Új privát üzeneted érkezett!

Suti: annyira emlekszem, hogy mennyire szoritottam azon a biznyos heten, minden nap jottel a jelekkel, meg a tesztekkel, es mar itt vannak a babocak, hihetelen mennyire elrepult az ido :)))

Rolad fogok peldat venni megigerem, ma vettem terhes vitamint ismet, mar ismernek a patikaban, evek ota veszem a terhes vitamint, biztos bolondnak neznek. Kepzeljetek voltam hidrogenkilegzeses vizsgalaton es kimutatta, hogy nincs belfolram, kpusztult teljesen, ami azert furcsa, mert egy rakas probiottikus keszitmenyt eszem, most vetten a patikaban protexint, azt kell szednem honapokig, gondolom ez sem volt jo, mert a vitaminok nem tudtak igy felszivodni rendesen.

De most mar minden rendben lesz, es az endo is eltunik orokre :)))

Figyelj Jo Nesbo : Fejvadaszok cimu konyv, le sem lehet tenni, krimi, de nagyon izgi, en egy nap alatt kiolvastam a nyaron, hogy jobban teljen az ido.

Ugyes vagy hogy ilyen jol birod, gondolj arra, hogy a babakert mindent, meg probald kipihenni magad, elvezd minden percet, mert utana nem lesz nyugi honapokig :)))

Reszemrol okes a seta valamikor osszel: imadok az ujszulotteket :))))
Nekem olyan gyorsan telt a korhazi ido, neztem a csecsemoket es gyonyorgodtem bennuk , annyira aranyossak voltak, SOTE-n nagyuzem van? Milyen az ellatas ,normalisak a noverek es a csecsemosok?
erikam75
Budaörs
 
 


Era - hajrá spontán teherbeesés! És gratulálok a fogyáshoz is. Köszi a tippet Fülöp dokiról, de annyira rossz emlék, hogy kizárt hogy még egyszer hozzá menjünk. :-)

Süti - most már tényleg csak pár nap van hátra, kívánom, hogy gyorsan teljenek, és hogy mi mielőbb a kezedbe vedd a piciket! Tényleg küldhetnél fotót, mondjuk ilyen előtte-utána is jöhet! :-) Várunk majd nagyon a hírekkel!!

Tegnap megvolt a konzi Vass dokival, ami vegyes érzésekkel tölt el mindhármunkat (szerintem őt is). Szóval a testileg minden OK, petefészkek lenyugodtak, mnyh 10 mm, és pár peteérésem is volt :-) A lelki tényezővel vannak gondok, amit én őszintén el is mondtam neki és kértem, hogy mondja el, hogy orvosi szempontból miért nem tudtam még idáig teherbe esni, mert mondom ez nagyban segítené a feldolgozást. És elkezdte ecsetelni, hogy alapvetően a párom eredménye az, ami egy kicsit eltér a normál értékektől, de szerinte is és most már a biológusok szerint is ettől spontán is kellene mennie......DE van valami olyan ismeretlen tényező, ami miatt nem megy. És akkor elmondtam neki, hogy elkezdtem pszichológushoz/kineziológushoz járni, aminek ő nagyon-nagyon örült és nagyon támogat, mert az ilyen jellegű kiegészítő kezelések nagyban hozzájárulhatnak egy sikeres lombikhoz, terhességhez. "Férfiasan" bevallottam neki, hogy én egyedül ezt nem tudom feldolgozni, mert érthetetlen számomra, hogy ha egészségesek vagyunk, akkor miért nem lesz gyerekünk, és kérte, hogy ha úgy érzem, hogy ha lelkilek már rendben vagyok, csak akkor folytassuk. És én ezzel maximálisan egyet is értettem, ugyanis, ha nem hiszek benne, akkor nem tudom magam reggel/este teljes szívvel hasbaszúrni......... Számolgattunk és valahogy úgy jött volna ki, hogy csak novemberben kezdünk és akkor decemberben eredményhirdetés, de mondtam, hogy az semmi esetre sem szeretném. Így a párommal arra jutottunk, hogy ezt az egész folyamatot most itt felfüggesztjük és majd később visszatérünk rá. De egyikőnk sem érzi azt, hogy ez lenne a mi utunk.
Tudjátok mindig, minden egyes vizsgálatnál azt vártuk, hogy majd jól kiderül, hogy mivel van probléma, és akkor arra majd lesz egy célirányos kezelés és lesz kisbabánk. De az élet másképp hozta, más feladatunk van és biztos, hogy ezzel is kellett valamit tanulnunk. (majd ha már tudom, hogy mit, akkor elmesélem :-))
Vass doki mondása: a férfi olyan mint a szovjet porszívó: vagy működik, vagy nem. A nő viszont teljesen másképp működik, nagyon sok pici, apró kapcsoló dási pont van benne, és sokszor valóban egy más jellegű kezelés az, ami sikerre visz. Említette, hogy korábban náluk is volt pszichológus, de a párok sokszor nehezen vették, hogy nekik még oda is kell járni, így ezzel a témával nagyon óvatosan bánnak és kifejezetten örülnek, ha egy pár saját magától vesz igénybe ilyen terápiát.

Szóval én most búcsúzok egy időre, visszavonulok, hogy rendet tegyek a fejemben. Viszont tiszta szívből kívánom mindannyiótoknak, hogy minél előbb teljesüljenek a vágyaitok!
 
 


Sütikém!

Kitartás, nagyon drukkolok! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
 
 

 
 

Süti :)))

Varjuk a hirt Sutibabakrol :))) na meg a fenykepeket. Mar mindannyian nagyon izgatottak vagyunk .......

Remelem minden rendben van nalatok ...... Es mar a karjaidban tarthatod a babaidat.

Puszi: Erika
erikam75
Budaörs
 
 


Drága Süti,

Gratulálok a Manócskáidhoz!!!

Nagyon sok örömet és boldogságot, de legfőképp jó egészséget kívánok a népes kis családodnak!

Babácska


Süti, szívből gratulálok!!! Remélem jól vagytok és minden rendben.

Lányok,
gondolom már hallotáttok, de...... tegnap voltunk az intézetbe és Vass doki azt a hírt közölte velünk, hogy a hónap végén bezár a Ciris. :( :(
Nagyon sokkolt bennünket a hír.... a tulaljdonos döntött így, gazdasági indokkal.

Azt mondta még, hogy ő mindenképpen folytatni szeretné és egy új helyen - a régi/új kollektívával -, de kb. egy hónap múlva újra felál a team.

Nagyon sajnáljuk, hogy a bezárásról döntöttek, mert mi nagyon meg voltunk elégedve az itt nyújtott szolgáltatásokkal. Minnden helyben volt, kedvesek voltak a munkatársak, nem kellett órákat várni ..... remélem valóban sikerül újra indulniuk.

topika
Komárom
 
 


Sziasztok!

Süti! Remélem már babáztok:) Gratulálok és sok boldogságot kívánok!! Puszi

Velünk minden rendben,tegnap volt uh,nagyot nőtt a Picurkánk,szépen vert a kicsi szíve,azt mondta Fekete doki,hogy minden szuper:) Legközelebb 3 hét múlva lesz a 12. heti kisgenetika,de az már nem a Cirisben,hanem a magánrendelőjében. Mi is tegnap tudtuk meg,hogy csődbe ment a Ciris! Annyira sajnálom,még így is,hogy mi szerencsések vagyunk a babával,de tényleg szuper volt a csapat. Drukkolok nekik,hogy újra indulhassanak!

Mindenkinek puszi!!Azért remélem nem szűnik meg a fórum!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok, LÁnyok!

Bocsánat, hogy így eltűntem, de elhavazódtam a babákkal.
A szülés rendben ment, programozott császárral, a kiírt időpontban. Nem is lehetett volna másképp, mert Gina faros volt, Áron pedig lábbal előre érkezett... A születési súlyuk 2340 és 2400 gramm volt. Nagyon szép, nyugodt babák.
HOztam képet róluk:)


A Ciris bezárásáról hétfőn hallottam először, amikor varratszedésen voltam Vass doktornál. Teljesen sokkolt a hír, bár akkor még szó volt arról, hogy esetleg találnak befektetőt, de ez nem sikerült. Rémes ez az egész. Ekkora felelőtlenséget a tulajdonos részéről... persze értem én, hogy ez gazdasági döntés, de azért itt mégis csak többről van szó, mint egy részvénycsomag eladásáról... emberi sorsok, életek vannak a kezükben. Bent a lányok is le voltak taglózva, együtt sírtam velük...
Nagyon remélem, hogy össze tudnak állni még valahol, mert amit csináltak az példaértékű. Mi nagyon szerettünk oda járni, még akkor is, ha egy ilyen lombikos történet elég sok fizikai és mentális fájdalommal jár.

Szerintem az, hogy a fórumot megtartjuk-e, rajtunk múlik, a babanet tuti nem fogja törölni.


Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?


Suti: Itt konnyezem a gep elott ,gyonyoru babaid vannak.

A Joisten eltesse a babakat es az edesanyjukat is :))))


Nagyon sok boldogsagot nektek. Az ilyen tortenetek andak midnannyiunknak erot a folytatashoz.
erikam75
Budaörs
 
 


Era! Nagyon aranyos vagy! Köszönjük szépen!
Mi a helyzet Veletek!

Többiek? Nagyon szétszéledtünk:(



Suti: Itt konnyezem a gep elott ,gyonyoru babaid vannak.

A Joisten eltesse a babakat es az edesanyjukat is :))))


Nagyon sok boldogsagot nektek. Az ilyen tortenetek andak midnannyiunknak erot a folytatashoz.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?


Szia Suti,

mar hianyoztal nekunk, ha van idod adj hirt a babakrol, hogyan fejlodnek, mikent boldogulsz?

Van segitseged???? Nem lehet konnyu az ikrekkel.

Nalam az a helyzet, hogy megmutottek gyogyulgatok, van kb egy hetem hogy teherbe essek, ha ez nem tortenik meg akkor jovo hettol kapom az injekciot, ami harom honapra leallitja a ciklusom az endos mutet utan javasolt ezt a protokolt vegigcsinalni, hogy aztan nagyobb eselye legyen a lombiknak. Jo lenne ha megtortenne a csoda, mert harom honap GNrh injekcio, es utana a stimus injekciok nem tunnek tul barati megoldasnak, na mindegy vegulis nem banom mostmar a GNRHT, talan tenyleg jot fog tenni.

Kicsit felek a folytatastol egyre kevesebb az erom, ha ott vagy Torokbalinton es van kedved talalkozni, szivesen osszefutok veletek, babakkal egyutt. Szuper lehet ,olyan szepek, mint ket kis igazgyongy.

Ha van idod irj a szulesrol is.

Szivi: nem tudom folytatod-e a lombikot mostanaban, de ha igen van 10 db Menopur injekciom a hutoben, nekem nem ez lesz legkozelebb, ha gondolod atadom szivesen .....

Tobbiekkel mi hir van?

Szitron jol vagy?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Naaa? Sikerült a bébi? vagy mentek lombikra?
Ha mentek, hová mentek?

Nem vagyok sajna Törökbálinton, Gödön lakunk. Köszönjük a gratulációkat:) A babák tényleg cukik, most hogy már 6 hetesek, könnyebb velük az élet, már nem kell vekkert húzni, hogy éjszaka ébresszem és etessem őket, maguktól ébrednek. Tegnap és ma csak 1x kellett éjjel kelnem hozzájuk, így azért pihentetőbb, mint a szigorúan 3 óránkénti evésnél, ami gyakorlatilag azt jelentette, hogy ahogy végeztem az egyikkel, már lehetett kezdeni a másikkal.

A szülés nekem jó élmény volt, a legrosszabb az volt belőle, hogy hajnali 5-kor kaptam a beöntést (mert ez az éjszakás dolga), akkortól nem lehetett inni sem és a műtőbe csak kb. délben kerültem, addigra már vattát köptem. Utána viszont ment minden mint a karikacsapás. Vass doki nagyon klasszul, gyorsan csinálta a dolgokat... a két baba között egy perc van összesen. Semmilyen komplikáció nem volt, az epidurálnak sem volt semmilyen mellékhatása, pedig én bizony emelgettem a fejemet. A műtét alatt kétszer-háromszor rosszul lettem, mert a vérnyomásom ingadozott de ezzel együtt nagyon jó élmény volt. Csak azt sajnáltam, hogy a babákat csak egy-egy pillanatra láttam, akkor is nagyon bebugyolálva. A párom nem volt bent a műtétnél, kint várta a babákat és elkísérte őket a szülőszobára, ahol letisztogatták, megmérték, felöltöztették őket, úgyhogy végeredményben ő látta őket először. Éjszakára az intenzívre rakták őket melegítő lámpa alá, mi este mehettünk fel megnézni őket. Azután másnap, amikor lekerültünk a gyermekágyas osztályra, akkor kaptam meg őket. És azóta már nem is adom ki őket a kezemből:)

Röviden ez a történet...
Kívánom, hogy mielőbb Te is átélhesd!

Puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?


Szia Suti,

meg nem tudom, varom a mensit, illetve nem varom, lassan kiderul, par napon belul. Remeny az nem sok van , de azert az tenyleg nagyszeru lenne, mert ha megjon utana kezdodik a depo szuri, mar it var a polcon.

Izgi szules volt, de a lenyeg ,hogy minden rendben volt veled es a babakkal is, ehhez hatalmas gratula megegyszer. Gondolom mostanaban nincs egy szabad masodperced sem. Kitartas par honap es egyre konnyebb lesz, naprol napra.....

Tobbiek hol vannak? Szitron novoget a pocid? Babacska nalad mi ujsag van?

Szivi : latom te vegkepp feladtad a forumozast, veled mi ujsag van?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Mi a helyzet? Megjött a menzeszed? Elkezdted a szurikat?
Adj hírt magadról!:)
Puszi!


Szia Suti,

meg nem tudom, varom a mensit, illetve nem varom, lassan kiderul, par napon belul. Remeny az nem sok van , de azert az tenyleg nagyszeru lenne, mert ha megjon utana kezdodik a depo szuri, mar it var a polcon.

Izgi szules volt, de a lenyeg ,hogy minden rendben volt veled es a babakkal is, ehhez hatalmas gratula megegyszer. Gondolom mostanaban nincs egy szabad masodperced sem. Kitartas par honap es egyre konnyebb lesz, naprol napra.....

Tobbiek hol vannak? Szitron novoget a pocid? Babacska nalad mi ujsag van?

Szivi : latom te vegkepp feladtad a forumozast, veled mi ujsag van?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?


Szia Suti,

Sajnos megjott ,megkaptam a szurim, olyan almos vagyok tole mint az oszilegy :)))

Egyebkent meg sem erzem ,iiletve vizesedek egy kicsit, es faradekony vagyok. Ugy nez ki, hogy januarban kezdodik a lombik a kovetkezo, addig kapok meg szurit decemberben es januarban, az fordul majd at a lombikba.

Ari vagy, hogy erdeklodsz :)) Veletek mi ujsag van?Puszi
erikam75
Budaörs
 
 


Suti,

Aldott, bekes unnepeket kivanok nektek, igy most mar az elso karacsonyotok a babakkal, meghato lehetett.

Szerintem, ha gondolod megirhatnad priviben FBos neved, mert ugy nez ki ez a forum teljesen behalt, szivesen hallanek rolatok idonkent.

Puszi ERika

Ha valaki a regiek kozul olvasna: mindenkinek Boldog Karacsonyi Unnepeket kivanok.

Puszi
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok Lányok! Sajnálom, hogy alszik ez a topik, jó volt ide járni.
Kivel mi van? Süti - gondolom a nehezén már túl vagytok és minden megy mint a karikacsapás! Szitron - te meg mostanában szülsz? Era - te hogy állsz?

Mi egy hosszabb mélypont után az év elején úgy döntöttünk, hogy újból nekifutunk és már mennek is a szurik, feltehetően 18-án lesz punkció. Picit emeltünk a dózison és nagyon bizakodóak vagyunk :-)

Legyen szép napotok!
 
 


Szia szivi, jo hogy jottel :shock:

Nalam annyi az ujsag, hogy januarban 3 honap depo utan elkezdodott a lombik kezelesem, 6 embrio, ket szep blaszto beultetese, de sajnos nem sikerult semmi.

Lassan megyunk fagyikert, lehet mar ebben a honapban.

Allitolag kiujult az endom, es a polip is novoget, de ennek ellenere ,azt gondolom belevagok a fagyis programba. A polip es az endo is kicsi meg, nem akarok ujabb mutetet.

Jo hogy jottel, nem szabad feladni, szerintem csinalni kell, es mindenkinek megjon a siker, elobb vagy utobb. Igaz en is nagyon csalodott voltam, hogy nem sikerult, mutet , depo injekcio, es minden ellenere megsem lett jo.

Tobbiek nagyon eltuntek, en irtam egy parszor de senki nem irt. Te kihez jarsz most, en atmentem a Kaaliba, Krizsa doktorhoz.

Puszi neked, ugyes legyel a hormonokkal, sok szep tuszot kivanok.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era! Sajnálom, és minden elismerésem a Tied és sorstársaidé, akik megannyiszor felállnak és újból nekivágnak! Meg fogod érte kapni a jutalmadat!

Doki ugyan az, Vass, csak magánba járunk hozzá. A beavatkozás meg a Róbert Károlyban lesz. Tegnap este nagyon ideges voltam a Puregon előtt - annyira bonyolultan van leírva, hogy kellőképpen megijesztett, de aztán csak megbírkóztam vele! :-) Hétfőn lesz az UH, hogy megnézzük hogy állnak a tüszők.

Puszi!
 
 


Sziasztok!
Örülök én is, hogy újra írtatok erre a topikra.:)
Bízom benne, hogy minden rendben lesz nálatok! Bizony, le a kalappal előttetek!
Most csak röviden tudok írni.:)

Magunkról kicsit:)
Október 25-én megszületett Marcell, nagyon gyors és probléma mentes szülésem volt.:) Még érzéstelenítésre sem volt idő...
Fekete dokihoz jártam a Cirisbe, nála is szültem. A szülésznőm H. Andrea volt, aki ugyancsak egy csoda!:) Azóta minden nap rácsodálkozom a világra.:) Még mindig hihetetlen, hogy édesanya lettem.
Hív Marci, később még benézek!
Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Marianna

Jo hogy jottel, aranyos vagy...

Gratulalok a kis csododhoz, es hogy ilyen szuperul ment a szules, gondolom a kisfiu gyorsan gyarapszik. Irj meg magadrol. Hol szultel? A dokid most hol dolgozik?

Hat igen egyre nehezebb elhinni, hogy nekunk is sikerulhet, jo lenne mar megallni, es azt mondani, igen ket csik, most nem kell a folytatasban bizni, mert most vegre jo lett, sikerult. Egyenlore nem adjuk fel, bar meg nem latom az ut veget.

Megyunk lassan dokihoz, ott majd kitalaljuk hogyan tovabb. Most eppen glutenmentes dietara fogtak, es jarok papimi keelesre a Kulin doktorhoz.

Ugy erzem nagyon hasznos mindketto, jo hatassal van ram ..........

Szivi : ez a Papimi kezeles lehet neked is jo lenne, talan erdemes kiprobalni, te hiszel az ilyen termesztes gyogymodokban, ha jol emlekszem
erikam75
Budaörs
 
 


:)
A SOTE I.-en szültem, Fekete doki is ott dolgozik, sőt Vass doktor urat is láttam ott. Úgy tudom, több helyen is dolgoznak. Tudtok valamit a többi volt Cirisesről?

Csendben és félve jegyzem meg, hogy nekünk már az első beavatkozás sikeres volt. A szerelmem:) kerekesszékes, egy balesetben sérült meg és csak lombikkal eshettem teherbe, ezért mentünk annak idején a Cirisbe. Az az igazság, hogy én valahogy nem izgultam a dolgokon... Volt olyan, hogy a szurit sem mindig ugyanabban az időpontban adtam be magamnak... Tudom, hogy mondani könnyű és már túl vagytok sok mindenen, de próbáljátok meg "lazán" venni. Nem akarok okoskodni, ne értsetek félre!! :) Saját tapasztalatból mondom.
Mi ez a Papimi kezelés?
Puszi!
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


A Papimi kezelés egy magneses kezeles, sejtszinten hat, es ugy erzem, hogy jo hatassal van ram. Heti ketszer jarok kezelesre, es sok energiat ad.

igazad van nagyon, de mindig van valami, most peldaul ez a polip es endo kiujulasa, szoval nem tudom mi lesz, es rossz a bizonytalansag, de most mar rabizom magam a sorsra es az orvosomra, majd o kitalalja hogyan tovabb .....

Azert remenykedem es bizom en is a sikerben, lassan mehetek a dokihoz.

Irigykedem nagyon, hogy az elso sikerult, az ritka mint a feher hollo, de ti megerdemeltetek azt hiszem, nektek is jutott a jobol.

Te mit csinaltal a beulti utan, van valami tipped esetleg?

Kep a kicsifiurol, Bodzassutivel egyszerre szultetek majdnem....

Szivi: hogy haladsz, van hired?
erikam75
Budaörs
 
 


:)

Beültetés után aznap még pihentem, aztán másnap sétáltam és sok fehérje dús kaját ettem. Volt egy kis folyadék a méhemben, ezért csak 1 babát kaptam vissza. Megnézem majd a jegyzeteimet és ha van használható ötlet, amit annak idején leírtam, megosztom veletek!:)

Szivi: Tüszők?

Üdv!
Most mennem kell.:)
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


:)

Folyadék a méhedben, ilyet meg nem is hallottam, az meg mitol lehetett?

Koszi a tippet, feherje alatt allati feherjet ertesz. Mert nekem sem a hus sem a tejtermek nem jo az endom miatt, halat viszont ehetek es tojast is azt hiszem......



Ugy nez ki jon meg a mensim, mar megint, mert ket hete is volt verzesem, ugyhogy azt hiszem mehetek a dokihoz jovo heten, es akkor eljon az igazsag pillanata.

Latod egybol egy let, es ez a lenyeg.

Kisfiadrol teszel fel kepet, kivancsiak vagyunk?

Egyebkent merre laksz, en Budaorson ...


Szivi : hogy haladsz? Tuszok novogetnek? Vass dokinak jo kedve van mostanaban? A zaras elott ertheto modon kisse feszult volt.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok, stimu leállítva, mert gondok adódtak a vérnyomásommal és nem vállalják az altatást............ :-( Szóval megint padlón vagyok :-(
 
 


Szivi: sajnalom, fel a fejjel, hormonok jok lesznek a jovo ciklusban is, mert meg hatnak majd.

mitol ingadozik a vernyomasod?

Szokott ez lenni korabban is, egyebkent lehet a leszivast altatas nelkul is ,nekem ugy volt legeloszor, ezt sem ajanlottak ?

Pihend ki magad a hetvegen, puszi .

Mikor lesz folytatas?
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Szivi! A fenébe!
Így van, altatás nélküli leszívás? Lehet, hogy az idegességtől ingadozik a vérnyomásod? Korábban is volt ezzel bajod?

Hogyan tovább?
Jó pihenést!
Erika, privátban küldök képet Marciról.
Jó?
Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Kicsinyítenem kell majd a képet, mert túl nagy, nem engedi a rendszer elküldeni. Kis türelmet kérek!:)
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Ok. :)))))

Kell a motivacio, tudod:)))

Bar szerintem ezt a forumot most eppen harman olvassuk....

Bejelentkeztem dokihoz, megyek 19-en, kivancsi vagyok o mit lat a mehemben, es a petefeszkemben, vegulis o jobban ismeri, mint masok, azt hiszem, es nagyon varom, hogy mit mond, bar a beulti pont husvetra esne, ugyhogy nem tudom, ez most rosszul jott ki egy kicsit.....

Vagy hetfo vagy vasarnap, de mondjuk eleg kultikus idopont mindketto teologiailag, ugyhogy nem is tudom mi legyen, bar a Kaaliban ejjel nappal dolgoznak a dokik, meg vasarnap is .

Varom a kepet.
erikam75
Budaörs
 
 


Kepzeljetek voltam dokinal, szerinte minden rendben, nincs polipom, es endos cisztam sem, viszont van: ket szep tuszom is, ugyhogy most penteken tuszorepeszto injekcio, aztan szex a hetvegen, aztan ha minden O.K. akkor jovo penteken beulti, marmint ha az embriok is ugy akarjak, 3 vannak, ha mindenki felebred akkor mindenkit visszakapok, ha nem, akkor azt aki felebredt.

Izgi nagyon , egy ujjabb lombik ele nezunk hamarosan raadasul pont husvetkor, nagypenteken beulti, hatszoval remelem a mi keresztutunk vegso stacioja erkezik el nagypenteken, ha a Joisten is ugy akarja.

ES EGY UJ FEJEZET kezdodik az eletunkben, de szep is lenne :O))))))
erikam75
Budaörs
 
 


:) Hú, de izgulok értetek! Ezek tök jó hírek!

A képet nem sikerült kicsinyítenem... A facebookon fent vagy/tok? Ott van egy-két kép Marciról. Túlzásba nem esek a képek kihelyezésével.
Ha fent vagytok, privátba megírom a nevem.:)
Most látom, hogy nem válaszoltam az előzőekben feltett kérdéseidre... Bocs, most pótolom.
Nem tudom, mitől volt a folyadék a méhemben, nem néztem utána. :)
Zuglóban lakunk.
Igen, állati fehérjét értettem.:)

Mit csináltatok a hosszú hétvégén? Ugye nem ragadtatok a hóban?
Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Igen fenn vagyok ,ird meg priviben es en megkereslek :)))

Igen szuper hirek, bar egy kicsit izgulok, hogy megintt a startvonalnál állunk .......

Szoval lehet izgulni, bar el sem akartam hinni, hogy minden rendben van nalam odabenn, mar ugy el voltam keseredve, hogy mar megint van valami ..............

Nagyon kivancsi vagyok picifiadra.

Nem mentunk sehova, el sem indultunk, mert Sopronba mentunk volna, de le volt zarva az autopalya, igy el sem indultunk, ami jo hir, mert kulonben ott vesztegeltunk volna orakon keresztul.. Ti otthon voltatok? Igy legalabb pihentunk egy kicsit.

Koszi a drukkot, ram fer, nagypentek izgin hangzik.

Puszi ERika
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok,
Itt vagyok én is. Hétfőn voltam kardiológusnál és már szedem is a vérnyomáscsökkentőt. Jövő hétfőn kapom a 24 órás vérnyomásmérőt és utána meglátjuk, hogy hogyan tovább.
Era - hogy értetted, hogy a hormonok még a köv. ciklusban is jók lesznek?
Nagyon izgulok érted, tényleg különleges dátumok ezek.
Ez hogy lesz most nálad? Holnap megrepesztik a bentlévő tüszőket és egy hétre rá beültetik az embriókat? És akkor akár 4-es ikrek is lehetnek? :-) :lol:

Mi Győrben voltunk a hosszú hétvégén...........nyilván nem önként :-)
 
 


Ugy ertettem, hogy a hormonok hatnak meg a kovetkezo ciklusokban is, nekem is azert van most ket tuszom szerintem, mert meg hat a lombikos szuri .........

Ezrt van harom honap kihagyas a hivatalos protokoll szerint, hogy az elozo hormonadag felszivodjon.

Neked volt korabban is problemad a vernyomasoddal?????

Hat ot eve nem esek teherbe spontan, ugyhogy ettol en pont nem tartok, hogy akkor most negyes ikrek, mindenesetre, ugy teszunk, ahogy az orvos mondja, legalabb apanak jo lesz egy kicsit.

Meselj nekem Vass dokirol, hogy van mostanaban, te most a Robert Karolyba jarsz?

Engem ott mutottek, szerettem oda jarni, klassz volt minden korulmeny, de a lombik arat nem akartam mar fizetni, mert mint latjuk nem sikerult a februari program, es tovabb kell menni, igy ez mar sok lett volna egy maganklinikan, igy sem olcso, bar gondolom ezt nem neked kell magyarazni.

De nagyon jokat hallottam a R.K. klinikarol, jok az embriologusok, es hat Vass doki is szuper.


Munka volt Gyorben? Ott alltatok a hoban, vagy ezt megusztatok?


Jo hetveget nektek lanyok, vizsazzatok magatokra.
erikam75
Budaörs
 
 


OK, értem. Igen, volt problémám a vérnyomásommal, egy időben szedtem is gyógyszert, de 1-1,5 év elteltével annyira leszedált, hogy csak szédelegtem a munkahelyemen. Így az orvosom tudtával abba hagytam. És nem is volt vele gond, mert gyakran mértem. Aztán tavaly punkció során altatásban felment 180-ra......

Vass doki olyan mint volt, vicces figura, nagyon kedvelem. Nem a klinikára járunk, hanem magánrendelésére, majd csak a punkció és transzfer lesz ott.
Egyenlőre még csak az aneszteziológiát és a kardiológiát láttam belőle, de ők is rendesek voltak.
Bízunk benne nagyon!

Bécsben voltunk konferencián és a visszaúton ragadtunk a dugóban, de szerencsére nem az autópályán.

Jó hétvégét Lányok!
 
 


Szia Era, mi újság? Volt pénteken transzfer?
 
 


Volt, volt. ketto ebredt fel a harombol, egy tokeletes volt, a masik is szep volt, bar nem olyan szep, mint az egyik, szoval volt koztuk kulonbseg :)))) De nem Stokholm Praga, mondjuk ha a doki osztalyzatot mond akkor azt is megertettem volna, de nem mondott.

Mindkettot megkaptam, ma mar dolgozom ezerrel, most nincs turelmem otthon varni a csodat, mert MEGORULOK a varakozasban. Most a tesztelos idoszakomat elem, eddig meg negativ minden teszt, ami nem csoda, mert harmadik nap csinaltam. Ja es fekudni sem fekszem, csaka beulti napjan.

Drukkoljatok, drukkoljatok .. Elore is koszi mindenkinek aki gondol ram
Puszi nektek
erikam75
Budaörs
 
 


Wow, hát akkor drukkra fel! :-)

Én most tűkön ülök: azt mondta Vass doki március 13-án, hogy előbb, sokkal előbb fog megjönni a mensim......na most ehhez képest ma van a 29. nap (ciklusom meg 26 napos).......nem tudom mire véljem :shock:
 
 


Lehet kisbaba van, de az is lehet, hogy a hormonok dolgoznak meg mindig, hat majd meglatjuk.

Csinaltam tesztet ma reggel is, ez is negativ lett :(((( Bar meg mindig korai a teszteles ........

Puszi nektek
erikam75
Budaörs
 
 


Lehet, csak nem akarom hitegetni magam :-)

NE TESZTELJ!!! mégis mit mutatna ki 5 nap után? :lol: Bocs, nem kinevetni akarlak, csak szerintem ezt most nem kellene. Várj lécci vasárnapig - de lehet még az is korai
 
 


Hat az az igazsag, hogy szamos kulfoldi honlapot olvasgattam, es az USA-ban harom nap utan mar jottek a pozitiv tesztek, na en is ezt csinaltam, 3,5, 7 igy tervezem. Tudom nem jo semmire, de most nagyon nehezen turom a varakozast, eddig mindig jobban birtam. Nem is teszteltem egyaltan, de most ugy megnyugtatna egy kis remenysugar.

Lehet te is eljutsz idaig :P , megjegyzem ezt mar senkinek sem kivanom, en mar sok strategiat probaltam, meg azon torom az agyam hogy elmegyek penteken vervetelre valahogy. Az is a hetedik nap, de legalabb tudom, hogy allok. Dehogy sertodom meg, nem is veszem komolyan az egy csikot, lehet itthon gagyibbak a tesztek, en 25os erzekenysegut vettem most.

Nem tudom, hogy miert de most teljesen elfogyott az osszes turelmem, pedig akkora bizalommal mentem es azt gondoltam, most aztan sima utam van, most aztan sikerul, aztan az inamba szallt a batorsag, szep lassan ahogy halad az ido, ugy bizonytalanodom el.
erikam75
Budaörs
 
 


Hát az az igazság, hogy az USA-ban más érzékenységű tesztek használnak......meg ugyebár 3 nap után max. a tüszőrepesztőt tudja kimutatni :-) Ne pörögj ezen, kérlek!

Reménysugár? Vegyél egy digitális clear blue-t és a jöv. hét elején csináld meg. Az megmondja a frankót és nem kell guvasztani a szemet, hogy most pozitív? Vagy csak kicsit pozitív? Vagy izé mi is az a csík rajta? :-)
Reménysugár - ne tesztelj, mert a negatív teszt látványa az összes reményt kiöli belőled.....de komolyan, érződik az írásodon :-(

Ahogy megtudtam, hogy magas a vérnyomásom, elkezdtem jógázni járni - azóta a humorom is sokat fejlődött! :-)
 
 


Reménysugár: ma voltam vérvételen , estére lesz eredmény :)))))

Már mindjárt megtudjuk bujkál e valaki a pociban:)))))

Ma nem teszteltem, mert ez a teszt nem jo ilyen korai tesztelésre.

De ha lenne korai tesztelesre valo tesztem akkor bizti elpisilem. Neked megjott a mensid mar, vagy lehet ott is bujkal valaKi?

Mikor mesz vissza Vass dokihoz?

Figyu en voltam Kulin Sanyinal, o nekem azt javasolta, hogy ne egyek glutent, mondjuk o mindenkinek ezt javasolja, aki sehogy sem esik teherbe, allitolag ez nagy segitseg olyan noknel, akiknek mar a sokadik lombik sem sikerult, meg csinal Papimi kezeleseket, ami nekem szinten jo volt, nagyon sok energiam volt tole, most meg mint a moromota ugy alszom ,de ez gondolom a gyogyszer miatt is van.
Puszi nektek , jo hetveget , nekem vagy jo lesz :lol: , vagy nagyon szomoru :(

Egyebkent nem a teszt miatt akadtam ki, amit ereztel a hangomon is ,hanem azert mert hetfore konkretan csalankiutest kaptam a gyogyszertol, a Crinon geltol, dokit nem tudtam elerni, igy sajat magam valtottam napi 6 szem ultrogestanra, amire szinten kicsit allergias vagyok, na sebaj, de legalabb nem csalankiutes szinten, tegnap hivtam a dokit, aki azt mondta, jol tettem, irrigaljak kamillaval, most valamivel jobb a helyzet, a Crinon gel utani irrigalas, na az nem volt semmi, de itt nem kivanok reszletekbe menni, mert nem guszti.
Na szoval ezen kiakadtam, nem kicsit, tudom hulyeseg de ha egyik progi potlast sem birom, akkor hogyan tovabb, mondjuk az injekciot azt birtam, az meg lehetoseg esetleg.
erikam75
Budaörs
 
 


Este van - hol az eredmény?

Ma voltam Vass dokinál - ciszta tartja vissza a mensit, úgyhogy jönni fog, bár azt mondta, hogy ha még egy hétig nem jön meg, akkor csináljak egy tesztet. DE HA MEGJÖN: akkor kvázi indulás! 3.napi vérvétel, aznap elkezdtem a fogigátlót, 8-10 nap után konzi és IVF tervezés. JUHÉ!! :-)
 
 


Az eredmény: 7dpt 5de : BFN, a HCg kevesebb volt mint 1.00 ...........

Hat ezen valahogy nem lepodtem meg sajnos, bar remeltuk a csodat az utolso percig.

Meg nem beszeltem a dokival, de most nem tudom hogyan tovabb , azt az egyet tudom, hogy pihennem kell, mert ez igy sok volt. Negyedik lombikon vagyok tul, negy inszemen : az eredmeny ezidaig :BFN :(((( .

Ja es mellesleg ket kolleganom is gombolyodik mellettem levo szobaban, ez is szuper erzes.

Szep napot nektek, drukk a kezdeshez, hajra hajrra.......
erikam75
Budaörs
 
 


Era - nem volt ez túl korai? Mindenképp pihenj!

Mi pénteken voltunk dokinál: mensi még mindig sehol, de csak egy nagy cisztát látott, de azt mondta, hogy ha péntekig nem jön meg, akkor azért csináljak egy tesztet....... Viszont ha megjön, akkor vérvétel és indul a program. :-)
 
 


 
 


Igen, azt hiszem pont ezt a tablazatot neztem :)

Hat ez az eredmeny mar a tuszorepeszto injekciót sem mutatja, 12 napos embrioknal nem a 0 a jo eredmeny. Azert mentem el, mert szombaton eskuvore voltunk hivatalosak, es be szerettem volna festetni a hajam, es a lakodalmon borozni, igy ezt nyugodtan megtehettem.
erikam75
Budaörs
 
 


Hát jó......azért még reménykedek! :-)

Hajat festeni állapotosan is lehet, csak nem szabad benne ülni az ammónia szagban :-)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: