Új privát üzeneted érkezett!

Nekem sincs sok kedvem semmihez,fáj a fejem...lehet átvettem Tuntuntól :)

Én főzni megyek,ha felébred a család :)

Mesi és Lara-baba
Kép
 
 


Sziasztok,

most kajáltam, gondoltam pihenésképpen rátok nézek :lol:

Mesi, nekem most nem fáj. Apósom de. vigyázott a gyerekre és csináltam tovább ezt a vackot. :? Nemrég pont egy olyan részhez értem, hogy így jobban átolvasva sz.... az egész, így kezdhettem elölről. De már alakul.

Ani, bocsi bunkó voltam, hogy nem kérdeztem meg, hogy telt a hétvége :oops: :oops:
Nálunk Erikem a türelmes kétévesek közé tartozik :lol: :lol: Amikor szeretne valamit akkor csak azt hajtogatja. Pl.: amikor sétálni megyünk akkor általában veszek neki a péknél egy kiflit. Ha megyünk a postára akkor a pék előtt kell elmennünk és amikor közeledünk a pékség felé már mondja, hogy kipi-kipi. Ha én azt mondom, hogy most nem, akkor 1-2 másodpercig csönd van, majd kezdi újra :roll: :roll: Gondolhatja, hogy majd csak megunja az idétlen anyja és mégis vesz. Ha nem figyelünk rá, akkor egy darabig szólongat, majd vagy megrángat a ruhádnál v. az arcod elé tolja a kis fejét és úgy szól.
Másik szokása, hogyha szeretné hogy valamit még folytassunk pl. labdázás, lovacskázás akkor közli, hogy még ilyet.... Olyan jó fej Ő is.
De: nem lehet két percre magára hagyni. Tegnapelőtt csöngettek, lementem kb. 5 perc múlva jöttem vissza és már 2 DVD volt a lejátszójába. :twisted: :twisted: De úgy hagytam a szobában, hogy elmélyülten játszott valamivel. Tegnap meg nézi bent a szobájában a Mazsola és Tádét (ez a kedvenc), közben síri csönd. Bemegyek, hát nyomja magára a pumpás testápolót. Úgy látszik nagyon száraznak érezte a bőrét. 8) 8) Szóval egy ördögfajzat.
Vendég
 


tuntun dehogy voltál bunkó!!!!!
Erik :lol:
Vendég
 

 
 

Na még mesélek Nektek:
Ricsikém tavaly vett egy versenyautót a karácsonyi vásáron, amit Eriknek adott. Ma vette észre a Papa, hogy elemes autó, így vesztünkre tettünk bele elemet. :lol: 6 féle hangot ad ki, az utolsónál mondd valamit, de nem értettük. Erre ma este vacsi után Erikem bekapcsolta megint ezt a gombot és közölte, hogy a bácsi azt mondja, hogy spenótot eszem. :lol: :lol: Gondolom kitaláljátok, hogy az volt a vacsora.

Más: voltam az anyajegy-műtéttel kapcsolatban megint a dokinál, mert nem igazán tetszik a heg. Erre kiderült, hogy keloidos a heg, de szerencsére nem a "rosszabbik" fajta, így egy másik krémmel kell kennem, meg szednem vitamint. Kb. 1 év mire helyre jön (ha helyre jön). Így most nem az anyajegyem dudorodik a pólómból, hanem a helye. :? :?

A nyáron igencsak "kifarosodtam" a rengeteg nasitól. Eddig sem volt nádszálvékony, de most aztán.... Egész nyáron nem tornáztam, na mondom most hajrá neki. Vettem R. R. DVD-t, mert már untam a Bíró I-t. Na most míg B. I. 45 perces kazettája ennyi kihagyás után sem jelent 1 napnál több izomlázat, addig R.R. 20 perces tornája után alig bírok immáron 4. napja lemenni a lépcsőn. Bár utálom, de be kell ismernem, hogy nagyon jó ez a torna. Azt még meg sem mertem kockáztatni, hogy végigcsináljam a 2x20 percet. :oops: :oops: Ami még nagyon tetszik, hogy semmi ugra-bugra emeld a lábad a fejed magasságába.... stb. Kimondottam comb, fenék és has (bár szerintem az lehetne egy kicsit több).
Vendég
 


Sziasztok!

Tuntun!
mit jelent az hogy keloidos a heg? még sose hallotam :shock:
Én szülés után pár hónappal mozogtam az R.R. dvd-re,de csak módjával,mert még szoptattam. Tényleg jó, bár a nőt én se bírom Igaz,én nem csináltam sokáig,mert lusta dög vagyok az ilyesmihez :? Viszont hamar vissza is nyertem a súlyom,mert olyan az alkatom...majd nem lesz 10 év múlva :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
 
 


Ani!
egyébként néha én is elvonulok kitombolni magam,nehogy a gyereken csapódjon :lol: :lol:
Én már csak ilyen idegbajos vagyok :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
 
 


Mesi, sajnos én körte alkat vagyok. Én nagyon sokat fogytam, de még mindig kellene. Sajnos nekem a fölösleg mind a csípőmre és a combomra megy. Én is lusta vagyok tornázni, de muszáj, ha már a számat nem bírom csukvatartani az édesség láttán. :roll: :roll:
A fényképeid alapján Neked baromira nem kell foglalkoznod R.R. tornájával, még 10 év múlva sem. :lol:
Én mindkét gyereknél nagyon keveset híztam a terhesség alatt, viszont szoptatás alatt rám jött a duplája. Aztán utána szépen lassan kúsztak le.

A keloidos heg, az egy sejtburjánzás, ilyenkor nem befelé húzódik a heg, mint az normális lenne, hanem kitüremkedik a bőrből és elég élénk piros (vörös). Van hogy nagyobb, mint maga a műtéti heg. Viszket és néha fáj is. Általában ezekhez nemigen nyúlnak hozzá, mert akkor még tovább terjedhet.
Megmondom őszintén, hogy nem számítottam csodára, mert nekem nagyon vacak a bőröm. Ha én megsérülök valahol akkor legalább fél év, hogy ne látszódjon meg a helye. Úgyhogy a doki által számított 1 év, az nálam min. 2.
Vendég
 


Én meg beszedek egy doboz nyugtatót :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Uhh nem semmi ez a heges dolog,meg a bőrőd se :(

Egyébként én is fenékre és combra hízok,és mellből fogyok,de hogy onnan miből?-már lassan nem lesz :?
Köszi,kedves vagy,majd meglátjuk 10 év múlva :lol: Beszéltük a csop.társammal,hogy jó lenne min. hetetne 1x aerobikra menni,de nem bírjuk rávenni magunkat :)

Újabb magányos este :( írom tovább a beadandókat :) Ha másra nem is,arra jó ez az éjszakás hét,hogy az összes cuccot megcsináljam előre :D

Mesi és Lara-baba
Kép
 
 


Az én párom már úton van :lol: :lol: Kérdeztem, hogy hazajössz ma este, erre az volt a válasz, hogy naná, nem csinálunk rendszert a különalvásból :lol: Így végülis 1 utazást spórolt meg, de megmondom őszintén, hogy nem bánom, addig jó amíg hiányzok neki. :P :P
Vendég
 


Én meg költözöm le a konyhába a gépemmel, mert ha fent maradok, akkor odabújok hozzá és már alszom is. :lol: :lol: Egyébként a konyhában tanulás nagyon bejön, csak az a bajom, hogy ha nincs itthon a férjem nem szeretek lemenni, mert nem hallom ha esetleg Erik felsír. Ha meg fent maradok, akkor elalszom a fotelban is. :?

Le a kalappal előtted nagyon kis szorgos vagy!!!!!
Vendég
 


még jó hogy nekünk asztali gép van :D
Anyáéknak otthon laptop van és mi is összebújva nézegettük,amit akartunk :D

Remélem,a szorgalmam kitart a diplomaszerzésig :lol:
Egyébként,ha itthon lenne,matekoznánk,mert az analízis nem fekszik nkem :( Neki meg matek tanári végzettsége is van,és tanít is másodlállásban :)

Mesi és Lara-baba
Kép
 
 


tuntun,az én hegeim is ilyenek...ami az epeműtétből van,a 4,az szép,ami a hasi anyajegyből,az is,de ami a vállamon-hátamon van,az nagyon csúnya. Én a contractubexet használtam.még mindig sokat viszket...állitólag egy plasztikai műtét kellene rá,de ahhoz se kedvem,se pénzem...Én nem látom címszóval asszem marad a dolog,ahogy van...
Vendég
 


Jó reggelt Ani,

nekem azt mondta a doki, a keloid az a melltől fölfelé alakulhat ki az arra hajlamosoknál. Ez a magyarázat a többi hegedre. :lol: Nekem a contractubex nem használ, így most kipróbálom az antikeloidot v. még van a cicaplast. Azt mondta, hogy a dermatixet semmiképpen se vegyem meg, mert marha drága és semmit nem ér. Szednem kell még béta-karotint és C-vitamint. Én azt olvastam, hogy csak nagyon indokolt esetben műtik meg, mert hogy jobban elterjedhet a heg. Ja és még azt is mondta, hogy masszírozzam meg egy kicsit, amikor bekenem. Én sem látom, de azért zavar maga a tudat. :lol:
Vendég
 


Hát nem kellett sokat visszaolvasnom :lol: :lol: Nemsokára megyek Ricsikéért és utána megyünk a fogszabijáért. Semmi kedvem pénteken beautózni a városba, de mit tudok tenni. Nem baj ez egy külön program, autó, metró, séta.... Ricsikém már nagyon várja, kíváncsi leszek mit fog mondani, ha már hordania kell.
Voltunk ma sétálni Erikkel csak úgy céltalanul, de ennek a gyereknek 1 pillanatra sem áll be a szája. :lol: Minden csatorna- és aknafedőnél meg kell állni, hogy hinta-hinta, ugyanis az utcánkban az egyik telefonakna teteje mozog, azon szokott ugrálni. Nap, mint nap elmondjuk neki, hogy csak az az egy mozog, de ő kitartóan ugrálni akar mindegyiken.
Új szavunk: muki = puli :P :P
Vendég
 


Itthon vagyunk már, Ricsikémnek így elsőre tetszik a fogszabi. Úgy kell hordania, hogy napközben 1 órát és egész éjjel. Most este megpróbálja az 1 órát, aztán majd eldönti, hogy éjjel akarja-e. Kontrollra úgy kell visszamennünk, hogyha már egész éjjel a szájában van (és ott is marad), onnantól számított 1 hónap. Én nagyon bizakodom, hogy a gyönyörű pofijához szép fogai is lesznek. Hál istennek nagyon hiú :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok

tuntun,bocsi,hogy eddig nem írtam,írok,ígérem,csak tegnap sem igazán voltam itthon,ma meg vendégek jönnek,ma tartjuk kishisztisem szülinapját...
Ma ezt a két tortát produkáltam:a "megszokott lepkés",a másik meg feketeerdő...még soha nem csináltam,remélem,jó lett....
Vendég
 


ja,a torták lemaradtak... Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Vagyunk,jól vagyunk bővebben nem jól vagyunk :(

A műtétet lehet el kell halasztani.
Csüt. tiszta taknyos lett az úrf.
Hívtam a a dokibácsit,azt mondta ha meggyógyul és nem kap antibiotikumot akkor nme toljuk el a műtétet.
Házi dokibácsit is hívtam jött is ,meg vizsgálta,antibiotikum nem kell,mert a torka nem indokolja ipeg piros,neomicines orrcsepp+ köpteteő+ calciumusc+normaflore+C-vitamin+nurofen+ oscillo. és a napsütésben legyen kint meg gyógyteák persze(hársfa ,bodza)

Szívom az orrát mint a bajnok,holnap jön a házi dokibácsi megnézni.Én nem nagyon látom rajta a változást :(
Ja kedden kell a S.dokibácsit hívni ,hogy mi van.

Szerintem holnap antibiotikum lesz belőle :(
Ha csak ,Holnap nem áll be valami változás.


Berni szintén tiszta takony már 2 hete majd hogy nem egyfolytába :evil: :evil:
Hozza haza a suliból.
2 hete fosás hányás volt az iskolában a sláger ,elég sok gyereket kellett haza küldeni,pontosabban szülőket hívni, hogy a gyereket vigyék haza.

ÁÁÁ komolyan legszívesebben amikort meghallottam köhögni az osztáytársait nem is vittem volna suliba :evil: :evil: :evil:

Nagyon tele a puttonyom,de annyira,hogy húúúúú

Programom van rendesen :evil:

Bocs ,hogy csak magunkról írtam :oops: :oops: :oops:

Remélem mindenki rendben van,jól van és nem küzd a nátha vírusokkal!

Tuntun,majd beszélünk.

Holnap jövök és meglátjuk mit mond a házi doki bácsi.
Elvileg szerdán kéne mennünk Pestre,na ...majd értekezünk,hogyan alakulunk.
ha nem megy gyóygszer nélkül 2 héttel meg asszem + 5 nap a gyógyszerszedése azaz 3 héttel el kell tolni a műtétet.Így szól a fáma,na de ez a gyerek érdeke.

Ani:guszta a totra :roll: legszívesebben beleharapnék.
Nagyon édes szájú lettem az elmúlt 2-3 hétben :(
 


Ja lányok :oops: tele van az előző írásom hibákkal elütésekkel :roll: bocsi ,de most nem javítom őket :oops: :oops: :oops: itt :cry: a Zsombi nagyon nyügi a takonytól.
 



hali Évi,de jó,hogy jelentkeztél!!!
Drukkolok Nektek,hogy minden rendben menjen,ok??Ez most tényleg olyan,hogy az ember nem is tudja,hogy mi lenne a jobb...gyorsan túlesni a műtéten,vagy inkább várni...jajj,nagyon-nagyon sokat gondolok rátok,jelentkezz majd,hogy mi van!!!!!
Vendég
 


Évi, jobbulást Nektek!! Remélem minél hamarabb rendeződtök és túl lesztek a műtéten is +++++++++++++++++++

 
 


Szia Julcsi, hogy vagytok? Enikő mi újakat produkál mostanában? Ja és hol van Enci vonalzója? Kistesó jól viselkedik?

Na hogy ne legyen egyszerű az életünk beázik Erik szobája a fürdőszobából. Tegnap volt itt a srác aki csinálta a fürdőt és kiszilozta újra, meg hozott valami páramentesítő klímát, ami kiszívja a szoba falából a vizet. Hát ma ment egész de. és kb. 2 deci víz volt a tartályban. :evil: :evil: Remélem, hogy tényleg a kád szigetelése volt a gáz és nem valami más. :x
Most úgy alszik a drágám, hogy az ágyára ráterítettem egy pokrócot, meg egy lepedőt, hogy nehogy beszívjon valamit a tapétából. Bár nem penészes, de ha bemegyek hozzá, akkor érzem, hogy nyirkos a levegő. Még az kell, hogy valami baja legyen a drágámnak.
Nem tudjátok véletlenül, hogy mit lehetne neki betenni a szobába, hogy egy kicsit "fertőtlenítse" a szoba levegőjét?

Így most megvan az első tavaszi melónk.
Vendég
 


hát,tuntun,semmi ötletem nincsen...de nagyon nem irigyellek!!!!
Nekünk már most megvan a jövő évi munkánk,ez sem lesz kis projekt,és természetesen ezt is-magad uram-csináljuk :?

Jajj,amit még akartam: pénteken 16.00-kor Alma együttes a Garay téren!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Tuntun! Nekünk sólámpa megy éjjelente, ha betegek a fiúk. Az tisztítja a szoba levegőjét. Az ára nem vészes (a mienk 2500 ft volt ha jól emlékszem), és szerintem nagyon jó. De ha párologtatóba csepegtetsz citromolajat (igazit), az is fertőtleníti a levegőt.

Ani! Nyami-nyami, nagyon guszták ezek a torták!!!!! :lol: :lol: :lol:

Berni! Gyógyuljatok meg gyorsan!!!

Daninak jövő hét hétfőn lesz az orrmandula műtétje :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Jó estét Mindenkinek!

Dadomi, de jó, hogy már jöttél :lol: :lol: Köszi a tanácsot, most illóolajat raktam neki a párologtatóba. Sólámpa Ricsikének van, lassan szerzünk be Eriknek is.

Ani, nekünk is van már téltől kezdve "melónk". Ez a ház eredetileg úgy készült, hogy a földszintről le lehet közvetlenül menni a garázsba, de ez senkinél nem lett kiépítve. Mi most úgy döntöttünk, hogy megszüntetjük fent a gardróbszobát és Ricsi megcsinálja a lefelé vezető lépcsőt, így a garázsba lesz egy másik gardróbom. Ugyanis idén a garázsba két helyiséget kicsempéztettünk és most ott van az éléskamra a hűtőkkel és egyenlőre körbe kell járnom. Így jó időben nem gond, de ha leesik a hó, a jég, akkor gáz lesz tejet, üdítőt.... felhoznom. :lol:
A jelenlegi éléskamrát, meg összenyitjuk a WC-vel és a konyha mellett lesz egy mosókonyhám egy zuhanyzóval.
A garázs többi részét meg kettéosztjuk és csinálunk a fiúknak egy dühöngőt, meg lesz még egy rész, ahová berakjuk a motort, meg a gyerekek játékait (kismotor, autó, bicikli.....) A garázs jelenleg egy kupihalmaz, kocsival sosem álltunk be, akkor legalább használjuk ki.
Tavasszal meg a teraszt építjük be, hogy legyen nekünk is külön hálószobánk. :lol:

ÉS: Kiderült, hogy a férjem nagynénje nem daganatos, hanem egy hatalmas cisztája van. Jelenleg kap infúziót, mert a veséiben felhalmozódott a méreganyag. Még most eldönti az orvos, hogy leszívatja a folyadékot, vagy inkább műtik. Apósommal együtt sírtunk amikor megtudtuk.
Vendég
 


Mesi, drága esti beszélgetőtársam hol vagy? Gondolom a párod a héten nem éjszakás, az enyém bezzeg most sincs itthon. :cry: Ma ment el és pénteken jön haza.

Az előbb még elfelejtettem:

Dadomi, ha esetleg nem tudnál jönni jövő hétig, nagyon drukkolunk Daninak, minden ok. lesz!!!!!

Ani, Ti mit vettettek tervbe jövőre? Nálatok sincs unatkozás!!!!
Vendég
 


dadomi nektek is nagyon-nagyon szorítok!!!!Ha tudsz majd ejts meg egy sms-t,hogy hogy vagytok,lécci!!!!!

Évi,veletek mi újság???

Tuntun még abban is elfáradtam,ahogy elolvastam,amit írtál a terveitekről :roll:

A mi szobánkban akarjuk leszedni a 2 réteg tapétát,kifesteni,meg olyan a házunk,hogy az emeleten felül 2 szoba,terasszal,ott szigetelni akarunk(az egész ház most nem megy),meg a terasz alja,vagy hogy mondjam-oda már megvannak ezek a fém akármik,tudod,mint az ablakoknál a párkány,azt kell feltennünk majd,majd egy kis vakolás,kőporozás...egyenlőre ennyi.
Az idén még az étkezőt kell megcsinálni,így nem valami szép,ugye a konyhát megcsináltuk,ahogy a falat bontottuk az étkezőben is helyenként lejött a tapéta,így elég érdekes...úgyhogy még ez vissza van az idén,tapétát leszedni-lekapargatni-,meg kifesteni :?

Lányok szorítsatok,hogy vegyék át a szőlőnket,különben annyi borunk lesz,hogy abban fogunk fürdeni. Most hétvégén szedjük,remélem átveszik...

Emma,te már megint nagyon eltüntél!!!!
Többiek???
Vendég
 


Ani,Tuntun!
Látom,Ti se nyugszotok :) Nekünk "csak" társasházi lakásunk van hatalmas terasszal,de mi is állandóan nyüzsgünk vmi miatt :)

Ani!
Megy a drukk a szőlő miatt :D
Jók a képek iwiw-en is :wink:

Tuntun!
tényleg nem éjszakás már :)
Nagyon örülök,hogy nem daganat volt!!
Huhh hallod,tényleg jó nagy átlalakításba kezdtek :D

Dadomi!
Megy a drukk Daninak!

Mesi és Lara-baba
Kép
 
 


Ani, hétvégére nem esőt mond?
Nálunk a szigetelés-színezés tavaly volt meg (mondjuk inkább takarékossági okokból, mert nagyon magas a rezsink). Most baromi jól néz ki, hogy 3 lakásnak a 30 éves színezése, a miénk meg új, de különösebben nem érdekel. Ha arra várnék, hogy majd akkor ha a szomszédaim is megcsinálják, már rég romhalmazban élnénk. Hát ne tudjátok meg nálunk már milyen átalakítások voltak :roll: :roll: Én már a festést és a tapétázást könnyű esti programként élem meg. Nálunk évi rendszerességgel kerül ki egy fal a lakásból, készül egy új ajtó valahová a falba :roll: :roll: Most hogy a teraszt be akarjuk építeni, már pedzegeti az uram, hogy van még egy falrész amit még nem vettünk ki, azt ki kellene most szedetnünk. 8)
Ani, én azt hittem, hogy a szőlőt átveszik, csak aprópénzért. Most már azon is kell izgulni, hogy egyáltalán átveszik-e?

Hívtam ma a konzulensemet, mert csüt. v. pénteken szeretném levinni a szakdogát, erre bombariadó van a fősulin. :roll: Remélem nem azt mondja, hogy már késő, mert a kardomba dőlök.
Vendég
 


Sziasztok!


Műtét elhalasztva ,mert nem gyógyultunk meg kaptunk anti.-ot :(

Persze én nem maradhatok ki a szórásból ,jól benyeltem :evil:
A takonytól alig látok,a hangom mutál és versenyt köhögök a fiammal :evil:

Jővő héten hétfőn megnézi megint a háziorvos ,ha egészségenek látja akkor S.doki bácsit hívnom kell és kb 10 nap és műtét beszorítja valahová.

dadomi:én drukkolok nektek ,hogy ne legyetek betegek mire eljön a műtét.Nagyon sok felsőlégútis van már megint :evil: + garat gyulladás és szorítok a műtéthez!!!!!


Tuntun:inkább építészenk kéne tanulnod 8) vagy statikusnak.



Ani:remélem jó áron átveszik tőletek :!:


Lányok hogy az embernek a kis oduján mindíg kell valamit csinálni......én már előre félek ,hogy a párom megint mit fog kitlálni :evil: ahelyett,hogy a nappaliba lenne már megcsináltatava a szekrény és az étkezőbe a tálalom + a hálószobában ahány bútor annyi féle(fenyő,bükk ,sötét barna) na ezt szeretném már egységben látni,na meg előszoba fal is kéne.
De ez egy pasinak nem számít :evil: :evil: :evil: a drága kagylóim,kavicsaim,tengeri herkentyüim(gyűjtöm őket,de csak ahol jártam) meg a könyveim már 5 éve dobozban vannak :evil:

Lányok én az iwiw-re tettem fel képeket.Ide kicsinyíteni kéne ahhoz meg nincs időm.
Se türelmem :oops:
Köszi a gyógysugikat !!!!!!!!!!
 


Sziasztok...

Amint lesz egy kis időm visszaolvasok.... :)
Akinek névnap, szülinap, évforduló volt... soksok boldogságot kívánok!
Akik betegek soksok gyógypuszit küldök!!!!

Mi jól vagyunk... kivéve a másnaponkénti pár órát amikor hasifájásunk van.... :( :( már vettünk cseresznyemag párnát... nagyon szereti!!! Infacolt is használunk! De mégis fáj néha a hasunk... Már én is iszok gyógyteát, hogy neki ne fájjon a hasikája... Dóra nem hajlandó teát inni... már három fajta baba teát vettünk... egyik sem tecc neki... ezért inkább én iszok teát... így ő is megkapja.... :wink: :wink: :wink:
És egy vasárnapi kép Dóra-babáról... :)

Kép
 


Évi, itt is jobbulást! Én ma azt hallottam a rádióban, hogy egyenlőre a felnőttek kaphatják meg az oltást, mert a gyerekek vizsgálata még csak a jövő héten fejeződik be.
Hát látod lehet, hogy jobban jártam volna, mert többet keresnék, mint most. :lol: Amikor nekünk megcsinálták a másik telekre a tervet az volt csak 400 eft ésszámítógéppel készült az egész. Régen legalább rajzoltak a tervezők, vagyis dolgoztak vele :lol: :lol

Na beszéltem a konzulenssel és megkímélt egy úttól, mert nem kell lemennem, hanem el kell küldenem neki e-mailben. Remélem nem fog sok változtatást kitalálni, ha már nagy kínkeservesen összeraktam.
Vendég
 


Viki, örülök hogy jól vagytok. Dóri gyönyörű és milyen csinos!!!!
Ne foglalkozz azzal, hogy nem iszik teát, pici Ő még. Különben is azoknak hosszú a lejárati idejük, majd megissza pár hónappal később.
Kitartás, elmúlik az a hasfájás is. Ha gondolod kipróbálhatod az infacol helyett a gripe watert (1 hónapos kortól lehet) v. az espumisant. Bár nekem azt mondta a védőnő, hogy ha az infacol nem jó, akkor nem lesz jó az espumisan sem.
Egyébként jó kislány Dóri? Hagy pihenni? Hány óránként kel enni?

Babriella, Ti hogy vagytok?
Vendég
 


vikiviktor miért szeretnél neki teát adni???Szopizik Dóri baba,nem?
tuntunra most rácáfolok,Elizánál az espumisan bevált,viszont az infacol nem...
tuntun drukkolok,hogy ne legyen sok változtatás...
Vendég
 


Ani, én megmondom őszintén, hogy nem néztem utána, hogy miért mondta ezt a csajszi, mert a gripe watert terveztem kipróbálni. Szerencsére jó is volt.
Itt az egészséges rendelésen is hallom, hogy adnak a szopi mellé is teát, sőt a babateákat, amit 4 hónapos kortól lehetne csak. A védőnő meg azt mondta nekik, hogy ne rakjanak bele annyit a granulátumból (bár nem az én védőnőm, mert az ellenzi a teát).
Én megmondom őszintén, hogy nem adtam egyiknek sem csak amikor már bevezettem a vegyes étkezést.

Ani, köszi a drukkot, de igazából elég "macerás" a pasi. :roll: :roll: A barátnőmnek tök szerencséje van, mert az egyik idős tanárt fogta ki, aki tök laza. Elmondta, hogy mit változtasson, de csak formailag kellett és visszaküldte neki, szerintem el is fogja fogadni neki a héten. Na mindegy veszem ezt az akadályt is.
Vendég
 


sziasztok

Mi is lebetegedtünk :(
Kristófnak fáj a torka,nem vittem oviba. Végülis más tünete nincs-egyenlőre... délután lesz orvos,akkor majd többet tudunk.
Nekem meg k****ra fáj a fejem,zsibbad az egész,még az arcom is,mintha a fejbőröm is libabőrözne...szörnyű!!!!Most sétálunk egyet.hátha jobb lesz...
Vendég
 


Sziasztok!


Sajnos a babák kis kisérleti nyuszik :( mi is sokféle hasfájásra való cuccot vettünk.

Berninek pl csak a Sabsimplex használt.

Zsombinak is jó volt ,de nem az igazi így vettünk neki espum. Ez jó volt,de a vízet sokan dícsérték és még sem annyira szintetikus cucc.

Meg kellett várni amíg 4 hetes lesz ,mert nem szabad előbb adni a hascsikarás elleni vizet (ez a gripe vagy mi) Használatijában ez van, ja és csak akkor adhatod 4 hetesen ha már akkor eléri a 4 kg.

Na ez nagyon bejött nekünk.

Fogzáskor a homeopátis viburcol és a camomilla.

Érdekes ,hogy az infacol egyik csemetémnek sem volt jó ,még nem is enyhitette a hasfájásukat.

Biszont mind a kettő 6 hétig nyüglődött délután 5 -től este 8-ig
Utána már csak akor fájt a pocikájuk ,ha fújt a szél vagy vihar jött.


Antibiotikummal , köptetővel ,láz-és fájdalom csillapítóval szintén sok félét vettünk,mire megtaláltk az ő /ők szervezetére hatót.


Szerencsére Zsombinak a gyengébb antibiotikum használ egyébként majdnem mindeben ugyan az volt jó neki mint Berninek.


Kitartást kismamik ez is elmúlik ,aztán jön a fogzás és hipp-hopp megnőnek :cry: :cry: :cry: Zsombinál mindíg erre gondoltam amikor nyűglődtünk. Ránéztem az akkor 6 éves lányomra ,hogy milyen gyorsan megnőtt és elment ez a bébi korszak . Mindjárt sokkal könnyebben vettem az akadályt :wink:

Nekem ezek voltak a tapasztalataim :roll:
Persze ,ha lenne 3-dik épp ugyan olyan ,hú mit is adjunk valyon melyik a jó :? lenne a porondon :roll:


Yuyu:mikor mész vv-re csuriban a kezem,hogy jó legyen az eredmény.


Tuntun:én a La. Cicaplast használom hegesedés ellen, sajnos a pattanások nyomot hagynak ,a bőrőm nem ér 2 fillért :evil:
irigylem azokat akiknek szép az arcbőrük.Még az olyan pattanás is nyomot hagy ami ki sincs nyomva,csak dudorodik a nagy piros :evil: 50 faktorral kenegetem és még is barnás folt marad utána :evil: :cry: bár most már csak 1-2 jön ki rajtam.

De a cicaplasttal nem igazán mehetsz napra.

A La Roche-posay -nek van most olyan krémje ami a hegesedő -foltot hagyó pattanások ellen van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára berni611 2009.09.30 09:05-kor.
 


Ani, jobbulást Nektek!!!!! Látom mindenhol kezdődik megint :cry: :cry:
Nálunk nagyon vacak idő van, hűvös és borult.

Dadomi, tedd burokba Danit, hogy hétfőig nehogy Ő is elkapjon valamit. :wink:

Én már 1 hónapja tömöm a gyerekeket, meg az uramat a vitaminokkal is. Ricsike flavokids-et kap (utálja nagyon), Eriknek meg a csipkebogyós C-vitamint. Már reggeli után rögtön kéri a "bitamint". Most éppen azon gondolkodom, hogy el kellene kezdeni az oscilot mindegyikünknek.

Tegnap reggel olyan aranyos volt: én joghurtot ettem, neki meg adtam vajas kenyeret uborkával. Erre meglátja a kezembe a joghurtot, eltolja jó messzire magától a tányérját: ott nagyon jó lesz és kérem a joghurtot. :lol: :lol: Olyan szövege van már neki is.
Egyébként 3 napja nagyon bújós. Lehet, hogy érzi a feszültségünket. Most reggel leültetett a fotelba, beleült az ölembe és énekeltük a boci-bocit. Ő a végszavazó. :D :D
Vendég
 


Évi, most megvettem az anti-keloidot, meg szedem a vitaminokat aztán majd meglátjuk. Hát napra már nem sűrűn fogok menni, de szoliba azért járok ált. 1 héten 1x.
Hogy vagytok egyébként?
Vendég
 


Ani:sajnálom :cry: jobbulást nektek!!!

Fejfájás üző sugik mennek :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Tuntun:az ember már azt sem tudja melyik is lenne jó.
Én pl rengeteg vörösáfonyát ettem(aszalva) tele van c-vitaminnal.
Na nem igazán jött be :evil:

Viszon a Pannonhalmi Laude tea (meghülésre és megelőzésre) úgynézki jó lesz nem a hársfa tea jó erősre főztem.

Jót aludtam tőle :roll:
Persze emellett szedek napi 3× 10ml calciumucot,Oscillot 3× és 2× 1000mg C-vitamint így nem érzem magam elesetnek. Kép ilyennek!
 


Teát pocifájás miatt akartam adni... de okos az én leányom... nem iszik meg akármit.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Nagy nagy kopp-kopp-kopp úgy néz ki bevált egy másik dolog... én kezdtem el inni a laktoherb teát... mert az jó Dórának a pocifájásra... és úgy néz ki tényleg jó!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani ... és aki még beteg jobbulást Nektek!!!! Sok gyógypuszi!!!!

Megyek gyors alszom egyet amíg az én drágám is azt teszi.... :) :wink: :wink:
 


Évi, jövő csütörtökön megyek csak AFP-re. Enikővel jó volt, remélem most is így lesz :roll:

Nekem is nagyon vacak bőröm van, tiszta mitesszer vagyok, meg hegeim is vannak régebbről. A első terhességem alatt javult a bőröm, de most inkább még rosszabb lett...Kéne mennem a kozmetikushoz nyomkodásra, de semmi kedvem :( Most rendeltem magamnak a szülinapomra egy Vichy bőrmegújító programot, na kiváncsi leszek, ér-e valamit...

Ani, remélem Kristófnál nincs semmi komoly...

Évi, továbbra is jobbulást Nektek!

Viki, örülök hogy jobb Dóri pocija :wink:

Tuntun, édes a kicsi fiad :-)

 
 


sziasztok

Hát,Kristóffal semmi nincs,a doktornéni semmit nem talált. A torka nem piros,a tüdeje tiszta...a héten azért itthon tartom,aztán hétfőn mehet,ha nem jön elő addig semmi. Délután aludtunk egy nagyot,mostmeg elmegyünk egyet sétálni...
yuyu,más a terhességed??? :wink: Csak nem egy kisfiú lakozik a pocakodban??? :lol: Nekem afp-kor már mindkettőjüket szépen látták,Kristófot a Wallner doktorbácsi Pakson,Elizát meg a Kundoktorbácsi Szd-on,úgyhogy hajrá!!!
Vendég
 


Ani, örülök, hogy semmi komoly. Nem tudom emlékszel-e, hogy hó elején Ricsinek is ezt volt. A Te fejeddel mi van? Csökkent v. netán elmúlt a fájás?

Julcsi, mi a titkos vágyatok (fiú v. lány)? Tudom, hogy semmit nem jelent, de nekem a két terhességem teljesen különböző volt, így titkon reménykedtem, hogy kislány lesz. De a sors másképp döntött :wink: :wink:

Ma beszéltem a férjem nagynénjével, és a műtét mellett döntöttek. Nov. 6-ra van előjegyezve. Nem is bánjuk, mert legalább megerősödik kicsit. Ha minden rendben van vele egyébként, akkor a hétvégén hazaengedik. Mondtam apósomnak, hogy hívja át legalább 1 hétre, hogy egy kicsit pihenjen. 5 unokája van és nagyon sokat vigyázz egyszerre mind az ötre, azért az elég megterhelő, bár már nem kicsik, de azért vannak összezördülések.
Vendég
 


Sziasztok!
Minket is utólért megint a láz,torokfájás...stb. Csilluskám hétfőn kidőlt,délután hívtak a bölcsiből,hogy 39 fokos láza van,gyorsan értementem,délután dokibácsi,aki mondta,hogy nagyon csúnya a torka és attól lehet ilyen magas láza(más tünete nincs és nem is volt),sőt készüljek fel rá,hogy nem is nagyon fog neki lemenni,akkor vizesruha. Sajna be is jött neki,hajnal 4-ig folyamatos 38,5-39 volt a láza,hűtőfürdő és egyéb nyalánkságokkal telt az éjszakánk. Most már jobban van,tegnap óta nem is volt láza. Még jó,hogy anyuval meg tudtuk oldani,hogy ne kelljen táppénzre mennm. Képzeljétek van ám jó hír is!! Nagyon úgy néz ki,hogy kedden repülünk Egyiptomba :wink: kaptunk egy hihetetlen jó ajánlatot és úgy gondoltuk,hogy ezt nem szabad kihagynunk. Persze apának ugrik egy havi fizuja,mert nem tud visszamenni,de a fenébe is csak nem halunk éhen :roll: 12 éve ismerjük egymást,de még nászúton se voltunk,nemhogy nyaralni. Holnap megyek az útlevelemért Pestre,mert sürgősségibe kellett megcsináltatnom.
Kicsit izgulok Noémi miatt,mert ő busszal fog bejárni suliba(anyuék 15km-re leknek tőlünk)hétvégén fogunk gyakorolni. Mármint azt,hogy a suliból elmenjen a buszpályaudvarra,mert egyedül már utazott anyuékhoz,de mindíg kikisértem.

Kép
Kép
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kis és nagy betegek hogy vagytok?

Josi, ez nagyon jó hír!!! Ha mentek, érezzétek nagyon jól magatokat! Én személy szerint baromira irigyellek, nekem ez a nagy álmom, hogy Egyiptomba elutazzunk. Nem is az anyagiak miatt nem mentünk, hanem, mert kicsi volt Ricsi, most meg kicsi Erik, és a legfőbb ok, hogy a férjem fél a repüléstől :lol: :lol:
Ne aggódj Noémi meg ügyes lesz!!! Talpraesettek a mai gyerekek. Azt kell nagyon a fejébe vésni, hogy ne álljon szóba idegenekkel (még nővel sem)!

Na mára ennyi vagyok, mert tegnap este elaludtam és ma el akarom küldeni a szakdolit, de még az összefoglalón csiszolnom kell (jócskán).

Gyógypuszi a betegeknek!!!!!!

Holnap jövök, addig legyetek jók és írjatok sokat!!!!!!!
Vendég
 


Josi, jobbulást Csillának, nektek meg jó utat, remélem összejön! Kettesben mentek? Csilla is nagymaminál lesz addig?

Ani, jó hogy Kristóf jól van, remélem ez így is marad...

Tuntun, ügyi legyél :!:

Hát, hogy más-e a terhességem? A bőrömet leszámítva nem nagyon. De én úgy érzem fiú lesz, a párom meg inkább megint lányt szeretne... De egyébként olyan mindegy....tudjátok, csak egészséges legyen :wink: Amúgy nekünk is a 18. héten megmondta a Wallner Eninél, hogy lány...Úgyhogy remélem hamarosan kiderül... csak győzzem kivárni az AFP eredményét, utána mehetek csak uh-ra :roll: [/img]

 
 


hali

josi,jobbulást Nektek!!!És érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat,gondolj majd ránk(legalább egy kicsit :wink: ) és készíts nagyon-nagyon sok fényképet!!!!!
El tudtuk adni a szőlőt,így szombaton szüret :roll: :D :?
Holnap meg bemegyünk az Almára,jön esetleg még valaki???Mostmeg megyünk,bekapcsolom nekik a Notre Dame-i toronyőrt,remélem alszanak is egy kicsit,nekem meg vasalnom kellene :?
tuntun köszönöm kérdésed-a fejem rendben van(nem mindenki szerint :P ) ,de legalább most nem fáj(kop-kop)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: