Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért!
Hogy van mindenki? Élvezitek a szép őszi időt?

Csilla! Kitartás a lányodhoz, kezdődik a tinikorszak. Ebben sajna nem tudok neked még segíteni, de gondolok rád.

Tegnap írásbeliztem, szombaton lesz eredmény. Persze időm nem nagyon volt tanulni, csak a most hétvégét meg éjjeleket szántam rá. elvileg, ha sikerült az írásbli, 17-én mehetek szóbelizni, szurkoljatok! Blanka ovizik, persze múlt héten nem volt, mert enyhe nyakmirigygyuszija volt némi piros torokkal. 20-án megint megyünk laborra, ha jó lesz az eredmény, akkor 30-án műtik. Reménykedünk. Egyébként tök jó az ovi, ebéd után elhozom egyelőre, de szereti. Bali hatalmas, 15 kg, 94 cm és 24-es lába van. (Blankának 25 :)) Most kezd beszélni, eddig jól elvolt a kb. 10 szavas szókincsével, most minden nap mond pár új szót. Nagyon eleven és borzasztó rossz. Igazi pasi.
Hát ennyi.
Puszi mindenkinek!

Tegyetek fel képeket!

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 



Sziasztok én is a MÁV-ban szültem idén szeptember6.-án. Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

LÁtom nagy eltünések vannak, még karácsonykor sem került elő senki! Azért én jelentek!

Gábor mióta ovis, szinte folyamatosan beteg, de szerencsére semmi komoly, eddig összesen 4 napot hiányzott oviból. Most nagyon élvezi h itthon lehet. Az idei karácsonynak pedig még jobban örült, örültünk mert ennyi év után végre négyesben tölthettük a szeretet ünnepét!

Boni továbbra is jól tanul, most volt az idei szokásos hangversenye, nagyon ügyes volt! A hisztis korszaka még mindig megvan, és sajnos egyre féltékenyebb Gáborra. nem gondoltam volna h ilyen későn fog kijönni rajta!De igyekszem türelmesebb lenni! JAnuár közepén pedig táncversenyen fog fellépni! (majd erről teszek fel képeket!)

Rólam: én megvagyok msot éppen náthásan, és kihasználom h január 5-ig nem kell dolgoznom, pihengetek meg a gyerekekkel vagyok hiszen az elmult egy évben alig láttak szegénykéim!Sok csalódás után -remélem nem kiabálom el- de van párom! Ha vmi konkrétabb történik az életemben megirom nektek!

Jelentkezzetek csajok!Meséljetek h telt a karácsony!?

Vigyázzatok magatokra!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Halihó!

Én is szomorúan látom, hogy kihalóban a topikunk :(

BÚÉK mindenkinek!

Szia Hutas! Üdvözlünk, csak sajnos keveset vagyunk itt :(

Csilla! De rég hallottam rólad! Nagyon örülök, hogy végre van párod! Mesélsz majd róla? Isten éltesse a mindjárt 10 éves lányodat! Gyógyuljatok meg minél előbb!

Többiek???

Hát nekünk is eltelt a kari, elég unalmasan, valahogy nem volt kedvünk menni sehova. Hosszú volt az év és elég fárasztó, most pihiztünk. A gyerekek szerencsére jól vannak, Blankának mióta kiszedték a manduáit, nem volt semmi baja (kopkop) Balázs is megnőtt, már 2 éves múlt és kezdi a szövegelést. Most nézek neki bölcsit, nekem is kellene menni dolgozni. Én mostanában nem túl jól vagyok, egy csomó kivizsgálásra megyek/mentem. Még nem tudom, hogy mi van. Hát ennyi rólunk.

Írjatok néha!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok !

Én is a régi MÁV-ba szültem !

Nincsenek jó élmények :( :( :( :( :( :( :cry:

Kép

NIKI
 
 


Szaisztok!

Nini remélem egyszer majd enyhülnek a rossz élményeid, lehet nekem csak szerencsém volt...

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is a Mávba szültem májusba, korababák vagyunk!Nekem nagyon rossz a tapasztalatom a szüléssel kapcsolatban,utána lesokkolt a korababák gyülekezete.Bár a koraszülött osztály átlagon felüli,nagyon kedvesek és lelkiismeretesen dolgoznak.Én vácon szültem volna,de mivel ott nincs koraszülött osztály,így automatikusan a mávba küldtek.[/img]
 
 


bianka! Én is azt hallottam hogy nagyon fejlett ott a koraszülött osztály, és sok kórházból oda szállítják át a babákat.
Neked mennyi idős a babód?

Kép
 
 


Sziasztok!

Dori!

persze majd mesélek páromról de majd priviben! én is örülök neki, ennyi év és próbálkozás után végre megtaláltuk egymást. éppen ideje volt! Köszi a köszöntést! a szülinapot megtartottuk, de sajnos nem sikerült tul jol. Fájó pont nekem, mert a lányomat csöppet sem érdekelte a szülinapja csak a barátnőjével logott meg a telefonjával volt elfoglalva, és az h vendégek voltak akiket direkt miatta hivtam meg nem is érdekelte. Lehet h én is hibás vagyok, de egyszerüen nem tudtam rá hatni semmivel. Ilyenkor érzem azt h vmit nagyon elszurtam a nevelését illetően. Soha nem lennék képes megverni őket, de talán ez nem is baj. szóval tanácstalan vagyok.

Gábor meg nagyon lelkis most, miota megint ovi van, minden reggel sirások vannak, érzékenyebb. Ráadásul elkezdte rágni a körmét, de megállás nélkül. van ötleted h mivel lehetne leszoktatni erről?

Mi bajod van?miért kell kivizsgálásra járnod? Nekem is kéne, mert elég sokat vagyok rosszul, ráadásul a fogam is borzalmasan fáj, de nagyon félek a fogdokitól.

Örülök h jól vannak a gyerekek nálatok! Blankát nem viselte meg nagyon a műtét?

Most mennem kell!

Csajok irjatok!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Hali!

Csilla, várom a beszámolód :) Fogdokitól ne félj, sok szövődmánye lehet, ha sokáig halogatod.

Már megint jó rég jártam itt... Karácsony előtt elég rosszul lette, felment a vérnyomásom és (170/100) hozzá egy 120-as pulzus. Nagyon rosszul volttam. Irány a doki...szóval folynak a kivizsgálásaim, az ekg-n találtak valamit meg a laborom lett rossz, a többi negatív. Még egy komplett kardiológia vár rám 13-án, remélem attól okosabb leszek. Addig is kaptam vérnyomáscsökkentőt meg aspirin protectet. Majd beszámolok a végeredményről, remélem megmaradok
Gyerkőcöknél is változás van. Balinak találtam bölcsiT!!!!!!!Nagyon-nagyon örülök neki, ez az egyetlen hely volt a III. ker-ben szept-ig. Febr. 2-án kezdünk, már alig várom Blanka most lett először beteg a manudlája óta, köhög meg náthás, szerencsére semmi komoly, de ma meg tegnap nem vittem oviba. Ha minden jól megy (még nem szólom el), akkor találtam állást is, majd elmesélem, ha biztos lesz. Nem nagyon dúskálhatok 2 kicsivel. ez nem kötött, így tudom kb. 6 órában csinálni.

Többiek???
Jó hétvégét!

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillantásra, hátha olvassa még vki a topikot.
http://www.reklamfilmek.com/video.php?video=788&firm=60

Mi jól vagyuk, igérem hamarosan írok.

Kép
 
 


Sziasztok!

mi sajnos nem vagyunk jól influenzásak lettünk. Boni már jól van, rajta nagyon hamar és könnyen átfutot, Gábor meg én még huzuk, a legrosszabb h nem tudok itthon maradni vele, és kövezettek meg, de mivel napközben nem lázas oviba kell vinnem, mert nekemis meloznom kell..sajnos ilyen idők járnak.

Dori még nem voltam fogdokinál, de majd lassacskán eljutok oda..A privi megy igérem, ahogy meggyogyultam..
Jobbulást Blankának, A jó hireknek meg nagyon örülök!

Floci, jo h te is bekukkantottál..irj kiváncsi vagyok mi van veletek..nem szeretném ha ez a topik is meghalna..

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Dóri!!

Nagyon boldog névnapot!!!
Kép

Kép
 
 


Köszönöm a megemlékezést :)

Csilla! Jobbulást!!

Bali bölcsis lett :) Most szokunk, ha minden jól megy, akkor kedden már ott is aludhat!
Majd jövök, puszi

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Dóri,nagyon Boldog NÉVNAPOT!!!! A múlt péntekre még :( bocs! De a 8 napba éppen beleférek :wink:
Bölcsihez gratula, milyen volt az ottalvaás??Mesélj :P

Csilla,jobbulást nektek, fú nem jó ez az influ. :? Én is imádkozom, hogy megússzuk!!
Fogorvos :( ismerős, szintén oda járok már 1 hónapja.És még kell :roll:

Többiek, puszi, én is jövök majd mesélek.Eszti is ovis lett :) Csak holnap sulizok, és megyek aludni. Most épp bekukk, hátha van valami élet :P
 
 


Csilla!!
Nagyon boldog Névnapot kívánok!!!

Kép
 
 


a.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Floci!

igy sokkal utolag is köszönöm h neked eszedbe jutottam! jól vagytok?

többiek merre vagytok?

puszi

Kép

Kép

Kép
 


Kép Jázmin 09.24-én született a MÁV kórházban :)

Suzka
 
 


Hello csajok!!

Szokott még benézni valaki???? Hogy s mint van mindenki???

Kép
 
 


szia Orsi, á senki én is csak véletlen. h vagytok?

Kép

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: