Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orvosválasztás előtt állok, rájuk gondoltam mivel szimpatikusnak tűntek ha a klinikán jártam és szeretnék a II-es női-n maradni. Szeretném ha véleményeket, személyes tapasztalatokat osztanátok meg velem, de folyosón hallott történetekre is vevő vagyok.

További szép napot mindenkinek! :D
 
 


Szia Pannani!

Én a II. klinikán szültem idén januárban igaz egy 3. orvosnál (Dr. Gimes Gábornál), de látásból ill. a szülés előtt benttöltött 3 hét alatt jó néhányszór UH-zott Dr. Börzsönyi is. Szerintem ő is nagyon jó orvos lehet. Legalábbis számomra nagyon szimpatikus volt. Emberséges, UH-on mindig magától mondta hogy hogy van a babóca, nem úgy kellett kihúzni belőlle, mint néhány emberből, ha egyáltalán sikerült. A másik orvos nem rémlik hogy ki az. Ismertem olyan kismamát is aki nála szült, ő is nagyon megvolt vele elégedve, ő is mint az én orvosom is minden nap meglátogatta őt az osztályon. Én a két orvos közül ha kettőjük közül kell választani őt ajánlom neked.

Ui: Szabó doki nem a patológia osztályos orvosa?

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Szia Pannani!
Nem tudom, hogy választottál-e már orvost. Én három gyerkőcöt szültem a klinikán, Szabóról tudok neked mesélni. Ha még aktuális, akkor mesélek!
Hány hetes vagy?
Szia!
 
 

 
 

Most látom, hogy tegnap írtál, akkor még biztosan nem választottál!
Puszi
 
 


Sziasztok erika13 és muzsu!

Köszönöm eddig is a válaszokat. Persze még aktuális a dolog. Még nem vagyok "kényszerhelyzetben", még csak tervezzük a tesót. A kisfiam most 16 hónapos és az előző dokim nyugdíjba ment. Sajna. Szóval ezért kéne egy másik szupi doki.
Nem tudom most ki a patológia osztályos orvosa, de mikor szültem tavaly júniusban akkor ő volt.
A terhességem alatt Börzsönyihez egyszer volt szerencsém még az elején ügyeletben, akkor nagyon pozitív benyomást tett rám. Viszont ugyanez mondható el Szabóról is, míg bent feküdtem az osztályon szülés előtt 6 hétig. Szóval megy a dilemma. Ezért gondoltam, hogy begyűjtöm a tapasztalatokat.
Muzsu! Mesélj :!:

Szép estét mindenkinek!
 
 


Szia Pannani!
Akkor van még időd dönteni!
Én Szabót még az első terhességem előtt ismertem meg, a barátnőmet műtötte, és nagyon elégedett volt vele. Számomra egyértelmű volt, hogy nála szeretnék majd szülni. Egy-két évig csak rákszűrésre jártam hozzá, és bejött a stílusa. Kedves, de pont annyi beszélgetésre szorítkozik, amennyire szükség van. Ha kérdeztem valamit, akkor normálisan válaszolt, soha nem volt lekezelő. Az első gyerkőcnél végig ő ultrahangozott, bár meg lehet hülyülni ott az ultrahangon a tömegtől, meg a várakozástól. Azóta már elfoglaltabb, de én rutinosan Szaller Andihoz jelentkeztem be uh-ra. De gondolom, te is végigélted már ezt az uh-os várakozást.
Az első szülésre azonban sajnos nem sikerült visszaérnie Balatonról, mert pont szabin volt. Bánhidi doktor úrnál szültem, és pont ezért van összehasonlítási alapom. Nagyon hülye helyzet volt, mert 9 hónapig Szabó vizsgált, megbíztam benne, vele képzeltem el a szülést, erre 1 héttel hamarabb jött a kisfiam. A szülés amúgy nagyon jól sikerült, teljesen meg voltunk elégedve Bánhidivel. A második szülésnél azonban rádöbbentünk, hogy mennyivel jobb Szabó. Akkor beért hozzám, és végig ott volt. Összehasonlíthatatlanul finomabb, kedvesebb és jobb volt. A hangulat is sokkal oldottabb volt. Persze érthetőbb is, hiszen ismertük már egymást. Az első szülés után is bejött hozzám a szobába, kérdezte, hogy vagyok, meg szabadkozott, hogy nem tudott eljönni Balcsiról (pont Bánhidi gyerekeivel volt ott!). A harmadik terhességem volt a legnehezebb, veszélyeztetett is lettem, és akkor is tetszett a hozzáállása. Én azt szeretem, ha egy orvos konkrét, határozott, lelkiismeretes, de nem dramatizálja túl a helyzetet. A harmadik szülés is jó volt vele! Ha esetleg lesz még egy gyerkőcünk, azt is nála fogom szülni.
És mindehhez hozzá kell tenni a rossz dolgait, mert azért az is van. Nagyon elfoglalt, a magánrendelésén nagyüzem van (szerintem máshol is), és egy kicsit nagyképű. De ez a nagyképűség valahogy nekem nem zavaró.
És még egy nagyon fontos dolog, amit a szívhangos Gyöngyi mondott: Szabó csak a legjobb emberekkel dolgozik. Mindhárom szülésnél ugyanaz volt a szülésznőm, Dömötör Margit.
Most ennyi jutott eszembe hirtelen. Ja, és én is feküdtem a patológián, megvizsgált még vagy 5 orvos, egyik se volt olyan ügyes, mint ő. Te kinél szültél? Ki volt a szülésznő? Én nem tudom, ki az a Börzsönyi.
Szia! Zsu :roll:
 
 


Muzsu köszi a tartalmas beszámolót és bocsi, hogy csak most írok vissza.
Ezek szerint te "normál" úton szültél Szabónál? A szavaidból azt vettem ki. Csak azért is kérdezem, mert eddig mindenki, akitől hallottam róla valamit császáros volt és már nem tudom, hogy ez a véletlen műve, vagy ő a vágás híve. Mert én nem szeretném ha csak nem nagyon muszály.
Nekem is Dömötör Margit volt a szülésznőm. Én akkor nem választottam, a dokim hozta be hozzám, mondván, hogy a legjobb kezekben leszek. Hát így is volt. Egyébként Matányi volt a dokim, aki azóta sajna nyugdíjazta magát és már nem vállal szüléseket. Azóta viszont tudom, hogy ha maradok a klinikán, akkor szeretném ha Dömötör Margit lenne a szülésznőm, mert tényleg nagyon profi, persze ha megfizethető, mert elég durvákat hallottam ezügyben. Viszont első gyereknél gátvédelemmel, szinte kimasszírozta belőlem a kismanót. Igazi profi.
Börzsönyivel az uh-n lehet néha találkozni, meg ügyeletben, nekem ő is nagyon szimpi volt, de tényleg kevés kismamától hallottam, hogy ő lenne a dokija.
az furi, hogy a patológián más is vizsgált a dokidon kívül. Engem csak talán 1x mikor felvettek az osztályra...

Üdv.
A.
 
 


Ja! Az viszont furcsa, hogy hozzá jársz terhesgondozásra és nem ér fel a Balcsiról, ami kb. egy óra a kismamához a szülésre...nem? Vagy csak én gondolom így?
 
 


Szia!

Végül is sikerült döntened?


hajnalszeme írta:Szia!

Végül is sikerült döntened?


Szia!
Nem még mindig nem. Meg most még kivárom amíg nem sürget az idő, hogy mit okoskodnak ki az egészségüggyel. De ha van Neked is tapasztalatod, szívesen hallgatom.

Szép estét mindenkinek.
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz,akkor jövő májusban babám fog születni.A férjemmel már alig várjuk,és szeretnénk,ha minden rendben menne.Hosszan latolgattuk,milyen orvost válasszunk,de még most sem igazán tudjuk,hogy ki legyen a dokim.Az sem lenne hátrány,ha a közelben lenne.A Szabó doktorról csupa jót hallottam ...és most muzsu is megerősítette ezt(bár az a Balcsis dolog nekem sem jön be :? ),szóval lehet,hogy ő lesz a tuti...bár:Nem tudjátok,van neki magánrendelése-az az igazság,h nem szívesen ingáznék össze-vissza a városban,főleg egyre növekvő pocakkal...Mindenesetre nagyon örülök,hogy van ilyen topik,és ha tudtok,akkor segítsetek-minden info jól jönne(nehéz a döntés)...Előre is köszke!
 


Szia Mamamacee és persze a többiek is! :)

Gratula a Kismanóhoz!
Én úgy tudom, hogy van magánrendelése, illetve az biztos, hogy van csak a helyszín nem biztos. De én úgy tudom, hogy a 11. kerületben a Bartók Béla úton van.
Nekem csak amiatt vannak fenntartásaim vele kapcsolatban, hogy eddig csak császáros szülésről hallottam nála és ez egy kicsit visszatart.

Meg ugye jó lenne tudni valamit az egészségügy átalakításáról is, meg hogy honnan lehet tudni hogy melyik kórházak közül lehet válogatni, ha nem akarsz fizetni és egyáltalán hogy lesz ez az egész...
 
 


Sziasztok!

Nekem pl Szabó nem jön be. Nincs vele jó tapasztalatom.


Pannani, kaptál tőlem privit?


Sziasztok!Köszönöm Pannani az infót...ezzel is okosabb lettem :) Hajnalszeme,mit jelent,hogy nincs vele jó tapasztalatod:a hozzáállása volt nemtörődöm,esetleg úm. szakmailag nem állt a toppon?Mindenestre itt is érvényes:kinek a pap....kinek a Szabó :D
Egyenlőre nem jutottam előrébb.Majd meglátjuk-választék az van bőven!
 


Szia mamamacee!

Írtam neked privit! Jelezz légyszi vissza, ha kaptál, mert szerintem valami gond van a privikkel!


én sem kaptam... :(
 
 


Szia pannani
Megteszed, hogy megpróbálsz küldeni egyet nekem, nem kell litánia, elég egy betű is. Neked pedig már kettő privit is írtam, csak van ezzel a rendszerrel valami gond.

Most nézem az órákkal sincs valami rendben.


Nekem sem jött üzim :(
 


:(

Szomorúan veszem tudomásul, hogy feleslegesen koptatom a billentyűket.
Ha most megírom a történteket, akkor oda az inkognitóm. Majd még próbálkozom.


Szia Pannani!
Dr. Börzsönyi Balázsról csak áradozni tudok, a másik orvost nem ismerem.
Hamadik kisfiunkat január közepére, febr. elejére várjuk, hozzá járok. Az elsőt Dr. BB-nél szültem, a szülésznőm Dömötör Margit volt, ő ajánlotta. Mindkettejükkel maximálisan meg voltunk elégedve. A második fiammal sajnos benntartottak az I-esen, így szomorúan hívtam fel, de nem volt gond, sőt még akkor is az alább felsorolt tulajdonságai köszöntek vissza.
A terhesgondozás során a dokim mindig türelmes, gondoskodó, informatív, és rendkívül megnyugtató. Tényleg nem kell belőle kihúzni a dolgokat, s minden "buta" kérdésemet fel merem neki tenni. Nagyon óvatosan vizsgál. A klinikán eltöltöttem néhány hetet, s így más orvosokat/ról is láttam, hallottam, tapasztalatot szereztem. Tehát van összehasonlítási alapom is. Sok kedves, felkapott orvos dolgozik még a II-esen (az I-esen is), viszont a divatos orvosok páciensei mégis sokszor ámultak el azon, hogy az enyém mennyit törődik velem, s néz be az osztályra.
Már neki is magánrendelése van. A Deák tértől pár lépés.
Kérlek, bocsáss meg, ha kicsit túllihegtem volna a dolgot, bár még írhatnék!
Őszintén kívánom, hogy sikerüljön a számodra legmegfelelőbb orvost kiválasztani, s döntésed ne bánd meg soha!

Szilvi
 


Sziasztok!

Osztom Szilvi véleményét.


szilvuska írta:Szia Pannani!
Dr. Börzsönyi Balázsról csak áradozni tudok, a másik orvost nem ismerem.
Hamadik kisfiunkat január közepére, febr. elejére várjuk, hozzá járok. Az elsőt Dr. BB-nél szültem, a szülésznőm Dömötör Margit volt, ő ajánlotta. Mindkettejükkel maximálisan meg voltunk elégedve. A második fiammal sajnos benntartottak az I-esen, így szomorúan hívtam fel, de nem volt gond, sőt még akkor is az alább felsorolt tulajdonságai köszöntek vissza.
A terhesgondozás során a dokim mindig türelmes, gondoskodó, informatív, és rendkívül megnyugtató. Tényleg nem kell belőle kihúzni a dolgokat, s minden "buta" kérdésemet fel merem neki tenni. Nagyon óvatosan vizsgál. A klinikán eltöltöttem néhány hetet, s így más orvosokat/ról is láttam, hallottam, tapasztalatot szereztem. Tehát van összehasonlítási alapom is. Sok kedves, felkapott orvos dolgozik még a II-esen (az I-esen is), viszont a divatos orvosok páciensei mégis sokszor ámultak el azon, hogy az enyém mennyit törődik velem, s néz be az osztályra.
Már neki is magánrendelése van. A Deák tértől pár lépés.
Kérlek, bocsáss meg, ha kicsit túllihegtem volna a dolgot, bár még írhatnék!
Őszintén kívánom, hogy sikerüljön a számodra legmegfelelőbb orvost kiválasztani, s döntésed ne bánd meg soha!


Köszönöm szépen az infót. Azért jó dolog ez az internet. Sok okos dolgot meg lehet vitatni és tapasztalatokat lehet gyűjteni, cserélni.
Azt hiszem maradok BB-nél. Az ő javára billent a mérleg. :D
Remélem nem bánom majd meg. :!:
Egyébként szívesen veszem ha írsz még és egyáltalán nem lihegted túl a dolgot!

További szép estét mindenkinek!
 
 


Sziasztok!Most"jövök"a kórházak,orvosok-negatív oldal topicból.Ti olvastátok?!?Rettenetes,hogy egyes orvosok/nővérek mennyire szívtelenek,hanyagok tudnak lenni.Én nagyon remélem,hogy nekem nem lesz részem ilyen rettenetes élményekben! :cry: Szeretnék szépen emlékezni a babavárós időszakomra és a szülésemre.
Pannani!Én is örülök,hogy sikerült döntened,remélem én is hamarosan 1cipőben járok majd veled :D Üdv mindenkinek(babáknak,mamáknak egyaránt :) mm
 


Sziasztok!
Pannani! Igazán örülök, hogy sikerült döntened. Minden rendben lesz, meglátod. Teljesen megbízható orvos. Nagyon szerencsésnek tartom magam, amiért annakidején pont hozzá irányítottak, amikor sürgősen tablettára volt szükségem. Csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban már sok ( úgy 6-8 ) éve, ezért merem bátran ajánlani, ha kérdeznek. Őrült fontos szerintem, hogy az ember lánya megtalálja e területen is "az igazit", mert ha minden helyzetben maximálisan meg tudunk/lehet benne bízni, akkor problémamentesebb lehet a babavárás, s a szülés maga is.
Több dologért különösen hálás vagyok Börzsönyi doktornak, a korábban leírtakon túl. Idejében felfigyelt a normálisnál magasabb cukromra, de nem ijesztett meg, csupán időben elkezdtem diétázni. Vannak orvosok, akik nem fordítanak erre kellő figyelmet, pedig baj lehet belőle. Utóbbi az én véleményem, a témáról az azóta szerzett információim és tapasztalataim alapján.
Amikor az osztályon feküdtem, sokszor bejött, irigyeltek a lányok. Minden(!) kérdésemre megnyugtató választ tudott és tud adni.
Az első szülésemnél a szülésznő szinte csodálkozott, milyen gyorsan beért a hívás után. ( Megháláltuk neki, mi is elég gyorsak voltunk...) Megkértem, hogy ha akkor és ott a gátmetszést mindenképpen szükségesnek tartja, legyen szíves profi helyreállítást végezni. Sikerült! Semmi problémám nem volt a gátsebbel,igaz, én is tettem érte.
A második babát is végigkísérte, akkor is, amikor az I-esen voltam.
Most a harmadiknál már mindent tud rólam/rólunk, mindenre odafigyel,amire szükséges. Nincs nála receptdíj, nem kellett állandóan a rendelőjébe menni. S az utolsó hetekben sem húzza le az embert, ha érted, mire gondolok.

Mamamacee! Az AFP-n innen vagy túl vagy már? Még mindig nincs orvosod? Ki írja a beutalót? Addig rendelőintézetbe jársz?
Ügyes legyél, amikor negatív oldalon jársz vagy ilyeneket hallasz! Egyik füleden be, a másikon ki! Illetve szűrd ki/le mindig a dolgok pozitív oldalát! Egyrészt a tényleg tragikusan végződő esetek nagyon ritkák, csak sokan, sokat, sokféleképpen beszélnek róluk. A végén szinte mindig jóra fordulnak a dolgok. Ha marad benned bármi, ami zavar, beszéld meg az orvosoddal, és ha megteheted, hogy válassz, a szülésznőddel!
Neked is kívánom, hogy pontosan arra az orvosra találj rá (mihamarabb) , akire szükséged van!

Sziasztok! Kellemes napokat!

Szilvi
 


Sziasztok:)

Pannani:)
Olvastam a vacilálásodat és örülök hogy BB mellett döntöttél. Mint ahogy Hajnalszeme is irta ez a jobb. DrSzről egyes oldalról nekem sem maradt pozitiv élményem. Amugy van neki is magánrendelése, de már nem a XI. kerben, hanem a MAdách téren, sok más klinikás orvossal egyetemben egy helyen rendelnek. Év elején 6 ezer volt egy kismamás tarifa, most mennyi azt már nem tudom.

Kellemes babavárást és még szebb szülést.

üdv

Álom


Sziasztok!
Én Szabó doktornál szültem, Dömötör Margit volt a szülésznő.
Semmi rosszat nem tudok mondani Róluk. Nagyon összeszokott, toppon lévő páros.
Nem hívogatott feleslegesen a magánrendelésére, elfogadta az apró dolgaimat, hiszen másol vették le állandóan a vért...
Sajnos a szülés előtt be kellett feküdnöm a patológiára. Nagyon megviselt az a pár nap, amit Ő is észrevett rajtam, így segített "kiszabadulni", igaz ezt komoly ígéretekhez kötötte.
A szülés szintén pozitív élmény volt. Tudta, hogy nem igazán szeretnék császárt, és Ő Margittel együtt mindet meg is tett, így a babám hüvelyi úton született meg.
Én is nagyon repedtem, és véreztem, kétséges volt, hogy a műtőben kötök-e ki, de szerencsére nem ez lett. Mindent megtett, és ami számomra nagyon fontos volt a baba érdekét, és az én kívánságomat tartotta szem előtt.
Az egyik alkalommal a magánrendelésén beszélgettünk, hogy nem szeretnék császárt, és erre Ő azt mondta, ha kell, akkor kell, de megígéri, hogy mindent megtesz, hogy elkerüljük.
Szerintem az a legfontosabb, hogy bízalom alakuljon ki a kismama és az orvosa, szülésznője között.

Hajnalszeme nagyon negatív élményed van Vele kapcsolatban?
 


Hajnalszeme nagyon negatív élményed van Vele kapcsolatban?[/quote]

Nem nagyon, iszonyúan!


Sziasztok!

Úgy látom nagyon kétfelé húz a "tábor". Valaki vagy nagyon meg van, volt elégedve Szabó dokival vagy nagyon nem. De úgy látom "hidegen" nem hagyott senkit. :)

Mindenkinek jó pihenést és békés, boldog, babázós újévet kívánok.

Üdv: A.
 
 


Sziasztok! Szia Pannani!
Nagyon régen nem néztem a társalgót, mert 3 pici gyerekkel nem egyszerű (de nagyon jó!!!). OLvastam, hogy azóta választottál. A Börzsönyi nem fekete, göndör hajú? Úgy rémlik, mintha láttam volna a Madách téren, mikor Szabónál voltam vizsgálaton.
A balatoni dolog meg úgy volt, hogy felhívta D.Margit. Beszéltek, de Bánhidi gyerekeivel volt a Balcsin. Szabó felhívta Bánhidit, aki akkor a felettese volt, és mondta, hogy maradjon. Ezért szültem sajna Bánhidinél. De utána, amikor bejött a kórházba, akkor szegény ott magyarázkodott, hogy amúgy mindig jön, de most nem ellenkezhetett. És ugyanúgy bejárt hozzám, mintha nála szültem volna. Szóval, még így is pozitív volt. A második, meg harmadik szülésnél meg mindig poénkodtunk, hogy ugye odaér?!
Hajnalszeme!
Megírod, hogy mi történt? Kíváncsi vagyok, hogy mit csinálhatott!
Puszi mindenkinek!!!
 
 


sziasztok!

én is nagyon kiváncsi lennék a szabó-s történetre, esetleg ird meg priviben vagy nyandras@freemail.hu, én is tudok mesélni cserébe.

tudtok ajánlani rajta kivul mást a II-esen?
Vendég
 


Szia Hajnalszeme!
Képzeld, két barátnőm is otthagyta Sz-t! Nagyon szeretném, ha megírnád privin, most már egyre többen mondanak rosszat róla. Annyira iszonyú volt? Velem Mericli volt borzalmas!
Puszi
Zsu
 
 


Szia muzsu!

Megkérdezhetem, hogy a barátnőid miért hagyták ott a szabót?

köszi

szoni
Vendég
 


Szia Szoni!
Az egyik azt kifogásolta, hogy drága a magánrendelése, és nem beszélgetett vele, pár perc alatt elintézte a vizsgálatot.
Nekem erről az a véleményem, hogy mindenki más, van, aki igényli a beszélgetést, van, aki nem. Én úgy gondolom, hogy Szabó pont annyira közvetlen és közlékeny, mint amire nekem szükségem van. Én kb. 6 éve járok hozzá, az első gyerek előtt csak rákszűrésen voltam, addig velem se barátkozott különösebben. Amikor először terhes lettem, akkor kezdtünk gyakrabban találkozni, és velem mindig a megfelelő mértékben volt beszédes. Én szeretem, ha pörög egy rendelés, de mindig feltehettem a kérdéseimet és szépen meg is válaszolta azokat. Ha problémám volt, akkor megbeszéltük. A férjemmel is kedves volt mindig.
A másik barátnőm speciális eset, mert a terhessége elején sajnos meghalt a férje, és gondja volt az AFP-vel. És se Szaller Andi, se Szabó nem szóltak neki, ezért ő úgy ítélte meg, hogy nem megfelelően bántak vele, és keresett egy másik orvost.
Engem sokszor ultrahangozott Szaller Andi, kedves volt velem mindig. Tudta ki vagyok, ő is beszélgetett velem. Nekem is rossz volt a középső gyereknél az AFP-m kétszer is, de mikor megjött az eredmény, akkor én hívtam Szabót és Andit, és úgy beszéltük meg, hogy mit kell tennem. Egyébként utána nekem se volt gondom, a Schöpf-Méreyben már jó volt az eredményem.
Te is ismered Szabót? Van már gyerkőcöd?
 
 


Szia Hajnalszeme!

Válaszoltam privin!

Jó éjt!
Zsu
 
 


Szia Mammamacee!
Te döntöttél már, vagy csak én olvastam felületesen? Irigyellek, hogy nemsokára szülsz, csodálatos dolog előtt állsz!!!!
Puszi,
Zsu
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy bele pofátlankodok a beszélgetésetekbe.
De szerintem Szaller Andrea azon kivül hogy megcsinálja az UH-ot, és mond néhány szót, azon kívűl szerinten nem az ő feladata tájékoztatni az anyukákat - főleg nem a rossz hírekről. Nekem is a 34. héten nézett áramlást, és amint a képernyőre nézett már láttam az arcán hogy nagy gond van, és nem is mondott semmi többet, hanem megcsinálta az UH-ot és már ment is a dokimhoz közölni a hírt, nekem csak annyit mondott hogy majd az orvosom elmondja hogy mi van. És hát mint gondoltam nem is engedett haza, hanem befektetett a patológiára, de szerencsére a beigért 2 hétből 3-at még együtt tudtunk tölteni a kisfiammal és csak utána született meg.

sziasztok

erika

Kép

Kép
 
 


Szia muzsu!

Nekem még nincs gyerkőc, és nem is lesz egy jó ideig, mert nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt elterveztem.

Én is a szabóhoz járok már 5 éve, nekem speciál semmi problémám vele, de azért szeretem leinformálni az orvosokat, hiszen minél többet hall az ember róluk, annál inkább kerekebb képet tud kapni róluk. Egyébként köszönöm a történeteket, szerintem te nagyon jól, és objektíven itéled meg őket.

szoni
Vendég
 


Szia muzsu!

Nekem még nincs gyerkőc, és nem is lesz egy jó ideig, mert nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt elterveztem.

Én is a szabóhoz járok már 5 éve, nekem speciál semmi problémám vele, de azért szeretem leinformálni az orvosokat, hiszen minél többet hall az ember róluk, annál inkább kerekebb képet tud kapni róluk. Egyébként köszönöm a történeteket, szerintem te nagyon jól, és objektíven itéled meg őket.

szoni
Vendég
 


Sziasztok!

Erika 13-mal egyet értek :D , nem az Andi dolga a véleményezés, pláne nem a genetikai Uh. Szerintem nagyon kedves, segítőkész, ha gond van akkor intézkedik. Nekem már adott jó tanácsot, amit megfogadtam, és igaza lett. Szóval rá nem kéne orrolni! A tájékoztatás az orvos feladata, ha ezt nem teszi megfelelően, akkor ott kezdődnek a gondok---->>>> hozzáállás kérdése; esetleg azt hiszi, hogy a pácienst nem érdekli a teste? Ez megint új kérdést vet fel, esetleg van valakinek ötlete: Hogy egy fogadott orvos, akinek még szép összeget fizet is a "beteg", miért nem tájékoztat fontos kérdésekről?
Várom a válaszokat, ez a téma engem érdekel, üdv mindenkinek: Hajnal.


Sziasztok!

Két kérdésem lenne!
Tudja e valaki, hogy mikor és hol rendel Börzsönyi Balázs.
Illetve a másik az lenne, hogy sokan írtátok, hogy Dömötör Margit volt a szülésznőtök. Megírnátok, hogy mennyi neki a "tarifája"???

Előre is köszönöm!

További szép napot!
 
 


Sziasztok!

Pannani! Privát üzenetet küldtem.

Örömmel írhatom: megszületett 24-én a harmadik kisfiam. Minden rendben ment. Börzsönyi doktor és Dömötör Margit most sem okozott csalódást. Imádom őket.
Jó egészséget, és örömteli babavárást kívánok!

Szilvi
 


Kedves Szilvuska!

Gratulálok a babóhoz! :D
Dr BB. még mindig hajlik a természetes szülésre, egyéni óhaj-sóhajokat meghallgat? Bejárt babázni?

Ü:Hajnal


Szilvuska!

Gratulálok!!! És üdvözöllek a 3 gyerekes soha véget nem érő kalandtúrán!!!
Zsuzsi
 
 


Pannani!
Írtam neked privit!!!
Szia, Zsuzsi
 
 


muzsu írta:Pannani!
Írtam neked privit!!!
Szia, Zsuzsi


Szia Zsuzsi!

Sajna nem kaptam semmit... :(
Elküldenéd újra?

Köszönöm.
 
 


Szia Pannani!
Megint írtam!
Magamnak is küldtem próbaképpen és az működött!
Írd meg, ha megkaptad!

Hajnalszeme!
Te megkaptad a múltkor?

Sziasztok!
 
 


Hajnalszeme!
Te megkaptad a múltkor?

Nem, de várom! Mindenkinek kellemes estét!


Hajnal!
Még csodálkoztam is, hogy nem válaszoltál, mert annyi mindent meséltem neked! Most nincs sok időm, meg itt vannak a gyerekek, de akkor újból írok. Lehet, hogy inkább mailt kéne írni, mert olyan sokszor rossz a privi!
Szia, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
 
 


Hajnal!
Még csodálkoztam is, hogy nem válaszoltál, mert annyi mindent meséltem neked! Most nincs sok időm, meg itt vannak a gyerekek, de akkor újból írok. Lehet, hogy inkább mailt kéne írni, mert olyan sokszor rossz a privi!
Szia, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a gratulációkat!
Muzsu! Tetszik a kalandtúra-hasonlat, nagyon találó. Dr. BB egyébként magas, barna, nagyon rövid hajú. A fekete göndör Dr. Várbíró lehet, az is remek doki. Csak ő meg nem tudom, rendel-e egyáltalán a Madách téren...
Hajnal! Azt hiszem, elég jól ismered Börzsönyi doktort. Igen, mindent meg lehet vele beszélni, s babázni is volt párszor. ő is, Margit is. Esetünkben a császár pedig fel se merült. Mondjuk az első szülés előtt is csak annyit említettünk ezzel kapcsolatban, hogy a férj nem lehet benn, ha véletlenül...
Minden jót Nektek!

Szilvi
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: