Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni attól, aki szült már Dr. Kálmánczhey Albertnál.
Az első kér gyermekemet Rajnainál szültem, vele nagyon meg voltam elégedve, de sajnos nyugdíjazták. Érdeklődtem és Kálmánczheyt ajánlották, aki remek szakember, de a stílusa nekem kicsit furcsa. Remélem tud valaki segíteni akár azzal is, hogy megosztja a tapasztalatát velem.

Előre is köszönöm!
 
 


Szia Virike,
Én nála szültem és nagyon korrekt dokinak tartom:) igaz nem egy mézesmázos modorú, de nekem nem is ez volt a lényeg. Normálisan megbeszélhettem vele mindent, nem a pénzre ment. Sztem jó szakember, nem véletlenül ajánlották őt :wink:

Krisszie

Krisz
 


Szia krisszie!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Amikor beindult a szülés azonnal bement hozzád? Mennyit pénzt adtál neki( az előző két szülésemnél Rajnainak 30000-et adtam)?
Virike
 
 

 
 

szia,
igen azonnal szóltak neki amikor beértünk:) szegényt a vasárnapi ebéd mellől ugrasztottuk :lol: Bejött ott volt végig, a pénzre már nem emléxem már, adott neki valamennyit a párom utolsó nap, de ha nem adtunk volna sem lett volna gond. (annyit tuti nem amennyit Te)

Krisz
 


Szia!
Lehet, hogy késő az üzenetem, de Rajnai adjunktus még mindig vezet szüléseket a Kenézyben.Én is nála szültem és nagyon meg voltam elégedve vele.Van magánrendelője, ott el tudod érni, ha még nem választottál más orvost. www.drrajnai.hu
30-9634-482

Üdv:
Gabicka
Vendég
 


Szia!

Az előbbihez írom még, hogy Dr. Kálmánczhey Albertről is csak jót tudok írni, mert úgy hallottam, hogy ő is ugyanúgy, mint Rajnai nagyon rendes, lelkiismeretes orvos.

Üdv:
Gabika
Vendég
 


sziasztok!
én sajnos csal rosszat tudok róla mondani.velem lekezelő volt,és még a papírjamat sem nézte meg.sem a véreredményt,sem semmit.sőt azt mondta ne járjak hozzá a tanácsadóiba ha én a klinikán fogok szülni.szóval szerintem egy pénzéhes dög,és ezt a védőnőmnél is többen mondták.szóval én semmiképpen sem választanám.vannak tőle sokkal lelkiismeretesebb orvosok a kenéziben.

Kép
 


Sziasztok! :)
LÁtom azért ez nem csak Kálmánczhey-ről szól, tulajdonképpen engem Dr. Ranjai adjunktus érdekelne, hogy nem e szült valaki nála amióta magánrendelője van. Konkrétan az érdekelne, hogy mennyi nála most egy szülés..Köszi:kjui
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: