Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !
Én 3 hónap múlva fogok nála szülni, és érdekelnének a vele kapcsolatos tapasztalatok.
Előre is köszönöm !
 
 


Szia !

Én nem ismerem mint szülészorvost csak mint háziorvost.
A rendelési ideje 8-kor kezdödik és jó ha 1/2délkor elkezdi a rendelést. lehet, hogy azért késik mert máshol is rendel vagy végzi szülésel kapcsolatos dolgait. Én amikor 2004-be terhes lettem bennem pont emiatt fel sem merült, hogy nálla szüljek!!!!!
Én Hegedüs Tibornál szültem a kútvölgyiben.
Az én háziorvosi tapasztalataimon kivül lehet, hogy a világ legjobb szülészorvosa!!!
Én is kiváncsian várom a beszámolokat mint nögyogyászról!!!!
Sok sikert a szüléshez!!!!!!
[url][/url]


Szia Berni81!

Én 2005-ben nála szültem a kislányomat. Nem hozzá jártam, nem ő volt a dokim, de mikor beértünk a kórházba a szülésznő úgy itélte meg, hogy olyan előre haladott állapotban vagyunk, hogy a dokim nem érne oda. Felhívta ugyan, hogy ott vagyok, de mondta neki h ne induljon el. Szólt az ügyeletes orvosnak, ez volt Cseke Gábor. Így nála szültem. Ott akkor találkoztam vele először, de nagyon kedves volt. Figyelembe vette a kéréseimet, nem lehet egy rossz szavam se. Jó hangulatban telt a szülés, nem volt semmi komplikáció. Én este szültem. Miután átvittek az osztályra többször bejött megkérdezte hogy vagyok, másnap reggel is megnézett.
Szóval nem túl alapos az ismeretség, de rosszat nem tudok róla mondani.
Üdv.
 

 
 

Egy pancser.....és ezt komolyan mondom!
 


Egyetértek, egy pancser.

Most olvastam itt egy fórumot, ahol a figyelmetlensége és nemtörődömsége miatt sérülten született egy baba...Két évet élt, és az a két év is szenvedésekkel telt.

Másrészt háziorvosként is pancser. Ezt tapasztaltam.

Nem értem, miért nem keres egy olyan szakmát, ahol kevesebbet árt az embereknek?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: