Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, dehogy!
Csak rossz volt a kommunikációjuk.
Hétvégén megint megszervezték a napomat, szombaton dolgozom, vasárnap meg anyósomék rokonához megyünk ebédre.
Persze oda is kell vinni valamit.
Nálatok is ilyen rossz idő van ?
Szakad az esik, csepeg, kisüt a nap, de esik...
Már kezdem unni.
Vasárnap elméletileg jó idő lesz, hát remélem is.
Balázs most éppen a csúnya szavak hatását gyakorolja rajtunk.
Az az igazság, hogy nem tudom, megverjem miatta, vagy inkább ne vegyem figyelembe, amit mondd.
Mikor káromkodik, mondom neki, hogy ez nem szép dolog, nem vicces.
Van egy gyerek az oviba, aki csúnyán beszél.
Persze gondolom a szülőktől hallja.
Még az aszta paszta cipő paszta vicces is, de ezek, hogy a fenébe, faszomba, picsába, nem.
Kinövi, remélem.

Kép
 
 


Igazából én azt tudom tanácsolni, hogy ne figyeljetek rá amikor ilyen csúnya szavakat mond vagy esetleg, ha valaki másnak mondja és az nevet rajta akkor ő azt hiszi, hogy ez milyen vicces és tovább fogja mondani, vagy ne adj Isten még kombinálja is. Mondjuk azt valahogy el lehetne szerintem neki magyarázni, hogy ezek a szavak milyen csúnyák és, hogy csak a "buta gyerekek" használják.
De megverni azt inkább NE tegyétek.
Ezt most neki 1 újdonság (ezek a szavak) esetleg tetszik neki és mivel a másik gyerek is mondja úgy gondolja, hogy ezek a szavak jók.
Nekem is még hoznak haza a nagyobb fiamék elég kombinált szavakat, (jó tudom ők már nagyok), de én csak akkor megkérdezem tőlük, hogy tudják-e, hogy mit jelenet, mert ha nem akkor miért mondják.


Nálunk az idő a mai napig nagyon rossz volt egész nap esett az eső nem is tudtunk kimenni sétálni a fiukkal, de mára gyönyörűen süt a nap így valószínű, hogy délután megyünk is velük sétálni egyet.

Úgy néz ki, hogy augusztusra lesznek kiskutyáink.
Fajta tiszta Német juhászaink vannak.

 


Az szép lehet, ha kertes házban laknák, lehet, elhoznék egyet, de 36nm-en 3-an lakunk.
Elég rossz így nekünk.
Most meg nem is állunk valami jól mi sem anyagilag...
De egyszer majdcsak helyre állunk.
Felháborító, hogy dolgozom, nem költünk luxusra, nincs kocsink, mégsem jutunk egyről a kettőre....

Kép
 
 

 
 


Hát, egy kertes családi házat én is el tudnék képzelni.
Nem tudom mikor lesz rá pénzünk.

Kép
 
 



Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Van Msn-em, de alig használom mostanában, mindig itt vagyok bent :-)
Majd hétvégén megnézem:-)

Kép
 
 



Akkor ha majd legközelebb fellépek, mindenképpen visszajelöllek, de ritkán vagyok mostanában rajta.

Kép
 
 



Köszi, megvagyunk, tegnap jégeső esett nálunk, borsó szemű, az nem volt vicces.
Balu mondogatja, hogy megy ovodába, én meg azt, hogy csak ha levesszük a pelust és a wc-be pisil.:-)
Este mondta is, hogy a wc-be kell pisilni:-)
Most nincs olyan meleg, a 37 fok után a 26 nem tűnik melegnek.
Egyébként helyzet változatlan.
Sok a gond, a gyerek ad csak pozitív hatást.
Olyan édes, nem lehet rá haragudni.

Kép
 
 


Szia.
Bocsi, hogy csak most írok.
Nagyon ügyes Balu, hogy este már a WC-be akart pisilni.
Itt most nálunk 2 napja olyan bolond szél fúj.
Tegnapelőtt éjjel egy fát ketté is tört, de nem esett le a letört rész, hanem csak rá van borulva a másik fára.
Most még a Joelék alszanak, a Dávid fiam (ő legidősebb), most Pesten van táborban, az a kórház szervezett tábort ahová hordom őt.
Majd csak pénteken jön haza.
A Joakim egyfolytában szövegel, ha felébred. Illetve négykézláb hintázik.

 


Ó, hát a bölcsiben bele pisil a wc-be, itthon nem, fél tőle.
Meg most szövegel, nem szeret, haragszik rám, csúnya vagyok. Meg álljak a sarokba.
Én soha nem büntettem még meg, ezek szerint a bölcsibe sarokba szokták Őket állítani.:-)
Jó nagyra nőttek a kicsik nálatok is.
Ja, nem tudod, hogy kell msn-nél a jelszót lekérdezni, mert el van mentve, és nem tudom a másik gépre rakni így...

Kép
 
 


Aranyos lehet, ha téged akar sarokba állítani. :lol:
És azt nem mondja, hogy miért haragszik rád, miért vagy csúnya és miért nem szeret?

A doki nénink mesélte, hogy az unokájára vigyázott, és azt mondta neki, hogy ő most "elmegy dolgozni" ő meg menjen be a szobába csukja be az ajtót gondolkozzon és sírjon.
Ezt elmondja neki 2X-is.
Egy kis idő múlva bekopog halkan a szobájába ahol a mamája van (doki néni) és azt mondja, nagy mosolyogva, hogy most már megjöttem örülsz?
Nem tudom mennyi idős az unokája a doki néninknek, de olyan jót nevettünk amikor mesélte nekem.
A szülei amikor valami rosszat csinál akkor szokták mondani, hogy menjen be a szobájába csukja be az ajtót és gondolkozzon.
Ezt most a mamán (doki nénin) gyakorolta.

sajnálom, hogy nem tudunk MSN-en beszélni. :cry:
De majd szólj, ha sikerül. :wink:

 


:-)
Vicces lehet, olyanokat megtanulnak.
Mindenre emlékeznek. Kész lexikonok.
Kicsi is mindent mondd már.
Olyan értelmesen társalgunk, nem kell velük gügyögni:-)

Kép
 
 


Igen ezt tapasztalom én is a Joelnél, hogy amit mondunk neki azt olyan szépen megérti, sőt meg is csinálja.
Valaki anno kitalálta, hogy gügyögni kell velük és azt hitték ez a természetes.
Nem beszélve arról, hogy a Joel igaz még beszélni nem tud, de 100%-ban megérteti magát, hogy mit szeretne/akar.
Tiszta bolond idő van nálunk, hol süt a nap, hol be van borulva.
Ma jön haza a Dávid fiam, remélem jó sok mesélni valóval jön haza. :wink: :lol:

 


Akkor lesz mit majd mosni, a gyerek ruhákat ezerrel. :-)
Most nézem, az időjárást, nem nagyon lesz jó idő, pont mikor megyünk nyaralni a Balatonra.
Max pár nap.
Direkt a bölcsihez terveztük a nyaralásunkat.
Lehet, hogy küldöldre kellett volna mennünk, de annyi pénzünk most nem volt.
Örülünk, ha egy hétre el tudunk menni. Nem sokan tehetik meg...

Kép
 
 



Szia!
Megjöttünk a nyaralásból.
Jó volt, kisebb betegségeket leszámítva.

Kép
 
 


Szia.
Örülök, hogy itt vagy és remélem jó időt, mi vettünk 1 medencét mivel strandra elég sokba kerülne, ha elmennénk. Jó az új vonalzód. :wink:
A Joelnek kint a 9. foga is.
Ja és most az új heppje, hogy leveszi a kiságyában a pelusát és oda kakil.
:roll:

 


Hát ezt a vonalzót nem én cseréltem ki:-)
Itt sem voltam, engem meg sem kérdeztek....
Ezt meg hogy csinálják....
A medence az biztosan jó, társas házban lakunk, én azért nem veszek medencét, mert ott mindenki beleugrálna, és azt nagyon nem szeretném, ha majd egyszer egy kertes családi házunk lesz, akkor tuti lesz, már vannak elég nagyok is, nagyon jó áron.
Jó időt fogtunk ki szerencsére.
Voltunk hajókázni is. Élvezte a kiskópé, igaz a vízben üvöltött, hogy vegyük ki. 2-szer mártóztatta meg az apja.
Én is csak térdig mentem bele, persze a havibaj miatt.

Kép
 
 



Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Sziasztok az apuka vagyok.:Krisztián

Kisbabánk született 2,9kg 53 centi,első baba,11 éve vagyunk együtt és nagyon örülünk neki,de sajnos besárgult a 3. napján ,eddig szopcsizott rendesen de ma már estére nem :( ,,,kék fény alatt van most 2. este,de 3.3 as a szintje (bocsánat nem tudom mi is a neve)nagyon megvagyunk ijedve ,igaz bent vannak még mind ketten a Kenézy kórházba,a szeme nem volt sárga és eddig sokat evett......

Nagyon féltem őket és nem tudom mit tehetnék,keressek gyermekorvost ?Olyat aki elismert vagy mit tehetnék értük,

remélem jó helyen kérdezek.....
drominik
Debrecen
 
 


hali
lindi27
Szeged
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: