Új privát üzeneted érkezett!

szió!

Árnika mi az a haon?
jóóól van na :lol: édességet beosztva eszem! Kép

Lovine,szupi hogy nincs gond,nőhet a hajad!:)

Ani Vanda de jó,hogy taliztatok!
Miket vásároltál Ani??

jó éjt!
Vendég
 


 
 


Kincs!
Egy játék mikrót(mert az a legjobb játék itthon ha csapkodhatja Szabi az ajtaját a nagynak,nincs akadály:tolja a széket felmászik és már kezeli is)ami világít,sípol,számot mutat.Beteg pónit ami beszél,hogy mi a baja.Egy ütögetős hangszert,játék baba sportkocsit,játék telefont,kispóni kislánnyal,és kereszfiamnak egy hatalmas sport autót.
Ezen kívül mamáktól szánkót,szoba csúszdát kapnak és mágneses rajztáblát a keresztéktől.Többet nem tudok hogy kapnának.

Kép
 
 

 
 

Sziasztok

Ani nekem is ez jutott eszembe, vhogy Velem amúgy is nehéz (gyerek nélkül is) időpontot egyeztetni :( de nem adjuk fel :) mert úgyis a szívem csücske topiktag vagy.
húúúúúú ezek jó ajándékok

Móni hahóóóó?????
azt írtad jössz sűrűbben , és pesze megírod gyógyi lelőhelyet.

Kincsem Vanda már írta, csak annyit fűznék hozzá,örülök hogy megjelent nyomtatott formában, hátha így jobban felfigyelnek rá!
Nekem jan.-febr magasságában menni kellene VV-hez, már rettegek eredménytől :oops: Te nem akarnál már jönni???

Vanda mi a gond??

Nálunk van egy csaj aki most lombikozik, fél munkahely erről beszél.....megjegyezték , hogy nem most kellene pattognia gyerekért, hamarabb kellett volna szülnie :evil: :roll:
Már előre azon agyalok, hogy majd elmondjam vagy sem ha megyek én is , ezek után........ :?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


Szió!

Ani nagyon jó ajándékokat vásároltál.

Vanda köszi! :) :oops:

Árnika kedves ne tessék rettegni!!
Miért rettegnél? Akkor én mit mondjak??
Nekem is mennem kellene,csak nem tudom mikor,még van szopi és egyre nehezebb lesz a leszoktatás...
Még nőgyógynál sem voltam :oops: :oops: ,ő is azt mondta szopi után menjek :roll:
Melóban ha megoldható én semmit sem szólnék! én pont ezért nem beszéltek semmiről senkinek, mert aki nincs benne halvány fogalma sincs a dolgokról :evil:
Vendég
 


Árnika!
Tegnap sikerült hajnali fél 3 után egy hunyást sem aludni. Az ikrek is csinálták kicsit a fesztivált (fogzunk) utána meg nem tudtam visszaaludni.
Ma meg már pöcs kivan... De nem ragozom, majd leülünk dumálni.
 
 


most csak ennyi:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


arnika! nakedbike@freemail.hu ez lenne az e-mail cim ahonan tudsz kapszulat rendelni, katanak hivjak a csajt, probalok tobbet jonni de hetfon lesz elso tesztunk a suliba, plusz borzaszto ejszakak meg nappali alvasok

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Sziasztok

csak gyorsan

Móni nagyon köszönöm, írok neki :)

Vanda sajnálom car éjszakát, kitartás!

és egy nagyon jó cikk egy igazán hozzáértő tollából:
http://www.magyarhirlap.hu/velemeny/lombiksokk.html

pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


arnika! nagyon szivesen, bocsi hogy kesve irtam :oops: :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


móni: még mindig tündériek a manók...
árnika: cikk: :shock:

Kép

Kép

Kép
 


pasi! koszi :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Kép Kép Kép Kép Kép [/img]
néhány kép mikulásról.
Sedinek a mikulás csomagot hozott és banán,túrórudi,1 nagy télapó,ami az ablakba került,és 1 szaloncukrot hozott amit a keresztfiú evett meg.
jövök később ,de most megyek mert felkelt Sedi.
puszi mindenkinek!

Kép
 


timi: igazi kispasi :-)

Kép

Kép

Kép
 


Móni!Timi!
Nagyon cukik!!!

Móni
ezek szerint nektek sem könnyű....sokat fent vannak?nappal milyenek?mi már annyi mindent kipróbáltunk,de amit most szedünk elég jónak tünik,csak az a baj hogy egy hónapig adható utána szüneteltetni kell.és akkor attól félek kezdődik előről a pokol

Kép
 
 


timi! nagy pasikad van mar :D

ani! koszi :D hat en sem tudom hogy mi van :roll: michelle szinte egesz evben hasfajos volt, mikor szorulasos mikor nem, de ejszaka sokat pukizik es erre felsir es nehezen lehet meg vigasztalni, mar ehez hozza is szoktunk, altalaba ejjel mikor nem lehetet simivel visza altatni mellem tettem es valahogy ki pihentuk magunkat, nappal max 1 orat aludt, de a nehezeb dio most az hogy mattia aki egyedul el aludt, vagyis tejcsivel, ejjel ugy itta a vizet hogy meg se halottam, szoval 1 tunder volt, mert most este masfel orat is kinlodunk el aludni, se tejcsivel, se olben, se simi semmi nem jo, + 4korul fel ebred es szinte 6ig vergodik kozben michellet is fel ebreszti es nappal is mar volt hogy egyaltalan nem aludt, vagy nagyon nehezen...
fogzanak, de azert ez tobb mint fogzas, lehet a tavolatem is bele szol a dolgokba, mert ugye 4nap egesz delutan suliban vagyok :roll: :roll: en anyira nem adtam eddig nekik semmi kulonost, michellenek probalok 1 hete adni valami homeos cuccot a pocijara, de eddig nincs javulas, remelem legalab mattia visza valt a regi alvasokra es az nekem mar maga a paradicsom lesz
sajnalom hogy nalatok sem rozsaszin a dolog, most mit adsz nekik? en olvastam a netten valami itteni cuccot amit aszt is ido utan abba kel hagyni, de nem jut eszembe a neve

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Móni!
Kezdtük a Viburcol kúpal,citromfű tea,kúp,por,atarax nyugtató szirup,párásítottam a levegőt...stb most Peritolt kapnak.Nagyon jó étvágyhozó,és emellett nyugtató hatása is van.Ősrégi gyógyszer,én is a férjem keresztanyjától hallottam róla.

Kép
 
 


Mi sem maradtunk ki a mikulásból! :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 
 


Ani!
Irtóra hasonlítanak rád!!!
Nagyon szépek!

És persze az összes többi bébi is gyönyörű és hogy megnőttek! :D
 
 


Sziasztok !
Elnézést a zavarásért de hátha valakit érdekel.

Eladó két db egyforma kiságy ,a rácsok fából vannak az oldala bútorlap.

belső méret 120x60 cm
külső méret 125x70 cm

3 fokozatban álítható a magassága

Bükkfa rácsok,amik nem kivehetőek.


120X 60-as kókuszmatracot is adok hozzá!

Ára 20000 Ft/két kiságy matraccal
Átvehető Debrecenben!
Képek :

http://www.teszvesz.hu/item841249011_ik ... accal.html
 


Sziasztok

Babák gyönyörűek

Móni köszönöm, már meg is kaptam a tablettát, lehet meggondolatlan voltam, mert kettővel vettem, és először ki kellett volna próbáűlni.
Igaz azt írta Kata hogy még senkinek nem volt mellékhatása - rajtam kivül :evil: :oops: :roll: :?

Először mikor bevettem egy pár óra múlva már nagyon hányingerem volt, az tartott két napig, most meg megint bevettem és nagyon kutymorog gyomrom, hát lehet kibérlem wc-t :evil:

Miki apu volt a Mikulás? :)

Ani tényleg nagyon megnőttek, de én tartom magam ahhoz hogy Jázmin Apájára, Szabi meg Rád hasonlít. :)

Kincsem pusz.

no és még:http://www.dailymotion.com/video/xq5mw_multik12

pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 19:48-kor.
 
 


Vanda!
Olyan jó volt nézni a képeket! :D Valami jó is ebben a napban!
Lemerülőben vagyok én is.

Csajok!Mi lesz a karácsonyi menü???

Kép
 
 


Ani!
Nálunk pulykamell, sütve és mert lusta disznó vagyok töltögetni, a tölteléket mellette sütöm, helyes gombócokban. :D
Meg süti.
 
 


Szió mindenkinek!

Vanda írtó helyes képek!!!!!:)

Árnikám sok a meló?
írj kicsit magadról!
cuppp

Ani én nem is tudom ki kire hasonlít de Jázmin sokat változott és gyönyörű!
Mi a lemerülés oka? remélem skerül feltöltődnöd! :wink:
Kacsát sütök ünnepi körettel(krumplipüré fészekben borsó,rajta sajt sütőben sütve) mézest sütünk holnap a fiammal kettesben (remélem jó kiskukta lesz)életemben első próbálkozás,tészta fini illatos már a hűtőben és túrós fantás sütit is sütök.
Árnika természetesen barna cukor és tk liszt! :wink:

Jó készülődést kedves topiklakók!
Vendég
 


ani! nagyon edesek :D jazminak nagyon jol al a 2 copfi :P citromfu teat mi is probaltuk, de nem jott be :( mi most valami homeos szorpot kortyolunk, de nem segit az sem :cry: :cry:

arnika! :shock: :shock: oh sajnalom hogy roszul voltal, nekem nem volt semmi kulonos, en nem is szedem minden nap, de 2 kilo le ment igy is :D

kincs! jo melot nektek holnapra :D

lehet nem jovok holnap, mert szerdan indulunk ro-ba :D szoval:

BEKES SZERETTETBEN TELJES KARACSONYT KIVANOK MINDENKINEK!

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 19:49-kor.
 
 


Sziasztok kedves fórumozók!

A segítségeteket kérem. Teljesen új ember vagyok itt, egy nagyon kedves rokonom bátorítot, hogy regisztráljak.
Februárban kezdődik az első lombikunk a debreceni Kaáliban, az orvosom Dr Bodnár. Első látásra szimpatikus ember. Ha van valakinek tapasztalata, kérem írja meg nekem, valamint bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok a lombikkal és más témával kapcsolatban is.
Előre is köszönöm.

üdv
ágica
 


Szia Ági!
Többen vagyunk itt BB páciensei közül, jó kezekben vagy.
Nálatok mi a gond, ha publikus...
Bodnárhoz meg annyit: ha mész hozzá, szedd össze előre (akár írd is fel), hogy miket akarsz vele megbeszélni, mert neki sokadik lombik, neked első és előfordulhat, hogy általa nagyon alapvetőnek gondolt dolgot nem mond, később meg neked kéne az infó.
Van valami, amit konkrétan tudni szeretnél?
Ja, és BB vegyespárosban irtó jó, 3an vagyunk itt, akik neki köszünhetjük az ikreinket. :D
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy írok ide, csak örülök, hogy Ágica ide talált, rokoni szálak fűznek hozzá. :wink:
Van akit ismerek innen is.

Gyönyörűek a bébik!

Vanda! Köszi! Nem csalódtam benned! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


Hanna!
Mit is köszönsz??? :oops:
 
 


Vanda! Mondtam Ágicának, te tuti tudsz neki segíteni Debreceni Kaáli ügyben. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


Vanda!

Köszi, jó hallani egy olyan embertől, aki már a páciense a dokinak.
Nálunk mindkettőnknél találtak problémát. De a férjemé az gyógyítható, ő már 100%-os. Sajnos nekem mindkét vezetékem el van záródva. A jobb oldali egy fiatalkori felfázás eredménye, a bal oldali meg spontán elzáródik. Voltam laporoszkópián, megpróbálta a dokim, de nem tágul ki. Így maradt a lombik. Amikor először közölték velem, hogy az inszemináció szóba sem jöhet, hát egy kicsit zokon esett. Ez december elején történt. Két napig nem tértem magamhoz, de ma már izgatottan várom, hogy végre elkezdődjön, mert mindent megadnék, hogy végre nekünk is babánk legyen. Még az sem érdekel, ha ikreink lesznek, hála istennek van segítség. :D

Bodnár nekem is szimpatikus volt, bár még csak egyszer találkoztunk vele. Jópofa. Annyira figyelmes volt, látta rajtunk, hogy feszültek vagyunk és próbált viccelődni velünk, hogy oldja a feszültséget. A nődokim kizárólag csak hozzá küldött, mint később kiderült egymás keze alá dolgoznak. Ami nekem nagyon tetszett. Szinte minden vizsgálatot elvégeztettem magamon és a férjemen egyaránt. Még az IR vizsgálatot fogom megcsináltatni. Ő egyébként ezt nem mondta, de gondolom nem lesz gond.

Mégegyszer köszi a nyugtató szavakat.

üdv Ágica
 


Ági!
Mindig poénkodik, ha jobban ráérne, kijárnék hozzá dumcsizni, irtó jó fej.
Jó, hogy "csak" petevezeték gond van, így jók az esélyek. Csodát ne várj, az embrió megtapadásának esélye ugyanúgy 20-30%, mint spontán terhességnél.
És kérdezz bátran, akkor is, ha hülyeségnek tűnik. Én is mindig kész listákkal mentem, röhögött is rajta, de legalább nem ott törtem a fejem, hogy mit is akartam kérdezni...
Az IR-t nem árt, ha megnézeted, legalább nem később kell vele kapkodni, ha mégis kell.
És itt is nyugodtan kérdezz, valamelyikünk biztosan tud válaszolni.

Hanna!
Még szép... :D
 
 


Kincs!
Lemerülés:Próbálok mindenhol helyt állni de nem megy....a gyerkőcök sem velem vannak,ellenem:)rosszcsont csapatot hoztak össze a kaáliba.Na de így a jó!Rosszabb lenne ha nem lenne!

én narancsos kacsát csinálok(ha van valakinek jó receptje várom),töltött dagadó,+valami jó krémlevest.Sütinek mézeskalács torta,és somlóit.Csinálok még bólét is!

Ági!
Üdv köztünk!Végre frissülünk!
Igyekszünk 100%-ban segíteni téged! :wink: B.B.-vel jó partit csináltál....

Vanda!
jobbnál jobb képek!!!Réka tele van huncutsággal!Összeköthetnénk Jázminnal...Képzeld!Ma elénekelete a zsib-zsub-kenderzsub-ot végig(hina-palinta):D :D Összefüggően elszámolt 9-ig!!!Ha nem én hallottam volna el sem hinném!

Kép
 
 


Hali!

Ágika üdv!
Néha akadozik a topik de ahogy tudunk segítünk!
Az én kiskincsem is B.B.baba ,2.inszemmel költözött a pocakba.
B.B. jó doki,sztem sokszor gondolunk rá mindannyian, és igazán jó munkát végez :lol:
Ir vizsgálatot jó ha csináltatsz, ki a nődokid?
Mikor kezditek a programot?

Ani csudiügyes Jázmin!:)
Itt is krémleves lesz, most őszibarack a kedvenc:)
Milyen a mézeskalács torta?

Vanda kép szupi!:)
lassan szülinapoztok! hogy eltelt!

Pasi? Csendben vagy! :?:

Móni jó utat!
Vendég
 


agi! szia, udv itt a BB fun-ok kozt, a csajok jobban ismerik de nekunk 1 inszemmel 1fiu-1lany jot osze :P es oszeszen csak 3x talalkoztunk, mindenkinek tudom ajanlani a debreceni kaalit :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Ani!
Jázmin: :shock:

Kincsem!
Melóhelyen monitorozzák a nethasználatot, aki nem meló ügyben netezget, fegyelmi...
És nagyon hamar megnőttek ezek a kis minimanók...
 
 


kincs!igazából nem ez a neve,csak én neveztem el így.Igazi karácsonyi torta.

25 dkg aszalt,magozott szilva amit beázatunk 7 ek.vörösborban
20 dkg margarint
15 " cukrot
2 ek mézet kikeverünk
egyenként beledolg.3tojást
beleszitálunk 25dkg lisztet,1 sütőport,1 ek mézeskalácsfűszerkeveréket,1 ek fahéjat
és belecsorgatjuk a v.bort ami a szilván volt
ezt összedolgozzuk
és megsütjük
-6 dl tejszínt felverünk 1 van.cukorral,2 ek fahéjjal,2 zacsi fixálóval

a piskótát 3 részre vágjuk

alulra piskóta
rá 25 dkg áfonya lekvár(pennyben vettem dzsemet nagyon fincsi)
ismét piskóta
aszalt szilva rá a tejszín 1/3 része
piskóta
és bevonjuk a maradék tejszínnel

narancskarikákkal díszítem

Ha holnap nem jönnék én is kívánok mindenkinek:

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!!!!!!

Kép
 
 


Békés boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!Békés,Boldog és Meghitt Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek,teljen szeretetben ez a csodás ünnep!Üdv:valika
 


BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Vanda!

Köszi a jó tanácsokat, megfogadom! A férjem és én is megnyugodtunk, amikor olvastuk mit írtál! :D

Ani!

Köszi, bízok a jó partiban:)!

Kincs!

A nő dokim Major Tamás, a klinikáról. Szeretem, nekem nagyon megfelelt. Ő kizárólag csak BB-hez küldött. Januárban megyek 22.napi uhra, majd februárban indítunk.

Demoniq!

Köszi a bíztatást!

Ezúton szeretnék mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt Kívánni!!!
 


Sziasztok :)

[size=18][color=red]Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok[/color][/size]
sok puszi, majd jövök kicsit bővebben, és sűrűbben

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


mindenki meg uto karacsonyozik vagy eloszilveszterezik???? :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 19:50-kor.
 
 


Vanda!

Szépek vagytok!!!:)

Mindenkinek B.U.É.K.!
Mi megyünk szilveszterezni :shock: !Ma reggel dőlt el!Nem vagyok rá felkészülve teljesen,de a spontán ötletekből szokott lenni a jó buli(gondolom én).

Tegnap orvosnál voltunk Szabival.5-6 naponta szokott hányni éjszaka,és rögtön utána megy a hasa.Másnapra semmi baja,de már nagyon sajnálom,és idegesített a dolog.Hétfőn várjuk az eredményt.

Kép
 
 


Upsz, télleg: az új évre mindenkinek azt kívánom, amit szeretne!!!

Ani!
Jobbulást és jó bulizást... :D
 
 


Nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron