Új privát üzeneted érkezett!

tévedsz!!!nem elek doktor iránti ellenszenvem miatt
miattad, mert ezt váltod ki az emberből. de ezt nagyon profin végzed, gratulálok. remélem idegosztályon dolgozol.....

huh te annyira kár hogy hozzám sem fogsz már szólni. jajj úgy sajnálom.....

hajni...
Budaörs
 
 


Kedves Fórumozók!

Sajnálom ha egyes felhasználók itt idegesítik magukat.Csak a tények felsorolása esett meg,trágár jelzők,indulatos érzelmi elragadtatások nélkül.Ha bizonyos személyeknek fáj az igazság az ellen sajnos nem tehetek. "A tények makacs dolgok"
 
 


:lol:

hajni...
Budaörs
 
 

 
 

Igen, tudom, hogy megígértem, nem írok semmit, de azért ezt nem tudom kihagyni: http://www.orvostudakozo.hu/index.php?k ... persistens
Itt dr. Hamvas Ferenc, mint orvos, válaszol egy kérdésre, amit itt sok (nem orvos) emberke megkérdőjelezett.
 



Hát igen, és ahhoz képest, hogy régen baromságnak tartva kézzel-lábbal tiltakozott a pcos brigád ellene, hogy a meddőségnek lehetnek lelki okai is, ahogy Elek doktor úr állítja, most már az említett rendelőjükben van lélekgyógyászati szolgáltatás, amit a neten "meddőségi pszichoterápiaként" reklámoznak.

Ez sem hamis állítás, jelenleg a rendelő ezen szolgáltatását Google hirdetéssel reklámozza. Láttam egy rövid nevű női portálon a hirdetést, aminek a neve H-val kezdődik.
 
 


Kép Kép

hajni...
Budaörs
 
 


Gyerekes,hogy egyesek az igazságot fájlalva,azon tehetetlenségükben,hogy a tényeket megcáfolni képtelenek ikonokkal próbálnak üzenni és levezetni az indulataikat.

A topic egy doktorról szól, nem arról, hogy egy elégedetlen betege itt mindenki felé ellenérzését fejezi ki aki a doktor úr kapcsán bármi pozitívat ír.Viszont ha az illetőnek ettől kicsit könnyebb a lelkének nyugodtan folytassa,van még hely az ikonoknak és csak önmagát minősíti.Olcsó játék és vannak akik ilyenekre szorulnak,bár mint bizonyára tudja az általa kedvelt rendelőben van pszichoterápia is.Kellemes időtöltést az ikonozóknak!
 
 


jó dolog a provokáció :lol: :wink:

ha már doktorról szól akkor miért is vannak itt cinikus megjegyzések egyes szolgáltatásokról és "brigádokról" :?:

hajni...
Budaörs
 
 


Ígértem,hogy nem írok neked,valószínűleg most sem érted meg,de azért válaszolok.Elek doktor úr támadására jött a fórumra egy bizonyos csoportosulás,ha előre lapozol újra olvashatod a megjelenésüket,írásaikat.Velük kapcsolatban kiderült,hogy anyagi érdekeik vannak,így tisztességtelen üzleti magatartás amit folytattak.

Nem a doktor úr vagy jómagam, esetleg más erről az orvosról kedvezően vélekedő kezdte a provokációt. Hogy Elek Úr védelmére keltünk? Igen, mert úgy érezzük nem lehet egy embert, egy orvos munkáját olyan egyoldalúan negatívan megítélni ahogy ezen a helyen vagy más fórumokon történt. Persze megfelelő stílusban mindenki kifejtheti a véleményét, de azért mégis furcsa,hogy laikusok játszották itt a doktort. Felülbírálva egy ténylegesen diplomázott és évek óta praktizáló orvost. Ezenfelül gyakran nemcsak a doktor úrat, hanem általánosítva az orvosokat is kontároknak vélték. Indulatok és általánosítások vitték messze az ilyen hozzászólókat az egészségügyi helyzet valós megértésétől. Hisz nincs két egyforma test, az emberek másként-másként hatnak a gyógyszerek, a laborhátterek a rendelőkben nem egyformák, nem minden beteg szedi rendszeresen gyógyszereit, van aki felületesen tartja be az előírt diétát és sokezer ok miatt az egészségügy nem kizárólag fekete vagy fehér. Tény nagyon sok a probléma,de mérges indulatokkal csak árkot lehet ásni a segítő hídépítés helyett.

Az is érdekes (,és a témában végig tapasztalható), hogy sem a doktor úr, sem én vagy a doktor úrról jó véleménnyel lévő nem írt másoknak rosszkívánságot vagy küldött azt kifejező ikonokat.Ennyit arról ki provokál.Másik topickban írtad,hogy a csapat rendelőjébe jársz a pszichoterápiás szolgáltatásukat jószívvel javasoltam.(A rendelőnek is bevétel lenne,Te is nyugodtabbá válhatnál - dupla haszon.) Mert lehet, hogy volt problémád Elek doktor úrral -olyan ami megfelelő felügyeleti szervnél egy vizsgálatot nem ért meg számodra-,de az,hogy ennyi idő után sem tetted túl rajta magad, ezért bárkit akit erről az orvosról kedvezően ír próbálsz letámadni, vagy ércelődsz a sorain az nem jó. Méregként öli tested-lelked.

Látod, idővel de kiderült az igazság, hogy mi volt itt a támadások fő oka: pénz,üzleti érdek.A doktor úr internetes weblapokon meg a rendelőjében ugyanolyan keresett. Tökmindegy mit tapasztaltál,vagy mit nem az orvos is csak ember van akinek tud segíteni, van akinek nem.Rossz ha te a nembe tartoztál,de ebből nincs jogod azt a következtetést levonnod,hogy soha senkinek sem tud segíteni. (Nekem például egy online válaszában sokat segített és mások boldogan köszönték, hogy gyermekük születhetett.) A doktor úr tovább dolgozik,van betege nélküled is és segíthet sok nőnek. Koncentrálj a saját életedre ahelyett, hogy sérelmekkel élnél, tartalmas idődből csak gyűlölködő ikonokra futja! Látod az igaztalan támadás is elhalt, mert a tények napvilágra kerültek, most már belőled is kihullhatna a tővis. Légy boldog, szálljon el harag, feszültség, gyülőlet ezt szívből kívánom!
 
 


Békés, boldog Karácsonyt és jó egészséget kívánok minden ebbe a témába író és egyéb topikokban bejegyző fórumozónak, vagy csak a babanet fórumát olvasónak! Kellemes Ünnepeket a fórum fenntartóinak is!
 
 


Sziasztok, latom, hogy nem el a tema, de valaki esetleg meg tudna nekem irni Elek Csaba dr. elerhetoseget? Ha van publikus e-mail-cime, leginkabb annak orulnek.
Koszi elore is.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: