Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok és Pasi

Ani jó bulizást, :) rádfér egy kis kikapcs, bár nem írtad, hogy gyerekestől v. sem.
Szabinak sok gyógypuszi, majd gyere eredménnyel.


Móni majd eszmecserézünk jövőre erről a pyg-ről, jó.

Ágika üdv. :)
B.B. jó választás :) , bár nekem még sajnos nem sikerült összehoznia bébit :roll: , de nem adjuk fel!
Örülök (kicsit fura szó ebben a helyzetben, remélem nem érted félre)hogy jöttél.

no és lényeg, nem tudom mikor jövök csajok, mert a január nagyon húzos hónapom lesz, de így is szeretnék MINDENKINEK ( sunyiban olvasóknak, és a Debreceni Kaáli összes dolgozójának , kedvenc orvosomnak különösen

Nagyon Boldog Sikeres Új Évet kívánni

most igya le magát Mindenki mert jövőre nem iszok :lol: :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


Sziasztok!

Vanda ismét édes képeket kaptunk!:)

Ani jó bulit kispasinak jobbulást!
eredményét írd meg a vizsgálatnak!

Árnika ismét nem fogsz netezni? :(
Jó munkát! gondolj ránk azért!
sunyiban is olvasnak minket? :shock:
Gyógyitól szenvedsz még,vagy már megszoktad??
nem akartad v.v.t megkérdezni a bogyóról?

Én is kívánok Boldog Új Évet!!
Kép

Sok örömöt, boldogságot,
jó levegőt, szép világot.
Pénztárcába sok-sok ezrest,
minimálbért több százezrest.

Lecsökkentett adóterhet,
ez hozza majd meg a kedvet.
Szimpatikus benzinárat,
mindenkinek szép kis házat.

Hajléktalan egy se legyen,
lakhassanak emeleten.
Munkahelyek száma tenger,
dolgozhasson minden ember.

Egészségügy tökéletes,
politikus becsületes.
Minden gyermek szép családban,
nyugdíjasok szép hazában.

Közlekedés mindenhol jó,
mely most ritka fehér holló.
Kerékpárút, szép zöld erdő,
sok hektár föld szépen termő.

Ember embert sose bántson,
erőszakot sose lásson.
Rendőr, civil egymás mellett
békességet képviselhet.

Béke legyen a világon,
madarak a zöld faágon.
Legyen szebb az életünk.
Érte együtt tehetünk!
Vendég
 


BUEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oromben teljes 2010et

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 

 
 

Sziasztok

Látom BUJJJÉK volt/van, mert nagyon kihalt topik :roll: :lol:

Vanda+Pasi Rékának és Daninak nagyon Sok Boldog szülinapot
Kívánok: Kép
jó bulizást :)

Móni , hogy telt a kikapcsolódás, hamar visszamentetek. hétfőtől munka, suli?
ikrek mászkálnak már egyedül?

Kincs úgy tűnik ketten fogjuk ezt a topikot életben tartani, mert talán Mi jövünk a legsűrűbben,......... ezért Neked is indulni kell lassan kistesóért :wink:
Nem tudom melyik gyógyit kérdezed , a fogyókúrást? mert azt inkább nem is említem majd VV-nek, nem merem :oops:
de vszinű az nem fér meg a mettel, de teszek egy próbát mégegyszer..
írok pü

Ani buli milyen volt?

Pasi otthon is ellenőrzik netezésed? :lol: :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


Árnika!
Köszike a köszöntést. Réka baba beteg, lázas, folyik az orra... Tegnap azért ünnepeltünk (akkor volt itt Laura).

Pasi meg azért nem jön, mert egyfolytában a gépet bűvöli, először a hálózati kártya szarakodott, most meg a videokártya döglődik, minimum 10szer telepített újra mindent...
 
 


Hali!

Vanda Pasi Boldog első szülinapot ikreknek!!! Rékának jobbulást nektek pedig védelmet,hogy ne kapjátok el!

Árnika igen a fogyókúrás gyógyira gondoltam.
kistesós kérdés nagy kérdés..
Vendég
 


arnika! ro-ban 3,5 napot toltotunk, inkab ki faradtunk, apa 28-31kozt melozot, en meg 11en kezdem megint a sulit, most anyum van itt, szoval kicsit tobbet pihenek, ma el kezdtuk a shoppingolast a baboknak mivel sokminden van akcioban, mattia egesznap maszkal egyedul, michelle csak par lepest, de kisszekel meg jarassegitovel szaladnak :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Drága Vanda:
Kép Kép Kép

puszilok mindenkit!!!

Kép
 
 


Ani!
Köszi. :lol:

Ezt meg nektek:

http://www.youtube.com/watch?v=U_htvQjtZRQ
 
 


Vanda Boldog Születésnapot!!

Videó nagyon jó!!
Vendég
 


utólag boldog karácsonyt meg (winfostelepítéstől mentes) új évet mindenkinek
dec. 23 óta most jutottam idáig, a gépet kellett majmolni.....de talán most már műxik.....visszaolvastam ugyan, de a reagálásokkal már úgyis elkéstem :P

Kép

Kép

Kép
 


ezek santa lucia, karacsony, keresztelo, par decemberi meg szilveszteri kepek
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
kicsit sok lettem :oops: :oops:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Szió!

Móni nagyon szépek vagytok!!!

mosolyparádé:

Vendégségbe készültünk a férjemmel, és kislányunk érdeklődve nézte, ahogy
apja felveszi a szmokingját:
- Apa, ezt a ruhát nem kellene felvenned! - szólalt meg.
- Miért nem, kicsim? - kérdezte a férjem.
- Tudod, másnap reggel mindig fáj tőle a fejed!

***
Ágyba dugtam a három és ötéves lányaimat. Átöltöztem egy régi melegítőalsóba és kinyúlt pólóba, majd bementem a fürdőszobába hajat mosni.
Még ott is hallottam, hogy veszekednek. Egy ideig hallgattam, majd törölközőt csavartam a fejemre, berontottam a szobájukba és leordítottam őket. Útban visszafelé még hallottam, ahogy a hároméves megkérdezi nővérét:
- Te Réka, ez meg ki volt?

***
Hat hónapos terhes voltam a második gyerekemmel, amikor lányommal elmentünk
egy kicsit vásárolni. Bementünk egy baba-mama boltba is, hogy szoknyát vegyünk nekem. A gyerek egy ideig nézte, ahogy a tükörben sürgölődöm, majd megjegyezte:

- Nagyon kövér vagy, anya.
Kedvesen elmagyaráztam neki, amit úgyis tudott, hogy egy kisbaba van a pocimban, attól látszik nagynak. Erre pikírten hozzátette:

- És a popsidban mi van?

***
A kislányomnak, Mélanie-nak egy régi kulcsot adtam játszani.
- És hol az ajtó, amit nyitni lehet vele? - kérdezte.
Azt feletem, hogy fogalmam sincs.
Mélanie csodálkozva végigmért, és megjegyezte:
- A kulcsot szokták elveszíteni, nem az ajtót.

***
Az üzletközpont egyik boltjában hatéves egypetéjű ikerunokahugaimat
lenyűgözte a számukra elérhető magasságban elhelyezett sok színes hajpánt és csatt. Egyiket a másik után próbálták fel, de hamarosan csalódottan állapították meg, hogy nincs tükör, amiben megnézhetnék magukat. Végül egyikük ráadott az ikertestvérére egy ungyanolyan csillogó hajpántot, amilyet már a saját fejére is föltett. Aztán azt mondta:
- Maradj nyugton, hadd lássam, hogy áll nekem.

***
Fiatal kolléganőm húga még óvodás volt, amikor a tűzoltóság oktatást
tartott az oviban. A bemutató után a tűzoltó feltette a következő kérdést:
- Gyerekek, mit csináltok, ha ég a kabátotok?
Megszólalt az egyik kisfiú:
- Nem veszem fel!

***
Valamelyik nap ebéd után az apám elment fogat mosni, és a kisfiam is vele
tartott. Miután látta, hogy a nagyapja kiveszi a felső fogsorát és megmossa, majd ugyanezt teszi az alsó fogsorával, azt kérdezte:
- Nagyapa, a nyelvedet is ki tudod venni?

***
Négyéves unokaöcsém, Feri szép rajzot készített a nagymamájának, és nagyon szerette volna megmutatni neki. Mivel a fürdőszoba ajtaja nyitva volt, Feri benyitott - éppen akkor, amikor a nagyi csuromvizesen, anyaszült meztelenül kilépett a zuhany alól.
A kisfiú végigmérte, majd tárgyilagosan megállapította:
- Nagyi, szemüvegben jobban nézel ki!

***
Egyik nap az iskolában egy fényképész csoportképet készített az osztályról.
A tanító néni megpróbálja rávenni a gyerekeket, mindenki vegyen a képből.
- Képzeljétek el, milyen jó lesz, ha majd felnőttök, előveszitek a képet és azt mondjátok, itt van Judit, ő orvos. Ez meg Gábor, ő autószerelő.
Hátulról egy vékonyka hang:
- És itt a tanárnő, ő meg halott.

***
A fiam kérdezte négyévesen, mikor a lányomat hazahoztuk a szülészetről...
(errefelé az a szokás, hogy egy kis vászondarabra felírják a baba nevét és
a csuklójára kötözik).
- Apu, mikor vesszük le róla az árcimkét?

***
Négyéves fiam sehogy sem boldogult a köhögés elleni szirupja kupakjával, és végül azt kérdezte:
- Miért nem tudom én ezt kinyitni?
- Mert bizontsági zár van rajta, hogy gyerekek ne tudják kinyitni - feleltem.
Még egyszer próbálkozott a kupakkal, aztán azt kérdezte:
- De honnan tudja, hogy én gyerek vagyok?

***
Templomunkban áldozáskor a gyerekek nemcsak kenyeret kapnak, hanem egy kis bort is. Istentisztelet után a pap félrehívott, hogy hétéves fiamról beszéljen velem.
- Kérem, szóljon Jánosnak - mondta szelíden -, hogy a bor után mindig áment
kell mondani, nem azt, hogy "hű, de finom!"
Vendég
 


móni: szépek vagytok;-)

kincs: még küldhetsz ilyeneket ;-)

Kép

Kép

Kép
 


kincs, pasi! koszi :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Édesek a kicsik!

Remélem mindenki jól van!
Mi jól vagyunk,csak bosszankodunk az autónk miatt.Újabbnál újabb bajok jönnek....

millió puszi mindenkinek

Kép
 
 


ani! hat vannak ilyen idoszakok hogy egyik rosz hozza a masikat, remelem hamar vege lesz

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Sziasztok

csak gyors leszek

Anikám nem jelentkezel mizujs? Kitt helyrejött?
Tiszta boszi vagyok, meglepi úgy sült el, ahogy Neked mondtam. :lol:

Csillagszemű aranyszőkémnek sok gyógypuszi :)

Móni nagyon sokat nőttek :shock: és olyan kis tündérek.
Keresztelőn gyerekmártogatás nem volt?

Pasi várom választ, v. ötletet :(

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


árnika: kaptam privit, úgy van, ahogy gondoltam
már nem zavarom az illetékest (mármint az ittenit), mert késő, de holnap megbeszéli vele vanda telón....

Kép

Kép

Kép
 


arnika! patric meg uszta a nagymeritest :D :P

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
 


Sziasztok!

Megvan az utolsó vizsgálatom eredménye is: Inzulin rezisztencia nem igazolódott. Az inzulinom 6-6,73 között mozgott. A cukorszintem 120 percesnél is csak 4,6 volt. :)

Holnap megyek BB-hez és indulhat a program. Már nagyon várom.

Mindenkinek további szép napot.

pusz
ágica
 


Ágica örülök eredménynek, hajrá lombik! :D
Ha megkérdezhtetem, terheléses inzulinod mennyi lett?

Többiek??
Vanda igazoltan van távol, Rosszéletű is kicsit :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


hajrá ágika :lol:

rosszéletű privizik bőszen apával, eredményt nem ígérek :D

Kép

Kép

Kép
 


Na előbújok már én is a barlangból egy kicsit!

Ágika!Huuuuuuuuuuu,de jó!!! :D :D :D

Brutális a helyzet hiszti ügyben nálunk! :oops:
Se a víz,se a veszekedés,ráhagyás,semmi nem segít.Másfél óra tömény hiszti!Így zártuk a napot!Egyik húzta a másikat.
Apával most éppen most térünk észhez.teljesen kimerültünk.

Vanda!
Hogy vannak a kis leopárd bébik?? :D

Kép
 
 


Sziasztok!

Árnika,
Csak két pontos csinált a dokinéni, az éhgyomri volt 6, a 120 perces pedig megerőltette magát és felkúszott 6,73-ig. :)

Pasi,
Köszi a biztatást.

puszi
ágica
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 19:50-kor.
 
 


Sziasztok!

Tegnap elkezdődött az első lombik programunk. Boldogok vagyunk, hogy mennyireazt szóval ki sem lehet fejezni.
BB megint jófej volt, még lelki fröccsöt is kaptam tőle. Betartok minden utasítást.

Vanda
A csöppségek csodálatosak, Dani még pöttyösen is tetszik.

üdv
ágica
 


bakker, nem rossz...a fiam alig múlt egy éves, de már bejön a csajoknak...hajrá danika :P

Kép

Kép

Kép
 


Mindent bele Ágika!!!! :D :D :D

Kép
 
 


Ágika drukk++++
mikor mész kukucsra?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


Sziasztok!

21-én elkezdtem a decapeptylt adagolni magamnak. A múlt hét csütörtökön voltam vvre. Véna nuku, semmi, zéró. de tényleg. Azt hittem át szurják a karom, hogy találjanak egyet. A nővérkék rendesen zavarban voltak, megnyugtattam őket, hogy nem ők az ügyetlenek. Minden rendben. BB azt mondta, hogy a hormoneredményeim ennél jobbak nem is lehetnek. Megkaptam a Gonal szurit, így most mindkét oldalon "lövöm" magam. :)

Jaj csajok olyan boldog vagyok, hogy azt szóval ki sem tudom fejezni. A munkahelyemen nem tudják elképzelni mi van velem, mert mindenkire csak vigyorgok. Bár ezt BB is megjósolta. Azt mondta ezért szedem a magne b6-ot.

Holnap megyek újabb vvre. Nem tudom mikor tudok újra jelentkezni, mert ilyen időjárás mellett felköltözök Nyíregyre. Onnan könnyebb bejárnom debibe.

puszi mindenkinek és köszönöm a drukkokat.

ágica
 


:( :(

Sajnos a mai nap folyamán abba kellett hagyni a programot. Az E2 értékem a 7. napon is csak 27,6-ot mutatott. Eltört nálam a mécses. Jól kibőgtem magam, de ez sem segített. Azt hiszem kell pár nap mire helyrerázódok.
BB azt mondta, jobb, hogy most derült ki, mint később. de így is megviselt. Nem adom fel, a neten utána nézek mivel lehet javítani. Már vettem cickafarkfűteát, mert az egyik orvos ezt ajánlotta.
3 hét múlva kell megint visszamennem vvre. Addig úgy döntöttem bulizok párat a barátnőimmel.

Mindenkinek puszi!

ágika
 


Ágika

nagyon sajnálom, ami történt :(

Fel a fejjel!!! bíztasd magad, azzal, hogy igazán jobb ha most kell leállni,. mintha később van gond.
A cicka tea igazán jó, éán is szoktam inni ciklus első felében, utána meg palástfűt.

ölelés neked

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


Ágika!
Sajnálom nagyon! Kitartás, hátha a következő jobban alakul!
 
 


Sziasztok Kismamik!

yner ma elárasztotta a reklámjával a babanetet, mindenhová leírja fenti üzenetét.

Sehová se kattintsatok, ez egy reklám, aminek nem itt a helye!

üdv

kispatak
Vendég
 


Ágika sajnálom ami veled történt.
Próbálj meg hetente 3* futni az felpezsditi a petefészek müködését. :wink:
Vendég
 


Köszönöm Lányok az együttérzést. Jól esett a lelkemnek.

Visszajöttem dolgozni, így egy kicsit könnyebb, mert elfeledkezem a dolgoról. A párommal reméljük, hogy a következő hónapban jobb eredményt fogok produkálni.

Egyenlőre iszom a cickafarkfű teát és heti 2* eljárok tornázni. Remélem ez segít.

Mindenkinek szép napot.

puszi
ágica
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 19:51-kor.
 
 


Vanda!

A kicsik gyönyörűek. Jó látni ilyen szép babákat! :)

puszi
ágica
 


Sziasztok!

Csatlakozok Hozzátok!
1.lombikra készülődünk, a (szerintem is nagyon jo fej) BB-hoz fogok/unk járni.
Az előzetes vizsgálatoknál tartunk,eddig majdnem minden(az FSH-m picivel magasabb lett,de nem vészes) jonak tünik,és 1-2 dolog még hátra van.
Holnap megyek 17.napi ultrahangra,mivel rövidebbek a ciklusaim(24-25)
18 v.19. kellett volna,de hétvége :(
Már előre parázok,mit szol az FSH-mhoz.Erről gyorsan le kell szoknom. :roll: Bár így is a 10.napon 2 petesejtet látott megérve a nődokim....poénkodott is,ha az út meglenne,akkor most ikrek lehetnének...

Van köztetek olyan,akinek 10 körüli/feletti lett?

Üdv:Bogi
 


Szia Bogi!
Üdv itt. BB tényleg jó fej (és ha zugolvas, akkor jól elbízza magát, mert mindig dícsérjük :D).
Nekem 13 sejtem lett anno, erre már azt mondta, hogy túltermelési válság. Az átlag olyan 6 körül volt.
 
 


Sziasztok!
Szia Vovanda!

Üüüü! az szép!én 4-5-nek is örülnék,főként ha betalálna legalább 1!Gratulálok a gyerkőceidhez!

Hát ez gyorsan ment...Ma voltam UH-n,és holnap már szuri,gyogyszerek! :roll:
Pedig nincs is meg minden eredmény...
Azt mondta,nincs mire várni,mindent renben lát...bár hosszú protokoll lesz.Mindjárt utána nézek itt a neten,mi a rövid és a hosszú között a különbség. Vagyis az érdekel igazán,hogy mi alapján dönti el az orvos,hogy melyik legyen..

Üdv:Bogi
 


Bogi!
Azt nem tudom, mi alapján dől el, de long protokollnál arra készülj, hogy majdnem 3 hétig fogod szúrni magad. Én Decapeptyllel kezdtem, napi fél ampulla (ez végig maradt), aztán ciklus első napjától ment a Gonal. A 4-5 sejt jobb, az enyém nagyon sok volt, kicsit túlstimus is lettem.
 
 


Sziasztok!

Lányok! Kipróbáltam a talpmasszázst. Hát nem olyan kényelmes dolog, mint ahogyan azt képzeltem. De utánna nagyon jó. Azóta sokkal több energiám van és jobban is érzem magam. Nem mondtam meg neki, hogy pontosan mi a bajom, gondoltam, ha jó szakember, akkor úgy is kitappintja. Minden betegséget felsorolt, amiőr orvosi papírom van. Nem akartam hinni a fülemnek. Már a 4. kezelésre fogok ma menni. Tanácsolom mindenkinek, még annak is, akinek igazán nincs baja.

Holnap megyek un. "agyturkászhoz". A férjem beszélt rá. Úgy véli meg kell próbálnom mindent. Kineziológushoz fogok menni, azt tartják róla, hogy jó. Majd megírom mi történt.

Bogi üdv itt!!!

puszi mindenkinek, és további szép napot
ágika
 


Ági!
Jól hangzik, főleg a talpmasszázs része, szegény tappancsaim a nap végére totál kész vannak. :D
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam a géphez,hosszú volt ez a mai nap...
Most nekem is jol lenne egy talpmasszázs!

Nekem is Decapeptyl,fél ampulla.Kész vagyok a gondolattol is,hogy mennyi ideig kell szurizni,mert az elsőnél kiment az erő is a lábambol...pedig én sosem féltem az injekciotol,de mondjuk nem is magamnak kellett beadnom.Az elsőnél a hasamba probáltam.Mondhatom tiszta szerencsétlenkedés volt! :D Másnap a tomporomba.Oda már jobban bement a tü.Végig be kell menni?Mert nekem eddig a feléig sikerült benyomni csak.Vajon tomporba van olyan hatásos, mint a hasba?Ti is így szerencsétlenkedtetek az elején?
Na meg a másik parám:
Nagyon gyorsan elmondta,mit kell csinálni.Mondtam is,hogy szeretném
felírni!De szerinte ,nem kell azt,megjegyzem...Hááát! Elég futoszalagnak tünt...Alig mentem be,már jöttem is ki. Kiváltottam du.
a következőket:Magne B6,Rutascorbin,E vitamin,Aspirin Protect,Pentoxyl-Ep 400,és a Decapeptylt.
Szombati kezdés,de már nem voltam biztos,hogy a Decapeptylt kivéve kell-e most a többi már,és a papír szerint sem.Hanem csak a z első naptol kezdve.Felhívtam a nőgyogyim,és szerinte nincs jelentősége,minden a szurikon múlik...

Vovanda! Emlékszel rá,hogy az előkezelésnél már kellett?

Ja! és az összes lombikos ismerősöm is felhívtam,akik már babáznak,de mindenkinek rövid program volt...(pedig én neten azt olvastam,hogy 80%-nak hosszú szokott lenni).Nem tudtak okosat mondani...Aranyosak voltak: lévén már babáznak,leginkább a szülésre emlékeznek,az előtte lévő rögös út már elhomályosult!

Jo éjszakát Mindenkinek!
Üdv:Bogi
 


Bogi!
Igazából mindegy, hova adod a szurit. Ha hasba adod, a köldököd környékére ne szúrd, ott nagyon könnyű eret eltalálni és belilul a helye. én hasba szúrtam, meg lehet szokni.
A Pentoxyl nem mond semmit, én nem szedtem, a többit kezdd el. És nyomjál valami terhesvitamint is.
Futószalag, ez tény. Sok a beteg, szerintem minimum még 2 dokit elbírna az intézet.
 
 


Sziasztok

jöttem egy kis belekottyra...

Bogica a gyógyikat amit kiírt BB egyből kell szedni. A hasbaszuri javasolt, mivel a gyógyi sokkal hamarabb és jobban fejti ki hatását, úgyhogy inkább oda. Én is féltem tőle, de ma már ha választani kell oda adom be leghamarabb :D
Ezt a Pentoxilt én nem kaptam, de ha jól értelmezem javítja vérkeringést. Azt hogy milyen program azon ne izgulj , vhol el kell kezdeni, és sokszor hatásosabb a hosszú progi. :wink:

Ágica hova jársz talpmasszázsra?? debibe?
Én egy kis méregtelítést csinálnék mellé.

sok drukk mindkettőtöknek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
 
 


Árnika!

Nem debibe, hanem ide helyileg. Én nem debi lakos vagyok, de szerintem ott is találsz talpmasszőrt, csak vigyáz nem mindenki olyan jó.
A méregtelenítésre a talpmasszázs is jó, a hölgy azt mondta az első kezelésnél, hogy a vesémben rengeteg salak anyag van felrakódva. Tegnap voltam és azt mondja szépen kiürült. Rengeteg gyógyteát iszok, általában egy nap 2 litert. Az átmossa a szervezetem.
Tegnap voltam kineziológushoz. Hát mondott pár furcsa dolgot. De lehet benne valami. :)

Bogi, szedd nyugodtan a bogyókat. Én a magne b6-ot és az e vitamnt még a férjeecskémnek is adom a mai napig. Sokkal jobban érzi magát, és az e vitamin segíti a kis katonákat is, hogy erősebbek legyenek.

puszi
ágica
 


Sziasztok Lányok!

Voltam már itt tegnap,csak nagyon siettem,így nem tudtam írni...
Viszont egyből megfogadtam amit tanácsoltatok: 2.napja szedem a többi bogyot is! :D
Köszi a segítséget!

Most abbahagytam,de pár napja ittam saját magam által összállított gyogyteát is.A Decapeptyl ota nem iszom.Innen szedtem anetről.Fogamzás teakeverék..Nem tudom,hogy van-e köze hozzá,de 2 tüszőm lett ebben a ciklusban...lehet van benne valami. :wink:

http://fogamzas.mindenkilapja.hu/

Már sikerül a hasamba szúrni,és már nemcsak a feléig megy be a tü...

Ha minden jol megy,hétfőtől(akkor megyek vérvételre B.B.-hoz) 2 szuri lesz.Bár én semmi lassítos(klimaxos)tünetet sem veszek észre.

Ti mikortol voltatok táppénzen? Én úgy érzem annyi stessz ér a munkahelyen,hogy legszívesebben holnaptol mennék a sikeresség érdekében. :?

Üdv: Bogi
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: