Új privát üzeneted érkezett!

Légyszíves segítsetek! Kinek van tapasztalata a pápai nőgyógyászokat illetőleg? Írjatok!
 
 


Hellóka,

Örülök hogy megnyitottad ezt a topikot, én is rávettem magam így hogy írjak, és ne csak olvasgassam a többieket :D
Nem sokat jártam még a dokikhoz, de akiről jókat hallottam az Bálint doki. Amúgy én Halászhoz járok, de nem vagyok valami hűű de nagyon megelégedve... :(

Többiek merre vagytok?????????


Pusza,
Enki
 
 


Sziasztok csajok,

én Kiricsi doktort tudnám javasolni mindenkinek, kétszer szültem nála és nem volt semmi problémám :D
Akiről nem hallottam annyira jó dolgokat, az a főorvos, Halász dr., de hát embere válogatja... :?

Üdv,
Bianka
 

 
 

Sziasztok!
Van itt valaki? :? :roll:

Bia
 


SZükségem lenne egy nőgyógyászra, aki abbahagyja a vizsgálat, ha fáj, nem avatkozik be feleslegesen, kedves és gyengéd, emberszámba veszi a kismamákat és nem kiabál le, ha nekem az átmenetnél kiabálni kell.
Van ilyen Pápán?

Anna (9 gyermek anyja)


Ha nincs olyan, akkor mégis ki az aki leginkább ilyen?

Anna (9 gyermek anyja)


Voltam tegnap vizsgálaton. Megértem, hogy nem írtok.

Anna (9 gyermek anyja)


Mostmár voltam a szülészeten is, nem csak a rendelőintézetben, azt hiszem legalábbis láttam mind az öt orvost. Egészen megváltozott a véleményem. Ha úgy adódik, örömmel fogok a pápai kórházban szülni. :)
Hallottam a saját fülemmel egy kismamát, aki azt mondta a férjének, hogy ha nem ez a kórház lenne, már régen hazament volna.
Szép napot mindenkinek!

Anna (9 gyermek anyja)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: