Új privát üzeneted érkezett!

de annyit inni amennyit en ittam az mar nem tanacsos allapotosan :)))

Ugyanis nem csak fel pohar bort ittam meg, de legalabb jokedvem lett :)))

Azert cuki vagy, igen a fremeny hal meg utoljara .....
erikam75
Budaörs
 
 


ja,hogy már volt az esküvő :-) félre értettem :-) Hát akkor a bébi is jól volt.

Hülye fejemmel én is reménykedek, de alapvetően nem izgatom magam :-)

Elkezdtem jógára járni és tök sokat segít!
 
 


Igen a jóga nagyon jó, en most valami porgosebbre vagyom, ezert rendes tornara jarok, most meegveszem majd a havi berletet.

Jartam jogazni majdnem ket evet es nagyon elveztem en is, tenyleg jo volt lelkileg, testileg, mindenhogy.

Ja ma kulonben mar meg is jott, illetve tegnap este, de ezen a vv utan mar nem csodalkozom.......

Megyek tovabb ,csak meg nem tudom mi az en utam, mar egyre jobban utalom a klinikakat, es az ottani futoszalag letet, tegnap sem ertem utol a dokim :(((

Lehet beszerzek egy negylabu, szoros kisfiut :)))))))
erikam75
Budaörs
 
 

 
 

180-as vérnyomásommal inákbb valami nyugis testmozgást kerestem :-)
De értelek, hogy valami kemény és pörgős kellene. Javaslom Rékát.......brutál, nem fogsz a lombikra gondolni, túlélésre mennek az órái és a DVD-i :-) :D De tényleg - tavaly mikor nekem nem sikerült, akkor nekikezdtem és majd be sz@artam, olyan izomlázam volt és közben nem volt időm sajnálni magam ('Jaj én szegény meddő vagyok és mi lesz most'... és társai gondolatok)

Basszus, már meg is jött? Utro mellett? Hát, akkor most már tovább kell lépni. A klinikákat én is utálom, pedig mindenki mindenhol marha rendes, de a múltkor mondtam a páromnak, hogy görcsben áll a gyomrom, hogy már megint menni kell.

Kineziológus? Nekem sokat segített abban, hogy értelmezzem magam. Ezt most nem tudom jobban megfogalmazni, de néha az ember nem biztos, hogy jól látja, merre van az uta. Én a kezelések során alapvetően egyre messzebbre kerültem lélekben a gyermekvállalástól (!) és egyre inkább kezdtem hinni, hogy a gólya hozza a gyerekeket. Merthogy se sex-el sem pedig lombikkal nem jött nekünk, akkor csakis valamilyen más úton jöhetnek! :-) De talán ez a nagyon mély pont segített abban, hogy elengedjem és kimondjam hangosan, hogy lehet nem lesz saját gyerekünk és talán egy másfajta életre kell berendezkedjünk. Azóta a hétköznapok sokkal könnyebbek, nem érzek akkor nyomást, hogy ezen a téren is teljesítenem kell, de nem hozom a számokat (amúgy maximalista vagyok :-()
Szóval így is, úgy is elsülhet egy ilyen terápia, de asszem pozitív mérleggel szálltam ki belőle.




Lehet beszerzek egy negylabu, szoros kisfiut :)))))))
 
 


Ma mar nezegettem negylabu kisfiamat :)))
erikam75
Budaörs
 
 


fekete, toy uszkar, nagyon cki, regi vagyom, jaj rajtam nincs ilyen megfelelesi kenyszer, lesz ,lesz nem lesz nem lesz gyerek. Ilyen szeponbol jobb helyzetben vagyok, ez nem verseny, vagy kap az ember ilyen ajandekot vagy nem kap.

Mi jol leszunk enelkul is :)))))


Csak ez az ut hosszu, ami odig elvisz, hogy most akkor lesz vagy nem?

Beszeltem dokival, gondolta, hogy kezdejk lassan injekcioval, de nekem nincs kedvem injekciozni, ugyhogy a depo injekciot ugy majusban fogom kezdeni elorelathatolag, es akkor lehet, hogy szeptember vagy augusztusban lesz lombik
erikam75
Budaörs
 
 


Megnéztem, nagyon aranyos :-)

Az jó, ha te nem vagy ilyen teljesítménykényszeres, sajnos ez nálam biztos sokat ront a helyzeten. De alakulok, előbb-utóbb abbahagyom :-)

Akkor kezdj, amikor úgy érzed, hogy minden egyes nap teljese elköteleződéssel hasba tudod magad szúrni! Ha május, akkor május, ha később, akkor később. :-)

Nekem még mindig semmi, ez a 37. nap :shock: pénteken mindenképp tesztelnem kell, ezt kérte a doki.
 
 


mar a 37. nap, neked szokott csuszni? Esetleg vervetel akkor rogton kiderul, biztos bosszanto lehet a csuszas gondolom, hogy mar kezdernetek.

Depo injekciot csak havi egyszer kell kapnom, kulonben eleg brutal lenne, ezt harom honapig szurni, aztan valamikor augusztusban indulna a stimu, de remelem addig jon spontan a csoda, majus vegig van ideje jonnie, ugye hogy nagyon cuki kutyimutyi.

Es most a ferjem is hajlik ra, hogy legyen Nekunk kutyank, marmint mert en szeretnem, nem o, o macskat szeretne, meg gyereket

Te parod hogy birja a gyorodest?
erikam75
Budaörs
 
 


Dehogy szokott! 23 év alatt egyszer volt 29 napos, a többi mind alatta (26-28). Szóval nagggyon bosszant, mert ugye kezdenénk............ Nem, nem akarok vérvételt, valahogy most annyira feldobott és jókedvű vagyok :-) Nyilván semmi tünetem, tehát nem azért vagyok happy, mert azt gondolom terhes vagyok, csak olyan furán jó a kedvem :-)

Mi az a Depo injekció?

Párom is rosszul bírja, főleg azt, hogy most én viselem a nagyobb terhet és nem tetszik neki.

Hajrá kutyuli! :-)
 
 


Milyen nagyobb terhet? Lelkileg, vagy anyagilag?

Depo injekció: a ciklust allitja le mestersegesen 3 honapra, nincs verzes, nincs endo..... Olyan mint a menopauza, hohullam stb, de legalabb nincs verzes...........

Hajra indulas ..........

Megjott mar?
erikam75
Budaörs
 
 


Hát ugye az inszemeknél neki kellett teljesíteni, én lóbáltam a lábam kvázi, lombiknál meg fordítva.

Hű, ilyesztően hangzik ez a Depo injekció :-(

Nem, nem jött még meg.....
 
 


Nem ijeszto, sot szereten, nincs mensi, csegy kis hohullam, de szerintem birhato egyebkent, en eleg jol viseltem, nem volt olyan szornyu, es biztonsagba ereztem magam az injekcio mellett, tudtam, hogy akkor nem ujulhat ki az endo, szoval nem volt rossz igy osszesegeben, de sajnos a varva vart csodat nem hozta el :

Nalad mizu?

Mariann: te merre vagy? Reg irtal nekunk ...

Suti : olvasol meg minket, hogy vagytok?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia,
Végre megjött szombaton így ma már el is intéztük a vérvételeket (55ezer forint volt :shock: ) és jövő hét hétfőn már IVF tervezés! :-)
Szóval indulás :-)

Vettél kutyust? :wink:
 
 


jesszus, miert lejartak? En ezt sztk alapon elinteztem, ingyen megcsinaltak itt Budaorson, plusz a R.K. klinikan is ingyenes a meddosegi kivizsgalas, ha jol tudom, csak az elso vizitdijat kell fizetni, ami 15.000,- ft.

Draga hobbi ez a lombikozas, nekunk is egy auto all benne, es eredmeny a nagy nulla ezidaig :((((

Kutyan gondolkodunk, mert ferjem nem akarja bennt tartani, toy uszkart meg nem lehet kinnt tartani, mert fazos a dragam, ugyhogy nem tudom mi lesz a megoldas, torjuk a fejunket. Egyebkent majusban lesz kutakiallitas , arra szeretnek menni, hogy korulnezzek.

Figyu Vass dokinal a szuper UH gep van a klinikarol, mert kene mennem UH vizsgalatra, es olyan dokit keresek akinek jo gepe van, es jo szeme :)))

Meg akarom nezetni, hogy minden rendben van-e odabenn, ciszta es polipugyileg, mert ugye megint van ket velemenyem is....

Hajra, hajra, akkor indultok ha jol ertem
erikam75
Budaörs
 
 


igen, lejártak, hisz még a CIRIS-ben csináltak. Hm.... minden hormont, meg HIV, meg a többi? HIV még a Mária utcában is fizetős.....Pár óra alatt készen volt az összes.
Nem tudom, hogy mennyire jó Vass doki gépe (olyan cégnél dolgozok, ahol ilyeneket fejlesztenek, így kicsit kritikus vagyok :-)), de jó szívvel tudom ajánlani.
 
 


Szia Szivi mi ujsag van? Tortenik valami veld mostanaban? Mikor kezded a szurikat?

Puszi Erika
erikam75
Budaörs
 
 


Szia, igen, haladunk, tegnap kezdtem a szurikat, május 17-re van tervezve a punkció :-)

Kutyus? :-)
 
 


jaj de izgi, most meg a fogigatlo megy, vagy ilyenkor is van injekcio, neked long protokol van, ugye?

Mikor lesz nepszamlalas ?

Kutuyson meg gondolkodunk, lehet megyunk majd a kiallitasra nezni.

Kicsit felek, hogy belevagjunk a kutya temakorbe, mert nem tudom, hogy hol tartanank, mert ferjem nem akarja a lakasban tartani, szoval ez a dilemma targya.

de ha sokat filozofalok, akkor meg a vegen nem lesz kutyus ......
erikam75
Budaörs
 
 


Igen, izgi, ma lesz az utolsó fogigátló, megy közben a Suprefact és vasárnaptól lépnek be a Menopur és a Puregon. Május 10-én megyek számlálásra és május 17-re van tervezve a punkció. :-)

Hát, lakásban én sem szívesen tartanék kutyát :-(
Van kertetek?
 
 


Szivi : Izgin hangzik nagyon, remelem sok szep tuszocsked lesz, es benne sok szep petecske.

Hat igen ez az en nagy dilemmam is, hogy hol lennne a kiskutya. Van egy kis kertunk, de mivel tarsashaz vagyunk, igy nincs kerites, szovala kutya elkoszalhatna, es a nyestek is elkaphatnak, a lakasban pedig szonyeg van.

Szoval bonyolult a tortenet.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Szivi:

Mi volt a nepszamlalason? Sokan vannak?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era, igen, 4-4 db, nekem soknak számít :-) Várhatóan pénteken/szombaton lesz a punkció.
Most nagy az izgalom, mert beteg a férjem (lázas is volt 2 napig), így lélekben készülünk már az ICSI-re :-(
 
 


Nekunk mindig az volt, nem baj az, mert igy biztos meg fognak termekenyulni a petecskek :)))

Mindig van valami josag :)))

A 8 darab az tenyleg jol hangzik, nekem multkor hat petem volt es mind a hatbol embrio lett.

Izgulok ertetek nagyon, tisztara belemallt az ideg mikor olvastam, szinte atelem a sajat stimum, ugyes legyel, ferjednek meg gyogyulast, bar szerintem ugyis az utolso par nap szamit ha jol tudom, szoval az utolso 3 napos csapat.

Te hog yvagy? Varakozassal?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Szivi : miujsag van nalatok? bVolt leszivas, vagy mar esetleg a beultin is tul vagy? Hogy alltok ????

Szoritok ertetek :)))

Puszi Erika
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Szivi :)))

Mi ujsag, nagyon eltuntel ?????

Drukkolok....
erikam75
Budaörs
 
 


Keltetek ... :-)
 
 


Helyes :)))))

Csak ügyesen :)))

Részletek? Hanyat , hogyan, mikor lesz eredmeny ? Teszteltel ? Fogsz tesztelni?

Nagyon szoritok ertetek ........

Puszi Erika
erikam75
Budaörs
 
 


írtam privit a részletekkel - nem kaptad meg?

köszi amúgy! :-)
 
 


HAt jo kis sztori, de most majd pont ezert fog a vegen egy BFP eredmenyed lenni, majd meglatod. Mindig van miert izgulni komolyan.

En ma voltam a Soten az ujjabb injekciomert, de a doki elcserelte az ugyeletet, es elfelejtette odaadni a receptet, na mehetek meg egyszer, szuper kirandulasa lesz, nam mindegy, igy 1000,- ft, ha ott irjak fel, ha mashol akkor 120.000,- , szoval nem mindegy, ugyhogy majd meg nekifutok egy parszor.

En egyebkent a biologiaban hiszek leginkabb, ezek a pszihés maszlagok nem tudom mennyire szamitanak, lehet hogy valamennyire igen, de ha minden oke az embrikkel, akkor szerintem sikerulnie kell,es fog is.

Drukkolok.......
erikam75
Budaörs
 
 


Ugye? Én is ebben bízok! :-) :lol: Bár tegnap volt egy erős negatív hullám, de próbálok túllenni rajta.

Azta, nem semmi ez a gyógyszer ár!! :shock:
 
 


Szia Szivi , miert van negativ hullam, erzel mar valamit?

Drukkolok nektek:))))

Mikor lesz ítélethirdetes?
erikam75
Budaörs
 
 


Sajnos nem sikerült.............
 
 


SZivi , sajnalom, ez mar biztos ???

Mi is mar az otodikre megyunk lassan, es ott vannak a fagyik is ezuttal, ez gondolom megnyugtat.

Doki mondott valamit, hogy mi lehetett a gond. Ereztel valamit a beulti utan?

Ez teljesen erthetetlen, hogy nincs semmi gond es akkor meg miert is nem sikerul ???????

Sajna nekem is megjott, ugyhogy ma elkezdtem a depo injekciot, ugyhogy szerintem ma mar el is fog mulni tole a me....m.

Ugy nez ki most sem egyszerre leszunk terhesek, de majd legkozelebb .....

Ne logasd az orrod, jonnek a fagyibabak, majd ok megmutatjak ........

A legrosszabb ebben az egeszben, hogy kifizet az ember egy rakas penzt, magaba szur egy jo nagy adag hormont es miert????

En ma alig tudtam beadni a depo injekciomat, mert akkora hatalmas volt a fecskendo, a ferjem segitett ,de o is beijedt a hatalmas fecskendo lattan, na mindegy megoldottuk. Most mar kezdem erteni miert irjak ra, hogy eu szakszemelyzet adhatja be. Viszont nem kellett egy orat a nogyogyin varni es konyorogni, hogy adja mar be valaki legyen olyan szives, ugyhogy a jovo havit is beszurjuk majd kozos erovel.

A hetvegen pihend ki magad, hogy ujjult erovel hetfon kezdodjon az eletetek.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era, köszi a vigasztalást! Persze, hogy biztos, vérvétel volt, sőt, tegnap már meg is jött.

Mi itt befejeztük, nem megyünk tovább.
Majd egyszer a fagyibabákért.

Sok sikert!
 
 


Szivi, pihenjetek, nagyon sajnalom ,hogy igy alakult.

Dehogynem mentek: ott vannak a fagyibabak, ok varnak titeket, egy honap mulva mar mas dimenzioban latod a dolgokat........

Itt volt Suti, meg en is. latod hogy nem vagyunk egyedul, akiknek nem elsore jon a siker hanem egy kicsit meg kell dolgozni erte. Engem Suti tortenete abszolut eltet es motival, ok sem adtak fel.

Sajnos ez a lombik olyan, hogy tobbszor is neki kell futi, hogy siker legyen, en mar leginkabb a statisztikaban bizom, ha 20-30 kozott van a siker, akkor termesztese, hogy nem sikerul mindenkinek elsore vagy masodikra, DE ez az eg atta vilagon semmit sem jelent.

Mi egyebkent most abban gondolkodunk, hogy az otodik utan hagyjuk abba, mert szerintem ot utan azert mar el kell gondolkodnia az ember lanyanak, hogy akkor most erdemes e tovabb kuszkodni.

DE ti meg ne adjatok fel, mert meg van remeny, hidd el.........

Leleksime nektek
erikam75
Budaörs
 
 


@bodz??ss??ti:

Sziasztok lanyok :)))




Nem tudom olvas-e meg valaki , de orommel jelentem, hogy a 15. hetet taposom, egy kisbabval a pocakomban :))))))

Meg nem tudjuk fiu e vagy kislany, es varjuk a Nifty teszt eredmenyet, egyebkent szuperul vagyunk....

El sem hiszem, hogy megtortent ez a csoda velem is.

Puszi mindenkinek aki olvas ,es aki eddig olyan sokat szoritott ertem es biztatott engem.




erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era, gratulálok! gondolom már meg is született a baba! :-)
Mi azóta sem voltunk, sajnos a piszkos anyagiak nem úgy alakultak.
 
 


Igen, Mikloskank megszuletett , majus 11-en.

Szep nagy fiucska, 59 cm, 3.800 gramm.


Mi a Kaaliba mentunk, ott nem kell fizetni a beavatkozasert, es nagyon elegedett voltam a kezelessel,
orulok, hogy jelentketel, nagyon kiurult ez a forum, jo lett volna babasan is irogatni ..........

Remelem nem adtad fel, latod nekunk is sikerult, igaz otodik IVF-re, ebbol ketto volt fagyasztott.

De minden kinlodast megert, majd kuldok kepet ro
erikam75
Budaörs
 
 


Igen, Mikloskank megszuletett , majus 11-en.

Szep nagy fiucska, 59 cm, 3.800 gramm.


Mi a Kaaliba mentunk, ott nem kell fizetni a beavatkozasert, es nagyon elegedett voltam a kezelessel,
orulok, hogy jelentketel, nagyon kiurult ez a forum, jo lett volna babasan is irogatni ..........

Remelem nem adtad fel, latod nekunk is sikerult, igaz otodik IVF-re, ebbol ketto volt fagyasztott.

De minden kinlodast megert, majd kuldok kepet ro
erikam75
Budaörs
 
 


Ó, szép nagy baba - gratulálok!! :-)
Mi maradunk továbbra is Vass dokinál, így ez megszabja, hogy melyik klinikára megyünk. Nem tudom változtatott-e már helyet, de tavaly még a Róbert K. Klinikán volt, amitől én annyira nem voltam elájulva. Na de majd kiderül.
Képet meg várom! :-)
 
 


Sziasztok, elnézést a zavarásért ősrégi babanetes vagyok (jó pár éve nem írtam), ezért merészkedem ide. 
Az utolsó 6. lombikunkból megmaradt a Pharma Expressz Kft-től rendelt 7 doboz ( egy dobozban 3 100 mg-os ampullával) progeszteron szurim amit a gyári csomagolásból (vagyis amibe ide szállítányozták) ma bontottam fel. 2015 novemberig jó, és szívesen elküldeném annak aknek szüksége lenne rá, a részletekről e-mailban tudunk egyeztetni.  Gyakorlatillag számlával igazolva eredeti csomaolásban el tudom küldeni postán és annyi még hogy amíg nem volt meleg a spájzunkban volt, aztán áttettem a hűtőbe. De amúgy 25 C alatt kell tartani. Amim még van az suprafact ampulla,ez félig van ezt bónusz küldöm. Ez 2014 oktberéig jó, ez is a hűtőmben van. 
Mivel nekem a progi szurira végül egyáltalán nem volt szükségem csak a nyakamon van és 19.000 Ftba került...ami nem kevés. Szval a lényeg akit érdekel keressen és megegyezünk.

Kívánok mindenkinek minden jót ezen a nagyon nehéz, de azért izgalmas és gyönyörű úton. 

Elérhetőségem: koeszt@vipmail.hu

UI: + van még két szuri clexan-om (2015.10. hóig jó)

Junko
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron