Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Flocival arra gondoltunk nyitunk még egy topikot NEKÜNK!!

gyertek, beszélgessünk itt..

Kép

Kép

Kép
 


Én itt vagyok :)

Kép
 
 


köszi Orsi!

Kép

Kép

Kép
 

 
 

Hahó, megvagytok :wink:

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


CSILLA!!! Látom msnen hogy jó kedved van! Na mesélj! Mire faggathattalak volna kiléptél!! :lol:

Kép
 
 


Na sziasztok :) Ez jó 5let volt.Mi már nemkívánatos személyek lettünk, mivel nem vagyunk aktuálisan érdekeltek a kórház témában :wink:

Szóval Judit,ne haragúdj, de én is figyelmetlen voltam szülinap ügyben! :oops: :oops:

Gergőnek nagyon boldog S Z Ü L I N A P O T kívánunk természetesen mi is :) :)

Csilla, lemaradtam valamiről?? :lol: mesélj csak
 
 


sziasztok!

csak nem akartam már konkrétan kiirni h kiknek szol a mi forumunk de köszi szépen Mano h megtetted... és örülök h te is j ötletnek tartod!

hát alakuloban van valami, az életembe, de még félek elkiabálni..ugye megértitek, de amint tudok már biztosat esküszöm megirom!!!!!!!!!!!!!!!

Orsi!

én már csak ilyen vagyok...vagy futolag vagyok msnen, vagy csak bejelentkezve és közbe ezer más dolgom van, de biztos ismerös neked is ez a helyzet... Föleg h a fiam mostanában egyre jobban igényel, legalábbis mikor az udvarra szeretne kimenni, oda muszáj vele mennem, ha nincs itthon a növérkéje.. ja és persze még mindig cicis....

Keres msnen ha látod h fent vagyok..


Mano

irj, te is, ugyis rég beszéltünk már!!! Mesélj h vagytok?

Küldtem minden érintettnek üzit, itt vagy iwiwen eddig ugy néz ki megkapták!


Jucc!

de jo h neked is sikerült megtalálnod a topikot örülök... :wink: h mennyit agyaltam a cimén...

tényleg csajok jo választás volt a topik cime????????

Kép

Kép

Kép
 


Megvagytok!!! :P
Örülök, már nem sok kedvem volt a síránkozásokat olvasni. Persze megértem őket, de nem tudtam hozzá szólni. Majd jövök, most rohanok. Mint mindig :oops:

Gergőnek én is boldog szülinapot kívánok.

Puszi nektek.

Kép
 
 


sziasztok!

látom szép lassan megleszünk mind..ennek örülök..

Kriszti, tudom h olvasod, ha tudsz gyere, hiányolunk tudod..

Dori????

Floci! csak ovatosan azzal a rohanással.. :wink:

Kép

Kép

Kép
 


Floci!
boldog névnapot Briginek!

csajszik hol vtok???????????én tartom a frontot látom.. :(

Kép

Kép

Kép
 


Floci, Boldog Briginapot!!!!

Jövök majd, meret vannak történések, csak mostanában sűrűek a napjaink!
 
 


Hali!

Bocsi az eltűnésért, hó hosszan leírom, mi történt.
Szerdán átéltem életem legszörnyűbb élményét. Reggel a lányom elesett, azt hittem, hogy beverte a fejét. Nem sírt fel, nem nyávoott, odaszaladtam hozzá. Egy görcsöt kapott, a szemei kidülledtek, a szája és az egész teste egy görcsben, azonnal bepisilt. Kapkodott levegő után, én meg sokkot kaptam. Telefon mentők, após (tudtam, hogy ő itthon van és csak pár utcányira lakik, férj). A mentők 15 perc alatt értek ki, Blanka kb. 5 percig teljesen eszmétlen volt egy görcsben. 5 perc után felsírt, aztán megint visszaesett, majd kb. újabb 5 perc után kezdett el üvölteni. Én remegtem, mire a mentősök kiértek, már tiszta volt. Valószínűleg epilepszia. Sajnos apukájának is volt egyszer 2,5 évesen, és sajna ez öröklődhet. János kórház, csütin hazaengedtek, de pénteken csináltak eeg-t. .... Ezt az érzést senkinek nem kívánom, az gyerek az ölemben, azt sem tudtam él-e hal-e. Ne tudjátok meg.... Atzán beértünk a kóházba, vérvétel, megnyugodott én me vagy egy óráig bőgtem.

Ma hívtam a dokinőt. Egyértelmű epilepszia nem mutatható ki, de van egy hullámrgörberész, amit nem tudni, hogy micsoda... szerdán kapom a végleges jelentést, meg a zárót, és ezzel megyek a gyerekneurológiára. ez mondjuk egész jó hír, mert nem kell gyógyszerrel kezelni. Meg csinálnak még egy csomó vizsgálatot ott is.

Ja annyi, hogy nem elesett és bevágta a fejét, hanem elvesztette az eszméletét, amitől elesett. Lelalábbis ezt mondják a dokik, miután elmeséltem, hogy mi történt. Valószínű nem is vágta be a fejét, mert előrebukva találtam meg.

Ma a mi hálónkba áthoztam az ő ágyát is. Csöppet zsufis lett, de nem tudnék úgy aludni, hogy ő két szobával arrébb van. Majd tavasszal (remélem nem lesz semmi gond) átviszem Balázst is és akkor ketten fognak ott aludni.

Pénteki eeg: Ezerrel rohangált, meg visítozott, a dokinő közölte, hogy ez bizti nem fog sikerülni. Ez ugyanis úgy néz ki, hogy egy gumi pókhálószerű sapit tesznek a fejére és kb. 30 db elektródát egyenkét csiptetnek fel rá. Ez kb. 10 perc + 15 perc teljesen nyugalmi állapot, még a fejed sem mozoghat. Na képzelhetitek az én hiperlányomat. És nem hiszitek el! A lányom beült az ölembe és meg se mozdult fél óráig! Az hittem, hogy sokkot kapott Mosoly De nem. Szépen ült. Már előre megbeszéltem vele a dolgot. Mondjuk nem hittem, hogy megcsinálja. Szóval sikerült és ő volt a nap hőse!!! Kapott tőlem ajit is!

Akármi lesz az eredmény a Budai gyerekkórház spec. neurológiai osztályára kell menni jövő héten
Sajnos ez öröklődik és férjem is és az ő egyik huga is szenvedett ebben a gyerekkori epilepsziában. Viszont kinövik. Ház kb. ennyi. Blanka azóta egyébként a régi, urál, visít, énekel, mintha semmi nem történt volna. Eltiltották a sok mesenézéstől is, így csak reggel engedek neki fél óra tv-t. Este már be sem kapcsoljuk a tv-t. Inkább mesélünk meg játszunk.

Hát ennyi rólunk.

Utólag is isten éltesse a szüli- és névnaposokat!
Bocsi, hogy hosszúra sikerültem...

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Jézusom, Dóri, ezt még olvasni is szörnyű volt, nem hogy átélni! Kívánom, hogy többet ne legyen benne részetek, és nyom nélkül nőlje ki Blanka!!!

Manó :) Milyen történések vannak :?:

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok,


Dóri,Fú, hát ez nagyon gáz :( remélem én is, és drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen, és ne is epilepszia legyen, bár ahogy mondod, hogy férjednek van és örörklődik!!!Hát nemtom :( Szorítunk értetetk, majd jelentkezz, hogy mi van, ha túl vagytok minden vizsgálaton!

Judit, és a többiek,velünk meg annyi, hogy voltunk a múlt héten oltáson.Szegénykém egész jól viselte, nem is üvöltött annyira.Most 4150g, és 53 cm :)
Viszont nekünk meg menni kell Endokrinológiára :cry: Azt mondta a dokinénink, hogy ne ijedjek meg mert csak futunk egy kört, de biztos ami biztos vigyem el.Mert kinézetre nem lenne vele semmi gáz, meg a súlya heti 12-13 dkg-ja is megvan, de....a hossz ill. súlygörbe alapján ugyanaz a kis elmaradás mutatható mint már a hasamban is volt.Tehát az átlagnál 2-3 héttel kisebb!
Én azért nagyon remélem, hogy nem akarják teletömni hormonokkal, mert azt nem is engedném!Ekkora, hát ekkora.Nem feltétlen kell égimeszelőnek, és dagadtnak lennie!Ő ilyen pici, és kész :!: Majd a héten kell időpontot kérnünk a Budai területibe. :? Szal ennyi, ugyhogy drukkoljatok, hogy ne kelljen semmit kapnunk!

Kriszti, ti merre?Olyan rég írtál.
Orsi+Floci és még sokan mások :wink: hol?
 
 


sziasztok!

Dori!

ez iszonyu, a hideg is végig futott a hátamon!!el se tudom képzelni mit élhettél át. még jo h volt annyi lélekjelenléted h tudtad kit értesits gyorsan. én biztos bepánikolnék, ismerem magam..bár az ember csak itt jön rá vészhelyzetben h mit is reagál ilyen esetben..azt kivánom h soha többet ne jöjjön elö és mégse epilepszia legyen!! jelentkez ha már többet tudsz, szoritunk értetek!


Mano!

te meg nyugodj meg nem lesz Hannával semmi baj, ö valoszinü kis termetü lesz ,de még késöbb is behozhatja lemaradását simán, de a biztonság érdekében vidd el azért, én is ezt tenném! és igazad van, nem lesz mindenkiböl "nagy" ember, égimeszelö. :P (remélem tudod h a nagy embert viccnek szántam..),ird meg te is h mi volt a dokinál.

puszi mkinek!!

Kép

Kép

Kép
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


sziasztok!

merre jártok?

most olvastam egy ujságot a H. Szabolcsrol volt egy cikk benne..olvasta vki?

pusz

Kép

Kép

Kép
 


Dori!

boldog névnapot Blankának!
Kép

Kép

Kép

Kép
 


Blankának nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Hogy van a nagylány?

Manó :) És Nálatok volt már vizsgálat?

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ez piros akart lenni :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


HAli!

Köszönjük a köszöntést!

Köszi, megvagyunk. Voltunk a budai gyerekkórházban, nagyon lelkiismeretes dokinőnél (Kassay Mária), nov. 12-én megyünk az alvásos eeg-re. Állítóla abból sok minden kiderül.
Bocsi csajok, most nincs időm, jövő héten írok, vagy talizunk!?
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok csajszikák!

Kicsit ( nagyon ) megint eltüntem. Az alkalmazott csajszi felmondott, én vagyok a boltban 10-18-ig.Aztán az itthoni műszak, árubeszerzés, gyerekek, .... Szóval este már lóg a belem.A pasik épp betegek így most délelöttre is kell bébiszittyet találnom.A nagyik már lassan kivannak.
Kecó alakul, de úgy érzem sosem leszünk készen.Az asztalos még mindig várat magára , holott aug.25-re készen kellett volna lennie.Léhűtő egy banda.A konyha legalább kész, főzni tudok.

Dóri!
Iszonyat ami Blankával történ.Nekem Brigi csinált ilyet kétszer, elsőre én is pánikba estem.De neki épp fordítva volt. Elesett és hátul beverte a fejét. Attól vesztette el az eszméletét és görcsölt be.Mindent végignéztek nála is, de nem találtak semmit. A másodiknál agyrázkódás miatt 3 napot voltunk kórházban is.Nálatok is tutira minden rendben lesz. Én is nagyon boldog névnapot kívánok neki!!!

Brigi nevében én is köszönöm a múltkori köszöntéseket.!!

Manó!
Nektek mit mondott a doki? Írjál!!

Krisztikém!
Csak néhány sort!! LÉCÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!

Jucc!
Ha kell a pasiknak vmi téli cumó ugorjatok be. Már vannak bent sínacik, overálok, csinik és nagyon olcsó játszótéri is.

Csilla!
Nem olvastam a cikket, de láttam múltkor a híradóban.A fejét kitakarták, de minden adatot elmondtak róla. Aki valaha is hallotta a sztorit tuti beazonosította.

Most mennem kell, a párom dolgozna a gépen.Szép hétvégét mindenkinek.!

Kép
 
 


Dóri,Blankának Boldog Névnapot!!!!
Megy a drukk majd nektek is a vizsgálatra :!:
Tali most nem lesz, mert van akinek nem jó, úgyhogy szerintem akkor kéne, ha mindenki ráér!Csak lesz egy olyan nap is.Elvégre nem vagyunk olyan sokan :wink:

Jucc, Floci,H+K, megyünk orvosokhoz, csak utána tudok jelenteni :)

Csilla,milyen cikk? :shock: Én most nem vagyok képben :oops:

Kriszti,csatlakozom Floci kéréséhez :!: Lécciléccilécciiiii :wink: valamit magatokról
 
 


Sziasztok!!

Na végre ideértem! Balázs beteg volt, aztán én is, szóval mindig van valami!!

Dóri, először is Blankának nagyon boldog névanpot kívánunk mi is! Másodszor pedig drukkolok h ez az eset töbet ne ismétlődjön!! Annyira sajnáltam miközben olvastalak titeket! A hideg futkosott a hátamon!!

Manó, nálatok mi lett az eredmény??

Kriszti én is csatlakozom....ÍÍÍÍRRRRRJJ!!!!! LÉCCI LÉCCI!!!

Kép
 
 


Az egyik ajándékkal:

Kép


Marcipánt eszik:

Kép Kép

Kép
 
 


Hoppá egyiket kétszer tettem , bocsi


Íme amit még akartam:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ismét köszi, akinek eszébe jutottunk!

Borso! Nagyon édes a fiad! ISten éltesse sokáig! Király a hintaló! Bakker, még csak most születtek, az én Balázsom is 11 hónapos lesz! Annyira gyorsan telik az idő!

Manó! Veletek mizu?

Krisztivel mi van? Nagyon eltűnt...

Floci, a héten meglátogatunk. Kell overál meg egy csomó minden mütyür... Milyen az új kecó? Már megszoktátok?

Nem tudtok valakit, akinek kellene a tesókocsim?

Csilla! Kár, hogy nem jön össze a tali, én nagyon szeretnék már látni mindenkit! Veletek mi a helyzet?

Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Orsi,Nagyon édik a szülinapi fotók :) Abban a mellényben...... :P zabálnivaló!
Ti mikor jöttök fel?

Mert arra gondoltam,, hogya talival már megvárhatnánk titeket is :wink:

Dóri,Jó, hogy jelentkeztél!De mi újság, hogy vagytok azóta?

Köszi, mi jól!Ma voltunk endokrinológián, és hála istennek minden ok!2 éves koráig figyelgetni fogják a fejlődését, 1/2 évente kell járnunk kontrollra, de amúgy semmi!Dokinő szerint nagyon kis formás, hurkái is renben vannak :P nem látja szükségét semmilyen beavatkozásnak egyenlőre!Reméljük így is marad!Vérvétel sem volt, szerencsére.
Holnap meg neurológia!
Tesókocsit add fel a Tesz-Veszen!Vagy a babaneten!

Krisztiiii, mi van mááááár!Ne ijesztgess, ugye nincs baj??!! :?
 
 


Sziasztok!

Manó :) Örülök a jó híreknek, és hogy megnyugodhattál :)

Orsi :) Tüneményes a kicsifiad :)

Floci :) Jaj, annyira mennék, de sem időm, sem pénzem nincs ruhákat venni, pedig annyira imádok a srácoknak vásárolgatni :oops: Szerencsére amúgy sem szükséges, van mindenük :)

Lányok, mi lett most a Máv / és a többi/ új neve? Tesómnak mennie kell ultrahangra / cicijében csomó, doki szerint nincs baj, de azért biztos ami biztos/, telefonon kéne egyeztetnie, de a doki sem tudja az új számot, és a pontos név hiányában a tudakozót is hiába kérdezi. És vajon mell ultrahangot kell kérnie, vagy minden UH egy helyen van? / nem mammográfia, az tuti!/

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


sziasztok!

elnézést az eltünésért, de igazoltan voltam távol..ugy alakult az életem, h muszáj munkát keresnem, és be kelllett volna adnom bölcsibe Gábort de nem vették be, igy még ez is megoldásra vár..egyenlöre erröl most nem akarok többet irni..meglátjuk h alakul..

Mano!

örülök h nincs semmi baj Hannával, mondtam én! de igy a legjobb, h kivizsgálták és megnyugodtál te is! ugye megnyugodtál????????Herczeg Sz.-rol volt egy cikk..

Dori!

feltétlen irj h mi volt az alvásos vizsgálaton! gondolunk rátok és szoritunk nektek!!

Tali miatt meg ne aggodj, nem marad el csak kicsit késöbbre tolodik szerintem.. Egy honap és már neked is egy éves lesz Balázsod..:)

Orsi!

Hatalmas a kisfiad már, és nagyon vagány szerkoja van.

IGaza van Manonak, ha felköltöztök pestre akkor lenne jo egy nagy közös tali!

Jucc! talán a tudakozo :?: :roll: de ez csak egy tipp, lehet h még ök sem tudják..vagy neten valahogy rákeresni???

Floci!

remélem meggyogyultatok már mind! sikerült már találni munkatársat a boltba, vagy még mindig egyedül vagy?

Kriszti, tényleg irj..tudom h olvasod!! :wink: csak adj életjelet nekünk!

Csajok, lehet h hülyeség de gondoltam valamire, mi lenne ha zárttá tennénk ezt a topikot?

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csilla, úgysem ír bele más nem?? :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi Csilla már jól vagyunk, mindenki meggyógyult. Kolleginát már találtam, remélem beválik. Bár még így is sokat dolgozom, alig marad időm itthonra. Ilyenkor már hulla fáradt vagyok.

Orsi!
Szuperek a képek!! Azaz a modell.És az a járgány.... Nagyon jópofa., Druszátok, a barátnőm fia ma 1 éves.

Dóri!
Overál nem nagyon van épp ez a méret, de intézkedem. Várlak ám nagyon!! Csörögj rám, hogy tuti bent legyek.

Kriszti!!! ????

Kép
 
 


Hali!

Köszi, hogy gondoltok rám, hétfőn lett volna a vizsgálat, de elmaradt, mert lázas lett Blanka meg taknyos és így nem lehet elvégezni. Szóval 19-én (jövő hétfőn) megyünk. Nálunk az egész család dögrováson van (volt) torok, nátha, hőemi...a szokásos őszi vacak. Már jobban vagyunk.

Floci! Még mindig nem fizettek a férjemnek :cry: én is várom a pénzem, amit szintén 2 hete ígérnek. Jó így élni 2 gyerekkel. De megyek valamikor, ígérem!!!

Hát igen, az én kicsi manóm is nemsoká 1 éves lesz! Kész vagyok teljesen, el is telt egy év! Tök kis okos, már mondja, hogy szisza (cica), ott, itt, au au (kutya), nem. Pakol és ért egy csomó mindent. Nagyon kedves. Blanka meg már nagylány. A nappali szobatisztaság teljesen megvan, éjjel nem mindig, így sajna adok rá pelust. Egyébként nagyszájú és szemtelen, de kedves is tud lenni, ha akar.
Teszek képet is.
Tali jó lenne még idén... :D
Én benne vagyok!

Puszi nektek! Dóriék Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


sziasztok!

Dori!

jobbulást nektek! sok gyogypuszit küldök!!!


a nem is oly kicsi fiadra alig ismertem rá, még olyan pici volt mikor taliztunk és most már.. :P büszke is lehetsz rájuk! nálunk Gábornál a szobatisztaság fényévnyire van..mondogatja h ö bilizni fog, de persze ha szeretném ráültetni nem akarja és azt mondogatja pisiltem tiszta pelusba :twisted: :roll:

Orsi!

amiatt gondoltam h maradjon is igy! csak mi régiek.. :wink: :lol:

Floci! örülök,h találtál munkatársat!Épp itt volt az ideje, hiszen sokáig nem tudtad volna csinálni reggeltől estig a boltba és utána a házimunka, család..bár tudom h nagyon stram csajszi vagy de csak kimerülnél te is!

puszi és jo hétvégét mkinek

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok,

Csilla,sajnálom a melót, ezek szerint nem nagyon jött be :( Gábort is :( Próbálj a védőnőtől segítséget kérni a bölcsivel kapcsolatban.Hátha januártól be tudják nyomni valami hátszéllel :roll:

Zárt topik?Jól hangzik, ebbe úgyis csak mi írunk, és ha valaki még csatlakozni akar majd akkor az a sima Mávosba jelezze, és jöhet :wink:

Dóri,jók a képek :) Sajnálom a betegséget, de legközelebb talán már sikerül a vizsgálat is.

Floci,tök jó, hogy van alaklamazott :) hurrá,hurrá!azért így több dologra marad időd.

Orsi,mikor jöttök föl?

Tali, persze várjunk meg mindenkit, de még ez évben kéne!

Nadimó+Kriszti,puszi :)


Mi kicsit taknyosak vagyunk még :( nem is oltotta be a dokinéni, majd 2 hét múlva!Kaptunk orrcseppet, meg szívni kell neki!Aztán reméljük rendbe jön!
55 cm, és 4520 g! :)
Elkezdtem neki tegnap estétől adni a Sinlacot, kicsit jobban hízzon a kismanóm :) Dokinénivel persze megbeszéltem, mert azt amúgy is receptre adják csak!Egész jól evett is belőle, és tök ügyesen is bánt a kanállal :)
 
 


Manóci : köszi, viszont :wink: :lol: :lol:
 
 


sziasztok!

MAno!

ok megnézem mit tehetek "zárolással" kapcsolatosan!

remélem már jol vagytok, nem jártam erre már régen és csak most olvasom h betegek vagytok-voltatok..!

jo ötletet adtál, megkérdezem a védönöt mit lehet tenni, de itt nálunk csak egy bölcsi van, és állitolag várolistán van nagyon sok gyerek!

Melokeresés még folyamatban van!


puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Halihó!

Most nézem, hogy nem is írtam meg nektek, hogy mi volt a múlt héten a dokinál. Bocsi.

Csak röviden: köszi az aggódást, túl vagyunk a vizsgálaton, és sikerült! No nem volt egyszerű, de sikerült és nincs semmijen elváltozás! Betudták egy A típusú lázgörcsnek, ami ritka, mivel a láz után jelentkezett 3 nappal. Ez általában a láz első napján vagy nagyon magas láznál jelentkezik. Ezt viszont figyelni fogják, úgyhogy januárban megyünk egy kontrollra, aztán meglátjuk. De elvileg okés minden, nincs gond!
Megkönnyebbültem. 1,5 órát tartottam egy székben a kezemben, hogy tudjon aludni, a kezemet még most sem érzem. Mindegy, a lényeg, hogy túl vagyunk rajta.
Hát ennyi. Hol van mindenki?
Nagyon leült a topik. :( Már ennyire mikulás és karácsony van???

Gyertek, én ha nem is írok, mindig olvasok mindenkit! És kérek sok-sok képet!

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Dóri,de jó, örülök nagyon, hogy nincs semmi komoly baj! :)
Én benézek soxor, de senki sincs, magammal meg nem levelezhetek :lol: :P

Mi kicsit taknyolunk még mindíg, kivi leszek, hogy csütörtökön tudunk-e oltást kapni!
Majd meglássuk!

Voltunk ma kinta nagy hóba, nálunk tök nagy esett, persze estére már nem maradt akkora, de de. még tudtunk szánkózni is kicsit a kertbe!

Eszti néha kikészít, nem könnyű így akettővel itthon!

Mikire+Karácsonyra készülünk, már legalábbis én már nagyon várom!El is kezdtem már az ajikat is begyűlyteni, és jövő héten ki akarom dekorálni a pecót is :wink:

Egyenlőre ennyi velünk, majd jelentkezem még, de a többiek is írhatnának néha :P

Megyek, ma kórház sorozatok+született feleségek :D
 
 


sziasztok!

Mano, h vtok? megkapta Hanna végül is a szurit?

Dori!

nekem nincs karácsonyi hangulat, csak idöhiányban szenvedek..

Örülök h nincs semmi gond Blankával!

nem tudom leszek e holnap, igy elöre kívánok pici fiadnak Boldog szülinapot!!

Jucc!

neked pedig utolag boldog névnapot kivánok!

Kriszti,Floci,Orsi?

teszek fel majd pár képet a lurkokrol!

pusz mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok! :)

Hát igen,jó rég nem írtam..Tettem egy fogadalmat,hogy várok amíg sikerül valamerre lépnünk,másrészt pedig már elegem volt abból,hogy állandóan kesergek :( .Az albérletből elvágytunk családi házba-gondolom itt még képben vagytok :lol: .Meg is találtuk a megfelelőt,és annak az aljában lett volna a vállalkozásunk,egy kis miniovi.Sokmindent összeraktunk hozzá,ahogy telt az idő nagyon kifogytunk erőnkből,anyagi keretünk pedig rosszabb lett a csődnél is.Végül be kellett volna rizikózni a szocpolt,amire mi sajnos nem vagyunk jogosultak,hiába a két lurkó meg az új ház.De a nevemen van lakásrész,és Pisti nevén is volt az elmúlt 5 évben.És egyre több bank ellenőrzi le utólag,már a földhivatallal is összevetik,ott meg ugye élből kiütközik.. :evil: .Ha kiderül akkor egyrészt visszafizettetik a szocpol összegét,másrészt lehet a hitelt is felbontják,no akkor aztán honnan fizetjük vissza egyösszegben???Harmadrészt pedig mivel csalás,és egy ekkora háznál nem is kimértékű,simán felfüggesztett börtönbüntetés-onnantól pedig soha többé nem foglalkozhatnék az ovimban gyerekekkel :cry: .És az egyik bank sajnos már el is kezdte,névsoban,nem lacafacázik.És mivel az állam adja ezt a támogatást,és a banknak le kellene ellenőriznie a szocpol adhatóságát,de nem teszi meg vagy nem érdekli,mert így ugye több embernek van esélye,önereje a hitelhez,így a felelőtlen bankot pedig az állam bünteti meg.És így a bank kénytelen komoly szankciókat alkalmazni.Bár érdekében természetesen nem áll a hitel teljes felbontása,mert jó az ha tovább fizeted a részleteket,de mivel őt bünteti az állam,valahogy a banknak is meg kell tennie feléd :evil: .Nekünk ilyen áron nem kellett ház,így pedig enélkül az önerő semmit sem ért.Az albérlet drága volt,nem is hosszú távra terveztük,csak amíg megnyugszunk,és lám,egy év lett belőle.Választás előtt álltunk,vagy megyünk kisebb albérletbe ami olcsóbb,vagy veszünk nulla önerővel egy tök pici új lakást,vagy visszamegyünk a régi lakásunkba,ahol apósék laknak,ők pedig egy kis lakásba,amit mi veszünk meg nekik.Juj,majd folytatom,kaptam az orromra,sietnek kell. :lol:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Na itt vagyok,csak épp költözködés közben írok néha,ha már nem bírok többet cipelni meg dobozolni.Már szerencsére kifelé megy a dobozolás :) .És a régi lakásunkba!!!!!!!!! :D .Aki volt itt,az ismeri ezt a kis lakást,és tudja,szívem-lelkem benne van,annyira szerettem,és szenvedtem,mikor abba a pici 35nm-es albérletbe kellett átmenni karácsonyozni tavaly-mikor elbuktuk a csömöri házat.Na,én akkor éreztem igazán,mit veszítettünk el.Most értékeljük csak nagyon,mi is volt nekünk,és mit kaptunk vissza.Megszenvedtünk érte,nagyon sokat próbálkoztunk mással,rengeteg pénz elment másra,de az élet csak úgy hozta,ez a mi helyünk,a sors így látja jónak,és ebben hiszek,hogy nekünk ez van most elrendelve.Megszenvedtünk érte,hogy igazán értékelni tudjuk.Úgyhogy mostmár nagyon vigyázunk rá!!! :D Most dobozolunk ki,rendezkedünk,szerelünk,aztán jöhet a jó kis hangulatteremtés.A karácsonyi illatok,sütik,az egész lakás feldíszítése.Emlékeztek tavaly előtt már milyenkorán elkezdtem???::))Küldtem a sok fotót::))Na,most is ez lett,csak idő szűkében ez kicsit késve,örülök,ha kész leszünk szentestére :D .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Közben a sok stressztől,amin végigmentünk egy év alatt,nemhogy fogytam volna,de bánatomban ettem,nassoltam,majdnem 80 kiló vagyok,alig bírom magam vonszolni,lihegek,izzadok.A hajam barna lett,na kíváncsi vagyok meddig bírom majd szőkeség nélkül::))Domi magatartása sokat javult,már nem hármas,hanem megy az ötös felé,ésŐ lett a suliban a focicsapat kapusa:).Persze itthon baromira szemtelen,annyit felesel,meg már húzza a szemét,rángatja a vállát,igazi kamasz,hihetetlen,még csak 8 és fél évesen...Floci,Csilla,ez nálatok is így megy?Persze a tanulás az a kisujjában,ripszropsz megold mindent.Dorina egy kis ribi,annyira csaj,hogy az hihetetlen.De szemtelen,sértődős,öntörvényű,hát kos....Az oviban legkisebb kislány,menne a nagyobb csajokhoz,deazoknak Dóri még kcsi,szegénykém meg szenved ettől :( Inkább a fiúkkal barátkozik,de azok meg odacsapnak,és így nem nagyon találja a helyét a csoportban.Ez meg is látszott,mert volt,hogy bekakilt,így jött ki rajta lelkileg :cry: .Majd rendeződik,sokat babusgatom,beszélgetek vele erről,olyan,mintha egy felnőtt barátnőmmel beszélgetnék,olyan érett,hihetetlen :lol: .Na majd írok még,csak lemerül a gépem,meg apjuk is nyaggat,a gyerekek meg borzasztóan marakodnak :twisted:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Végre Kriszti!
Nagyon örülök, hogy végre megjelentél és jó híreket hoztál!
Tudtam hogy erős és határozott csajszi vagy, megcsinálod amit akarsz. Szépek lesznek az ünnepek!
Nálunk Tomi néhány szigorú hét után most éppen "szeretlek anya, búj hozzám" korszakát éli. Sokkal kezelhetőbb, és ez látszik a tanulmányi eredményén is.
Brgi most kezd lazítani, már lett két karója, egy meg nem tanult vers miatt és egy felszerelés hiány miatt.
Ada meg tanul tőlik minden szempontból... :)

Most mennem kell, talán holnap ide férek megint egy kicsit.
Puszi

Kép
 
 


Sziasztok!

Kriszti !!

ugy örülök h jelentkeztél!! szoval sikerült, végre visszaköltöztetek, sejtettem h ez a nagy hallgatás oka! Most már minden rendben lesz!

Nálunk sem jobb a helyzet, semmilyen téren! Boni nálunk is sokat cirkuszol, iszonyat hisztis és nagyon sokat kell vele mérgelödnöm. Jol tanul azzal nincs gond, bár most már nem elég a lecke készités, gyakorolni is kell neki, föleg matekbol és nyelvtanbol.

Erre jön, h egyik nap már ö sem birta az itthon i feszültséget és sirva fakadt..alig tudtam megnyugtatni.

Gáborral nincs gond, már szépen beszél, és érzi ö is nálunk ezt a feszültséget, sokkalta anyásabb mint volt.. Az ovitól én is félek, nem hiszem h könnyen megszokja.

Szegény Dorid,neki sem könnyű. Tényleg, h viselték a gyerekek az elmult egy évet? és mit szolnak ahhoz h most visszaköltöztetek?

de nem panaszkodom inkább..

Flocika!

Mit értettél a szigoru hét alatt? milyen "tiltások "voltak nálatok? mert már én sem tudom h néha már mit mondjak amire végre hallgatna Boni, és kicsit szofogadóbb lenne.

Ismerös szitu, nálunk is a kicsi mindent eltanul a nagytól..jó is meg nem is..

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztokcsajok!

Na végre van már valami mocorgás errefele :lol: Be-be nézek, de sehol senki sose!Így magammal nem levelezek :lol: :lol:

Csilla,köszi az érdeklődést, jól vagyunk, és igen Hannus megkapta akkor az oltást, úgyhogy már túlvagyunk rajta! :wink:

Floci,puszi :) a múltkor férj ült a gépnél amikor írtál MSN!Én meg nem jutottam ide.Pont valami volt, fürdés, vagy evés már nemtom :oops:

Kriszti,De jó, hogy írtál már végre!Én az első üzid után magamba már tippeltem is, hogy visszamennék a régibe!És látom ez is lett! :P Szerintem is így jártok a legjobban, mivel ti nagyon szerettetek ott lakni, és tök jól meg is volt csinálva a lakásotok :)
Ugyanolyan maradt?Vagy újítotok valamit?
Karácsonyra renbe lesztek meglátod :wink: És majd küldheted megint a képeket, sőt szervezhetsz is januárra babatalit :wink: :P Olyan jó lenne már veletek összefutni, rég volt már az a 2 év!
Dorcsi :( hát igen, ha jól veszem ki ő akkor vegyes csoportba jár?Én nagyon nem szeressem azokat, de itt is nagyrészt olyanok vannak.Bár jövőre indul kiscsoport, ha egyáltalán fölvesznek minket, annak örülnék igazán, ha oda!De az még a jövő zenéje 8)
Domcsi....... :? hát igen a mai gyerekek sokkal korábban érnek!Ő 8,5 évesen annyira szmtelen mint mi 14 évesen voltunk, kb!

Velünk amúgy minden ok. most tök jó, se betegség, semmi.Vagyis egy valami mégis Hannus foga jön, és azért nyügi, de csak éjszaka van a műsor! :evil: Nappal semmi gond vele.
Már eszünk gyümit, meg este Sinlacot, és hétfőn kezdjük a krumplit is.Muszáj volt, mert még mindíg kis minimanó.Őt is szerettem volna 6 hós korig csak ciciztetni, mint anno Esztit, de minden gyerek ugye más, és ez nálunk is beigazolódott!Nem lesz egy nagy étkű, mert a gyümiket is úgy diktálom bele :( remélem a krumpli ízleni fog majd neki!
Másban viszont már olyan ügyi.Tök szépen fejlődik, dumálgat egy csomót, fog, játszik, forog, érdeklődő, nevére hallgat, és már négykézlábon rugózgat :lol:
Már van fülbevalónk is, elvittem kilövetni!Annyira cuki, kis csajos feje lett vele!

Karácsonyt már nagyon várjuk, Eszti már vagy 20 levelet írta Jézuskának, hogy miket kér 8)
Szerencse a "jézuska" ügyes volt, és a nagyrészt már túl is van mindenen.Már csak közös ajinkat kell megvenni apával, csomipapírt, meg hétvégén a kaját!Ennyi :wink:

Na, most pedig megyek aludni, amíg lehet
Kép
 
 


hahó csajok!

Kriszti! Végre, már nagyon hiányoltunk! Örülök, hogy a karácsonyotok ismét a saját otthonotokban fog telni! Ne aggódj a súlyod miatt, sajna én is ilyen típus vagyok, hogy idegességében eszik! Majd rendezőtrök, aztán nyárra megint vékony leszlel! Írj gyakrabban, miután már kicsomagoltál! Anyodósék most hol fognak lakni?

Floci! Ti is befejeztétek már a költözést?

Manó! Fogzás...nálunk is ez van. Mi is készülünk a Jézuskára!

Csilla! A nagy lányod is hisztis? Elég rossz hír, hogy ekkora csajszi is hisztis tud lenni. Blanka sem egyszerűmég mindig.

Nálunk! Balázs betöltötte a 1 . életévét, amit tegnap ünnepeltünk. Hihetetlen, hogy már ekkora. 6 foga van és már kb. 1 hete sétál. Mindent pakol, nyúzza a macskát, szórja a virágföldet, pakolja a konyhát. Hát nem egyszerű. Blanka irigy, de már tök értelmes, sok mindent tud. Nagyon rossz, amikor napokig nem tudunk kimenni, mert nem nagyon bírok velünk bennt. Hát ez van. Ja! Meg most múlt el Blanka kezéről egy laza ótvar, amit egy hülye pókcsípéstől kapott.

Jó ünnepi készülődést mindenkinek!
Pusz

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Dóri,de jó, hogy te is jelentkeztél!Tegnap kikapcsoltam már a gépet mikor eszembe jutott, hogy téged is akartalak kérdezni :oops: bocsi!

Balázsodnak Nagyon Boldog SZülinapot!!!!
 
 


sziasztok!

Mano!

Ez az nálunk is így van, nekem is Boni az aki nagyon keveset eszik és iszik, pedig kicsinek sokkal jobb étvágya volt! Akkor még folyadékot is ivott, de azóta még eröszakkal sem tudnám rávenni arra h igyon is, teljesen tanácstalan vagyok emiatt..Mondjuk jól néz ki, nem sovány, szerintem teljesen átlagos termetű, és egészséges, ez a fő!

Te se aggodj amiatt, h Hannus kevesebbet eszik, és a cici miatt se! Minden csepp számított amit idáig kapott, meg amit még adni tudsz neki!


Dori!

igen hisztis Boni nagyon, és még ki tudja mi előtt állunk, ha már most mindjárt 9 évesen ilyen, mi lesz egy két év mulva?????Ráadásul ott tartok, h már el kell kezdenem felvilágosítani, .. :cry: :roll:

Ótvar pókcsípéstől? még ilyet se hallottam!de elhiszem!

Én már meg sem lepődöm h a te kicsi fiad is korán érő típus és ilyen hamar elindult.

Csajszik gondoljatok rám, egy picit így az ünnepi készülődés közepette,mert most az én fejem felett is összecsaptak a hullámok, ráadásul még sürgősen kéne egy jó nőgyógyászt találnom, aki nem felületes, és aki végig is hallgat.

puszi és szép napot mkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: