Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Infót szeretnék kérni Dr. Mosonyi Péterről, valaki szült nála? Köszi előre is!

Ildi81
 
 


Szia!

Ugyan nem szültem még nála, de a barátnőmet az utolsó percben hozzá passzolta le a vélasztott orvosa.
Igy Nála szült. Illetve ő császározta, merthogy az lett belőle...
Szóval a barátnőm nagyon ajánlja!!! Szerinte a legjobb a kórházban.
Egyszer mikor ügyeletre kellett bemennem ő volt, tényleg nagyon kedves és aranyos ember.

Annee
Vendég
 


Szia Annee!

Köszönöm szépen a gyors megnyugtató választ. :D

Szió

Ildi81
 
 

 
 

Továbbra is szívesen várom azok véleményét, akik ismerik Dr Mosonyit.


Köszi

Ildi81
 
 


Szia!

Küldtem neked privit, de fogalmam sincs, hogy megkaptad-e, mert teljesen új vagyok a babaneten. :oops:
 


Szia Aurora 123!
Nekem is elküldenéd? Mert engem is érdekelne az infó!!!!!
Köszönöm előre is!!! :)
Üdv M
 
 


Szia Ildi81!

Én február 1-jén szültem a Mosonyinál. És végig ő volt a fogadott orvosom. Nagyon normális, kedves, és humoros fickó. Mellesleg jó szakember, és nem megy el semmi mellett. Például nekem alsó határos volt az AFP-m, és elküldött újabb vizsgálatra (de még nem kromoszómára), csak újabb vérvételre, ahol a bHCG-t nézték.Ok nélkül nem szedetett velem semmi magzatvédő/növelő vitamint, csak novembertől sima egyszerű Supradynt szedtem, és csak az utolsó előtti hónapban kezdtem el a vasat szedni. Abszolút az alternatív (és természetes) szülés híve. Van magánrendelője is, de rendel a 17. kerületi SZTK-ban, és ha megbeszéled vele, akkor a Bajcsyban is fogad. Lelkiismeretes, és nem egy vadállat, ha lehet ilyet mondani, normálisan vizsgál meg. Ami még pozitív, hogy egyszer sem intézi el a vizsgálatot 5 perc alatt!(Nekem ez számított) A szülésem nem volt egyszerű sajnos, de a végsőkig nyugodt, higadt és kedves maradt, sajna nekem császár lett beőle, de megpróbáltunk mindent. Viszont született egy gyönyörű kislányom, éppen, egészségesen.:)
Csak ajánlani tudom.

Anna
 
 


Sziasztok!
Még nem vagyok terhes, csak tervezzük a dolgot, de már keressem a nőgyógyászt. Egyenlőre úgy gondoltam, hogy megismerném a Mosonyi dokit, és nagyon örülök beanne, hogx azt írtad róla, hogy a természetes szülés híve, mert pont ilyen orvost szeretnék én is. Előzetesen bíztatónak tűnt, hogy a Bajcsyban ő tart előadást az alternatív szülési módokról, gondolom nem véletlenül. Szóval ha tudjátok, érdekelne a magánrendelőjének az elérhetősége. Köszi! :D
 
 


Sziasztok,
még én sem szültem a Mosonyinál, de ha minden jól megy, akkor úgy másfél hónap múlva megtörténik a dolog.
Én nagyon jókat olvastam róla, azért is mentem el hozzá a 27. héten, addig 3 különböző orvosnál voltam a terhességem alatt és állítom, hogy a Mosonyi dr volt a leg körültekintőbb, leg türelmesebb, leg alaposabb és a leg óvatosabb mind közül. Ultrahangon is voltunk már nála és azt sem fél perc alatt rendezte le, mint az egyik másik orvos, alaposan megnézett mindent és válaszolt minden kérdésünkre is.
Én a 17. kerületi rendelőbe járok hozzá, oda is rendel vissza, nem mondta, hogy menjek a magán rendelésére.
Az eddigi tapasztalatom alapján csak ajánlani tudom.
K.

Kép
 
 


Sziasztok!

Lehet hogy a kérdésem nem ide tartozik, de nem tudom hol kéne megkérdeznem.
Szóval én is a Mosonyihoz tartozok, és most vagyok a 24.hétben, pénteken megyek vércukorterheléses vérvételre, nekem legutóbb azt mondta a Mosonyi ha ez megvan csak akkor menjek vissza hozzá. Felhívtam az XVII.kerületi sztk-t (mert oda szoktam járni) és kértem egy időpontot a Mosonyihoz viszont már csak május 6.ára tudtak adni. Akkor viszont már a 27.hétben leszek. Ez nem gond? Vagyis nem kell semmilyen más vizsgálatra menni a 24. és a 27hét között?
Köszi előre is.
 


Sziasztok,

kettővel feljebb még azt írtam, hogy nem szültem a Mosonyinál, ez már nem igaz, április 24.-én idő előtt, a 36.héten megszültem a kisfiamat. Mosonyit mindenkinek csak ajánlani tudom, mert nagyon korrekt, figyelmes, értelmes, kedves, lelkiismeretes ember. 3 hétig mazgatvízszivárgással a kórházban voltam és szinte minden nap benézett hozzám, még akkor is, mikor szabadnapja volt, vagy mondjuk a hétvégéről hazafelé este fél 9-kor ugrott be, hogy megvizsgáljon, hiszen megigérte, hogy bejön.
Szüléskor is nagyon a toppon volt, nem is választhattam volna jobb dokit nála. Mind emberileg, mind szakmailag teljesen hozta a 100%-ot, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki őt szeretné választani.

Üdv. K.
 
 


beanne írta:Szia Ildi81!

Én február 1-jén szültem a Mosonyinál. És végig ő volt a fogadott orvosom. Nagyon normális, kedves, és humoros fickó. Mellesleg jó szakember, és nem megy el semmi mellett. Például nekem alsó határos volt az AFP-m, és elküldött újabb vizsgálatra (de még nem kromoszómára), csak újabb vérvételre, ahol a bHCG-t nézték.Ok nélkül nem szedetett velem semmi magzatvédő/növelő vitamint, csak novembertől sima egyszerű Supradynt szedtem, és csak az utolsó előtti hónapban kezdtem el a vasat szedni. Abszolút az alternatív (és természetes) szülés híve. Van magánrendelője is, de rendel a 17. kerületi SZTK-ban, és ha megbeszéled vele, akkor a Bajcsyban is fogad. Lelkiismeretes, és nem egy vadállat, ha lehet ilyet mondani, normálisan vizsgál meg. Ami még pozitív, hogy egyszer sem intézi el a vizsgálatot 5 perc alatt!(Nekem ez számított) A szülésem nem volt egyszerű sajnos, de a végsőkig nyugodt, higadt és kedves maradt, sajna nekem császár lett beőle, de megpróbáltunk mindent. Viszont született egy gyönyörű kislányom, éppen, egészségesen.:)
Csak ajánlani tudom.

Anna



Kedves Beanne, két kérdésem lenne Mosonyiról, nagyon megköszönném, ha tudnál segíteni. Az egyik, hogy mennyit kér egy szülésért? A másik, amire nem biztos, hogy fogsz tudni válaszolni, de vajon hogy áll ahhoz, ha valakinek már elvileg van egy választott orvosa, de félidőben mondjuk épp őrá szeretné lecserélni... Köszönöm szépen!


Szia Zita,

igaz nem tőlem kérdezted, de szerintem nem gond, ha félidőben váltasz orvost, én pl a 26. hét körül kértem fel a szüléshez a Mosonyit és simán elválalta és megmondta, hogy mennyit kér érte. Szerintem nyugodtan egyeztess vele.

Sok sikert és pocaknövesztést. K.
 
 


Szia Katiska!
Akkor neked is bejött, örülök!!!!!
(Mafalda - a babaszobáról :wink: )
 
 


Sziasztok!

Szintén Mosonyi Péterről szeretnék infokat kapni. Még nem várok babát, de már nagyon szeretnénk, és orvost keresek. Mennyi nála egy szülés, ha a XVII. kerületi SZTK-ba járok hozzá rendelésre, mert kerületi vagyok, de mindenképp őt szeretném szülésnél?
Köszi a válaszokat, akár ide, akár privibe írtok.
 
 


Sziasztok!

Megtudná valaki nekem mondani a Mosonyi doktor magánrendelésének az elérhetőségeit???
Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok,

a telefonszáma, 0620/383-4008. Ez a doki saját mobilja, ő adja az időpontot a magánra. A rendelő a Ferenc krt. 22. alatt van, nem valami nagy szám, de nem is kér sokat a rendelőben! :)
 
 


Sziasztok!

Én a kislányomat a Horváth dokinál szültem az Istvánban. BORZASZTÓ VOLT! Akit érdekel, szívesen leírom, de fölöslegesen nem ijesztgetek senkit!!!!
A fentiek miatt úgy döntöttem, hogy dokit és kórházat váltok. Elhatároztam, hogy lemegyek az SZTK-ba és ott fogok dokit keresni. Így jutottam el a Mosonyi dokihoz. Nagyon szimpatikus volt és valóban nagyon óvatosan, és finoman vizsgál.
Nekem az sem utolsó szempont, hogy fiatal, mert szerintem még nincs kiégve, mint a 45+ év körüliek.
Szóval, ha összejön a 2. baba, amin lelkesen dolgozunk, nála szeretném szűlni.

Köszi: Stovi
 
 


Sziasztok
Én ápr 16.-án szültem Mosonyi dokinál ő volt a fogadott dokim félidőtől,szuper élmény volt
 
 


Sziasztok!

Megírná nekem valaki, hogy mennyibe kerül Mosonyi doktornál a magánrendelés és a szülés?

Köszönöm!
 
 


Szia H. Anett!
Én szeptemberben fogok szülni nála, kerek-perec megmondta, h 70000.


Mármint a szülés. Magánrendelésre én nem járok, az SZTK-ba járok hozzá.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron