Új privát üzeneted érkezett!

Tud nekem valaki mondani valamit a Doktor Úrról , mik a tapasztalatok Vele kapcsolatban
 
 


Szia.
Én oda járok a Szabolcsba terhespatológiára. Bár nem a Doszpothoz, hanem a Zsiraihoz, de én rosszat nem hallottam róla. Míg bent feküdtem láttam egyszer kétszer a kismamáival beszélni, nagyon kedves és megértő volt velük szemben. Persze mikor nagyvizitelt, akkor egész más feje volt, ha nem láttam volna milyen az anyukákkal, akkor csak annyit tudnék mondani, hogy szigorú feje van.
Üdv. Bea
 
 


Szia!
Én nála szültem. Meg voltam elégedve vele. Lelkiismeretes, kedves, időpontra hív, tehát nem kell várnod. Nagyon vigyáz a babára, hogy minden rendben legyen, nem megy bele kockázatba. Nem pénzéhes, még nincs megrontva. Figyel az anyukára is és minden kérdésedre válaszol, pedig biztos kérdeztem tőle ezer hülyeséget:)Egyetlen hátránya, hogy telefonon ritkán lehet elérni(mert operál, vizitel stb.).Kb. 5-ször kell hívni, mire olyan időpontban hívod, hogy fel tudja venni. Meg kell vele beszélni, hogy mikor hívhatod, különben elszórakozhatsz egy fél napot a telefonálgatással. Ez ugye akkor gáz, ha van valami probléma, mert akkor az ambulanciát kell hívnod és értesítik őt.
Ja és nem szigorú a feje. Nem nyomul, szülés után, mint egyesek, de minden nap benézett.
csk
 
 

 
 

Sziasztok!

Látom, nem egy pörgős topikról van szó, :D de azért leírom, hogy két gyerkőcöt szültem Spánik Gábornál (2005. és 2007. november) és csak ajánlani tudom bárkinek!!! Ha részletekre kiváncsi valaki, akkor jelezzen priviben :wink:
 
 


Lamme

Küldtem pü-t.


Toldikrisztina: Nem érkezett meg a privi :o Ha gondolod, akkor ide is írhatsz, nem muszáj priviben az én részemről :wink:
 
 


Lamme

Nagyon köszönöm szépen a részletes leírást, szerintem holnap felhívom és kérek egy időpontot. Ha találkoztam vele, akkor megírom a személyes tapasztalatomat majd.
Köszönöm szépen a jó kívánságokat is, én is jó babázást kívánok neked.
Majd még jelentkezem.


Szia Kriszta!

Örülök, ha tudtam segíteni, tényleg bocsi, hogy annyira össze-vissza írtam a dolgokat, de szerintem tényleg nagyon jó doki :wink:
Van itt olyan topikos lány, akinek nem ő az orvosa, és ő mesélte, hogy amikor bement szülni, akkor a Spánik volt az ügyeletes, és bemutatkozott neki (szerintem ez sem megszokott sajnos a legtöbb orvostól) és megkérdezte, hogy megvizsgálhatja-e (na ez meg tényleg nem általános dolog). És ez a lány is mondta, hogy nagyon szimpatikus volt neki. :wink:
Kiváncsi vagyok nagyon, hogy te milyennek találod majd :wink: Remélem te sem fogsz csalódni benne!
Köszi én is a jókívánságot!
 
 




Sziasztok!

Én a Máv-ban szültem volna az ifj.Kelemen Csabánál 2007.aug.12.-én,de elment szabadságra,és így a Spánik doktort ajánlotta,nagyon kedves,és alapos orvos,nálam 14.-én megindította a szülést,mert jobbnak látta.Minden nap bejött hozzám,megkérdezte,hogy vagyok,nagyon rendes,és tényleg nem pénzéhes,mint a legtöbb orvos.Én azt hiszem a tapasztalataim alapján nála maradok.A 6 hetes kontroll vizsgálatnál is alapos volt.Egyszóval tudom ajánlani.


Menyhartandi: Örülök, hogy neked is csupa jó tapasztalatod volt vele. Én még rosszat nem hallottam róla :)
 
 


Lamme

Péntekre beszéltem meg időpontot Spánik dokihoz, a hangja szimpatikus volt a telefonba, remélem az első benyomás is jó lesz. Megnéztem a János Kórházba akit az én orvosom ajánlott, de sajnos valami azt sugja, hogy nekem a Spánikhoz kell menni szülni, így inkább ma felhívtam. Pénteken majd jelentkezem.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Krisztina: Örülök nagyon, hogy szimpatikus volt már a telefonban is. Kiváncsi vagyok, hogy a személyes találkozás után mi lesz a véleményed. Mikorra vagy kiírva?
 
 


Lamme

Június 17-re vagyok kiírva, az még jó messze van. Bár ez a 3 hónap is utólag nagyon gyorsan eltelt.
Neked jól vannak a Picurkák? Vivien örült a Mikulásnak?

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Kriszta: Hamar el fog telni az a fél év, ami még hátra van júniusig :wink: Első babád lesz? Köszi az érdeklődést, jól van mindkét leányzó :) Vivi még nem nagyon fogja fel, hogy mi az a Mikulás, de azért volt a cipőjében egy csoki mikulás és egy mandarin (több nem fért bele :D :D ). Gondolom már voltál ma a dokinál, tényleg nagyon kiváncsi vagyok, hogy meg leszel-e elégedve vele?
 
 


Lamme,

Igen első baba lesz, de már nagyon várt, 12 évig próbálkoztunk, mire Koncz tanár úr segített a Budai Meddőségiben, és persze Linthner doktor úr aki észrevette, hogy miért nem maradok terhes.

Ma találkoztam Spánik dokival, tényleg nagyon kedves. Megnézte az összes papíromat amit vittem, egy kicsit kérdezett is, aztán közölte, hogy részéről semmi akadály hogy nálla szüljek.
Így már hétfőn elküldött vérvételre, kedden eleve volt időpontom az Istenhegyi útra genetikai vizsgálatra, és így megbeszéltük, hogy jövőhét pénteken szintén 11.30-ra menjek be és akkor megnézi a leleteimet, kenetet szeretne levenni, és ő rákszürést is szeretne csinálni.
Mondjuk nekem egy belső hang azt suttogta, hogy őt válasszam, ő lesz az én orvosom. Ez az érzésem volt akkor is mikor a 4. lombik után eldöntöttük, hogy elmegyünk a Nyirő Kórházból és másik intézményt választunk, és akkor is a belső hang a Koncz tanár úrat mondta. Így hallgatok a belső hangra megint.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Krisztina: Még egyszer gratulálok akkor a babához!!! 12 év nem semmi!!! Olyan jó, hogy kiderült, mi a gond és ezt tudták orvosolni is!!! Örülök, hogy a személyes találkozás után is úgy gondolod, hogy Spánik dokinál jó kezekben leszel. Én is sokat adok a belső megérzésre. Nem véletlenek... :wink:
 
 


Szia Lamme,

ma voltam megint Spánik dokinál, mivel kedden voltunk genetikai vizsgálaton így szerette volna megnézni az eredményt, meg a hétfői vérvételem eredményét megbeszélni.
Teljesen oda vagyok meg vissza a doki "bácsitól", akár mit kérdeztem mindenre olyan türelmesen válaszolt, pedig biztos tettem fel sületlen kérdéseket is. De szerintem az első gyerek várakozásánál mindenkinek vannak kérdései.
Szerencsére a genetikai vizsgálaton is minden rendben volt, azt mondták, hogy olyan jó az eredményem, hogy ők nem javasolják a magzatvízes vizsgálatot. Spánik doki véleményét is kikértem, de ő is azt mondta hogy nem szükséges. Persze ha én ragaszkodom hozzá az eredmények alapján is, akkor megcsináljuk, de hát veszélye van. Mi meg ettől nagyon félünk, mert 12 év után ez miatt esetleg elmenne, szerintem férjemmel a Dunának is mennénk.
Egy indiszkrét kérdésem lenne, mennyit ajánlatos neki adni, és milyen időközönként?
Ti jól vagytok, készültök a karácsonyra? Viviennek már biztos tetszeni fog a fa, ahogy csillog, villog.
Pusza Kriszta


Szia Kriszta!

De örülök, hogy minden rendben volt a genetikai vizsgálaton!!!! Ez szuper!!!

Ó, nem csak az első gyereknél tesz fel az ember buta (vagyis inkább butának tűnő) kérdést. :wink: :D :oops: De tényleg olyan türelmes és teljeskörű választ ad mindig a Spánik. Nekem sajna most találtak streptot a kenetmintában, és ezzel kapcsolatban szinte minden alkalommal kérdeztem tőle, volt, hogy ugyanazt, mint előző alkalommal, csak pontosítani akartam valamit, de nem harapta le a fejem, hogy ezt már megbeszéltük, hanem újra és újra elmondta. Sőt, volt, amikor rosszul fejeztem ki magamat és kijavított, hogy nehogy félreértésben maradjak. Szegényt sajnáltam előre, amikor mentem hozzá, mert egy kis cetlire mindig felírtam vagy 8 kérdést :D

Ma próbáltam őt elérni telón, de nem sikerült. Remélem hétfőn már fel tudja venni, mert mennem kéne jövőhéten a hathetes kontrollra. Nem szívesen vinném át jövőre, márpedig ha jövőhéten nem lesz belőle semmi, akkor nagyon valószínű, hogy az lesz.

A helyedben én sem vállalnám a magzatvízvizsgálatot. Túl kockázatos. Ma már szerencsére az uh-k nagyon jók, főleg ott a Szabolcsban a Hajdu dr.nő és a Bátorfi dr. úr, akik a genetikai uh-t csinálják,azok nagyon profik! Ismered őket? Voltál már valamelyiküknél? Bár most már nem is tudom, hogy hogy fognak rendelni, mert azt hallottam, hogy jövőhéttől már a MÁV kórházban lesznek, bezár a Szabolcs :(

A pénzre vonatkozó kérdésed nem indiszkrét, de inkább priviben írok róla :wink:

Köszi az érdeklődést, de most kicsit fura karácsonyunk lesz. Egyrészt most anyagilag nem vagyunk túl jól, mert a GYED-em már lejárt Vivi után, a TGYÁS-t pedig még csak most kezdte intézni a melóhelyem, így most nincs lehetőség nagy karácsonyra, de azért a lányok mindenképpen kapnak ezt-azt, meg persze lesz fenyőfa meg sütik (nagyi csinálja, én nem tudok :oops: ), stb. Tavaly is nagy szemekkel nézte, de most már biztos jobban fog tetszeni neki. Másrészt a párom 25-én dolgozni fog :(

Bocsi,kicsit hosszú lettem :oops:
 
 


Szia Lamme!

Szerintem próbáld meg kedden hívni, olyan 10-12 óra között, legalább is nekem ezt az időpontot mondta, hogy akkor hívjam majd, mert akkor számítógép előtt lesz az ambulancián.

A Szabolcs utcából nem ismerek egy dokit se, vagy is csak egy nőt valami Katalint, mert ő műtötte anyukámat pár éve.

Én is úgy mentem különben hozzá, hogy egy kis papírra felírtam a kérdéseimet, és a végén megnéztem, hogy mindent megkérdeztem e.

Hát a mi karácsonyunk se lesz valami gazdag. Eleve nagyon sokba került a beavatkozás, de nem panaszkodok mert megérte. Ráadásul márciusban lakásfelújításba kezdünk és oda spórolunk nagyon. Meg nem beszélve arról, hogy nem engednek dolgozni, így táppénz van csak. De még így se panaszkodok inkább, mert vannak akik egyáltalán nem tudnak ajándékot venni, meg még karácsonyi vacsorának valót se.

Szombaton becsipődött egy ideg a derekamba, alig tudok menni, lehajolni meg egyáltalán nem. Néha úgy belehasít a fájdalom, nem tudom ez a babára mennyire hat ki. Remélem sokat nem érzékel ebből.

Jó készülödést karácsonyra, addig még jelentkezem. Pusza Kriszta


Szia Kriszta!

Köszi a biztosnak tűnő időpontot, de végül sikerült őt elérnem, másodszorra :D Szerdán megyek 10-re a MÁV-ba. Kiváncsi vagyok, hogy milyen az a kórház. Még azt kell eldönteni, hogy mind a négyen menjünk, vagy egyedül menjek a Nikivel vagy totál egyedül, aztán meg azt, hogy bkv-val vagy autóval. Jó kis dilemma :? :D Négyen elindulunk amúgy is egy kabaré. A legviccesebb az, amikor én Vivit kötöm az autósülésbe, párom a Nikit, és mivel háromajtós autónk van, ők pedig hátul ülnek, mi eközben a párommal a fenekünkkel a szélvédő felé görnyedünk. :D :D :oops: Biztos szerzünk egy kis vicces pillanatot annak, aki meglát ilyenkor így :D

Ez az idegbecsípődés nem kellemes :? Jobbulást!! Szerintem ez a babának nem fáj, emiatt ne aggódj :wink:

Utálom a karácsonyi készülődést. Vagyis a tömeget és a vele járó őrületet :? De hát ez van, át kell vészelnünk. Sajnos a párom 25-én dolgozni fog, meg 31-én is, úgyhogy egyedül leszek a csajokkal még szilveszterkor is. Anyósék 25-én délután szeretnék elvinni magukhoz Vivit, én meg egyrészt örülnék neki, mert egy gyerekkel könnyebb, meg Vivi imádja őket, ki van nyalva ott a feneke :D , másrészt nem örülnék, mert ahogy nincs itthon, már hiányzik is, ráadásul karácsonykor mégiscsak más. :? Meg 26-án amúgyis oda megyünk, szóval emiatt is egyszerűbb, ha ő már ott lesz akkor. Hát még vacilálok.

Jaj, a lakásfelújítást ne is mondd :o :) Mi két éve folyamatosan ütyködünk a lakáson. A legvészesebb tavaly ősszel volt, amikor a nagyszobánkat az utolsó "szögig" felújítottuk (esküvő pénzből futotta rá :D ). Az brutál volt :P Szóval sok erőt és türelmet kívánok hozzá!!! :wink: :)

Na megyek, mert Vivi sztrájkol és nem akar aludi most délután :?
 
 


Lamme

Minden rendben volt a dikinál ma?

Én tegnap beszéltem vele, mondta hogy minden vérvétel eredményem jó lett, és január 3-án találkozunk akkor csinálják az AFP vizsgálatot. Remélem ott se találnak semmit?


Szia Kriszta! Köszi az érdeklődést, szerencsére minden rendben volt, ill. vett le a doki kenetmintát meg fene se tudja még milyen mintát, ezeknek 2-3 hét múlva lesz meg az eredményük, szóval még azokra várni kell. Te voltál már a MÁV-ban? Hát elég gáz volt. Mondjuk biztos fog még alakulni, legalábbis remélem.

Szeretnétek majd tudni előre, hogy a babócátok kisfiú vagy kislány? Neveket választottatok már? Az AFP miatt pedig ne aggódj, főleg ne előre! Biztos hallottad már, hogy ez nagyon nem mérvadó vizsgálat, sok európai országban már nem is csinálják, éppen emiatt. Nálunk a családban volt példa tökéletes eredményre, sajnos a baba mégis betegen született, viszont Vivinél meg emelkedett volt az érték, sírtam is emiatt, és szerencsére tökéletesen egészséges!!! Sokkal fontosabb az alapos uh vizsgálat :wink: A 12. hetes uh-t hol csinálták? Néztek orrcsontot? Vivinél még nem nézték ezt, de Nikinél már igen, ezzel pl. kizárható a down kór. Legalábbis nagyon nagy %-ban. Szóval nyugi :wink:
 
 


Szia Lamme

Örülök, hogy minden rendben volt, biztos jó lesz a kenet mintád.

A 12. UH-ot még a Budai Meddőségibe csinálták, de utána való héten az Istenhegyi úton csináltak egy genetikai vizsgálatot, és ott mértek orrcsontot, és mindent rendben találtak. A Spánik is megnézte a leírást amit attak, és ő is azt mondta hogy minden érték nagyon jó. Igazából nem izgulok, nekem is van olyan barátnőm akire ráhozták a frászt, aztán kiderült feleslegesen.

Igazából ha megmutatja magát, hogy milyen nemű akkor örülünk neki, de végül is teljesen mindegy, ennyi év után mi már csak azt szeretnénk hogy egészséges legyen, hogy mi a neme az nem olyan lényeges.
Lány nevünk már van, azt pár éve megbeszéltük, ha egyszer lányunk lesz azt Eszternek fogják hívni. Fiú nevünk is volt, de azok olyan divat nevek lettek, hogy azt még majd keresni kell.

Még nem voltam a MÁV kórházba. Annyira gáz? Én csak január 3-án fogok menni. Neked is a magas földszintre kellett menni?

Üdv.Kriszta


Szia Kriszta!

Ez tök jó, hogy minden érték stimmel és még orrcsontot is néztek!!! Tényleg nyugodt lehetsz :wink:

Szerintem is mindegy a neme, a lényeg tényleg az egészség. Sokan mondják, hogy ez közhely, de ha az embernek van ezzel kapcsolatban rossz tapasztalata, akkor rájön, hogy tényleg ez a leges legfontosabb!!! Szép név az Eszter :wink: Nekünk vicces, mert fiú név egy csomó tetszik, de a lánynevekkel mindig bajban voltunk, erre lett két lányunk :D

Igen, a magas földszinten voltam én is az ambulancián. Végülis maga a hely normális, csak azért van még tennivaló. Egy másik topikban leírtam, hogy mit tapasztaltam, bemásolom ide:
A vizsgáló elég érdekes volt. Az ajtó a vizsgáló közepére nyílt, és rögtön vele szemben van a "vetkőző", ami pusztán egy szék volt :o A dokitól csak egy drótra felkötött függöny válassza el az embert, jobb esetben, ugyanis a függöny nem valami széles.... Vagy az ajtó felől választottam a takarást, vagy a doki felől :? Persze nem volt a szobában gumikesztyű :o , így kiment a doki szerezni egyet. Addig egy másik ajtóból benyitott egy kismama :? Még jó, hogy a bugyit nem vettem le addig :? Akkor visszajött a dokim, de a nem tudom micsoda (már nem figyeltem zavaromban) szintén az én oldalamon volt, ahol matatni kezdett a doki, így vártam rá, hogy talán menjen már a "helyére", a függöny másik oldalára, mégsem szeretném őelőtte levetni a bugyit. Szóval elég röhejes volt. Lehet, hogy a Szabolcs le volt pukkanva, de legalább a vetkőzés, öltözés intim módon történhetett.....A drótos függönyös megoldás helyett legalább egy paravánt tettek volna oda......
 
 


Lamme

Békés Boldog Karácsonyt kívánok Neked és a családodnak.

Pusza Kriszta


Kriszta!

Köszönöm szépen, én is nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek!!!
 
 


Kriszta: Nagyon boldog új évet kívánok nektek!!!

Hogy telt a karácsony? Nekünk olyan egyszínű volt vagy hogy is mondjam. Szóval Vivi nagyon meglepődött a karácsonyfán, örült az ajándékoknak, vagyis neki jó volt, nekem meg a páromnak viszont nem volt hangulatunk. De ahogy olvasom itt-ott, nem voltunk egyedül ezzel, valahogy az embereknek egyre inkább nincs meg az a tipikus karácsonyi hangulatuk :( Remélem jövőre már jobb lesz. Meg remélem, hogy nektek kellemesebb volt!!
 
 


Szia Lamme,

Nekünk elég jól telt a karácsony. Testvéremnek 2 fia van, egy 3 éves, és 4 és fél éves, ők az emeleten laknak, így egész nap már karácsonyi hangulatban égtek. Utána meg családi látogatások következtek.
28-án bent voltunk a Spániknál is, mert már pár napja olyan fura volt a hasam, mint aki össze-vissza evett mindent, és elrontotta a gyomrát, pedig nagyon odafigyeltem hogy mit eszek és mennyit, de 27-én éjjel már nagyon rossz volt, és hányingerem is lett. De aztán megnyugtatott, hogy mivel nő a méhem, így ez előfordul hogy ilyet érez az ember, így Magne B6-ot kell most már szednem, az tényleg használt is.
Bár tegnap este megint volt pánik, elmentem fürödni, és a bugyimon, egy gombostű fej nagyságu talán még egy kicsit kisebb is, piros pont volt, hát nem tudom ez mi volt. Mindenesetre azért nem vagyok teljesen nyugott, január 3-án megyek hozzá, úgy is AFP vizsgálatra, akkor elmondom neki, remélem nem lesz folytatása. Eddig olyan jó volt minden, ne hogy most gondolja meg magát a baba.
Képzeld el akartunk adni a dokinak egy kis pénzt, és nem fogadta el, teljesen meglepödtem, nem sok orvos csinál ilyet.

Én is minden jót kívánok nektek az új évre.


Sziasztok!

Elnézést a "közbeírásért", csak én is a Spánik doktornál szültem novemberben és szerettem volna beírni, hogy nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban és ajánlom mindenkinek! A 32. héten kerültem hozzá problémás terhességgel és végig nagyon alapos és korrekt volt, és persze nagyon kedves :). A szülést is sikerült összehozni természetes szülésnek, pedig nagyon esélyes volt a császár, úgyhogy én nagyon meg vagyok vele elégedve. Hozzá fogok járni továbbra is.

Kép
 


Sziasztok!

Vargaviki: Ugyan már, nehogy elnézést kérjél, hogy leírod a tapasztalataidat :wink: :D Tök jó, hogy te is ilyen jó véleménnyel vagy róla! Ha jól számolom, akkor nov. végén szültél? Én meg az elején :D Egy ismerősöm is járt úgy, hogy a dokija négy kg körülre saccolta a babát és mondta, hogy ebből császár lesz. Aztán a szülésnél a Spánik volt ott (nem tudom hogyan és miért), és mondta, hogy próbálják meg normál úton, max. ha gáz van, akkor irány a műtő. Tök simán, komplikáció mentesen megszületett a baba :wink:

Kriszta: Örülök, hogy jól telt a karácsony. Remélem a szilveszter is. Remélem minden rendben van már veled, és nem volt több hasfájás és pöttyözés!!!! Mit mondott ma a doki? Mikor lesz meg az AFP eredmény? A Magne B6-ot én is szinte végig szedtem, nekem is használt. Szerintem tök jó fej, hogy nem fogadta el a pénzt.
 
 


Szia Lamme

Ma voltam AFP vizsgálaton, de a dokival nem sikerült találkoznom, majd holnap hívom telefonom. Tiszta fejetlenség volt a kórházba, ott voltam már 1/2 8 körül és mire levették a vért 1/2 11 volt. Tiszta örület, mindenhol regisztráltatni, utána várakozni, túl adminisztráltatják a kórházi dolgozókat, Te meg ezzel ott töltöd az egész napodat. Ráadásul egyik épületből a másikba rohangálni, na mindegy szerencsére vérvétel nincs olyan gyakran.

Most már jobban vagyok, azóta nem volt még kis maszatolás se, sőt a hasfájás is elmúlt, ezek szerint csak jó a Magne B6.

Nálunk a szilveszter barátis társasággal zajlott, de csendesen, beszélgettünk, a fiúk iszogattak, főztünk vacsorát. Jó volt így is, most valahogy nem is hiányzott a nagy buli, tavaly nagyon buliztam volna akkor le is utaztunk nagy baráti társaságunkkal Balatonra, hogy nagy buli keretében megünnepeljük a szilvesztert, de mi a férjemmel 31-én este el is indultunk haza, mert éjjel elkapott minket valami virus hányás, hasmenés kiséretében. Estére olyan rosszul lettem, hogy inkább hazajöttünk. Idén meg nem is igazán ugrabugrálhattam volna, így nagyon jó volt csendesen.

Vargaviki,

Örülök, hogy Te is pozítiv dolgokat írtál a dokiról.


Bocsi, csak kipróbálom sikerült e feltennem a vonalzómat.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Hát nem sikerült, nem tud valaki segíteni hogy kell feltenni, mert én nagyon béna vagyok ezek szerint ehhez.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Kriszta: A http elé a következőt kell írni: [img]és%20aztán%20a%20png%20után%20pedig%20ezt:[/img] szóközök nélkül és idézőjel sem kell.

Az enyém így néz ki:
Kép

Üdv, Viki

Kép
 


Ja, azt hittem csak a szöveget fogja kiírni, bocsi :D

Kép
 


Köszi Viki, most megpróbálom.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Köszi Viki, most megpróbálom.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Sziasztok,

Nem érek el Spánik dokit, van valakinek valami ötlete, hogy-hogy lehetne még ha nem veszi fel a mobilját? Előre is köszönöm.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Sziasztok!

Kriszta: Örülök, hogy jól telt a szilveszter, és leginkább annak, hogy azóta rendben vagy!! Doki eléréséhez csak annyit tudok javasolni, hogy hívd fel vonalason a kórházat, kérd a nőgyógyászati ambulanciát és ott csak meg tudják mondani, hogy bent van-e vagy esetleg szabin. Én múlt hét pénteken beszéltem vele, és nem volt még meg a keneteredményem, úgyhogy most pénteket beszéltük meg, hogy keresem, szóval elvileg dolgozik, vagy csak néhány napra mehetett szabira. Bocsi, most többre időm, de majd jövök még :wink:
 
 


Szia Lamme

Köszi a tippet. Felhívtam az ambulanciát, és közölték, hogy csak pénteken keressem akkor lesz. Én meg már tiszta ideg voltam, hogy nem tudok vele beszélni. Nem beszélve arról, hogy a férjem, meg idegesített, hogy rossz orvost választottam, ha nem lehet elérni.
Ma nincs valami jó napom, mára volt beírva a várandós füzetembe a védőnő, erre kiderült hogy elírta, holnap kell ismét mennem, mert ma csecsemő rendelés volt.
De lagalább ma már egy kicsit enyhe idő van, így most kint voltam sétálni, mert már rosszul voltam a szobafogságtól.
Ti jól vagytok a gyerkőcök is?

Pusza Kriszta

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Kriszta: Remélem már sikerült megnyugodnod. Sajnálom, hogy ilyen rossz napod volt :( Remélem a férjed nem gondolta komolyan, hogy rossz orvost választottál :? Persze tudom, hogy félt téged, és ez jó, de biztos van valami ok, hogy nem lehet őt elérni. Mármint elfogadható ok. Én tudnék mesélni bunkó dokiról, akit jól ott is hagytam a francba 2005-ben :P Köszi az érdeklődést, jól vannak a csajok, nem akarom elkiabálni, de talán már enyhül Niki hasfájóssága, kicsit jobbak már az estéink, és napközben is egyre többet nyugodtabb. És nagyon aranyos, rengeteget mosolyog már :D Ma voltunk vele csípőszűrésen, szerencsére minden rendben van. Teszek fel róla egy képet :D Itt kicsit pufi feje van, de valahogy minden képen más arca van, nem adja vissza hűen a fényképező a valóságot. De így pufin is imádom :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lamme 2010.05.27 11:58-kor.
 
 


Szia Lamme

Gyönyörü baba Niki. Örülök, hogy minden rendben volt a csípőszűrésen.
Én ma voltam védőnőnél, és meghallgattuk a szívhanjtá, én még nem hallottam, csak láttam az ultrahangon hogy vert. Így nagy öröm volt végre hallani is, komolyan mondom szinte olyan mint ha álmodnám az egészet, nagyon jó érzés.
Ráadásul megdicsért mert nem híztam egész decemberben, sőt fogytam 1,5 kg, ami nem is baj, mert mondjuk én eleve nem vagyok az a manöken típus.
Pénteken hívom doki bácsit, és akkor jövőhétre megbeszéljük, hogy mikor menjek ultrahangra, már nagyon kivácsi vagyok hogy mekkora.

Pusza Kriszta

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Szia Kriszta!

Igen, nagyon jó hallani a kis szivverésüket :wink: Elhiszem, hogy boldog voltál :wink: Gratula a fogyáshoz is! :wink:

Azért is jöttem most fel, hogy beszéltem ma a dokival, és azt mondta, hogy még két hétig csak péntekenként lesz elérhető!! :!:

További szép napot kívánok! Majd jövök még, csak megyünk vásárolni :D
 
 


Szia!

De jó, hogy írtál, meg hogy feljöttem megnézni van e üzenetem. Teljesen kiment a fejemből, hogy ma kell hívni a dokit, így gyorsan hívtam, csütörtökre kell kérnem időpontot ultrahangra, és pénteken kell megint hívnom. Sajnos nem tudunk találkozni csütörtökön, pedig egy-két dolgot már be kellene írnia a könyvembe.

Jó vásárlást, és köszi hogy szóltál.

Üdv. Kriszta

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Szia Kriszta!

Na, akkor jól éreztem, hogy meg kell osztanom veled ezt a hírt a doki elérhetőségéről :D

Akartam már írni, és most végre nem is ment ki a fejemből, hogy szerintem olvass bele a nemrég nyílt Állami Egészségügyi Központ topikba. Ott szépen gyűjtik az infókat a szülőszobáról, a szülésznőkről, a gyerekágyas osztályról, a nővérekről, stb. Biztos találsz te is hasznos infót, meg kérdezhetsz, ha felmerül valami kérdés az ottani helyzetről. :wink: Bár most még elég káosz van a kórházban, ahogy olvasom, de remélhetőleg mire te szülsz már normális lesz a helyzet. :wink:

További szép hétvégét.
 
 


Szia Lamme

Köszi a topikról való infót, vasárnap olvasgattam egy kicsit onnan, hát még tényleg elég káosz van. Remélem nyárra egy kicsit rendeződik ott a helyzet.
Elfelejtettem megkérdezni a dokimat, de az ultrahangra bejöhet a férjem is? Már ő is nagyon kiváncsi mennyit fejlődött a 13. hét óta. Képzeld el vasárnap olyan érzésem volt a köldököm körül, mint ha rugott volna egyet, de aztán lehet hogy csak beképzelem, mert még korai, teljesen olyan érzésem volt.
Na most elmegyek egy kicsit sétálni, meg bejelentkezek fodrászhoz, mert már egy kicsit törik a hajam és vágni kellene a végéből. Viszont a fodrászom is babát vár, és már ő se dolgozik, így keresnem kell egy másikat.
Csütörtökön délután majd írok, hogy mi volt az ultrahangon, addig és szurkolj nekem légyszi.
Minden jót nektek. Üdv. Kriszta

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Szia Kriszta!

Naná, hogy szurkolok nektek :wink: Ez természetes :wink:

Szerintem bemehet a párod uh-ra. Legalábbis a Szabolcsban bemehettek a papák. Az én párom sokszor bejött, meg volt, hogy anyósom is, amikor a párom szolgálatban volt, és anyós kísért el. Kiváncsi természet :D

18 hetesen egyáltalán nem korai a babát érezni! :wink: Szerintem ő lehetett az :wink: :D Én mind a kettőt 18 hetesen éreztem meg. Nikinél már aggódtam egy kicsit, mert azt mondják, hogy a többedik terhességnél már a 16. héttől érezni. Hát én nem éreztem olyan korán őt. Próbáld meg azt, hogy este lefekszel az ágyba, csöndben, lehunyod a szemed, és csak úgy figyelsz a babádra. Így lehet a legjobban érezni őket, legalábbis az elején, amikor még elég kicsik. Aztán majd lépten-nyomon belédboxol majd :D

Ja, azt nem is írtam, hogy szerencsére negatív lett az eredményem, amit vártam a dokitól, úgyhogy hamarosan kiváltom a spirált és feltetetem vele. Kicsit félek a fájdalomtól, meg hogy mennyire bírja majd a szervezetem, de ha beválik, akkor öt évre letudtam a fogamzásgátlást. Nagyon remélem, hogy legkésőbb akkor még lesz egy bébink :oops:
 
 


Szia Lamme

Örülök, hogy jó lett az eredményed. Az ismerőseim közül csak egy csaj panaszkodott igazán a spirálra, neki állandóan vérzése volt amikor feltették, a többiek viszont nagyon dicsérték.

Lányok jól vannak, nem betegek? Nálunk mind a két unokaöcsém lázas, és náthás, pénteken már nem is mentek oviba, így anyukám vigyáz rájuk, de mivel ők az emeleten laknak, így egész nap lent volt a két lurkó, remélem én nem kapom el. Mondjuk rengeteg vitamint fogyasztok, meg most igyekszem nem puszilgatni őket.

Voltunk csütörtökön ultrahangon, szerencsére minden rendben, mindene szépen fejlődik, azt mondta az ultrahangos orvos hogy nagyon formás.
Pénteken hívtam Spánik dokit, értéket nem mondott, csak annyit hogy jó lett az AFP eredményem. A 21. héten kell hívnom, akkor beszéljük meg hogy a 22. héten mikor menjek be hozzá.

Na jók legyetek, pusza Kriszta

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Szia Kriszta!

Bocsi, hogy csak most írok, de az utóbbi napokban kissé el voltam havazva, ráadásul tegnap Vivi belázasodott, ma kihívtuk hozzá a gyerekorvost, szerencsére nem influenza csak valami "egyszerű" vírusos dolog. Izgulok nagyon, nehogy Niki is megkapja, de a dokinő szerint kicsi az esélye, persze azért figyelni kell.

Remélem te jól vagy, nem kaptál el semmit.

Nagyon örülök, hogy jó lett az afp-d! :wink:

Majd még jövök. :)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: