Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Manó!örülök h nem haragudtál meg.!! :) persze igazad van én irtam félreérthetóen, én az óradijára értettem h többet keres mint én..és igazad van, ha napi 8 orába lenne vele egészen biztos h nem érné meg dolgozni! igy most végül is szerencsés vagyok, mert azt a két orát nagyon jól viseli gábor, sokat tanul mellette, és örülök h végül is sikerült egy rendes csajszit találnom..(lett volna egy talán irtam is..de igy utolag örülök h mégsem mellette döntöttem.)

Annyira szörnyű h az embereket, - és itt mindenkire gondolok nemcsak a kismamákra- ilyen helyzetbe hozzák egyszerűen alig találni munkát, ahogy Kriszti irtad is h a párodnak is milyn nehéz volt..én is voltam már elkeseredve nagyon is..és éreztem ugy h kész feladom..de tudtam h itt van a két gyerek miattunk nem adhatom fel..
Kriszti, örülökh halad a fogyokurád, és bizom benne h sikerül elutaznotok ha csak pár napra is!!(ide akartam irni egy vicces mondtatot de nem biztos h tetszene..)

MEgdöbbentem azon amit itt helyben is hallottam meg a szomszéd városban, egyszerüen nem vesznek be gyereket oviba, bölcsibe mert nincs hely..nagyon remélem h Gábort beveszik ha nem akkor fogalmam sincs mileyz. a magán ovi, bölcsi jo ötlet tényleg..-nálunk még hely is lenne..:)

most rohanok mert mennem kell, csak már annyira akartam irni


puszi szép napot mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!!

Hogy van mindenki??

Manó, örülök h jók lettek az eredmények!! Látod nincs ott semmi gubanc :)

Csilla gratula a pelenkátlansághoz :) Eggyel kevesebb kiadás :wink:

Én azért keresek bébiszittyót, mert jobban keresek ha magánzok mintha nem! Egyrészről! Másrészről pedig imádom a fiamat, de néha kell nekem is egy kis kikapcsolódás, fodrászhoz, színházba menés ilyesmik!! Apukánk sokat dolgozik, így ő nem nagyon ér rá h vigyázzon rá, bár mikor reggel adok pár órát akkor ő van vele!
Ősztől nálunk is valószínüleg magánovi lesz a megoldás, de én maradok gyesen, remélem oda így is felveszik! Mint mondtam jobban keresek így mintha rendesen dolgoznék!

Kép
 
 


Mi ez a pangás lányok :roll:

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kép
 
 

 
 

Mindenkinek nagyon jó pihenéssel eltöltött Húsvéti Ünnepeket kívánunk!!
Puszika

Kép
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes Húsvéti Ünnepeket, sok finomságot, lányoknak locsolót- fiúknak tojást kívánunk! :D

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok!

csatlakozom az előttem szolokhoz kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek (igaz már este van, de jobb későn mint soha).. :)

Orsi!

hát igen, mostmár csak alváshoz kell pelus az meg már nem kerül sokba..még szerense :P de mostmár ott tartunk h teljesen egyedül jár wc-re nem kell kisérni sem..csak szol h anya pisilni mentem..

Egyre több verset mondokát tud már, -csaka locsoloverset nem mondta el ma senkinek..)

Boniról..sajnos vele kapcsolatosan egy szomoruság ért, az iskolába behivattak miatta, mert rendszeresen nem vitte el a felszerelését és a háziját se csinálta meg mindig..tudom h én is hibás vagyok ebben, de azt hittem már elég nagy és önálló,h megbizható hát tévedtem.. :cry: azóta szigorításokat vezettem be, és vissza is iratom a napközibe jövöhéttől.

Röviden ennyit rólunk..

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Kép

Kép

Kép

Kép
 


Hali!

Teszek képet a lurkókról és majd írok is! Kép Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Nálunk már csönd van, Blanka most aludt el, Bali is alszik. Nem aludtak du, így ilyenkor már 8-kor enyém a világ Nagyon boldog
Olyan régen írtam rólunk, hogy most muszáj egy kicsit. Szóval Bali 12 kg volt a 15 hós mérésen, 21--es lába van és 83 cm. Szép nagy legényke. Eszik és jól alszik, csomó foga van már, asszem most nő neki megint kettő. Blanka még mindig elég sokat hisztizik, az én türelmem meg véges. Sajnos a bölcsi nem megoldható nálunk, főle Balázs miatt. Úgyhogy ki kell várnom az ovit, pedig nagyon szüksége lenne a társaságra. A Húsvét elég lagymatagul telt, főleg a rossz idő miatt. Csak a lakásba tudott jönni a nyuszi és az igazi nyuszi is elmaradt az idén az idő miatt. Locsolni se jött szinte senki. Úgyhogy pihiztünk. hát velün kb. ennyi. A sulit csinálom, csak tanulni nincs kedvem meg egyelőre időm sem. Lesz tavaszi szünet, akkor be kell pótolnom mindent. Csinálom még mellette a telefonos munkát is, de arra nem nagyon van lehetőségem, mert anyu nincs, és nincs nyugis 2 órám sajna.

Megyek, töltődöm egy kis energiával... :)

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


sziasztok!

Dori!

ténlyeg nagyfiú Balázsod! én meg miota dolgozom nézem a fiammal egyidős gyerkőcöket és csak azt látom h mind nagyobb mint ő, még a tőle kisebbek is..(még Blanka is)pl ma is volt bent egy csaj, két éves kisfia van, és már most 98-as bodyt hord, nekem meg a 92es bodykat kell ráadnom. (na nem mintha Boni nagy lenne, ő a legkisebb az osztályban..volt kitől örökölnie..:() Gábor,most olyan 92-3 cm körül van, nem tudom hány kg, és 24es a lába. De biztos h utol fogja érni magát, nem aggodom. és nem mellesleg, ma először nem volt rajta pelus alvás közben és nem pisilt be!!!nagyon jól haladunk szobatisztaság ügyben... :P :P milyen melot csinálsz?nem is tudtam rola, vagy csak elkerülte a figyelmemet..?

röviden ennyit most rolunk.

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok,

Csilla,szerintem ne izgulj Gáborka méretei miatt!Most megnéztem Eszti 3 éves adatait, és ő kicsivel volt csak nagyobb mint Gáborkád :)
14 kg, 97 cm volt! :wink: A lába pedig 25-26!És ő se egy óriás gyerek, hanem egy tök átlagos kiscsaj :)
Szóval nyugi, minden oké vele.Majd megnő, később behozza!
Mit szóljak akkor majd a kis törpillámmal, mekkora lesz majd ő?! :roll: :lol:

Gábornak nagyon Boldog NÉVNAPOT így utólag is! :oops: :wink: /a 8 napba még beleférünk :wink: /


Dóri,Balázs valóban egy nagy legényke :lol: :lol: :lol: nem anyára ütött, úgy néz ki egyenlőre :P :wink:
Blanka hiszti :? nálunk is Eszti sokat hisztizik, és mostanság oly kibírhatatlan.Remélem felveszik az oviba.3 hét múlva beiratkozás :wink:
Milyen suliba jársz?Erről szerintem én is lemaradtam :roll:
Képek naon jóóók! Mekkorák már, nem semmi! :)

Akarok most Esztinek új ülést venni, mert muszáj.Mi még a régit használjuk, de már naggyon kicsi :(
kérdés: van valakinek Macsi cosi? Olyat néztem ki, tetszik, és a biztonsági listán is jó helyen van.
 
 


Sziasztok lánykák!

Olvaslak titeket, sok puszi mindenkinek.
Rosszat nem akarok írni, jó meg most nincs. De igyeszem és majd jövök.

Kép
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha valkit érdekel:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
 


sziasztok!

hát nálunk semmi jo hir nincs tegnap délután jöttünk haza a korházbó
l, Gáborral voltunki bent! de ha értetek lepra korházat, tele bunkó nővérrel orvossal..nem volt elég látnom a kis drágámat beegen, de még meg is kinozták! részleteket ha érdekel vkit priviben v msnen!

bocsi csajok de még hulla fáradt vok, és igy most megyek én is pihizni, de igyekszem irni még!

puszi és minden jót, szép napot nektek!

Kép

Kép

Kép
 


csilla, mi volt Gáborral???

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Csilla,na? :( Mi volt, miért priviben szerintem nyugodtan megírhatod ide is a tapasztalataidat!Nem is baj, ha olvassa valami illetékes :roll: :evil:
És főleg, hogy miért voltatok kórházban :!:
 
 


Sziasztok!

Csilla!Én is kérem priviben!!!Vagy van skype:arikitti1,mert nekem msn-em nincs.Nagyon rég volt a névnapja Gáborkádnak,de utólag is boldog névnapot kívánunk neki!!!Nálunk is van jó is meg rossz is vegyesen,miért is lenne szép az élet...Emlékeztek,egy éven át szenvedtem a fogaimmal,mit éltem át......Ti voltatok az elsők,akik láttátok(a családon kívül)a mosolyomat :lol: .Majdnem egymillióba került cakumpakk mindenestül,és rengeteg fájdalomba.Mivel ennyi pénzt ki tudja mennyi idő alatt keresünk össze,hát a részleteit még mindig nyögjük,meg vagy még 2 évig.Pedig semmi flanc,a legegyszerűbb volt.És eddig tartott...Elhiszitek????Én azt hittem vagy 10 évig elleszek vele...Épp eltelt 2 év,kezdtem megszokni,hogy jééé,tudok mosolyogni,tudok enni,tudok rendesen beszélni,és nem töredeznek le a fogaim(tudjátok,így születtek,hiányzik belőlem egy összetevő :twisted: ).Na,és eszem a kis kenyérkémet,erre potty,eltörik :evil: :evil: .Én olyan hisztirohamot kaptam,nem tudtam dühöngjek vagy elkeseredésemben mit tegyek,láttam magam előtt,hogy akkor ez majd 2-3 évente így lesz már????Ennyi pénz a világon nincs...Annak idején az implantátumot is választhattam volna,csak attól végképp rettegtem,és hát anyagilag ha ezt sem bírni,akkor azt...De úgy látszik nincs nagyon más választásom,bele kell vágni,részletre persze,mert ott horribilis összeg jött össze minimális beültetéssel-és nincs elég csontom sem,így ha nem akarom a fogaimat az arcüregemben megtalálni,akkor először csontot kell beültetni az arcomba-ami vagy a saját csípőcsontom lesz műtéttel,vagy mesterséges,amit megint vagy befogadok vagy nem...Hát ezért hordom egész pici korától mindkét lurkómat,ha náluk is van ilyen,idejében felfedezhessék......De szerencsére nincs :) .Domi most fog kapni fogszabályzót,a fogmosással persze erőszakolni kell,de szerencsére egészségesek a fogai.Dorinának volt egy apró kis lyuk a szemfogán,hogy oda hogy került???Mikor a dokinő is csodálkozott,hogy olyan szép egészségesek a fogai...Erre az iskolafogászaton beecsetelték kőkorszaki vacakkal,befeketedett a gyerek foga,anya hátas....Merthogy fúrni nem lehet szerintük a tejfogat,és ez már így marad míg a maradandó ki nem jön neki,ez meg ki nem esik.Na,hogy az én lányomnak ne legyen szép mosolya????Elrohantam vele egy magándokihoz,ahol hallottam,ózonnal kezelik az ilyet.Fizettem....De a gyerekemnek nem lesz fekete a foga,marad csontszínű,mosolyoghat bátran,és nem fájt neki egy cseppet sem!!!Fájdalommentesen ózonnal megkezelik 3-4szer a kis fogát,elpusztul minden baci,és aztán betömik,fúró még a közelébe sem kerül!!!!És a lányom vidáman,lufival szállt ki a székből,nem úgy,ahogy annó mi....
A jó:készülünk Dodó 4.szülinapjára,már annyira készül a zsúrjára!!! :D .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


ziasztok!

köszi az érdeklődést.,csak nem akartam részletezni itt bizonyos dolgokat. tudjátok ha pontosan irok le mindent akkor beazonosithato is lehetnék azt meg inkább nem akarom. röviden a lényeg: csütörtökön egész nap hányt gábor, semmi nem maradt meg benne, még cicit sem kért! azt hittem h gyomorrontás mert semmi más baja nem volt, péntek hajnalra elmult. de reggel azért elmentünk dokihoz, megnézte mondta h a hányásra ad szurit (hozzáteszem nem közölte velem mi baja pontosan, és azt sem h mit ad be neki!csak h ettől nem fog hányni. )utána egész nap aludt a kicsi, és gyenge volt. délután fél ötkor megint elkezdett hányni, szoltam a dokinak aki kb másfél orával később kijött, még egy szuriit adott neki, majd még az ittléte alatt ujra hányt Gábor, anyummal rákérdeztünk h nem lenne jobb korházba vinni őt, na akkor annyit mondott h de jobb lenne. és akkor mondta csak meg a doki h mit adott be neki, és megirta a beutalot. jol kibőgtem magam, majd elindultunk a korházba. ott felvették, kapott infuziot, másnap reggelig. utána kellett fokozatosan itatni, és mivel nem hányt haza engedtek. a részleteket h pontosan mit mondtak nekem (bunkó durva beszolásokat, meg a kinzásokról nem is beszélve meg a korház nevéről tényleg csak privit ha szeretnétek!) Remélem megértetek. De nincs kizárva h ha nem mulik a haragom nyitok egy topikot a korház gyerekosztályával kapcsolatosan.

vasárnap óta Boni is beteg, bár most jobban van, ha minden igaz holnap már megy suliba.

Kriszti!

ez szörnyű ami veled történik. emlékszem még rá h mennyit szenvedtél a fogaddal, -erről eszembe jut h nekem is kéne megint menni, sajnos az enyémek is elkezdtek töredezni!Nem is hallottam még ozónnal történő kezelésről..mesélnél még róla? Nálunk is ugy van h Boninak is meg még Gábornak is szép a foga, de nagyon makacsak ha fogmosásról van szó. Főleg Gábor utálja. és nem is hagyja h megmossam neki.

most mennem kell..

puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
 


Szia Csilla!
Ez katasztrófa,komolyan!!!Ami itt meg egészségügyszinten az már maga a káosz,de amit a gyerekekkel csinálnak...Hogy nem tudod hova vidd,kihez fordulj,milyen jogaid vannak...Simán elküldenek,semmi extra vizsgálat,hogy az okra is fény derüljön,csak a tüneti kezelés oszt jóvan....Mintha minél egyszerűbben,hamarabb,struccként homokba dugják a fejüket és akkor nincs semmi gond,egyre több orvos viselkedik így.Evidens,hogy az ember ha csak teheti,bent szeretne maradni éjjelre a gyermeke mellett,és nappal is.És ha mersz kérni valami más lehetőséget is az egy darab sámlin kívül,úgy néznek rád mint egy ufóra....Ez a mi szemszögünk,szülőké...Csakhogy a nővérkék direkt kijelentik,kérik,maradjunk is bent,mert ők kevesen vannak,kell a segítség,jobban tudunk figyelni a saját gyermekeinkre.Ez rendben is van,érthető is,de könyörgöm,ha én nem vagyok ott,vajon hányszor nézik meg a gyereket???Mikor Dominak agyrázkódása volt és bent tartották,ott ültünk a férjemmel egész éjjel az ágya mellett.Én az ágyra borulva próbáltam perceket aludni.És láttam milyen téves diagnózisokat állítanának fel a nővérek,mert egyszerűen nincs türelmük kivárni vagy megnézni dolgokat.Én tudom milyen a fiam,ha felkelted éjjel,Ő dűlöngél,zavartan beszél,és kell kis idő,hogy magához térjen,de szerintem ez szinte minden gyerekre igaz.Csak az én fiamnál dupla ez az idő,amit ki kell várni,hogy magához térjen és válaszoljon rendesen :lol: .Na,a nővérek felkeltés után 1 perc sem telt bele,hajnalban(óránként!!!),és a második kérdésnél már írták volna,hogy zavart,összevissza beszél,stb.Mondtam,hagyják a fiamat,majd én elvégzem helyettük a dolgukat,csak nézzék meg,hogy 1 perccel tovább állnak ott,már ha van idejük és drága türelmük :evil: .És mikor a fiam csak fordult egyet és annyit lökött oda nekik,hogy miért kell ennyiszer fölkelteni őt és hagyják már aludni,akkor nézett csak mindkét nővér,hogy jééé,magánál van a fiam nagyon is.Ha nem vagyok ott,akkor mire megyek be reggel???Csak mert egyszerűbb ráírni valamit gyorsan a kórlapra,és ezért félrekezelik majd meg tovább benttartják???Itt tartunk...Írd meg nekem légyszi priviben mi volt!!!!Egyébként mi is jártunk már így mint a híradóban a kislány,hogy Domi visított a fájdalomtól,és nem tudtuk mi baja,2 éves volt,szedd ki belőle mi fáj pontosan...És hajnalban indultunk,még sötét volt,minden kórházból elküldtek,karomban a hol visító,hol alélt gyerekemmel.Végül a reggeli kórháznyitásnál,felnőttrendelésen,mikor már végre bemehettünk volna valahova,teljesen összehányta az egész aulát a karomból...Mindösszesen mint kiderült,annyit kellett volna tenni,hogy annyira begyulladt a füle,hogy csak épp felszúrni kellett volna,mert magától nem sikerült,és ez a feszítés teljesen kikészítette.Mikor beültünk a székbe összehányva,forrón lázasan,és megvolt a tűszúrás,egyszeriben megkönnyebbült,és abban a pillanatban elaludt az ölemben.Ezt nehéz lett volna bármelyik gyerekkórházban addig éjszaka,mi??? :evil:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Sziasztok!

Kriszti! ez iszonyat amit irsz.annyira nem értem az orvosokat, mi a fenének mennek gyerekorvosnak, vagy gyerekosztályra nővérnek (mondjuk nem csak gyerekosztályra hanem ugy összességében), ha egyszerűen semmi együrtéző késszség nincs bennük..semmi "finomság"..ááá :twisted: :twisted: :cry:


Nálam is van olyan h a gyerekek álmukban beszélnek, vagy ébresztésnél nem tudják h hol vannak..de ez tényleg minden gyereknél igy van szerintem is.

a fokuszbeli hirre gondoltál?a fogát tört kislányra? őket ismerem.

megy a privi..
puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Fú lányok, ezek nagyon durva dolgok amiket itt írtok kórházakról :( és ráadásul gyerek kórházakról :twisted: :twisted:
Mi Esztivel anno a Tűzoltóba voltunk, és az annyira jó volt nekünk, hogy csak áldani tudom őket.Orvosok, nővérek, az osztály, szal minden.Nagyon kedvesek aranyosak voltak, velem is., kaptam ágyat is, és reggelit, hogy egyek mert szoptatnom kell :shock: :) Szóval az sztm egy nagyon jó gyerekkórház, és ha netán betegek lennénk, /ami remélem nem jön el / csakis oda mennék!!!

Remélem nem ott voltatok, Csilla???? :roll: !!!!
Privit én is várom baromi kivi vagyok!

Kriszti,fogaid :? :shock: nem is tudom mit mondjak!Naggyon durva, de ezt nem is tudtam, hogy neked ilyen rendellenességeid vannak, csont ügyileg :( sajnálom, és drukkolok, hogy sikerüljön megcsináltatni rendesen.Azért fiatal vagy még, hogy ne legyen fogad!Nem tudsz valami támogatást szerezni hozzá?Mivel ez neked szervi bajodból ered?Csak egy 5let :roll:

Csilla, fókuszos kislányékat ismered?Milyen kicsi a világ!Szegények, férjem is épp mondta mikor néztük, hogy neki kb. 2-3 kórházig lett volna türelme, és a 3.-iknál olyan botrányt csinált volna..................hogy sehova nem megyünk amíg nem történik valami! Ez azért komolytalan, hogy ilyet meg lehet csinálni :twisted: :twisted:
 
 


Sziasztok!

Kriszti, tegnap irtam privit csak muszáj volt félbeszakitanom az irást..

Mano, igen őket ismerem, a kislányt is láttam már, meg a z anyukájával szültem együtt..(ő volt a dulám..) emékszel meséltem róla anno..

Nem a tüzoltó utcaiban voltunk, de a te leirásod alapján ott biztos normális ellátásban részesültünk volna.

használjátok ki a jóidőt, végre tavasz van!!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


DORINA!!!
Nagyon boldog szülinapot kivánunk!!!
Kép

Kép
 
 


Dorcsinak Boldog Szülinapot mi is!!!

Kép
 
 


Édesek vagytok,köszönjük,majd írok,csak ezerrel előkészülünk:):)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


halihó!

Előszir is Isten éltesse Dorinát!

Csilla! Olvastalak, nem semmi, jogos a felháborodásod és tuti olyan botrányt csaptam volna, hogy csak na. Már mindenki meggyógyult akkor?

Kriszti! Nem semmi a fogad. Sajnálom, az bizti, hogy egy vagyon! Hogy van arcuk ennyit elkérni egy fogért/fogsoroért? Én teljesen ki vagyok akadva! Mondjuk nézegettem idén a SOTE fogorvosi szakát és 1,1 millió/ félév, amiből minjdárt 10-et kell elvégezni. Szóval valahol vissza kell hozniuk a pénz. Nekem is most pótoltak egy ici-pici töést potom 7000-ért. Kicsit kiakadtam.

Rólunk gyorsban: élvezzük a jóidőt, növünk, hol betegek vagyunk, hol nem. Most sóbarlangozunk. Blankát csak szeptől veszik fel az oviba, pedig jó lett volna, ha májusban már tudott volna kezdeni. Nekünk beindult mindkét vállalkozásunk,m ost pörgünk ezerrel.
Majd írok, meg teszek képeket is! Mindig olvaslak titeket, csak nincs időm.
Puszi nektek

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


sziasztok!

csak gyorsan irok mert rohanoban vagyok!

Dori, köszi, de én tudod nem akartam veszekedni, Gábort néztem, és azt h minél előbb hazajöhessünk. NEkem is be kell adnom minél előbb oviba Gábort ugy néz ki h talán be is veszik még most májusban, de ez még nem 100%.

Kriszti!

Isten éltesse Dorcsit, igy utolag is..bocsi nem voltam figyelmes..

puszi mkinek..

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok csajszikák!

Az eső beleszólt a mai telekjáratba (amit én nem bánok :wink: ) így van egy kis időm irni neketek.

Én is szidhatnám az egészségügyet, de per pillanat nagyon vegyesek az érzelmeim. Végigment a családon egy vírus ami gyomor és hasgörcsöket okozott egy hétig. Hiába szedtük a no-spat nem segített.Mást nem tudtak ajánlani. Szegény Brigi kezdte. neki alhasi fájdalmai voltak, kétszer voltunk ügyeleten vakbél gyanuval, de mivel nem volt lázas, és a tünetei sem tipikusak (máshol is fájt a hasa) hazaküldtek. Viszont nem engedték hogy fájdalomcsillapítót adjak neki mert elnyomhatom a tüneteket és ha tényleg vakbél perforálódhat. Péntek du kezdte szegény, szombat éjjel vittem be elöszzör a Heim Pálba, majd hétfő reggel a Bethesdába. Hazaküldték minden alaposabb vizsgálat nélkül. Mondom csináljanak neki ultrahangot, hátha az első mensi készülődik neki , de a vakbelet is megnézhetnék. Azt mondták ilyen vizsgálatot ilyen tünetekre nem csinálnak. De bizti nem vakbél mert péntek óta az már súlyosabb lenne. Köszi. Az állandó hányinger miatt azóta nem evett rendesen. Aztán éjjelre olyan rosszul lett a gyerek , hogy egy epilepsziás roham közepette leesett az ágyról az éjszaka közepén. Soha nem volt vele még ilyen. Szörnyű volt látni, de akkor még nem is tudtam, hogy lessz rosszabb roham is. A mentő vitte be a Madarászba. Ott aztán rendbeszedték egy kicsit. Lett rögtön infuzió, ultrahang, EEG, vérkép, vizelet. Sőt szombatra már MRI időpontunk is volt, pedig mások 2-3 hónapokat várnak rá. Ott találtak vmi 2cm foltot a buksijában, de nem tudják, hogy attól volt a rohama vagy a rohamtól jött az az izé oda.Két hét múlva megyünk megint egy kontrollra, majd attól függ mi lesz a folytatás.
Andrisom viselte a legnehezebben a hasi görcsöket. Egész éjjel sírt, sóval melegítettük, panadolt adtam neki. Mellettem aludt, símogattam egész éjjel a pocakját. Érdekes, hogy napközben enyhültek a tünetek. Akkor én még dolgozni is mentem, este meg kapartam a falat a fájdalomtól. Szerencsére a hasmenést és hányást mi kihagytuk. Hallotam ismerősöket, hogy ugyan ezt hogyan szenvedték végig.

Na, jól kipanaszkodtam magam, elnézést kérek. Most már jól vagyunk.

Krisztikém, nem semmi ami neked is kijutott. Nem is tudja az ember milyen fontos az egészség amíg el nem veszítí.
Van egy nagyon jó szájszebész fogorvosom, ha kell a neve szólj.

Dóri!
Ha van otthon légtisztitód akkor te is tudsz sóbarlangos levegőt csinálni. Nekem Air Wolf ( http://www.asztma-allergia.hu/index.php ) légtisztítóm van abba szoktam Salvus vizet párologtatni.

Csilla!
Remélem már ti is jól vagytok. Ovinak nagyon örülj, nekem nem fogják Andrist felvenni a körzetesbe, mert 120 3 éves körzetes van, és azokkal kezdik akik máj.31-ig betöltik a 3 évet. Mi az aug 11-el nagyon hátul vagyunk. Remélem történik vmi csoda és bekerülünk abba a 30ba és nem kell messzebb hordanom. Nekem még mindegy lenne, de amikor du dolgozom a nagyiknak nem mindegy honnan bumliznak gyalog haza.

Na megyek,ennyit még soha nem írtam egyszerre. :lol:

Szép hétvégét mindenkinek, puszika

Kép
 
 


Floci,tök jó, hogy ennyit írtál :) Fú, nem semmi ami veletek is történt!Azért ez elég ijesztő nem???!!! :shock: Hülye kérdés, gondolom nektek még rosszabb lehetett ezt átélni!Én a nevelőotthonban tapasztaltam epilepsziás rohamot, ............ :( tudom milyen!!De mindez a sajátoddal?!
Majd írdd meg az eredményt azért, de nagyon remélem nem lesz Briginek semmi komoly baja!!!

Amit Dórinak küldtél linket, ez tök jó!Mivel én is asztmás vok, lehet vennék egy ilyen légtisztítót!Klassz a honlap, már csak egy lényegeset nem írtak oda, hogy melyik mennyibe kerül?/vagy én nem találtam árlistát :roll: /
Te mennyiért vetted a tiéteket?
Meg nekem kéne egy AT-3-as a kerifiamnak is. Ő is asztmás, és most hogy nyílik minden eléggé fullad is :( :(

Ovi, drukkolok, hogy sikerüljön a közelebbi ovi :wink: Mi is ovilázban égünk.A héten volt a beiratkozás, de ahová tartoznánk oda 20 db. hely van!!!!!!Úgyhogy én is a messzebit is beirattam, oda legalább lesz 60 hely!Hátha sikerül.Nagyon bízom benne :)

idő Kép
 
 


Csilla! SIten éltessen névnapod alkalmából!

Floci! Mi van Brigivel? Nem semmi, szegénykém, írd meg, mi van!
Ezzel a kütyüvel, amit küldtél az a baj, hogy ilyen pici mint Balázs még nem tudja szívni. Majd ha nagyobb leszek, biztos veszek. Egyébként teljesen meggyógyultunk!

pusz mindenkinek

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Csilla, BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Most csak ennyi voltam, ma hulla vok!
 
 


Sziasztok csajszikák!

Köszönöm a biztatásokat, Brigi jobban van. Minden vizsgálatot meg kell ismételni és majd a leletek közötti különbségek alapján döntik el a kezeléseket. Ránézésre szerencsére semmi baja.

Dóri!
Nem tudom te mit néztél , de én a légtísztítót ajánlottam, amit csak be kell tenni a gyerekszobába és tisztitja a levegőt. Olyan mint egy fazék.Nem kell Balázsnak szívni :)
Manó! mi ezt a kütyüt kb 25eFt körül vettük. Télen rendszeresen megy , most hogy már sokat van nyitva az ablak ritkábban kapcsolom be. Szerencsére nálunk senki nem allergiás.Bár a sok fehér szösz miatt behúztam a szúnyoghálókat.

Szép 7végét mindenkinek! Vasárnap a szigeten leszünk, ha vki mégis arra tévedne.... :wink:



Kép
 
 


sziasztok!

most csak beköszönök,és megköszönöm a köszöntést..:)

puszi mkinek..

ui. jövök még.. :P

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok! :)
Flocika,én döbbenten olvastam a soraidat,de komolyan napokig a hatása alatt voltam,még a férjemnek is megmutattam.Mindig hall az ember innen-onnan,a tv-ből,ismerősöktől ilyen híreket,de mikor olyan valakiről van szó,akit személyesen ismer,az sokkal mélyebb érzés.Brigi gyönyörű helyes egészséges nagycsaj,reméljük a vizsgálatok mindent tisztáznak és nem találnak semmit.Egy rohadt vírus kering,az ismerőseimet is kiüti,legyenek felnőttek vagy gyerekek,és mindnél különbözően.Az orvos meg mit mond?Menj haza,kúráld magad,nincs gyógyszer...
Nálunk Dodó kicsit kezd taknyozni,én december óta köhögök,de mitől....szűr a torkom,de nem belül,mintha torokgyuszim lenne,hanem mintha egy szálka ment volna a csontjaim közé,olyan fura érzés :cry: .Közben pedig sikeres a fogyókúrám,valahogy most jól elkpatam,mert nagyon bírom,6 kiló lement a pár hét alatt,és épp csak visszafogtam a zabát,nincs annyi nasi,meg szétválasztom a kajákat.Nem mondom,hogy nem hiányzik a kedvenc hús-krumpli összeállításom,de érdekes,tizedannyi kenyeret és húst eszem,és a családnak sem hiányzik úgy a hús,mint amennyit előtte ettünk.A férjem, a pocakos zabagép is fogyott,pedig Ő nem fogyózik velem,csak néha a sajtos husit salátával tolom elé,és nem csinálok neki sem más köretet,így kénytelen :lol: .
Képzeljétek,kiraboltak minket!Sima panel első emeletén lakunk,aki volt nálunk az tudja.Vasárnap dél,ebédidő.Domi a szobájában játszik,épp indultunk Ikeába,a férjem szétszerelte az emeletes ágyat,és hordta le a kocsiba.Lent a másik szomszéd családdal beszélgetek közben,Dorina mellettem szaladgál.A férjem pedig a másik apukával szépen félpercenként fordulnak a cuccokkal.Bezárjuk az ajtót,Domi is jön,és pár órára elmegyünk az Ikeába.Majd mikor hazajövünk,ez ugyanígy,csak fölfele a szekrénnyel.Már épp indulnánk késő délután egy baráti vendégségbe,mikor nyúlok a táskámért az előszobában...Nincs sehol.Na,én egyből tudtam mizu,csak nem akartam felfogni.Mondom képtelenség,hogy míg a fiam a lakásban volt,mi 2 méterre az utcán,a férjem félpercenként fordult,valaki itt mászkált az előszobánkban....Undor és düh fogott el,hogy valaki itt nézegette a cuccainkat,a személyes közelünkbe férkőzhetett így valaki...Pisti keresni kezdte a táskámat,de leállítottam,higgye el,nem teszem máshova,és emlékszem is,hogy délelőtt a főzés közben ki is vettem belőle dolgokat,és visszatettem a helyére.Persze azért végigszaladtuk a lakást,mindent kiborogattunk,Dodót faggattam,hátha játszott vele,de tudtam,hogy nem.Benne irataim,de pénz nem volt.Sem a bankkártyámon :cry: .Kedvenc táskám volt,épp a Dominak akart adni napszemcsivel együtt.Mindegy,most készíttetem az újakat,idő,pénz,és méreg!!! :evil: .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Ma pedig Anyák napja lesz az oviban,arra készülünk :) .Dorina olyan nagylány már,akkorát nőtt most(nyúlt),csinosodott,és okosodott,csak a haja olyan gyenge,de nincs szívem már levágatni neki,annyit volt rövid :? .Domival meg járunk focizni a sulival(ezért nem mentünk a szigetre),most is egész vasárnap nagy kupameccsek voltak.Negyedikek lettek,kicsit szomorú is volt,hogy most érmet nem hoztak haza.A négy meccsből kettő döntetlen lett,ezeken Ő védett,és egyetlen gólt sem engedett be, a harmadikon viszont az országos legjobb csapattal játszottak,hát sorozták szegényeket :( .Mikor Domi a földön fekve fogta meg a labdát,még ott is belerúgtak,annyira szabálytalan és agresszív volt az ellenfél,leigazolt játékosok,de basszus még csak 9 évesek és már ilyenek.... :evil: .Domi sírt is,pedig nagyon kemény legény,de hát a karját szétrúgták a földön,még a bírónak is elege lett,jó hogy nem az arcát találták el.Ki is jött a kapuból,és rúgott gyorsan 2 gólt :lol: .
Dóri,de örülök,hogy Ti már beindultatok!!Hajrá!!!Mi még szenvedünk,de csak meglesz a gyümölcse nekünk is lassan :shock: .
Imádom,hogy jön a jóidő,és olyan gyorsan kizöldült minden.Erről mindig Dodó születése jut eszembe,mert mikor bementünk még csak rügyeztek a fák,mire kijöttünk egy hét múlva,minden csupa zöld lett.Jön a mehetnéke,utazhatnékom,ilyenkor mindig a neten böngészem 2 napig,és megnyugszom a képektől...bolond vagyok még mindig :lol: .És ahogy fogytam,kicsit jobban tudok örülni a napsütésnek is,nem takargatom úgy magam,így nincs olyan melegem sem a nagy lobonc ruhákban :lol: .Megyek,dolgozni is kell valakinek...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


sziasztok!

Manó!

Isten éltessen névnapod alkalmából!!!

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
 


Manóka,nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Köszi nagyon a köszöntést :)

Kriszti, ez a betörés sztori, nem semmi :( Van bőr a képén, mikor ott vagytok szinte egy lépésre...................... :twisted: megáll az eszem, hogy nem félt, hogy lebukik???!!!!De tök jó lehetett ahogy dühönghetett, hogy hiába volt az egész, mert lóvét nem láthatott belőle.hehehe
:evil:

Jóidőt mi is imádjuk :wink:
És készülünk a keresztelőre, 18.-án lesz Hanninak!
Aztán Eszti névnap, maj a csajok szülinap!!!
Úgyhogy van mit tervezgetnem :)
 
 


Hali!

Én is élek :)
Manó! Isten éltessen sokáig! Most nézem, hogy Hanna már 10 hónapos! Bakker!

Kriszti! Sajnálom a betörést, nem semmi :( örülök a leadott kilóidnak, én nem tudtam még rászánni magam. mondjuk most kevesebbeket eszem, nincs időm, és nemigen vagy egyátalán nem vacsizom. és sportolni akarok!!!!

Csilla! Milyen a melód? Nem is írtad, hogy mit csinálsz....gyerekek?

Floci! Én a pipát néztem először, aztán a gépet is! Szerintem be fogok egyre ruházni a télre. Tényleg marha jó ez a sókúra.

Voltunk az oviban, beírattuk Blankát, remélem, hogy fel is veszik. Persze csak szept-től, hiába lesz 2 hét múlva 3. Ez van. Megyünk néptáncolni is, ennek örülök, mert lehet, hogy én is megyek. Régen csináltam (kb. 10000 évvel ezelőtt) és szerettem. Testmozgásnak is jó lenne...
Csinálom a sulit is, mondjuk nemigen talnulok. Nincs időm. De nagyon élvezem, megint tele a fejem definíciókkal meg csomó jó dologgal. Egyébként élvezzük a jó időt, kaptak a gyerekek egy nagy csúzdát (Balu is azon száguldozik) és most vettünk Blanki szülinapjára egy rönk hinta-mnászókat. Ez volt a vágya (nekem is), és akkora mázlista vagyok, hogy eleve 40-ről volt leértékelve 27-re, de hiányzott egy db fa belőle, amit Attila hoz, így 14-ért elhoztam! Nagyon örülök neki, a hétvégén össze is állítjuk. Balázs 16 hónaposan egydül kapcsolja be a tv-t és a dvd-t. Nagyon pasi. Teszek majd képet is, csak elromlott a kábelünk, venni kéne egy újat.

Na megyek! Pusz nektek

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


sziasztok!

bocsi h megint csak futolag vagoyk, csak pár képet szeretnék feltenni magunkrol..

Dori, irtam szerintem h egy bababoltban vagyok elado, vagy csak akartamirni? ha csak akartam akkor bocsi..szeretem nagyon ezt a melot, igaz h nemf izetnek tul..de egyenlőre ennek is nagoyn örülök.

majd irok még többet is, de egyszerűen semmi időm arra h leüljek a gép elé..mire meg lenne addigra meg álmos vagyok!

puszi mkinek

Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
 


Csilla!!
Kicsit megkésve , de boldog szülinapot kívánok!! Puszika

Kép
 
 


Flocikám,mi van a kis hercegnővel????Rendben van minden?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Sziasztok!

Drága Flocika!

köszönöm szépen!

tudod h te vagy az egyetlen akinek eszébe jutott???????????MEsélj h vagytok?

Kriszti! ez a lopás ami nálatok történt hátborzongato!!Nem is gondolná az ember h elég egy -két perc, és már ott is a tolvaj..nem is tudom mit tennék vele..mondjuk én ilyenkor mindig arra gondolok h, jo h nem kaptátok rajta..-tudom sovány vigasz..

Dori!

Tegyél fel képeket a gyerköcökröl mindenképp! és előre is Boldog szülinapot Blankának, mert nem hiszem h addig jövök..

Manó!

milyen volt a keresztelő,Hannus h birta? Nálatok milyen ruhát kért a pap? puszta kiváncsiság részemről, mert tudod nálunk mindenkinek mást mond -meg gondolom vallásonként is más-, .

Rolunk: most szeretnék hitelt felvenni, mert nagyon sok a kiadásunk de semmi joval nem kecsegtetnek. AMig nincs lakhatásink nem vehetek fel hitelt, ráadásul mivel jelzálogkölcsön lesz, biztositásokat is kell kötnöm..előre félek, lehe th ugyanott leszek ahol a part szakad???????De muszáj vagyok valamit kitalálni mert igy nagyon nehéz helyzetben vagyunk.

Gáborka már nagyon várja az ovit, gondoltam is rá h beadom már nyáron, de azután elgondolkodtam h mégsem lenne tul jo neki, mert még nem a saját csoportjába lenne, hanem ide-oda vándorolna..

Bonival ujra gondjaim vannak, annyira szétszort, h egyszrűenn nem mond el nekem semmit, és a tanár ahelyett h értesitene bármiról, inkább az apjának szól, holott tudják h én nevelem.

Hát röviden ennyit rolunk., ha lekicsinyitettem a házról készült képeket teszek fel a forumba!

szép napot nektek!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok Csajszikák!!

Csak egy pillanatra jöttem egy jó hirrel. A második MRI szerint Briginek eltünt az az izé a fejéből. Úgy tünik jól van, nem kell semmi különösebbet kezdeni vele. Majd azért megyünk egy dokinénihez aki pontosan kiértékeli a leleteket.

Krisztike!
Hogy sikerült a Pecsa börze Dominiknak? :)

Csilla!
Mielött bármit aláírsz olvasd el az apróbetűs részeket, mindig ott van a lényeg!!! Ha nem érted inkább kérdezz meg vkit, nehogy vmi szélhámos hitel ügybe keveredj. Kriszti tudna erről mesélni. :roll:

Puszi mindenkinek

Kép
 
 


Csilla,Utólag is :oops: Isten Éltessen soká!!!

Hát nem vagy könnyű helyzetben az tuti :( És minden pénzbe kerül.Gondolom ahhoz, hogy meglegyen a lakhatási, is kéne némi pénz :?
Drukkolok, hogy valamit kitalálj, és sikerüljön hitelhez jutnod :!:
Személyit nem tudsz felvenni?vagy ott nagyon magas a Thm?Vagy nem is lehet annyit amennyi kéne?Végülis munkahelyed most van :roll: ahhoz meg az kell asszem?!

Keresztelő jól sikerült majd mesélek, és rakok képeket is csak most megyünk ki sétálni egyet ebédig!Most csak egy bekukk volt :wink:
 
 


Sziasztok, ismét :)

Floci,nagyon örülök, hogy Brigivel minden ok. :wink:


A keresztelő nagyon jól sikerült, a ceremónia is, és utána az eszem-iszom is :)
Hanna is egész jól bírta!
És az ígért képeket rakom :)

Kép

Kép

Kép

Kép

És végre kibújt az első fogacska is :) :) :)
 
 


Hali!

Csilla! Isten éltessen sokáig! Gábornak pedig előre is boldog szülinapot kívánunk! Köszönjük mi is Blanka nevében a köszöntést! Örülök, hogy jó a munkád! A bababolt jó, ugye Floci?

Floci! Tök jó, örülök! Gondolom, megkönnyebbültetek ti is!

Manó! Nagyon szépek vagytok! Mekkora már Hanna! Te jó ég! 10 hónapos!

Csajok, mikor futunk össze?

Teszek képet a hintáról!

Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok!

köszi csajok a köszöntést!!!

Dori, köszi Gábor nevében is.! jo ötlet egy tali, én is örülnék neki ha sikerülne egyeztetni..

Manó, annyira édesek a lánykáid!! boldog névnapot kivánok Esztinek!! Igen sajnos sok minden kell a lakhatásihoz, engedélyek és ném i pénz is..van munkahelyem, de erre nem tudok alapozni, igy nem tudom h fog alakulni ez a hiteles dolog. Gratula az első fogacskához!

Floci!

ugy örülök h minden rendben, most már kicsit megkönnyebbülhetsz. Természetes h mindent átolvasok, de egyenlőre még messze van h hitelt tudjak felvenni.(ha egyáltalán fogok tudni..). :twisted: :cry:

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
 


Hali!

Teszek fel képet a 3 évesemről, illetve a szülinapjáról. Eész jól sikerült. Ki hogy van? Nagyon el vagytok tűnve.... megérkezett a kánikula és senki nincs net előtt???
Kép Kép Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Köszi Csilla a névnapi köszöntést :) Eszti nevébe.

Dóri,Nagyon aranyosak vagytok, és Isten Éltesse a 3 évesed :) :)

Igen itt a jóidőőő.Mi is már medencézünk :wink:

Ritkábban igaz, de azért én 2-3 naponta vagyok, bekukkolok.Csak sehol senki, magamban meg nem levelezek :lol: :wink:

Ja, és már nem vagyunk fogatlanok!!!!Kibújt az első fogunk, ponta keresztelő napján :P Csak ezt el ios felejtettem írni :oops:

Tali, igen lehetne, jó lenne!

Mentek nyaralni?Ki hová,mikor??

Mi balcsira fogunk Siófokra az egyik barátnőm nyaralójába, ő a kislányával lesz ott, és lejön még egy barátnőm szintén a kiscsajszijával.Így 3 nő lesz 4 lány manóra :lol: :lol:

Meg megyünk Boglárlellére, szintén egy barátnőmhöz, ő ott is lakik.De oda majd valószínű apa is lejön majd velünk :wink:

Nekünk külföld idén kimarad.Több okoból.1, Hanna még túl kicsi, nekem legalábbis nem akartam vele messze menni./jövőre van betervezve HO./
2, szobacsere lesz, az meg vonzza magával, hogy kell venni 1-2 új bútort, lányokhoz is játékos polcot stb. nekünk meg új gardróbot, nem férünk már el benne.Úgyhogy a pénznek is megvan a helye :(

De az a kis Balcsizás is jó lesz, meghát én azért nem panaszkodom, hisz itt a kert és minden van ami csak a kényelmünket szolgálja :)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron