Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Winchi, igyekszem. :wink:

Mancsa, én már most drukkolok ezerrel!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mancsa, kívánom ,h sikerüljön!!!

Beze, mizu, jól vagy?azóta nincs vérzés?

Ágica,írok majd ,csak ma rohangálás van.

ma megyek először egyedül buszozni.,meg a városba, eddig mindig jött anyu, v a férjem.Az izületi gyulladás miatt nem tudom felemelni a kocsit.Kikísér a férjem a megállóba, de leszállnom már úgy kell ,h vki segít..meg aztán felszállni..hát remélem lesz ,aki segítsen.Próbálgattam, nem bírja el a csuklóm a kocsit.
Ma megyünk a konduktorhoz.

Egyébként nincs semmi különös, vagyogatunk,Muci nő, változik napról napra, továbbra is gyönyörű :) ,néha nyüszi, néha nem, nagyokat kacarászunk.Apájával szerelmesek egymásba, mást se hallok a szobából, csak ,h :gyönyörű fiam így, gyönyörű fiam úgy, tünci falatkám megeszlek, imádlak..:)
Tejci még van bőven, hozzátáplálásról szó sincs, nemsokára kapja az utolsó oltást, rotát még mindig nem tudtam eladni, már felhívtam a magyarországi forgalmazót is, de nem veszik vissza.:(


Csinálgatja uram a kerítést, ez a nyári szabija, egy hete apránként zsaluzik, betonoz, ma hegeszt, aztán megvesszük a léceket, stb.

hát kb ennyi, mondom semmi extra.elég szar passzban vagoyk, nincs mit finomítani rajta.

nagyon nem is tudok ezért miről írni, egyformák a napok,már nincs annyi kérdés bennem ,h mit hogyan,vlahogy mennek a dolgok a maguk útján.védőbanyám se jött be már egy ideje, akkor lett volna a havi látogatás, amikor reggel meghalt a Papus, úgyh az uram elküldte.

Új otthonokhoz sok szerencsét, nyaralóknak jó pihenést, szép időt.

pussz

Jaffa, veletek mizu?

KépKépKép
 
 


Hello Lányok!

Én is vagyok ám, csak ritkán jutok ide!!! :)

tünci: remélem jól sikerül a buszozás, és a konduktornál is minden jól megy. Még mindig küzdesz az izületi gyulladással? Hát az nem jó, így nem egyszerű közlekedni egy babával. Látod, mennek szépen a dolgok a maguk útján. Majd eyre könnyebb lesz ám minden. Férjurad nagyon édes lehet, ahogy beszélget Mucival. :)
Kitartás a kerítéshez. Biztos szép lesz, ha elkészül.

winchi: szúnyogok mondjanak le. Én már annyira gyűlölöm őket. Örülök, hogy jól sikerült a Balcsizás. Mi nem tudom lejutunk-e még idén..... Képek készültek a pancsolásról???

beze: nagyon sajnálom a vérzést, remélem semmi komoly, és pihenéssel vigyázni tudsz a picurkára. Marcell baba.... nagyon szép nevet választottatok. És már meg is tudta mondani a dokibácsi a nemét? Szép a vonalzód nagyon. :)

lara: áááá, dehogy végeztünk, még a kisszoba hátra van, de múlt hétvégén apa nem akart nekiállni, fáradt volt, meg nyűgös a melegtől. Meg még a folyosó, meg a fürdő.....áááá, majd alakul...
Most meg juliális lesz itt nálunk hétvégén, oda akarunk majd kimenni, szóval nem tudom mikor kerül sor a többi festés-mázolásra. :)

ágica: nekünk is van kamera, igaz azután vettük, miután Dorka megszületett, kb. 2 hónapos volt, akkor készült az első felvétel. Hát a múltkor belenéztünk, nem is igaz, hogy volt ekkora. Valahogy az ember elfelejti, de olyan jó volt nézni, amikor gügyögött, meg magyarázott a kis nyelvén. :)
Majd később, ha visszanézitek tök jó lesz ám. :)
Ja, a munka megvár, most a legfontosabb, hogy regenerálódj.

mancsa: szorítok nagyon++++++++++++++++ remélem sikerül a meló. Nekem is jó lenne valami itt a közelben, de itt sajnos semmi sincs.

kriszta: öregember monnyon le!!!! Mér' kell ijeszgetni a gyerekeket???? A hülye, biztos nem volt gyerekszobája. Jól megijedhetett szegény Oli, ha még az ajtót is be kellett zárni.

KépKép

 
 

Hú, azt akartam írni, hogy a hiszti korszak elkapott minket is.
Dorka olyan szinten műveli, hogy az hihetetlen. Nem beszélgethetek anyósommal, mert akkor ordít, hogy anya nem beszélget a mamával, anya ne nézzél oda, meg ijenek, ja, és verekszik, de hogy honnan tanulta, azt nem tudom. Hazaérek angolról, és átölelem, megpuszilom, ő meg jól pofon vág. Szégyen ide, vagy oda, de ráütöttem a kezére amikor már a szép szó ezredszerre sem használt. A héten meg a patikában egy öreg néni mellé leültettem, a néni meg beszélgetett vele, és Dorka majdnem pofon vágta, úgy égett a fejem, még jó, hogy el tudtam kapni a kezét. Tiszta égés. Arra gondolok, lehet azért lett ilyen, mert a múltkor itt volt egy ismerősöm a kislányával, és állandóan ütötte verte Dorkát a kiscsaj, az anyuka nem szólt rá, állandóan nekem kellett menni utánuk, hogy ne bántsa, már alig vártam, hogy hazamenyjenek.
Vagy lehet, azért ilyen, mert egy szívtelen dög anya vagyok, és angolra járok, és talán így reagálja le, hogy itthon hagyom? Jajj, gondban vagyok. Bár anyós azt mondja nálunk nagyon jól elvan....
hát csajok, mondjatok már valami okosat....

KépKép


any: remélem jól érzitek majd magatokat a tesódéknál. Zsófinak biztos jót tesz a környezetváltozás. Anyud meg majd megbékél, mindenkinek vannak rossz napjai.

Na, szaladok, mert odaég a kaja..

KépKép


Sziasztok! Még egyben. A nagyobbik gyerekem épp most szórja tele szénával a lakást. :) Megengedtem neki, hogy megetesse a t.malacot, mert az úgy szereti, de már mindenhol széna van. A malacnál bent meg egy kazalnyi. :D

Tünci: Lehet, hogy már írtad, de miért nem próbálod ki a kendőt? Szerintem tömegközlekedni könnyebb magadra kötött gyerekkel. Persze lehet, hogy nincs igazam. Örülök, hogy még mindig elég a tejci! :)

Ancsi: Mi is most néztük vissza P. kisbaba videóit. Olyan jó volt. :roll: Azt viszont tuti nem hagynám, hogy a szülést videózzák. Szerencsére a férjem sem ilyen "perverz". :D

Krisztina: Ennek az öregnek szerintem nincsenek unokái, vagy nem volt gyerekszobája az tuti.

Mancsa: Én sem laknék együtt egyikünk szülőjével sem. Szerintem pár nap után már kaparnám a falat. Mindegyiknek van olyan dolga, ami kikészítene, de szerintem Ők is így vannak velünk. :D Így, hogy csak látogatni járunk, tökéletes. :D:D:D

Megéri mosódiót rendelni? Én a dm-ben vettem, de eddig az volt a legolcsóbb, amit láttam.
A vajat én is a sheavaj.hu-ról rendeltem, és meg voltam elégedve vele.

Mi is voltunk ügyeleten pár napja szúnyog miatt. Permeteztek, másnap pedig egy dög megcsípte Petit. Először csak a hasa meg a combja lett csalánkiütéses, estére már a hónalja is. Másnapra a kálcium ellenére nagyon feldagadt a combja, és az egész teste telelett hatalmas csalánkiütésekkel. Ők se tudtak mást mondani, mint a kálciumot, meg hogy ez ilyenkor 3-4 napig csak jön kifele. Aztán szerencsére másnap javulni kezdett. Volt Fenistil cseppünk is, de azt mondta az orvos, hogy az nem biztos, hogy használ, akár adhatunk is, így inkább nem adtam. :D

Kép

Kép
 
 


Tünci, köszönöm, jól vagyok. A vérzés szerencsére még vasárnap délben elállt, azóta is semmi. Ezt lekopogtam.
Remélem, a busznál segített neked valaki. Ízületi gyulladás nélkül is elég nehéz felemelni egyedül.

ancsi, köszi, igen, a pihenés a legjobb, de érzem is.
Lexi is megpofozott már engem, sőt, mást is. Én is a kezére vertem a 2. után. Pedig ő aztán nem látott ilyet senkinél...Szóval nem vagy szívtelen, ilyenekre ne i gondolj!

Nikuc, te hogy vagy? Érzel már valamit?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mancsa de jó lenne ha sikerülne!!! Tök jó dajka lennél én Matyit is neked adnám ha lehetne :lol:

Csajok megvolt az első szülőim :lol: Hajó lesz a jele, augusztusban jönnek családlátogatásra, jó kis csapatba kerül majd. A gondozók egész jók remélem menet közben is szót értünk.

Kukivizit is megvolt kaptunk krémet aug 11én kell visszamennünk a dokinénihez. Vísított arany szíve a vizsgálatkor de hamar megvigasztalódott. A doktornéni szerint van remény megúszni a vágást, 1 hónap múlva majd kiderül.
Ja és van egy kis köldöksérve :shock: Nekem mindig gyanús volt, hogy puplis kicsit a köldöke de a dokink legyintett rá, most meg kiderül hogy valószínű veleszületett. Figyelgessük és lehet, hogy 4-5 évesen érdemes megműtetni majd kiderül hogy változik e.

Bibii ha olvasod, köszönöm, hogy ajánlottad Molnár Klára doktornőt tényleg nagyon emberséges, normális! Bocs nincs időm privit írni :oops:

Holnap megint eltűnünk anyuékhoz mamámék 50 házassági évfordulóját ünnepeljük :lol:

KépKép
 
 


mancsa, megy a drukk, tényleg nagyon jó lenne ha sikerülne!
igazi, szuper dadus lennél
nem éltem együtt szülőkkel így családostul, de nem is szeretnék.
16-17éves korom óta önálló vagyok, ennek minden előnyével és hátrányával együtt

tünci, r remélem jól ment a buszozás, és szerencsésen hazaértetek.
mucik akkor nagyon aranyosak :D :D :wink:
apának sok sikert és türelmet a kerítéshez

ancsi, igen szupi h lett ez a kis kütyü.
volt már kameránk vagy 6éve,de az még hi8 minikazettás, macerásabb..
dorkához sok türelmet,az ilyen odacsapásokkal nálunk is vigyázni kell....megszereti, de végén pofon, vagy tépés lehet belőle ha nem figyelek..

any, nyugi, anya csak egy van, majd lenyugszik.
alig várja h menjetek, azután meg ideges.....szeretne mindent a legjobban biztosan.
ilyenkor kiderül milyen jó otthon egyedül, ugye? :wink:

winchi, kuki akkor intézve, bölcsi rendben és időgéped sem volt :D :D :D
és igazad van, az ágyhoz kellet volna kötözni :wink: :wink:
kukit mi is krémeztük 4hétig és csak fel kellett húzni, vágás nem lett
hétvégére akkor jó bulizást...50év....

nikuc, mosódió fél kiló postával 2015.-ft volt..ennél olcsóbban eddig nem láttam.
dm, itt nincs, csak azért meg nem megyek be fehérvárra a főutcára..többe kerülne mint a posta....
bírod még, meleget, pocakot, várakozást?

beze, de jó h jobban vagy, pihi, pihi, pihi.....mondom én.....de ez más.
 


ágica, köszi, igyekszem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jaj ,csajok ,amit írtok a szúnyogcsípésekről, ezért nem alszom két napja, mert mindig azt lesem, nem bántják -e a Mucit ,emrt éjjel egy megcsípte a talpam ,h feldagadt. :shock:

Winchi,BÁtornak is volt sérve, mostanra tök jól eltűnt, állítólag a fiúbabák nagy részének van a köldöknél.kuki:háááát, én megmondom őszintén, h néha húzkodom..hátha nem nő le és nem kell felvágni.a régi irányzat szerint kell húzkodni.

Ancsi én úgy tudom, h van ilyen verekedős korszakuk pont ebben a korban..állítólag hamar múlik.
:?

Beze, akkor jóóóóó.

nikuc, jaj, én már úgy izgulok ám!!Férjurad hozza majd a hírt?

buszozás:ááá, nem segítettek.odafele úgy szálltam le ,h mire körbenéztem ne mvoltak a buszon.:) a megállóból lépett vissza e gy csajszi ,h segítsen-e.Hazafelé meg sofőr kinyitja hátul, várja ,h felszálljak ,alakadtak két lépcsőfok között, na mondom fennt se vagyok ,lennt se vagyok ,nem bírtam megmozdulni, mindenki néz, mint a borjú az újkapúra.

Kendőzni(ill meitei) nem akarnék, mert Mucinak annyira kell a mozgás, meg se áll a keze-lába végig, nem akarom korlátozni.

Amúgy Bettinek lett majdnem igaza, a konduktor igazából majdnem megkérdezte mi szél hozott:). Minden rendben, megfelel egy 4,4 és fél hós fejlettségi szintjének ,amit kell azt csinálja és jól csinálja, nem csak ímmel_ámmal.Szó sincs semmiféle spasztikus, v hypoton izomzatról.Mikor végzett, modta, h akkor ennyi, semmi teendő(egyébként úgy indult neki ,h nem három és fél hós, hanem korrigált kor a k.szülés miatt).Aztán addig beszélgettünk ,h összeírt egy mókás tornasort, aztán vicceskedett, h ettől lesz ám supermen a Muci.(van benne repülőzés)


Na, összességében jó napom volt, bár most van egy kis nézeteltérésem a szerkesztővel.:)

KépKépKép
 
 


Sziasztok

Vagyogatok én is néhanapján.... Tünci, olyan jó, hogy írsz Bátorról, egyébként ez egy BABANET :lol: úgyhogy szerintem írjál csak nyugodtan, főképp ilyen jó híreket. Én sem tudom elhinni, hogy lenne valami baj, hiszen annyira ügyes, amiket elmondasz róla... Szerkesztővel a Rota miatt veszekedtél???
Én is marha sokat buszoztam , terhesen-babakocsival, két picikével, néha két babakocsival (persze ekkor nem egyedül).

Ágica, szombaton elutazunk, nem tudom merre van az a 63-as út :oops: de mi a 65-ösnél lakunk, nem lehet túl messze...Gondolom Fehérvár felé lehet. Szerintem ebből csak akkor lesz valami, ha hazajöttünk. Férjuram menni fog Fvárra valamikor.

Levinek se jön fel teljesen a kukó, de a nagyfiamnál is így volt, azt mondták, fürdéskor mindig huzigáljuk, aztán egyszercsak feljött. Nem szívesen vinném dokihoz emiatt. Volt egy nagyon tapasztalt idősebb gyerekdokinő, aki azt mondta, a fiainál nem foglalkozott ezzel, gondolta, legkésőbb a lányok elintézik :wink:

Már nem emlékszem, ki írta a shea vajat, pár sort írj már róla, tényleg annyira szuper?

Egy ismerősöm a teszveszen árul szúnyogriasztós karkötőt gyerekeknek, de még nem vettem, de állítólag jó.

Na megyek vasalni sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
 
 


Tünci, örülök, hogy minden rendben volt Mucidal!
Buszozás kocsival. ÁÁÁÁ! Egyszer régi busz jött és tele volt sulis fiúkal, de semelyik nem segitett volna. Ugy csináltak mintha nem vettek volna észre, hogy küzködök a kocsival. Egy csajszi segitett, de egyedül nem tudtam volna feltenni.

Kép
Kép


True, nem, dehogy, nem is próbálom így eladni ,emrt a magyarországi képv is szólt, h törvényellenes.
Hanem moderálta egy hsz.-emet, feeeel vagyok háborodva:) :)

Mucim úgy alszik, mint a bunda, ma csúszi ka fürdés ,de ma még csak fél órát aludt, hagyom kicsit.legfeljebb nem 6-kor kell reggel ,hanem 8-kor.:) :lol:

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Fú, én annyira szerencsés vagyok, hogy még sosem buszoztam, mióta megvan Peti. :D Itt falun mindenhova gyalog járunk (mármint neki viszem a kocsit, de sokszor Ő már csak gyalog jön mellette. A sarki boltba már el se tolom. Magától megy előre végig, ismeri az utat), aztán heti 1x elmegyünk kocsival nagybevásárolni a "városba". Oda először még vittük a babakocsit, mikor már nem a hordozót használtuk, aztán már csak simán betettük a bevásárlókosárba.

Winchi: Mi az, hogy felvágás???? :shock: Mi a Heim Pálban jártunk urulógián (mert a golyói is néha "felcsúsznak", de kézzel lehozhatók). Azt mondták, hogy semmit nem csinálnak vele. A bőrt 1 éves korig tilos húzkodni (egyszer voltunk a Jánosban, más miatt, ott ugyanezt a szánkba rágták). Utána lehet óvatosan hátrahúzni, egy kis körömvirág kenőccsel. Sok kisfiúnak csak 2 éves kortól kezd feljönni a letapadás, így 3-4 éves korig hozzá sem nyúlnak. Ha addig sem jön fel, akkor valami szteroidos krémmel kell kenegetni, ha az nem segít, akkor megpróbálják a kórházban óvatosan, érzéstelenítés mellett valamivel kíméletesen felfejteni. Csak ha ez sem sikerül, akkor lehet gondolkodni máson.

Beze: Semmi extra érzés. Néha mintha keményedne, de nem vagyok biztos benne, hogy az. A méhszájam kicsit rövidebb, kívül kicsit nyitott, de még valószínűleg hétvégén nem szülök meg. :D
Remélem, Te jól vagy! Ez a sok hülye front most szűnik egy kicsit már végre!

Kép

Kép
 
 


Nikuc azért mentünk Matyival most mert elég dúrva a helyzet, de a főorvost ki akartam kerülni mert ő azonnal vagdos. Azt meg nem akarom, hogy mondjuk 4-5 évesen piszkálják a kukacát akkora gyereknek még nagyobb trauma.

Tünci úgy örülök, hogy a konduktor is jókat mondott annyira jó!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Superman meg elfér ebben a cudar világban, lesz saját hősünk!!! :lol:

True a sheavaj.hu-n van egy csomó infó, hogy mire jó a vaj érdemes elolvasgatni.

KépKép
 
 


Tünci!
Na vééééééégre... :):):) Borzasztóan örülök, hogy megerősítette egy szakember azt, amit Te is tudsz!!!

Kép
Kép
 
 


Tünci, Jajj dejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó...az élet igazolta amit mondtunk!!! Végre!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Winchi, a dr-nőt ismerjük,aranyos, kedves.

true, majd megbeszéljük ha hazaértetek...erre jön apa, vagy postázom majd ha úgy alakul, vagy apa bemegy enyém apához a munkahelyére, mert fehérváron dolgozik...ma írta a csaj,h feladta már.
ja,és jó pihenést, nyaralást...az idő úgy néz ki jó lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agica1027 2010.07.09 07:01-kor.
 


jujjj...
annyit írtatok, hogy már mindenfélét látok, mert Zsófinál maradt a szobában a szemüvegem. nem akarok már járkálni...

Tünci!
jajj de örülök! tornáztatsd meg egy kicsit. :) Martinbébi is imád tornázni! sikít és nevet hangosan. anyja meg kínlódik, mert feszíti ki a lábát.

ancsi!
ez egy ilyen időszak. lehet, hogy utánozta, amit a másik kislánytól látott. Zsófi is üt néha. de mondom, hogy fáj és szomorú vagyok, hogy bántott és olyakor bocsánatot kér és jön puszilni, hogy ne fájjon. :D
most amitől kivagyok, az az, hogy mindent "egyedüüüüüjjjj" akar csinálni. persze ott kell állni mellette, ha nem megy, akkor "sedddddííííííítsss".
anyum szerint kicsit korai még. mert ezt kb 3 évesen kellene csinálni. kész vagyok tőle. :D

winchi!
örülök, hogy jól vagytok!
bár kukitémában nem tudok mit szólni. akkor is elcsodálkoztam, amikor tesóm kibontotta Martinbébit és kukija volt. nem vagyok én ehhez hozzászokva...

agica!
tudom én ezt, jó is, hogy van hova hazajönni mindig. de azért a távolság sokat szépít a dolgokon. olyankor én is "kislányom" vagyok, meg hiányzom, itthon meg ha már elég voltam, "qrva kölök". nem jövünk ki. :(

nikuc!
örükök, hogy jól vagytok!

beze!
ne ijeszgess!

buszozás: amikor múltkor voltunk sztk-ban, a Zsófi vérvételi eredményeiért, bár fel tudtam volna tenni egyedül is a buszra, mindig megkértem valakit, hogy segítsen. aztán 100dolláros mosollyal köszöntem meg, és még ők örültek, hogy segíthettek. :)
sportbabakocsiban nem nehéz a ZSófi, de akkoris.
lefelé még az alacsony padlós buszon is segítettek, mert a hülye sofőr nem döntötte meg a buszt.
Vendég
 


kibabáztuk magunkat.
azaz Zsófi még maradt volna.
tesóm a kezembe nyomta a 6,5 kilós csöppséget, és játszottak a Zsófival. Martin meg majd kiugrott a kezemből, annyira menni akart.
de most jó volt neki is, mert amikor a múltkor egyetlen hangos szótól sírva fakadt...
na most Zsófi jól megedzette. hangoskodott, kiabált, sikított, nevetett. eleinte Martin még ijedezett, aztán mára már megszokta, inkább kiabált ő is vele. :D
nagyon édes, sokat mosolyog, majdnem lekapta a szemüvegemet. meg próbálta az órámat lefejteni a kezemről.

Zsófi meg mindig ment oda és puszilta meg szeretgette.
azt mondta, hogy vigyük haza fehérvárra. :D
de féltékeny is volt rendesen. felvettem, és közölte, hogy tegyem le a babát és őt vegyem fel.
de szerencsére, amikor a kezemben volt Martin, akkor mindig foglalkozott vele a tesóm.
Vendég
 


a sztorit majdnem kihagytam:
amíg a tesóm csinált ebédet, kitolta a babakocsiban a bébit a konyhába. lefékeztük, mert Zsófi egyfolytában tologatni akarta, természetesen egyedül. :D
a kicsi elaludt, Zsófi áll és nézi a babakocsi mellől. aztán elkezd neki kiabálni. "kejesznya, Matinka ejajudt" "ébjesztőőőőőő" (keresztanya, Martinka elaludt! ébresztőőőő) :D:D:D:D:D:D
Vendég
 


Tünci, és a fogyatékos "barátnőid" ilyenkor nem küldenek egy bocs Tünci privátot? Hm?
Vagy ne legyek már én ilyen naiv ugye?

Any, múltkor voltunk mi is barátnőmnél, ahol két éves a fia, bár nálunk aztán van hangzavar, de eleinte Atilla is elsírta magát a sikításra, de mire jöttünk el, belelendült.
Meddig maradtok még a környékünkön?

Betti
Kép
 


tünci: de jó híreket hoztál!!!!! Hurrááááá!!!!!!!! Akkor nem volt könnyű az utazás. Hát néha olyan tuskók az emberek....
Örülök, hogy minden rendben Muci Superman-el. :):) Nem kell majd gondolkodnod mi legyen a farsangon. :)


any: édes lehetett Martin baba és Zsófi együtt. :) Dorka is már mindent egyedül akar, amit tud, azt engedem neki, pl. egyedül vetkőzik fürdés előtt. Nagyon élvezi, egyedül a body-t nem tudja levenni, ahhoz sedíííítség kell. :) Még a pelust is leszedi magáról, a múltkor még a kakisat is sikerült. Aztán hozta kis caros seggel a konyhába, hogy ana, betatitam.... :)

winchi: időgép nélkül is túlélted a tegnapi napot? :):)
Örülök, hogy óvatosan bántak Matyi kukóval. Remélem nem lesz baj, és később sem kell vágni. Az olyan borzasztó lehet....
Hajó lesz a jele... azt hittem pecabot lesz, vagy halacska (apa után) :)

nikuc: hú, neked aztán már tényleg a végefelé jár a vonalzód. Pöttömke tényleg nemsokára érkezik. Fészekrakással végeztél már? Peti várja már a tesót?
Jah, hát szülést én sem engedtem volna videózni, csak max. utána...... :)

true: ha a szúnyogriasztós karkötő beválik, szólj, veszek én is egyet. :) Már vagyonokat költök off spray-re, meg ilyenekre...

Képzeljétek, de lehet már írtam, bárányhimlő járvány van a faluban, itt az utcánkban is van már 3 gyerek, remélem Dorka nem kapja el. Most nem örülnék neki, félek tőle nagyon, az egyik kiscsajnak 40 fokos láza van, meg szegénykém ekcémás is, most úgy néz ki, tele van pöttyel, sebbel, nagyon durva..... Dokinénk meg szabadságon tiszta jó.....

KépKép


ancsi!
mamám szomszédjáék jártak egy himlős gyerekhez játszani, hogy a gyerekek himlősek legyenek, és gyorsan túl legyenek rajta.

ettől az egyedül

nálunk szúnyogriasztó(irtó?) van elektromos. este bekapcsljuk, 2-3 órát megy, aztán kihúzzuk.
tesóméknál is, csak úgy, hogy a folyosón vannak bedugva és egy kicsit nyitva hagyják a szobaajtót.

winchi!
a hajó is jó. ezt még akartam írni tegnap.
Vendég
 


Any: Nálunk is ez az elektromos riasztó van, és félek, hogy valami baja lehet P-nek tőle. Viszont ha összecsípik a szúnyogok, az se jó. :cry: Ma lesz szúnyogirtás, utána pár napig muszáj használni, nehogy megint szegény manó csalánkiütéses legyen, de aztán megpróbálunk anélkül aludni.

Ancsi: Remélem én is, hogy Dorka nem kapja el a járványt, bár lehet, hogy könnyen átvészelné. Ilyenkor még sokan szinte fel sem veszik. Nekem pl. anyum elbeszélése szerint egy halvány pöttyöm volt, ami másnapra elmúlt (a Húgomtól kaptam el), de a védettségem ennyitől is megvan, pedig lázas sem voltam. :) A férjem meg pár éve kapta el. Ne tudd meg, hogy kínlódott vele, és milyen csúnya volt. :(

Winchi: És esetleg nem tudják máshol is megnézni, ahol kevésbé drasztikusak? Mi is innen Fejérből járunk a Heim Pálba, a dokibácsink mindig oda ad beutalót, másokban nem bízik.
P-nek is eléggé le van még tapadva. Szinte csak a teteje jön fel. Nem tudom, nektek milyen komoly a helyzet, de azt mondták, hogy ha nem gyullad be, nem pang benne a vizelet, ki tud ürülni, akkor nem baj. Amíg pelusos, addig állítólag nagyon veszélyes mindenféle műtét, mert sokkal könnyebben elfertőződhet. Ezért sem nyúlnak hozzá.

Tünci: Örülök, hogy rendben van minden. Én sejtettem, hogy így lesz. Egy koraszülött babától eleve nem lehet elvárni, hogy úgy teljesítsen, mint egy időre született, ezért eleve 1 éves korig korrigált életkort vesznek figyelembe. Látod, ahhoz képest meg nagyon ügyes! :):)
Múltkor akartam mesélni Neked, hogy van egy babamasszázs könyvem, amiben írták, hogy nagyon jó eredményeket lehet vele elérni mozgásfejlődés tekintetében. Az Alexandrában vettem anno, és abszolut nem volt drága sem, de nagyon jól le vannak fotózva benne a fogások. Petinek a csípőjével volt minimális probléma, és a benne lévő torna is segített, hogy elmúljon (mert a terpeszrugit sosem adtam rá). Majd megnézem a címét, ha érdekel, mert most már nem láttam a webáruházban, de máshol még tuti lehet kapni.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agica1027 2010.07.11 21:38-kor.
 


Sziasztok!

Tüónci, nagyon örülök a jó híreknek, látod, mi tudtuk. :wink: Az orvos mondjon le!!! :evil: Az ilyentől el kellene venni a diplomát, komolyan! :evil:
Gyönyörű, hogy nem segített neked senki...

any, a szúnyogcsípésekkel ijesztgettelek? Bocsi, nem akartam. :oops:

True, tippelhetek? Zombán laktok? :wink: A 63-as Szedresen megy keresztül, végig egészen Székesfehérvárig. :wink:

ancsi, szerintem is jobb, ha minél előbb túl vagytok rajta, én be se oltatom, gyerekként nekem volt pár pöttyöm, de nem volt vészes. Felnőttként sokkal veszélyesebb!

Nikuc, mi is elektromos riasztót használunk Lexinél is, inkább ez, mint megint feldagadjon.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jaj,Ágica okádósszmájli..de tudod,tojni rájuk, maguktól veszik el az örömt, h nem látják az unokát,ti meg szépen megvagytok nélkülük is.én anyós se látta még a gyereket..hiába, biztos van belőle ezer.Mondjuk nem is hiányzik:)
Aztm eg már megszoktam ,h senkitől se kapunk semmit,bár anyu mostanában kitesz magáért, úgyh pifi befog Tünci.:)

Beze, kööööszi.Nem haragszom a dokira, de ennyi erővel vele még ezer évig játszottuk volna a :jöjjenek egy hónap múlva meglátjuk dolgot.

KépKépKép
 
 


Hello lányok!!!

Tünci, ez nagyon jó hír!!! (Én egyébként minden hónapban aggódtam azon, hogy nem fejlődik normálisan/normális ütemben Bálintbogyó, aztán mikor jött a védőnő és közölte, h mindent szuperul csinál, akkor megnyugodtam 1-2 hétre ;)!!) Buszozni nem egyszerű :(. Nekem néha segít a buszsofőr, aztán (akiken meglepődök mindig) az idős nénikék!! Olyan aranyos 1-2 amikor alig tud menni, de segíteni akar a babakocsit felemelni :D, édesek! aztán van egy-két faszi is, de az esetek 70%-ban egyedül kell megoldanom! Épp ezért amikor Bálint elég nagy lett, vettem egy könnyű sportbabakocsit, addig pedig ha nagy busz jött, nem szálltam fel ... vagy nem voltam rest és megkértem valakit, h segítsen!

Ancsi: Zsó kb. ilyen idős lehetett, mint Dorka amikor bárányhimlős lett és így utólag nem is bánom, h már akkor túlestünk rajta! Neki sem volt túl sok pöttye, láza egy-két napig és nagyon jól viselte! amikor pedig az oviban és suliban járvány volt, mi kimaradtunk :D!! minél később kapja meg az ember annál rosszabb (szerintem)! Felnőtt korban pedig nagy a szövődmény veszélye épp ezért nem is oltatom be Bálintot.

Nikuc: jól emlékszem, h Te lepődtél meg a nagyfiamon ?!
:lol: Bizony, bizony ilyen nagyfiam van nekem :lol: :lol: :lol: , most megy 8.-ba és már a pályaválasztáson kell gondolkodni és a kamaszkori hülyeségeket valahogy kezelni :? :D ! Húúú Neked már alig van hátra pár napod :shock: :shock: , akkor nemsokára megint bőghetek egy jót :oops: :lol:

Beze drukkok mennek ezerrel!! Pici gyerekkel nem egyszerű a pihenés :? :cry: : de bízom benne, hogy most már semmi gond nem lesz!!!

zgtgrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzccccccccccccccccccccccccczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztrr cv (ezt Bálint üzeni :lol: )
na majd még jövök és írok magunkról, gyorsan dobok két képet egy fodrász előtti és egy utánit :D
anyazokniban (ez az új hobbi) pumukliséróval, üvegpoharatlopva az asztalról:
Kép
kiskopter:
Kép
zsozsó szemcsijében:
Kép

a két kép közben 3 lett :oops: :lol:

Szép napot!
Vica
 
 


Ágica fel a fejjel, jó dúrva helyzet amit leírtál de az a fontos, hogy van neked egy jófej párod és vele élsz együtt nem a családjával :wink:

Ancsi rátapintottál apa azt akarta, hogy hal legyen a jele de nem akarom ennyire belenevelni a horgászatot :twisted: :lol:

Any ez az ébjesztő édes lehetett! :lol:

Matyi is olyanokat dumál, hogy csak lesünk :shock: Ma kajszilevet kapott a dédinél és még közölte, hogy kéjsz sájgát :lol: Eddig azt hittem még nem fogja fel a színeket hiába mondogatom de ezek szerint nem volt hiába :lol:

Megyek családfát csinálok mamáéknak.

KépKép
 
 


Bálint csudapofa a rövid haj is nagyon jól áll neki! :lol:

KépKép
 
 


Wicca, köszi, igyekszem. :wink: Bálint nagyon édes! :D 3. babaproject beindult?

ágica, most olvastam, amit írtál, hát szomorú nagyon, sajnálom... :(

Tünci, anyósodnak fogalma sincs, mit veszít!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


tünci, winchi, beze,köszi, hát ez van, változtatni nem tudunk.
csak olyan jó lett volna ha...de felébredtünk.
nem tudják mit veszítenek, á. nem is ismeri őket...
amúgy ma erre jártak volna valamerre, és be akartak ugorni...persze nem tudják h műtöttek és örülök ha ellátom magunkat, vendégeskedésre nem vagyok alkalmas...mert ők bejelentkeznek és kérik h egy kis ebéd, vacsora majd legyen.
mi 1x voltunk náluk, kaját nem kaptunk..azt mondták ha tudják h megyünk rendeltek volna aznapra többet az étteremben :shock: :shock: :shock: ...két hétig pontosítottunk h mikor megyünk, aznap 3x szóltunk h indulunk...de nem tudták h.. :D :D :D ilyeneken száll el az agy
elmentünk nagykanizsára hárman, nagyok nélkül ...és nem kaptunk enni húsvétkor. azt sem tudta a nő hol a kávéfőző....van 1 új o-km-es konyhája, mert az kellett
este itthon főztem vacsit, nappalra meg volt kaja... :evil: :evil: :evil:

de ezek tényleg csak a jéghegy csúcsai :roll: :cry:

tüncikém anyósod is akkor örül szépen a sokára sikerült kicsi fiúcskának...ááááá nem értem én ezt. miért nem érték a család .
én remegek értük, a nagyfiam szerelmi problémáiba belehalok kicsit én is, vele sírok ha kell...lányom bánatos, szomorú leszek,mert jobban fáj mint neki.
ha családjuk lesz,remélem marad ép eszem és mindent megtudok tenni majd értük ha kell.

vica, bálint nagyon aranyos, kész pasi....
 


Oh, ma olyan történt, mint még soha! A fiam "szólt", hogy éhes. És ráadásul zokszó nélkül megette a pudingot (zabtejből), amit próbaként csináltam. Egyszer pár hónapja majdnem a szemem közé hányta, úgy nem tetszett neki. És már a 4. abonettet eszi "folytásnak".

Ágica: Sajnálom, hogy ennyire hülye apósod van. :( Hihetetlen, hogy nem érdekli az unokája. :( Főleg, ha tényleg ennyire jól élnek. Gondolom a nő jól bebolondította, neki meg nem érdeke, hogy tartsátok a kapcsolatot, de hogy ennyire hagyja magát, vagy őt sem érdekli.

Wicca: Nagyon tetszik a rövid séró! Az utolsó képen hasonlít is a fiamra Bálint. :D:D
Gondolom, azért a nagyfiús korszaknak is megvannak a maga örömei, biztos nagyon büszke vagy rá! :) :D

Tünci: Akkor a Te családod sem fenékig tejföl. A mienk sem túl összetartó. Alig találtunk valakit, aki vigyáz Petire. Szerencsére nekem is anyum vállalta, bár nagyon izgul, és mi is. :) (Nekem anyósom iszonyat messze lakik)

Nem tudom, hogy ez mennyire normális, de én már úgy túllennék a szülésen! És nem azért, mert félek. :D Imádom a fiamat, és most először lesz nem velünk. Nagyon félek, hogy fogja viselni, bár itthon lesz vele anyum, és nagyon rugalmas gyerek. Jobban megnyugtatna, ha a férjem itthon maradna vele. Akkor viszont nem lehet velem, és a második gyerekünktől sem vehetjük el ezt a lehetőséget, meg a Férjemtől sem az élményt. Aztán majd bezizzenek, ha belegondolok, hogy napokig csak alig láthatom. Eddig még max 1 órát volt távol tőlem, mióta született (leszámítva az első éjszakát, mert a Mávban elviszik őket. Életem legborzalmasabb és leghosszabb éjszakája volt.)
Mindenki így van a második gyereknél????
Ugyanakkor egyébként Pannát nagyon várom, és már most is hihetetlen szeretem Őt is, de nagyon megvisel, hogy a fiamtól egy időre el kell válnom.

Kép

Kép
 
 


bekukk!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
 
 


szia sarmon!
nézem az iwiwen a képeket! mekkorák már a gyerkőcök!!!

nikuc!
megértem. olyan nehéz elszakadni tőlük...

wicca!
Bálintka nagyon édes! és micsoda nagyfiús sérója lett!

winchi!
a hajónak is van némi köze azért a vízhez, nem?
jah, óvatosan, kis papagájokat nevelgetünk. :)
Zsófinak mondtam ma, hogy olyan rossz volt. erre közölte , hogy " nemis... Zsófi jókislány. "

agica!
az ilyen nagyszülők... mintha nem is lennének.
apósnál kapuzárási pánik??? nem semmi.
a mama miért van otthonban? ha nem tolakodom a kérdéssel? vagy ő már dédimama?
Vendég
 


anyany írta:szia sarmon!
nézem az iwiwen a képeket! mekkorák már a gyerkőcök!!!


Sajnos nagyon rohan az idő.Néha megállítanám,olyan édesek a gyerekek ebben a korban.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
 
 


Sziasztok Lányok,

kicsit (nagyon) szégyellem a pofám, h. be sem nézek hozzátok egy ideje, de találtam egy topicot, ahol közel annyi idős babások vannak, mint én és hát még maradtam az eredeti topicomban is és ez így már elég sok! :oops:
Remélem, mindenki jól van, babavárók készülnek, babások élvezik a babázást, a gyerkőcösök meg a szép időt és senki nem beteg!

Mi jól vagyunk, hál'Istennek, mocorog már a 19. héttől a kismucink és nagy valószínűséggel kislány, de még azért egy 4D-s uh-val lecsekkoljuk, aztán jöhet a vásárlás! :wink:

Majd azért átnézek néhány oldalt, h. jobban képben legyek... és remélem, azért nem utáltok nagyon :oops: :)

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


navared!
néha azért adj hírt magadról! örülök hogy jól vagy!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agica1027 2010.07.11 21:44-kor.
 


Nikuc: megértelek, ugyanez volt a dilemmám nekem is. Levi sosem aludt nélkülem Dorcsi születéséig, sőt 2-3 óránál tovább nem volt nélkülem, pedig nekem szerencsére mindkét nagyszülőpár közelben lakik és kényeztetik rendesen. Szó szerint kétségbe voltam esve, hogy mi lesz vele, ha én kórházba leszek. Lelkifurdalásom volt, nagyon hiányzott egyszer még sírtam is, mikor elmentek. Egyszer mondta apa, hogy úgy eljátszik a mamával, nem hozza be látogatni, szegényt rögtön leszidtam, hogy meg ne próbáld otthonhagyni.
Aztán rájöttem, hogy attól még, hogy elvan a mamánál, nem történik semmi baj, nem szenved hiányt. Azóta többször megy a mamákhoz nélkülem is. Most is anyunál van, reggel elment velük majd dél körül jön haza. Persze annak azért nehéz lehet, akinek nincs ilyen kapcsolata a nagyszülőkkel.
Mi a kórházba vittünk neki ajándékot, amit Dorcsitól kapott. Egy plüss kengurut kapott, mikor először jött be, aztán még 2 napig valami aprósággal vártuk, pici csoki, kindertojás. Nagyon jó volt, a kenguruval aludt, míg haza nem jöttünk.

Ágica: sajnálom, hogy nektek is ilyen papa jutott, tudod, a rokonait nem választja az ember...szerintem is jól teszitek, ha már nem erőltetitek a dolgot, úgysem fognak megváltozni. :(

Winchi: hajó :lol: tök jó jel. Matyi is ráérez majd a pecázás ízére, Levi eddig is ment apjával, de eddig szaladgált a parton meg az erdőben, folyton kereste apja merre van, most meg ül a kisszékben, vagy a kisvödrön és spiccbottal fogja a sneciket, annyira élvezi, tök büszke magára, hogy többet fog, mint apa.
Kukitémához meg annyit fűznék hozzá, hogy inkább most, mert ezt még tényleg elfelejti, nem marad rossz emlék róla.

Wicca: pumukli haj- ez nagyon édes, és basszus milyen sűrű haja van, de jól áll neki a rövid is. :D

Any: Zsófi nem is tud rosszalkodni... látod nemrég még azt mondtad túl jó a lányod, most már tud rakoncátlankodni?

Tünci: nagyon örülök a jó híreknek! Nincs a kicsi fiadnak semmi baja!!!
Hát én lehet, hogy nagyon szerencsétlenkedek utazáskor, de nekem mindig segítenek. De tényleg, még Pesten is, úgyhogy én nem panaszkodom az emberekre. Múltkor Dorcsi a buszon dobálta a játékait, míg el nem tettem, diákok szaladgáltak érte, Dorcsi meg élvezte és ugráltatta őket.

Sarmi: de jó, hogy benéztél, gyere mesélj mi van veletek?

Ancsi: nekem is túl vannak a bárányhimlőn, Dorcsi még nagyon picike volt, de nem bánom már, hogy így alakult, nekem láz nélkül voltak pöttyösek és nem vakarózott egyikük sem, tök f@sza habunk volt rá, így nem viszketett nekik.

Beze: tök durva csípések vannak az enyémeken is. Nagy piros duzzanat, és nálunk 2 hete irtották a szunyikat, de nem lett kevesebb.
Apának egy vadász mondta, hogy a legjobb szúnyogriasztó az ecetes víz. Tegnap kipróbálták a fiúk a tóparton, azt mondják jó, de Dorcsit nem fújnám be vele.

Lara: megkaptad a privit?

Navared: persze, hogy nem utálunk, akkor jössz, amikor tudsz!
Uh-s képet hozhatnál nekünk!

Köszönöm mindenkinek, hogy drukkoltok az állás miatt. Állítólag nagyon sok a jelentkező.

Gégéé, Naspi: életjel???
Vendég
 


Csajszik, ne hari nem emlékszem.
ebben a topikban felvetődött valaha a zárt topik kérdéskör?
Én eddig kifejezetten elleneztem ,de már kifejezetten mellette lennék.

KépKépKép
 
 


tünci!
itt még nem vetődött fel, ha jól emlékszem. mi a gond?
de talán nem is rossz ötlet...
Vendég
 


Sziasztok!

Mancsa:Köszi szépen a privit.Kicsit késöbb válaszolok rá :wink:

Hannus megint beteg :cry: :cry: :cry: Lázas volt 3 napig most meg hólyagos és piros a torka úgyhogy most fertőtlenítőt kaptunk rá.
Volt valakinél már ilyen?Olyan mintha a nyelvén is lenne :cry:

Tünci:Itt még nem vetődött fel de nekem eszembe jutott mikor írtad hogy nem írsz ide Bátorkáról,lehet hogy jobb lenne úgy.
Örülök hogy minden rendbe van :D :D de mérges vagyok erre a dokira jó pár álmatlan éjszakát okozott nektek :x

Picit késöbb jövök még
Vendég
 


Anyany, Mancsa, köszönöm, aranyosak vagytok! :D
Sajnos nincs új uh-s képem, azaz talán még egy 17. heti, ami már nem túl aktuális... de pénteken megyek R. dokihoz és hozok, meg majd 4D-s re is készülünk! :wink:

A zárt topic pontosan mit takar? Hogy csak az írhat és olvashat, aki mondjuk regisztrál még pluszban valahol vagy hogy lehet ezt kiszűrni? :oops: bocs a tudatlanságomért!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


navared!
én sem tudom pontosan, hogyan is kell, de már mások is mondták, hogy inkább zárt topicban dumcsiznak, mert néha olyanok is beszólogatnak, akiknek ez csak egy jó hecc. talán nem lenne rossz. :roll:



lara!
nekünk volt valami hasonló. 3 napig magas láz, utána javult. semmi gyógyszer, mert nekünk vírusos volt. de piszok ijesztő tud lenni a magas láz. akkor volt Zsófinak 41fok! hát azonnal nyomtuk a kádba...
apja meg nem hitte el, csak miután a 3. lázmérőt nyomtam a képébe...
ha az ami nekünk volt, akkor az egy tipikus gyerekbetegség. ijesztő, de hamar túllesznek rajta.
Vendég
 


ja, itt még nem kérdeztem.
hallottatok már olyat, hogy valakinek kevés a gyomorsava?
apummal dumáltunk, és azt mondta, (nem, egyikünk sem orvos vagy afféle), hogy lehet, hogy azért iszom annyit az almaecetes vizet meg azért vagyok puffadt meg szorulásos, mert nekem pont kevés a gyomorsavam és elégtelen az emésztésem. :(
mondjuk nekem a terhesség alatt sem égett egyszer sem a gyomrom...
lehet, hogy el kellene menni gasztrora nekem is, de annyira nincsen kedvem egy gyomortükrözéshez...
Vendég
 


Any: az almaecet lúgosít, most "tanultam ki" a lúgosítást és az almaecetet javasolta a masszőr mint legolcsóbb lúgosító cucc, csak napi 1x ajánlotta étkezés után, azt mondta lehetőleg egy könnyű vacsora után, mert a nehezebb ételekhez kell a gyomorsav, különben nem tudsz rendesen emészteni. Szóval ha sokszor közönbösíted a gyomorsavad az almaecettel, akkor nyilván szar az emésztésed.
Mikor ajánlotta az almaecetet, akkor minden étkezés előtt ittam egy pohárral (régebben is próbáltam már, de nem ment pár napnál tovább), mert régebben ezt olvastam, most meg mondta, hogy meg ne próbáljam, mert többet ártok vele, mint amennyit használ.
Nem tudom ebben mi az igazság, de pont múlt héten mondta.

Zárt topic ügyet én is támogatom, magánügyeinket írjuk le, franc tudja kik olvassák, mikor élnek vissza vele. Itt a faluban mondaná valaki, hogy olvas minket lehet nem írnék többet.
Asszem Bibii azért nem ír már, mert neki valami ismerőse rátalált, vagy nem jól emlékszem?
Azt mondjuk én sem tudom hogy műkszik a zárt topic, de felőlem átmehetünk.
Vendég
 


Any, erről még nem hallottam. Viszont van valami Candida gomba, amiket írsz, pont olyan tünetei voltak barátnőmnek is, fél év brutál diéta hozta helyre. De persze ezt alaposan ki kell vizsgálni.

Csajok öregszetek! :D Már négy hónapos ma a fiam! :D

Most írok valamit valakinek, de nem tudom kinek, csak a múltkor ugye kérdeztem Tüncit, hogy azok, akik lefogyatékosozták a fiát, most, hogy minden rendben, kértek-e elnézést.
Valaki viszont, szólt valakinek, hogy én fogyatékosozom a háta mögött, temészetesen a valaki nem olvasta a szövegkörnyezetet és ebből kellemetlenség származott nekem is neki is. Privátban persze kiderült, hogy félreértés valaki kavarása miatt. Tehát ha valaki szól valakinek előtte olvasni próbáljon, sok kellemetlen órát spórol meg másoknak és konfliktust is.
A valaki gondolom csak jóindulatú zugolvasó lehet.....

Betti
Kép
 


Basszus Betti téged is zaklatnak! Ezt nem hiszem el. Kell nekünk ez a kavarás??? Tényleg húzzunk át zártba.

Boldogságos hófordulót Atikának! Tényleg hogy öregszünk, nekem régen mindig mondták, hogy akkor veszem majd észre hogy múlik az idő, ha lesz gyerekem, de tényleg így van. Dudika most született, aztán itt rázza a seggét, táncol a tévé előtt. Levi meg mindjárt 5 éves lesz, hihetetlen.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: