Új privát üzeneted érkezett!

Lara
Mostmár te is be tudod engedni :wink:

Kép
Kép
 
 


Bibii:Én még nem értek hozzá :oops:
Vendég
 


Sarmon láttam jelentkeztél de valamiért nem látlak a taglistába, hogy beengedtek volna és a nevedet sem látom így nem tudlak beengedni...
mailcím alapján is tudunk meghívót küldeni, megírod a címed?
meg esetleg akinek küldjek meghívot írjon priviben címet és elküldöm.

KépKép
 
 

 
 

...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.12 14:04-kor.
Vendég
 


...mert Mancsa kitiltott... :cry:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
 
 


ÓÓÓÓ biztos vagyok benne, hogy nem direkt!!! Meg kell még tanulnunk, hogy hova kattintgatunk :oops:

KépKép
 
 


Hát remélem,elkeserített,hogy nem veszetek be.
Akkor megpróbálom mégegyszer.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
 
 


Bocsi Sarmi, de a privát üzenetek alapján nem engedtelek be, mert van, akiknek kellemetlen volt, hogy híreket viszel a másik topicodba róluk.
Vendég
 


Sziasztok!

Mehetek én is zártba? A tanyán regizve vagyok.

Majd még jövök később.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


csajok, én is regisztráltam az anyatanyán, de nem találok ugyanilyen nevű topik-ot....-hol keressem, vagy mi a neve a topiknak? Már, ha én is tag lehetek....

KépKép


Ancsi ugyanez a neve mint ennek csak előtte van, hogy Babanet.

KépKép
 
 


Mancsa híreket én?

de hisz amit itt írtok,ezt elolvashatja bárki,nem csak én.Szóba került az ügy a tanyán,és én írtam ott,hogy igen,ezt én is olvastam.

Akinek baja van velem miért nem keres meg üziben???
na sebaj,ha nem hát nem.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
 
 


Valaki írja le a zárt rendes nevét, szóköz ékezettel mindennel, mert az anyatanyán, ha keresőbe beírom, nem dobja ki, átnézni meg a nem tudom hány oldalt hát......

Betti
Kép
 


lara25

Gyere várunk és Tüncit is :D :D :D
Vendég
 


ancsi, betti privi ment
 


Beze:Persze hogy jöhetsz :D :D :D Nagyon várunk :D :D :D

Ancsi téged is :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit megcsúsztam,Mucim extranyügi+vendégem volt.

Megzavarodtam, msot akkor nem úgy lesz, ahogy...?Any?????

jelentkeztem.

Sarmi, ha még olvasol.Ennek az üzinek hamarabb kellett volna elmennie, mint ahogy az elvonulás megtörténik, sanja most értem ide.

tökéletesen igazad van,idáig bárki olvashatott minket, ezért nincs is okom felháborodni ezen(nem is ezen vagyok).Pont ezt szeretnénk megszüntetni.
Részemről nem szeretném, ha bárki, más topikban is beszélne a magánügyeimről, mert a zártban jobban ki tudnánk nyílni szerintem.
És szerintem úgy lenne értelme, ha olyanok jönnének akik eddig is akartam, illetve aki a kifejezetten topik nyílt formája miatt nem jött,pl Bibii.

Természetesen a többség szava a döntő és én az maximálisa nelfogadom.

Nevezzük nevén a gyereket:Privát üzenetet meg azért nem írtam ,mert sem alaptalanul ,sem igazságtalanul vádaskodni nem akartak,mint ahogy a tudjukkitette...és minthogy ide írtál, már nincs is értelme privátoznom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2010.07.12 20:33-kor.

KépKépKép
 
 


Lara, köszi. :wink: Winchit kértem, hogy küldjön meghívót, de még nem írt.

Betti, a csapatok menüpontnál rögtön ez az első, legalábbis kb 1 órája még így volt. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


igen betti ,első oldal, első topik, mert új.
 
 


Lara, aranyos vagy, köszönöm, jól vagyunk. Mondjuk megint epegörcsöm van, én h.e zsíros kenyeret ettem. :oops:

Katinka, köszönöm szépen. Hát igen, megijedtem nagyon, de már túl vagyok rajta!

any, gratula Zsófinak, nagyon ügyes. Candidám nekem is van, de nem diétázom. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
küldtem az iwiwes emiledre meghívót
majd írd már le ennek a candida izének mik a tünetei
Vendég
 


Katinka, köszike! Akkor majd én is átnézek és megpróbálok bejutni!
4D-s uh-t a 26-27 hétre tervezzük, felkészítőre meg – feltéve, ha elindul – 2 hét múlva mennénk majd!
Pénteken csak „sima” uh lesz Rubliczkynél, de már nagy izgalomban vagyok! :D

Anyany, én sem kaptam privit… :oops:

Megpróbáltam bejelentkezni, regisztráció után, aztán küldtem egy üzenetet a kérésemmel… remélem, majd látja az illetékes kollegina! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


any, köszi, mindjárt meg is nézem. :wink:

A tünet nálam egyszerű: sárga folyás. Más nincs.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


any, olyan h.e vagyok, most jöttem rá, hogy csak jelentkeznem kell, én már régóta tag vagyok ott. :oops: Csak a meghívót nem értettem először. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci írtam privit.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
 
 


Halihóóó,

regiztem én is az anyatanyán és bebocsátást kérek az illetékestől!
viszont én azt hittem, hogy itt csinálunk/csináltok zárt topikot! Any is erről küldött üzit iwiwen!
pénteken már nem jelentkeztem, mert hirtelen felindulásból elmentünk a veszprémi állatkertbe. hihhhhhhetetlenül érdekelte a gyerekemet az összes vízelvezető és csatornafedél valamint lépcső :lol: :lol: :lol: , ezenkívül azért kíváncsi volt a kengurura, macira, prérikutyára, vizimalacra ... ja és a lényeg, ami nagyon teccett neki, hogy etette a kecskéket!!! erről csináltam is vidijót, itt a linkje:
http://www.youtube.com/watch?v=qov6TS2c2kY
na megyek ebédelni, majd jövök!
ha átmegyünk a zártba, megírom miért nem lógtam a neten egy évig!

Szép napot!
Vica
 
 


Csajszik, regeltem magam az anyatanyán, már másodszor jelentkeztem be a csapathoz, de nem tudok belépni még mindig.
Nem értem mi van, jóváhagyja valaki a jelentkezésemet?
Vagy lehet valamit elcsesztem....nem tom!

KépKép


Wicca: csúcs a videó, nagyon édes, főleg mikor a végén úgy nevet. Cukipofi! :)

KépKép


Ancsi, beengedtelek, remélem sikerül belépned.De szerintem már tegnap is beengedett vki, én úgy láttam már benn vagy a taglistában!
 
 


Sziasztok

Sajnálom, hogy elmentek minden jót mindenkinek! Ágica írok privit!

Még annyit, hogy a Bakonyba nyugodtan mehet mindenki nyaralni, nincs szúnyog!

Ildi
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Lasan egy hó elköltöztünk és csak talán jövöhéten lesz net. Most telcsin probáltam valahogy benézni de valami kapasztrófa és ti már nem is lesztek.

Kép
Kép
 


szisasztok!
én itt vagyok és várom, hátha írna valaki. a semminél több lenne...
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron