Új privát üzeneted érkezett!

Ha esetleg valaki nemrég szült a váci kórházban és tudna nekem egy pár kérdésemre válaszolni, azt nagyon megköszönném!
Ki melyik dokit ajánlja és mennyi az annyi?
Valaki esetleg bővebben a Gyurkovics doktorról?
Az apás szülésről valaki esetleg?
Előre is köszönöm!


Szia!
Szerintem ha van módod máshol szülni akkor a váci korházba ne menj,tényleg csak akkor ha nagyon muszály,egy csomó dolgot tudnék a saját, és a barátnőim tapasztalatairól írni,kicsit hosszú lenne.Én mindenkit csak lebeszélni tudok...
üdv
Vendég
 


Uh! Köszi szépen! Azt tudom én is, hogy a váci kórház nem
a legjobb. De mit csináljak? Muszály! Csak nem lesz semmi gáz!
Illetve "nem lehet" semmi baj!
De a Gyurkovicsról nem hallottál rosszat? Igaz? Remélem.
Milyen rosszakat tudsz? Nyugodtan mesélj!

Esetleg valaki más tud infót adni? Egy kicsit megnyugtatóbbat?!

 
 

Szia!
Én az első tehességemmel kerültem oda,amiből nekik köszönhetően koraszülés lett,sajnos a baba 8 napot élt :cry: Ezt hosszan ki tudnám fejtni,hogy mit is hibáztak,de sajna most rohannom kell suliba.Azóta a baross utcába járok,természetesen bárhol hibázhatnak,de vác.... :?
A barátnómnak ultrahanggal,nem vették észre,hogy 2 méhe van,vagyis két szarvú,őt is a baross utcában hozták rendbe(8 órás plasztika).
A másik barátnőmnk,csecsemőfejni cisztát nem vettek észre,őt a nyírőben "tették rendbe"
Persze ez lehet a véletlenek sorozata is,mert gondolom sok nőnk van pozitív tapasztalata is.....De nekem ez a személyes véleményem
Vendég
 


Szia!

Köszi szépen, hogy írtál!
Nagyon sajnálom, ami veletek történt!
Remélem velem nem lesz semmi gáz!


Szia Babaváró!

Én most járok a váci kórházba, ahol az első babámat szültem azt bezárták, aztán kiderült, hogy szülni lehet, de ha a terhesség alatt van gond oda nem fekhetek be, így kényszerültem Vácra. Sajnos máshol nem ismerek orvost. A dokim elég szimpatikus, alaposnak is tűnik, véleltlenül kerültem hozzá ügyeletre kellett bemennem. Egyenlőre nincsnek rossz tapasztalataim, most feküdtem bennt pár napot. A szülőszoba szépen fel van újítva, rendesek voltak a nővérek is. Beszéltem több olyannal aki akkor szült, elégedettek voltak. De alternatív dolgokra ne nagyon számíts. Van egy másik topik, oda jobban irogatnak gyere át oda, a nem csak regisztráltaknak fórumon. Van aki jó tapasztalatot is leír.
Bárány, te mikor szültél Vácon? Írj egy kicsit részletesebben, lehet privi is. Most még talán megpróbálhatok váltani. Nem igazán vagyok biztos a dolgomban vácot illetően.
Zita

Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ne ijesztgessetek a Váci Kórházzal! Én is ott fogok szülni és mivel első baba lesz...hát mit is mondjak, egy kicsit félek! Sok rosszat lehet hallani róla, de azért jó is akad! Vagy nem? Nekem szerencsére vannak ismerőseim, akik ott dolgoznak és ők mellettem állnak, de a leveleket olvasva most már kétellkedek benne! Dubecz doktorrol valaki valamit bővebben tudna nekem mondani, annak ellenére, hogy nagyon lelkiismeretes orvosnak ismerem!

Köszi a válaszokat!


Szia!

Mikor fogsz szülni? Egy kicsit én is félek Váctól, nekem a második babám lesz. Eddig nem voltak rossz tapasztalataim az odafigyeléssel, meg a bánásmóddal kapcsolatban. Inkább attól félek, hogy a szülés alatt lesz sok felesleges macera, oxytocin, ujjal tágítás stb. Olvasd el a másik váci tpoikot is az megnyugtatóbb. Azt azért nem hiszem, hogy rosszabb lenni mint sok más pesti kórház. Csak éppen nem túl haladó, ami azért a szüléssel kapcsolatban nem ártana.
zita

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Sajnos csak most találtam rá erre az oldalra. Nekem is kellene egy dokit választanom Vácon.
Ha tudnátok segíteni olyan kérdésekben, hogy mikor kell orvost választani, (és kell-e egyáltalán), vagy hogy mennyi pénzt szoktak adni a kismamák a rendeléseken, lécci írjatok!
És ha tudtok valamit, pld. a Gyurkovicsról, a Ferencziről, vagy a Szaniszlóról! Közülük kellene választanom...
Köszi szépen!
 
 


Ja, még 1et szeretnék! Van valaki közületek, aki levetette/ leveteti szüléskor a köldökzsinórvért? Vácon!
 
 


Szia!
Én is juniusban fogok Vácon szülni.
Én szaniszlóhoz járok,nagyon aranyos,még nincs elszállva mint a többi és még vannak érzései.Juniusba volt egy vetélésem,ő fejezte be a műtétet.Akkor 5 napig kórházba voltam és volt alkalmam megismerni a nagy delegációt. :evil: Hát mit is mondjak.Semmi jót.Nem akarok másokról beszélni,de a szaniszlót ajánlanám neked is.Nem fogod megbánni.Péntekenként van vácon az sztk ban a nőgyógyászaton.De a portán ha mész kérdezd meg hol van,UH on vagy a nőgyógyon és oda irasd be magad.Én imádom őt.Soha nem mennék máshoz.
 
 


Ja és én is leakarom vetetni a köldökzsinórvért.Majd holnap dumcsizok róla a dokival.Majd elmesélem mit mondott
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Vácon Illés doktor urat? Mennyit kér szülésnél? Magánrendelésén volt valaki?
Előre is köszi!
 
 


Szia!
Nem tudom nézted-e már a másik topikot,ott szerintem fognak tudni segíteni.Ami nem regisztráltaknak van,azon belül a váci jávorszky ödön kórházban szültek!Ott nagyobb a forgalom! Ott kérdezd meg szerintem!
Én amúgy a Kondért ajánlom neked!

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: