Új privát üzeneted érkezett!

Hát sziasztok pocakosok!

Ez a topik azért jött létre, hogy az alap fórumunk ne távolodjon el eredeti céljától.
Régóta gondolkodtam ennek a topiknak a megnyitásában, és nagy örömömre, idén babaesőt hoztak a BMC-s dokik :)
Szóval kismamik, tessék jönni és mutogatni azokat a pocakos és ultrahangos képeket :)

Rólunk annyit ma léptünk a 3. trimeszterbe. :)
Poci átmérő 94 :) és eddig +7 kilónál tartunk.

Szivesen csinálnék ide is egy pocakos táblázatot :)
chesti
 
 


Hát valami ilyesmi lenne a táblázat, ha valakinek van még ötlete mit lehetne hozzá tenni szóljon :)

Kép
chesti
 
 


Szia Drága Chestimami!

Nagyon jó ötlet volt a topik, tényleg kellett már egy ilyen. Bár én kicsit kilógónak érzem magam a spontán babámmal, de úgy látom ide tartozónak vettél :D aminek örülök. Igaziból más topikba nem is írok, hozzátok is csak ritkán sajna, mert alig van időm.
Ma este indulunk nyaralni, úgyhogy két hétig nem jelentkezem, de gondolok rátok. :D 8)
Nekem még nincs kiskönyvem, mert a dokim azt mondta várjuk meg a 12. hetet és most, hogy már mehetnék védőnőhöz az szabadságon van, úgyhogy hivatalosan még nincs leírva de a kalkulált dátum a születésre 2007. 02. 04. ezt beírhatod nyugodtan. :)
A baba nevével megvárnám amíg tudjuk majd kisfiú-e vagy kislány, de már megvan mindkét név. :wink:
Remélem jönnek majd a többiek is és megoszthatjuk a gondolatainkat.
Én most ott tartok, hogy bár túl vagyunk talán a nehezén, de minden pillanatban aggódom. hogy minden rendben van-e odabenn. Te is így voltál? A következő UH-ig még megőszülök. :?
Nagyon bízom az én kis Tökmagomban (bár már jóval nagyobb mint egy tökmag), hogy erős emberke és rendesen növekszik.

Szóval ez van velünk, nektek hatalmas puszi és Ti többiek pedig gyertek, gyertek minnél többen!!!!

Mindenkinek jó pocaknövesztést és nyugis napokat!

Jók legyetek! :D
zuzmó
 
 

 
 

Zuzmó anyu :)
Hát hogyne lenne itt a helyed! Attól hogy spontán sikerült nektek, te vagy a kis reménycsillag nekünk, hogy talán a második magától jön majd :) Beleirnám a táblába hanyadik lombik után jött össze, mert arra nem emlékszem.
Jó nyaralást, aztán utánna kérjük a képeket, és hogy ezentúl többször jelentkezz :)

Persze, egyértelmű, hogy ha kiderül akkor irjuk be a baba nevét, vagy aki nem tudja még csak azt fiú e vagy lány akkor értelemszerűen kap egy rózsaszin vagy kék hátteret. :) Csak gondoltam ez kell majd :)

Az aggódás teljesen rendben van, én is végig paráztam, szivem szerint minden héten UH-ra mentem volna csakhogy lássam rendben van e, és tényleg ott van. Aztán amióta mocorog teljesen megnyugodtam, mert tudom hogy itt van, és jól van :)
Most már 2 hónapja nem is láttam, azért jelentkeztünk be UH-ra Zo-val mert kiváncsiak vagyunk mennyit változott :)

Puszillak jó nyaralást, és csak ezt tudom mondani én is gyertek gyertek kismamik :)
chesti
 
 


Chesti, Zuzmó , Többiek :lol:
Éééééééés már itt is vagyok:)

Chesti,
Te voltál már 4d-s UH-n? Ha igen, akkor hol, mennyiért és milyen volt?

Zuzmó :lol:
Én is sokat gondolkozom, hogy mi lehet odabent, meg hogy minden rendben van-e. Valószínű, hogy ez normális. Bár, mióta megvan a negatív genetikai eredményem azóta jobban érzem magam:)

Ja, nekem a születés ideje változó: hol azt mondják január 23.,
hol azt, hogy január 25., most legutóbb január 19., de szerintem karácsony vagy szilveszter lesz belőle. :lol:
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Chestimami, nagyon jó ötlet volt ez a topic!!!! Hihetetlen, hogy "csak" 94 cm a hasad, az enyém már most 87 cm!! Hogy fog bennem 2 gyerek elférni???!!! Viki, megkérdezhetem, hogy Te milyen alkatú vagy?

Nálunk a szülés várható időpontja, ha betöltöttem a 37. hetet, azonnal, az előzmények miatt, az január 29. Amúgy gondolom januárban már bármikor. Nevek nem lesznek, majd csak ha megszületnek. És babaszoba sem, csak születés után. Lehet hogy alaptalan, hogy ennyire féljünk, meg valahogy itt legbelül azt érzem, hogy ezúttal minden rendben lesz, de valahogy így érezzük helyénvalónak. Attól még nagyon várjuk őket!!!

Lányok, én azt vettem észre, hogy ha meghüvelyiultrahangoznak, akkor kb. 1 nappal később van egy picike fehéres folyás, melyben vagy halvány rózsaszín, vagy világosbarna csíkok vannak. Egy-két nap alatt elmúlik. Nálatok is volt ilyen? Elsőre tök megilyedtünk, rohantunk ügyeletre, de nem volt semmi, a bébik jól voltak, a méhben minden rendben volt. Lehet, hogy megnyomorgatták a méhszájat? A Zeke dr. különösen erősen vizsgált. De a 12. heti már hasi UH, ugye?????

Lucia
lucia1
 
 


Lucia :lol:
A 12.heti Uh nekem még hüvelyi volt, de asszem másnál már hasi volt. A 13.héti mikor genetikán voltam az már hasi volt hálistennek.

Nálam nem volt ilyen rózsaszín folyás, de lehet, hogy azért van mert odabent megpiszkálnak.

Én nem mértem meg, hogy mennyi a körméretem.
173 cm vagyok és nagy bánatomra az 1 év lombikozás alatt sikerült 12 kg-ot felszednem:(, így 77 kg-ról loholok a cél felé.:), így azt mondhatnám, hogy nem vagyok én kövér csak erotikusan duzzadt. :oops:
És te?

Chesti,
Neked volt folyásod a 12. hét után? Kb. két hete reggelente valami vízszerű van, ez normális? Most úgy rémlik mintha a védőnő mondott volna valami ilyesmit.


Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki, köszi. :) :) Én nem akarok több hüvelyi UH-t, szerintem van összefüggés. Én nagyon pici vagyok és nagyon vékony, kb. 164 cm és jelenleg 51 kg. A cél a 65 kg!!! A folyás ha nem túl sok, szerintem belefér. De biztos ami biztos kérdezd meg a dokidat!!

Lucia
lucia1
 
 


Lucia :lol:
Háááát, akkor most énekelhetném is, hogy "mindannyian mások vagyunk":), de nagyon.

Arra van valami ötlete valakinek, hogy mivel kéne már most kenegetni a hasunkat, hogy ne repedezzen meg?
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Hát itt vagyok én is.

Chesti, örülök, hogy megnyitottad ezt a topikot. Válaszolok is a fent feltett kérdésedre. Ma vagyunk 6+0. :) Holnaptól már 7. hét.
És a szülés idejénél esetleg oda lehetne írni zárójelben, hogy "várható".
És aug. 8-án megyek uh-ra majd, légyszíves ezt javítani. Választhattam, hogy kedd v. szerda. Naná, hogy kedd. :)

Lucia, én már most 65 kg vagyok. :oops: Nekem kellett is felszednem ahhoz, hogy beálljon a ciklusom, aztán még pluszba jött néhány kg a szurizás alatt. Nekem meg kell állnom max. +10 kg-nál, mert bajok lesznek (kilókkal a vércukrom is emelkedett, 1-2 visszerem is fájdogál). Szóval oda kell majd figyelni.
És lehet hüvelyi uh után barnázás. A méhszáj amúgy is másabb ilyenkor, az utro méginkább kicsinálja, a durva uh pedig felsértheti a nyálkahártyát.

Jajj, csajok, jön a hülye "ez normális?" kérdés: most, hogy itt ülök, belegörcsölt a hasamba. Már jópár napja nincs semmi görcsöm, örültem is, hogy uh-n minden rendben. Azt hittem, nem történik odabent semmi, mert nem érzem. :oops: Most pedig tessék, itt ijesztget. :(
Azt hiszem, én is akkor fogok csak leereszteni, és megkönnyebbülni, ha már érezni fogom.
share
 
 


Share :lol:
Nekem is volt ilyen fájdogálás az elején is meg például ma is éreztem többször szurkálást, de nyugtatom magam, hogy semmi baj.

De jó, én vezetek kilóban! :lol:

Sziasztok gebék, jó hétvégét! :lol:

Viki :wink:
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szaisztok!

Örülök, hogy gyülekezünk :) Én sem gondolom, hogy cserben kell hagyni a lányokat, de valljuk be ott még sem lehet beirogatni mekkora a poci, vagy esetleg a babaszoba rejtelmeiről beszélgetni. Segiteni persze igen, de az örömködés meg itt legyen :)

Viki, igen voltunk 4D-n mi a soroksári Brendonban, amugy asszem ott a legolcsóbb is, és mivel ez a Buy Way-ben van ami ugye nemrég nyilt, még nem annyira felkapott, igy elég gyorsan kapsz időpontot is. Olyan 15-20 perc 9000 Ft.
Folyásom hol van hol nincs, most perpill van, nem sok ahogy mondod, de ez természetes azt mondják. Lucia asszem jobban tudja, de vastag a méhnyálkahártya és emiatt ha jól emlékszem.

Lucia :) emlékeim szerint Te egy vékony testalkatú lány vagy, és már 87 cm? :) Na tessék felrakni képeket had lássunk :)
Ha neveken nem is gondolkodtok azért remélem tudni akarjátok fiúk e vagy lányok :) Akkor kapsz majd kék, és rózsaszin hátteret :)

Nekem nem volt ilyen barnázgatásos uh után, de a12. ha jól emlékszem nálam már hasi volt.

A védőnőm megdicsért milyen szép a bőrőm, én fürdés után alaposan bekenem vagy a Johnson, vagy a Dowe testápolójával. Eddig bevállt, de a barinőm mondta ez tipus kérdése is, mert Ő kenegethette bármivel akkor is megrepedt.

Share :) Beleirnám hogy várható születés ideje, de az nem fér ki :) Vagy legyen várható szülés? De gondolom mindenki tudja ezek az időpontok nem a nagy könyvbe lettek beirva :) Én is görcsöltem, de ez is természetes a 12. hétig mert rendeződnek bent a dolgok. Én szedtem a Magne B6-ot a 12. hétig amikor jött a görcs. De nekem olyan szinten hogy padlót fogtam, és mint amikor tök erősen megjön, és görcsöl az ember.

Ki mennyit szedett fel stimu alatt? Amugy ez mindenkinél törvényszerű? Én 61 kg-ról indultam, szurinál jött fel 5 kg, szóval a babával 66-ról indultam. Most vagyok 73-74 kg, és ehhez 162 cm vagyok. Nekem a talpam érzi rohadtul. Tornázom Rubint Réka kismama tornájára ami szerintem elég jó, csak a szövegétől megyek néha a falnak.

Kép
chesti
 
 


Tetszik nagyon ez a topic!! Az ember nem is gondolá, hogy a történet nem ér ott véget, hogy bemegy a doktor bácsi szobájába, és közlik vele, sikerült. Aztán jön a "ez normális?????" kérdés. Share, megnyugtatlak, leereszteni sosem fogsz, mindig lesz vmi, amiért aggódhatunk. Ez már csak ilyen.

Én is szoktam görcsölgetni, nem mindig, de előfordul, Chestinek igaza van, valószínűleg rendeződnek benn a dolgok. Főként a belenyilallások nem számítanak.

Chesti, teszek majd fel képet, tényleg nagy hasam van!! Szóval sajna én vagyok a legsoványabb. :( :( Hogy fog bennem két bébi elférni??? Most még hagyján, de később??? Azért ezek édes gondok!! :D :D Esetleg az kiférne, hogy Szülés v. ideje?

Na jó hétvégét mindenkinek!

Lucia
lucia1
 
 


Hát igen, azért kellett már ez a topik, jó hogy most már azért vagyunk elegen :)

Lucia :) elfognak férni azok a bébik ne aggódj :) a természet megoldja. Táblában szülés v. ideje lett.

Share neked ez az első inszemed volt?

Holnap kezdjük a babaszobát :) Majd ha kész lesz rakok fel képeket. Nagyon édes bordüt vettem:) játékok játszanak rajta :)


Kép
chesti
 
 


Sziasztok!

Chesti, lehet, hogy te vagy a legsúlyosabb, de neked van a legnagyobb babád is. :) Ez fontos szempont! :lol: :lol:
Húú, nagyon durva, amit írtál a görcsökről. Nehéz lehetett az az időszak. Én is MagneB6-ot szoktam bekapni. Lekopogom, azóta nem volt erősebb görcs.
Teljesen igazad van abban, hogy a szülés ideje csak kalkulált. Úgyis a babák döntik el. :P

NAgyon tetszik a bordűr. Szeretem az ilyen, nosztalgikus stílust.

Ja, és 2. inszemem volt.

Lucia, úgyis elférnek valahogy. :) Azt majd ők tudják.

Az aggódással kapcsolatban eddig az volt a téma, hogy ugyan mikor fogan meg a kis drága, most pedig azon, hogy épségben maradjon.
Általában nem vagyok ennyira nyafka, de a hirtelen események teljesen felborították a lelkivilágomat, ehhez jönnek még a hormonok, a fáradtság, a rosszulét (ami nálam reggeltől-reggelig tart). Nem is bánom, hogy jövő héttől itthon vagyok.

Lehet, hogy elkapkodjuk, de ma bejelentjük a családban. A nagyszülők eléggé idősek, és szeretnénk, ha örülnének. Már nagyon várják a dédunokát. Lehet, a megszületését nem érik meg :( , legalább tudjanak a csöppségről.
Idegeneket még nem szeretnénk beavatni, úgyis fel fog tűnni. :) A munkahelyemen pedig szinte törvényszerű, hogy futótűzként fog terjedni.
Ti hogyan és mikor mondtátok el?

Legyen szép napotok!

Kép
share
 
 


Jó reggel Lányok!

Chesti :lol:
Köszi a választ.
Azt, hogy mennyit szedtél fel meghatározza az is, hogy hány stimud volt mielőtt sikerült. Szóval szerintem reális amit írsz, mert neked egy stimu után 5kg, nekem meg három után 12 kg.:) Nem baj majd lemegy......


Kérdésem van:
Vérnyomásom terhesség előtt 110/70, terhesség elején 132/60 körüli, most a hétvégén már 150-es reggel-este és
ma reggel már 160-as a felső értékem. Nektek is ilyen magas???
Ez is normális vajon?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :)

Örülök a topic kezdeményezésnek!

Kellemes napot!

Sok folyadék !

:)
mot
 
 


Jó reggelt :)

Dobok fel egy új táblát, a változások miatt. :)

Viki neked lombikod volt? és hanyadik? Inkább ezeket az adatokat vinném bele, és ha nem titkos hanyadik kerületben laksz. Gondoltam lehet hogy lesznek egy kerületbeni anyukák, és talán könnyebb kapcsolatot tartani.
A vérnyomáshoz nem tudok hozzászólni..nekem vagy alacsony amikor mérik, vagy teljesen normális.

Lucia ez neked is kérdés, hanyadik kerületben laksz.

Share, szerintem jó ötlet elmondani a nagy szülőknek, tényleg had örüljenek :)
Mivel mi társasházban lakunk a szüleimmel, igy ők akarva akaratlanul megtudták beültetésnél. Anyósomnak azt hiszem 6-7 hetesen mondtuk el. Mi végig biztunk abban, hogy Niki marad velünk, és semmi baj nem lehet. :)

Mot :) jó újra látni :) Milyen volt a nyaralás? Pocak hogy birta? :) Nektek első lombik volt ugye? Uh, vizsgálat mikor lesz?

Ja amugy tegnap borultam egy akkorát mint a ház..eléggé megijedtem/tünk, de hálaég sípcsontra estem, aztán oldalra döltem, igy a pocak védve lett. Lett egy bazi szép nagy puklim.

További szépnapot pocakosok :)

Kép

Kép
chesti
 
 


Mot, Share a várható szülés ideje kellene még nekem :)
chesti
 
 


Sziasztok!

Január 19-re mondják az okosok!!! :)

Nem bírtam tovább és múlt hét kedden voltunk egy UH (fizetős 6e), de megérte mert nagyon kedves doki volt, és tuti hozzá megyünk a 4 D-re!

Picúrka már 10 cm-es!!
mot
 
 


Szasztok!
Chesti!
A Nvikivel a III.ker.-ben lakunk.
Üdv
wolves
 
 


Szasztok!
Chesti!
A Nvikivel a III.ker.-ben lakunk.
Üdv
wolves
 
 


Sziasztok lányok/fiúk!

Köszönöm a bíztatást, én is abban reménykedem, hogy valahogyan majd megoldják a bébik. :) :) Betöltöttük a 11. hetet is! Hányinger még mindig velem van, de már ritkábban jön vissza az étel. És a meleget nem bírom továbbra sem.

Viki, a vérnyomás nem jó, azonnal menj orvoshoz!!!! És vizelet fehérjét is kell nézetni. Ha azzal minden rendben van, elég a vérnyomásodat beálltani, valszeg gyógyszert fogsz rá kapni. A magas vérnyomás toxémiához és koraszüléshez vezethet, de ha rendesen beállítják, semmi baj nem lesz, sem veled, sem a babákkal.

Mot, üdv újra itthon! Én csak álmodozom a nyaralásról... Már jó nagy a bébi. Pocak is látszik??

Chesti, XII. kerület.

Share, és hogy fogadták a hírt????

Ti tudtok valamit Dedináról és Szusziról? Vajon mi lehet velük?

Mindenkinek további szép napot, legyetek jók!

Lucia
lucia1
 
 


Lucia :)

Pocak szépen növekszik! Jövő hét szerda AFP!!!

:)
mot
 
 


Ja amit elfelejtettem.
Elmentünk azonnal orvoshoz, de normális volt a vérnyomás
, vlsz az otthoni vérnyomásmérő hülyült meg a melegtől,de
a doki Vikit erre a hétre kiirta.
üdv
wolves
 
 


Wolves, örülök!!! Viki vigyázzon magára! :) :) :) Azért nézzétek rendszeresen a vérnyomást. Nekem a dokim azt is mondta, hogy a normális trimeszterenkénti vér + vizeletvizsgálat helyett ha tudom, havonta menjek, az ikrek miatt.
lucia1
 
 


Jó reggelt!

Na táblázat javitva dobok egy újat :)

WOlves örülök, hogy csak rosszul mért a műszer, akkor ezek szerint minden rendben. :)
Nektek is jön az AFP eredmény nem? Ha van időpont akkor irjad majd had vigyem be táblába.

Mot AFP eredményekért mentek jővőhéten ugye?

Lucia nektek mikor jön a köv. vizsgálat? Ha minden igaz neked is jővőhéten kell menned tarkóredőre :) Látod már itt is van a 12. hét :)

Viki, Mot :) nektek lassan kiderül fiúk/lányok jönnek majd :) Tudni akarjátok majd? :)

Szuszi és Dedina nagyon ritkán tudnak netközelbe menni, de remélem jól vannak.

Mi ma megyünk babanézőbe :) Ha esetleg végre kapunk egy normális Uh képet felrakom majd :) Nagyon kiváncsi vagyok mennyit változott a kisasszony :) Néha kimászik egészen oldalra, ott forgolódik, tiszta alienes olyankor a pocim. Ha hozzányúlok kis gömbölyű dolgokat érzek, annyira megható :)
Kérdeztem védőnőt mitől függ hogy valakinek kifordul e a köldöke, mert nekem nem. AZt mondta erős a hasfalam, valószinű a tornától, és tartják az izmok. Aminek most örültem mert egyiknap vasalót kicsit jobban kihúztam, és még mindig van hogy nem veszem figyelembe már nagyobb a kerültem. Igy pont a köldökömnél megégettem, lett keresztbe egy csik, és ha kint lenne a köldököm akkor azt égettem volna le. Mákos.

Na puszi mindenkinek: Eszti és Niki

Kép

Kép
chesti
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű 1250 grammos piszeorrú kislány :) Minden rendben van vele, a feje lent van, a köldököm tájékán van a fencije, és a lábacskái :)
Holnap felrakom az Uh képet, amit a fejecskéjéről csináltak a pici nózijával együtt :)

Kép
chesti
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :)

Jövő hét szerda AFP, + 10 nap eredmény - védőnő, aztán genetikai ultrahang. Ez a menetrend.

Amúgy minden rendben! Pocak nő!!!! :)

Kellemes napot! :)

Sok folyadék!!!
mot
 
 


Sziasztok!

Hát itt van a mi kis pizseorrú kislányunk 28 hetesen :) Vagyis csak a fejecskéje :)

Kép Kép
chesti
 
 


Chesti :)

Hát ez hihetetlen!!! Nagyon jó képek!!!!! :)
mot
 
 


Sziasztok!

Végre hűvös van!!!!

Chesti, nagyon édes a bébi!!!!!!!!!! És hatalmas!!!!!!!!!!! Ilyenkor ahogy néztem 900 g körül szoktak lenni a babák!!! GRATULÁLOK! Te voltál 4D ultrahangon? Ha igen, hol?

Mot, örülök hogy jól vagytok!

Nálunk hányinger továbbra is kisér, a gyerekek a tökfőzeléket pl. tutira utálják... Fene az izlésüket. Már kezdem egész megszokni, hogy önálló véleményük van. Legalábbis ami az étkezést illeti. Valóban jövő héten megyünk 12. heti UH-ra, utoljára megyek a BMC-be!!!! Azt még nem tudom melyik nap, mert mikor időpontot akartam kérni a Mártikától, azt mondta, mindegy melyik nap megyek, csak inkább dél fele menjek. Szóval attól függ, mikor ér rá a férjem.

Szerintetek mit csináljak?? Hálapénzt ugye nem adhatok, már bevittem 10 kiló csokit, meg bort, meg egyszer vettem egy tökszép SzászEndre porcelánt, de most mit vigyek???? Annyival egyszerűbb lenne pénzt adni... Ti adtatok? A segítségért előre is köszi!!!

Lucia
lucia1
 
 


Chesti!
csodálatos a kislányotok!
Az alsó képen olyan, mintha épp puszilná a pocidat belűlről...Annyira megható!
Gratulálok! Kép
Vendég
 


Sziasztok :)

Lucia 1 kiló körül mondják őket ilyenkor, Én is meglepődtem hogy összeszedte magát, mert eddig az volt a probléma, hogy kicsi a korához képest. Én nagyon örülök neki, akkor azt jelenti jó neki ott bent :)
Mi a soroksári Brendonban voltunk 4D-n meg majd megyünk szeptembetben is oda. A brendon.hu-n ott a telszám, és nem kell heteket várni időpontra. Nagyon aranyosak voltak, olyan 20 perc volt kb, kaptunk egy képet, videókazit vittünk és 9000 Ft.
Hogy mit vigyél? A pénznek mindig mindenki örül maradjunk annyiban :)

Mot, Kriszti köszönjük, hát igen ő a mi nagy kislányunk :)

Lányok és Mot :) egyszerűen nézegetem a képet, és ő egy picike ember...teljesen kész vagyok..ő a miénk :) és lassan már a kezemben tarthatom..hihetetlen :) :) :)

Kép
chesti
 
 


Chesti, köszi! :) :) :) Sajnos íratlan szabály, hogy orvos orvostól nem fogad/hat el hálapénzt. Félek, hogy megsérteném. Vagy vegyek vmilyen utalványt? Az pénz, de mégsem.

Szóval egyszerűbb lenne az a rohadt boríték, de félő, hogy megsértem vele.

Ha van vmi jó ötletete, szóljatok! Köszi!

Lucia
lucia1
 
 


Jó reggelt!

Hol vagytok pocakosok? :)

Mot semmi élmény beszámoló? képek vagy valami? :)

Lucia épp akartam irni neked az ajándékutalványt, mert az pénz, de mégsem. Mi amikor kaptunk tök örültünk neki. :)

Mi már pakoljuk kifelé a szobát, valószinű holnap már festek :)

Puszi mindenkinek


Kép
chesti
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Három éjszakát töltöttünk Sopronban - én még nem voltam ott - és hát fantasztikus volt!!! Séta, pihi, séta, pihi, billiárd, sör (nekem), strand (árnyékban)....

Szóval nagyon jó volt...

Ahogy említettem rámjött, hogy látni akarom a picit ezért múlt hét kedden elszaladtunk egy UH-shoz és megnéztük, (egy fotót kaptunk - otthon felejtettem, holnap hozom), a picúr nagyon jól van, izgett-mozgott!!!!!!

Jövő hét szerda AFP, péntek UH, 10 napra rá eredmény-védőnő, genetikai UH, ez a menetrend!!! Szeptemberben lakásfestés-átrendezés!!!!! Remek!!!!

:)
mot
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak most jutottam ide, de látom, nem is olyan rég nyílt ez a topic.
Chesti, írtál a másik topicba, tök jó, hogy majdnem ugyanott tartunk! De azért ide is leírom, hogy első lombik sikerült, két babát ültettek be, de sajnos egyikük föladta a harcot, de egy maradt!! Október 30-án fogok szülni. Még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, olyan kis szégyenlős. Hétfőn megyünk terheléses vércukorra, és akkor lesz ultrahang is, remélem, akkor kiderül a neme, akkor kezdünk neki nevet találni.
Ha én is beférek a táblázatba, akkor még annyit, hogy XVII. kerületi vagyok, és idén leszek 29 éves.
Néztem, hogy vagytok páran a 20. hét előtt, jaj, én addig hogy izgultam! Nagyon hányós voltam, és folyton ultrahangra akartam rohanni, hogy megnézzem megvan e még a baba :) . Mostmár könnyebb, mert annyit mozog, hogy így mindig biztos vagyok benne, hogy ott van! :lol: Én 12 kilót híztam eddig.

Puszi mindenkinek
Rozus

KépKép
rozus
 
 


Üdv nálunk Rozus :)
De jó, hogy szinte majden egyszerre fogunk szülni :)
Melyik kórházban fogsz?
Húú én már a hajamat téptem volna ha a kisasszony nem mutatja meg magát :)
Te mikor érezted először, és a haskörfogatod mekkora? :) Rakhatnál fel képet magatokról :)
Ja igen akkor Ti most a 27. hét körül jártok, jó lenne ha pontosan leirnád hét + napot, és akkor én követlek majd :)

Kép

Kép
chesti
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :)

Hol lehet (és hogyan) ilyen jó kis vonalzót csinálni???
mot
 
 


Mot!
Ha olyan vonalzót szeretnél, mint az enyém, akkor kattints rá az enyémre, és a megjelenő oldalon lehet beállítani mindent (elég beírni, hogy mikor jött meg utoljára, aztán többféle vonalzót választhatsz, meg babát-elefántot bármit, sőt ultrahangos képet is tehetsz mellé, vagy írhatsz hozzá babanevet), aztán a profilodba az aláíráshoz kell bemásolni a második szöveget a PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode alatt lévőt. Sajnos magyarul nincs, ha kell, akkor angolul szívesn leírom részletesen.
Ha olyat szeretnél, mint Chestinek van, akkor nem tudom. :)

Chesti!
A Schöpf-Méreiben szülök majd, a haskörfogatomat nem is mértem, gyorsan megmérem: 93cm. A köldöknél kell? Sajnos nem néztem az elején, de nagyon sovány voltam induláskor, a 12 kiló meglátszik, mindig jól meglepődök, ha tükörbe nézek, mert mindig úgy emlészem magamra, mint amilyen sokáig voltam :lol: Már márciusban nem tudtam begombolni a nadrágjaimat, de akkor még az nem a baba volt, hiszen ő még akkor pici volt, csak készült neki a hely :)
A pontos hét+napom mindig a vonalzóm alján látszik, azt hiszem, most 27+5.
Szerintem kb. egyidőben jártunk sokat a BMC-be, lehet, hogy akkor beszélgettünk is, Te kihez jártál? Majd teszek föl képet, csak ki kell menteni a fényképezőből. A babáról meg remélem 7-én lesz uh kép!

Rozus

KépKép
rozus
 
 


Sziasztok!

Mot az enyém trükkös, mert Én photoshopban megbuherálom és magyar szöveget teszek rá. Ha érdekel priviben leirom.

Rozus Én is csak most mértem le nemrég mégis csak mekkora a poci:) Én köldöknél mértem. Igen szerintem is egyidőben jártunk oda, és lehet hogy beszéltünk is. Rólam képeket láthatsz, az üzim alatt van olyan hogy www ott nézz meg. Hátha beugrom neked :)
Nagyon várjuk az Uh képet, meg magatokról is rakhatnál fel :)

Ma vagyunk Zoval 13 éve együtt..persze az idő elszaródott :( Pedig bementünk volna sétálni a városba, vagy a várba és valahova beültünk volna. Ilyen az Én formám.

Ma kifestettem a babaszobát :) Most megyek tapétaragsztót venni, hogy felrakjam a bordürt.

Mindenkinek további kellemes napot :)

Kép
chesti
 
 


Sziasztok Lányok!
Én már nem tartozom ide, de nagyon örülök a topicnak és hatalmas gratuláció Nektek!!!!!
A mi kisfiúnk is a BMC-ben "készült". Nagyon imádnivaló baba! :) Irigyellek benneteket! Nagyon jó kismaminak lenni, és bármily hihetetlen, szülni!

Nagyon vigyázzatok magatokra és a babócákra!
Zsuzsi
mezsu
 
 


Jó reggelt!

Mezsu köszönjük szavaidat :) Örülünk, hogy megosztottad velünk a kis történetedet :) Gratulálunk a kisfiadhoz :)

Lányok nagyon csendben vagytok!

Kép
chesti
 
 


Sziasztok Lányok! :lol:
Újra itt vagyok!

Múlt héten táppénzen voltam, mert az otthoni vérnyomásmérő egy kicsit megtréfált így elmentem a háziorvoshoz ahol persze tök jó vérnyomást mértünk, de azért kiírt, hogy pihengessek egy kicsit.
Munkahelyemen tök totál felfordulás van....
Aug.14-én megyek AFP-re és ha minden igaz akkor találkozom először a saját orvosommal. /a helyettesítés miatt/

Remélem mindenki jól van, nem tudok visszaolvasni.

Puszi
Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Chesti, nem győzök gyönyörködni Niki fitos kis orrocskájában!!!! Nagyon édes!

Rozus, üdv közöttünk! Látom ti Chestivel együtt fogtok szülni!

Viki, örülök, hogy jobban vagytok. Te még meddig dolgozol?

Rólunk annyit, hogy ma voltunk 12. heti UH-n, a két bébi egymás mögött fekszik, ezért a hátsó baba alig látszott. Aki elöl van, az tökéletes, 62 mm, és kicsit lusti, a hátsó ellenben izgett-mozgott, kalimpált, kb. 57 mm lehet, de nehéz volt pontosan megmérni. És a tarkóredők is úgy tűnik, rendben vannak. Jövő hét szerdán megyünk az Istenhegyi útra, a genetikai vizsgálatra. ÉS elbúcsúztunk a BMC-től!!!! Két hét múlva a saját orvosomnál kell jelentkezni. Aztán remélhetőleg januárban két bébivel megyünk vissza!! Nálunk nemekről egyáltalán nem volt szó. :)

Mot, Viki, sima AFP-re mentek, vagy az Istenhegyin csináltatjátok?

Lucia
lucia1
 
 


Sziasztok!

Ma már végre megmutatta magát a baba: kislány! Majdnem 1 kiló, és mindene teljesen jó. Videokazettánk van róla, majd üldözöm a férjemet, hogy digitalizálja be, és akkor tudok képet föltenni!
Még ma megpróbálok 4D-re is bejelentkezni, egy két hét múlva talán lesz időpont...

Lucia!
Hol fogsz szülni?

Rozus

KépKép
rozus
 
 


Lucia :lol:
Az AFP-t má a Jánosban csináltatom, meg utána a 18.heti genetikai UH-t is a saját dokimnál. Én már megnyugodtam mikor voltunk a 13.héten az Istenhegyin, hogy jók az eredmények.:)

Rozus :lol:
Gratulálok a kislányhoz!

Chestimami :)
Édesek a fotók!:)

Mot :lol:
Jól vagytok?
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Egy gondolat bánt engemet:
Mióta babás vagyok tegnap huncutkodtunk először a párommal és valószínű, hogy utoljára míg elő nem bújnak a babák, mert borzasztó lelkiismeret furdalásom van és most azon izgulok, hogy nehogy valami bajuk legyen emiatt a babáknak.:( Nem vagyok normális :oops: :cry:
Ugye, ha baj lenne azt már érezném?

A nem normális:(
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Nviki!

Szerintem normális, hogy aggódsz! Akiknek nehezen jött össze a baba, azok mind nagyon aggódnak. Ha baj lenne, akkor éreznéd (vérzés, stb.). Saját tapasztalatból azt tanácsolom, hogy várd meg, amíg egyértelműen mozognak a babák (pár hét múlva) és akkor érezni fogod, hogy semmi baj nincs, hiszen rugdosnak tovább. :lol:

Voltam intimtorna tanfolyamon, és ott azt mondták, hogy ha zárt a méhszáj, akkor azt Te (vagy a párod) nem tudjátok kinyitni. A hüvelyi ultrahang elég mélyre megy, de azzal sem nyílik ki. A babákat pedig a méhszáj elhatárolja. Max a fertőzéstől lehet ilyenkor tartani, de arról úgyis tudtok ha van. Ha meg véletlenül lesz, akkor felír a doki kúpot.

Ne aggódj!
Rozus

KépKép
rozus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: