Új privát üzeneted érkezett!

Berni
Még semmit nem vettem. Szerintem jövő hét végén lesz a beszerző körút.
Amit tudok, Kistóf ilyet kap. --> http://www.babatermekek.hu/baba-reszlet.php?rec=736

Kép
Kép
 


hú,ez nagyon szuper,tuti nagyon fog örülni :D nekem még foglmama sincs,csak azt tudjuk,h nálunk a családban mindenki naptárat kap Dorián fotóival :) Dorián meg gondolom játékot.
férjed mit kap?

Kép
 
 


Nálunk a nagyszülők, dédik kapnak natárat. Keresztszülő és még más családtagok karácsonyi képkeretes képet.
Apa teás készletet kap egyrészt ( nagyon teásak vagyunk), másrészt még nem tudom, talán parfümöt, és arra gondoltamm ég, hogy az esküvöi gyertyához, amit a templomban katunk veszek egy szép gyertyatartót.
Pasiknak kicsit nehéz ajándékot venni.
Te kinek mit veszel?

Kép
Kép
 

 
 

mi a családban osztjuk a naptárakat az idén különböző méreteken :lol: apa és én közös ajándékot kapunk a jézuskától,ha összejön:egy új tv-t.Dorián meg gondolom játékokat.licitálok 1-2 dologra a neten,meg nézelőddöm a hiperekben is,de neki még nem gondoltunk extrákat :oops: csak ami megtetszik
többiek?bobóka?mamy?

Kép
 
 


Berni
Megvettük Kristóf ajándékát, de más lett.
Ezt vettük --> http://www.chicco.hu/product.php?item_id=CH067259&age=5

Kép
Kép
 


hű,ez is szuper!mi még az idén nem gondoltunk Dorkónak nagy ajándékotkat,még nem hiszem,h túl sok minden van,amit értékelne az öklén kívül :lol: persze Kristóf már nagyfiú
próbál már beszélni valamit?

Kép
 
 


Dumál egyfolytában, persze érthetetlenül, de lelkes. A pápá, tátá az megy, meg mintha ugatna a kutyának. :D

Igen, Dorián még kisebb, ő más játékokat értékel még.

Kép
Kép
 


az már igazi beszéd :lol:
Dorián most lépett a pörgő-forgó korba és már feltolja magát,rugózik,de haladni még csak hátrafelé tud :lol:
járt nálatok mikulás?

Kép
 
 


Berni
Kristóf is hátrafelé kezdett. Most meg már, néha kapaszkodás nélkül is megáll pár pillanatra.
Nem volt Mikulásunk, de ajándék az igen.
Nálatok?

Kép
Kép
 


hozzánk jött a tesómiki :lol: ajándék az bébiétel és gyümi volt,meg mesekönyv és zenecd.
teszek fel képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Lányok, kicsit megkésve ugyan :oops: :oops: :oops: de nagyon kellemes ünnepeket kívánok nektek :wink:

Berni, Dorián nagyon édes a mikulás sapiban :wink:
Vendég
 


BUÉK!!!!!!!!!!
iSMÉT ITT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amíg be nem sokallok(nem tőletek) addig leszek
pusz mindenkinek :lol:
majd visszaolvasok
 


sziasztok!

mindenkinek boldog új évet!

meséljetek,h teltek az ünnepek?miket csinálnak a gyerkőcök?

Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem még valaki benéz ide néha :) :)

Lányok, volt közöttetek olyan, hogy a második császárnál úgy oldotta meg a doki, hogy az előző heget "kimetszette"? Vagy nem tudom mi erre az orvosi szakkifejezés.

Nekem a dokim azt mondta, hogy így szeretné, hogy csak egy heg legyen, de azt még hozzátette, hogy bár így nem tudja milyen gyorsan fog gyógyulni....

Én nem ragaszkodom az egy heghez, tőlem lehet kettő, a lényeg, hogy rendesen gyógyuljon. Beleszólni viszont annyira nem akarok, végül is ő a doki, furi lenne, ha én mondanám meg neki, hogy műtsön

:oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Szia Boboka!

2. csaszi heg: így szokás tudtommal, vagyis a 2. csaszinál az elsőt kimetszik így csak 1 heg marad,
nekem úgyanolyan gyorsan gyógyult a 2. is mint az első, és a 2. már nem 5 napig volt kegyetlen hanem csak 3-4 napig!!!!!!!!!!!!
úgyhogy nekem a 2. csaszi sebe kicsit gyorsabban gyógyult mint az első, és ugyanolyan szép is lett, max 1 kicsit görbéb lett, de hát ez kit érdekel!

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Szia Erika!

Köszi szépen, most megnyugtattál :) Remélem nálam is ez lesz, és ilyen szépen és gyorsan fog gyógyulni :)

Gratulálok a fiúkhoz :)
Vendég
 


sziasztok!húúú de rég nem írt senki!!üdv mindenkinek!többiek merre jártok?
nekem 3 csaszi 3 heg szépen sorban egymás alatt!!
de nekem semmi bajom vele mert tök vékony és szépen gyógyult.szinte semmi!!így legalább egész életemben emlékszem melyik melyik lukon bújt ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Sziasztok

Barika
Te hol szültél?
csak azért mert minden csaszis ismerősömnek - mindegy hány csaszija volt - csak 1 hegg maradt a végén mint nekem is, vagyis az előzőt mindig kivágták!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


erika ugye emlékszel rám annak ellenére,hogy újra regiztem???????
baross utca ádám zsolt!!
 


Sziasztok

Barika
:oops: nem :oops:
bocs, de újabban nagyon nagyon híg az agyam

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


jaaaaj de hülye vagyok azóta már többször regiztem"bárány" néven olyan sokat dumálgattunk!akkor még itt volt mami,nszöke
 


Szia Barika!

Ok megvagy!
még iwiw-en is :lol:

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


ok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
többiekkel mi lehet?még iwiwen sem cserélgetik a képeket :cry:
 


sziasztok,nekem a 2.császit az első hegen vágták,tehát csak 1 heg van.szerintem mindig,akárhány császárja van valakinek ugyanazon vágják.

 
 


Sziasztok!

Szia Bárány!
Kb egy éve nem néztem rá az oldalra, ma eszembe jutottatok.
Gratu a harmadik gyerkőchöz, már egy év körül van, ugye? Néha megnézem a fotóidat az iwiwen.
Igen, én sajna ritkán cserélem a képeket az iwiwen, egyszerűen nincs időm rá.
sok minden dolgom van. Visszamentem dolgozni, másidik évünket fejezzük be a bölcsiben, és szeptemberben megyünk oviba.
Szindi, szilvi rendben vannak? És a kicsi? (ne hari, nem ugrik be hirtelen a neve).
Rakok fel egy viszonylag új bölcsis képet Bazsiról.

Puszi

Kép
 
 


valami miatt nem megy fel a gépre a kép:(

iwiwen nézd meg:)

Kép
 
 


SZIA!!
én nézem a képeidet folyamatosan!!igen 1 éves dávid..vagyis volt 9.-én!!
nagyon rég nem beszéltünk!!
kiváncsi lennék nszökére,mamira meg a többiekre is!!
bár iwiwen őket is látom!!képet nem nagyon cserélik :(
amúgy a "betegséged" hogy van??
 


Szia!

Nem gondoltam, hogy emlékszel rá.
Köszönöm NAGYON JÓL VAGYOK!!!
Találtam egy elég alternatív terápiát, amit nem is hittem volna, hogy működik, de február óta csinálom, és nagyon jól érzem tőle magam. Az egyik gyógyszeremet már teljesen sikerült elhagynom, a másikat egy hónapon belül már teljesen le tudom tenni.
Dávidnak utólag is kívánok sok boldog szülinapot!!!És sok puszi a pofijára.

Kép
 
 


zsuzsi...emlékszem.
itram p.ü.-t
 


és köszönjük a köszöntést
 


Szió!

Írtam privit!!!

Kép
 
 


Szia Bárány!


Most olvastam a levelet :cry: Várom, hogy mit szólsz a dologhoz.
Légyszi iwiw-re írjál, mert ritkán jövök a babanetre.

Pussssssz

Kép
 
 


én is vagyok iwiw-en. képzeljétek két ismerősöm is van,akinek ebben a hónapban volt a 4.császárja.én úgy tudtam,hogy csak 3 lehet max... hát fejlődik az orvostudomány.

 
 


ja én itt írtam!!remélem már megkaptad
 


ZSUZSI BOLDOG SZÜLINAPOT!
 


Köszönöm szépen, nagyon édes vagy!
Megkaptad az utolsó levelemet?
Küldök egy privit is!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom, hogy itt újra van élet! :)
Kár, hogy már a régiek nem jönnek errefelé.


Gratulálok neked a szép nagy családhoz! Mondd, hogy bírod, én néha 1 gyerekkel alig bírok. :)

Kép
Kép
 


susytunder,szia köszi.hát néha nem könnyű,de azért 3 gyerekkel még nem volt semmi,utána mikor már 5-en voltak nehezebb volt,most már nagyok,csak egy kicsi van,már inkább azzal van néha gond ,ha veszekedés van.de ha pl:nincsenek itthon meg tudok őrülni,úgy hiányoznak.szóval én ilyen tipikus nagycsaládos vagyok,csak így tudok élni.

 
 


SZASZTOK!!
helló suzi
 


sziasztok!
thök véletlen én is benéztem,bár barinak én nem is hiányoztam! :wink: :lol: azért én jövök. :)
suzy!
fotó a gyerkőcről?utoljára tavaly év végén láthattuk :) többiek is,ha van kedvetek!bari!Dávidot már kívűlről ismerem,de róla is jöjjön feltétlen :wink: :lol:
(szoktunk talizni babaneten kívül is,azért "poénkodom")

kezdem én:
Dorián már autót vezet:
Kép
és imád enni,ez látszik is rajta :)
Kép

Kép
 
 


SZIA BERNI SZÉP A FIAD!!!
írj privit milyen volt pénteken??
 


Sziasztok!

Berni
Nagyon szép Dorián! És elájultam, hogy már 13 hónapos!!! Nem rég még a szopival küzdöttetek! :shock:
Vágtad már a haját?

Akkor kép Kristófról.

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
 


sziasztok!
suzy!
itt,dunakeszin Kriszófot sem vennék fel a bölcsibe,nem hinnék el,h nem kap enni :lol: mennyire nagyfiú lett!és tényleg rohan az idő,én naponta rácsodálkozom :oops:

bari!
ígérem írok,csak most nincs energiám,egész nap családoztunk :(

ki hogy áll a bölcsibe iratással?már akinek ilyen korú a gyereke?mindenhol gázos a helyzet?
suzy!
nálatok második? :lol:

Kép
 
 


Berni
Mi 1 évesen már terveztük a kistesót, el is mentem dokihoz, hogy rábólintson, aztán közölte velem, hogy van egy cisztám. Várni kellett 3 hónapot, hátha elmúlik, de nem így lett. Most 1 hónapja vagyok túl a műtéten, sajnos 1 petefészkem oda lett, mert teljesen "megette" a ciszta. Közben dokit és kórházat váltottam, a Bajcsiban műtöttek és ott is fogok szülni, ha lesz kistesó. Kicsit kiakadtam, mert ez a ciszta olyan fajta volt, aminek legalább 3 év kell, hogy ekkorára megnőjjön és az előző doki nem vette észre, ráadásul szét akarta vágni a hasam a császár metszés mentén, a Bajcsiba pedig megoldoták laparoszkópiával, ami így is nagyon sz@r volt, az ellenségemnek nem kívánom, a császár kispiskóta volt ehez képest.
Most gyógyulgatok, aztán 1- 2 hónap múlva próbálkozunk, bár egy perefészekkel kisebb az esélyünk, de azért megpróbáljuk.
Hát velünk ez van!

Bölcsibe nekünk nincs lehetőség menni, mert nincs. Ezért lenne jó a kistesót összehozni, mert akkor én terhesen mennék betegre, apa meg igénybe venné a gyest. De majd meglátjuk mit akarnak odafent. Amúgy nem tudom mi lesz, mert a gyesből nem élünk meg, mennem kellene akkor dolgozni, de Kristófot nem tudom hová tenni.
Nálatok mizu etéren? És tesó? :)

Kép
Kép
 


berni,ahol mi lakunk itt úgy működik a bölcsi,hogy fél évvel előtte bekell íratni a gyereket,pl ha márciusba íratod,akkor csak szeptembertől kezdhet.

 
 


detti :twisted: :twisted: hétfő??

suzy szia!!!de furcsa úgy emlékeztem,hogy kristóf sokkal idősebb mint dávid vagy dorián(mert ők ugye egy idősek).
de nagyon szép a fiad,és látom neki is jó bőre van!

betty nem mondta,hogy van itt bölcsi csak győzni kell fizetni havi70 körül :lol: :lol: :? :?

mo az még jó,hogy2csak"fél évvel előre kell beiratkozni náélatok.itt még terhesen kell menni és akkor talán 2évesen mehet :lol:
Kép
képet én ezt találtam...de ez mai.a legkisebb és a legnagyobb,már csak a középső hiányzik
 


bari!
:twisted: ezt miért kaptam?hétfőn én nem megyek,majd írok pü.t.

suzy!
mi még nem tervezünk kistesót,úgyh én várólistára vetettem Dorkót 2010re :cry: de ahogy bari írta,itt max.a 70esbe lesz "helyünk :twisted: ill kistesót néha úgy érzem,most kéne,de a köv. pill.ban meg,h á,még nem.és amíg ez így van bennem,addíg tuti,nem fog jönni. :roll: majd,ha végleg elhatározom magam :wink:

Kép
 
 


:twisted: mert nem volt kedved válaszolni :lol:
 


Jók ezek a bölcsödés dolgok! Azért odavinném azt, aki ezt így kitalálta. :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ha van kedvetek egy kicsit olvasgatni, akkor figyelmetekbe ajánlom a következő oldalt:

http://www.jolcsi.hu/?q=category/5/6

Én írom a cikkeket.
Ha van ötletek, miről lehetne még írni, szívesen veszem.

Köszönöm:
Zsuzsi

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron