Új privát üzeneted érkezett!

Gabi, itt is gratulálok a babához :) Szép várandósságot :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Gabi! Gratulálok!!! Ismét gőgicsélés lesz nálatok! de jó is az! :)

Andi

KépKép
 
 


Sziasztok!

Gabi - Gratulálok nektek 3-askához jó terhességet és egészséget hozzá!

Aztán mindenkinek boldog új évet!

Mi jól vagyunk aztán szerencsére jók leleteim és mostmár a legújabb uh óta már tudom mikorra vagyok kiírva! :D 02.25. úgyhogy nincs sok hátra de a vonalzót most nincs időm újítani egy hét +ba azt hiszem... Szerencsére teljesen jól vagyok én is és mind a 3 fiúcska mostmár csak nevet kel találnunk... :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

 
 

Gabi mi is gratulálunk Nektek és szép várandósságot kívánunk!

KépKép

KépKép
 


Köszönöm szépen a jókívánságokat. Tegnap ismét jártam dokinál. Minden rendben, már nem csak egy dobogó pontot láttam, hanem egy kész hangyabolyt :) Jövő héten vérvétel, aztán 21-én genetikai uh. Már lelkesen próbálok időpontot kérni, ma 11x hívtam őket, nem sok sikerrel, de nem adom fel. Még mindig sokat vagyok álmos, és egyre jobban émelygek, tegnap a kocsiban, vezetés közben kezdtem el öklendezni... És kívánom a csípőset. Ja és talán nevünk is van: Barnabás vagy Blanka

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi,
Gratulalok en is :)
Ritkan jovok erre, de akkor oromhirre :)

Kép

Kép


Sziasztok!

Látom ide már gyakorlatilag nem jár föl senki, de ha mégis nézitek néha..

Én még egyben vagyok múlt héten volt riadalom, mert azt hittem szivárog a víz, de nem az volt csak a fertőzésem miatt volt nagy folyásom (egy tenyérnyi folt egyik pillanatról a másikra) csak fölkeltem a földről... De egy éjszakát bent tartottak, mert a ctg szerint (amit én nem éreztem) 80 körüli erőségű 10 perces fájásaim voltak... Azt éreztem, hogy bekeményedik egy kicsit, de egyáltalán nem fájt. Aztán így a nőgyógyászaton voltam, mert csak ott volt hely igaz így tök egyedül voltam...

Aztán a hüvely váladék tenyésztésem nagyon rossz lett Streptococcus Agalactiae és gomba is tenyészet ki így 1 hétig Augmantin duo 875mg-os 2x1, meg esténhént 6 napig hüvyel tabletta, de mível ez a múlt héten derült ki így én már nem leszek beteg, de a picur mindenképpen fog kapni majd antibiotikumot, mert már nincs idő még egy tenyésztésre... :cry: Most csak abban bízunk, hogy e miatt nem kell plusz napokat bent töltenünk... :roll:

Alexander már nagyon várja a tesót minden nap kérdi mikor érkezik már! :lol:

Veronika azt hittem mostanra már nálatok is baba lesz a pocidban, de látom nagyon megvárat titeket!

Mindenkinek szép napokat aztán ha lesz időm majd jővők valamikor... :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


kinga! Hú de izgi! Holnap megyek genetikai uhra, összefutunk ;)

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Megvolt a 12 hetes genetikai uh. Minden rendben. Hajdu doktornő azt mondta, hogy nagyon szép az uh. Édesen kalimpált a pici babócám. Aztán kiderült, hogy a kombinált teszthez csak következő hétfőn tudják levenni a vért a kórházban és 9000 Ft, de már lehet, hogy késő. A doktornő mondta, hogy fenn az Istenhegyin 11 000, és 1,5 óra múlva van is eredmény. Így buszra szálltam és délre már azt is tudtam, hogy a kombinált teszt eredménye is nagyon jó lett :)

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Kinga, drukkolunk Nektek!

Gabi, jó hogy minden ok, Veled örülünk!

KépKép

KépKép
 


Kinga,
Hat valtozo intenzitassal probalkozunk, mert meg mindig bizonytalan vagypk, hol akarom, hol nem: )
A ferjem viszont erolteti... nem vedekezunk, ugyhogy barmikor becsuszhat, de gondolom az hatraltatja, hogy en nem erzem 100%-osan hogy szeretnem...

Kép

Kép


Sziaztok!

2012.03.02. Pénteken reggel 7:30 körül (senki nem nézte mennyi az idő) megérkezett hozzánk Fekete Zsombor Dariusz 3610g-mal és 52cm-rel 34cm-es fejkörfogattal.
Reggel 1 óra körül 10 perces fájásokra keltem aztán fél 4 körülre már olyan 5 perces elég íntenzív fájásaim voltak így ébresztetem a páromat és apukáját, hogy menni kéne szülni... Igaz sejtetem, hogy egyedül leszek Alexander betegsége miatt amit majd késöbb részletezek... Így olyan fél 5 körül értem be akkor egy újnyi volt ctg rendben álló burok. Aztán beraktak a 3-as szülőszobába kaptam valami antibiotikumot vénásan, de semmi mást aztán felgyorsultak dolgok 7:15 kor spontán elment a vív és flé körül gátvédelemmel már meg is volt Zsombor és én vágtam el a köldökzsínort :lol: Na meg olyan gyors volt, hogy nem értek oda a csecsemősök... :roll:
Aztán minden jól alakult velünk bent így tegnap délutn óta itthon vagyunk! :D

Alexandernek nagyon tetszik néha jön és meg simogatja alapos kézfertőtlenítés után, mondjuk ő nem fertőző neki középfül gyulladása volt/van ez kérdőjeles most vannak kontrollon, de meg kellet hogy gyógyuljon már...
Az egész 2 hete kedden kezdődőt magas láza lett egész 40.2-ig fölment neki 1x hányt és szép lassan szerdára hasmenése lett láza nem múlt nem nagyon akart enni és inni se. A háziorvossal naponta többször is beszéltünk, hogy mit lehetne vele kezdeni, aztán az lett a vége, hogy Csütörtökön be kellet vinni a Szent Lászlóba vírusos hasmenésre gyanakodtunk. aztán elkezdte mondani, hogy fáj a füle, de nem foglalkoztak vele csak nyomták az infúzíot és ennyi volt a kezelés lázcsillapítóért is 2-3 órákat kellet könyörögni 39,5-ös láznál is :evil: Végén spontán kifakadt a bal füle éppen amikor bilizett szombat reggel és csak akkor vitték át a fül orr gégészetre ahol mondták, hogy milyen gyógyszer kéne és, hogy lehetett ettől a hasmenése... Aztán végül vasárnap saját felelősségre sokkal rosszabb állapotban mint amilyenbe bevittük haza hoztuk ott egy rossz gyógyszert írtak föl amire allergiás lett így most kezdet helyre jönni...
Most meg Ákos beteg nagyon. Péntek du óta hányás, hasmenés úgy néz ki már jobban van tünetileg, de nem nagyon akar enni inni, így most nagy gyenge erőtlen rengeteget fogytak mind a ketten próbáljuk kikerülni Ákossal a kórházat, de nem tudom háziorvos szerint ma holnap jobban kell lennie... Aztán meglátjuk majd...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga! Gratulálok Zsomborhoz, jó gyors szülés volt. Már nagyon vártam a hírt. A nagyoknak meg jobbulást!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok lányok!

Kinga
Gratulálok nektek :) És jobbulást!
Micsoda férfi uralom lett nálatok :)

Gabi
nektek is nagyon gratulálok és irigykedem is. 3- at szerettetek volna?

Veronika
Drukkolok, de bizonytalankodj. :)

Kép
Kép
 


Kinga, gratulálok Zsomborhoz, jó egészséget Nektek! :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


SUsy: de jó, hogy erre jártál! Mi újság felétek! Igen, szerettünk volna harmadikat, mág Ákos leőtt. Aztán Ákos kicsit átírta a dolgokat bennünk, de ismét napirendre került a harmadik téma. Terveztük, csak egy kicsit későbbre, de ő már jönni akart és mi nagyon örülünk neki, várjuk nagyon.

Tegnap kicsit rámijesztett, mert elkezdtem kicsit görcsölni, meg barnázni. Voltam is gyorsan dokinál, de semmi kórosat nem talált. Lehet, hogy megerőltettem magam. Végül is emelgetem a 2 évest és időnként a 3,5 évest is. Igyekszem kevesebbet és sokat pihenni

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Kinga,
gratulálunk Nektek és minden jót kívánunk! Nagyfiaidnak gyors gyógyulást!

Gabi,
Te meg valahogy próbálj pihenni, bár nem sok ötletem van, hogy ezt hogyan fogod megvalósítani De tényleg vigyázz magatokra!!!

KépKép

KépKép
 


Kinga,
gratula! Nem semmi 3 fiú! :D
A kis betegeknek jobbulást!

Kép

Kép


Kinga, hatalmas gratula itt is! Gyors, és ügyes, és bátor voltál!
Jöhetne most már egy kislány is. :)))
Ákosnak és Alexandernek jobbulást, és plusz kilókat kívánok! :)

Andi

KépKép
 
 


Sziasztok,

Lenne egy fura kérdésem. Mivel a munkáltatóm fizeti a terhes gondozást magán klinikán a 36. hétig, úgy gondoltam, hogy nem megyek másik orvost keresni magamnak. Persze ez csak a 36. hétig tart, s utána el kéne járjak oda, ahol szülni fogok.

Azt mondta a védőnőm, hogy az ÁEK-ba tartozo, menjek oda. De nincs orvosom ott (sem), és nem tudom, hogy működik ez. Csak besétálok az utcáról a kórházba, keresek egy nőgyógyászt, vagy a szülészetet és faggatózzak?

Nem szeretnék pofára esni, hogy senki nem foglalkozik velem, mikor éppen szülök (még arrébb van persze), de nem is áll szándékomban még egyszer fizetni a nagy semmiért fogadott orvosnak...

Szóval nem tudjátok véletlenül, hogy hogy működik ez? :D

Köszi a helpet előre is!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációkat!

Hát a fiúk még mindig betegek egy kicsit... :roll:
-Ákos 2 hete szerdán kórházba került (Heim Pál) nem akart rendesen inni és féltünk, hogy kiszárad, de mire bevitte a párom nekiállt inni és enni is és a leletei is nagyon jók lettek így csak 1 infúziót kapott és másnap már jöttek is haza! :D Igaz mivel ablak mellet volt és takarót nem kapott és olyan ablak volt hogy az ember simán kidugta a kezét az utcára. Így torok gyulladást kapott és apftás lett a szája ami ráment a kezére ami végre gyógyulóban van. De most a héten még hörgőhurutja, vagy vírusos tüdőgyulladása is van. (Nem tudja pontosan a dr.nőnk, mert se láza se hőemelkedése nincs és gyönyörűen iszik eszik, csak csúnyán köhög és és zörög neki a baloldala főleg hátul.)
-Alexander kívülről már teljesen jól van most kellet ismételni neki vérvételt és nagyon jók lettek az eredmények így még egy hetet itthon marad a biztonság kedvéért aztán 2. ától újra ovi! :lol: (Szerintem mi jobban várjuk mint ő. :wink: Hogy legyen egy ki nyugi itthon...)
-Zsombor jó baba szépen nő és hizik és nem nagyon hasfájós szerencsére :roll: iszonyat gyorsan eszik 5-10 perc elég neki igaz így 2-3 óránként éhes, de sebaj :wink: Aztán kedden voltunk méreckedni és 4 kg volt kereken illetve 52,5 cm szóval nödögél szépen :lol:

nyugtonmalac - Csak be kell menni a 3. emeletre a szülőszobába becsöngetni jönnek és mondani, hogy nincs választott orvosod és így ügyeletesnél szülsz. Szerintem semmi hátránya nincs én mind a 3 fiút ügyeletes orvossal szültem és teljesen meg voltam elégedve az egésszel!
Illetve minden szerdán van szülésre felkészítő tanfolyam vagy mi a neve ahol be lehet menni a szülőszobákat megnézni és minden kérdésre választ is kapsz!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Alexander megint kórházba került... Most tüdőgyulladása van. A madarászba kellet vinni ami nagyon szupernek tűnik eddig. Oxigént kap és óránként ventolin kell neki, meg most már infúzióra is fölrakták... de nagyon jól viseli!
A két kisebb jól van és talán végre ha megtudjuk oldani keddtől végre dolgozna a párom is itt a Dunakeszi Auchan-ban mint biztonsági őr.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Honnan tudom meg, hogy az ÁEK-ben kik a szülésznők?
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


3 havonta változik, hogy ki van a szülészeten, ki a terhespatológián és ki a gyermekágyon. Szülésznőt választani nem lehet.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

A kórház honlapján volt fent egy tájékoztató a kismamáknak, hogy miket kell/érdemes vinniük - különösen a babáknak - de egy ideje nem találom.
már több mint 2 éve szültem, tudnátok segíteni abban hogy mi változott, és hogy most mit kell a babának vinni, illetve mit érdemes?
Még mindig kell az eredeti x napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat?

Köszi

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu: tavaly még kellett a házassági anyakönyvi kivonat. És szóvá tették azt is, hogy miért nincs a babának saját ruhája, mikor összepisilte és kakilta magát és az anyuka bement kérni másikat. Szóval én idén úgy készülök, hogy viszek a babának is mindent: pelenka, ruha, popsitörlő, krémek stb. Szülni is saját hálóingben kell/kellett, sőt már szülés után sem mindig adnak betétet, hanem használd azonnal a sajátodat. Szóval szerintem szerelkezz fel rendesen :)

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


A köldökápoláshoz azért adnak, vagy azt is célszerű vinni? Azért vicces, hogy legalább a babaápolási dolgokat úgy mint anno adhatnák. Nálunk első gyereknél a doki nem is írta fel addig míg ki nem jött. Most jó hogy már itt a nagy. :roll:

Köszi

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu: Ákosomnál először nem volt semmi, aztán hoztak be. Remélem most is így lesz. Bár nálunk előre felírja a gyerekorvos a recpteket. Adélnál még volt minden.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Kinga, hogy vagytok? Fiúk?

Én 10 hónapja szültem utoljára az ÁEK-ben, ruhát nem vittem, nem is kérték. Pelenka és popsitörlő kellett, más nem.

Ééééééés, úgy néz ki, ősszel nagyon nagy család leszünk ;)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi,
Mi meg nagyon nagy örömmel szurkolunk Nektek!!! :D :D :D

KépKép

KépKép
 


Köszi :);)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi! Akkor tegnap minden rendben volt ? De szuper!

Pár hónapja járt itt egy ismerősöm, hármasikreket várt és kérdezett egy-két dolgot. Remélem nem bánja, hogy megosztom itt a hírt, ha ma reggel megérkezett a 3 kisfiú, 36 hét pocakban lakás után. Mindegyik 2 kg feletti, a legnagyobb 2,5 kg. Jól vannak. Ma reggel vele kezdtek a műtőben.

Kinga! HOgy vagytok!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi, nagyon ügyes az ismerősöd, hogy ilyen sokáig bent tartotta a babákat, gratulálunk nekik!

KépKép

KépKép
 


És Fruzsit itt is Isten éltesse! :lol: harmadik szülinapján!!!

KépKép

KépKép
 


De aranyos vagy Ildi, köszönjük szépen :) Olyan nagy lett! :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, csatlakoznék hozzátok:)

Gyors bemutatkozás:

Szeptemberre várjuk első kisbabánkat, most 19 hetesek vagyunk:) 8 inszemináció és egy lombik után sikerült ez a baba, úgyhogy meglepi volt a javából:)

Mit tudtok a szülőszoba látogatásokról? Mikor érdemes elmenni?
emmami
Szigethalom
 
 


Szia emmami, üdv köztünk :)

Én ugyan három babát szültem, de egyszer sem voltam szülőszoba látogatáson, így ebben sajnos nem tudok segíteni :(

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Szia Emmami,

én kb. 5 éve voltam szülőszoba látogatáson, de ha jól emlékszem 2010-ben szerdai napokon volt, de azért nézd meg, én akkor már annyira nem jártam utána :lol: egyébként szerintem érdemes elmenni.

Kinél fogsz szülni?

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Most is csak gyorsan vagyok...

Panndi több mint 1,5 hónapja azon gondolkodtam mikor jössz már a legapróbb baba hírével és itt van. Nagyon gratulálok hozzá!

Mi nagyjából megvagyunk Alexander talán jövőhetén kezdi újra az ovit ha addig nem robban le megint....
Nagyából jól vagyunk nekem kiszívta Zsombor a cicieimet és így iszonyatosan fáj a szoptatás, de őérte megéri így is! Kenem krémmel, de nem túl gyors a gyógyulás...

kórházba néha kérnek már saját ruhát is a kicsiknek, ha túl sok a baba! érdemes vinni fültisztító pálcikát köldök kezeléshez, mert általában csak a vattát töltik újra,,, és én ajánlom, hogy vigyetek popsikrémet is, mert a kórházi hazavágja gyerekek bőrét! nagyon rossz! A többi úgy van ahogy írtátok

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Ja és szülőszoba látogatás minden hó nap első 3 szerdáján van délután amire szerintem érdemes sort keríteni, mert rengeteg hasznos tanácsot, infót be lehet gyűjteni, mivel mindegyik más témát jár körül én csak 1-en voltam még 4 éve 39 hetesen, mert túlzottan a végére hagytam és Alexander 6 nappal rá már meg is volt, de legalább tudtam hova kell menni és hogyan működik az egész!Érdemes felhívni a szülőszobát, hogy éppen mikor kezdődik és mi a téma meg minden. Tel szám: 1/475-2664

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi!

Nagyon rég jártam erre, így most látom, hogy pont egy hónapja volt a nagy bejelentés! :)
Csak ámulok és bámulok és legfőképpen gratulálok!!! :D

Nálunk még semmi, igaz nem is próbálkozunk kifejezetten, ráadásul fél éve mindenféle bajaim vannak állandóan, visszatérő felfázás, ilyesmik...

Pálmikám viszont valamelyik nap azt mondta, hogy:
-Anyu, van már baba a hasadban? Van már két csík? (októberben meglátta a tesztet és mondtam neki, hogy akkor van baba, ha van 2 csík rajta :)... még azóta emlékezett erre :) )

Mondtam neki, hogy egyelőre nincs a hasamban baba, de bármikor lehet... erre pedig ezt felelte:
-Szeretnék egy babát, egy testvért.

Hát majd megzabáltam! :D

Kép

Kép


Veronika - Hát akkor gyógyulj meg hamar és akkor ha összejön valamikor akkor biztos nagy boldogság lesz! :roll:
Egyébként meglepően régi dolgokra is tudnak emlékezni néha meglepődök, hogy mikre emlékszik Alexander is. Lehet ezért is mondják, hogy a gyerekek olyanok mint egy szivacs mindent magukba szívnak...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


KÖszi :) Azért még izgulok, kedden megyünk genetikai UH-ra, és hát ugye... szóval attól félek.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi,
Hat akkor kedden drukkolok ezerrel!

Kinga,
Hogy birod 3- mal? :)

Kép

Kép


Sziasztok!

Veronika - Hát igazán jól igaz most mind a 3 fiú beteg náthásak igaz Ákos már kifelé halad ma Alexander szinte végigaludta az egész délelőttött és lázas is volt meg étvágya se volt és hányt is de most végre jobban van eszik, iszik és van kedve játszani is. :D Zsombor meg szorulós gyerkőc lett nagyon nehezen tud kakilni de így se hasfájós! És most ő is náthás...
Ezen kívül szerintem teljesen jó, hogy 3 gyerekem van én is azt hittem hogy majd nehéz lesz, de nem az tényleg nem az, és ez a párom sok segítségének is köszönhető! Igaz Ákos születésénél én elrontottam és így Alexander mai napig nagyon féltékeny Ákosra így sokat harcolnak, de Zsomborra egyik sem féltékeny szerencsére :lol:

Panndi - Neked meg szurkolok én is és lehet most már meg is tudod majd pocaklakó nemét is :wink: Ha így lesz írd meg nekünk :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi,
jottem nezni, hogy minden oke-e, majd meg benezek! :)

Kinga,
akkor te jol tudsz tobbfele figyelni... en csak egy fele egyszerre, ha Palmival vagyok, arra se tudok, hogy nekem mi kellene :D Nem tudom elkepzelni, hogy tudjak ket gyerekre... :) De biztos gyakorlat teszi a mestert :D

Kép

Kép


Minden rendben van, 6 cm-es, egészséges, tökéletes kisbaba :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Jaj egyem meg :) Elképzeltem, mekkora egy 6 centis baba :D

Kép

Kép


Naaaaaaaaaaagy ;)
Kombinált teszten is voltunk, ott is minden tökéletes lett, megkönnyebbültem ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panndi 2012.05.30 07:12-kor.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: