Új privát üzeneted érkezett!

Addig is mennek a drukkok :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


köszi, túltettem magam a mai napon, nagyjából a kis elkeseredésen is, de igyekszem felfogni, hogy még ilyen hamar egyáltalán nem muszáj pozitívnak lenni a dolognak :) Meg annyian szurkolnak, hogy nem okozhatok csalódást, tehát igenis sikerült a dolog, csak kicsit szégyellős a banda odabent ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


et+8 nap, még negatív :roll:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

 
 

Helenka,
nyugi, ez a korai tesztelés problémája. Ne keseredj el, neked lehet hogy később mutatja ki, amúgy meg a vérvétel a biztos.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


köszi lili, igen, apa is haragszik rá és próbál meggyőzni, hogy már péntekig ne teszteljek :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Ezért volt jó, hogy Szaffinál fel se merült bennem, hogy hamarabb is látszódhat :) Oké, MEsónál már egyszerűbb volt, mert voltam már terhes és tudtam, az én szervezetem hogy reagál erre (azért Emilinél sikerült majd heteken át tagadnom a terhességi tüneteket, mert ugye az kizárt, hogy én terhes legyek... :lol: )

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nekem (bár lombikos terhességem nem lett) de a spontán terhességeim, ovu teszt mellett, tehát tudom mikor fogant meg a baba saccperkábé, naszóval nekem nagggyon ráérősen vált pozitívra mindig a tesztem...sőőőőt, még annál is.
Hány napos embriókat kaptál vissza?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi szépen, eléggé bizakodó lettem megint :) Energikusnak érzem magam, pont, mint a stimu előtt :) 3. napon kaptam vissza a bébiket, tehát még igencsak az elején járok. Olvasom én, hogy hol tartanak a fejlődésben, hogy még napok kérdése is lehet, míg elkezdik termelni a hcg-t.
hajrá kisbabák, én meg igyekszem emlékezetembe vésni, milyen volt ez a nap, hogy tökéletesen jól éreztem magam. Hogy legyen mit vissza sírni akár már jövő héten, a budi felé görnyedve ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,
drukkolok holnapra.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Helenka, a vérvétel a döntő, drukkok mennek! :wink:. (én első két terhességnél nem görnyedtem wc felé, hidd el, remek dolog megúszni a rókázást :) )

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


köszi a drukkot, szükségem van rá :)
Nem bánom, ha engem is elkerül a róka. De néha úgy érzem, hogy bárcsak inkább mégis megtalálna!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


na, csajok, nem tudom,hogy miért, de nem sikerülg. gyors dokicsere után folytatása következik ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


:( sajnálom :( (nekünk se elsőre sikerült :roll:)


Dokicsere miért lesz?


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


az őszinte válasz: amit ti is sejthettek, nem megfelelő tájékoztatás. Hogy Itt kellett kérdezősködnöm, hogy ehetek-e egyáltalán beülti előtt, mit vigyek magammal, bevehetem-e a gyógyszereimet, hogy annyit tudok a sikertelen lombikomról, hogy "valami nagyon nem jól van", hogy azt ígérte kezdésnek, hogy utána járunk a ciklus problémáimnak, holott a stimun kívül semmi nem történt.


Felhívtam Leskó dokit, aki szupernépszerű és ma a barátnőmnek ő jó hírt mondott, szuper kedves volt a telefonban, hétfőn hívom megint, miután átnézte a kartonomat, hogy elvállal-e bennünket? és a továbbiakban is bízunk a legjobbaknak (legalábbis a 3 pálinka, amit lenyomtam, ezt mondatja velem)


"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,
sajnálom jó teszitek, hogy dokit váltotok. Teljesen igazatok van. Igyál még 3-at helyettem is.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Helenka,


Igen, ez gond a kaális dokiknál (én ezt láttam/tapasztaltam) hogy teljesen csak az inszmekre/lombikokra vannak rákattanva, nem igazán szeretnek kutakodni. Én roppantul kedveltem az orvosomat, de ha én nem lennék nyomozgatós és partizánakcióban nem jártam volna utána egy csomü mindennek, akkor sosem lett volna gyerekem
Ettől függetlneül persze az intézmény nagyszerű, és sokak az utcáról beesve a sima protokollal rögtön babásodnak, ami szuper, de ott vannak azok akik nem


Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hátna. hát na. :) Ajánlgatnak itt endokrinológust, hogy keressem fel szabadidőmben és vizsgáltassam ki magam. Lehet, hogy azt fogom tenni!
Hétfőn hívom Leskó dokit, hogy elvállalja-e az esetemet? :) Már megint nyüzsis hétre számíthatok :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok a véleményeteket szeretném kérni én első lombikos vagyok egy hàrom napos embriot kaptam vissza 10-én 30-àn kelet volna vissza menem de előbb mentem mert kivàncsi voltam 25-én az az most pénteken voltam meg néztek a nyàlka hàrtya vastagabb mint be ültetésnél de embrio még nem látszik vettek vért a hcg59-volt aszt mondtàk hatàr eset meg néznek 30-àn ujra tesztet nem csinàlhatok mert adnom kellet az otrivált inekciot hányingerem van és a cicim is fàj! Reménykedem válaszokat előre is köszönöm
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti,
az eredményed nagyon alacsony... de láttam már hasonlót (sőőt, kevesebbet is) amiből lett baba, szóval csak ++++++++++++++++++

Helenka,
endokrinológus mindenképp jó ötlet
Eddig milyen vizsgálataid voltak??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


köszi hát remélem rossz ez a bizonytalanság!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti,
valami mindenképpen elindult, ha esetleg most nem is lesz baba (de simán lehet) akkor is jó dolog, hogy tested működik.
Hova jársz hogy 20 nap után hívtak volna vissza??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hajrá Eszti!!!
Lois, eddig cukorterhelésen voltam (IR-t nem néztek) meg vérvételeken, meg persze a kötelező körökön ami a lombikhoz kell, de kb ennyi. Minimális eltéréseim vannak a hormonoknál, elképzelésem sincs, mi lehet a bajom :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


SZia én a Kaposvári kàliba jàrok simàn nem lehet babàm zárodásom van!Azért kell vissza menem 30-án mert adigra tudnak biztosat mondani 10-én kaptam vissza ès 3-5nap mire be àgyazodik a nyálkahártya vastagab aszt mondtàk ne adjam fell
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, üdv köztünk! Mesót 3 naposan 6 vagy 8 sejtesen kaptam vissza (kettő volt). Őt 14. napi vérvételből kb. 80 hCgnek tippelték, arra azt mondták, pont jó, lesz ebből gyerek, és csak a 6 hetes uh-ra hívtak vissza. LEtt is épp itt táncol a nappaliban és szopizza az ujját :D. De az első lombikból volt egy babónk :cry: akinél a 21. napon is 100 alatti hCg-t mértek, ott mondták is, hogy nem fog megmaradni, úgy 1-1,5 héttel később vesztettük el :cry:. Tehát hCg alapján elég jól betippelik, hogy van-e esély, ha téged még bíztattak, akkor te is bizakodj még :wink:.

Helenka, megértem a doki váltást. SZerintem is igaza van Loisnak, hogy a Kaáliban menetelnek a protokol szerint, és többnyire ez be is jön nekik, de akinél nem, ott érdemes utána járni egyébb okoknak is. Én annak idején 3 lombikot löttem be, mielőtt mást is keresek. Szaffi a harmadikból lett 8) Talán segítség, ha belősz előre egy számodra kényelmes próbálkozási számot, hogy azután váltasz és megpróbálsz egész más irányba kutakodni. Oké, nekem legalábbis segített, így korrekt :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Eszti, nem úgy értem hogy természetesen úton lehet, hanem hogy ebben az esetben még "simán lehet" hogy baba van a pocakodban. Csak így írott formában félreérthető volt.. :-)
Öööö...nem is tudtam hogy Kaposváron is van már Kaáli.... látszik hogy már régen nem járok lombikozni :roll:
CSak fura volt olvasni a 20 napot, nekem is mindeg 2-3 napos embrióim votak és ET.-hez képest 11. napra mentem vv-re.
Szerintem azért nem láttak embriót mert azt akkor még nem is kell látni....

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Helenka,
háááátttőőő... ezek szerint nem sok mindent néztek meg nálad
Most nem értek egyet Rékával, mai eszemmel bár előbb csináltam volna a vizsgálatokat és ha kell utána lombik.... akkor nem kaptam volna 3* akkor hormonlöketet mint az állat, meg nem estem volna át feleslegesen ezen az egész tortúrán ennyiszer
Értem hogy nálatok mindeképpen kell a lombik a spermagondok miatt, de esélyjavítandó ki kéne zárni/szűrni ezt-azt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönöm szépen nektek nagyon aranyosak vagytok még bizakodok :-)
eszti2910
Kaposvár
 
 


hajrá Eszti!
csajok, mit javasoltok? endós telszámot már kaptam. méhpempőt is rendeltem. még merre érdemes elindulni?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok nem sikerult aszt mondták el indult valami asztán meg állt most nagyon el szomorodtam tényleg nagyon tud fàjni ez a dolog.
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti Nagyon sajnálom, részvétem :( Az első lombikból nekünk volt egy kis Angyalkánk, pár hétig örülhettünk neki :( Hónapokig tartott feldolgoznom az elvesztését. A következő stimulációnál annyira rettegtem attól, hogy megint sikerül, de aztán mégse, hogy szerintem pszichésen gátoltam a megtapadást :(. Aztán azon a héten, mikor az Angyalkánknak születnie kellett volna, a harmadik stimulációból megfogan Szaffi, rá 9 hónapra meg is született, három hatalmas csomóval a köldökzsinórján. Az orvosom azt mondta „az élethez szerencse is kell” én viszont azt éreztem, hogy a kis Angyalkánk vigyázott rá, azóta is vigyázza a lányaimat – szükségük is van rá, mert mindkettő vakmerő, a kicsi ráadásnak ügyetlen mozgású is :D. Én így tudtam, hosszú hónapok alatt feldolgozni, elfogadni, meggyászolni.


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sajnálom Eszti!
Nekem azért könnyebb, mert minden tesztem negatív lett és a doki is rögtön mondta, hogy nem sikerült.
Nekem is bele telt pár intenzív elkeseredős napba, míg jobban lettem, remélem, nem fog sokáig tartani és te is találsz egy jó kis kapaszkodót, mint én! :) a legjobbakat kívánom neked!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok a segicségeteket szerrtném kérni ugy nem sikerult most a baba 3honap mulva lehet ujra indulni ilyenkor minden vizsgálat ujra lesz? Meg nem tudom olvastam hogy inzulin terhelést érdemes csináltatni szerintetek?
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, nem minden lesz újra, de hormonos vérvétel igen. Spermavizsgálat emlékeim szerint nem kell új - apa megússze :wink:. Cukorterhelést szoktak csinálni, ha nem volt eddig, kérd meg a háziorvost, hogy csináljon egyet, az a legegyszerűbb (pl. 120 perceset, 75 ml glükózzal vagy minek hívják a cuccot). Nekem is a háziorvos szokta adni a beutalót ilyenekre, mert egyszerűbb - és olcsóbb így. EKG kell megint, az 1 hónapon belül kell majd legyen a stimulációhoz. Doki nem adott meg konzultációs időpontot előre? Hosszú vagy rövid protokolod volt? (stimuláció kb. 3 hét, vagy 1 hónap fogigátló után 2-3 hét szuri?)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Eszti,
sajnálom hogy nem jött össze a baba

Nekem nem csináltak hormonpanelt, csak az első lombik előtt, többet nem. Pedig nekem jó sok idő telt el a lombikok között, volt olyan amikor 1 év. No comment Spermiogramm sem volt több.
CSak a cukorterhelés magában nagyon karcsú (bocs Réka), ha akarsz ezzel foglalkozni mindenképpen inzulinterheléssel összekötve csináltasd. Nekem ebből volt fizetős magánintézményben, de utána kiderítettem mi a módja és volt rendes TB-s elszámolású is. 3 pontos kell legalább, (0-60-120 perces).

Helenka,
sokfelé lehet nyomozgatni, endokrinológiai dolgokat (inzulin, pajzsmirigy), immunológia, kromoszóma-összeférhetetlenség, haematológiai bibik (véralavadási zavarok pl). Szervi/fiziológiai eltérések, esetleges endometriózis feltérképezése, laparoszkópia, hiszteroszkópia erre (ezek már a műtéti diagnosztika részei, különösen elszántaknak)
Most így hirtelen ennyi jut eszembe.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


hát igen, cukor-témában sose voltam érintett :D

Endometriózis feltárását viszont azért nem ajánlja a protokoll automatice, mert maga a vizsgálat (ami egy kisműtét) kockázattal jár, okozhat olyan sérülést, ami a későbbi megtapadást gátolja (ahogy egyébként maga a kaparás is ront a fogantatási esélyen, miközben javít is, éljen az ellentmondás ). Nekem valószínű ez volt a bajom, csak nem voltak elég erős tüneteim a vizsgálathoz, így a "véletlen jött" kaparás hozta meg a sikert (nem vált le a lepény Mesóval, ezért volt a műtét). Én éreztem utána a változást, különösen ami a menstruáció fájdalom-erősségét illeti, remélem, az megmarad most szülés után is, mert nem mindegy, hogy 2-3 napot fetrengek havonta, vagy fel se tűnik, hogy épp vérzek :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Köszönöm aranyosak vagytok nem kaptam idő pontot mert el mulik a vérzésem ami meg is jött hát nagyon fájt és vissza kell menem meg néznek és beszélunk az orvosal hogy továb hosszu protokolom volt most! fogamzásgátlot nem kaptam simán semmi képen nem lehet babám! sajnos
eszti2910
Kaposvár
 
 


fogamzásgátló nem azért van, nehogy teherbe ess, hanem így állítják le a hormonháztartást, hogy aztán túlstimulálva indítsák újra, és minden kiszámíthatóan, egyszerre induljon be. De tényleg morbid, hogy fogigátlóval indul a kezelés :)
Kitartást neked, az első vérzés ilyenkor tényleg ritka szar, a sok gyógyszer miatt extra vastag a nyálkaréteg vagy mi, a megindult megtapadás miatt is bőven van minek kiürülnie :(

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szia hát igen nagyon rossz hasam is fáj nagyon!Érdekes mert én nem kaptam fogamzásgátlot nem is értem akkor mért nem! Mielőt meg betegetem volna 4napal előtte indult a gonapeptin injekciò! Utána meg a gonal f igy ment egyszere a kettő! Jò lenne tudni mért nem sikerult rendesen oda tapadnia!De nem adom fell remélem a következő sikerul!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, engem azzal "nyugtattak" utána, hogy ha annyira alacsony a hCg, mint nálunk akkor volt, akkor a "babával" nem stimmelt valami, ez ellen pedig semmit se lehet tenni. Azt is mondták (ez qrvára nem nyugtatott meg akkor), hogy az a "jó" ha valami megindult, mert akkor tudjuk, hogy a sejtosztódás odabent sem állt még, és hogy alapvetően képes vagyok megtapasztani őket. Mondom, nekem ez akkor nem segített, de azért mondták :roll:

Én suprafaktot, pergoverist és merionalt szúrtam, tehát egész más protokollon voltam :roll:. merionalból Mesónál már triplát, korábban a dupla is elég volt :/

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék ide bejelentkezni. Ma voltunk első konzin Debrecenben, és szeptemberben indul a stimu :) Júlban lesz még egy konzi, addig le kell tornázni a prolaktinom, mert megint magas lett. Szedek ráBromót, de múltkor már határérték alatti volt, így csökkentettünk a bogyin. Ezt tudva nem kellett volna... Emelett van IRem, kicsit magas TSHm,féloldali elzáródásom, férjemnek 50%os HBAteszt eredménye. Túl vagyunk 3 imszemen, így elég indok van a lombikra...
Lenne egy kérdésem(elfelejtettem ma megkérdezni), mit néznek a 20.napi uhn?

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Üdv itt ahugika! Bár ne kéne itt lenned :wink:. Meg kell hagyni, szépen begyűjtöttél mindenféle okot a lombikra :shock:. Nekem tizedennyi okot se tudtak kimutatni a meddőségre :roll: aztán mégis lombik-csirkéim vannak :roll: (ok, Emili már nem). szeptember jó hónap a fogantatásra, Emili akkor készült :) még a nagy meleg előtt szülhetsz jövő nyáron :wink: (nekem sokat segített, ha a szülés időpontjára koncentráltam a stimuláció alatt, meggyőződésem, hogy Mesó ezért is jött össze minden orvosi ok ellenére: megingathatatlanul tudtam, hogy én novemberben szülni fogok és pont :D)
Emlékeim szerint van korai uh, középidős, és ciklus vége uh. Nemtom, nálad a 20. nap melyik, nálam az kb. a középidős volt. Ott néznek egyrészt peteérést, hogy van-e, mennyi, mekkora (spontán), és nézhetnek nyálkahártya-vastagságot (szintén spontán, stimu nélkül), hogy belőjék, milyen a megtapadási képességed :roll:. A vége uh-n is ez utóbbit nézik, hogy mennyire vastagszik meg a méhedben a nyálkahártya (vagy mi). Nekem általában csak középidőseket néztek, mondjuk 10-ből egyszer volt peteérés is :roll:.


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Voltunk az Istenhegyi Géndiagnosztikában, minden rendben van tarkóredő 1,5 mm orrcsont látható és a véreredmény sem indokolja a magzatvíz vizsgálatot. Hajdú doktornő azt mondta, hogy inkább kislány mint kisfiú, illetve, hogy nem lát kisfiúra utaló jeleket.

És íme:


Lili

Kép


Kép

Kép
 
 



Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili :D Hurrá, hogy minden rendben! Kislány???? na ne! hogy lehetne már más nemű, mint az eddigiek?! Olyan is van?! :shock: :lol: (enyim dokim szerint 16 hét előtt nem mondunk nemet :roll: mert még bármi kinőhet :lol:)

Nekem ma volt az első ctg, háááát magánba jobban szerettem, mint a kórházi 2,5 órás program a 20 perces vizsgálatért :evil: :evil: :evil:. Hétvégén elutazik a dokim, szólt, hogy ne most szüljek :lol:. Keddi vizsgálat alapján amúgy jó eséllyel mingint túlhordom, mert a lepény még nagyon "fiatalka", vagyis bírja sokáig, a gyerkőc magasan van és minden zárt. 2900 grammnak becsülte a lányt kedden, vagyis végre nőtt egy jót a multkori betegség-időszak utáni lassulást behozta. Remélem, lesz akkora, mint a nővérei, engem megnyugtat az "egészséges méret" (3,5 és 3,9 kg volt Szaffi és Mesó). Ma volt kenetvétel és hát 1,5 év után először kellett felmásznom nőgyógyászati vizsgáló székbe. Annyi inszem és lombik után azt hittem, nem lehet kijönni a rutinból, de bizony veszettül félelmetes volt ott ülni :shock:. Csajok, van remény, hogy egyszer elfeljetjük ezt a sok vizsgálószékes-helyzetet 8)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja
köszi! Ez a kislány téma nem biztos sőt, bár Hajdú dktornő jó uh-s és Martinnál azt mondta, hogy inkább nem nyilatkozik, most meg simán mondta.... Még szokom a gondolatot, persze nagyon örülök, de nem merem bele élni sem magam, szóval tényleg jobb, ha már biztosra megy a dolog.
vizsgálószékes élmények szerintem örök. ezt már nem lehet kitépni, elfeljteni, mert az első hasonló szitunál élesen visszajön. Leglábbis nekem eddig így volt. Nincs rossz élményem ezzel kapcsolatban, mert mégis 3 gyereket köszönhetek, csak hát ágyban párnák közt biztos jobb lett volna mint műtőasztalon.

Most miért kell kórházba menni ctg-re?

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili,
Szuper h minden oké Hármaskával :-)
Zetenynel nekünk sem mondott semmit a 12.-ik hetin H.K., most meg simán mondta hogy "lányszerű" a babácska már akkor :-)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi Lois. én is megnyugodtam. Ha Hajdú doktornő azt mondja nincs probléma akkor az úgy is van.
Csajok ti már elég rendesen a végét járjátok, lassan babáztok. nekem a december még egy kicsit messzebb van, de szerintem november vége lesz inkább. Már alig várom.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili, épp a minap gondoltam rád, hogy ha nem jött volna Emili spontán, tök ugyanilyenkorra terveztük Hármaska összerakását, és most lennék a 13. héten én is :roll:. Azért nem bánom, hogy már túl vagyok a terhesség nagyrészén, de sok szempontból egyszerűbb lett volna a tiédhez hasonló korkülömbség :roll:. Meg az jutott még eszembe, hogy állítólag a lány babák szívhangja 140 feletti, a fiúké meg alatti szokott lenni. Nálunk igaz, mind3 lány 144-es szívhanggal volt/van odabent 8)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja
azért szívesen lennék a helyedben így a forró nyár előtt. szívhang. 164/perc volt most néztem meg. Kíváncsivá tettél. a fiúkét nem tudom, de az biztos, hogy Martinnál annyi csokit meg kávét ittam az uh előtt, hogy mozogjon, hogy az nem igazán valós szám. Mondták is fennáll a szívprobléma gyanúja mert magas a szám. Na ezen nem paráztam be mert tudtam, hogy én vagyok a ludas. nem is volt többet magas a szívhang és szerencsére semmi baja.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Rekuja,
hogy telnek a napok? Sokat gondolok rád. Várom az SMS-t.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: