Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orvosválasztás előtt állok, akinek van tapsztalata Horváth Tamás doktor úrról, kérem ossza meg velem! Köszönöm!
 
 


szia!
Olvastam, hogy te is aHorváthTamásnál szeretnél szülni. Sikerült vmi infód szerezned róla?
köszi előre is!!!
 


Sziasztok!
Én 6 éve járok hozzá a magán rendelésre, de még nem szültem. Az ott levő kismamáktól még csak jót hallottam róla :D .
Lassan nálunk is aktuális lesz a babaproject, ezért ha van valami infótok akkor légyszi írjátok meg.
Köszönöm
 

 
 

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Szia!

2007.március elején szültem nála,magánrendelésre jártam hozzá,nagyon meg voltam vele elégedve!
Nagyon türelmes,mindent elmagyaráz,ha kell többször is,és nagyon türelmes!(Pedig én elég hisztis kismama voltam :D )
Mindenkinek csak ajánlani tudom,ritka az ilyen doki manapság,ja és nem egy pénzsóvár :)
Ha gondoljátok,msn-em a profilomon,szivesen mesélek róla:)
Üdv:Eikler Judit
 
 


Kedves Gigili!

Meg tudnad nekem adni dr. Horvath Tamas maganredeloenek cimet es telefonszamat? Esetleg a tarifat is?
Orvos valasztas elott allok, es jokat hallottam rola!
E-mail cimem: bemeske@freemail.hu

Koszonom elore is,
Emese
 
 


Szia Emese!

Ment az email...

Üdv:Judit
 
 


Sziasztok segitsetek! Jó dokit keresek nem csak a magánrendelöjében érdekel a rendelése! Elöre is köszi
 
 


Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni Dr Horváth Tamás rendelési idejét szeretném meg tudni. És a magánrendelője címe és tel. száma érdekelne.

Köszönöm
 


Kedves Kinga!

Épp a múlt héten szültem Horváth doktornál és nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve. Hihetetlen kedves és segítőkész ember.

Minden héten pénteken rendel 3-8-ig a Lövőház utcában a két Mammut között.

Vikimami
 


Kedves Kinga!

Épp a múlt héten szültem Horváth doktornál és nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve. Hihetetlen kedves és segítőkész ember.

Minden héten pénteken rendel 3-8-ig a Lövőház utcában a két Mammut között.

Vikimami
 


Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem adni Dr. Horváth Tamás magánrendelőjének a pontos címét, telefonszámát és esetleg a tarifát is terhesgondozásnál?
E-mail: takacs.beata kukac freemail.hu
Köszönöm!
Bea
 
 


Bea, ment email!

Heni

Kép
 
 


Sziasztok,

nekem is pont erre lenne szükségem: Dr. Horváth Tamás magánrendelőjének a pontos címére, telefonszámára és a tarifára is terhesgondozásnál.
címem: dora.sumeg@googlemail.com

Előre is köszönöm!
Esetleg ismertek más orvost is, aki a Szent Istvánban dolgozik és a Nyugati környékén magánrendel? és még kedves is?:)
köszi
 
 


Sziasztok,

Most ajánlotta egy ismerősöm dr. Horváth Tamást. Kérlek, ha valaki tudna nekem a tapasztalatairól bármit mondani, magánrendelőjének címéről, elérhetőségéről tarifáiról, illetve bármiről amit fontosnak gondol, kérem küldje el. Legelőször dr. Gajdos Editet ajánlották, de ő sajnos annyira elfoglalt, hogy már nem tudott elvállalni. Nagyon fontos lenne, hogy egy jó orvost találjak, mert első babánkat várjuk!
Előre is köszönöm!!!

Viki
 
 


sziasztok

Én is szeretném megtudni a doktor úr tarifáját pü-ben

Móni
KépKép
 
 


Sziasztok,

Orvosválasztás előtt állok, és szeretnék többet megtudni a doktor úrról. Pl. hogy kezel egy problémás szülést, mennyire híve a természetes szülésnek stb. A terhesgondozás az előttem elmondottak alapján szuper, ezért hajlok feléje, de ha akadna vmi gigszer a végén, és nem megbízható, akkor inkább keresek mást. Továbbá az is érdekelne, h mennyibe kerül nála egy szülés. Aki tud segíteni, légyszi privibe, vagy a norcsibaba@gmail.com-ra írjon. Nagyon szépen köszönöm! További szép napot!


Sziasztok!
Nem szeretnék "ünneprontó" lenni, de én sajnos nagyot csalódtam Horváth dokiban. 5 évig volt az orvosom, türelmes, rendes doktornak ismertem meg. Azonban az utolsó 3 találkozásunk alkalmával türelmetlen volt, nem volt teljesen alapos (a méhszájsebemet észre sem vette). Panaszkodtam a rendszertelen ciklusomra, erre ő csak annyit reagált, hogy biztosan a fogamzásgátló abbahagyása kavarta össze kicsit a hormonháztartásomat. A fogigátlót 2 éve nem szedem!!!!
Említettem neki a PCOS gyanúmat, amit nevetve elutasított mondván, hogy a PCOS a mostani idők divat-betegsége, nem kell azonnal rosszra gondolni. A legdurvább pedig az volt, amikor megemlítettem neki, hogy babát szeretnék. Ő erre csak annyit válaszolt lefitymálóan, hogy na de erre a világra? Minek?!!
A konzultáció végén pedig enyhe jelzésértékkel elővette a pénztárcáját, nem mintha magamtól nem tudtam volna, hogy ki kell csengetnem a szokásos pár ezret.
Ekkor döntöttem úgy, hogy orvost váltok (5 hónapja). Azóta diagnosztizálták a PCOS-mat, lefogytam 9 kg-ot és a ciklusom is kezd szépen beállni... Én nem ajánlom jó szívves Horváth Tamást.
Vendég
 


Sziasztok!
Dr Horváth Tamásnál fogok szülni,szeretném megtudni szült-e mostsnság nála valaki, mi a véleménye róla és érdekelne hogy mennyibe kerül nála egy szülés(mivel az elsőt 6 éve szültem és nem nála).Válaszotokat előre is köszönöm!Aki tud írjon a niki82@index.hu-ra! :D
 
 


csibuc írta:Sziasztok!
Nem szeretnék "ünneprontó" lenni, de én sajnos nagyot csalódtam Horváth dokiban. 5 évig volt az orvosom, türelmes, rendes doktornak ismertem meg. Azonban az utolsó 3 találkozásunk alkalmával türelmetlen volt, nem volt teljesen alapos (a méhszájsebemet észre sem vette). Panaszkodtam a rendszertelen ciklusomra, erre ő csak annyit reagált, hogy biztosan a fogamzásgátló abbahagyása kavarta össze kicsit a hormonháztartásomat. A fogigátlót 2 éve nem szedem!!!!
Említettem neki a PCOS gyanúmat, amit nevetve elutasított mondván, hogy a PCOS a mostani idők divat-betegsége, nem kell azonnal rosszra gondolni. A legdurvább pedig az volt, amikor megemlítettem neki, hogy babát szeretnék. Ő erre csak annyit válaszolt lefitymálóan, hogy na de erre a világra? Minek?!!
A konzultáció végén pedig enyhe jelzésértékkel elővette a pénztárcáját, nem mintha magamtól nem tudtam volna, hogy ki kell csengetnem a szokásos pár ezret.
Ekkor döntöttem úgy, hogy orvost váltok (5 hónapja). Azóta diagnosztizálták a PCOS-mat, lefogytam 9 kg-ot és a ciklusom is kezd szépen beállni... Én nem ajánlom jó szívves Horváth Tamást.

Szia!
Igaz,már régen írtad ezt a hsz.-t,de azóta kihez jársz nőgyógyászhoz?
Krisz

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


csibuc írta:Sziasztok!
Nem szeretnék "ünneprontó" lenni, de én sajnos nagyot csalódtam Horváth dokiban. 5 évig volt az orvosom, türelmes, rendes doktornak ismertem meg. Azonban az utolsó 3 találkozásunk alkalmával türelmetlen volt, nem volt teljesen alapos (a méhszájsebemet észre sem vette). Panaszkodtam a rendszertelen ciklusomra, erre ő csak annyit reagált, hogy biztosan a fogamzásgátló abbahagyása kavarta össze kicsit a hormonháztartásomat. A fogigátlót 2 éve nem szedem!!!!
Említettem neki a PCOS gyanúmat, amit nevetve elutasított mondván, hogy a PCOS a mostani idők divat-betegsége, nem kell azonnal rosszra gondolni. A legdurvább pedig az volt, amikor megemlítettem neki, hogy babát szeretnék. Ő erre csak annyit válaszolt lefitymálóan, hogy na de erre a világra? Minek?!!
A konzultáció végén pedig enyhe jelzésértékkel elővette a pénztárcáját, nem mintha magamtól nem tudtam volna, hogy ki kell csengetnem a szokásos pár ezret.
Ekkor döntöttem úgy, hogy orvost váltok (5 hónapja). Azóta diagnosztizálták a PCOS-mat, lefogytam 9 kg-ot és a ciklusom is kezd szépen beállni... Én nem ajánlom jó szívves Horváth Tamást.


Nagyjából én is ugyan ezt tapasztaltam Horváth dokival kapcsolatban, azzal a különbséggel, hogy én két évvel ezelőtt nála szültem a kislányomat. Nehezen tudtam teherbe esni, végül gyógyszeres segítséggel sikerült. Már akkor kérdezgettem, hogy nem lehet e PCOS, erre engem is ugyan így lepattintott, végül kiderült, hogy nekem volt igazam, méghozzá elég erős PCOS-em van :(
A lányom szülésével és a terhesgondozással kapcsolatban eléggé csalódott voltam. Nem vette észre a 39. heti UH-n, hogy a méhlepényem egy része el van halva. A kislányom visszafogyott a méhemben, a 40. hét közepén született meg, 2200 gr-mal!!! Majdnem ottmaradt a drágám, már szinte alig kapott tápanyagot. Szülésre tarifát nem mondott, csak annyit, hogy amennyit gondolok. Hát én 70-et gondoltam, de úgy látszik kevés volt, mert a 6 hetes kontroll ára már nem fért bele :(
Még egy negatívum: nemrég voltam nála rákszűrésen, és pár hét múlva hívott, hogy valami nem volt rendben, és újra meg kell ismételni. Teljesen beparáztam, visszamentem, kérdem, hogy mi volt a gond? Erre csak hablatyolt össze-vissza, hogy a labor túl óvatos, meg teljesen normális volt, de a leletet már elkutyulta, stb. No comment... Most épp másik orvost keresek...
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy valaki olvassa-e még ezt a topikot, ha igen, akkor előre is megköszönöm a segítségét.
Én is a Horváth Tamásnál fogok szülni nyáron. Mennyit szokott kérni a szülésnél, csakhogy tudjunk rá készülni?
nyunyi79
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nekem az orvosom javasolta a doktor urat, mivel epilepsziás vagyok, és az együttmûködésüknek köszönhetõen sok epilepsziás kismama jár hozzá. Nagyon kedves, türelmes és lelkiismeretes embernek ismertem meg. A magánrendelésére jártam terhesgondozásra, ahol egy alkalom 10 000 Ft volt. Én is azt tudom elmondani, hogy nem pénzsóvár, ezen túlmenõen nem kellett volna adnunk egy fillért sem. Persze nem is mondhat mást, mert megbüntethetik.
Idén márciusban született meg a kislányom, és további pozitívum a doktor úrral kapcsolatban, hogy a végsõkig kitartott a természetes szülés mellett (mivel tudta, hogy így szeretném), de végül császár lett, mert a baba feje kimozdult a szülõcsatornából. A heg gyönyörû, alig látszik. A varratszedésnél adtunk neki pénzt (50 000 Ft-ot) és egy albumot. Valaki írta, hogy a 6 hetes kontroll ára már nem fért bele. Nem értem, miért kellett volna, nekem természetes volt, hogy ha megyek a magánrendelõjébe egy újabb vizsgálatra, az újabb 10 000 Ft. Sajnos ez van, mindenhol mindenért fizetni kell.
Én mindenkinek ajánlom õt, az egyik legjobb orvos, akivel valaha találkoztam.
nuur
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Rég nem jártam itt, a régi nickemet (csibuc) töröltem is egy évvel ezelőtt. Kriszti kérdezted kihez járok most. Nos az "új" orvosom akihez 2010 tavaszától járok: dr. Ferenczi Miklós. Vele elégedett vagyok :)
Remélem azóta mindenki talált magának jó orvost!
 


javitottam
 


Szia Szilvi!

Múltkor még el tudtam olvasni az üzenetedet, csak akkor nem tudtam írni, most meg már nincs ott :? Mégsem rám gondoltál? Pedig szerintem én voltam, mert 15-én szültem, háromágyasban voltunk, én az ablaknál. Utánatok sajnos nem kaptam túl jó szobatársakat, és amúgy is nagyon rossz élményekkel távoztam, meg - mint később kiderült - egy kis húsevő baktériummal is :( Remélem, Ti jól vagytok. Kisfiad van, ugye?
A doktor úr a Mammut mellett, a Lövőház utcában (magán)rendel minden péntek délután. Ezen a számon lehet bejelentkezni, a hölgy mindent elmond: 06 30 396 1051

Üdv: Nóri
nuur
Budapest XVIII. kerület
 
 


@katusbaba:


Szia Katusbaba!

En meg nem szultem,de 0 mutott tegnap a szt.istvanban,nagyon kedves volt velem,nem volt maganorvosom,de o elvallalt.
Szeretnek ezentul hozza jarni a maganrendelojebe,el tudnad kuldeni privatban a tel.szamat ?
Annyi tudok,hogy a mammutnal rendel pčntekenkent.
e-mail cimem:molfruzsi@freemail.hu
Elore is nagyon koszonom:Anna
annemolnar
Budapest
 
 


Sziasztok! A kedves doktor úrhoz jártunk terhes gondozásra. Egészen addig jó orvosnak tartottuk, ameddig nem merült fel egy probléma a terhesség alatt, amit többször is jeleztünk a kedves doktor úrnak. Nem tulajdonított a tünetnek jelentőséget, mi pedig megbíztunk benne. A teljes, hosszú és fájdalmas történet elmesélése- és mindenféle mocskolódás nélkül, biztosan nem szeretett volna rosszat, de szakmailag ezek szerint korántsem elég felkészült. Sőt. A magzatot a terhesség fele után elvesztettük. Ebben a kedves doktor úr szakmai felkészületlensége játszotta a legnagyobb szerepet. Ha nem mentünk volna el magunktól egy korházba, biztos ami biztos alapon, már valószínüleg több babánk nem lehetne. Tehát egyáltalán nem ajánlom. Sőt.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron