Új privát üzeneted érkezett!

:(
sehol senki?

ki vagyok ma akadva és nincsen kinek nyavalyognom...

kinéztünk egy lakást, de még majd csak pénteken kapjuk meg az előleget, de a lakást csütörtökön foglalózzák... szóval elvitték.
és a poén, hogy tegnap azt álmodtam, hogy hív az ingatlanos, hogy elkelt a lakás. és ma délután hívott is. :(

és anyóstól sem fogunk megszabadulni.
nem tudjátok véletlenül egy bérleti jog eladása mennyire legális?
mert lehet, hogy csak azt tudunk venni neki. :(

zizi vagyok és már befaltam 2 tábla csokit. az egyiket este. :(
Vendég
 


Any: Sajnálom a lakást. :( Gondolom, mennyire idegesítő, én is ki lennék bukva. :( Sajnos a bérleti jogviszonyról semmit sem tudok. Én anno, mikor a lakásomat eladtam, felhívtam az adóhivatalt, ők elmagyarázták, hogy járok a legjobban. :) De lehet, hogy csak kifogtam egy kedves ügyintézőt.

Levinek én is boldog szülinapot kívánok!

Beze:
Mép próbálunk rájönni, mi az, ami jó neki. :) Állítólag majd idővel jobb is lesz az ekcéma, több orvos szerint kinőheti.

Szúnyogok nálunk is vannak rengetegen. Itt is bemásztak a szúnyogháló alatt a teraszajtón. Szerencsére máshol nem tudnak. Persze így most zárva kell tartani a teraszt, pedig én úgy szeretem, ha nyitva van.
Ki meg nem lehet menni persze. Hiába kenem be magunkat szúnyogriasztóval, nem érdekli őket, akkor is csípnek. Peti is már úgy tudja, mi van kint, hogy nem hajlandó kitenni a lábát. :( Pedig eddig berángatni nem lehetett.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Any! Sajnálom a lakást, de lesz majd másik. Előlünk is elvittek egyet, azt akkor még meg is sirattam, de már nem bánom, amit végül megvettünk az jobb! :D
Képzeld egy másik ismerősöm is írta, hogy olyan baci volt a kislányának, mint Zsófinak! :shock: Zsófi már teljesen jól van?

Nikuc! Remélem Peti kinövi ezt a dolgot! Pöttömke hogy van? Voltál már nst-n?

Levinek kicsit késve, de BOLDOG NÉVNAPOT!

Szösz

KépKép
 
 

 
 

nikuc!
ez a kinőheti, nem valami megnyugtató. de akkor nem kell a szigorú diéta?
de az, hogy ki kell kísérletezni, az megint szétszedné az idegeimet.

mi kimegyünk, ZSófi meg van gajdulva, ha nem mehetünk. sok a szúnyog, kicsit bekenem, aztán eszik, mármint a szúnyogok Zsófit, utána meg adok neki kálciumot este. meg bekenem fenistillel.
43nm nem valami nagy élettér. :(

szosz!
én is ebben reménykedem, hátha találunk jobbat, olcsóbban.
az ingatlanos rendes, persze neki ez a munkája, de keresni is segít.

Zsófi jól van, de azért elviszem a dokihoz ellenőrzésre, mert megyünk majd Martinkához, tesómékhoz, nehogy valamit elkapjon a picúrka.
meg hallani akarom a doki szájából, hogy Zsófi rendben van, meg akarok majd kérni valami immunerősítőt.

Broncho Vaxomról hallottatok már? vélemény?
Vendég
 


feladtam az elveimet. :)
vettem egy olcsó triciklit Zsófinak. használtat, de amikor ráült az egyikre a játszón, annyira sírt, hogy le kell szállnia. :(
meg tologatta, és az én szívem meg... majd megszakadt, amikor sírt...

az apja is változott ám!
szülinapjára macit vett, aztán teganp is beállított egy játékkal.

ezt mondta.

" a gyereknek egyáltalán nincsen szüksége az 1000 játék mellé az 1001.re. ez az én véleményem, de ez mellesleg baromira nem számít, amikor ennyire örül az 1002.-nek is. "
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Anyany:Én is sajnálom a lakást,de remélem hogy találtok jobbat :wink: Akkor ezek szerint megvették Anyós házát?
Nagyon örülök neki :D :D :D

Hannus este iszik még cumisüvegböl meg akkor ha rájön a locsolhatnék a másik üvegből :roll: Úgyhogy nem tudom mikor tudjuk elhagyni a cumisüveget.

Találkoztam Tüncivel pénteken az auchan-ba :D :D :D :D :D :D Bátorka meg Hannus se volt ott.Képzeld Tünci mire megtaláltam Apát már 3-szor végigjárta a boltot nem tudta hova tüntem,dehát rossz pénz nem vész el.... :lol:


Na megpróbálok visszaolvasni most hogy megint jó idő van szinte egész nap kinnt vagyunk.
Vendég
 


Anyany:Én ettöl kész vagyok hogy megyünk a játszóra és jönnek e gyerekek biciklivel motorral triciklivel és Hannusnak az összes kell de ami neki van(mindegyik van neki)az persze nem kell csak a másé és utánna nem tudom leszedni róla nagy hiszti kerekedik belöle ezért nem is engedem inkább hogy ráüljön.Én is úgy sajnálom ilyenkor de sajnos nem tudunk mit tenni.Olyankor még el tudom terelni másfelé de ha ráül akkor kész.
Vendég
 


Levivel én is ugyanezt átéltem, másé mindig jobb volt, mint az övé. Nem baj, majd kinövik. Mindig cserélgettük a játszótéren a motorokat, sőt, még most is cserélgetnek bringát.
Dorcsi is inkább másét használja, de ha valaki ráül az övére, akkor veszettül kiabál: eeennnyééééémmmmm. Basszus ezt a szót olyan gyorsan megtanulta, nem nagyon hallottam még ilyen kisgyerek szájából.

Any: Nem hallottam még erről a bronchos izéről, mi ez? A bérleti jogról sem tudok semmit sajna. Sajnálom, hogy elvitték a lakást, de biztos találtok másikat. Az jobb lesz. :wink:

Nikuc: mindjárt szülsz!!!

Szosz, Nikuc köszönjük a köszöntést!

Mi délelőtt kb 1-1,5 órát vagyunk kint, kerülővel sétálunk a boltba. Aztán főzök, Dudi alszik 1/2 11-valameddig 2-kor jön apa haza, aztán 3-4 óra felé megint megyünk ki estig.
Képzeljétek én most ezerrel fogyózok. fogyasztó mazzsázsra vettem bérletet, mellette lúgosító diétázom és tornázok. Tegnap voltam a masszázson először, most agyoncsapottnak érzem magam. Muszáj valamit kezdenem a kötényhasammal, mert iszonyú ronda, műtétre meg soha nem lesz pénzem. Mondjuk erre sincs, de megoldjuk. Megint minuszba van a számlánk, de apa hősiesen maszekol értem. Úgy szeretem.
Vendég
 


Sziasztok!

Any majd találtok másik lakást és lehet, hogy úgy mint Szöszék hogy az jobb lesz :wink: A bérleti jogról én sem tudok csak annyi rémlik, hogy x évre lehet megváltani.

A szúnyogokkal mi is jól megjártuk tegnap: Matyin csak cipő volt semmi más és a kukacát megcsípkedték, kétoldalt feldagadt este ő is kapott kalciumot reggelre lement szerencsére, én figyeltem hogy pisilésnél nem e fáj neki, de nem is nyúlkált oda, apa is jól beparázott rajta.

Mancsa hajrá én nagyon drukkolok neked! :wink:

KépKép
 
 


sziasztok, vagyok ám,csak hanyatt fekve nagyon nehéz nyomni a gépet.

any,sajnálom a lakást,de el kell fogadni h sajnos így alakult...majd lesz egy sokkal-sokkal jobb..
Á-nak van sok nagy kinti játéka,de a fűnyíró a leg-leg....mára 3-at vettük neki az idén :shock: ...sőőőőt a szomszédból a ratyi ezerévest áthozta,és hidd el az a favorit nála...
cumisüveg-cumisüveg......marad egyenlőre,mert a pohárból szépen locsolja magát egy korty után....öltözni 10percenként nem lehet, ezért várunk még....

mancsa, azta de ügyi vagy,apa meg nagyon cuki h ilyen hőőőőőőős éted!!!!! drukkok mennnek!!!!

winchi, szegény matyi, á-is úgy néz ki mintha minimum bárányhimlős lenne..durva ez a nyár ezért...

holnap varratszedés, kicsit parázok,de menni fog tudom.
meg biztosító,mert olyan a lakásb.,h fizet ilyenkor...háááát akkor fizessen..igaz utána majd meg is emelik a havidíjat...
tök-cukkini- patisszon-zöldbab ezek vannak most a kertben,fini friss,tuti vegyszermentes és a miénk :wink:
 


tünci, írd ám meg ha voltatok már uh-n!!!!drukk!!!
 


Sziasztok!

Ágica, köszi, voltunk uh-n, rendben minden ,a ciszta felszívódott ,nagyon jól bírta a vizsgálatot.

A Papusom elment végleg, nem látom többé, nem ismeri meg Bátort..

Majd jövök..

puszi mindekinek.

KépKépKép
 
 


Jajj, tünci, sajnálom papusodat, kívánom találja meg a megérdemelt nyugalmat, békét.....

Drága kicsi Bátoromnak örülök, látod alakulnak a dolgok szépen...csak idő és türelem!!!
1000puszi!!!!
 


Tünci: Őszinte részvétem papusod miatt. Te is tudod, hogy neki már így a jobb, így már nem fáj semmi... csak annak, aki ittmaradt.
Vendég
 


Tünci, Őszinte részvétem!

Kép
Kép


Totál kivagyok a sogórnőm miatt. A párjával lehet, hogy szétmennek. Nem tud egyedül megélni. Mindjárt szül. 33 hetes és azt mondja a doki, hogy nagyon jó esetben talán kihúz 4 hetet, de nem garantálja. Már 2-es a méhlepény viszont az áramlás jó.
Nincs semmije, most szedegetem össze ismerösöktől ruhát meg minden félét. Az albérlet amibe van, bármikor visszaveheti az önkormányzat, mert a bérlő lebukott, hogy kiadta. A védőnő azt mondta, hogy nem bizti, hogy hazahozhatja a babát, ha nincs fix hely. Az anyjához nem jöhet mert itt lakik vele a dédmama, aki egy házsártos, gonosz öregaszony. Teljesen kétségbe van esve. Lehet, hogy anyaotthonba kell mennie.

Kép
Kép


tünci!
őszinte részvétem!

kriszti!
ennyire rossz a helyzet? miért mennek szét? nem értem, bár itt is van a közelben egy csajszi, akinek 3 napos volt a kislánya, amikor az apuka otthagyta őket. de ő mondjuk azt mondja, hogy jobb így, mert az a fickó még a kutyáját is agyonütötte, csak hogy bánthassa... aszülésvideót meg feltette a youtube-ra...
van aki nélkül jobb.
Vendég
 


nálunk is lesz még balhé. anyós azt mondta, hogy marad inkább szegeden, mert tudja, hogy nekünk mennyire nincsen pénzünk, a másik fia meg nem segít, pedig tudnának.
lenne egy önkormányzati lakás, amit el kellene cserélni egy kisebbre. ott lakhatna simán. pesten.

de a sógorék benne vannak egy amerikai típusú egyházban. isten, meg biblia... meg tízparancsolat, meg KISKAPUK...
mert ebben a lakásproblémában nem segítenek, meg nem töltenek le semmit a netről, de ha az adóról van szó, megvan a kiskapu, meg a gyerekverés is benne van a bibliában...
szóval kiba..ottul álszent dolog az egész.

nem, nem vagyok ateista, meg katolikus családban nőttem fel, csak ami túlzás, az túlzás.

a frank meg olyan magas, hogy a 2 hónapja 8milliós tartozásunk most 9,5...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.30 14:46-kor.
Vendég
 


Tünci nagy ölelés neked, sajnálom a papádat, nagy veszteség, hogy nem láthatja Bátort felnőni, nálunk is volt a dédikkel. De már nem szenved, nem gépek tartják még itt...

Ágica nálunk is kezdődik a cukkini szezon :lol: Pár hét és a párom megint letiltja az étrendről, tavaly is így volt :lol:

Párom ma is dokinál volt, újabb gyógyszer újabb pár ezer szevasz már a mínuszok minuszába vagyunk megint. De már legalább kikeveredne ebből a vacakból...

Kriszta sajnálom ez elég lehetetlen helyzet. Jó a fehérvári otthon sok segítséget kap. Én is voltam ott igaz a másik oldalon... Még mindig inkább az mint hogy egyáltalán ne legyen vele a baba.

KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, megjöttünk Sopronból, jó volt nagyon. Kár, hogy olyan messze van, szívesen mennék többször is, gyerekek is nagyon jól érezték magukat.
Holnap-holnapután megint áramszünet lesz, a múltkor a vihar miatt egy nap kimaradt, most kettővel pótolják. :evil:

Tünci drága, őszinte részvétem, Papádnak már jobb így, Nektek nehéz lehet nagyon. Nagy-nagy ölelést küldök.

Ágica, kitartás ezekhez a hetekhez, hát nem lehet egyszerű. :roll: Ákos hogy van?

Cumisüveg: pont úgy vagyunk, mint Mancsáék, este szívószállal bögréből, de reggel ahogy kipattan a szeme, kéri is a kakaót, üvegből persze. És cumi nélkül nincs alvás. :? Pedig Lilitől eddigre már el tudtuk venni, nagyon könnyen.

Üdvözlök mindenkit, most mennem kell, indulunk Liliért.

Katinka

Kép
Kép
 


Drága Tünci!

Nagyon-nagy ölelést küldök neked, nagyon sajnálom a papádat. Gondolj arra, hogy van aki mostmár vigyáz Violára odafennt, és nincs egyedül. Onnan fenntről bármikor látnak benneteket.
Örülök, hogy jól viselete Bátor baba a vizsgálatot.

ágica: kitartás a varratszedéshez, és mielőbbi gyógyulást neked. Próbálj pihenni, amennyit tudsz.

any: Dorka még cumisüvegezik, sajna azzal is alszik el. Tejci, kakaó, ilyeneket még iszik. Már pohárból is tud egyedül ügyesen inni, meg kis flakonból is, de a cumisüveget nem hagyja el, viszont a sima cumit nem fogadta el már pici korában sem. Nem tudom mikor hagyjuk el már... Sajnálom a lakást nagyon, de remélem találtok másikat.

kriszta: sajnálom, nem igaz, hogy nincs valami olyan rokon, aki befogadná. Te jó ég, mit kezd majd azzal a picivel? Miért mennek szét? Nem igaz. Most kéne a legjobban örülnie a párjának, hogy megajándékozza egy kisbabával. Persze, nem mindenki így gondolkodik, sajnos....

katinka: örülök, hogy jól sikerült a kirándulás. :)

lara: nálunk is ez van bicóval, meg járgányokkal. A másé mindig jobb. Nem értem ezt én sem. Most meg kaptunk egy kisbicót, az unokabátyjától. Pótkerekes, kis monti, de nem tud vele menni. Olyan hisztit levágott érte, mikor apa szerelte, hagytam, hadd próbálja ki, persze nem tudja tekerni. És jól fel is borult vele. Aztán eldugtam előle... :)
Jól vagytok?

mancsa: Levinek nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk!
Bevált a kecsketej szappan? Tudnál nekem elérhetőséget írni, hol lehet kapni? A szomszédasszonyom ki akarja próbálni a kislányának.

Bocsi csajok, csak ennyi voltam, elkezdődött az angol, és kicsit feje tetejére állt a világ. Úgy veszem észre, Dorka jól elvan a mamáéknál reggelente, de mikor hazaérek le se száll rólam, elég nehéz így főzni, mosni, takarítani, meg még házit is csinálni. Szóval most megyek, mert csak az övé vagyok estig. :)
Puszi mindenkinek!

KépKép


Ancsi: Dorcsi keze szép a szappantól, az enyém nem múlt el, de mindenképpen jobb, mint a tusfürdők, ebben csak természetes anyag van. Én itt vettem Tordason a masszőrtől, van gyerekeknek kamillás kecsketej szappan én iszaposat kaptam tőle, ezt használom Dorcsinak is. Citromfű illata van. Csak szürke a víz, amit lemosok magamról. Meg furi, hogy nem habzik, de tényleg jó. 1500 ft-ért vettem. Ha gondolod postán tudok küldeni és átadod a szomszédnak. Ez kb 1 havi adag állítólag ha 1 ember használja. Nem tudom máshol hol lehet kapni, Winchi írta, hogy ő ismeri, ő talán tud közelebbit, de tényleg szívesen postázok, ez tutira jó, kipróbáltam. :wink:

Kriszta: sógornőd :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


winchi, igen ettől félek én is h apa éa a gyerekek megunják... :wink:

kriszta, sógornő :roll: :shock: :shock: :shock:

katinka,köszi, ákos jól van, helyreállt a megszokott rend, így már minden ok neki...
sopronért irigy 8)

ancsi, hú nehéz lehet picikéd nélkül, lehet nehezebb mint neki.
jó kis edzés a melóhoz.
pihenek,de amit tudok kicsinyenként...tudod :wink:
a múltkor kérdezted, gerincsérvem volt, azt műtötték most.

any, hát nem irigyellek, jöjjenek már a jó hírek hozzátok!!!!
nekem is volt ilyen szektás ismerősöm...menekülni kell előlük...duma van, de mögötte.....álszentek igen!!!!!

apa ügyel, ákos alszik, nagyok gépeznek..mindennapos esti idill......
 


Én meg reggel, hajnalban, szopi után, ahogy feküdtem vissza, egy mozdulat és úgy maradtam. Azóta bal oldalról nem bírom jobbra visszafordítani a fejem. Elég viccesen nézek ki. Próbáltam nyújtani, meg majd óvatosan, de meg sem mozdul.
Érdekes lesz a mai nap. :shock:

Any, én úgy tudom, a bérleti jog is eladható, meg kell nézni milyen keretek között.

Betti
Kép
 


ANY!!! Nagyon boldog névnapot kívánok!!
 


Sziasztok!

Én innen vettem a szappant:

http://www.szappanok.fw.hu/

Szerintem jó áron van nekünk holt tengeri ásványos van, Mancsa ez is citromfüves, finom illata van :wink: Én horgoltam hozzá egy szappanbugyrot abban van így talán tovább tart.

KépKép
 
 


Na úgy néz ki, lesz helye a sógornőmnek az otthonban. A párja azt igérte hétvégén jön haza, és mindent megbeszélnek. Hát nem tudom... Amennyire makacs a csaj is.... Az anyós meg csak sír, hogy ide jutott .

Kép
Kép


Sziasztok!

any, boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!
köszi szépen!

voltunk Zsófival dokinéninél.
tele van kiütésekkel. most megint. a dokinéni szerint ez is valami allergiás eredetű dolog. én azt hittem, az izzadástól van.
kaptunk allergiagyógyszert is. de nem fogom adni neki. van kúpunk, ha kellene, meg egy vagon kalcium.
ma megyünk majd szegedre, úgyhogy visszük a teljes arzenált.
nem akarok úgy gyógyszert adni neki, hogy pontosan nem is tudjuk mi lehet a gond. ha meg tényleg úgy látom, akkor szegeden is van pár gyógyszertár, kiváltjuk.


meg írattunk bronchovaxomot. az immunerősítő, és a légúti betegségekkel szemben kicsit ellenállóbbá teszi a bébiket.
piszok drága, meg sok is kell belőle. de ha ez az ára...
nem érdekel.
Vendég
 


any: boldog névnapot kívánok!
Szegény Zsófi, kiütések mondjanak le!!!!!!! Hú, hosszú utatok lesz Szegedig......

winchi: köszi, pont ezt az oldalt találtam, amikor rákerestem. Mennyi volt a szállítási ktg, és mennyi idő alatt vitték ki?

mancsa: köszönöm szépen, majd megkérdezem a szomszédasszonyt,mit akar, honnét rendeljem, mennyiért, és ha jó neki, akkor egyeztetünk, oké???

betti: huhhh, akkor ma csak balra tudsz nézni??? :) Nem lehet kellemes. Remélem azért Ati babát el tudod látni...

ágica: hát ja, nagy fába vágtam a fejszémet, dehát ez van. Reggelente Bogárd fel, aztán haza.... nem is ez a gáz, csak még tanulni is kell, mert házit azért kapok rendesen. A házimunka meg.... Na, és csak akkor bírok tanulni, ha Dorka alszik......:)
Közben rájöttem, mikor írtad, hogy csak feküdni és állni lehet, hogy a gerinced műtötték. Hát nagyon gyors felépülést kívánok neked.

Arany gyerekem tegnap is és ma is mondta, hogy anya nadon sejetlek, nadon hiánoztá, nem megy anya andolra, nem megy anya....Megbeszéltük, hogy holnap már nem megyek, majd vele leszek egész nap. :) Édes bogár. De anyós azt mondja tök jól elvan velük. Ennek örülök. Bár csak 4 órára hagyom magára, de tudok ám aggódni..... :) Na, de ilyenek az anyák, nem?

KépKép


Any, Szegeden is sok a szúnyog.... :D

Ancsi, érdekes babázni, tényleg nem fordul a fejem, ráadásul másfél-két óránkén ciczik most, rángatja a pólómat, meg fordul rá tátott szájjal a trikómra.....ma ilyen napja van. Meleg, front valami.....

Kriszta, szegény sógornőd......de hol is az apa felelőssége egy ilyen helyzetben, merthogy az anya nem igazán tud lelépni, kiszállni. Nem szabadna hagyni, hogy otthonba költözzön.

Betti
Kép
 


Any: boldog névnapot kívánok!

Winchi: eeeeeezaaaz, az én szappanom is ugyanez, biztos innen rendeli a masszőr.
Vendég
 


Sziasztok

Időnként írok, hogyha nem bánjátok, ha már folyton zugolvasok... :oops: Azt nem akarom megígérni, hogy oszlopos tagotok leszek, mert próbáltam már bekapcsolódni más topicba, és nem igazán sikerült... (mármint a miénken, a 2006 őszi babákon kívül).

Any, neked szeretnék írni pár sort. Nálunk a sógornőméknél mindkét gyerek tejallergiás, már 9 és 10 évesek, és születésük óta. A kisfiú már úgy született, hogy volt egy ekcémás folt rajta. :roll: Sajnos, ha ez a helyzet, akkor neked kell átállítani az agyadat, és muszáj lesz betartanotok a tejmentes diétát. Ha te átállítod magad, akkor ő is meg fogja érteni hamar. Nekem is nagyon furcsa volt eleinte, ha nálunk voltak a gyerekek, persze a legtöbbször nem csinálok olyankor tejes dolgokat, de nagyon hamar megtanulták, hogy ők abból nem kaphatnak. Nagyon sok dologgal lehet helyettesíteni a tejet, van a Hulala, ez egy növényi hab, amiből mindenféle sütit és krémet lehet készíteni. Sajt is van, a csízió, amit lehet pizzára v. melegszendvicsre rakni. Túrórudi helyett ott a Geszti Marci. Az a baj, hogy allergia iszonyú ronda dolgokat tud művelni, ezért muszáj betartani. Ameddig nincs meg az allergivizsgálat, akkor is, legalább figyelni. Virsli és felvágottak is vannak tejmentesek. A Lidl-is felvágottak pl. majdnem mind olyan. Egyébként náluk sincs hasmenésük a gyerekeknek, hanem fáj a hasuk, ekcéma és begyullad a szemük véresre. Sajnos az allergia legyengíti az immunrendszert, és folyamatosan gyulladásban van valamijük. De ha betartják, akkor semmi bajuk sincs.

Immunerősítő: kár, hogy csak most olvastam el, nekünk (és egy csomó ismerősömnek) a Bronco Vaxom nem jött be egyáltalán. Semmi hatása nem volt. Viszont következő évben kipróbáltuk a Ribomunylt, és az nagyon jó volt. Sajnos, az utolsó adagot nem vettem meg nekik :oops: mert pont úgy álltam pénzzel, hogy sehogyse, és tavasz végére párszor beteg lett Levi, de sokkal hamarabb kilábalt belőle. Ha bölcsibe megy Zsófi, akkor biztos szükségetek lesz valamire. Jó még az Echinacea (nem biztos, hogy jól írom), homeopátiás golyócska, de ennek utána kellene nézni, hogy pontosan milyen adagaolásban kell szedni.

Mi nagyon sokat kínlódtunk a betegségekkel a fiammal, ő most 3,5 éves, remélem, ez a tél már egy fokkal jobb lesz.

Ágica, neked akartam még írni, hogy mennyire csodállak, hogy ennyi gyerek mellett ennyi időd van kertet rendezni, stb.....
Én mióta dolgozom, a 3gyerek mellett semmire nincs időm, még az udvaron meglocsolni se nagyon a virágokat, sezgények úgy is néznek ki :cry:

Tünci végül pedig neked, nagyon sok erőt kívánok, hogy elviseld ezt a sok rosszat, amit mostanában hoz neked az élet, de remélem, hogy mostmár a jó jön... Megérdemelnéd!!!
Én nagyon kíváncsi lennék, hogy mi van Bátorral, esetleg nem lehet megoldani, hogy a "jóindulatú" írogatókat letiltod valahogy??? Menjenek az anyjukba a jótanácsaikkal....
De az a sok ember, aki végigköveti a sorsotokat, és drukkol nektek, meg szorít értetek, szerintem megérdemelné, hogy tudjunk rólatok... :oops:

Sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
 
 


winchi, szépségesek ezek a szappanok :roll:

any, már odaértél remélem minden rendben
broncho.-t mi használtuk anno, beteg lett tőle 2x is a lányom, amint használni kezdtük kb 1 hét után....így többször nem próbáltuk.
akkor a béres csepp+c vitamint ajánlotta a dr.-nőnk évszakváltásokkor.

kriszta, ez nagyon rossz h így indul annak a babának az élete, remélem lesz jobb megoldás, észhez térnek a szülők!!!! :evil:

ancsi, akkor kitartást ezekhez a nehéz napokhoz!!
a kis kéz ami átölel ha hazaérsz kárpótol.
fiam is ad órákat angolból, németből, számtechnk-ből és matekból.
évek óta , mert muszáj.......

true, köszönöm a dicséretet, de semmi extra nincs nálunk.
próbálom egyengetni kis családomat,és elmondhatom olyan a kapcsolatom a gyerekekkel amit álmodtam valaha.
nagy logisztika, agyalás,de még sikerült eddig.
na meg kőkemény meló reggeltől estig.....mint pók a falon.
:wink:
sokszor túl vállalom magamat de azt hiszem ezzel sokan vagyunk így....
nincsenek nagyszülők, segítség nincs.....


varratszedés megvolt, biztosító intézve, kaja vásárolva.....persze á. velünk volt. élvezte h kimozdultunk
kaját főztem mára is tegnap, de mosni, tököt eltenni, öntözni....merev derékkal, bénázva...ááááá kivoltam estére...
lányom dunaújvárosban volt ma az új fürdőben, fiamnál du tanuló, előtte meg készült rá .....
apa ákosozott......neki ez elég, mellette nem tud csinálni sok mindent....
 


Ágica: csodállak, komolyan. Hogy te mennyi mindent megcsinálsz még így friss műtéttel is! :shock: Azért pihenjél is!
Enyémapa sem tud sokmindent csinálni, ha a gyerekekre vigyáz. :lol: Mindig próbálkozik, de akkor Dorcsi tutira csinál valami hülyeséget, amiért szaladnia kell utána. :lol:

True: szívesen olvasok rólatok is, még ha nem is tudsz rendszeresen írni. Mennyi idősek a gyerekeid? Én nem látom a vonalzóidat.

Nálam migrén, már tegnap óta. uuuuutálom
Vendég
 


Jóó reggelt, már akinek jól indult.... Negyed 7-kor arra ébredtem, hogy az egyik szomszéd fűszegélynyíróval sövényt vág. :evil: Gondolom, hogy még befejezze az áramszünet kezdete előtt, de akkor is. :roll:

Úgyhogy jöttem, míg a Lányokat keltem, visszaolvasok.

Kép
Kép
 


Mancsa, a migrén mondjon le! :?

Ágica, azért mindent csak óvatosan, pihenj inkább többet. varratszedés elviselhető volt?

Ancsi, hát, nem könnyű a kicsik nélkül, az biztos. Főleg, ha ilyen szívszorítóan mondják is, hogy hiányzunk. Nekem is összeszorul a szívem, ha arra gondolok, nemsokára dolgozom. :(

Any, boldog névnapot így utólag is!

Betti, ajjaj, most már tudod mozdítani a fejed?

Kriszta, sógornőd :shock: :( :roll: Jó lenne, ha sikerülne megbeszélniük, úgy mindenkinek sokkal jobb lenne.

Megint sűrű hétvége elé nézünk, holnap férjem névnapját ünnepeljük, grillpartival, vasárnap tesóm barátnőjének névnapját, bográcsozással. Hétfőn meg nálunk lesz Lili barátnője, háromgyerekes anyuka leszek. :wink: Este meg a szomszédokkal közösen névnapozunk, ugyancsak bográcsozással. valamikor azért be szeretnék iktatni egy kis Balcsizást, lehet, hogy még ma délután.

Megyek, keltem Lilit, ma még ovizik.

Katinka

Kép
Kép
 


ágica: tényleg én is megemelem a kalapom előtted, nagyon ügyes vagy, de azért csak óvatosan a sok munkával. Örülök, hogy már túl vagy a varratszedésen, így azért kicsit jobb már? Nagyfiad nagyon ügyes lehet, ha már saját órákat ad. :) Emlékszem még általánosban én is korrepetáltam egy kisfiút németből. De rég is volt. :)

betti: helyrejött már a nyakincád? :) Lehet azért cicizik másfél óránként Ati, mert szomjas a nagy melegben. Nem próbáltál neki még vizet adni?

true: mennyi idősek a gyerkőcök? Neked sem lehet semmi 3 gyerek mellett dolgozni....

mancsa: beszéltem a csajjal, kéne neki egy szappan a kislánynak. Tudnál nekem küldeni egyet postán valamikor? Asszem megvan neked a címem, de ha nincs, akkor elküldöm priviben. Ja, meg ha elküdöd a bankszámlaszámod, akkor átutalom rá a szappan árát+postaköltséget, ok?

katinka: fűnyírós ember monnyon le!!!!!Tyű, jó izgalmas hétvégétek lesz már megint. :) Mi meg lehet, nekiállunk kisszobát festeni, azzal még nem vagyunk kész. Na, meg még tanulnom is kéne......

Képzeljétek épül egy játszótér itt nálunk. Igaz, hogy a művelődési ház udvarán lesz, és csak addig lesz nyitva a kapu, amíg a könyvtár (gondolom a lopós, rongálós emberek miatt), de legalább lesz valami szocializálódós hely anyukáknak, babáknak. :)

Többiek hol vagytok?

KépKép


Ancsi: nagyon szívesen küldenék, de nem jártok jól! Ugyanaz a szappanom van, amit Winchi belinkelt. Itt én 1500 ft-ért vettem, ott meg 850 ugyanaz a holt tengeri iszapos, szerintem inkább rendeljetek onnan, akkor csak 1 postaköltség van pluszban, míg én a masszőrnek kifizetem a postaköltséget is, + amit még rátesz.
Megnéztem tényleg ugyanaz az egész, Eszter kecsketej szappan, a szütyő is ugyanez, szóval jobban járnátok, ha ott vennétek.

Katinka: fűnyíró: :evil:
Most nekünk is nagyon sűrű hétvégénk lesz, főzni sem fogok.
Szombaton reggel bio-rezonancia vizsgálatra megyek (nem tudom milyen, sokan dícsérték), utána hungaroring, este szülinapi party egy ismerősnél, vasárnap balcsi.

Betti: jobban vagy már?
Vendég
 


Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget, főleg az ekcéma-tudoroktól!
Rékának már egy ideje a lábán van egy kisebb ekcémás-szerű folt. De eddig ha pár napig kenegettem gyógyszertári testápolóval, akkor szépen elmúlt, aztán persze megint előjött. De tegnap estére (fürdés után vettem észre), nagyon nagy lett a folt, és hiába kenegetem, bár már nem olyan csúnya, de elég nagy területet érint. Nagyon megijedtem, nem tudom mitől lehet? És nem tudom, ilyenkor elég a kezelés, vagy ki kell deríteni mitől lehet, egyáltalán ki lehet-e. A legnagyobb félelmem a tejallergia, de már azért jó pár hónapja eszik tejtermékeket Réka, lehet, hogy csak most jelentkezik jobban?
Eddig mi Johnson fürdetőt használtunk, bár sokan szídják, nekünk bejött, de lehet, hogy most le kellene váltani! Milyen fürdetőt, testápolót használtok?

Mindjárt vissza is olvasok!

Szösz

KépKép
 
 


Ágica! Neked még nem is írtam, azt hiszem! :oops: Nagyon örülök, hogy jól viselted a műtétet, meg a lábadozást, és kívánom, hogy minél hamarabb újra a régi legyél! :D

Tünci! Őszinte részvétem Papus miatt!

Any! Utólag ugyan, de NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!

Ancsi! Nagyon édes lehet Dorka, mikor ilyeneket mond! Már én is úgy várom, de azért egyszer majd biztos, Réka is elkezd beszélni! Te meg ügyi vagy az angollal! :D

Katinka! Ez a sok bográcsozás, meg grillezés! :shock: Csak írígykedem ám! :D Képzeld, szerdán, mikor hazajöttünk megnéztem a Dunaújvárosi fürdőt, és júl.1-től már új árak vannak! Drágák! :( Szóval igazad volt, már nem sokáig tartott az olcsóság! Amúgy hétfőn akkor Halesz?

Jaffa! Mi újság? Hogy sikerült a mai nap?

Hétvégén megpróbálunk strandolni... Kíváncsi leszek, nagyon...

Szösz

KépKép
 
 


true, tegnap lemaradt, de természetesen kiváncsiak vagyunk rátok, gyere ha tudsz!!!!!!!!!!..vonalzókat én sem látom...

mancsa, katinka, ancsi, igyekszem pihenni, de sokszor elsodornak az események....tisztában vagyok vele,h vissza kellene fogni.
dokibá azt mondta annyit lehetek fenn amennyit bírok, csak ne cipekedjek, ne hajoljak, ne emeljek.....ha ilyen adódik kiabálok segítségért.
bevásárlásnál megmondtam mit tegyen apa a kocsiba :oops: de ott kell lenni....
ülni nem lehet, állva wc, evés ....eddig az autóban ültem 1xhazafele, meg 1x varratszedéskor, megdöntve, nagypárnát rakva a seggem, derekam-hátam alá-kényelmes volt....
migrént sajnálom....ettől a melegtől van bizti.

mancsa,rendeltem ám mosódiót, csak elfelejtettem megírni. már utaltam is, várom h küldjék....nekem jó volt amit kipróbáltam,még a ribizli foltot is kivette. ha igaz h fél kg-fél év...akkor nagyon megéri.
hétvégét irigylem,főleg a nem főzés miatt!!!!!!!!!!
bio-rezonancia-majd írd meg mi volt...
a masszőr jó üzletember!!!!!
jó balcsizást!

szosz,neked is köszönöm a jókívánságokat!!!!
remélem hamar kiderül mitől van a foltocskátok.
jó strandolást!!


katinka, sajnálom a reggeleteket, úgy eltudják rontani az egész napot ezek a dolgok. szomszéd déli alvásidőben szereti csinálni teljes gőzzel, ákos pedig nagyon fél a fűnyíróktól, a hangjától is...
hétvége nem semmi, sok erőt hozzá, meg egy kis kellemes szellőt.és jó balcsizást!
köszi,varratszedés tűrhető volt, kicsit kellemetlen...de már jobb, mert bökött, meg viszket a seb

ancsi,játszótér falun-ezt is megértük végre!!!!!!!!!!!bárcsak nálunk is lenne...
igyekszem pihenni, főleg délután a nagy melegben-mint most....fekve nyomom :lol:
szappan tényleg jobb az oldalról amit winchi belinkelt

tünci, jól vagytok?

csajok, éreztem én h nyaralnunk kellett előre, nem mehetek vízbe 3hónapig!!!persze lassan már a fürdővíz érheti, de másmilyen nem.
azért majd elvisszük á.-t jövő hónapban még fürdőbe vagy balcsira, mert legalább a pancsoló szélénél ülhessek.-ugye 1hónapig nem lehet.
addig marad a medence itthon az udvaron minden délután amíg jó az idő....
leg rosszabb h nem vehetem fel csimpaszkodós ölelősen á-t.
tegnap meg kellett nyugtatni, felállt a sarokpadhoz ott ölelkeztünk...kicsi drága megérti h nem emelhetek. mutattam már neki többször h hol fáj, miért nem működök úgy mint eddig.... :oops:

mindenkinek aki eljut a nagy vízhez jó pancsizást-mi majd irigykedünk kicsit... :wink:
 


Sziasztok

tök aranyosak vagytok, hogy ilyen kedvesen fogadtok :wink: Végülis apa Szfehérvárra jár zenélni, van ott egy zenekaruk :lol: Úgyhogy esetleg tiszteletbeli tag lehetek....

Beze te most Szekszárdon laksz? Áprilisig ott dolgoztam, most Bhádon. Amúgy egy faluban lakunk, ami mindkettőtől kb. 15 kmre van... Találóskérdés... :lol:

Ekcéma: nagyfiamnak is volt picikorában, neki általában paradicsomtól, savanyúságtól jött ki az arcán. Nekünk nagyon bevált a gyógyszertári fürdető, amit újszülött korukban kaptak. Ha járunk dokinéninél, akkor mindig íratok, mert a pici fiam bőre is elég érzékeny.

Amúgy a gyerekeim: Levi3,5, Hanna 5,5 és Marci 12,5 évesek. Nem tudom, mi lett a vonalzómmal, egy darabig működött... Majd ha lesz időm kicsinyíteni, akkor dobok fel képet.

Hát a meló 3 gyerek mellett elég durva... Főképp azért,mert átlalában minden délután ha hazajövünk, főzök valmait, amivel elmegy az egész délután. Mással pedig folyton úszok...Mindig a rengeteg meló, nekem is, férjemnek is, durva. De most jövő héten mamánál lesznek egész héten a gyerekek, utána pedig a férjemmel felváltva 6 hetet tudunk kivenni szabiba. Ebből 1-et fogunk közösen tölteni, nyaralás a Bakony hotelben. A netről néztem ki, de nagyon jó helynek tűnik, főképp, mivel lehet pónin lovagolni, és van mindenféle állat. A lányom ló és pónimániás.
Most ennyit rólunk, majd igyekszem irkálni.
Sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

True:Üdv itt köztünk :D Én veszprémi vagyok de a Manóm fehérváron született őt is Hannának hívják :wink: :D

Tünci:Őszinte részvétem nagyon sok erőt kívánok neked és nagy ölelést!

Anyany:Nagyon boldog névnapot kívánok neked :D :D :D :D Már megvették Anyós házát?
Nagyon szép lett Zsófi tortája,tök ügyi vagy :D

Szösz:Holnap mi is strandolunk ha Apának nem kell dolgozni.Hova mentek?Mi csopakra.Mi újság a lakással?

Katinka:Jó kis hétvégétek lesz jó kis programokkal :D

Ágica:Örülök hogy túl vagy a varratszedésen,nagyon ügyes vagy hogy műtét után így pörögsz :D

Ancsi:Nagyon édes lehet Dorka ahogy mondja hogy ne menj el :D
Tök jó hogy lesz játszótér nálatok :D Köszi jól vagyunk idegeskedünk a hitel miatt :cry: 3 éve ilyenkorra már rég elutalták most meg még mindig ülnek a papírokon :cry:

Mancsa:Ti hova mentek balcsira?

Kriszti:Sajnálom a sógornőd :cry:

Betti:Hogy vagy?Remélem már rendbejött a nyakad.

Winchi:Ti is már leszoktok a pelusról?
Sajnos mi még sehogy sem állunk a bilizéssel :(


Képzeljétek sikerült eladni a telkünket pénteken megyünk ügyvédhez :D :D :D :D :D Úgyhogy most még a hitel miatt aggódunk mert 1-től deviza hitelt nem lehet jelzálogra bejegyeztetni úgyhogy most nem tudjuk mi lesz mert a mi hitelünk egy része CHF igaz hogy meglévő hitel meg már folyamatba van az ügy,de lehet hogy nem fogják engedni :(
Vendég
 


Sziasztok!

Egyben vagyok még, csak már rajtam van a "mindentmegkellcsinálni méggyorsanszüléselőtt" dolog. :) Nagytakarítok, mosok, varrok... :lol:

Ekcéma: Én is sok panaszt hallottam a J-s dolgokra, nálunk kifejezetten mondták is a védőnők, hogy azt ne használjuk. Makacs ekcémát érdemes megmutatni gyerekorvosnak, és kérni rá egy szteroidos kenőcsöt. Eláll a hűtőben sokáig. Nekünk is már csak ritkán kell, jó ha havonta. Meg kell próbálni tejci nélkül egy ideig, ha elmúlik, lehet, hogy attól volt.

Petin ma csalánkiütések lettek. Nagyon megijedtem, mert ilyen még nem volt. Tegnap permeteztek szúnyogot, és vagy valami permetes dologhoz érhetett, vagy a szúnyog, ami megcsípte, az volt permetes szerintem. Legalábbis utána jött ki. Kapott most egy fél calcimuskot, meg kap még. Remélem, holnapra elmúlik.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ancsi jobb ha az oldalról rendeltek szappant elhűltem amikor olvastam, ,hogy a masszőr mennyiért adja.
Nekem közös rendelésből van a hurcis klubból nagyon kevés postaktg volt egy darabon.

Próbálkozunk a pelustalansággal de annyi sikerrel, hogy tegnap amikor bepisilt kisgatyába akkor szólt, hogy pisi-pisi. De van hogy észre sem vette amikor nem volt rajta semmi csak ahogy fordult meg a kis locsolócső sugárba locsolt :lol:
De a legviccesebb kakit keresni az udvaron :lol: Észrevettem, hogy kakis a combija de nem tudtam hol és mikor produkált
Tegnap ismerősnél voltunk ott a kislány bekakilt a hálóba a parkettára és utána rácsukja az ajtót csak amikor anya bement akkor éreztük hogy mi ez a szag, mindenhol vannak történetek :oops: :lol:

Mi is Balcsizunk ma délutántól szerdáig kb, nem leszek.

Csütörtökön meg visszük Matyit a gyereksebészetre kukivizitre, jaj de nem várom, Ágica rajtatok bátorodtam fel :wink:

Ágica neked gyors lábadozást de te azért lassíts! :wink:

Nikuc mindjárt szülsz :lol: :lol: :lol:

KépKép
 
 


winchi, légyszi írd meg h hol szoktál venni shea vajat és mekkora kiszerelést érdemes bevállalni. annyi van belőle és tanácstalan vagyok.
sok jót hallottam róla tőletek, meg utána is olvastam rendelnék, de megakadtam... :roll: :oops: ugye a szállítás sem mindegy .....
ha igaz h mi mindenre jó akkor bepácolhatjuk magunkat és gyerekeinket benne...... :wink:
 


winchi, igen jó túl lenni ezen a dolgon minél előbb...igaz akkor nagyon rossz,de tényleg csak 2nap....majd írd meg mi volt!!
ha kell apa segítsége szólj!!
 


Sziasztok, engem is érdekel ez a shea vaj, használjátok? tényleg olyan jó? Esetleg valakivel szövetkezni pk ügyben? köszi

Ildi
Kép
Kép
Kép
 
 


A nyakam már jobb, de a jobb oldalra még érdekesen nézek, tolatáskor a legjobb kocsival......emlékezetből.

Ancsi, vizet szoktam adni kisfiamnak, minden órában szinte, vagy iszik, vagy nem. Ma is akkora viharok voltak itt, a légnyomástól mi is tiszta hülyék voltunk.

Ma átlépte a 7 kilót. Meztelenül. :D De már nincs a havi egy kiló most, kb. 700-800 g van. Van hogy reggel 50g szopival simán elvan délig is, utána meg van hogy még plusz 120 mili tápot is behúz. Hol ilyen, hol olyan.

Betti
Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: