Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megnyitom azt a topikot még nem babásként, de azzal a reménnyel, hogy hamarosan én is megoszthatom Veletek babaváró élményeimet :P
Fanni
 
 


Sziasztok Kaális babavárók!

NAgyon remélem,hogy írtok ide és lelkiismeretfurdalás nélkül megbeszélhetjük a múló hetek szépségeit,rosszulléteit,és tehetünk fel képet a kicsikről (és nagyokról)!

Dkata,Zsebi,Crys,Nviki,Cjud!
Jelentkezzetek!

Aki még nem babás,de érdekli a sorsunk,vagy tanácsot szeretne kérni pl.iker ügyben,írjon!

Andi
10+6
 
 


Kedves Aanda!a táblából úgy vettem ki, hogy te is győrbe jártál.ott laksz?
kihez jártál?hányadik sikerült?
én június óta járok oda,dr.kőrösihez.nagyon pozítívak az élményeim.a hiperstimut leszámítva.ez becsúszott,de ez már a múlt előre tekintek,csüt volt az első beültetésem.aug 24.én kell tesztelni!
szorítsatok!!!!!!
 
 

 
 

Szia Lola!
Bocs,de csak most tudtalak elolvasni,mert nem voltam 2 hétig netközelben.Örülök,hogy írtál!

Én Győrtől 40 km-re lakom.Boga volt az orvosom,nagyon bíztam benne mindig is,igazi profi.Nekünk 3.lombikra sikerültek a 3-as ikrek.Hihetetlen csoda ez!

Sikerült???
Szorítok,szia,Andi.
17+0
 
 


szia Andi!
kösz, hogy írtál!
eddigi tesztjeim negatívak sajna,még mennem kell vérvételre.de nem hiszem.bizakodom, majd a következő!!!!
gratulálok a hármas ikrekhez!!!!!
 
 


Szia Lola!
Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült,elsőre ritkán szokott,ez sajnos tény!Ne add fel,türelem és nyugi,most lazítsatok és újúlt erővel kezdhetitek a következőt!
Szerintem min.fél évet hagyjatok ki,mert a hormonoknak ki kell ürülni a szervezetből.

Köszönöm a gratulációt.Csak akkor fogom elhinni az egészet,ha már a kezemben tarthatom a picúrokat.

Sok erőt kívánok a folytatáshoz,meglátod a az élet mindenkinek tartogat kisbabát,csak ki kell várni!(mi 6 év várunk!)

szia,Andi
17+1
 
 


Sziasztok!

Mi Budapestre jártunk, s fél év után összejött, méghozzá második inszeminációra. Már régóta vártunk erre a jó hírre, s igazából el sem akartam hinni, hogy sikerült. Már csak a mocorgására várok, mert a szívhangját már hallottam.
Szóval fel a fejjel mindekinek, csak bízni kell, s az égiek segítenek (na meg a Kaáli). :D

Kép
 


gratula!
 
 


Köszönöm Lola29!

Mi történt a teszteléssel? Van már eredmény?

Kép
 


sajna semmi jó.negatív 3 teszt,de mensi sehol,most várok.holnap kéne mennem vérvételre,béta hcg, de nem akarok mégegy nap szabit elpazarolni, hogy közöljék, nem vagyok terhes.az utrot abbahagytam.
 
 


Nekem az első teszt eredménye olyan halvány volt, hogy azt hittem, odaképzelem azt a két csíkot. Másnap is halvány volt, de hát az eeredmény mégis pozitív lett. Ne keseredj el, mert biztos öszejön. A babák oda jönnek, ahol szeretik őket nagyon.

Kép
 


Sziasztok!

Pleasure,gratulálok a terhességedhez,nagyon szerencsés vagy,hogy ilyen gyorsan összejött a baba.Én is már várom a mocorgást,néha talán már érzek valamit,de olyan,mintha a beleim helyezkednének.
Tegnap voltunk uh-n,olyan jó volt őket látni!Nagyon megkönnyebbültünk,hogy minden rendben van velük.Sajnos a nemüket nem tudta megmondani az orvos,de ez legyen a legkevesebb.Szeretném már lassan a nevükön szólítani őket.Olyan nagyok már,hogy a fejük átmérője 42 mm!

Lola,a hormonok nagyon bekevernek,hamarosan meg fog jönni,ne aggódj.Számíthatsz egy sokkal erősebb vérzésre,ne ilyedj meg!

Andi
17+3
 
 


helló!
ma meg is jött.még nem tudom a továbbiakat.egyenlőre nincs időpont!!!!!!!annyian vannak,ez borzasztó,
vigyázzatok magatokra!köszi a jótanácsokat
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök ennek a fórumnak,én a győri kaálisok szerencsésebbje közé tartozom, a 2. lombik sikerült, ma 32 hetes boldog kismama vagyok.
lola!
Sajnálom ! Tudom, milyen érzés, de hidd el, valahol egy kis lélek csak a megfelelő időt várja, hogy hozzád születhessen! Kitartás!

A kismamiknak gratulálok, vigyázzatok magatokra!

Ancsa32.
 
 


köszi a biztatást!két hét múlva fizetős beültetés,ma szupi hangulatban vagyok!!!!!
 
 


Sziasztok!
Ancsesz,üdv.!

Lola,de örülök!Mi az a fizetős beültetés?Gondolom,a fagyibabákat kapod vissza.Ilyen esetben nem is kell hormonpótlás?
Akkor most már nyugi,drukkolok majd ezerrel.

Andi
 
 


szia aanda!

már annyit gondoltam rád!!! a másikon már érdeklődtem utánad, de jó hogy előkerültél :)
mesélj egy kicsit, hogy vagytok, mi történt eddig? hogyan tovább?
3 babóca van?

 


Helló!
üdv mindenkinek!!!!
Aanda!ezt úgy mondják spontán ciklus,nem kell semmi hozzá.azért kell fizetni, mert három hónapig nem fogad be az oep.mi meg azonnal akarjuk.
puszi nektek is!!!
 
 


Lola :)
ha a fagyist nem fizeted ki, akkor beleszámít az 5be, amit a TB finanszíroz, ha kifizeted, akkor nem számít bele.

Orsi
KépKépKép
 
 


ezt tudom, de nem azért fizetünk, mert nem akarjuk az 5 lehetőséget elpazarolni, hanem mert úgy csak 3 hónap múlva lehetne,így meg egyből.
 
 


Szia Katyerina!
Én is örülök Neked!A háttérből szoktalak titeket olvasni,ha éppen itthon vagyok.Nem akarok írni oda a régebbi balhék miatt és nem szeretnék senkit sem felzaklatni a babás híreimmel,inkább a Gyemeknevelés/Ikrek oldalon vagyok,és mostmár itt is.
Elég sok minden történt azóta.Megvolt az időpontunk redukcióra,egy csütörtöki napra.Előtte 3 nappal,hétfő este a gép előtt ülve elöntött a vér.Még jó,hogy be volt már pakolva a kórházi táskám,így rohantunk a kórházba.A vérzés kb.csak 10 percig tartott,de folyt.Másnap volt uh,ahol semmi bajt sem láttak,így csütörtökön átmentünk a Sotéra,redukcióra.Még jó,hogy előtte volt uh,mondtam a dokinak a vérzést,így Ő észrevette,hogy részleges méhlepényleválásom van,lehet hogy el fogok vetélni.Gondolhatod,hogyan éreztem magamat.A redukció így elmaradt.Másfél hét szigórú fekvés jött a kórházban,csak wc-re kelhettem fel.Vérzés után 2 héttel a vérrög,-ami a leválás helyén alakult ki-kezdett felszívódni,de még így is hatalmas lett volna a kockázat megcsináltatni a redukciót,és akkora már nem is akartuk volna.Akkor már 14 hetes voltam és a babák már nagyok voltak.Így most nagyon várjuk mind 3-ukat.
Hétfőn voltunk uh-n,egészségesek,szép nagyok már.
Jövő hét hétfőn megint megyek kórházba,mert az orvosom elővigyázatosságból bevarrja a méhszájamat,3-as ikreknél ez megszokott.
Az idő nagyon jól telik,már csak szűk 4 hónap van hátra a szülésig.

A topikon szorítok mindenkinek,különösen Anikónak,a többieket nem ismerem,de a drukkok mennek ezerrel!!!
Kívánom,hogy Mindenki minél hamarabb érezze azt a boldogságot,amit 6 év után mi érzünk a férjemmel!

Sok puszi,Andi
17+6
 
 


Andi! :D
Köszönöm,nagyon jol esik!
Én is mindenhol kutattam utánad de ezt a topikot az ota nem nyitottam meg amiota az a botrány volt!
De örülök,hogy jol vagytok!Sokat gondolok rád!
És nagyon örülök,hogy minden rendben veled és a babákkal!
Sokszor eljátszom a gondolattal hogy mi lenne ha mind a három baba velem maradna?!
És ugy érzem vállalnám őket ahányan csak vannak!
Nagyon szoritok neked és most már befogok nézni sürübben hogy itt megtaláltalak! Kép

KépKépKépKép
 
 


Szia Anikó!
Holnap reggel fekszek be méhszájvarrásra,kb.pénteken már itthon leszek,addigra szeretnék jó híreket hallani rólad,nagyon fogok szorítani!
puszi,Andi
 
 


Andi! :D
Köszönöm,addigra már minden kiderül!Szoritok az összevarráshoz!Nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen,érzel e valamit meg mindenre?!!!!
Vigyázz magadra!Jelentkezz ha már otthon leszel!
Sok puszi!

KépKépKépKép
 
 


szia aanda!

örülök, hogy rendben vagy a pocaklakókkal együtt, nagyon aggódtam amíg nem hallottam felőled...
hihetetlen gyorsan telik az idő, mintha csak tegnap írtad volna hogy sikerült a babaproject :D
remélem a stresszes időszak nem tart már sokáig... bár a három porontyka sem lesz semmi... de egy ismerősöm mindta, mikor megszülettek az ikrei, hogy gyakorlatilag nem alszik, de nem cserélné le a gyerkőcöket egy egésznapi alvásért sem :)
remélem a holnapi méhszáj varrás simán megy és megsem érzed! nagyon drukkolok!
feküdnöd kell vagy felkelhetsz néha? mekkora már a pocakod? bocs a hülye kérdésekért, de nagyon kíváncsi vagyok!
vigyázz magadra!!
pusz

 


kedves Aanda!
Remélem hogy már olvasod ezeket a sorokat! Olvastalak ám itt, és a háttérből nagyon-nagyon szurkolok Nektek, hogy végre teljesülhessen az álmotok! Feküdnöd kell? És mi a helyzet a méhlepénnyel?
Az a bélmozgásféle szerintem már a babák mocorgása!
Irj ha fel szabad kelned, várunk!
Van ám uj kismamink, Anikó személyében, akire külön büszke vagyok!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok!
Örülök,hogy írtatok!
A műtét jól sikerült,jól vagyok!A kórházban minden nap hallottam a babák szívhangját,hihetetlen érzés volt.És ami még ennél is jobb,hogy a jobb oldalamon lévő bébinek érzem az apró rugdosásait!!!1-2 héten belül biztos a többi is beindul.
Továbbra is sokat kell pihennem,de nem bánom,a babákért mindent megteszek.A méhlepényem visszatapadhatott,mert a doki nem említett semmi sem ezzel kapcsolatban.Kezdek megnyugodni.
A hasam hatalmas,majd teszek fel képet,de ahhoz a tesómékkal találkoznom kell,talán 1-2 hét.

Anikó!!!
GRATULÁLOK!!!
Veled izgulok,vigyázz magadra!

Puszillak titeket,Andi
18+6
 
 


Szia Andi! :D
Köszönöm szépen én is nagyon izgulok! :D
Nagyon sokat gondoltunk rád!Majd ha lesz egy kis időd ird le mit csináltak és hogy hogy?Mit éreztél?És mit érzel most?
Nagyon örülök,hogy minden rendben volt és van!Gondolom milyen nagy élmény volt hallani a szivecskéjüket nap mint nap!
Pihenj sokat!!!!

Melcsi! :D
Köszönöm,aranyos vagy hihetetlenül jol esik!

KépKépKépKép
 
 


Anikó!
Annyira feldob az, hogy van már 1 kisgyerkőcöd, és most a 2. is összejött! Sorstársamnak érezlek már csak ebből a szempontból is! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Melcsi! :D
Én is téged állitottalak példának magam elé mert a mi esetünk elég ritka!
Nem azt mondom,hogy nincs csak nem jellemző egy gyermek után ez a probléma!
A kérsdésedre ide válaszolok(a békesség kedvéért :wink: )!
Szoval nem igazán érzek semmi olyasmit még amire azt mondanám hogy ezek már tünetek!Az édesre rá sem birok nézni és a cicifeszülés még van de már nem olyan intenzi(vagy lehet már hozzászoktam :wink: )!Azért már várom ám hogy egy kis tünetem legyen mert az agyam csak jár és sokszor hülyeségek is eszembe jutnak föleg ha itt vagy ott szurkál!Sőt minden bugyilehuzásnál rettegve nézem hogy ...........nem is mondom ki!!!

KépKépKépKép
 
 


Anikó!
Szivemből szóltál.
A bugyis rettegést én is jól ismerem. De Nálad semmi nem lesz ugy 8 hónapig... Ne agyalj, a legjobb helyre kerültek azok az embrikék, és eszükbe se jut otthagyni a jó kis lakásukat!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Szia Anikó!
A műtét részleteire vagy kíváncsi?Mert nem értem igazán a kérdést,bocs.Kérdezz bármit,nagyon szívesen válaszolok.
Már csak 10 napot kell várnod az uh-ra,veled számolom a napokat!
A bugyis témával kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani,hogy én is félek minden wc -zés előtt,szerintem ez a félelem természetes,én már nem is várom,hogy elmúljon.Csak akkor nyugszom meg,ha már a kezemben tarthatom a babáimat.

Andi
19+1
 
 


Andi! :D
Igen a műtéttel kapcsolatban érdekelne minden!
Már én is nagyon várom az ultrahangot,annyira türelmetlenül,hogy azt elmondani sem tudom!Aranyos vagy,hogy velem számolsz köszönöm!Szerintem megnyugodni én sem nagyon fogok csak ha már kint lesz/nek!Egyenlőre legyek tul az első ultrahangon,lássam őket és akkor egy picit fellélegzem!

KépKépKépKép
 
 


Lányok!
Hát itt vannak a kismama társaim én meg nem győztelek titeket a babásba csalni. Kicsit én szomorú vagyok hogy az a bizonyos vita amikor én babás lettem megosztotta a közvéleményt és olyan emberek döntötték el hogy mi hogy és hol írjunk akik nem is írnak ide. Na mindegy. Akkor ezentúl olvasok itt is szépen folyamatosan bár az a rossz nekem ebbe a középső topikba hogy itt a tapasztalt babások nincsenek itt szóval szeritnem jó lett volna ha csak a ababásba írunk, de mindegy akkor ovasolk még egy topikkal többet. Már a kaálison úgysem nagyon ismerem a gárdát Anikónk kívül még egy két lányért nagyon izgulok, de a többiek nagyon újak nekem.

A wc. nálam is mumus még mindig főleg úgy hogy én 12 hétig barnáztam rettegtem és mindig vártam az uh-kat hogy mehessek. Nem bánom hogy a odikim is alapos és minden két hétben mehetek hozzá és vizsgálja a méhszájamat vizsgálja a babákat szóval megnyugató nekem ez így.

Anikó!
Annyira vártalak a babásra. Be is tettelek a táblába. :)
Kíyávncsian várom hogy hányan vagytok. Tudom most nem lesz népszerű amit írok, de mivel én tudom és Andi is azért jobb a kettő nagyonsok a három baba egyszere természetesne örül neki az ember, de nehéz terhsség talán neked még nehezebb lenne hogy már ott a fiad aki azért csak jobban igéynel egy anyát. De meg lehet csinálni.

Andi!
Nagyon drukkoltam neked és sokat gondolok rátok. Kíváncsian várom hogy milen felállásban vannak a babáitok a pocakban. Neked telejesn külön van mind a három baba külön burok meg minden ugye? Írtam privit is.
Kép

Zsebi
Kép


Sziasztok

Remélem, hogy nem zavarok

Zseboroszlán
wc mumus: hát igen - én az egész terhességem alatt állandóan a wc papírt vizslattam (az egyik ismerősünk a vérzés miatt 2x is kórházba került - ezért én teljesen be voltam tőle rezelve), de most meg mióta megszületett (lassan 8 hónapja) a mai napig meg azt vizslatom hogy a gyerek lélegzik e - van hogy lélegzetvisszafojtva őt hallgatom hogy vesz e levegőt, vagy óvatosan a hátára teszem a kezem, hogy mozog-e, úgyhogy mindig lesz valami mumus. Ne izgulj mostmár csak szép idő következik.

szép álmokat mindenkinek

Erika
 
 


Sziasztok!

Szerintem jó ide irni,én élvezem.Biztos jó lenne a babás is,de én az ikrek miatt a Gyermeknevelés/Ikrek-re megyek,mert az ikerterhesség azért más,és ott sokat mesélnek a lányok a gyerekekről,amit nagyon jó olvasni,így lélekben már készülhetek!Olyan dolgokról írnak,amiből már most rengeteget tanultam!Pl:ikrek szoptatása,...stb.Nyugodtan gyertek Ti is,szeretettel fogadják az újakat.

Anikó,
A műtétre azért volt szükség,mert 3-as ikreknél nagyon gyorsan nő a méh,és nehogy idő előtt kinyíljon a méhszáj.Én úgy tudom,hogy ikreknél is varrnak,csak kicsit később.Amúgy nekem meg sem kottyant az egész,10 perces ,vénás altatásban csinálták,olyan volt,mint egy petesejtleszívás.Utána és másnap éreztem a hasamat,de fájdalomnak nem is nevezném.2-3 napig kicsit véreztem,ennyi.Az orvosom nagyon figyelmes és óvatos,a kórházban az Ő kérésére megcsinálták a terheléses cukorvizsgálatot is,amit amúgy asszem a 23.héten szoktak csak.Sajnos 7 lett az eredmény,így nagyon oda kell figyelnem már erre is.Alig maradt valami kaja,amit jóízűen meg tudok enni úgy,higy ne legyen tőle semmi bajom sem.

Zsebi,
igen,a babák külön burokban vannak,tehát külön petéjűek,így nagyobb az esély arra,hogy vegyes neműek legyenek.A következő uh-ra még pont 2 hetet kell várnom,talán akkor már úgy fognak feküdni,hogy megtudjuk a nemüket.
Úgy tervezzük,hogy kb.4-5 hét múlva megyünk 3D-s uh-ra is,állítólag előtte nem nagyon érdemes.
Neked is külön petéjűek a babák?Ti mikor mentek 3D-re?

Puszi csajok,Andi
19+2
 
 


csak bekukk.

Andi :)
a méhszájvarrással elég megosztott a nőgyógyászok véleménye. Nagyon sok ikresnél nem varrnak, mert az a tábor úgy véli, hogy varrás ellenére is ugyanúgy kinyílik a éhszáj.
a varrás a fizikai kinyílást előzi meg ( de ez viszonylag ritkábban fordul elő), a fertőzések okozta méhszájkinyílás ellen sajnos egyáltalán nem véd.

sokD UH :D mi a pasikkal a 22. héten voltunk utoljára, amikor még élvezhető volt a kép, utána már annyira mindenhol minden volt, hogy semmit sem lehetett látni (voltunk még a 27. és a 32. héten).
szóvalk szerintem ikrekkel mielőbb menjetek el, mert utána már tényleg semmit sem lehet látni.
(először a 12. héten voltunk, majd a 16.on, ekkor megmondták a nemüket)

Orsi
KépKépKép
 
 


Andi!
Nekem sem hívem az orovosom a méhszáj varrásnak kéthetene megyek és nézi és ha ne adj Isten baj lenne akkor varr. Most épp kaptam hüvely kupot mert kicsit többnek ítélte a folyásomat azt mondta ne izguljak semmi baj. De legközelebb kenetet is csinálunk. Inkább megelőzésnek adata nagyonremélem hogy valóban nincs baj. Félek én már mindentől.

Mi is a 20-23. hét között tervezzük az uh-t utána már amit Orsi írt azért nem fogunk szerintem menni, de ki tudja.

Nekem is telejsen külön burokban vannak a babák szóval bármilyen neműek lehetnek. Nekem a megérzésem vegyes páros aztán lehet hogy semmi alapja nincs. Ez amolyan első anyai megérzés, ja nem második mert azt éreztem hogy több babám van mint egy. hihi

Zsebi
Kép


Bocsika Lányok! Gondoltam ide is beugrok, mert kiváncsi vagyok :lol:

Orsi,Zsebi
A 4D UH-ról is ezek szerint megoszlik a dokik véleménye. Az enyém pont azt mondta, hogy ráérek még a 30. héten menni, mert akkor igazán látványos a dolog. Ma vagyok 21.hetes és mostanában gondoltam, hogy megyek, most meg már nemtom' menjek vagy ne menjek? :cry:

Viki :D
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki :)
ha ikrekkel a 30. héten mész, akkor SEMMIT sem fogsz látni. 2 baba akkor már minden helyet elfoglal a pocidban.
1 babával más a helyzet, minél később mész annál inkább babát látsz, de ikrekkel más, mert a végtagjaik az arcuk előtt, egymás előtt lesznek... és tényleg semmit sem látni.

szerintem menj.

ha gondolod, szívesen megmutatom, milyen "fotók" készültek a 22. héten a fiúkról. Ezek a legjobb képet. a 31. héten már képet sem csináltak, mert nem volt mit fényképezni.

Orsi
KépKépKép
 
 


Orsi!
Két kilót már híztam ez normális? Illetve iker terhességnél mennyi az "elfogadott"? Ezt mindig elfelejtem megkérdezni a dokimtól mikor ott járok.
Azóta sem éreztem a babákat már nagyon várom a hétfőt hogy ismét nézzék meg hoy minden rendben van-e és a méhszájjammal is rendben van-e minden. Kenetet is kérek most már nem húzzuk tovább.

Viki!
Szerintem is menjél el most. Én rengeteg uh képre kerestem rá a neten és ikrekről csak a 20. hétig találtam képet gondolom nem véletlen.
Neked mekkora már a pocakod nem tudsz képet feltenni?

Zsebi
Kép


Zsebi :)
ikerterhességnél én a 5-30 kg között már mindent hallottam.
nagy átlagban olyan 13-16 kg szerintem a "normális", de ha vékonyabb voltál több, ha erősebb, kevesebb is lehet.
én 11 kg-t híztam.

nálam a hízás iszonyú rapszódikus volt. 20. hétig 1 kg, majd a 20-25. között 5 kg :D majd a 25-32. NULLA kg :d és a pocakom sem nőtt, majd a 32-25. a maradék 5 kg.... szóval érdekesen alakult :)
az utolsó 5 kg-ból kb. a fele nekem víz volt már, bár látványosa nem vizesedtem, de a szülés után ez hirtelen lement rólam.

Orsi
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Méhszájvarrással kapcsolatban csak annyi lenne a véleményem,hogy engem megnyugtat,az orvosomban is 100%-ban bízom.Emlékszem, Baba mondta még szülés előtt,hogy neki már csak a cérna tart!Tudom,hogy ikreknél,ill.3-as ikreknél még 1-2 hét is nagyon fontos.

Orsi,olyan jó,hogy írtad nekünk a tapasztalataidat az uh-val kapcsolatban.Én biztos hogy megfogadom a tanácsodat.Rakd fel légyszi azt a 22.hetes fotót!

Zsebi,te még csak 2 kilót híztál???A hormonkezelés megkezdése óta,vagy azóta,mióta már nem kell hormonpótlás?
Én az első uh-ig már 4 kilót felszedtem!Furcsa volt a szervezetemnek a sok fekvés,és persze a hormonok rendesen pumpáltak!A 14.hétig,amíg szednem kellett a Dufastont is híztam,de akkor már keveset, és azóta csak 1 kilót,összesen már 10 kg-nál járok!!!Ez nagyon soknak tűnik,de a seggemen és a combomon alig látszik a hízás.A gatyáimat csak a hatalmas hasam miatt nem tudom felvenni.

Vettem egy jó könyvet,a címe:Ikrek könyve II.Le sem tudom rakni,annyira jó!A fogamzástól a felnőttkorig minden témával részletesen foglalkozik.500 oldalas a könyv,4000 ft volt.Ajánlom nektek is,én már most az elején sok hasznos infót kaptam ettől a könyvtől.

Andi
19+3
 
 


Andi :)
az ikrek könyve első részét azért ugord át jó!!!
ne parázz be a koraszülésen.

Orsi
KépKépKép
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
a doki téged nem állít minden alkalommal mérlegre, mert engem tavaly ahányszor csak a magánba mentem majdhogynem elős dolga az volt hogy mérlegre állított, és mikor már +6kg-nál jártam szólt is hogy jó lenne ha nem híznék mostmár nagyon, végülis én ennél a 6 kg-nál meg is álltam (de nekem később már diétáznom és mégkésőbb insulinosnom is kellett magam), szerintem szólni fog hogyha már szerinte túlgyorsan túlsokat hízol, addig meg egyél csak mindent ahogy megkívánod.

Sziasztok

Erika
 
 


Erika!
Nem még soha nem mért. Most kérdezte hogy a betegség (hányás) miatt sikerült fogynom? Mire mondtam hogy a mérleg szerint 52 kg. vagyok ahogy kezdtem de bizotos hogy fogytam ami aztánjön vissza és most vagyok 54 kg. nem szólt semmit.

Andi!
Ha úgy nézzük akkor nekem amikor a 4. lombik kezdődőtt 53 kg voltam amikor megtudtam (vérvétel) hogy babát várok akkor mértem magam voltam 52 kg. és most vagyok 54 szóval igen én ennyit híztam. De én is úgy veszem észre hoy csak a pocakom nő másomon nem tűnik fel.

Orsi!
értem akkor magyarul bármi lehet. Mindenesetre én a 15 kg-ot becélzom annál több nem szeretnék lenni aztán majd kiderül.

Zsebi
Kép


aanda!

örülök, hogy sikerrel megjártad ezt a kisműtétet is, szerintem az nagyon fontos, hogy 100%-ig megbízl, a dokidban, anélkül nem is érdemes nekivágni.
Biztos fantasztikus érzés volt hallani a kis pocaklakókat!
most hányadik hétnél vagy?

lányok, ha van akkor rakjatok fel uh képeket, nekem olyan élmény volt mikor felraktátok, ikrekről meg eddig nem is láttam uh képet.

itt is megkérdezem, de dkatáról nem tudtok valamit? olyan hirtelen eltűnt...

 


Orsi :lol:
Köszi, én is igényelném a fotóidat!

Zsebi :lol:
Irigyellek a súlyod miatt. :cry: Én az elmúlt egy év alatt 12kg-t híztam a lombikok miatt, Így sajnos 77 kg-val startoltam a terhesség elején és eddig talán 4 kg ugrott fel. Ma vagyok 21.hetes!!! :lol:
Mennyi a haskörméreted? Mérted már?
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Zsebi :)
figyu... ha Te 52 kg-ról indultál, akkor a 20 kg is akár tök normális. És ne ijedj meg, ez nem a fenekeden fog lerakódni, hanem a melleden :D :D
de tényleg, szeritnem Neked akár a 20 kg is belefér. Én 60 kg-ról indultam a fiúkkal.
Kép


Kép

Kép

a ki volt ki barkóba továbbra is él :D :D bár az orrocska alapján 1-t szerintem elég könnyű eldönteni :D

Orsi
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Ez egy próba lesz,mert az előző elszállt!
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron