntöttem, hogy a Bakos doktorúrat már ismerem, megbízok benne, ezért az a kicsi távolság nem lesz nekem akadály a biztonságért cserébe.
A lényeg, hogy engem is érdekelne, hogy a doktorúr milyen összegért vezette le Nektek a szülést?

Előre is köszönöm a választ, nagy segítség!

Üdv:


cristi írta:Szia Misimókus!

Először is ne haragudj hogy csak most írok neked,de most vettem észre a topicot...remélem még nem késtem el a válasszal....:)

Én tavaly októberben szültem a főorvosúrnál!Nekem a kolléganőm ajánlotta,ő 3 éve szült nála...
Amikor nekünk úgy nézett ki a dolog,hogy jön a baba,elmentünk hozzá,és megkérdeztem, elvállalna e? Azt mondta minden további nélkül!
Velem végig nagyon kedves,precíz volt a terhesség alatt...mindig elmagyarázott mindent hogy mi miért kell,ha vizsgálatra küldött,vagy váérvételre.
Kb havonta kellett menjek a rendelőbe a terhesség elején,a végefelé már gyakrabban....
A kiírt időpont előtt kb 3 héttel megadta a mobilszámát,hogy ha bármi van,akkor el tudjam érni...
Mivel a kórházban még soha nem jártam,megbeszéltünk 1 időpontot amikor ügyeletes,bementünk hozzá,és megmutatott mindent,megnézhettük a szülőszobákat,a fizetős és sima szobákat is...
Pénzt tőlem soha nem fogadott el,és nem azért mert nővér vagyok.....
Azon a nagy napon amikor már 15-20 perces fájásaim voltak délután 3 órakor,telefonon többször beszéltünk,és mondta mit kell tennem...bementünk a kórházba,ahol már vártak,előre betelefonált...este többször is,hogy mi újság..Hajnali 1/4 2 kor hívta fel a párom a szülőszobáról,szinte percek alatt ott volt!!!!!!
A szülés alatt végig biztonságban éreztem magam,02.07 perckor már a karomban tarthattam a kisfiamat!:)
Nagyon sokat segített,nyugtatott,mondta mit hogy csináljak!Persze a szülésznőnek is sokat köszönhetek/Fekete Ildi/
Ezek után hétvégén bejött meglátogatni,megkérdezte minden rendben van e...
Pénzről soha nem beszéltünk...konkrétan én sem kérdeztem rá,ő sem mondta...
én nagyon meg voltam vele elégedve,az összeget amit adtunk neki ha gondolod priviben megírom!

Azóta is hozzá járok,és ez szerintem még egy jó darabig így is lesz!Azt tudom,ha netalán bevállalnánk még 1 babát,akkor azt csak is kizárólag a Bakos dr-nál szeretném a világra hozni!!!!!!!

Remélem tudtam neked segíteni...ha bármilyen kérdésed lenne akár vele,akár a kórházzal kapcsolatban,szivesen válaszolok!!! E-mailben is,az elérhetőségemet a profilomban megtalálod!!!

Üdv: Kriszta

Macica
 
 


Sziasztok!

mtm-mel egyetértésben én sem tudok Bakos dr-ról rosszet mondani!Nekem egyszer sikerült ügyelet után találkoznom vele,látszott rajta a fáradtság,éjszaka 4 szülést vezetett,plusz volt egy iker császára sürgősben...bármennyire is fáradtnak tűnt,nem volt morcos,türelmesen kedvesen bánt velem!

Macica! Válasz ment!!!!!!

Üdv: Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy Bakos Dr. melyik kórházban vezet szülést mostanában?

Minden jót!
Nacky
 
 


Szia Nacky!

II. sz. női klinika - elég jó az is. Terhesgondozásra az Auróra utcába járok, néhány vizsgálat a II. klinikán van.

Pénzügyekről most már én is többet tudok mondani, priviben.

Egyébként, ha valakit érdekel, akkor hetente egyszer egy órányi magánrendelése is van a doktor úrnak (aki egyébként főorvos, de a doktor úrért még sosem húzta össze a szemöldökét), itt megtaláljátok: www.drturi.hu.

Tücsi


Szia Tücsi!

Köszi az infót! Egy ismerősöm a magánrendelésére jár, ő ajánlotta, de ő nem tervez babát mostanában, ezért a többit nem tudja. Az Aurórában mikor rendel? Bár nem vagyok 8. kerületi (egyelőre), nem tudom, úgy lehet-e menni hozzá rendelésre, avagy se.
A II. sz. klinikáról tudsz mesélni?
És a privát része is érdekelne a dolognak :-)

Minden jót!

Nacky
 
 


Szia Tücsi!

Én is a Bakos doktorhoz járok az Aurórába. Most találtam rá erre a fórumra és örülök, hogy lehet nála szülni, mert én is aggódtam. Ha tudnál írni részleteket a II. sz. klinikáról, illetve priviben az anyagiakról, azt én is megköszönném!

Szép napot!
Alibaba
 
 


Sziasztok!

Nacky, szerintem az Aurórába mehetsz, lakóhelytől függetlenül (én sem 8. kerületi lakos vagyok már), de előtte időpontot kell kérni Bakos doktorhoz. (333-6730 / 155 mellék). Hogy a vizitdíjjal mi van, nem tudom, én már kismama voltam, amikor bevezették.

Rendelési idő Aurórában: H-Sz délután, K-Cs. délelőtt, péntek változó.

A II. számú klinikáról van két fórum: az egyik a II. sz. klinikán szültek élményei, ott vannak olyanok, akik már szültek is, alatta van egy másik fórum, oda többen összeszedtük, amiket megtudtunk a klinikáról. Gyors infót itt találtok, részletesebb tapasztalatot a másik fórumon kérjetek a lányoktól. (A SOTE II. nevű fórum gyakorlatilag nem él, ne ott próbálkozzatok.)

Azért beszéljétek meg a doktor úrral is a nála szülést :) én már megtettem, én októberben fogok szülni, úgyhogy izgultam, hogy lehet-e nála szülni.

És már megint azt gondolom, hogy nem bántam meg, hogy nem váltottam orvost a bizonytalanság miatt, Bakos doktorról megint kiderült, hogy odafigyelő, alapos orvosként bánik velem.

A priviket küldöm.

Szép estét,
Tücsi


Sziasztok!

A vizitdíj 300 ft alkalmanként,függetlenül a lakóhelytől....

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok

Én is a Bakos doktor úrhoz járok 20hetes vagyok most.
Szeretném őt felfogadni orvosomként de nem tudom ez anyagilag mit jelentene.Úgy tudom hogy ingyenesen csak a körzetheztartozó kh-ban lehet szülni aminekem az István kh de én oda nem akarokmenni.Viszont ha van választott orvosom akkor mehetek az ő kórházába szülni és az ellátésért nemkell fizetni mint egyébként a választott kh-ért.Nekem a 2-es számú klinika nagyon szimpatikus sok ismeősöm szült ott akik megvoltak elégedve és a doktor úrban pedig nagyon megbízom imádom őt és nagyobb biztonságban éreznépm magam ha ő vezetné le a szülést mint más.Amikro a lányom 2évvel ezelőtt meghalt a hasamban ügyeletesnél szültem a Szabolcs kh-ban de undorító volt :( nem csak az akkori orvsook hanem maga a kh is :( Akkor megfogadtam többet nemszülök ügyeletes orvosnál aki nemtörődik velem és hagy bennem elvérezni egy csecsemőt. :(

Tud valaki ez ügyben segíteni nekem?
Köszi Gabi
snopy13
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Szia Gabi!

Én is ugyanabban a helyzetben vagyok, mint Te. Én is 20 hetes vagyok, a Bakos doktorhoz járok és őt szeretném felfogadni. Ami a kh-t illeti, én is úgy tudom, hogy fogadott orvos esetében nem kell a kórházi ellátásért fizetni, csak a dokinak a szülésért. Én egyébként a Péterffyhez tartozom, de kiráz a hideg, még a gondolatától is, hogy ott szüljek...
Nagyon sajnálom, hogy a kicsi lányoddal hagyták, hogy ez történjen, ez annyira szörnyű!
Remélem, mindkettőnknek sikerül felfogadni a doktor urat, én is csak benne bízok igazán. Volt már egynéhány rossz tapasztalatom nőgyógyászokkal.
Sokat nem segítettem, de a többi kismama biztos okosabb infókkal tud szolgálni!
Szép estét! Ali
 
 


Szia Gabi!
Tavasszal visszavonták azt a rendelkezést, hogy választott orvosnál szülve (más kórházban, mint a területileg illetékes) fizetni kell. Maradt a hálapénz rendszer. Úgyhogy szüli ott szülhetsz, ahol az orvosod van.
Privit küldök az anyagiakkal kapcsolatban.
Minden korábbi borzalom ellenére szerintem próbálj megnyugodni, remélhetőleg Bakos doktornál már jó kezekben lesztek.
Tücsi


Sziasztok!

Rermélem jól vagytok, Bence már igazán nagy fiú. Bocsi, hohy nem írtam de minden percem a kicsi fiamnak szentelem.Ma este küldők képet róla e-mailodra Cristi, és te is küldhetnél rólatok. Annyi mesélni valóm van nem is tudom hol kezdem... ;) A 41.-héten indították + aszűlést reggel fél 8-kor és délután 5 elött 2percel szűletett meg babóca: Németh Attila(MakkMarci) 4100g-mal, 58centivel.Számomra nagyon jó élmény maradt a szűlés, nagyon kedvesek voltak az István kórházban, csak szűlésznőm volt választott, szuper volt még ezekkel a paraméterekel is sikrűlt gátvédelemmel világrahozni manókát. ;) De itt a Babaneten meglehet nézni őt a fotóalbumban (Németh Attila(MakkMarci)).
A Bakos doktor pedig tényleg egy tündér, végül egész a szűlésig hozzá jártam gondozásra, és ezután is hozzá fogok. Puszi nektek és minden pocakosnak kitartás ;)

Noémi és Ati

Kép
 
 


Szia Noémi!!!!!

De jó hogy jelentkeztél!
Nagyon sokat gondoltam rátok,hogy mi lehet veletek!
MakkMarci tündéri szép kisbaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
Nagyon édes!
Emailt írtam!Pusza!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szia Kriszti,Bence!!!

Hát ez a Bencus fiú nagyon megnőtt, komoly férfi 8) lett belőle és tényleg gyönyörű. Remélem jól vagytok, ma este írok mailt neketek.

Puszi: Noémi&Marcika

Kép
 
 


Kedves Fórumozók,
Nagy örömmel olvastam Bakos doktorról írt csupa pozitív hozzászólást.
Én is hozzá járok az Aurora rendelőbe, és pont most kérdeztem meg tőle, hogy szűlhetek e nála, mert már a 24. héten járok. Igent mondott , nagy örömömre.
Bakos doktorról én is szinte csak jót tudok mondani.
űAnnyit szertnék kérdezni, hogy abban tud nekem valaki információt adni, hogy mennyi nála egy szülés?
A II. számú Női klinikán van az Űllői uton, de a privát rendelése a Stáhly utcában van.
Előre köszi a segítséget!
Üdv
Mindenkinek

Köszi a választ
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Már lassan két éves lesz a lányom. Nem tudom, hogy fogok-e még egyáltalán szülni, de ha igen, akkor csakis Bakos István dr. úr-hoz fordulok.
Életem legszebb napjait töltöttem a Schöpft Méreiben és csupa jót mondhatok a doktor úrról is minden elfogultság nélkül.
Többen irtak már előttem jókat róla, hát én is csak megerősíteni tudom, hogy így van.
Hálapénzellenes vagyok, nem is kért soha semmit, nem is beszéltünk pénzről, bár amikor és amennyit adtam szó nélkül elfogadta.
Valahogy mégis "lenyeltem ezt a békát", mert megvagyok elégedve vele maximálisan.
A legszebb meglepetés az volt amikor legalább kétszer feljött és meglátogatott a szobánkban, hogy jól vagyunk-e, minden rendben van-e és ellátott tanácsokkal, lelki útravalókkal is.
Innen is, most azt kívánom neki, hogy még sokáig tudja folytatni ezt a gyönyörű hivatást, habár váltania kellett és "küzdelmes" időszak vár ránk, de "itthon" maradva, emberségesen és eddigi jó habitusát megtartva tudjon helytállni.
Kedves Bakos dr. Úr!
Csak így tovább!!!
Mindenkinek önt ajánlom azóta is és nem felejtem el sosem, hiszen ön segítette gyermekemet világra. Természetesen Fehérfi Krisztinával karöltve, akit úgyanúgy választanék szülésznőnek, mint amilyen szívesen ajánlotta őt nekem.
Minden jót Önnek és neked is kedves Krisztina!


Kedves Snoopy, Mivi és a többiek!
Én is Bakos doktorhoz járok az Aurórára, 29. héten vagyok, és szeretném őt felkérni. Eddig zavart, hogy ott az asszisztens, úgy éreztem, idétlen lenne ott előtte megkérdezni. Ti hogy csináltátok? És továbbra is az Auróra jártok, vagy ilyenkor magánban kell tovább folytatni? Lehetséges lenne, hogy találtunk egy nem pénzéhes, jófej doktorbácsit? :) Kérlek, írjatok, és szeretnék kérni infót arról is, hogy mennyit illik adni, illetve aki már adott neki szülés után, mennyit adott- várom akár privátban is, és köszönöm előre is mindenkinek!
 


Kedves Bejjuska,
Én most a 27. héten vagyok, és pont 3 héttel ezelött kérdeztem meg az Aurórában a Bakos doktort, hogy szertném hogy Ő legyen a fogadott orvosom. Az assziszetns is ott volt és hallotta, de nem volt egyáltalán kellemetlen, sőt a Bakos doktor azonnla rábólintott és mondta hogy teljesen rendben van, szívesen elválla. Mondta, hogy ő a II. számú Nőgyógyászati klinikán van az Űllői úton, kezdjek el ismerkedni a kórházzal, vagyis tartanak kinden héten kedden szülésfelkészítőt és szülőszoba látogatás is van, menjek el és nézzem meg.
Kérdeztem a Bakor doktort, hogy most hogy ő lett a fogadott orvosom a magánrendelésére kell hogy járjak, de azt mondta hogy nem, majd csak a vége felé egy alkalommal amikor megbeszéljük a szülés részleteit. a pénzről nem kérdeztem, ő sem mondta, de gondolom majd a magánrendelésén ha akarja közli velem.
Hát ennyi...
Most az Aurórába járok (éppen ma voltam nála) és nagyon rendes, szimpatius és lelkiismerets orvos. Én is csak jókat tudok róla mondani!

Köszi a választ
 
 


Kedves Mivi, köszönöm szépen! Jövő héten és is szerencsét próbálok! :)
 


Sziasztok!

Egy ideje nem is mertem már újra írni a fórumra, mert féltem, hogy egyre hihetetlenebbé válik a lelkendezésem, de látom, nem én vagyok az egyetlen, aki nagyon jó véleménnyel van a doktor úrról. És írnivalóm van megint.

Időközben megszületett a második gyerekem is, császárral és újra csak meg tudom erősíteni az eddig írtakat. Bakos doktor urat különösen javasolnám azoknak, akiknek valami gond adódik a terhességével, mert az odafigyelése és az empátiája ilyenkor nagyon fontos.

Nálam a 33. héten felmerült a méhen belüli retardáció gyanúja, aminek nagyon nagy gondossággal járt utána és nagyon vigyázott a babámra (rendszeres ctg, flow metria, uh). Végül, velem egyeztetve, a tényleges helyzetemet (nagyobb gyerek otthon, stb.) figyelembe véve, kórházba utalt. (De ezt sem a fejem fölött döntötte el, kaptam pár nap haladékot is, hogy elrendezzem a dolgaimat, de úgy, hogy közben a babám is maximális biztonságban legyen.) Hát, ott nem volt minden orvos olyan, mint ő...

De térjünk vissza Bakos doktorra: nem egészen egy hétig voltam a terhespathológián, telefonon beszéltünk rendszeresen és meg is látogatott ezalatt. Végül kissé váratlan időpontban császármetszéssel zárult ez a terhesség, a kórházi hierarchia döntése alapján.

A műtét ismét jól sikerült, a varrás is szép lett, nagyon jól gyógyul, a varratszedés is rendben volt.

Mivel azért volt aggódnivaló a baba miatt és miattam is, a doktor úr többször meglátogatott az öt nap alatt, amit a kórházban töltöttem; nemcsak a sebemmel és tüneteimmel törődött, hanem a babával is és a lelkemmel is.

Ezúton is köszönöm neki azt, ahogy végigkísérte ezt a terhességemet is és azt, ahogy világra segítette a második babámat is. Ha valaha gyerekem lesz még, biztosan nála szeretném megszülni.

Tücsi


Sziasztok,
valaki el tudná nekem priviben küldeni, hogy mennyit kér ill. adott Bakos doktornak a szülés után?
Köszönöm

Köszi a választ
 
 


Sziasztok!

Én még csak a 13. hétben vagyok, és a védőnő irányított Bakos dr úrhoz, s majd csak kedden találkozom vele személyesen. Mindenestere, amiket írtatok róla, az igazán megnyugtató. :lol:

Azért, ha valaki megtenné, hogy az anyagiakról engem is tájékoztatna privátban, azt igazán megköszönném. :roll:

Egyébként, újanyu! Ha jól értem, csak terhesgondozásra jártál hozzá, de szülni ügyeletesnél szültél az Istvánban, ahova eredetileg tartozol?

üdv: Ági

Kép

Kép
 
 


Kedves Bejjuska!
Ha nem felejted el küld már le légyszí hogy mi volt a Bakos dokinál?
Érdekelne, hogy neked mit mondott.

Köszi a választ
 
 


Kedves Ágica,
Az Auróra rendelőben fogsz vele találkozni? Mert ha igen , akkor nincs semmi külön díj amit fizetni kell, viszont ha a magánrendelésére mész akkor fix tarifája van (amit nem tudok hogy mennyi mert én is a körzeti rendelőbe járok hozzá).

Köszi a választ
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron