Új privát üzeneted érkezett!

Hunci hogyhogy nem fizetett casco? :cry: vagy félreértettem? én is most már abban bízok,hogy nem lesz meg :cry: :roll: volt rajta casco, a nyomozás 30 nap.. addig marad a bizakodás.. ma aláírta apa az úja autóra a szerződést, munka miatt muszáj volt azonnal lépni...

miénkben is volt paplan párna, de nem készáru, mi azt könnyen pótoljuk :oops:

nagyfiad bölcsit hogy bírja? és te a munkát?


Katica várjuk Léna beszámolót..

sajnos eléggé pang ez a topik
:cry:
Vendég
 


Boni, milyen védelemmel volt ellátva az autó? a miénk csak immobilizeres volt, azt hittem, elég :cry: most már tudom, hogy immobilizeres autókat könnyen lopnak :cry:
a biztosítóhoz is be kell jelentenetek 2 nappal legkésőbb a lopástól.30 nap után meg megszűnik a nyom. és rá 60 napra kapjátok a pénzt asszem.
mi nekünk egy éve lopták el, aózta vitatkozom a biztosítóval.

januárban aputól örököltem a fél autót, másik fele anyué, de tesóm örökösödési pert indított ellenem és H ellen és unokaöcsém ellen, így nincs rendezve az autó tuljoga, így biztosító nem fizet.holott nincs jogszabályi rendelkezés egy nem rendezett tuljogra így most egy per nővérkémmel egy vita a biztosítóval.

H jól van, kopkop.
1. beszél megállás nélkül
2.kétnyelvű :lol: büszke is vagyok rá, mert elhatárolja a nyelveket
3.egyedül eszik, iszik pohárból
4.rosszcsont
5.imádnivaló
6.minden dögönyözésben benne van
7.teli van kék foltokkal, pedig nem is verem :lol: esik-kel-esik
8.ugrál, rohan, egyedül úszik 2 karcsapást :lol:
9.mondókázik, énekel (két nyelven)
10. nagyon erős (valszeg az úszástól)
11. szept 1 óta 1 hetet hiányzott csak a bölcsiből
12.imádja a bölcsit, a csajok szerelmesek belé, mindenki őt emlegeti :oops:
13. fegyelmeznem és büntetnem kell már, mert feszegeti a határokat, de utána mindig bocsánatot kér azaz megérti, h valami nem jó, nem szabad, néha el sem kell jutni a büntetésig
14. babytv és teletubbies mániás
15.imád szerepjátékozni (sütés, boltozás, babázás és persze fiús játékokat is, direkt akarom, hogy lányos játékokat is ismerjen meg)

12,5 kg és 89 cm volt 2 évesen. :)

én:
1.megvagyok
2.dolgozom
3. rengeteget dolgozom :cry: megyek 6kor jövök 6kor vagy 7kor, nem látom a gyereket csak este :cry: DE legalább van pénzünk :oops: :oops:
4. egyhez ragaszkodom, péntek du én megyek érte és heti 1x usziba én viszem, hétvége együtt 3asban
5.babaprojekt még 4 évet várunk
6.35 kg-ot leadtam, még 10 hátra van, na ez kemény, mert 3 hónapja nulla ment le, ez a neheze.
Vendég
 


HUnci van egy teletubbies memory játékom.. senki nincs a környezetemben aki mániás lenne.. vettem egy játékot, de csak másik kettővel volt. szivesen odaadom H.nak :wink: no ha ideér akkor még egyeztetünk ha elfogadod :oops:



nekünk is csak immobilizeres volt
:cry: az új már jobban lesz felszerelve..
és örökösödési miatt nem fizetnek? :cry: nem biztató...

igazából mi pénzt nem látunk belőle,mert kb annyi hitel volt még rajta,amit az autó ért... :cry: de a bank felé remélem fizetik ,mert két hitelt fitzetni... :cry:

H.nagyon ügyes :lol: sajnálom,hogy talink elmaradt,de remélem majd pótoljuk :wink:

hát igen szeptembertől én is mehetek vissza
:cry: fogyihoz kitartás, én nehezen adom le :oops: Kép
Vendég
 

 
 

Bonikám,hűűű H mit meg nem adna ezért a játékért :oops: :roll:
Nagyon odavan értük, édes kis mese, jó az angolja is, sok szót tanult onnan.Bármikor talizhatnánk amúgy, mert nem laktok messze, nekünk 7végente a jó.Szóval gondold meg, vagy ti ide, vagy mi oda, vagy ez is, az is :wink: Kölkök jól el tudnak majd játszani, hisz szinte egyidősek.Érdekes ez, mert több hónappal öregebb H, de lassan már mégis egyidősnek minősülnek ahogy haladunk előre.

Immobilizer, hát igen, így utólag kiderült, hogy azokat lopják, ahol csak immo van, mert minden autótípushoz megvan az immo kódjuk, mert minden autótípushoz csak egy kód van, így aki pl a mi toyotánkra fenti a fogát valszeg toyotára specializálódott és annak tudta az immo kódját.

Katica, nincs elfelejtve, igyekszem :oops: csak időm kevés.

Többiek, ha van kedvetek olyan talihoz, ami múltkor volt nálunk, megszervezhetjük, csak nekem hétvége jó kizárólag...szóval ha megállapodunk egy időben, gyertek hozzánk.
Vendég
 


nekem van kedvem :lol: :lol:

én is bírom, Zsigát nem érdekli..ő Barney és barátait nézi, Fülesmackót meg Vitéz Lászlót és ujjabban Micimackó és barátai, Mickey egér játszótere..
Vendég
 


játék nem tom mikor kerül ide, mert a 15.kerületbe kellene menni érte, de kocsi híján.. :roll: azt mondta eladó hogy ha erre jár hív..
Vendég
 


Boni, megírod priviben, hova kell menni érte?Mert ha olyan helyen van, pénteken 15ker felé járunk a Pólusba babausziba, elmehetek érte, ha gondolod...csak írd meg a részleteket, pénz utca egyebek.
Vendég
 


jaj de aranyos vagy! , megkérdem tőle a címet 8) pusssz
Vendég
 


Hunci küldtem privit :lol:
Vendég
 


Jaj de örülök, hogy van egy kis élet a topikon! :P
Jó lenne, ha minden nap tudnátok jönni! Én minden nap benézek, és szomorúan látom, hogy sehol senki. :cry:

Pillanatnyi helyzetjelentés:
Lilinek jön a két felső szemfoga. Kb. 1 hete nem alszunk éjszakánként. Napközben is nyűgös, hisztizik, és állandóan a cumiját kéri. Ez azért szomorú, mert eddig csak alváshoz használtuk. Amint tudom eldugom, és egyenlőre ez beválik. Ma kivételesen 2 órát aludt ebéd után. Egyébként 1,5 órát szokott aludni. Már biztosan ki volt merülve, én is elég zizi vagyok. :oops:
Próbálom lekötni még több játékkal (mármint közösen építünk, rajzolunk, labdázunk stb.), de van olyan helyzet, hogy csak Micimackós mesével lehet elvonni a figyelmét. Imádja őket.
Közben próbálkozunk az egyedül evéssel (ő fogja a kanalat, én meg az ő kezét) is. Hétvégén voltunk a Brendonban, és apával bementek a játéksarokba, ahol rögtön a legnagyobb csúszdára akart felmászni. Annyira élvezte, hogy nyárra beszerzünk a kertbe egyet.

Katica!
A beszámolót én is nagyon várom!

Hunci!
Örülök, hogy H. ilyen jól viseli a változásokat. És ahogy olvasom, nagyon ügyes nagyfiú.
Hogyan sikerült a kilóktól megszabadulni? Engem nagyon érdekelne, mert kb. 30 kg-ot kellene nekem is leadni.
Taliban én is benne vagyok. Továbbra is áll az ajánlatom, ha meggondolnátok magatokat, és eljönnétek vidékre.

Többiek!?
Vendég
 


Nők a csúszka nálunk is nagy kedvenc .. :lol:

zSigának is minden egyes fog kijövetele felborítja az éjjeleket. most 4 napig 2óránként kelt,,utána amikor már áttört átalussza éjjelt :lol:

hajrá egyedül kanalazás!

:lol:

HUnci jó lenne ha a tlit csak kb 3 hét múlvára szerveznénk, mert jövő héten ha sikerül az új autó, mennénk haza :lol:

nektek 2.ülés milyen lett?

én most ezt néztem ki
http://www.kisbaba.hu/index.php/stmstarlightsp
Vendég
 


Boni, vaterán vettem ultimaxot megint.Én valahogy a 9-36 kgosoktól tartok...

Nők, hajrá kanalazás!Fogyás, hát akarattal, elszántsággal és sok diétával.mozogni sajna nem mozgok, pedig kéne.
Vendég
 


HUnci én is gondolkodtam azon, de arra gondoltam így jobban megéri.. meg ez olyan jónak tűnik.főleg az tetszik benne, hogy 18kg felett is ha átalakítjuk akkor is döntehtő menet közben.. :roll:

meg igy árban is jobban megéri..

miért tartasz tőle? :roll:
Vendég
 


Boni, mi a sok tanács ellenére végül ezt a Starlightot vettük, a férjem ragaszkodott hozzá. A teszen árulja ugyanez a bababolt, 44900 az ára, Budán lehet átvenni. Nekünk piros és szürke van, egyelőre bejött. Amiket néztünk a Brendonban, attól sokkal igényesebek, ha ismered a Recaro-t, kb. hasonló kategória. Kényelmes nagyon nekik, persze, lehet, hogy nem bír ki 12 évet. Ha kell, elküldöm priviben az elérhetőséget.

Jövök majd ide is, de annyi gondom van, hogy azt se tudom, hol áll a fejem. Közbejött egy kis gyomorbántalom, meg egyéb baj is, de azt most nem részletezem, mert pénteken tudok többet.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
 


Boni, én nem vagyok "beszámítható" autóbiztonság terén, nagyon parás vagyok ebben a témában így én a lehető legbiztonságosabbat szeretem megvenni.
azért aggályos,mert túl nagy a rés, azaz kicsi babának és nagynak is lehet használni kisebb átalakítással és ez eleve aggályos nekem.
de mondom, nem vagyok kompetens, mert H 2 éves koráig háttal ültettem az ultimaxban, pedig nem kellett volna, de félek pláne pesti utak miatt.

Szöcsi, majd írj akkor.
Vendég
 


Szöcsi a Recarot és ezt ugyanaz gyártja, csak az Stmen olcsóbb a huzat :lol:

az a baj néztem a COncord Trimacxot, ott 18 hó felett csak ülésmagasító

Römer Britax meg csak bekötés előtt dönthető..

talán ez volt az, amelyik mindenben jónak tűnt..

néztem a 9-18 kategóriát, de árban ugyanez... utána meg majd 18.36ig? hmm

igazából köszi, rátaláltam már a lányra 10000fttal olcsóbabn adja, plussz az energiaelnyelő pánt és a pamuthuzat árából is akcióznak :lol:
Vendég
 


ja és Az STM jó eredményeket ért el 2007ben ő lett a díjnyertes a kategóriában :roll:
Vendég
 


Boni!
Üléssel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni. Nálunk apa hetekig bújta a netet, elolvasott minden tesztet, összehasonlító cikket stb., és igazándiból ő döntött, én meg rábíztam. Nekünk Besafe ülésünk lett, és apa is a 9-18 kategóriát preferálta.

Szöcsi!
Várunk! :)
Vendég
 


Boni, persze, ez a legjobb a saját kategóriájában, ezzel nem is vitatkozom, inkább azzal, hogy egyéb kategóriák tekintetében mennyire hatásos ekkora méretkülönbség.Akkor már inkább 9-18.De ha meg tesót akartok pénzmegtakarítás miatt jobb a 0-18.
Vendég
 


HUnci igaz :roll: :lol

ööö ugye ebbe 18 kgig van egy belső betét, ami szűkít eddig van a belső biztonsági öv utána 18 kgtól felfelé az autó biztonsági öve energiaelnyelő pánttal..

ha most van egy gyerekem és neki veszek egy 0.18 kg ig ülést akkor ha lesz egy másik veszek egy 9-32 kg ig aztán utána a másodiknak vehetek még egyet .. az 3 ülés

ha most van egy gyerekem és neki veszek egy 0.18 kg ig ülést akkor ha lesz egy másik veszek egy 9-18 kgig aztán utána lecserélem a nagy kap 18-32 ig és a kicsi megkkapja a 9-18 kg ig :lol: akkor 3 ülést veszek összesen

ha veszek most egy 9-32kg sat születik egy gyerekem, akkor neki van egy 0-13kgig hordozóm generációs vándorlós és utána ő is kap egy9-32kg sat az 2 ülés :lol:

vagy nem lesz több gyerekem, és csak egy ülés :lol:

és cseppet sem agyalok a témán :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ja és hány éves a kapitány?
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

vagy
veszel ultimaxot bébiszűkítővel, adva van Zsigi 0-18-cal, majd lesz bébi.
Ekkor bébit beteszed az ülésszűkítős ultimaxba, Zsigi meg kap 18-35-öset, így két ülés.Addig meg Zsigi 0-18ast használ és mire bébi megszületik,neki már jó lesz a 18-35-ös :wink: Mire bébi nagy lesz, Zsiginek elég az ülésmagasító :wink:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


HUnci de egyébként Zsiga beöltöztetve pl alig fért el az Ultimaxba :roll:

én a sima ülésmagasítósat nem nagyon csipázom.

mondjuk nővéreméknél is a kisebbik fia 6 éves és 16 kg körül van.. neki is belső öves ülés kell, mert olyan kis cingár.. vettek neki egy römert, de az meg minden kanyarnál bedől gyerekkel együtt :twisted:
Vendég
 


Nehéz ügy ez az autósülés. Valahogy a férkem is azt mondta, hogy nincs kedve 2 év múlva megint üléseket hajkurászni, mert nálunk ugye 2 is kell.

Huzata a szürkének nagyon szép, a pirosnak kevésbé, de még mindig jobb, mint amiket láttunk. Kipárnázott, nagyon kényelmesnek tűnik. A Besafe-et mi is néztük, de az eladó olyan ellentmondásba keveredett, hogy végül az STM-et vettük.

Holnap tudok többet magamról.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
 


Hunci
milyen okos a nagyfiad! És hogy már a lányok kedvence is??!!! :lol: Mondjuk sztem Lénának is bejött! :wink:
35kg??? az baromi sok, majd meséld el hogy?
Talira szívesen mennénk megint mi is.

 


Szóval Léna tündér jó kislány lett! Alszik és eszik! :lol: ezek ugye nem voltak az erősségei,de egy rossz szavam nem lehet rá.
Hála neked Szuperdada na meg Huncinak aki ajánlotta.

19h kor megy aludni reggel 7-7.30-ig szunya, majd 12kor alszik fél vagy 1 órát, ahogy sikerül-gondolom bántja a foga mikor hamarabb kel. Nincs ringatás,sem tologatás,se cumi se semmi, csak be az ágyba pá-pá és kijövök.Reggel is van h. már nevetgélve ébred.
Szopizik még este, reggel. Inni csak vizet hajlandó csörösből vagy bögréből.
Evés:tejes cuccoktól kis hasmars van még de néha már kap, habart főziket, gyümölgyös túrót stb.Ma evett tejbegrízt remélem nem lesz meg a böjtje!!
Amúgy meg rengeteget eszik, bár tartja az alakját! :) Simán lemegy 2bécsi virsli, 3szelet sajtos ceres tipusú kenyér reggelire a pép meg a szopi után :shock: Ebédre mikor a másfél csirkecomb elfogyasztása után még kért, nem mertem többet adni neki.2,5-3dl a főzi adag.Bármikor kérdezem tőle h.éhes vagy L.? a válsza mindíg HAMMM!
Hosszú lányka, bár fogalmam sincs hova megy ez a rengeteg kaja 9kg kb.
8 foga van, úgy veszem észre nem annyira viseli meg őt a fogzás.Nem rág, nem nyáladzik,nincs semmi tünete, azon kívül h. egyszer egyszer felsikít álmából, de alszik is tovább.Nem beteges szerencsére, pár orszíváson túl soha semmi baja nem volt.kop-kopp.A lázcsilapítókat hiánytalanul dobálom ki mert lejárnak. :)
Nagyon szereti olvasni, mindene a mesekönyv, már tagja a Fővárosi Szobó E.könyvtárnak! :D (ez komoly)
Sorolja az állathangokat, az állatok nevét.
Amúgy mindent mond az első 2-3 betűig.Kedvenc szavai mostanában a cica és a néni, úgy tetszik neki h. 895ször halljuk naponta.Amúgy be nem áll a szája. :)
Mánia még a felmászás, lehetőleg minél magasabbra. :evil: kanapé, fotel,létra stb..
Amúgy nagyon nagyon bújós még mindíg, simán ellene az ölembe 24 órán át...szert puszilgatni, naponta többször átöleli a nyakamat és ad.
Kicsit kezd bizalmatlan lenni más felnőttekel,gyerekekkel jól elvan, bár a birtoklás előjött, veszi ki a játékait a kezükből s fennhangon NEM-ezik.Meg néha ölelgeti puszilgatja a pajtikáit is, akik ezzel nem nagyon tudnak mit kezdeni és általában eltolják Őt. Hát kb ennyi. :P

 


KAtica Léna is nagyon ügyibogyó :lol:

Szöcske végül teszin keresztül vettem kék szürkét én is, azért még minusz 4000Ft :lol: láttam élőben itt a szomszédos bababoltban.. nem rossz.. bár elég érdekes az anyaga a huzatnak.. de úgyis teszek rá pamuthuzatot, mert Zsiga nagyon izzadékony.. ti vettetek? és energiaelnyelő övet? ha igen mennyi volt? lány ígérte hogy azt is akicósan kapjuk, de az még az 4000ft tal drágább esetében
Vendég
 


Katica, de jó hogy nektek is bejött a szuperdada!!!!!!!!!!!!!!szuper!

Mi betegen-Utólag is bocsi, Boni, pedig útvonaltervet nyomtattam stb, de így alakult.
Vendég
 


Huzatot még nem vettünk, de tervezem, mert nyammognak az ülésben és minden csupa keksz, kenyérhéj. Energiaelnyelő szerintem csak 15 kg-tól kell, de lehet, hogy rosszul olvastam. Huzat remélem, jó a nap ellen is, bár UV-szűrős az ablakom.

Miért érdekes a huzata? Nekünk tetszik, a szürke igényes, a piros inkább olyan középkategóriás. Én rózsaszínűt szerettem volna, de azt csak 50-ért adta a csaj, úgyhogy végül lett egy grafit és egy piros. Most olvasok vissza, hogy végül a tiétek kék, de hülye vagyok! Férjem látta élőben , azt mondta, az is nagyon szép, csak egy kicsit világosak a színek, talán hamar koszolódik.

Magamról nem merek írni, akit érdekel, írok pü-t.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
 


HUnci remélem H.hamar jobban lesz!

nem gond nemá,hogy lelkiismid legyen :lol: talán pasi elhozza. :lol:

Szöcs küldtem Pü-t.

a huzat pamut .. az energiaelnyelő pánt valóban csak később kell, de azé jó ha megvan
olyan furcsa a tapintása.. nem tom leírni milyen.. és is graphit greyt szerettem volna, de az 59e.. na majd a helyszínen lehet megalkuszunk

KAtica HUnci mi ez a szuperdada dolog? :roll:
Vendég
 


Boni, nekünk 83-ért adta a 2-t és mindenáron a kéket akarta rábeszélni a férjemre, de a grafitot is 45-re mondta. Állítólag a grafit nyáron szívja magába a meleget. Mi a teszen alkudtunk vele, ott mindenki 45-ért vizi a grafitot.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
 


Szöcsi, megírod, mi baj van, nekem püben???

Boni, a Szuperdada a viasaton ment, kissé szeleburdi, öntérvényű gyerekeken ill szülein segített.
a google-ben szupernanny címszó alatt kijön a neve és a www címe, Jo Frost amúgy.
voltak taktikái cumibajra, nemalvásra, büntetésre stb.
nagyon bejött, H-t eleve így "neveltem", nincs is semmi gond vele, szófogadó és szépen alszik, pedig bepróbálkozik, de akkor előveszem a tanultakat.
van egy magyar nyelvű könyv is erről.
sok okos dolog van benne...
Vendég
 


szöcske az a két szin vna most azt irja pirosszürke, kék szürke

én is azért félek a grafittól, mert az nagyon szivja a meleget magába... de itt a huizat segít

HUnci ja supernannyt ismerem, viasaton meg a segítség gyerekeim vannak, mindig nézem! imádom őket!!! én is sokat tanulok belőle! :lol: :lol:

mi a könyv? nekem a Túlélőkalauz szülőknek a nevelés titkai cÍmű könyv van meg..
Vendég
 


Vendég
 


igen, ez az :wink: bár nekem piros alapú, nem tudom, ez másik kiadás vagy tök más a két könyv, de alapjaiban Ő az

http://www.polc.hu/konyv/szuperdada/186418/

ez az enyém..nem tudom, ugyanaz-e :?
Vendég
 


szerintem ugyanaz a könyv,. csak a borító más.. oldalszám, kiadó, leírás, kiadás éve minden egyezik.. meg is rendeltem..köszi a tippet! :)
Vendég
 


Szöcsi!
Ha segít, nekem is megírhatod PÜ-ben, hogy mi a gond.

Katica!
Ahogy írod, Léna tényleg egy igazi tündér! Mikor mértétek utoljára? Nem csodálkozom hogy nől, ha ilyen jó étvágya van. Bár Lilihez képest még mindig pehelysúlyban van. :wink:

Mi még mindig szenvedünk a két szemfoggal, de legalább már látom, ahogy fehérlenek az ínye alatt. Remélem már csak napok kérdése, és kibújnak. :oops: Három napja Lili is felmászik mindenhova, és egyenlőre hiába tanítom, fejjel akar lejönni mindenről. :? Az étvágya továbbra is jó, most cserélünk ruhatárat, mert a 86-os ruhák zömét kinőtte.
Hétvégén voltak nálunk távoli barátaink, kislányuk Léna 1 hónappal fiatalabb Lilinél. Kislányomat olyan katonásan irányította, hogy a végén már sírdogált, ha Léna csak egy hangosabbat is kiáltott. Hiába ő olyan kis jólelkű, a nagyobbak után is úgy megy, mint egy kiskutya, azt sem bánja, ha nem is foglalkoznak vele. Láttam rajta, hogy jó volt neki hasonló korúval játszani. Jöhetne már a tavasz, és akkor újra mehetnénk a babaklubba.
Vendég
 


Igen ugyan az, ez a fekete hátterű a borítója a könyvnek.Én ki is dobtam mert ez a piros alatta sokkal szimpibb. :) Amúgy azért szeretem ezt a könyvet mert NEM hablatyol, tök világosan pontokba szedve leírja mit kell tenni és lám a gyerek működik! :lol:

Szöcsi
remélem nincs baj! Elküldöd nekem is?
Mesélj a skacokról itt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katica_75 2010.01.25 21:40-kor.

 


Katica akkor jó nekem is szimpibb a piros :lol: a csajszit meg imádom,, szombaton délelőtt van a viasaton.. :lol:

Nők a jó időt én is várom!
Vendég
 


Nők
de édes lehetett Lili! Tényleg nagyon kedves kislány! Úgy látszik ezek a Lénák már csak ilyenek. :) Ma is a zenebölcsiben egy percig nem maradt az ölemben, míg a néni zenél énekel, addig ő külön számot ad elő. :) Én nagyon szeretek vele közösségbe járni és mostmár bátrabban viszem, talán lecsengett ez a h..h1n1.Nektek miért kell a tavaszt megvárni?

Jó hosszú Lilla! Már a 92eseket hordja??? :D L. még csak most kezdi a 86-ost. Novemberben mértük a súlyát. :oops: (8,4) volt

Boni
nem is láttam h. újra adják! én is nézem majd! Remélem neked is bejön a könyv.

 


Katica a segítség gyerekeim vannak megy most a viasaton.. nem a szülő vagyok! ebben is dadusok vannak, de nem Jo :lol:
Vendég
 


Katica!
Az influenza járvány miatt várom meg a tavaszt azzal, hogy újra közösségbe viszem. Megkapta a sima influenza elleni védőoltást, és kopp-kopp, eddig nem is volt beteg, de azért szeretném ha nem szedne össze semmit. Nem minden anyuka gondolja úgy, hogy ha beteg a gyerek, akkor inkább kihagyok 1 vagy 2 foglalkozást.

Hát igen, Lili úgy nől, mint a gomba. :D A dr.nénink is megjegyezte, hogy olyan, mint egy két éves. Sokan nem is hiszik el, hogy még csak most lesz másfél.

Bárányhimlő ellenit adatott már be valaki? Tapasztalatok? Én a 18. hónapos oltással együtt tervezem, már ki is váltottam.
Vendég
 


Nők
sajnos ebben nagyon igazad van. :roll:
Himlő ellenin én is gondolkodom, pénteken kapjuk a 15hóst kikérdezem a dr.néni róla.

Boni
igen az is nagyon jóóó! :) Kár h. nálunk nem divat ez a dadaszolgálat, volt idő mikor foglalkoztattam volna Őket!

 


KAtica és még lesz is :wink: :lol:

Nőkén is jövő héten kérek recit..meg magunknak is.. mi most a 18hóssal a Neis vas c ismétlőt kapjuk :roll:
Vendég
 


nahát megint eltüntetek?
Vendég
 


Boni, mi az a Neis vas c????mire való???
kedden mentünk bölcsibe, megygyógyult, de tegnap megint hazaküldték.
A doki nagyon gyógyszerellenes, de végül én annyira kész voltam, hogy már1 hónapja kisebb nagyobb megszakításokkal beteg, kértem antibogyót, meg mandulagyuszija van, sztem az antibogyó nélkül nem is lehet megoldani.
így most otthon, apával.

én sokat dolgozom, kivagyok nagyon mert 6kor indulok, tegnap, tegnapelőtt meg egész héten, múlt héten 8-ra értem haza kiv. talán egy napot, a pénteket, és nem látom a gyerekem, holott most már beteg is.
nem tudom, egyáltalán felismer-e? :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


ja és még egy adalék, én is beteg, tegnap du. 38-ra felment a lázam és mégis 8ra értem csak haza, és persze hót betegen itt rohadok, egy dolog, hogy nem alszom ki magam a betegségből, de jól meg is fertőzök mindenkit, persze őket elengedik majd haza, nekem mondták, be kell jönnöm.betegen...no comment.
Vendég
 


hunci basszus sajnálom hogy betegek vagytok! :cry: ennyire nélkülözhetetlen vagy? :cry:

echinachea 9ch homeos cucc immunerösítő érdemes szedni 1 hétig szeditek, egy hétig nem egész télen.. ZSigikm is kapja.. nem is volt annyiszor beteg kopkopkop

neked pedig az acconitum napallus 9 ch-t javaslom ez a hirtelen fellépő láz, nátha esetén csodaszer

vagy influenzás tünetekre a gripp heel nevű homeos.

bocsi ha ismrerted őket..csak segítségképp eszembe jutott.

neis vas c a meningnococcus elleni injekció.. 2öt kapott de most emlékeztetőt kell kapjon.

én mondjuk a barihimlőt szerettem volna most a 18 hóssal.. majd később..

képzeld pasi csak ígérgeti hogy hozza hozza a játékokat de még semmi :twisted: :cry: remélem mire majd sikerül egy jó kis talit összehozni már vihetem a fiadnak! :wink:
Vendég
 


Vagyok én is, csak szarul.
Délelőtt főzök minden nap, 5 éhes szájat etetek magammal együtt. Semmire nem jut idő, már vasalni sem vasalok annyit, mint korábban.

Hunci, ez szörnyű, én is bölcsis voltam, anyukám egyedül nevelt, mert akkor már apám beteg volt, de a nagy átkosban letudta a 8 óráját és fél 5-kor mindig jött értem. Most meg ez a hülye világ van. Férjem is elvileg 7-3-ig dolgozik, hát, ritkán látjuk 6 előtt itthon.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: