Új privát üzeneted érkezett!

labkat: :) energiádat még mindíg irigylem! hűűű, mindjárt szülinapoztok!

nammado: várunk az uh-s hírekkel :)

Kép
 
 


csak úgy, mert szeretem nézegetni :)
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam tegnap UH-on (dokinál nem még). Ez van a papíromon:
Egy intrauterin 16 mm-es petezsák, benne szikhólyag.
3 mm-es embryotelep, életjelenség kimutatható.
Az uterus környezetében kóros nem látható.

Dg: Grav s 6


Van egy 6 hetes babám! :D :D :D :D :D :D :D :D
A képet később csatolom. (Véletlenül letöröltem a gépről, de a fényképezőben meg van. :wink: )

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Zsani: Bence nagyon cuki :)

nammado: akkor nem kettő, de persze neki is örülünk :D

Azt csiripelték a madarak, hogy doktorunk megnősült :wink: Elvette kedvesét, aki szíve alatt hordja közös csemetéjüket. Hát GRATULÁLUNK!!! :D

Nálunk sajnos nincsenek ilyen jó hírek. Bálint légzése megint rossz. Hétfőn vírusos torok és kiütések, tegnap taknyosság, ma meg már nehéz légzés. Gergőnek egyenlőre csak megnyúlt kilégzés. Bevonulhatok Bálinttal, és itthon hagyhatom Gergőt, aki anyatejen kívül más folyadékot nem vesz magához. Vagy várhatok, hogy Bálint hátha jobban lesz a rengeteg Ventolintól és Spiropentől, Klabaxtól... áááááááááááá

Kata
 
 


Sziasztok,

itt vagyunk ám mi is :-) Olvasgatlak benneteket, írni viszont nincs mindig időm.

Nammado: üdv közöttünk. Gratulálok a 6 hetes pocaklakóhoz :-) Olvastam, hogy szobi vagy, én eredetileg Kemencéről származom, kicsi a világ.

Zsani: nagyon édes a kicsi fiad, illetve már nem is olyan kicsi. A narancssárga pulcsis képen már kész nagyfiú :-)

Labkat: kitartást nektek. Remélem Bálint baba hamar meggyógyul és nem kell kórházba mennetek. Szegénykéim, utóbbi időben már többször is betegek voltatok. Sok gyógypuszit küldök.

Doki bácsinknak sok-sok boldogságot.

Rólunk röviden:
Máté már felül a pihenőszékben és a hordozóban is. Össze-vissza forog, a nappalit végig gurulja :-)
Fogacskánk még nincs, az alsó kettő ott van az ínye alatt már kb. 3 hónapja, látni is lehet de még nem tört elő.
Eszik már mindenfélét, nagyon ügyesen nyitja a száját. Szopizik is még rendesen. Mi is úgy vagyunk, mint labkat Gergővel, hogy anyatejen kívül más folyadék szóba sem jöhet. A cumisüveget nem fogadja el csak a cicit.

Máté mostanában:
Kép Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem írtam. Sajnos ismét randizok doki bácsinkkal, remélem már nem sokáig és nem is lesz baj! Azért drukkoljatok nagyon! Csütörtökön lesz meg az eredmény, hogy van e nagy baj vagy sem! Egyébként voltunk nála már egy hónapja kb. a 6hetes kontrollon és nagyon kedves volt, összetegeződtünk és a kisbabájukról is beszélgettünk. :))) Szóval nagyon közvetlen és aranyos volt, főleg amikor Dorkát odaadtuk azokba a hatalmas kezeibe... :))))) Ha megkérdezik tőle, még azt is elárulja, hogy mi lesz a kisbabájuk neme. :)
Dorka már 6,5kg és vigyorog, gagyarászik és ennivaló, Zitával együtt, akinek be nem áll a szája, lassan már tőmondatokat is mondogat.

Most csak ennyit tudok, amint megvan az eredmény jelentkezem, addig is imádkozzatok értem légyszi! Ígérem, hogy elmesélem, amint vége!

Sok sok puszi Mindenkinek!!!

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


Két kép a manóimról:

Kép

Kép

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bár már 3 hete itthon vagyunk, gondoltam megosztom veletek a szüléstörténetemet.
De előbb a fiunkról: nagyon jó baba, egyelőre elég jól el tudom találni, hogy mikor miért sír. Szerencsére tejem van bőven. Igyekszem nem fejni, nehogy még több legyen, de néha annyira be van durranva a cicim, hogy muszáj. Amúgy napi 7-szer eszik a baba, nagyjából 3 óránként. Éjszaka is :-( Levegőzés után egy picit többet alszik általában, akkor van hogy 4-4 és fél óra eltelik két szopi közt. Amúgy imádom a kis babaszagát és egész jól bírom a fáradtságot is. Anyukám szerencsére itthon volt velem, sajna a férjem még nem tudott szabit kivenni. Szóval minden rendben velünk.

És akkor a szülés, ahogy én láttam:
Szóval péntek délután 4-kor, pont mikor hazajött a férjem munkából, felültem a kanapén neki puszit adni, ahol addig feküdtem és hirtelen olyan volt, mintha bepisiltem volna. Nem volt sok, de fura volt. Gondoltam, ez biztos a magzatvíz. Aztán tébláboltam picit,mászkáltam, de csak néha szivárgott pár csepp, enyhén véres volt. 5-kor felhívtam a dokit, hogy mit csináljak, lehet-e a vérzés oka az, hogy előző nap megvizsgált (ahol nagyon gyengéd volt, tényleg nem nyomkodott feleslegesen és full zárt voltam) Azt mondta, hogy ha úgy érzem, hogy magzatvíz, menjek be a kórházba, ahol ph csíkkal meg tudják nézni mi volt az. Jól van, gondoltam várok még egy kicsit. Összepakoltam a kórházas cuccot biztos ami biztos alapon, férj meg füvet nyírt a kertben. 7-kor mondtam, hogy menjünk be, mert az megnyugtatna. A szivárgás bár elállt, de attól féltem, hogy ha magzatvíz volt, akkor lehet hogy a baba feje elzárta és azért maradt abba. Lefürödtem, elindultunk, jó nagy dugó, több mint félórás volt az út és 10 percenként éreztem, hogy fáj a hasam. De nagyon enyhén (nekem eddig semmilyen jóslófájásom nem volt).majd beértünk a szülészetre, ahol egy lélek nem volt, mondták is, hogy előző éjjel volt front, 13-an jöttek be szüni... Ctg-re raktak, majd dokinéni megvizsgált, na abba majd beszartam. A ctg eredménye: keményedéseim vannak (ahá, szóval akkor ezt hívják keményedésnek!), ujjkúpnyira voltam nyitva, szerintem az is azért, mert úgy erőltette... Aztán hazaküldtek, hogy még nem szülök egy darabig.
Hazafelé a kocsiban ezek a keményedések már határozottabban erősebbek voltak. 10-re értünk haza, akkor már a falat kapartam a fájásoktól. Ha ezek a keményedések, gondoltam akkor nem is kérdéses, hogy majd szüléskor kérek edát... Megpróbáltam lefeküdni, de nagyon fájt. Beültem a kádba, nem lett jobb. Akkor iszonyat el kezdett menni a hasam, ültem a vécén fájásokkal és azt hittem fel se bírok állni többé. Éjfélkor mondtam apának, hogy menjünk be még egyszer, nem érdekel ha hazaküldenek megint, nem hiszem el, hogy ezek csak keményedések. Oké, vissza a kórházba, már görnyedve mentem be. 10 perc ctg után leszedtek, mondták, hogy ezek bitang erős 3-4 perces fájások, itt reggelre baba lesz. Mondtam, hogy otthon szétfo*tam a budit, azt mondták akkor nem is lesz beöntés. Pedig mindig is ki akartam próbálni :-) Doki már meg sem vizsgált, elkezdtünk papírozni, adatok felvétele, kérek-e edát (IGEN!!!), stb. Kb fél 2-re lett kész a papírmunka, hálóing, szülőszoba elfoglalása. 2-kor jött az anesztes, bekötötte az edát, ami egyátalán nem fájt. A fájások elég hamar enyhültek tőle, sőt tiszta gyengék lettek, bár éreztem őket. Kb fél 4-ig aludtunk (!) a férjemmel a szülőszobán, tiszta jó volt. Közben emelték az oxitocint és csökkentették az edát, mert látták, hogy túl jól érezzük magunkat Na akkor már jobban éreztem a fájásokat, amik mindvégig nagyon rövidek voltak, kevesebb mint fél percesek.
Dokink is megérkezett 4 körül és mondta, na akkor kezdjük! Jobb, majd bal oldalon fekve egyik láb felhúzva kellett 3-at nyomnom. Na ez szerintem nem nagyon ment, nem bírtam tartani a lábam a levegőben, férj segített. Ezt megismételtük kb 6-szor. Aztán hanyatt fekvés, felhúzott térdek, nagy levegő és így nyomás 3-szor szemet szájat becsukva teljes erővel. Ez nagyon jól ment, baromi sokáig bírtam egy szusszal, jó ha az embernek van egy kis búvárúszó múltja... Kb 8-at nyomtam, amikor monták, hogy a következőnél meglesz. Nem is éreztem, hogy már kijött a feje. Aztán 4.52-kor hipp-hopp kicsúszott a baba, még most is könnybe lábad a szemem tőle. Szóval gyorsan végeztünk.
Hát ennyi volt, férjem elvágta a köldökzsinórt, babát elvitték megmérni, nekem pilanatok alatt kijött a méhlepény szépen egyben. Doki megvizsgált, hüvelyem nem sérült. Elkezdte összevarrni a gátat, na abba majd' beszartam. Amúgy az fel sem tűnt, hogy vágott. Bár azt mondta nem kellett sokat vágni. Mindegy, ezt is túléltük, aztán két órát együtt maradtunk még a szülőszobán, utána pedig a szokásos kórházi rutin.
Vendég
 


ja, azt nem írtam, hogy a ph-mérés szerint az nem magzatvíz volt, amit éreztem....

Na most mennem kell, ebédet követel a fiam a tejautomatából.
majd igyekszem a héten friss képet csatolni, most már nincs idő.

mindenkinek minden jót!
lina
Vendég
 


nammado: szívből gratulálunk!!! :D

labkat: nagyon sajnálom, mielőbbi gyógyulást nektek!!! első olvasatra úgy értettem, hogy gergő még mindíg csak szopizik :)

pronny: máté baba milyen nagy már! tündéri a képeken :)

sáfri: sajnálom, imádkozunk értetek! nagyon szépek a gyerkőcök! nagy ragadozó kezében a kis medve :)

lina: köszönjük, hogy te is megosztottad velünk a nagy napot :)

doki bácsinknak szívből gratulálok, legyenek nagyon-nagyon boldogok :)

Kép
 
 


Zsani - Bence nagyon édes. :) :) :)

Nammado - gratulálok a babához :D

Labkat - jobbulást a fiúknak.

Pronny - nagyon helyes Máté, egyik kép jobb minta másik. :D

Sáfri - szurkolók Neked nagyon, hogy minden rendben legyen.
Zita és Dorka is nagyon helyes.

Lina - köszi a szüléstörténetet.

Doki bácsinknak én is szívből gratulálok!!! :D :D :D

Mi jól vagyunk, Eszter egy kicsit taknyos lett, de más baja szerencsére nincsen. Bár ez is elég, mert fürdőzést terveztünk be egyik napra, ha nem múlik a taknyosság akkor nem tudunk menni. Már 1 hónapja is elhalasztattuk mert akkor is taknyos lett, most meg ráadásul apa is itthon van szabin így bármikor mehetnénk, de lehet hogy ismét maradunk a fenekünkön.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Sziasztok!

Szerintem már nem nagyon emlékeztek rám, de régen én is írogattam ide. most lombikra készülök, és kéne néhány vizsgálatot csináltatni. Viszont sajnos dokink most ebben a hónapban nem dolgozik. Tudjátok, hogy kihez lehet ilyenkor menni?
Köszönöm a válaszokat!

 
 


Sziasztok
Végre sikerült utolérnem a dokinkat. November végéig nem lesz, mert szabin van, a fent említett örömteli események miatt! :D
Bár telefonon megtettem, de itt is Gratulálok neki!
Lenne egy kérdésem. Az mondta, hogy reggel 7:30-ra menjek be valamelyik nap a Honvéd kórház magasföldszintjére, ott adnak az elvégzendő vizsgálatokhoz beutalókat. De... Én balga lélek elfelejtettem megkérdezni, hogy ez helyileg hol van. :( Segítsetek kérlek! Vidéki vagyok, kellene egy cím.
Előre is köszönöm.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
 
 


Nammado: itt a cím: 1134 Budapest, Róbert Károly körút 44.
A főbejárat a Papp Károly utca felől van.
Nem fogod eltéveszteni elég nagy épület :-) Az elejére ki van írva ÁEK Állami Egészségügyi Központ.

Kép
 
 


Köszönöm

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is a dokinál szültem a kisebb lányomat, egyszer már írtam is ide.

Most a babás kirándulós honlapomat, a KIRÁNDULABABÁT ajánlom nektek (annak, aki még nem ismeri).
Ha ki szeretnétek használni a szép őszi napokat, de nem tudjátok, hova lehet babával, babakocsival eljutni, itt biztos találtok kedvetekre való ötleteket! Sok sok túra, térképpel, fontos információkkal a honlapon!

http://www.kirandulababa.hu

Ha tetszik, like-oljátok is!

Üdv.
Anna

 
 


sziasztok
lenne egy nagy kérdésem. nincs köztetek olyan, aki akkortájt szült, amikor én és sok teje van? Dorkát el kell választanom, mert nagy a baj (a bal mellemben először tejcsomónak vélt csomó rosszindulatú daganat, hónap végén műtenek,tegnap derült ki minden, de ide részletesebben nem akarok írni, mert túl nyitott a fórum) és nem fogadja el a tápszert. Már 2félét is próbáltam,de csak sír... Egyedül éjjel félálomban ette meg...

most mennem kell

sok puszi és gondoljatok rám, ránk...


ui.: Doki bácsinak megszületett a kislánya! Szép szülés volt, azt mondta és jól vannak mindannyian! :)

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


Sáfri - nagyon sajnálom ami veled, veletek történik, egyszerűen nem jutok szóhoz. :(
A védőnővel nem próbáltál beszélni, hogy a kerületben ahol laksz esetleg nem tudna ajánlani tejtestvért?
Millió puszi, kitartást.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Doki bácsinknak gratulálok, és jó egészséget a picurhoz. :D

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Sziasztok!

Ilyen rossz hírekre jövök. Olvasgatok, de írni még nem volt időm.

Sáfri,

őszintén sajnálom a dolgot. Nagyon elkeseredtem :-( Sok erőt és kitarást!
Esetleg pohárból vagy kanállal kínálni neki, Marci sem evett cumisüvegből és nekem a pohár vagy a kanál jött be. Vagy ha ringattam közben a fit-ballon. Esetleg az Istvánkórháznak van anyatejközpontja.Vagy még az jutott eszembe ami elég furán hangzik, de a doktornőnk ajánlotta valakinek, hogy ha nem fogadják el a tápit a picik, kakaót keverni bele.

Labkat,


remélem jobban vagytok már.


Kriszta,


mi most sem voltunk tornán, mert Máté mamáéknál nyaral. :-) Remélem elmúlt a náthátok , és jövőhéten végre mi is tervezünk menni és talizunk. :-) Sikerült a pancsi?


Zsani,

nagyon édes és széséges a kisbabód. Igyekszem mostmár én is képekkel is jönni. :-)


nammado,


örülök, hogy ismét babát vársz. :-) Várunk a hírekkel. :-)


Lina,

szép volt a történeted. Kicsit hasonlított az enyémre, bár apa nálunk sajnos nem volt ott, most is előjött egy kicsit. :-)
De akkor vajon mi folyt ki? :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


sáfri: nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást nektek! mi közel egy időben szültünk, de sajnos annyi tejcsim nincs, hogy érdemlegesen tudjak adni :( nagyon szívesen segítenék! védőnénik szoktak ilyenkor segíteni, esetleg a kórházban! milyen tápit próbáltatok? lehet, hogy másik fajtával kellene kísérletezned :( tudom, nehéz döntés, de van olyan, hogy nincs más út! még számomra is felfoghatatlan, ami veled történik :(

Kép
 
 


doki bácsinak szívből gratulálunk :)

Kép
 
 


sziasztok!

Tápi katasztrófa, talán mert én se fogom fel az egészet azt meg főleg ne hogy el kell választanom. Most talán megoldódik és a keresztanyunak van plusz teje, mert csak 3hónap van a babák között és ők most kezdik a hozzátáplálást... Csak remélem Dorka elfogadja az ő tejét! Drukkoljatok nagyon! Ha ez megoldódna minden sokkal könnyebb lenne! Ha borzasztóan éhes megeszi a tápszert, de hogy csak naponta 2szer egyen az durva. A jó mellemből etetem, de az kevéske. A legrosszabb hogy minden doki mást mond, szoptatási tanácsadóval is beszéltem (Sződy Judit), aki sokat segít és próbál keresni olyan szoptatási tanácsadót, aki orvos, és akinek a férje mellgyógyász.... De bíztató, hogy azt mondta, hogy ha el is megy a tejem, ha vége az egész őrületnek vissza lehet hozni majd! Most ennyi, a lelkem vagyokgat, csak éjjel sírok, napközben tartom magam. Zizu is érzi tudja mi van (persze csak hogy beteg anya cicije), sokat sír álmában és éjjel mikor felébredt az volt az első, hogy mami cici? Erősnek kell lenni és minden rendben lesz!!!!!

Sok puszi

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


Próbáljatok minden konfliktust megoldani , ne rágódni rajta, mert az betegségekhez vezet!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sáfri 2010.11.26 23:15-kor.

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


sáfri: kérlek nézd meg a prividet, mert küldtem levelet, de nem látom az elküldöttek közt! háromszor próbáltam, nem tudom sikerült-e?!

Kép
 
 


Sáfri: sajnálom a mell problémát :( :( :( én erre nem is gondoltam, hogy szoptatáskor is lehet gond. Tudom azért az is számít, hogy valakinek volt e már a családjában, nem? Én amúgy sok pici csomót érzek a mellemben, de azok inkább a tejcsatornák... Bízok benne, hogy semmi egyéb!
Priviben nem írnád meg pontosan mi hogy volt? Másrészt érdekelne dokink porontyának a neme is. Most akkor meg van már a kisbaba, vagy még nem? Valahogy ezt nem tudtam kibogozni!

Rólunk annyit, hogy megint kórházban voltunk. Bálint miatt végül bevonultunk, és Gergőt is felvették hála Istennek. Bár ágyat kellett bevinni nekem. Szerdán jöttünk haza, és írt fel nekünk a főorvos asszony inhaláló készüléket, ami így ötödébe kerül mint eredeti áron. Kedden ki is szállítják teljesen ingyenesen. Aztán ha megint kezdődne a hurutos fulladásos tünetegyüttes, felírtak gyógyszereket, amiket bent is adtak nekik ezzel a készülékkel. Remélem sikerül mindent időben elkezdenem. Bízok benne, hogy kinövik. Most sincsenek még teljesen jól, hurutosan köhögnek, kicsit zörögnek, és folyik az orruk. Vera is nagyon köhög, nem is viszem oviba ezért.

Kata
 
 


Labkat - jobbulást a csemetéknek.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Labkat,

nem semmi min mentek keresztül. Az az inhalátor az maszkos? Tudom elég hülyén hangzik a kérdés, de ez is elég rémisztő, hogy ilyen picin miken mentek keresztül. Ez pontosan mi? Asztma vagy krupp? Vagy egyiksem. Kicsit koncentrálás hiányban szenvedek, mert bizti leírtad már, de nem emlékszem.
Jobbullást nektek!

Nálunk Marcika van berekedve most visszük este a magán dokihoz, mert nincs kedvem vezetni mostanság és nem viszem be pestre a dokinkhoz. Szegényt nem halljuk ha sír, most mondhatni egy hangja sincs. A fülét is birizgálja, remélem semmi komoly. Máté megérkezett a nyaralásból mamáéktól. Kicsit lehiggadt meg mi is, most olyan kis harmonikus.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Csak most olvasom, Sáfri nagyon sajnálom! Biztosan sikerül a műtét! Most szopi alatt keletkeztek vajon a csomók, vagy régebben? Én őszintén nem nagyon szoktam önvizsgálatot tartani, de ezentúl jobban odafigyelek magamra.
Remélem, elfogadja Dorkád a másik anyatejet is!
Sok erőt, ölellek!
 
 


Vikci: igazán nem mondták hogy asztma. Azaz házi gyerekorvosunk mondta, hogy a hörghurut az asztmatikus jellegű, de hát Isten tudja, hogy most ez mi akkor. Majd szerintem ha meggyógyulunk, vagy tán jövőre kérünk beutalót Törökbálintra allergia vizsgálatra, és talán akkor okosabbak leszünk. Addig is majd elmegyünk pullmonológiára Gödöllőre, mert az van a legközelebb gyerekféle!
És igen, maszkos inhalátoruk van amit már bőszen használunk is mert szükséges. Még mindig zörögnek, és jön a váladék, ami hihetetlen ragadós, és szerintem ezért nem tisztul könnyedén.
Hogy haladsz a falvédővel???

Kata
 
 


Labkat,

ez nem hangzik jól még mindig. Remélem mostmár hamrosan elmúlik ez a ragadós váladék .
Köszi a kérdést nem akartalak ezzel terhelni, hogy jaj de jó, hogy kész lett. :-) Örülök, hogy megkérdezted. Igeeen kész van. És most csinálok tesóméknak is tengerpartos hegyeset. Anyum hozott most szerintem flizt. Pafixnak adták, de puhább, , vékonyabb pamutosabb az anyaga. Csak gondolom, hogy ez lehet az. Ha gondolod elküldöm a mostanit falvédőt. jaj még fülei nincsenek anyag hiány miatt, de most az jön a lányeg készen van. Már lécet is vettem hozzá. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Vikci: igen kiváncsi vagyok rá, hogy mit ügyködtél össze, biztos nagyon szép lett, mert szerintem te se vágtál volna bele, ha nem lennél ügyes :wink: Na meg szavaidból kiérezve bele is szerettél a dologba, ugye??? Egyébként most egy barátnőmtől okosodtam, miszerint vatexet vasal a kép oldalára és úgy lesz szép sima. Mondjuk ő rávarrja a képet a kész falvédő részre. Hát ez is egy megoldás. Másrészt még én itt a helyi kisboltban láttam flízt két réteg anyag között. Ami mondjuk azért jó, mert nem annyira nyúlik így, ha összeállítod. Bár mondjuk ha előtte fércelem, nincs gond az elcsúszással összevarráskor! Én is most töröm az agyam, milyet varrjak a srácoknak. Tengeresre is gondoltam, de az baromira sok munka lenne. Lehet sima kisképes lesz kerettel, nem pedig olyan mint a lányoké, hanem a régi típusú kockázott darab.

No és a jó hír, a madarak azt csiripelték, hogy megszületett doktorunk kisbabája, amihez szívből GRATULÁLOK! Remélem nem bánja, hogy megosztottam ezt a hírt itt.

Kata
 
 


Gratulálunk mi is a dokibácsinak!


Labkat,

én is úgy csináltam kb., mint ahogy a barátnéd. :-) Vatexet vasaltam én is a nagy anyagrészekre ettől sima lett és tartást adott az anyagnak,és nem foszlott.. Most is így készítek, pont tengereset. :-) http://baubid.hu/baubid/portal/iodisp?n ... rk_falvedo
Elég könnyűnek tűnik.Bár a hullámokat nehéznek tűnik elkészíteni, de majd kitalálom, hogy csináljam. A partot és a tengert már kiszabtam és rávasaltam a vatexet, vagy máshol pafixnak is árulják.

Megkeresem az emiledet és átküldöm. :-)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Elveszett jelentkezik!

Rossz híreknek nem örülök, betegeskedőknek mielőbbi gyógyulást! Sáfri, most mi van veletek? Labkat, egyszer csak vége lesz már a betegségeknek!

Dokibácsinknak szívből gratulálok házasságkötéséhez és kicsi lánya születéséhez is!!!!!!!!!!!

Rólunk: Borikámmal egy elég nagy hullámvölgyből jövünk kifelé. Legalábbis így érzem. Emőke maholnap 9 hónapos lesz, szépn és gyorsan kúszik, néha már mászik, gyönyörűen ül, ha fel tud támaszkodni pl. egy párnára, akkor felül, és a legújabb a felállás - mindenhol és mindig. Hihetetlen élmény a fejlődését látni! Még mindig szinte csak szopizik, érdeklik a kaják, de pár kanálnál nem kér többet belőlük. :)

Nammado, de jó, hogy újra van köztünk kismami!

Aviubi, drukkolok nektek, írj majd a fejleményekről! Szerintem Aszódi Melindát keresd, nekem megvan a száma, szívesen átküldöm priviben. Ő szokta dokinkat helyettesíteni.

Hú, eléggé le vagyok maradva, bocsi, hogy név szerint nem reagálok mindenkinek... :oops:
ktc
 
 


a tápszert már megissza és naponta csak egyszer kell, a többit egy cicivel szopiztatom. Most kedden lesz részletes diagnózis, mert lehet mégse az a baj... Mert átkerültem a Országos Onkológiai Intézetbe, ahol negatív lett a citológiai vizsgálat, amit kedden csináltak. Most át kellett vinnem, ami a Bajcsiban csináltak... Azt vizsgálják a profok... Mennem kell, de még írok, csak zizu nbem hagy! Drukkoljatok!!!!!

Puszi

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


Sáfri, sokat gondolok Rád! Örülök a negatív eredménynek és annak is, hogy csak egyszer kell tápizni! Lehet, hogy majd azt is el tudjátok hagyni, ha fejed a másik cicit, termelődik ott elég tej! (Sok ikres is szoptat 2 ciciből tápszer nélkül is)
Írj majd...
 
 


Ma voltunk bent a kórházban, ma csak annyit tudtunk meg, hogy az első eredményt, amit a Bajcsiban tenyésztettek és ugye rosszindulatú lett, megvizsgálta és felülbírálta a Onkológiai Intézet professzora (ő is vett mintát múlt hét kedden, igaz nem ultrahanggal, de az negatív lett!!!!! Ezért kérte be konzíliumra a régit. ) és azt állapította meg, hogy igaz található benne az, amit az előzőek mondtak -mert ugye rosszindulatú sejtek nem is léteznek- , de nem tudják mi az, csak hogy sejtburjánzás folyt le,de mivel már száraz volt a minta és más festéket használnak nem egyértelmű semmi. Az előzőek azt mondták,hogy C5ös, ami azt jelenti, hogy előrehaladott rák, azaz a legveszélyesebb, mostanra a prof lecsökkentette C4re. (Ebben csak az az érdekes, hogy hogyan lehet egy csomó, amit rögtön észrevettem -egyik nap nem volt másnap igen- és az uh is azt mondta, hogy egyidős az észlelés időpontjával, tehát amikor az első mintát vették akkor volt 2hetes, szóval hogyan lehet végső stádiumú azaz már félig halottnak kellene lennem... Közben a teljes vérképen nyoma sincs olyan jeleknek, amik kimutatnák, hogy van bennem rosszindulatú daganat.) Szóval ma azt modta a prof, hogy a holnapi szövettan dönt el mindent, mert ugye az ő álláspontja és mintája szerint minden rendben van, de nem kockáztat. Jó kis szülinapi ajándék lesz holnap délben... Mindegy! Hiszek a Jóisten jóságában és tudom, hogy számára nincs lehetetlen és az is tudom, hogy minden rendben lesz, mert vigyázó karja körül ölel engem és nem fognak semmi rosszat találni. Ennek a vizsgálatnak kb. hétfőre lesz meg az eredménye!
Amit kérni szeretnék, mert amiben hiszek és bízom az az ima ereje. Szóval akit tudtok kérjetek meg hogy imádkozzon értünk akár ismeretlenül is!!!! Ez az ami segít nekünk!!! Higgy-bízz-remélj!!!!

Mindent köszönök Nektek!
Sok puszi: Sáfri

Sáfri és Zita és Pöttöm Dorka
Kép
Kép
 
 


sáfri
Minden rendben lesz! Én melletted állok és kérésednek máris eleget tettem (nem utoljára az elkövetkező napokban). :wink:
Írj, hogy mi lett az eredmény!

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
 
 


Sáfri: nagyon nagyon drukkolok Neked!!!! Nem lehet baj, ha ilyen időben ügyesen észrevetted!!!! Kívánom, hogy gyorsan teljenek a napok, amíg meglesz az eredmény.
A szülinapot csúsztasd el 1 héttel és biztos vagyok benne, hogy duplán is lesz mit ünnepelni!!!

Már akartam írni, hogy nekem furcsa, hogy a dokink sose csinál magától mellvizsgálatot. Tudom, hogy nekünk magunknak sokkal fontosabb és nem azon az évi 1 alkalmon fog múlni, de mégis, aki nem végez önvizsgálatot, annak szerintem figyelem felkeltő lehet. A régi dokim minden látogatáskor megnézte!

Kép
Kép


Sáfri - én is veled vagyok. :)

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


sáfri: nem lesz semmi baj!!! minden nap gondolok rátok és (a magam módján) imádkozom értetek!! barátaim is ezt teszik!

Kép
 
 


cosmo: én nem tudom, h alapjáraton vizsgálja-e, csak terhesen kerültem hozzá! most hirtelen nem is emlékszem, h nézte-e... bevallom nekem eszembe sem jutott mióta terhes lettem :( bár szülés óta sokszor masszíroztam, de nem ebből a célból! a tejcsomók mellett nem is tudom hogy tudta sáfri észrevenni, nagyon ügyes!!!

Kép
 
 


Sáfri, én is imádkozom érted! Minden rendben lesz!

Most csak egy képet kaptok, lányok betegek (Borinak elmúlóban, Emőnek talán elmúlóban), 2 éjjel semmit nem aludtam, kivagyok. Azért jót is írok így, távirati stílusban: Emő mászik, ül, feláll, minden érdekli, Bori viselkedése rendeződni látszik. Puszi mindenkinek!

Kép
ktc
 
 


katica: nagyon helyesek vagytok :) örülök, h bori javulóban, látszik, hogy kivirultál!!! emő baba szép nagy babának tűnik és leírtak alapján nagyon ügyes! gratulálok! :D

Kép
 
 


mutatok én is friss képet! barátaink voltak itt hétfőn, a fiú fotós, nagyon szép képeket csinált! véééégre van családi fotónk, nagyon boldog vagyok :)

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 
 


Sáfri: sokat gondolok rátok. Nem lehet semmi baj, minden rendben lesz. A magam módján imádkozom értetek.

Ktc:milyen nagy lány már Emő baba. Szépek vagytok :-)

Zsani:jól sikerültek a képek, a családi nagyon aranyos.

Kép
 
 


Sáfri: remlélem minden jól alakul :) Gondolok rád!

Zsani és Katica: nagyon szépek vagytok!

Kata
 
 


Katica: nagyon jól sikerült kép! Örülök, hogy Bori viselkedése javul!

Zsani: nagyon szuperek a fotók!! 8) Nagyon helyes a kisfiad!

Kép
Kép


Sziasztok!


Sáfri,

nagyon drukkolok neked ++++. Remélem inden rendben lesz és lesz mit ünnepelni a szülinappal együtt. Cosmo ötlete remélem megvalósul.


Zsani,

nagyon szépek lettek a képek.

Ktc,

nagyon édesek vagytok. Jó nagy már Emő. Gratulálok a mozgásfejlődésekhez. Most gondolom nem unatkoztok. Jobbulást nektek!


Mi is betegesen. Máté köhög Marci még mindig aftácska, csak így hívjuk. Ma felhívtam a homeopata dokinőt mondott pár szert két hét múlva kell hívnom, hogy hatott-e nem alvásra és aftára.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 


Hoztam pár képet én is. :-)


Délutáni alvás:
Kép

Anna Peti feeling, Almával etetés
Kép


Kép


a háttérben Máté álltal eltépett pofifoam, és összefirkált szőnyeg: De Marci remélem feledteti mindezt
Kép

A legjobb dolog mostanában:

Kép

A másik őrület amit nagyon szeret és első pillanattól jól használ az a rugós hinta:
Kép

Ez most készült este: cumis vonat indul!
Kép

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: