Új privát üzeneted érkezett!

Tapasztalatokat várok a SOTE I.-en dolgozó szülésznőkről.

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Szia Alíz!

Én a Sote I.-en szültem nemrég. Nekem volt választott szülésznőm, Nádudvari Gabi, mi meg voltunk Vele elégedve.
Minden jót!
Ági
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2008.10.23 19:43-kor.
 
 


Szia Ági!


Szerintem alapjáraton rendes ott mkindegyik szülésznő. Melyik orvos volt ott a szülésednél?


Üdv:


Alíz.
Vendég
 

 
 

Szia!

A szülészem dr Újházy András volt. Én Tőle kérdeztem, hogy kit javasol szülésznőnek, mert szeretnék választani, s Ő Gabit javasolta.
Ismered Őt/Őket? Te kinél fogsz szülni? Az első gyerkőcödet is ott szülted? Kinél?
Üdv
Ági
 
 


Szia Ági!


Az én orvosom Dr.Szabó Gábor. A szülésznő választáson még csak gondolkodom, de még nem tudtam közös nevezőre jutni. Sajnos sem a szülésznődet, sem pedig az orvosodat nem ismerem. Az első gyermekemet nem a klinikán szültem, hanem a hatvani kórházban, ott az orvosom Dr.Lövey János volt. A klinikával úgy kerültem kapcsolatba, hogy volt egy problémás terhességem (2-dik terhesség), és ezt a terhességemet a 24 hétre a klinkán fejezték be.

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Én Németh Neddánál szültem szuper aranyos csak ajánlom mindenkinek. :lol: :lol: Az orvosom Dr Krasznai István ő is tuti!Én 5 éve hozzá járok de semmi gondom nem volt vele.
Tiea
 
 


Sziasztok!
Bocsi a zavarásért.Megörültem, hogy van Sotés Szülésznős topic mert épp szülésznőt keresek a kórházba de gőzerővel.
Tudtok nekem telefonszámot adni, vagy valami elérhetőséget, bármelyik szülésznőnek jó lenne a telefonszáma.Köszönöm szépen.
Ha az e-mail címemre írnátok nagyon megköszönném:szilvibee@freemail.hu

Mindenkinek szép napot.
Szilvi
 


Én is a Sote 1 szültem, véletlenül, mert koraszülésem volt. Nagyon jó, sőt kiváló: ARANKA kb 45 éves... Sajnos a vezetéknevét nem jegyeztem meg, mivel minden olyan gyorsan történt... De nagyon flottul ment minden :-) Fél óra alatt megszültem és Máté azóta már nagyfiú

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Én Juhász Áginál szültem, egy TÜNDÉR! Laza, jófej, alapos, meg minden, ami jó! Tele van energiával, fiatal, 29 éves. Tudom ajánlani mindenkinek!

zsebianya
Kép
Kép Kép
 


Szia Aliz! Szabó Rozsikánál szültem és Ádám Zsolt volt az orvosom. Meg voltam velük elégedve.Szia:Kata


Sziasztok!

Az I Női Klinikán az egyik legjobb dokinál Dr. Ujházy Andrásnál szültem mindkét gyermekemet. Doktor úr egy fansztikus szülésznőt ajánlott nekem, akivel nagyon jól tud együtt dolgozni. A szülésznőt Varga Icának hívták, aki egy tündérien aranyos és szakmailag nagyon a toppon van. Imádtam mindkettőjük stilusát.

Puszi Szilvi :D
 


Sziasztok,

Tud valaki nekem elérhetőséget adni SOTE I-es szülésznőhöz?
Köszönöm nagyon 
Niki
jnikolett0608
Budaörs
 
 


Szia!

Én 2012.02.24-én szültem ott császárral.
Az orvosom Dr.Molvarec Attila volt,a szülésznőm Borsodiné Safranyik Erzsébet volt.
Nem írnám ide a számát ki,de ha gondolod írj vissza és megadom,remélem még az a száma.

Tímea

timea35
Budaörs
 
 


Szia jnikolett0608!

Írtam,megkaptad?

Tímea

timea35
Budaörs
 
 


Szia TÍMEA35,

Nem kaptam meg sajnos :-)
Én írtam Neked privátban is? Azt Te láttad?

Nikolett
jnikolett0608
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Tudnátok ajánlani egy megbízható szülésznőt a Sote I-en?

Előre is köszönöm :D

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron