Új privát üzeneted érkezett!

Nika8405!
Nincs kizárva hogy bent a kórházba találkozunk.
Végül is csak 2 nap van köztünk.

Kép
 


Sziasztok!
Március 3.-án megszületett a nagyfiam, Zétény, 57 cm-el és 4110 grammal.
A doktor úrról csak jókat tudok mondani.
Ne izguljatok, be fog érni, nálunk kb 20 perc múlva ott volt, ahogy szólt neki az ügyeletes orvos, még kérdeztem is tőle, hogy a doktor úr repülővel jött? :lol:

Szülés közben végig mosolygott, bíztatott, nagyon megnyugtató volt a személyisége. Előtte iszonyúan féltem, az előző szülésem tapasztalatai miatt is, de most közben abszolút nem volt bennem félelem, eszembe sem jutott, hogy valami baj lehet. Szuper szülésznőm volt, ő és a doktorúr nagyon jól összedolgoztak, az egész szülés nagyon gyors volt, és ahhozt képest, hogy Zéti ilyen nagy lett, nem volt semmi gond, és nem volt annyira nehéz.

Nika, én különszobában voltam, az egyik egyágyasban. Csak ajánlani tudom, hihetetlen jó volt. Azt csináltam amit akartam, pihentem sokat, tv-ztem. A külön fürdőszoba, hogy le tudsz ülni nyugodtan a wc-re, hogy tisztaság van, az szerintem bőven megéri. Éjjel tudtam pihenni, ha a babó is aludt, bejöhetett hozzám a párom és a kislányom...
Szóval aki tud erre áldozni, és persze szerencséje van, hogy üres a szoba, annak csak ajánlani tudom.....
Egyetlen rossz dolog volt a kórházban, iszonyú meleg van, szétizzadtam magam, főleg éjjel.

Üdv. Andi


Kép

Kép
 
 


Szia Andus70!

Gratulálok a kisfiadhoz.
Az én kisfiam is március 3-án született, de ő már 3 éves. Ő már egy igazi kispasi.

Nagyon jó egészséget kívánok nektek.

Pussz: Mné Edit
 

 
 

Szia Nika!

Én annak idején 2006-ban amikor az én kisfiam született, kétágyas (fizetős) szobában voltam. Jó volt, mert azért napközben tudtam kihez szólni, viszont mégsem voltunk ezren egy szobában. Hogy az egyágyas szoba milyen, azt nem tudom, de a kétágyas jó és megéri. Nem is drága. Az egyágyas majdnem háromszor olyan drága, viszont veled lehet a család.
Melegnek már akkor is meleg volt, úgyhogy megfázni nem fogtok.
Velem a nővérek is rendesek voltak, és nyugodtan lehet tőlükn segítséget kérni, ha szükség van rá.

Sok szerencsét a bébihez.

Pussz: Mné Edit
 


Szia Andus70!
Azt szeretném kérdezni hogy az egy ágyasszobáért mernnyit kell fizetni egy napra?

Kép
 


Szia viccmano!

Én úgy tudom, hogy egy éjszakáért vagy napért 10.000,- ft-ot kell fizetni. De lehet, hogy már többet. A kétágyas szoba az olcsóbb, és az is szép és jó. És ott azért legalább nem vagy egyedül.

Mné edit
 


Szia mné edit!
Köszi a gyors választ én is úgy tudtam .
Tudom a két ágyas milyen legalábis tavaly milyen volt.

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Lécci ne kergessetek el azért, amit most írok:

A kistarcsai khról szóló dolgokat (szobatípusok, stb.) nem lehetne inkább "Kistarcsai kórház 2008" topikban megbeszélni?
Végül is a szobák stb. téma az inkább a khi topikba tartozik, nem?

Sajnos így a Surányi doktort az egekig magasztaló ( :) )topik teljesen szétoffolódik :(

Jajjj ne hari! Nem akarok senkit sem irányítgatni, vagy beleszólni, csak a másik topikban is olyan jó kis társaság van! Mindig lehet kérdezni, mert mindig van aki válaszoljon :) Nekem is ott sikerült 1000+1 infot beszereznem. Képeket is rakunk fel a manóinkról és akinek még hátra van a szülés, abban tartjuk a lelket!
Persze mindenki ír ahová akar, ez csak egy kérdés / javaslat volt a részemről.

Remélem, nem haragusztok meg eme hsz-omért!

Üdv,
Hugic

KépKép
 
 


Szia Hugic !
Nem haragszunk én csak azért itt kérdeztem meg Andustól mert a másik topkon még nem látam hogy vissza tért.

Kép
 


Nika!
Hova tüntél?

Kép
 


viccmano
Itt vagyok,még nem mentem kórházba. :)
Ahhoz képest,hogy már csak 2 hét van hátra még össze sem pakoltam.
Képzeld voltam csüt.-ön nst-n most másodjára,de a kis apróság mindíg úgy időzít,hogy nincs kedve mocorogni,Mártika nem is igazán örül ennek dehát nem tudok mit tenni.Kb mozgott vagy 3-4-szer bár a Surányi azt mondta,semmi gond.
Neked mocorog rendesen?
Szerinted nagyon nagy gond ha ott éppen nem mozog?
Itthon minden rendben vele.....
Most csüt.-ön is megyek 16-ra aztán a doki megcsinálja az ultrahang vizsgálatot.Kiváncsi vagyok mekkora?
Te is külön szobában szeretnél lenni,jól olvastam?
Jó lenne ha mikor megyek lenne helyem egy 2 ágyas szobában.
Te,hogy érzed hamarabb jön a picid vagy később????
Én igazság szerint azt a nyákdugót várom,mert állítólag az már előjel,tényleg így van????
Ha tudsz írj.Vigyázz magatokra.
:)
Puszi-Moncsi
 


Szia Nika !
Bocsi hogy nem írtam tegnap de este voltunk dokinál és gondoltam majd utána íropk de mire haza értünk nagyo fájt a fejem és így
hamar lefeküdtem.
Még nem szülünk azt mondta a doktor úr majd hétfőn kell menni legközelebb engem ajd akkor néz meg ultra hangon .
Múlthét hétfőn már 3300gram volt a pici.
Ami a nyák dugot illeti én egyszer se vetem észre mikor hagytam el.
De egyébbkémt igen álitólag az már jó jel .
Igen én is szeretnék kétágyasba menni ha lesz hely.
Írj a fejleményekről . Vigyázz magatokra.
Puszi -Era

Kép
 


viccmano

Abban tudsz segíteni,hogy mikor és hogyan kell kifizetni a szobának az árát?
Ha jól tudom 3000 ft/ nap?!
Puszi-Moncsi
 


Nika
Tavaly 4000ft volt/nap.
Cseket kapsz és azon kell majd be fizetned.
Puszi-Era

Kép
 


Hahó Nika!
Mivan veled?
Egybe vagy még?

Kép
 


viccmano
még egyben vagyok,majd írok neked csak most gyorsan felnéztem mert megyünk el.Addig is vigyázz magadra/magatokra.Puszi-Moncsi
 


Nika !
Várom az írásodat.
Puszi Era

Kép
 


viccmano

Szióka!Újra itt vagyok. Hát még semmi jele annak,hogy a pici kiakar jönni. :-)
Voltam csütörtökön a Surányinál elvileg az utolsó uh-vizsgálaton és előtte megcsinálták volna az NST -t ha nem romlott volna el a gép.Nem akart mérni semmi féle adatot,így hát a doki az uh felvételen új dolgokat is megnézett.
Elvileg már 3125 gr-osak vagyunk és minden rendben.Így hát lehet,hogy később jön mint ahogy kivagyok írva,mert még semmi jel nem utal rá.Fejjel lefelé van ahogy kell lennie,de a kis feje még nincs behelyezkedve a szülőcsatornába.A dokit annyira megzavarta ez az NST-s műszer,hogy még leletet is elfelejtett adni.
Jövőhéten csütörtökön megyek ismét 3/4 5-re.
Kiváncsi vagyok meddig szeretne még odabent lenni a kicsilány?
Hát bőven ennyi!!!
Veletek miújság?
Hogy bírod? Bár neked gondolom kicsit könnyebb hiszen a második babádat várod?!
Írj ha lesz egy kis időd.
Puszi-Moncsi :)
 


Nika!
Én ma megyek a doktor úrhoz renélem jó lesz már a gép.
Én már elég nyügi vagyok fáj a hasam alja és tegnap délutántól minden ki jön belőlem .
Remélem ma már mond valami jó hirt a doktor úr.
De nekem Rencsi a hetedik babám de én is nagyon türelmetlenül várom már hogy meg legyen.
Majd este még írok ha haza jötünk .
Puszi Era

Kép
 


Nika
Voltunk este dokinál.
Minden rendben van még egyenlőre nem szülünk.
Rencsi 3460gram.Puszi Era

Kép
 


viccmano

Szióka!
Bocsika nem tudtam,hogy nem a 2. babádat várod?!Azt hittem :oops:
Örülök,hogy minden rendben van s amint látom jó súlyú kislányod lesz?!
De nem is baj,úgy gondolom egy ideális súlyú baba az legyen 3300gr felett. :)
Nekem még mindenki azt mondja,hogy fent van a hasam bár én nem értek hozzá,de szerintem később jön.
De már nagyon várom.Olyan jó lenne ha már kint lenne,bár az sem baj ha vár egy kicsit mert akkor szülinapi ajándék is lehet anyukámnak és a párom anyukájának. :)
A nyuszi hozza lehet :)
Na jó félre a tréfát majd jön mikor szeretne.
Csütörtökön megyek a dokihoz,pénteken írok mizujság!
Vigyázzatok nagyon magatokra,puszka-
Moncsi
:)
 


Nika
Szia!
Hát ha nem lesz semmi lehet hogy nekem is húsvéti lesz és egyben a szülinapi ajándékom is mert nekem 13.án lesz .
Anyukádéknak mikor van?
Oké akkor várom hogy írj.
Addig is vigyáz magatokra.
Puszi Era.

Kép
 


viccmano

Szióka!
Anyukámnak a szülinapja 12.-e,leendő anyósomé pedig 15.e,de addigra már biztos meglesz.

Tegnap voltunk a dokinál az NST-n és minden rendben van.Azt mondta ha hétvégén nem indul meg a szülés akkor találkozunk vele hétfőn.este 3/4 9-re kaptam időpontot olyan sokan vannak.Azt mondta hétfőn megvizsgál majd szerdán is találkozunk,szerintem akkor már a kórházba kell mennem.Aztán lehet,hogy jövöhét végére megindítja majd a szülést bár kitudja mit akar???
Lehet,hogy a húsvétot a kórházban töltöm???
:-)
Most hétvégén nem hiszem,hogy lesz vmi úgyhogy még írok hogy mizujs volt hétfőn?!
Neked mikor kell legközelebb menned??
Írj ha van időd.
Puszi-
Moncsi :)
 


Nika
Szióka!
Én is hétfőn megyek dokihoz 18.15-re.
De engem lehet hogy nem vizsgál mert a héten vizsgált bár
7.ére vagyok ki írva úgy hogy nem tudom.
Majd írok én is hogy mi volt.
Puszi Era

Kép
 


Nika
Szia!
Minden rendbe volt nst-én.
Ha szerdáig nem történik semmi akkor szerda reggel fél nyolcra megyek a kórházba a doktor úrhoz.
Írj. Puszi Era

Kép
 


viccmano

Szióka!
Hát tegnap voltam a vizsgálaton mivel még mindíg nem akart kijönni a hétvégén.
Felhívott a doki aszisztensnője,hogy menjek fél órával hamarabb 20:15-re.
Ahhoz képest így is a dokihoz 22:00-kor mentem be. Nagy csúszásba volt már elég fáradt és álmos voltam. :-(
Az NST-n a picilány nem csinált semmit,megsem moccant de egyébként rendben volt.
A doki meg azt mondta,hogy a feje már beilleszkedett a szülőcsatornába tehát elvileg bármikor elindulhat ha úgy akarja.
Ha mégsem akkor szerdán azaz holnap megyünk a párommal a kórházba reggel olyan 8 óra körül és ismét megvizsgál.
Azt mondta,hogy ott majd megbeszélünk mindent,hogy mi legyen?!
Kérdezte,hogy befektessen-e de visszautasítottam.
Feleslegesen nem szeretnék kórházban feküdni,így is nem tudom,hogy fogom azt a 3 napot kibírni amit majd bent kell tölteni?!
Kérdeztem tőlle,hogy lehet,hogy a nyuszi hozza-mármint,hogy a hétvégére meglesz-olyan 50-50 %-ot mondott.Azt mondta ha nincs semmi probléma akkor megvárja míg magától megindul mert az mégis természetesebb...
Kiváncsi vagyok szerdán mit fog mondani???????

Hát bőven ennyike,majd meglátjuk hogy dönt rólad s rólam is a doki???? :)
Addig is sok pusza,vigyázz magadra,magatokra.

Pusz-Moncsi
:)
 


Nika
Hova tüntél csak nem megszültél?

Kép
 


viccmano

Szióka!
Dehogy szültem meg,ma voltam a kórházba a Surányinál de csak NST-t csináltatott.
Pénteken újraa megyek du-án olyan 3-4 körül akkor szintén csinál egy NST-t és megis vizsgál s azt mondta,hogy akkor majd eldönti mi legyen?!
Azt mondta vigyem magammal a biztonság kedvéért a cumómat is,mert lehet bent kell maradnom.
Így már nagyon izgulok. :lol:

Te is voltál ma ugye???
Neked mit mondott?
Mizujs veletek???

Egy gyors indiszkrét kérdés:-a párod is elkísért ma a kórházba???

Írj ha van időd.
Pusz-Moncsi
 


Szia Nika!
Én is pénteken 3-ra megyek a doktor úrhoz. és meg látjuk bár nekem
még nagyon fent volt a babó.
Igen velem volt a párom is.
Pusz Era

Kép
 


Sziasztok!

Hááát lehet, hogy velem van a gond, de én nem nagyon jövök ki a Surányi dokival. Az egy dolog, hogy ha este megyünk hozzá, akkor legalább 1,5 órát kell várni (tehát este 8 helyett fél 10-re jutsz be), és a reggeli első időpont is minimum 20 percet csúszik az aszisztens szerint. De ha végre bent vagy, akkor olyan halkan motyog, hogy semmit se értesz abból, amit mond.
Ha valamit megkérdezel, pl. hogy kell-e már első vérvételre menni, vagy ilyesmi, akkor pedig próbál úgy beállítani, mint egy hülyét, hogy mit okoskodsz itt, amikor ő a doki.
Egyébként nem rosszindulatú, de elmehetne egy kommunikációs tréningre :)
Ja és egy ismerős mesélte, hogy náluk a szülés előtti egyik konzultáción közölte, hogy akkor ennyi és ennyi lesz. Én is terveztem fizetni, mert ma már "kötelező", de ezt egy kicsit fura eljárásnak tartom. Ha már van fix tarifa, akkor miért nem akkor mondja, amikor elkezdi a terhesgondozást? A szülés előtt néhány héttel már úgyse vagy döntési helyzetben...
 


Szia Orsicsaj!
Hát én sajnos nem osztom a véleményeden Annyi igaz hogy halk szavu.
De én most szültem nála a második babámat én teljesen meg voltam elégedve vele.
És akármit meg kérdeztem tőle készségel válaszolt.
Ami a fizetést ileti végül is nem kötelező a fogadot orvos ezt mindenki szive joga eldőnteni hogy fogad -e orvost vagy nem ha igen akkor el kell fogadni az árat de erre is szokás a terheség felénél rá kérdezni hogy mennyi lesz a szülés és akkor még mindig léphet aki akkar.

Kép
 


orsicsaj

Véleményem szerint semmi probléma a dokival,mert a dolgát azt nagyon érti.Az igaz,hogy néha motyog az orra alatt és akkor beszél mikor ütögeti a billentyűket de ő ilyen.
A szülési pénzel kapcsolatban meg nekem is közölte a közepe tájékán tök nyugodtan,hogy ennyi és ennyi lesz ha felfogadom ennyiért tudja vállalni.
Majd hozzátette nem kötelező megfogadnom,gondoljam át ő továbbra is szívesen vállalja a gondozást.Nincs abból probléma ha ügyeletesnél szülök.
Egyébként én most Szombaton 04.11.-én szültem nálla és teljes mértékig megvagyok vele elégedve.Nagyon kedves,nyugodt és türelmes,segítőkész volt.Le a kalappal előtte!!!
De ízlések és pofonok,nem vagyunk egyformák!!!
 


viccmano

Szióka csajszika!
Ezek szerint már te is otthon vagy?
Engem kedden engedtek haza,de ameddigre megkaptam a papírokat este 6 óra volt,elég hosszadalmas ez a procedúra.
Mi újság mesélj???
Mi történt miután beküldött a Surányi a szülőszobára???
Engem utánnad megvizsgált s közölte bent kell maradnom és elindítja a szülést azzal a kúpos bigyusszal.Este fél 11-kor felhelyezte és 3/4 1-kor éjjel elindult a folyamat és meglett a kislányom reggel 5:10-kor.
Egyszer láttalak szobán de nem tudtam bemenni,pedig megnéztelek volna titeket.
Remélem minden okés?!
Millió puszka!
Írj ha van egy kis időd.
Moncsi és Zsanett
 


sziasztok lányok !
Örömmel látom, hogy mindkettőtöknek megszülettek a babók ! Nagy nagy gratulációm!!!
Meséljetek, nagyon kíváncsi vagyok, de léccci inkább a Kistarcsai kórház 2008 topicban, mert hagyjuk meg ezt a topicot a dokibácsiról írt véleményeknek, mert ha valaki miatta néz be, bosszantó lehet, hogy rengeteget kell visszakeresnie egy kis infóért.

Üdv. Andi


Kép

Kép
 
 


Szia Orsicsaj!
Megmondom őszintén, az első pár alkalommal nekem is furcsa volt a dokibá. Tényleg nagyon halkan beszél, nagyon oda kell figyelni, én nagyon sokszor visszakérdeztem, hogy ne haragudjon, nem értettem amit mondott, és ilyenkor szépen elismételte mégegyszer.
Kb. félidőben megkérdezte tőlem, hogy beszélgettünk-e a szülésről. Ekkor megkérdezte tőlem, hogy nála szeretnék-e szülni, vagy csak a terhesgondozásra járnék, és ügyeletesnél szülök.
Mondtam, hogy természetesen nála, és akkor mondta, hogy neki x összeg a tarifája. Gondoljam át, beszéljük meg otthon, hogy ez megfelelő-e nekünk.
Szerintem tök korrekt volt.
Egyébként minden maszek doki közli a tarifáját, ha rákérdeznek., és általában köztudott, hogy a terhesgondozásnál amennyit egy alkalomra fizetsz, annak a 10-szeresét kérik el szülésre.
Én azt gondolom, ha az ember fogad egy maszek dokit, akkor nem annyit ad neki, amennyit ő gondol, hanem azt amit a doki kér.
Hiszen ezért fogadott doki, van egy szülési tarifája.
Én nem találok ebben semmi kivetnivalót, hiszen azt vállalja, hogy bármikor szülsz, és őt riasztják, akkor bemegy hozzád, akár egy családi összejövetel mellől, vagy akár éjjel az ágyból kiugrasztva.
Szerintem ez nem a dokik hibája, hanem a magyar egészségügyé, mert azért szomorú, hogy egy vagyont fizetünk adókra meg járulékra, de mellette meg egy csomó plusszpénzt is kifizetünk. Ez van.

A dokibára visszatérve, nekem szuper kedves volt a szülésnél, minden flottul ment, megnyugtató volt, bíztatott, segített, és utána is minden nap megnézett, bejött hozzám a kórházban.. Mikor hazaengedett, megkérdezte, hogy meg vagyok-e elégedve.
Mikor felhívtam a 6 hetes kontroll időpontja miatt, az volt az első, hogy megkérdfezte, hogy vagyunk.
Szóval szerintem szuper választás a Surányi doktor. De persze ízlések és pofonok, nekedf lehet, hoyg valaki más jobban bejönne.

Jaa, a várakozásról még annyit, hogy én már jártam pár nőgyógyásznál az előző évek során, és mindenhol iszonyú csúszás volt sajnos. Én ide délelőtt szeretek menni, és akkor nincs még olyan nagy csúszás, de persze aki csak este tudf, annak sajnos tényleg várni kel lsokat, mert az egész napos csúszások addigra halmozódnak.

Üdv. Andi


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Teljesen véletlenül bukkantam erre a topicra, és én is úgy gondolom, hogy írhatnátok inkább a Kistarcsaiba, mert sokan lemaradnak a történésekről, köztük én is, ha nem járok véletlenül erre. :wink: Légyszi, légyszi, légyszi! :D

Kép
Kép
 
 


Szia Nika!
Minket is kedden engedtek haza csak minket délelőt.
Hát miután be mentünk a szülő szobára előkészitetek utána nstre raktak .
Majd 18.20-kor burkot repesztet a doktor úr
19.30-ig egy darab fájásom nem volt majd jötek a fájások és 20.34-kor meg született Rencsibaba 3830gramal és 55cm.hát röviden ennyi .
puszi Era és Rencsi

Kép
 


Sziasztok!

Szilvi vagyok, 26éves és 17. hetes várandós kismama :)
Surányi dokihoz járok, néha a magánba, máskor a Kistarcsai Kórházba, ez inkább az anyagiaktól függ.
Olvastam régebbi írásokat, de azért szeretnék frissebb élményeket hallani, ha valaki megtenné, hogy ír nekem.
Karácsonyra várjuk a babát férjemmel.
Szeretnék a dokinál szülni, mert eddig nagyon jók a tapasztalataim vele kapcsolatban, de még nem tudom, hogyan kérdezzek rá, mennyiért vállalná, és hogy milyen lehetőségek vannak. Nagyon érdekel a vízben szülés, mert semmiképp nem szeretnék hanyatfekve szülni. Mennyire rugalmasak a kórházban?
A doki mindig olyan csöndes, hogy félek, valami hülyeséget kérdezek:)

Három éve próbálkoztunk, hogy megfoganjon a baba, és már nagyon vártuk. Amikor elmentem a dokihoz először, szerettem volna, ha laparaszkópiát csinál, mire elmehettem volna a vérvételre, amire küldött, a baba már úton volt:))

Ez is azt erősíti bennem, hogy jó választás lesz Surányi doktor:)
Talán a bizalom ennyit számít.

Szilverster


Sziasztok!

Nőgyógyászt szeretnék váltani, és Surányi doki a leírtak alapján megfelelne. Meg tudná valaki írni priviben, hogy mennyi nála egy vizsgálat, mennyi a szülés, ill. pl az nst vizsgálatot a rendelőjében csinálja e, mert akkor gondolom azért is külön fizetni kell, vagy a kórházba kell bemenni.

Előre is köszi: Márti
 
 


Márti
pü ment :)

Üdv,
Hugic

KépKép
 
 


Szia Hugic!

Nekem is el tudnád ezeket az információkat juttatni? Mert engem is ezek érdekelnének! Kissé tapasztalatlan vagyok e téren!
Előre is köszi!

Bee-bee
 
 


Sziasztok!

Nekem is megtudná írni valaki,hogy mennyit kér a doki a szülésért?Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok!
Surányi doktort ajánlotta a párom keresztanyja...
Olvastam róla hogy endokrinológus is?? Ugyanis valószínűleg PCOS-es vagyok... Viszont olvasom írásaitokban, hogy ő Tarcsán"szül"... Én csepeli vagyok, attól még mehetek hozzá, és ha úgy adódna hogy elvállal, szülhetek nála, Tarcsán??
Köszönöm előre is válaszotokat...
 


Janesné!

igen a Surányi dr endokrinologus is! szerintem nagyon jó választás. én hosszú évek óta hozzá járok és soha semmi gondom nem volt vele. Attól nyugodtan szülhetsz nála. én Vácról jártam hozzá pestre a magánrendelésére és én is tarcsán szültem nála. azt se bántam meg!
 


Sziasztok!
Engem is a Surányi doki tarifái érdekelnének. El tudnátok küldeni Nekem is. És még egy kérdés, hogy milyen a kórházban az ultrahang? Én eddig a Margitba jártam, de egyszer szültem már a Surányinál is... de akkor még nem volt átalakítva a szülészet. Előre is köszönöm. Szép estét mindenkinek!
 
 


köszönöm csipcsab! Remélem nála sikerrel járok... Június 5-én menstruáltam utoljára de sajna nem vagyok állapotos :-( orvostól orvosig küldtek, csomó hormon gyógyszert szedettek velem, de semmi... kicsit kezdem feladni, hogy valaha is anyuka lehetek :cry: talán ő az utolsó mentsváram...
 


Sziasztok!

Látom mindenki kedveli Surányit, egységesen megvédtétek :-)
Augusztusban szültem nála, és tényleg nagyon rendes és nyugodt volt. Bár sok szükség nem volt rá szerencsére.
Szóval végülis a fent leírt problémáim ellenére örülök, hogy őt választottam.
Kistarcsán egyébként a szülésznők is nagyon rendesek és figyelmesek voltak, köszönet nekik. Rávettek, hogy próbáljam ki a kádat is, és tényleg nagyon jó volt.

KépKép
 


Sziasztok!
Még csak 8 hetes várandós vagyok, de mivel ez az első babám, és már nagyon régen szerettem volna, úgy érzem, nem lehet elég korán elkezdeni a tájékozódást, szervezgetést. December 5-re vagyok kiírva, de jelenlegi dokim egyrészt messze van, másrészt nem tűnt túl lelkesnek a legutóbbi találkozón, ezért elgondolkoztam a váltáson. A Kistarcsai Kórház van tőlünk kocsival öt percre, így adja magát, hogy ott kéne találnom valakit. Surányi doktor a fentiek alapján jó választásnak tűnik. Meg tudnátok nekem is írni a tarifáit (mindenféle vizsgálatra, szülésre kiterjedően), illetve, hogy az újabban szülőknek ugyanannyira szimpi és jó választás volt-e, mint az 1-2 évvel ezelőtti kismamáknak? Egyébként már bejelentkeztem a magánrendelőjébe egy ultrahanggal egybekötött ismerkedésre, csak addigis, szívesen hallanék róla Tőletek.
Köszi szépen előre is!
 


Sziasztok !
Engem az érdekelne hogy Surányi doktor tarifája változot -e atavalyihozképest és ha igen akkor mi mennyibe kerül nála?
Előre is köszi.

Kép
 


Sziasztok!

Rég nem írt ide senki, pedig jó lenne hallani tapasztalatokat a dokiról! Jókat hallottam én is róla, de örülnék konkrétumoknak.
Egyszer már jártam nála áprilisban és tényleg nagy nyugalmat áraszt, ami nekem rendkívül fontos, mert az előző orvosnál nem tapasztaltam ezt meg, így váltottam kórházat is. Elsőszülöttem az Istvánban látta meg a napvilágot.
Most indítottuk el a babaprojectet...remélem rövidesen pocakos leszek.

Vicush!
Neked milyen benyomásaid vannak? Többiek?

Bízom abban, hogy írtok!

Üdv
kicsiarabella

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron